1000 500 300 25 STER-TABAK VRIJDAG EERSTE BLAD LE STAND No. ISO 55? ö7e «laargar&g 1929 Uitgave: Firma F. VAN DE VELDE Ir., Walstraat 58-60, Vlissingen. Telef. 10. Postrekening 88287 JEUNI Verschijnt dagelijks, uitgezonderd op Zondag en algemeen erkende Christelijke Feestdagen Gegarandeerde oplaag 5150 Ex. GRATIS. Stads- en Provincienieuws Niets anét boven c SPORT FAILLISSEMENTEN NGEN Juni 1929. 3, O U W D: C. D. C. de Jonge, irden, 24 j. en M. C. U W D C. Klaasse, 31 j. van den Berg, 27 j. en J. Bode, 20 j. en M. Siereveld, 24 j. en A. de Smet, 34 j. Wondergem, 24 j. en P. van der Merk, L E N ;eb. Nagtzaam, d. n, z. C. Louwerse, H. Meulmeester, geb. M. J. G. van den I. EDEN: Meerman, 34 j. M. Sohier, 67 j. BURG. L E N Schouwen, z. J. R. J. A. Arts—de -Dellebeke, d. EDEN: wed. van J. M. van OORWERPEN Politie te Vlissingen gevonden is gedepo- Tingplaatjes in étui: derportemonnaie met choen en huissleutel, te bekomen zijn om- bij Edelman, Kerk- ;entje bij Meulmees- fietspomp bij Ma- portemonnaie met in- Coestraat 8 rywiel- il bij Lagendijk, Van lat 4 fietspomp bij •tgracht 47gouden Clijverstraat 32 kot ;k, Evertsenstraat 52 irin portemonnaie bij ilmestraat 3 zilveren an Luljk, Beursstraat (1 Goetheer, Walstraat» itje in étui bij Buijs, boven /huissleutel bij rozenkrans bij De at 60 zilveren melk- westraat 20 jongens- mulalaan 26 kinder- Papaverlaan 6 rij- étui bij Van der iciale Stoombootdienst Schotsche terrier bij otel Britanniaplay- al bij Danckaerts, m paar dameskousen ut. Hyacinthenlaan 7. ^RTLIJNEN R.ött. v. Newcastle uni van Santos Batavia n. Rott. Juni te Belawan 25 Juni te Duin- 26 Juni van Algiers J5 Juni te Colombo te Batavia van Amst. 26 Juni Ouessant p. 25 Juni Finisterve uni te Antw, Havana van Rott. Juni Suez Juni te Port Said 5. 24 Juni Perim Batavia n. Amst. te Soerabaya v. Rott. Junite Kilindini Juni Suez ongkong n. Batavia mi te Marseille verw. m Calcutta n. Rott. Juni van Madras p. 26 Juni Kaap del 25 Juni van Las ti Rott. n. Batavia Juni v. Port Said tt. van Bombay tii Suez Vlissingen, Antwer- Juni van Boulogne van Amsterdam naar Auto's. Fietsen tuiden. mi uur 1 9.54 9.53 9.53 'E VLISSINGEN 6.15 18.27 7.01 18.15 C. 7.52 20.10 VL1SSINGSCHE COURANT ABONNEMENTSPRIJSVoor Vlissingen en de gemeenten op Walcheren 2.20 per 3 maanden. Franco door het geheele rijk 2.50. Voor België, Duitschland en Frankrijk 13.80. Voor de ove rige landen bij wekelijksche verzending 3.80, met Zondagsblad 4.75. Afzonderlijke nrs. 5 et ADVERTENTIEPRIJS: Van 1—5 regels 1.25iedere regel meer 25 cent Bij abonnement speciale prijzen. Reclames 50 et. p. regel. Kleine advertenties betreffende Huur enVerhuur.Koop en Verkoop, Dienstaanbiedingen en -Aanvragen van 1—5 regels 75 ct., iedere regel meer 15 ct De abonné's in 't bezit eener Polis, zijn GRATIS verze kerd tegen ongelukken voor gulden bij levens lange ongeschikt heid tot werken. gulden bij dood door een ongeluk. gulden bij verlies van een hand, voet ot oog. gulden bij verlies van een duim gulden bij verlies van een wijsvinger gulden bij verlies van eiken anderen vinger. Dit nummer bestaat uit 2 bladen. Zij, die zich van heden af opgeven ais kwartaal- abonné, ontvangen de nog vóór 1 Juli verschijnende nummers VLISSINGEN, 28 JUNI. Vergadering gemeenteraad. De eerstvolgende vergadering van den ge meenteraad is vastgesteld op Vrijdag 12 Juli. Morgen-concert. De harmonie „Ons Genoegen", directeur de heer C. G. Govaarts, geeft Zondag a.s., des morgens van 89 uur een concert van ge wijde muziek op de achterplaats van de voor malige kazerne Willem III. Programma: 1. „Praludlum" H. Gsnhart 2. „Sanctus" aus dem „Requiem" H. Berlioz 3. Ehre sei Gott in der Höhe Gloria aus der „Deutschen Messe" F. Schubert 4. „Ach, Herr, lass den lieb Engelein", Choral aus der „Johannes Passion" J. S. Bach 5. „Largo" (cavatine de l'Opera Xerxes) G. F. Handel 6. „Enchentement", Rêverie Francis Popy 7. Psalm 23 „De Heer is mijn Herder" Stebbens 8. Psalm 95. J. C. de Proy Strandconcert. In de tent op den boulevard Evertsen wordt Zondagavond van 810 uur een concert ge geven door de harmonie „Ons Genoegen", di recteur de heer C. G. Govaarts. Programma: 1. „Avec Aplomb", marsch R.Vollstedt 2. Ouverture „Thermidor" Andrieu 3. „Lotosblumen", walzer E. Ohlsen 4. „Fantaisie Ballet" G.Parès 5. Ouverture „Les Dragons de Villars" A. Maillart 6. a. „Enchentement" Rêverie F. Popy b. Praludium H. Genhart 7. „Largo" (Cavatine de l'opera Xerxes) G. F. Handel 8. Grande Fantansie sur l'Opera „le Tannhauser" Wagner 9. Finale. De Kamerverkiezingen. De antl-rev. kiesvereeniging houdt Dins dag 2 Juli, des avonds 8 uur, een openbare vergadering in de Geref. Kerk, waarin als spreker zal optreden de heer H. Colijn, oud minister. De deuren worden des avonds 7.15 uur geopend. Grand Hotel Britannia. In het Grand Hotel Britannia worden Zondag concerten gegeven door de Hongaar- sche muziekkapel, onder leiding van den heer Gyula Horv&th. Het diner-concert heeft plaats van 6.307.45 en het avondconcert van 8 tot 11.30 uur. Voogdijraden. B\j Kon. besluit is herbenoemd tot lid van den Voogdijraad 's-Gravenhage II mevr. A. S. R. E. van Raalte, geboren van Raalte. De grondverzakking te Schore. Zooals gemeld is heeft dezer dagen weder om een grondverzakking plaats gehad aan e öiuewe sluis, die te Schore voor het water schap De Breede Watering bewesten Ierseke En aanbouw is. Ingelanden van het water schap hebben gisteren vergaderd om over de verzakking te beraadslagen. Na een uitvoe- hge discussie heeft de vergadering besloten oen crediet te verleenen om de afschuiving te doen herstellen. Met het bouwen van de sluis zal evenwel voorloopig geen voortgang borden gemaakt. Men wil wachten tot de ondergrond tot stilstand is gekomen, alvo rens de ontgraving verder uit te voeren. ingenieurs van het waterschap advi seerden tot het aanleggen van een nieuwe zeewering en tot gelijktijdige ontgraving doch de meerderheid van de ingelanden kon zich daarmede niet vereenigen. Als hoofdbe zwaar gold de onmogelijkheid om de kosten van het nieuwe herstellingswerk te ramen. De tramverbinding; BreskensKnocke. De stoomtram BreskensMaldeghem zal 1 Juli de nieuwe lijn RetranchementEelgi- sche grens in exploitatie brengen. Deze lijn sluit aan op de Belgische lijn naar Knocke. De reizigers naar de Belgische kustplaatsen krijgen dan een rechtstreeksche aansluiting van Breskens naar Knocke en verder langs de Belgische kust. De Belgische lijn welke aansluit op het Nederlandsch gedeelte zal Vrijdag 19 Juli officieel in gebruik wordeh genomen. Het traject BreskensKnocke wordt door deze nieuwe lijn aanmerkelijk bekort. KERK- EN SCK00LN1EUWS Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Maassluis ds. B. J. van Garderen te Nieuw- en St. Joosland te 's-Gravenhage ds. S. F. H. J. Berkelbach van der Sprenkel te Rotterdam. Geref. Gem. Beroepen te Axel cand. M. Heijkocp te 's-Gravenhage te St. Annaland cand. W. C. Lamain te Voorschoten. Tweede Lnthersclie wereldconferentie. De deelnemers rn de tweede Luthersche wereldconferentie zijn Woensdagavond offi cieel op het raadhuis van Kopenhagen ont vangen. De groote zaal was versierd met de vlaggen der 24 landen, waaruit afgevaar digden ter conferentie aanwezig zijn. De gasten werden door den burgemeester in het Engelsch begroet, waarna door vier der af gevaardigden het woord werd gevoerd. De werkzaamheden der conferentie werden gis termorgen voortgezet met een morgendienst door den Tsjecho-Slowaaksclien bisschop dr. Fajnor, waarna dr. Marahrens uit Hannover een voordracht hield over „Wat kan en moet het tegenwoordige geslacht bij de op voeding doen, om de erfenis der vaderen aan het komend geslacht over te dragen Aan gezien dr. Marahrens echter niet ter confe rentie aanwezig kon zijn, werd het referaat door een ander lid der Duitsche delegatie voorgelezen. Vervo'' ens sprak prof. dr. Elert over „Geloof en belijdenis der kerk in het licht van Marburg en Augsburg" en de Zweedsche bisschop dr. Stadener over „Wat kan het Lutherdom in zijn eigenaardigheid het Christendom schenken." Gedenkdienst Generaal Bramwell Booth. In alle korpsafdeelingen van het Leger des Heils zal Zondag 30 Juni des avonds 8 uur een plechtige gedenkdienst worden gehouden in verband met het overlijden van generaal Bramwell Booth. Examens. Aan de Christelijke Kweekschool te Mid delburg zijn geslaagd voor het eind-examen de dames Alida Brandsma, Middelburg Janna Geense, MiddelburgJo Langeveld, Goes Anta. Looij, Vlissingen en PI. Stok, Goes. MARINE EN LEGER De „Hertog Hendrik" bevond zich op uit reis naar Curasao blijkens een bij het depar tement van Defensie ingekomen bericht in den voormiddag van 25 dezer op 26 gr. 55' N.B. en 49 gr. 47' W.L., dat is 1000 mijl Noord-Oostelijk van St, Thomas. Vermoedelijk zal het schip heden of mor gen op St. Thomas aankomen. Bij beschikking van den minister van de fensie is met ingang van 8 Juli de luitenant ter zee le klasse C. T. Bollaan eervol ont heven van het bevel over Hr. Ms. „Medusa" en op nona"tiviteit gesteld en is de waar neming van het bevel over dien bodem op gedragen aan den luitenant ter zee 2e klasse P. Wentholt. Bij beschikking van den minister van de fensie is de luitenant ter zee der 2e klasse S. A. l'Honoré Naber met ingang van 8 Juli geplaatst aan boord van Hr. Ms. „Medusa." Ondervolgende onderofficieren en man schappen van het korps mariniers worden den 19en Augustus a.s. geplaatst in de ma rinekazerne te Willemsoord Sergeant-majoor D. Obbes, sergeant C. Schut, idem W. Rijken, korporaal J. Mud, idem C. van Rooijen, marinier le klas P. G. L. Lankes, idem H. T. v. d. Berg, idem J. F. van Meerten, idem T. C. A. van Gerven, idem L. Cremers, idem W. V. van de Ven, idem H. T. R. Gerritsen, idem J. Jacobs, idem 2e klasse K. Mulder, tamboer 3e klasse A. de Jager, sergeant J. C. Siuke, idem W. Bergman, idem T. J. W. v. d. Sel, idem J. P. Goeman, idem J. F. Hos, korporaal H. de Vink, idem P. v. d. Walle, idem T. G. J. Klinkhamer, idem H. P. v. d. Schelde, idem B. J. Gregoire, idem J. Doudlein, idem H. de Pijper, idem C. A. Clement, idem S. H. Eastmans, idem A. H. Krisman, marinier le klasse G. P. Suuring, idem G. Keuris, idem J. Teekamp, idem W. de Meijere, idem J. P. Rooimans, idem H. C.'Vos, idem G. Vos, marinier le klasse C, Hillebrand, idem W. v. d. Fligt, korporaal E. A. T. Filippo, idem J. Kuiper, mariniers le klasse J. Mooij, idem L. Treffers, idem J. Bekooij, idem J. de Keizer, idem 2e klasse H. Brandenburg. Ondervolgende schepelingen zijn bestemd in de maand September a.s. naar Oost-Indië te worden uitgezonden Marinier le klasse 1Pluijtor, idem J. C. van Beusichem, idem J. H. Bak, idem A. Eenkhoorn, idem J. H. Funcke, idem J. F. Staal, idem 3e klasse N. den Broeder, idem 2e klasse A. P. Overduin, idem 3e klasse H. Gerards, idem 2e klasse J. van Brummelen. idem le klasse W. van den Driest, idem 2e klasse J. Pol, idem B. Kievit, idem 3e klasse B. Tap, idem le klasse A. H. van Holten, idem K. Arlar, pijper le klasse C. A. Koppe, idem 2e klasse B. Sieperda. 25 Junisergeant-kok J. Mulder van Van Galen naar Van Speijk. 27 Junisergeant-schrijver A. Velt van Onderzeedienstkazcrne naar Heemskerk. De dienstplichtige sergeanten-titulair H. van den Bosch, C. Glaurm, O. A. G. Kauff- man, N. H. M. Steiger, J. Chr. Eeuwens, J. W. de Feijter, E. A. Tilleman, P. 'Dunk, H. F. van der Merk, H. Bouwman en B. F. M. Wijtenburg, in opleiding bij de school voor reserve-officieren der infanterie en behoo- rende tot het 14e reg. inf., hebben voldaan aan het examen voor vaandrig. De dienstplichtige sergeanten-titulair die in opleiding zijn bij de school voor reserve officier der infanterie worden met ingang van 29 Juni a.s. gedetacheerd bij de regi menten infanterie voor hun verdere practi- sche opleiding voor reserve-officier. De vliegfeesten te Rotterdam. Gisteren is op het vliegveld Waalhaven te Rotterdam het vierdaagch internationaal Concours voor Sportvliegtuigen begonnen, dat georganiseerd wordt door de Rotterdam- Sche Aeroclub. Voor dit concours hebben 52 deelnemers, waaronder 10 Hollanders, inge schreven, doch niet allen hebben hun in schrijving gestand gedaan. Voor gisteren stond er slechts voor de buitenlandsche deel nemers een stervlucht op het program. De deelnemers mochten de plaats van vertrek zelf kiezen, mits deze slechts op minstens 200 K.M. afstand hemelsbreed van Waalhaven gelegen was. Het tijdstip van vertrek diende zoodanig gekozen te worden, dat men pre cies te 4 uur te Waalhaven zoii kunnen lan den. Van de 42 buitenlanders, Engelsche, Belgische, Duitsche en Fransche vliegers zijn er ongeveer 20 binnengekomen. Precies vier uur, juist toen het Fokker vliegtuig van de K. L. M. naar Parijs ver trok, verschenen er 7 toestellen boven de Waalhaven, die 2 minuten later neerstreken. Het waren alle Engelsche Moth-vlieg-toe- stellen, die van Brussel en Antwerpen waren vertrokken. Geleidelijk kwamen er tot 6 uur meer machines binnen. Ondertusschen ga ven de Amerikanen Ross en Chet op hun Stearman-eendekker, waarmede zij een tour nee door Europa maken en gisteren te Rot- terd: i waren aangekomen, een demonstra tie kunstvliegen. Het niet talrijke publiek had verder veel belangtelling voor een keurig uitgevoerde escadrillevluch van drie Pander-toestellen, betuurd door de heeren Vlaming, Redele en Pander, leden van de Rotterdamsche Aero club. Ten slotte heeft de heer Schmidt Crans, chef-instructeur van de Club, een demon stratie gegeven op het allernieuwste Pafider- toestel, dat dezer dagen is ingevlogen en uit gerust is met een 120 P.K. Gipsy-motor. He den zullen de eigenlijke wedstrijden een aanvang nemen. Een vliegtuig verbrand. Op het vliegveld Rooseveltfield bij New- York, vond Dindag een ernstig ongeluk met een vliegtuig plaats. Het vliegtuig van den zoon van den beleenden Amerikaanschen in dustrieel Philips, bestuurd door den jeugdi gen Phillips zelf, stortte tengevolge van een ontploffing van de benzinetank naar bene den en vloog in brand. De jongeman ver brandde levend. Zijn begeleider werd uit het vliegtuig geslingerd en zoo zwaar gewond, dat hij spoedig bezweek. Door de rechtbank te Middelburg is heden failliet verklaard P. van Dixhcorn, chauf feur wonende te Breskens. Rechter-commissarisMr. J. H. Bybau, rechter. Curator mr. P. M, W. J. van der Slikke, advocaat te Vlissingen. Stoomen van Heerenkleeding. N.V. Ververij H0EKSEMA. Vlissingen, Walstraat 51. M'burg, L. Burg C 111, Tel. 121. EEN MANIFEST VAN PRESIDENT VON HINDENBURG. De Duitsche Rijkspresident en de Rijksre- geering publiceeren het volgende manifest „Aan het Duitsche Volk „De dag van heden is een dag van rouw. Tien jaren zij a verloopen sedert te Versail les Duitsche vredesonderhandelaars gedwon gen waren hun handteekening te zetten r n- der een document dat voor alle vrienden van het recht en van een waren vrede een bittere teleurstelling beteekende. Tien jaar drukt het verdrag op alle lagen van het Duitsche volk, op het geestelijk en het eco nomisch leven, op het werk van den arbei der en van den hoe'- Er is een taaie en in gespannen arbeid, een eendrachtig schouder aan schouder staan van alle deelen van het Duitsche volk voor noodig geweest om ten minste de zwaarste gevolgen van het verdrag van Versailles af te wenden, die ons vader land in zijn bestaan bedreigde en den eco- nomischen bloei van heel Europa onzeker maakte. Duitschland heeft het verdrag ondertee kend zonder ''aardoor te erkennen, dat het Duitsche volk de aanstichter van den oorlog is. Dit verwijt laat ons volk niet tot rust ko men en stoort het vertrouwen onder de na ties. Wij weten dat alle Duitschers het met ons eens zijn ten aanzien van het afwijzen der bewering van de uitsluitende schuld van Duitschland aan den oorlog en ten aanzien van het vaste vertrouwen, dat aan het denk beeld van een waren vrede, die niet op „dic taten" maar alleen op de overeenstemmende en eerlijke overtuiging van vrije en gelijk gerechtigde volken berusten kan, de toe komst behoort." Het manifest is onderteekend door rijks- president Von Hindenburg, en de leden der i-Jksregeering met den rijkskanselier Müller aan het hoofd. Het bestuur van den „Deutschen Reichs- kriegerbund „Kyffhausser" heeft, naar Wolff meldt, een brief gericht tot de rijkregeering, waarin wordt medegedeeld dat de bond zich tot taak heeft gesteld in het jaar 1929, den lOen jaardag van het verdrag van Versailles het Duitsche volk op te roepen tot een stel- selmatigen en krachtigen strijd tegen de „oorlogsschuld-leuzen". De bond voelt zich hiertoe geroepen daar hij zich vrij voelt van alle bedoelingen van partijpolitiek en omdat zijn leden zich zeer in het bijzonder in hun soldateneer gekwetst voelen door de nota die hun misdadig oor logvoeren verwijt. Namens zijn drie millioen leden doet de bond een beroep op de medewerking in deze van de regeering. DE WET TER BESCHERMING VAN DE DUITSCHE REPUBLIEK. In den Rijksdag is het gisterenavond bij de stemming over de verlenging van de wet tot bescherming der republiek tot stormachti ge tooneelen gekomen. Vóór de verlenging werden 263 tegen 166 stemmen uitgebracht. Onder bijval an communisten, Duitsch-na- tionalen en nationaal-socialisten constateer de voorzitter, dat de noodzakelijke meerder heid van twee derde niet bereikt was, zoo dat de wet werd afgestemd. Dientengevolge wordt de wet met ingang van 1 Juli buiten werking; gesteld. Hierna nam minister Seve ring het woord om te verklaren, dat door de verwerping een groote leemte is ontstaan, welke noodzakelijk moet worden aangevuld derhalve zal hij, wanneer de Rijksdag weer bijeenkomt, opnieuw een voorstel indienen. De minister werd tijdens zijn rede door de com munisten en andere tegenstemmers met een ontzettend gejoel begroet. Er dreigde zelfs een handgemeen te ontstaan, zoodat de voor zitter zich genoodzaakt zag de zitting te on derbreken. EEN VERKLARING VAN POINCARé. In de Fransche Kamer zijn gisterenmiddag levendige, zoo nu en dan dramatische debat ten gevoerd over de quaestie der oorlogs schulden. Poincaré verlangde allereerst de verdaging van de ingediende interpellatie over de in- tergeallieerde schulden en de schadevergoe ding, daar de uiteenzettingen der regeering voor de bevoegde Kamercommissies nog niet zijn geëindigd. Hiertegen keerde zich Bouillon met de bewering dat het parlement bij dezen gang van zaken tot den bekenden termijn van 1 Augustus onvoldoenden tijd zal hebben om de overeenkomst te behandelen, welke Frank rijk gedurende 62 jaren bindt. Hij spoorde er toe aan dat binnenkort een debat zal plaats vinden, waarin het parlement de regeering zal te verstaan geven, dat zij met- de Ver. Staten nieuwe onderhandelingen zal openen, met het doel den termijn van den len Augus tus met het oog op het plan-Young naar den 31en December te verplaatsen. Onder grooten bijval voegde hij er aan toe Ik wil niet ge- looven dat een zoo groot land als Amerika een beroep op de gerechtigheid niet zou wil len hooren. Na ue door de geheele Kamer met lang- durigen bijval ontvangen rede van Franklin Bouillon zeide Poincaré „Indien mijn posi tie mij niet een bepaalde terughoudendheid oplegde, zou zou ik mii gaarne bij de gevoe lige rede van Franklin Bouillon aansluiten. Ik kan de Kamer echter nu reeds zeggen, dat wij de onderhandelingen niet pas sedert maanden, doch sedert jaren voeren. Men heeft geweigerd den termijn te veranderen, doch ik wil gaarne nog een poging doen. In dien het u aangenamer is, zal ik gaarne deze ondankbare taak aan anderen overlaten." Poincaré geeft Franklin Bouillon in over weging zijn denkbeeld in den vorm van een voorsttl te vatten, en zeide onder algemeene instemming der Kamer Ik zal de onderhan delingen reeds morgen hervatten door onzen vertegenwoordiger te Washington mede te deelen, dat ik tegenover den eensgezinden wil der Kamer sta. Terwijl Franklin Bouillon afzag van een onverwijlde behandeling van de interpellatie over de schulden, diende hij onder den bijval van het Huis het desbetreffende ontwerp in-. Daar dit voorstel krachtens de reglementen eerst na onderzoek der bevoegde Kamercom missies in plenum kan worden behandeld, werd de zitting tot 10 uur verdaagd. DE HERSTELCONFERENTIE. De plaats en de tijd, waar de conferentie over het plan-Young gehouden zal worden, blijft te Londen de aandacht vragen. De „Daily Herald" somt op wat de conferentie allemaal te doen zal hebben, en hoe moeilijk het voor de nieuwe regeering, drie van wier voornaamste ministers bij de zaak betrok ken zijn. zal wezen om buitenlands te gaan, en betoogt, dat het te minder mogelijk zal zijn, omdat de conferentie waarschijnlijk lang zal moeten duren. Volgens haar bestaat er voor de Britsche regeering dus geen twij fel, of zij moet te Londen plaats hebben. Ook zijn er volgens haar overtuigende argu menten voor de stelling, dat conferentie liever in Juli dan in Augustus gehouden moet worden. De diplomatieke medewerker van de „Te legraph" zegt. dat men in Frankrijk het Lon- densche plan nog slecht gezind blijft, en dat men daar ten overvloede geen spoedige con ferentie meer noodig acht. Voor zoover men in Frankrijk meent, dat een conferentie in Augustus in het buitenland voor de Britsche ministers geen bezwaar zal opleveren, zegt hij dat verschillende binnenlandsche kwes ties voor G»*oot-Brittanje nog belangrijker zijn dan de kwestie der schadeloosstellingen, en deze een lange afwezigheid van de voor- naamte ministers in elk geval ongewenscht maken. Ook naar zijn meening zal het een langdurige en moeilijk conferentie worden.

Vlissingse Courant | 1929 | | pagina 1