I DE DOODENGE KUS EDDINGBOOTEN, UIT DRAAD EN LUCHT WISSELKOERSEN MARKTBERICHTEN WEERBERICHT ADVERTENTIËN Ie nog lang de gemoefe, van de Sarphatistraat :rdam zijn gisteren door, isphalt, als gevolg van 4 aar twee auto's geslipt, tegen een boom tereeb er werd daarbij tan ofd verwond. H(j werd m, s vervoerd en opgeni een hersenschudding. waarin een heer en t»| ten, sloeg tegen een lig, 1 werd ernstig gewond ,ieve Vrouwe gasthuis L imes kregen lichtere kwel ia verbonden te zijn, hui cht weet, heeft onlangs Maatschappij tot reddin gen aan prof. E. plannen te ontwerp n een tweetal reddingboo ;uwe dubbelschroef :n vervangen de Prins der Nederlanden zijn, resp. waren aan Hoe der nieuw ontworpen boe irden by Burgerhout's tr ïeepswerf te Rotterdam cheepswerf „Nicolaas Wil toel en Zoon te Alkmaa volgens dezelfde planne Zal de eerste boot in Nt ;reed zijn, de tweede volgend jaar het ruim n voortgestuwd door twe notoren, 44 P.K., die haa mijl per uur verleenei tot het zgn. gedekte typ aar de verschillende con il. geheel waterdicht beide stuurstanden is g< idringen van water vervaardigd van bijzondi Dele bodem en waterdicht zijden, verdeelen de ba •timenten, waarvan zouden kunnen 1 kans loopt te zinken D ;wee afzonderlijke, wa ten opgesteld. Mocht nachinekamers tengevolg water komen te staan, da tor toch nog voldoew om de boot naar ver anoeuvreeren. Ten o ïinekamers ook geheel zijwanden voorzien. Mt l een snelheid van onge worden. Teneinde bij zwa tstuwende kracht zoo mi werken de beide schroe tunnels onder water. Te oor beschermd tegen be •akstukken, enz. ilgens patent Oertz ver een maximum menoeu egen wordt. Beide boote en mast, welke dient mgen van een hulptmgagé idlooze zend- en ontvang zoodanige draagwijdte werk een goede verbindin gewaarborgd is. Het Hg draadlooze televisie toe :ken over een groote ruim notorkamers midscheep aatst, daarvoor en verblijven voor aan de einden van ilaatsen dienst doen. kleine tanks aangebra het werken in onstuimi g van de golven over he n worden. Behalve de be irmale gevallen uit onge t, bieden de booten ruim geredden, van wie de kan worden. In het ach legenheid, om een ernstig De booten zijn voorzie dat dient om de schip aan boord van de redding groot mogelijke wordt een ijzeren .et een gewicht van circ ip omslaan wordt .ereduceerd. De krachte ihter zoo groot, dat no iat, dat de eventueel nü >ot tot omslaan zou hun _t. Laten wij vooropstel repassing van de dubbe inafhankelijk van -installaties dit risico vat men de mogeli)kheic het oog mag verliezen dan kan men, door he -n brandstofolie en water beien bodem naar de Z'J e boot weer richten gebleven menschen we' bij het kantelen van he ige schipbreukelingen :eheel electrisch verlicht «rkregen door twee klein ïgedreven worden door d' accubatterij dient voor 'igatie- en kompasverhen lien nog kaarsen gebew' („Haagsche Ct") de moord te giesen—nieuwkerk 's-GRAVENHAGE. De Hooge Raad be handelde heden onder enorme belangstelling het revisie-verzoek van mr. Roobol en mr. Hollander in de bekende moordzaak te Giesen—Nieuwkerk, in welke zaak J. Klun der en J. c. Teunissen destijds door de rechtbank te Dordrecht en het gerechtshof te 's-Gravenhage zijn veroordeeld tot 15 jaar gevangenisstraf wegens diefstal en geweldpleging welke den dood tengevolge heeft gehad. De president van den Hoogen Raad, jhr. mr. W. H. de Savornin Lohman bracht in deze zaak rapport uit. De revisie-aanvraag is gegrond op de omstandigheid dat de hoofdgetuigen Kroon en Vermeer op hun verklaringen zijn terug gekomen. De president achtte het noodig op het vonnis van de rechtbank en hetgeen sedert is voorgevallen nader in te gaan, omdat de indruk is gewekt dat rechtbank en Hof zich aan een grooten blunder hebben schuldig gemaakt en partijdig vonnis hebben gewezen. Spreker ging het verloop der behandeling na en concludeerde dat de verklaringen van de Kroons en Vermeer wel een belangrijk bestanddeel van het bewijs vormen, doch niet door verdere verklaringen gesteund worden en de rechtbank dus niet over één nacht ijs is gegaan, hetgeen wel blijkt uit het voor-onderzoek. Vervolgens nam de procureur-generaal mr. Tak breedvoerig requisitoir, aantoonende dat wanneer hij de verklaringen van de Kroons leest hij er van overtuigd is, dat in dezen stand van het geding absoluut onwaarheid door hen wordt gesproken. De procureur- generaal oordeelde dat ten slotte de feite lijke rechter hier moet beslissen. Van een in vrijheidsstelling kan in elk geval geen sprake zijn, daar deze personen gevaarlijk zijn voor de maatschappij. Spreker requireerde tot verwijzing der zaak naar een gerechtshof, dat van de kwestie nog geen kennis heeft genomen met bevel tot gevangenhouding van de veroor deelden. De uitspraak werd bepaald, behoudens vervroeging, op 24 Juni. Mr. Roobol heeft daarna gepleit ten be hoeve van de verdachten Teunissen en Klunder. Na erop gewezen te hebben dat er ten nadeele van de beide veroordeelden vóór 3 Augustus 1923, het tijdstip van den moord op den baanwachter G. N., niets bekend was, betoogde pleiter dat nu de Kroon's vol ledig hebben toegegeven den hamer niet te kennen en dat hun geheele verklaring ge fantaseerd was, het onmogelijk is om te twijfelen aan de betrouwbaarheid van deze laatste verklaring en daarbij staat dan te vens vast dat Mijnster en consorten zich, om het maai zacht te zeggen, hebben vergist. In verband met een en ander bracht pleiter vervolgens de rol van den rijksrechercheur De Jong ter sprake, er onder meer op wij zende dat uit diens eigen handschrift bleek dat hij bepaalde verklaringen aan de Kroon's voor de rechtbank adviseerde. De betrouwbaarheid van deze aan de Kroon's en daarmede de gegrondheid van het eerste revisiemiddel zijn hiermede voldoende toe gelicht en ook de overige revisiemiddelen zijn hiermede voldoende gestaafd. Er blijven dan nog 2 dingen over le. het zgn, zien van de veroordeelden op den moordavond door de getuigen Van Houwelingen, Klein en Mijntjes2e. de verklaringen van vrouw Bouwmeester omtrent de thuiskomst van haar kostganger Klunder. Wat het eerste punt betreft, deed pleiter uitkomen dat de verklaringen van de drie getuigen een zgn. schakelbewijs vormen. Bovendien zijn deze getuigen niet betrouwbaar. Tenslotte nog mej. Bouwmeester. Aan haar verklaringen, aldus pleiter, moet alle waarde worden ont zegd. In verband hiermede somde pleiter de verschillen op tusschen de verklaringen voor de rechtbank en het Hof. Pleiter eindigde aldusGeeft uw raad de beklaagden Teu nissen en Klunder de vrijheid terug door de zaak te verwijzen naar een ander Hof en vaardigt hij geen bevel tot gevangenhou ding uit, dan rust op u de schoone taak Iets te kunnen volbrengen. Van uwen raad zal alsdan volledig rechtsherstel uitgaan en dankbaarheid zal heerschen in de harten van 2 onschuldigen, hun families en ken nissen, die rekenen op de rechtvaardigheid en billijkheid van u, mijnheer de president, van u heeren raden en van u, mijnheer de procureur-generaal. de staking te zaandam. ZAANDAM (V. D.) Hedenmorgen heeft het geheele vaste personeel van de N.V. Hout handel v.h. P. Rot Czn. te Westzaan het werk hervat. De stakingsleiding merkt in verband hiermee op, dat de arbeiders van nu af aan als onderkruipers zullen worden behandeld, terwyi de houtleveranciers der firma besmet Worden verklaard. ongelukken. TILBURG. (V. D.) Heden ls het 6-jarig knaapje V. v. d. S. bij het spelen op den Beekschen dijk onder een kar geraakt. Het knaapje bekwam een schedelbreuk en is in het ziekenhuis overleden. hoofdprijzen staatsloterij. (Onder voorbehoud).' Trekking Van 3 Juni 1929. 5e Klasse 13e Lijst. 1000 No. 1984 2913 10831 18702 19405 400 No. 9846 10726 13462 19843 200 No.1889 3576 6767 11397 14068 15530 t WO No. 2660 5318 7266 11557 12990 13876 17367 15096 18651 20041 20187 20893 pest in indie. BANDOENG. (Aneta—Vaz Oias). Gisteren is nog een zieke, die mogelijk pest heeft, en die afkomstig is uit het besmette huis, in het gemeente-ziekenhuis opgenomen. Gister morgen is de lijder met de hals-bo in het zendingshospitaal overleden. De toestand is overigens ongewijzigd. INTERNATIONALE ARBEIDERS- CONFERENTIE. GENEVE (V. D.) De internationale ar- beidsconferentie werd hedenmorgen geopend met de discussie over den gedwongen arbeid van inboorlingen in de koloniale landen. De arbeidersgroep op de arbeidsconferentie had geëischt dat deze aangelegenheid en de prin- cipieele uitspraken daaromtrent van den aan vang af geheel in het openbaar in de confe rentie behandeld zou worden, opdat de open bare meening ten volle kennis kan nemen van de bestaande misstanden op dit gebied. TERUGKEER VAN HET BELGISCH KROONPRINSELIJK PAAR. BRUSSEL. (V. D.) Kroonprins Leopold en prinses Astrid zijn gisterenmorgen te Brus sel van hun Indische reis teruggekeerd. Zij arriveerden om 6.50 te Schaerbeek, waar zij verwelkomd werden door den koning en de koningin van België. Na de begrooting, die allerhartelijkst was, begaven de vorstelijke personen zich naar Laeken. DE H. SACRAMENTSPROCESSIE TE BERLIJN. BERLIJN. (V. D.) Gisterenmorgen werd op de straten en pleinen in de omgeving der katholieke kerken de Sacramentprocessie gehouden. Aan de processie bij de St. Hed- wigs-basiliek namen ook deel de katholieke rijksministers. Reeds lang voor de plechtig heid in de St. Hedwigskerk was het plein geheel afgezet. Op het plein waren voor de Dresdener Bank, voor de universiteit, voor de opera en de westzijde van de opera in totaal vier met bloemen en planten versierde altaren opgesteld. De processie die onder het gezang van Sacramentsliederen begeleid door een muziekkapel van altaar tot altaar trok, bood een kleurigen aanblik. Zij werd geopend door de vrouwen- en meisjesveree- nigingen met haar vaandels, waarachter de mannen- en jongelingsvereenigingen schre den. Daarachter schreden de verschillende delegaties der Berlijnsche katholieke stu denten, eveneens met hun vaandels. Het Allerheiligste werd voorafgegaan door bloe- men-strooiende meisjeshet werd gedragen door curator Hauff, die de plaats innam van den overleden wijbisschop, voor wien nog geen opvolger is aangewezen. Achter het Allerheiligste schreden de katholieke rijks ministers dr. Stegerwald, dr. Wirth, dr. von Guerard en dr. Schaetzeï. Voorts na men veel hooge ambtenaren aan de proces sie deel. Er was veel belangstelling van het Berlijnsche publiek. DE TOESTAND VAN DEN KONING VAN ENGELAND. LONDEN. (V. D.) De koning, die heden zijn 64sten verjaardag viert, heeft een rus- tigen nacht gehad. Hedenmorgen werden de klokken van het paleis geluid en 21 sa luutschoten gelost. Alle schepen van de marine waren gepavoiseerd en te 12 uur werden door de paradeerende schepen sa luutschoten gelost. Te Londen vond de ge bruikelijke parade plaats, welk schouwspel als naar gewoonlijk door een groote menigte werd bijgewoond. De parade werd gehouden voor den hertog van York, den prins van Wales, den hertog van Connaught en den schoonzoon van den koning, viscount Las- celles. HET NIEUWE ENGELSCHE KABINET. LONDEN. (V. D.) De „Sunday Express" publiceerde gisteren de vermoedelijke samen stelling van het nieuwe kabinetKanselier van de schatkist Snowdenle lord van de schatkistWidgewood Beun oorlog Hugh Dalton luchtvaartThomson arbeid Arthur Freenwoodgezondheid miss Mar- geret Bondfield transportThorn Haw landbouwBuxton handelGraham mijnbouw Shinwellonderwijs sir Tre- velyan dominions lord Olivier pensioe nen F. O. Roberts posterijen Hartham attorney-generalsir Seesser advocaat van de kroonMelville en minister voor Schot land Adamson. Voor het ministerie van buitenlandsche zaken, dat Mac Donald, naar men algemeen gelooft, niet weder op zich zal nemen, wordt een groot aantal namen genoemd, o.a.Thomas. Henderson en sir Mosley. LONDEN (V. D.) De „Observer", die onder de leidende conservatieve bladen hiermede zoo ongeveer alleen staat, schrijft, dat de sa menstelling van het parlement wel is waar innerlijke moeilijkheden bood, doch den in ternationalen horizont zou opklaren. Het nieuwe parlement zal in overeenstemming met den wensch van het volk er naar streven een goede verstandhouding op te bouwen tusschen Frankrijk en Duitschland, pogen een volkomen overeenstemming met de Vereenig- de Staten te bereiken en tegelijkertijd er naar streven de verbinding met Rusland weer te herstellen. De stabiliteit van het Europee- sche continent berust op het samenwerken van deze drie groote machten Frankrijk, Engeland en Duitschland. Niemand heeft duidelijker getoond, dat hij zich hiervan be wust was dan Ramsay Mac Donald, toen hij nog minister van buitenlandsche zaken was. Dank zij het rustige werken van de Parijsche deskundigen nadert thans de tijd waarop de geest van Locarno in de algemeene politiek kan worden overgebracht. Het doel is alge meene verzoening en de uiterlijke uitdruk king daarvan, de ontruiming van het Rijn land. Het nieuwe parlement zal hier welbesloten naar toe werken. Eensgezindheid met Amerika is algemeen verlangen van het Engelsche volk, terwijl het waarschijnlijk nog tot ernstige moeilijkheden zal komen inzake het instellen van een nieu we verbinding met Rusland, In ieder geval, meent het blad, de internationale vooruitzich ten zien er goed uit. ZALIGSPREKING VAN DON BIOSCOS. ROME. (V. D.) Na de zaligspreking van Don Boscos begaf de Paus zich 's middags ter eere van den nieuwen zalige naar de Basilica, die in het licht van duizenden kaarsen straalde. Een tallooze menigte be reidde den Paus bij zijn plechtigen intocht een grootsche ontvangst. Omgeven door kardinalen en aartsbisschoppen volvoerde de Paus de eering van Don Boscos. Na het aanbieden van het geschenk namens hen die de heiligverklaring voorgesteld hadden, begaf de Pauselijke stoet zich weder naar het Vatlcaan. TROTZKY BLIJFT UITGESLOTEN. KOWNO. (V. D.) Volgens berichten uit Moskou heeft het politiek bureau van de communistische party besloten alle commu nistische leiders van de rechtsche en link- sche oppositie met uitzondering van Trotzky toe te staan weer naai* Moskou terug te keeren. Zy mogen weder in centraal-Rus- land verblijven, wanneer zy zich niet meer met politiek bemoeien. Stalin zelf heeft zich uitgesproken voor den terugkeer van Trotz- kist Belerodow, die betrokken is geweest bij den moord op den tsaar. DE AARDBEVING IN PERZIE. TEHERAN. (V. D.) Volgens officieele me- dedeeling zijn door de jongste aardbeving 3252 personen gedood, 1121 gewond in het district Khorassan, waar acht en dertig dorpen werden verwoest en 6542 stuks vee omkwamen. VIER PERSONEN DOOR GAS GEDOOD. BERLIJN. (V.D.) Gisteren werd de brand weer gewaarschuwd, dat in een huis in Ad- lershof een gaslucht hing. By onderzoek vond men een oorlogsweduwe, Anna Dehmel, als mede haar beide kinderen van 10 en 15 jaar en een inwonende, 14-jarige jongen, in leven- loozen toestand. De geneesheeren stelden vast, dat de dood reeds eenige uren tevoren was ingetreden en dat er hier waarschijnlijk een ongeluk in het spel is. EEN BOMAANSLAG. BERLIJN (V. D.) In den afgeloopén nacht is een bomaanslag gepleegd op het gebouw van het landsdepartement van financiën te Oldenburg en op de Landsbank. De explosie had te ongeveer 10 min. voor 3 plaats. Door den luchtdruk werden alle ruiten op het marktplein aan de zijde van de Lambertikerk en de ruiten van de Landsbank ingedrukt. In het bankgebouw zijn alle deuren eveneens opengedrukt. De ontploffing was ver in de stad te hooren. De recherche, de justitie en de rechter van instructie waren spoedig ter plaatse. Van den dader is tot nu toe niets be kend. De lading is door middel van een uur werk tot ontploffing gebracht, zoodat de da der zich in veiligheid kon brengen. BRAND IN DE ST. PIETERSKERK. ROME. (V. D.) Tydens de zaligverklaring van Don Boso, den. stichter van de Silezi- sche orde, ontstond in de St. Pieterskerk te Rome een brand, die echter spoedig door de brandweer gebluscht kon worden. De koepel van den St. Pieter was des avonds geïllumi neerd met 5000 lampen. OPGRAVINGEN IN HERCULANUM. Men is weer begonnen met het opgraven van Herculanum, naar den wensch, niet al leen van Italië, doch ook van de geheele, be schaafde wereld. Reeds eenige jaren voor den wereldoorlog hadden de Amerikanen der Italiaansche regeering aangeboden op eigen kosten, de sinds 1876 onderbroken opgravin gen tot een goed einde te brengen. In die dagen as het Corrado Hicci, die als direc teur-generaal van schoone kunsten, dit aan bod van de hand wees, welke weigering zelfs niet de goedkeuring van de Italiaansche bla den en tfc" 'schriften heeft kunnen wegdragen. Nu heeft hij gelijk gekregen, want op bevel van Mussolini worden de opgravingen thans voortgezet, met Italiaansch geld en onder Italiaansche leiding. De opper-intendant der kunstgedenkteèke- nen van Campania, professor Amedo Majuri, is met de opgravingen begonnen daar waar ze in 1886 is geëindigd en wel aan de straat die naar de haven voert. De, volgens een oude sage, door Hercules zelf gestichte stad is tegelyk, zooals men weet, met Pompeji ten gronde gegaan en ter wijl Pompeji door 'n asch- en puimsteenregen is vernield werd Herculanum door een bree- den stroom van lava en modder geheel be dekt. Het duurde drie dagen voor deze lava- en modderstroom de stad bereikte, zoodat de inwoners, voor het grootste deel, zichzelf en hun have en goed konden redden, dank zij de in de nabijheid gel gen zee. Deze massa van lauwwarme modder, die snel stolde, heeft al les in de huizen luchtdicht afgesloten, zon der aan de marmeren en bronzen werken en aan de muurschilderingen schade toe te brengen. Naar Herculanum zijn ook niet, zoo als naar Pompeji, de geredde bewoners te ruggekeerd, om hun eigendommen weg te ha len. Zoo is alles bewaard gebleven sinds de stad uen onder ging. Terwijl het in Pompeji zelden is voorgeko men, dat men bij'de opgravingen op een vol ledig, ongerept huis stootte, was Herculanum zoo diep bedekt, dat het niet zou zijn ontdekt als niet door een toeval, in het jaar 1711, eenige boeren bij het graven naar een bron in de benedenstad van Resina op een diepte van 18 meter twee marmeren beelden en overblijfselen van zuilen hadden ontdekt. Dat kwamen de Oostenrijksche generaal vorst El- beuf, die zich in de nabijheid een villa liet bouwen en de koning van beide Siciliën, die juist in Portici verblijf hield, te weten. Beiden lieten opgravingen doen, welke lei den tot het openleggen van den schouwburg. Maar de massa, waaronder Herculanum is begraven, is zoo hard, dat de arbeid werd bemoeilijkt. Door onderaardsche gangen was het mogelijk de antieke bouwwerken te na deren en men moest steunpilaren aanbren gen in verband met de boven de onderaard sche gangen staande huizen van Resina. Eerst onder de regeering van Karei III be gonnen de opgravingen van grootere gebie den, doch alweer niet regelmatig en zonder een vast programma. Meestal werden de ge graven mijnen weer dichtgemaakt als daar uit de gevonden kunstvoorwerpen waren ver wijderd. Menige fresco zal wel bij het ver wijderen van de muren door de onhandigheid van de galeiboeven, die met het werk waren belast, zijn beschadigd. Men dreef roofbouw en men trachtte zooveel mogelijk „kostbare" vondsten te vinden. Door dit roofsysteem is zeer zeker veel waardevol materiaal vernield geworden. De opgravingen bedreigden intus- schen de huizen van de stad Resina, die ge vaarlijke scheuren vertoonden en begonnen in te storten, zoodat het werk werd gestopt en sinds 1765 bleef rusten. Een derde opgravingsperiode onder de re geering van Victor Emanuel II, in het jaar 1869, welke opgravingen werden voortgezet tot 1875. Hier werden nl. opgravingen verricht aan de huizen bij Cico del Mere, maar weinig werd gevonden, wat begrijpelijk is, omdat deze huizen het dichtst bij de zee waren ge legen, zoodat deze reeds voor de catastrophe waren ontruimd en verlaten. Hier zullen de nieuwe opgravingen onder leiding van prof. Majuri beginnen, op uiterst voorzichtige wijze en naar de meest moderne methodes, om alles zooveel mogelijk onbe schadigd te voorschijn te brengen. Met elec trisch gedreven spaden wordt de harde mod derlaag in horizontale strooken verwijderd. Men verwacht prachtige kunstwerken te zullen vinden. Noteering van heden, 3 Juni 1929, des nam. 2 uur Cheque-koersen. Koopen en Verkoopen. New-York 2.48%—2.49% Londen 12.06%—12.073%; Berlijn 59.32— 59.34 Brussel 34.5734.59 Parijs 9.729.74. Bankpapier. Dollars 2.47%2.50% Ponden 12.05%—12.08% Marken 59.29— 59.39 Belgische Francs 34.5334.59 Fransche Francs 9.69—0.79. Rotterdam, 3 Juni 1929. Veemarkt. Aanvoer 514 vette run deren, 303 vette kalveren, 115 schapen, 815 varkens. Prijzen per K.G. koeien 51—53, 46—48, 3439 ossen 5051, 4547, 42 kalveren 77%—88%, 52%—70, 50—55 schapen 30—36; lammeren 1822 varkens 43, 42, 41 stieren 44—46, 41—42, 38—39. Koeien en ossen langzamen handel, vrijwel oude pryzenvette kalveren zeer stroeven handel, pry zen zelfde hoogteschapen en lammeren iets willigen handel, prijzen van vorige weekvarkens tamelyken handel, on geveer de pryzen van vorige weekstieren willigen handel, ongeveer dezelfde prijzen. Aardappelen. Brielsche Eigen heimers (fabrieks) 60—70 Brielsche Eigen heimers (gewone) 901.05 Zeeuwsche Blau wen 2.80—3.20 Zeeuwsche Eigenheimers (fabrieks) 60—70 Zeeuwsche Bonten 2.80— 3.20 Bravo's 11—12 Bevelanders (fabrieks) 60 Malta Spring 1618. Laagste barometerstand 769.0 te Coruna Laagste barometerstand 747.8 te Sarna. Verwachting tot den avond van 4 Juni Meest matige, tijdelijk afnemende Weste lijke tot Zuid-Westelijke wind. Zwaarbe- woltk tot betrokken met tijdelijke opkla ring. Waarschijnlijk eenige regen. Weinig verandering in emperatuur. Morgen 4 Juni hopen onze J geliefde Ouders, Behuwd- en - Grootouders, J. VAN DE KETTERIJ en J T. VAN BELZEN, g hunne 30-jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven in de wensch van hun dankbare Kinderen, Behuwd- en kleinkinderen. Prinsenstraat 22. 1889 1929 Ij: Vrijdag 7 Juni a.s. hopen onze geliefde Ouders, Be- huwd- en Grootouders, JAN VAN DOMBURG en FRANCINA HEIJDENS, "t hunne 40-jarige Echtvereeni- J ging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard ■i mogen blijven is de wensch van hunne dankbare Kinderen, S Behuwd- en Kleinkinderen. Vlissingen, 3 Juni 1929. Callenfelsstraat 8. ïfc Heden overleed te Oostende, na een langdurig lijden en I voorzien van de H.H. Sacra menten der Stervenden, onze teergeliefde Echtgenoote en Moeder, CLEMENTINE PRUDENCE CORVELEÏJN, geboren COPPIJN, j in den ouderdom van ruim 28 I jaar. Haar teergeliefde Man en i Kinderen, ED. CORVELEÏJN. JOSEPH. MARIE JOSé. Vlissingen, 1 Juni 1929. Scherminkelstraat 8. i?ni Heden overleed, na een langdurig lijden en na voor zien te zijn van de H.H. Sa cramenten der Stervenden, onze teergeliefde Dochter, Zuster en Behuwdzuster, CLEMENTINE PRUDENCE CORVELEÏJN, geboren COPPIJN, in den jeugdigen leeftijd van ruim 28 jaar. Haar diepbedroefde Familie, E. COPPIJN. E. COPPIJN—ROMELART. PIERRE COPPIJN. H. VLIET1NCK—COPPIJN. A. VLIETINCK. HéLèNE COPPIJN. MARIA COPPIJN. EMILE COPPIJN. EUGèNE COPPIJN. PAULA COPPIJN. LYDIE COPPIJN. ELIZABETH COPPIJN. Oostende, 1 Juni 1929. Sportstraat 39. Als U meent dat de beste films bewaard worden tot het volgend seizoen, dan is U mis. Vele mooie werker) hebt U reeds bewonderd, 'doch is het GROOTSTE WERK WAT OOIT in „LUXOR" vertoond is ge worden en hetwelk WELDRA VERWACHT WORDT. Let op wanneer en reserveer een avond. NOG NOOIT ZULT U HET Zóó DRUK IN .LUXOR" GEZIEN HEBBEN! Verboden beneden 18 jaar.

Vlissingse Courant | 1929 | | pagina 3