1000 500 300 150 100 25 lEST'S DES ENTJES MAANDAG 6 JANUARI No.4 6®e Jaargang 1930 zen M Piano- rland IJ HOEST Advertenliën delburgsche ipij v. Stoomvaart hit U! ARI a s. LOTEN een prijs lillin: firma F. IH DE VEIDE li., Halslint 58-60, f lissisgen. Itlel. ID. PiilittainjtKlI Verschijnt dagelijks, uitgezonderd op Zendag en algemeen erkende Christelijke feestdagen EERSTE BLAD BINNENLAND Stads- en Provincienieuws SPORT toon, licht in is mooi, d pas- slen. oorraad Orgels worden an steeds aan 10 cent per ons. naast JAMIN. tbetaling van 1—5 regels regel meer 15 cent MEISJE jr halve dagen. Zon- bevragen Nieuwen- n. een ÏRKMEISJE halve dagen. Adres Ruyter 66. OVENWONING aagd voor Wed. mei j 4 en 10 jaar) met 11 ijs niet hooger dan ven Beerensteinlaan iGDIENSTBODE tdres BOONSTRA, 50. eeren- en Kinderklee- ngen vraagt een nette ELJUFFROUW. opgaaf van leeftijd salaris letters D.. J., s. Courant". PAKHUIS straat 39. Ruim, met en Achterpoort, Wa- ïz. Alles voor slechts eek. Adres C. SAN- leinstraat 79. Middelburg- Rotterdam engelegen plaatsen. VAN PASSAGIERS, EREN EN VEE, v.Midd v Rolt. inuari v.m.uut v.m.uui 6 „8 7 - 8 9 8 10 8 13 8 14 8 ïatlCn te bekomen N. V. Transport- en Exp Erven VOS. Telefoon KKNHUUKN, lelet. 15». OOSTERHOUT, Telef. 282. ebrs. HIIITF.NHEK Tel 101 door den aankoop ;sing.. franco DOOR: Apeldoorn VLISSINGSCHE COURAMT ABONNEMENTSPRIJSVoor Vlissingen en de gemeenten op Walcheren /2.20 per 3 maanden. Franco door het geheele rijk 2.50. Voor België, Duitschland en Frankrijk 3.80. Voor de ove- [rige landen bij wekelijksche verzending 3.80, met Zondagsblad 4.75. Afzonderlijke nrs. 5 ct. ADVERTENTIEPRIJSVan 1—5 regels 1.25iedere regel meer 25 cent Bij abonnement speciale prijzen. Reclames 50 ct. p. regel.Kleine advertentiesbetreffendeHuur enVerhuur.Koop enVerkoop, Dienstaanbiedingen en -Aanvragen van 1—5 regels 75 ct., iedere regel meer 15 ct 3e abonné's in 't bezit eener Polis, zijn GRATIS verze kerd tegen ongelukken voor gulden bij levens lange ongeschikt heid tot werken. gulden bij dood door een ongeluk. gulden bij verlies van een hand, voet of oog. gulden bij verlies van een duim gulden bij verlies van een wijsvniger gulden bij verlies van eiken anderen vinger )it nummer bestaat uit 2 bladen De Haagsche conferentie. Zaterdagmiddag te kwart na drie is de ver kering der commissie voor de niet-Duitsche :erstelvraagstukken hervat. De Oostenrijk gedelegeerden waren tot deze vergade ring uitgenoodigd. In een Engelsche persconferentie is over eze vergadering het volgende medegedeeld De Oostenrijksche bondskanselier, de heer Ichober, gaf een uiteenzetting van de be- iprekingen der commissie voor de regeling er Oostenrijksche verplichtingen te Parijs, ie Oostenrijksche delegatie heeft daar voor- ;esteld dat alle verplichtingen van Oosten- voortvloeiende uit het verdrag van St. ermain, zouden worden geannuleerd, even- Is alle andere vorderingen, die verband iouden met het uiteenvallen van de oude lonau-monarchie. De commissie, het standpunt der credi- ;eurstaten overwegende, achtte zich niet be- •oegd een beslissing te nemen over het ostenrijksche voorstel. Deze kwestie zou, naar besloten werd, aan e Haagsche conferentie worden voorgelegd. De heer Schober betoogde vervolgens, dat >n oplossing zeer moeilijk is, daar het ver- van St. Grmain en andere verdragen, ingewikkeld is, dat zij Oostenrijk prac- iisch veroordeelen tot machteloosheid in de iinancieele betrekkingen met andere landen. Een voorbeeld daarvan noemde spreker de oorgestelde leening voor de kapitaalsuitga- en. Het was, ondanks de daartoe gedane logingen, onmogelijk de toestemming van Ilc partijen te verkrijgen, met het gevolg, lat het gunstigste tijdstip voor het plaatsen er leening verstreek, tot groot financieel en •conomisch nadeel van Oostenrijk. Het was lan ook wenschelijk voor alle landen om een tind te maken aan deze kwestie, die hinder den vormen voor de consolidatie van de •conomische positie. Verder uitstel van de iquidatie van het verleden zou tot gevolg lebben, dat de reeds bestaande depressie nog rnstiger zou worden en nieuwe hinderpalen x>u plaatsen op den weg naar de uiteinde- ijke oplossing. In den loop der discussie werd geopperd, lat het wellicht de beste weg om tot het .ewenschte accoord te komen, zou zijn on- niddellijk afzonderlijke besprekingen te hou- en tusschen de betrokken staten en Oos- enrijk. Besloten werd, dat deze bilaterale bespre- :ingen zullen worden gehouden en dat, als esultaat daarvan een rapport zal worden ivergelegd aan de commissie ter verdere be preking. De eerste dezer bilaterale besprekingén zou aterdèg om 5 uur worden gehouden tus- chen Oostenrijk en Tsjecho-Slowakije in lotel Bellevue. Zondag zouden de besprekin gen van Oostenrijk met de andere betrokken anden plaats hebben. Men hoopt Maandag en rapport aan de commissie te kunnen verleggen. De kans op overeenstemming wordt gun- ig geacht. De besprekingen over de Oostenrijksche westie zijn gisteren voortgezet. Zoo voerde e Oostenrijksche delegatie besprekingen met e Polen en Roemenen over de verschillende raagstukken die uit het verdrag van St. lermain voortvloeien en die geen verband ouden met het algemeene herstelvraagstuk. Tan Roemeensche zijde werd medegedeeld, at Roemenië in deze kwestie zijn principieel tandpunt niet prijs geeft. Van Poolsche zijde verneemt men, dat chober gewezen heeft op de onmogelijkheid oor Oostenrijk om te betalen. Er is een be- aling, waarbij Oostenrijks herstelverplich- ngen automatisch stijgen naarmate zijn be- alingsmogelijkheden zich vermeerderen. Daardoor is Oostenrijk niet in staat zelfs an zeer geringe andere aanspraken te vol- oen. De handelsbalans vertoont nog steeds en tekort, terwijl de vele betalingsverplich- mgen het moeilijk maken geld te leenen. tog zwaarder belasting zou tot een cata- trofe leiden. Van Oostenrijksche zijde wordt medege deeld, dat Schober niet voor het einde van eze week zal vertrekken. Het zou verkeerd ijn te verwachten, dat men binnen enkele egen een oplossing kan vinden voor kwes- ies die reeds sinds tien jaar hangende zijn. oo gemakkelijk is de oplossing niet. Gisteren heeft Briand aan de Fransche tors mededeelingen gedaan over den stand an het werk der experts, die een lijst van tog niet opgeloste kwesties moeten maken. Jeze heeren hebben de volgende kwesties gevonden, die nog een oplossing behoeven. 1. Het vaststellen van de stabiliteit der Duitsche rijksmark. 2. Het Duitsch-Amerikaansche verdrag in verband met het Youngplan. 3. De functies van de „raadgevende com missie". 4. Het weder verpanden van verpande in komsten. Prinses Juliana. H.K.H. Prinses Juliana, die, zooals reeds gemeld, voornemens is de lustrumfeesten van de vereeniging voor vrouwelijke studenten te Leiden bij te wonen, welke op 27, 28 en 29 dezer worden gehouden, zal gedurende deze dagen weer haar intrek nemen in de villa 't Waerle te Katwijk aan Zee. Spoedvergadering der Tweede Kamer Naar wij vernemen heeft de heer D. Wijn koop telegrafisch bij den voorzitter een spoedvergadering aangevraagd van de Twee de Kamer in verband met de invallen der politie op verschillende plaatsen in Nederl.- Indië. De wijziging der drankwet Naar de „N. Haarl. Crt." verneemt, zou het in de bedoeling liggen van de regeering om uit de wijziging der drankwet, die, zooals ir. de Tweede Kamer is meegedeeld, half Febru ari op de agenda der Kamer zou worden ge steld, de bepalingen omtrent de plaatselijke keuze te elimlneeren. Dit met het oog op het feit, dat men deze zaak, die reeds tweemaal bij initiatief-ont- werp aan de orde werd gesteld, later liever bij een afzonde:lijk wetsontwerp zou willen regelen. Oud-minister Slotemaker de Bruine gehuldigd. Het hoofdbestuur der Nederlandsche ver eeniging van Christelijks kantoor- en han delsbedienden huldigde den vcormaligen mi nister van arbeid, handel en nijverheid door aan hem het volgende telegram te richten „Op den dag, waarop de winkelbedienden voor het eerst ,n den wettelijk geregelden arbeidsduur genieten, gedenken zij den christeüjk-socialen minister, die dezen maat regel tot stand bracht. De christelijke winkel bedienden be anken u en hopen, dat God u en uw arbeid blijve zegenen tot heil van land en volk en ter eere Zijns Naams". In den loop va* den voormiddag werd na mens dezelfde vereeniging een groot bloem stuk bij den minister thuis bezorgd. Vol' telling in 1930. Dit jaar Lal weder een volkstelling worden gehouden en wel van allen, die te midder nacht tusschen 31 December 1930 en 1 Janu ari 1931 hun werkelijke woonplaats binnen Nederland hebben, onverschillig, of zij op dat tijdstip in de gemeente hunner werkelijke woonplaats al dan niet aanwezig zijn of zich tijdelijk buiten het rijk in Europa bevinden, alsmede van hen, die, zonder werkelijke woonplaats i Nederland te hebben, op ge noemd tijdstip aldaar tijdelijk aanwezig zijn. Deze s telling is de elfde welke gehouden wordt. Diaconessenhuis te Haarlem. Met ingang van 1 Mei is benoemd tot ge- neesheer-directeur van het Diaconessenhuis te Haarlem, dr. P. van Paassen te Rotterdam. Dr. Van Paassen studeerde aan de univer siteit te Gron i en was tijdens zijn studie twee jaar assistent van wijlen prof. dr. Ham burger, hoogleeraar in de physiologie. Na zijn artsexamen was hij ruim v'jf jaar assistent van prof. Polak Daniëls, hoogleeraar in de inwendige geneeskunde, bij wien hij in 1928 cum laude promoveerde op een proefschrift „Over stoornis in de nierfuncties bij coma diabeticum". Sinds 1 Augustus 1927 is hij ver bonden aan het gemeenteziekenhuis aan den Coolsingel te Rotterdam als geneesheer, hoofd eener afdeeling. De draadlooze telefoon op de „Leviathan" De volgende technische details omtrent do draadlooze telefoon op de „Leviathan" worden medegedeeld in de „Wireless World" Voor het kruisspreken wordt gebruik ge maakt van twee verschillende golven. Do golflengte voor de gesprekken van den vasten wal met het schip bedraagt ongeveer 34.8 M. die van het schip ongeveer 34 M. Op eerst genoemde golf zendt het proefstation van het Bell Telephone laboratorium te Deal Beach (N. Jersey). De ontvanger aan den wal t.e Forked River is, evenals de zender, met het centraalkantoor in de Walker Street te New York verbond t. De 34.8 en de 34 meter golflengte worden overdag voor afstanden van 250 tot 500 mijl gebezigd. Voor kortere afstanden overdag dienen de 73 en 68.3 M. golflengte. De zender aan den wal heeft een vermogen van 5 K.W., DOOR WEER EN WIND aile-ciag weeraan, is geen pretje. Zorg er voortegen kou on vocht gewapend te zijn. Neem Lakerol! Dat warmt van binnen en behoedt tegen ^.verkoudheid en keelaandoe- ^l^ningen. Lakerol islekkerdók! Let vooral op de groene dooe! LAKEROL PASTILLES 60 ct p- d. bij eile Apoth. on Orog. die aan boord van i/2 K.W. Aangezien de ont- vangverhoudingen aan land beter zijn dan op het schip zijn beide ontvangsterkten ongeveer gelijk. De Engelsche autoriteiten zijn nog niet zoo ver met de draadlooze telefonie op zee als hun Amerikaansche collega's, maar toch is het waarschijnlijk, dat binnen niet te langen tijd ook aan de>.e zijde van den Oceaan een soortgelijke dienst in het leven geroepen zal worden. Binnenkort zal de „Berengaria" een installatie krijgen. In dit verband herinneren wij aan de voor nemens van Radio Holland, om een draad- loozen telefoondienst op de schepen van de Matschappij „r riand" in te richten. De gevaren van den weg. De meeste wielrijders hebben wel een roo- dsn reflector aan hun rijwiel aangebracht, maar in vele gevallen zóó, dat dit geheel geen effect sorteert, hetzij door den stand, hetzij door de kwaliteit van den reflector. Dit brengt groote gevaren met zich mede, zoowel voor de wielrijders zelve, als voor de andere weggebruikers. De Bond van Brdrijfsautohouders in Neder land heeft daarc.n aan den minister van ju stitie het verzoek gedaan, maatregelen te willen nemen, opdat de voorschriften omtrent de plaatsing van reflectoren op rijwielen zoo veel mogelijk worden nageleefd. VLISSINGEN, 6 JANUARI. Waterstaatswerk. Door den rijkswaterstaat is het maken van een loswal aan het verbindingskanaal te Vlissingen gegund aan den heer A. van der Straaten Jr. te Hansweert voor 46.750. In onze Tijdinghal. Van de opening der Herstelconferentie in het gebouw der Tweede Kamer heeft onze fotograaf een opname gemaakt, welke uit munt door duidelijkheid. Alle groote kop stukken van deze tweede Haagsche conferen tie kan men goed onderscheiden. De voorzit ter der conferentie, den Belgischen premier Jaspar, ziet men i:i het midden aan de recht- sche tafelzijde ziften, met rechts naast zich minister Hijmans. Ook Briand zal men wel spoedig opmerken, evenals den Engelschen minister Snowden. Een kinderzangkoor. Zaterdag jl. is alhier opgericht een kin derzangkoor, onderafdeeling van de Ge mengde Arbeiderszangvereeniging „de Volks stem", welk koor onder leiding zal komen te staan van den heer J. F. J. Magcheels. Een 64 kinderen hebben zich voorloopig doen inschrijven welk aantal naar zich laat aanzien, nog toenemen zal. De repetities worden gehouden des Zater dagsmiddags van 2.304 uur in het voorma lig Vincentiusgebouw, Gravenstraat. Een onderscheiding. Mevrouw E. AndriesseSpanjaard te Brussel, echtgenoote van onzen vroegeren stadgenoot den lieer Hugo Andriesse, is door Z. M .den koning van België voor haar philantropisch werk benoemd tot ridder in de orde van Leopold II. Electrisch gemaal van den polder Walcheren. Zaterdag heeft het gemaal van den polder Walcheren weer gewerkt en was dit oorzaak dat in de vesten, sprinken en slooten het water met de kracht van een bergstroom in de richting van het gemaal werd getrokken. Wel een bewijs van hoe groot belang dit is voor het op peil houden van het water in den polder. Het spreekt vanzelf dat als het electrisch gemaal eenige dagen werkt alle ondergeloc- pen weilanden worden drooggelegd. Bij in tredende vorst zal er dus van schaatsenrijden op de zgnweidjes geen sprake zijn. Kalenders. De Middelburgsche Maatschappij van Stoomvaart zond ons nog een kalender. Hij bestaat uit 12 maandbladen met zeer duide lijke en sprekende cijfers, die uitstekend ge schikt is een plaatsje op een kantoor in te nemen. Nieuwe verbinding België-Zeeland. Tegen 1 Juni a.s., wanneer het drukke rei- zigersvervoer naar de tentoonstelling te Ant werpen gaat beginnen, zal naar uit Bergen op Zoom wordt gemeld, de nieuwe electrische tramlijn naar de grens te Santvliet worden geopend Aangezien hierdoor dit traject ver kort wordt en verbeterd, heeft men groote verwachtingen van de nieuwe verbinding. Coöperatieve suikerfabriek „Zeeland". In verband met de in deze maand te hou den kringvergaderingen en algemeene verga dering van de Coöperatieve Beetwortelsuiker fabriek „Zeeland" heeft de destijds uit de aandeelhouders gekozen commissie Zaterdag jl. besloten aan de vergaderingen, waarvan heden de eerste te Bergen op Zoom wordt gehouden voor de leden in Noord-Brabant, voor te stellen in te gaan op het aanbod van de overige coöperatieve suikerfabrieken in het Zuiden des lands om de fabriek van de „Zeeland" te koopen. VOETBAL. Het Zuiden. Ie klasse. Roermond RoermondN. A. C. 11 Tilburg LongaB. V. V. 60 Eindhoven EindhovenWillem II 13 Den Bosch Wilhelmim.—P. S. V. 1—3 2e klasse. T.A.C.Vlissingen 4—2. Om 2 uur stellen beide elftallen zich vol ledig op. Scheidsrechter is de heer J. Geenen. Kokelaar wint de toss en kiest den vrij ster ken wind in den rug. Er is slechts weinig publiek aanwezig. Na 5 minuten n"emt Vlissingen de leiding door Van Peenen, die vliegensvlug op keeper Mathijsen inloopt en den verbluften doelman het leder uit de handen looptvia een back vliegt het leder langs den paal in het doel. (0—i). Een minuut later is de stand weer gelijk. Uit een handsbal van Van Gelder ontstaat een vrije schop, die door Vlissingen tot cor ner gewerkt wordt. Deze wordt van links genomen en do den rechtsbinnen van T.A.- C. schitterend ingekopt. (11). Na een aanval van Vlissingen wordt een schot van Sinke door Mathijsen gestopt. Nadat de linksbuiten van T.A.C. Vader met een handigen truc gepasseerd heeft, komt zijn voorzet bij den rechtsbinnen, die doelpunt, echter in buitenspel-positie, zoodafc de scheidsrechter annuleert. De mid-voor van T.A.C. verprutst dan een mooie kans door zacht naast te schieten. Bij een opgooibal vangt de T.A.C.-rechtsbinnen den bal op, hij passeert achter elkaar De Buck en Quellery en schiet in het net. (2—1) Er is nu een half uur gespeeld. Het derde punt ontstaat uit een geharre war voor het Vlissingen-doel. De linksbinnen staat achter de twee Vlis- singen-backs en krijgt het leder toegespeeld in zeer opvallenden buitenspelstand. Toch geeft de scheidsrechter, die midden in het veld staat, doelpunt. (3—1). Als Van Peenen den bal van Sinke toege speeld krijgt, loept hij even door en doelpunt van tamelijke" afstand met een hard schot, waar Mathijsen tevergeefs naar uitvalt. Een prachtig doelpunt. (32). Kort erop treedt de rust in. Als in de tweede helft eenige minuten ge speeld is, los* k'j een Vlissingen-aanval Van Peenen een mooi schot, dat op schitterende wijze docr Mathijsen uit het doel wordt ge grabbeld. Een -"hot van den T.A.C.-mid- voor wordt dan op magnifieke wijze door Kats onschadelijk gemaakt. De strijd is le vendiger dan voo'* de rust. De partijen we gen geheel tegen elkaar op. Doordat de wind heviger geworden is, or.de vindt T.A.C. hier van meer voordeel dan Vlissingen vóór de rust. Tweemaal ach' ~r lkaar stopt Kats dan op prachtige wijze schrten van den T.A.C.-mid- voor. T.A.C. wordt, gesteund door den ster ken wind, iets "rker. Verhulst krijgt een prachtkans om te scoren, als hij voor open doel komt. Jammerlijk schiet hij echter over. Bij een voorzet va» Van Mares krijgt Ver hulst het "eder en schiet van korten afstand op het ^oel. Mathijsen redt- echter in groot- schen stijl. Tegen h?t e*:v>.d rrT A C. nog een bui- tenspeldoripun't. Cr I n!:- minutenlang gede- libereer in het veld, kent de scheidsrechter dit punt, dat gemaakt werd door een speler, die achter Kats in het doel lag, toch tos. (4—2). Een onbegrijpelijke beslissing. Sinke laat dan een goede kans, door naast tschieten onbenut. Dan is het einde daar. Vlissingen gaf flink partij aan de aanstaande kampioenen en verloor eervol, mede door twee foutieve beslissingen van den scheids rechter. T.A.C. bofte hiermede. De leiding van de zen in onze klasse onbekenden scheidsrechter, was beneden alle kritiek. INSIDER. Aan de „Maandagmorgen" zijn de volgende verslagen ontleend Zeelandia—Middelburg 3—2. Zeelandia trapt af. De eerste aanvallen waren voor Middelburg. Na tien minuten spelen krijgt de Zeelandia-doelman Seijbel een ongeval. Hij wordt vervangen door A. Mondeel. Als er ongeveer een half uur is gespeeld doelpunt Janissen uit een voorzet van rechts. Beide partijen wegen tegen elkaar op met afwisselende aanvallen op beide doelen. Rust 1—0. Het tweede gedeelte kenmerkt zich door rustiger spel. De eerste aanvallen zijn voor Middelburg, doch tot doelpunten komt het niet. Door mooi samenspel van Vogel en Vos weet eerstgenoemde den voorsprong te ver- grooten als hij den Middelburg-doelman Din- gemanse uit zijn doel lokt 2—0. Kort daarop een scrimage voor het Zeelandia-doel en het is 21. Daarna weet Janissen den voorsprong te verhoogen als Oiling mooi voorzet 3—1. Kort voor einde vangt Mondeel een bal. Tus schen hem en Pluijmers ontstaat een misver stand en trapt de bal uit zijn doelman zijn handen. Dirkx maakt hiervan gebruik 3—2. Hiermede komt het einde. Scheidsrechter Janssen leidde rustig. VelocitasDosko 55. Dosko kan met dezen uitslag meer dan te vreden zijn. Een blunder van den Velocitas- doelman geeft haar spoedig 1 eerste punt. Maar de cadetten maken gelijk, terwijl Dosko opnieuw de leiding neemt. Voor rust doelpun ten beide ploegen nog één keer, zoodat met 4—2 voor de Bergenaren de rust komt. Na rust doelpunten eerst de cadetten, maar de Velocitas-doelman laat te gemakkelijk zijn belagers 53 noteeren. Een vrije schop van ongeveer 20 M. van doel benut De Ruyter en 't is 54, terwijl voor 't einde de cadetten nogmaals weten te scoren, zoodat met 5—5 wordt beëindigd. BredaDongen 02. Dongen, dat met één invaller verscheen, heeft het tegen Breda niet gemakkelijk gehad en de 20 overwinning is zeker niet de meest juiste verhouding der krachten. In het veld wogen beide partijen vrijwel tegen elkaar op en van zwakke momenten in de Dongen-ploeg maakte Breda zelfs gebruik eenigen druk uit te oefenen op het Dongen- doel, waarin de keeper zich bijzonder weerde en een paar maal zelfs niet zonder geluk zich staande hield. Het was daarom wel jammer voor Breda, dat een glorieus missen van Damen vóór rust haar een doelpunt kostte. Na rust duurde het bijna een half uur vóór Dongen, wel in een oogenblik dat niemand het verwachtte, haar tweede punt scoorde. Breda houdt moedig vol. maar het geluk is niet met haa en zonder tegenpunt ziet zfj het einde komen met een 20 nederlaag. De Baronie—R.B.C. 12. De nederlaag van De Baronie komt na het goede werk „uit" wel wat onverwacht. Nu moet direct gezegd, dat de Baronie ook niet op dreef was. Speciaal de middenlinie was slecht. Alleen de spil speelde, maar dan ook hij alleen en zijn werk was door de mislukking links en rechts dubbel zwaar. R.B.C. kwam voor rust, toen de partijen volkomen tegen elkaar op gewogen nog gelukkig aan een doelpunt. Er was nl. twijfel over den bal door den keeper gevangen, wijl het doelvlak was gepasseerd. De Baronie maakte echter vóór rust nog door Van Gils gelijk. Na rust doelpunt R.B.C. en brengt den stand op 1—2. Vijf minuten voor 't eind, krijgt de thuisclub nog een kans. maar An- tonissis schiet den strafschop tegen den paal, zoodat het 12 T. A. C. MiddelLurg Mevo Dongen Zeelandia R. B. C. De Baronie Dosko Velocitas Vlissingen Breda 3e klasse A. Middelburg: Middelburg II—Zeelandia II 7—3 Terneuzen Terneuzen—Vlissingen n 3—1 blijft. 13 12 1 55—12 25 12 6 2 30—22 U 12 6 1 5 26—30 13 10 6 4 29—19 12 10 5 2 3 3525 12 13 6 7 32—33 12 11 3 4 4 18—25 10 13 2 5 G 38—35 9 10 3 2 5 26—35 8 14 3 1 10 18—51 7 9 2 2 5 17—26 6

Vlissingse Courant | 1930 | | pagina 1