f. M ±LL rv Koninklijke Pianofabriek ANTOiNE MES CH. LAP0RTE, v.h. E. C. C. van Dun |f WASCH >®®n ERVEI GEMENGD NIEUWS STOOMVAARTLIJNEN ADVERTENTIËN GELUKKIG NIEUWJAAR. !!f!lllfllllllllillllll!lllltlill!iilillllllllilllliS!lll!l!ill!iif!!il!jlli!!lllll!lliil!till!l!!!j|||l!ll|^ i Hotel Café-Restaurant „ROYAL" 1 illllilllllllillliiillilllllHIHiüIjllllilllllINlil !!lliliI!!ll!l!i!!Ilfi!ll!j!!ISII!!f!!!lil!ljllH!ll!^ J. DE BAARE-TRAPMAN Osmos en Kinilerkleeding naar maat wenscht N.V ZUID Zaterdagmiddag te ongeveer helf zes is dpor onbekende oorsaak brand uitgebroken op de bovenste verdieping van hét hoekpand Binnenrotte, Pompenburgsingel, Tweede Lombardstraat te Rotterdam. De firma T. H. Haagen heeft in dit pand haar drijfriemen- fabriek, op de bovenste verdieping is de meu belmakerij en stoffeerderij van J. C. Jansen gevestigd. Door den Zaterdagmiddag was er niemand op deze verdieping aanwezig, zoodat het vuur pas bemerkt werd, toen de vlammen naar buiten sloegen. Het vuur greep snel om zich heen, zoodat na korten tijd het dak door brandde en de vlammen tot ver in den om trek zichtbaar werden., De verdieping brandde vrij wel uit, doch vooral dank zij de straal van de nieuwe ma- torspuit kon men het vuur hiertoe beperken. Bij een inbraak in 'n goudsiïiidswinkel in de Kirikerstraat te Amsterdam is'voor 'n Waar de van ongeveer 10.000 gestolen. Er worden vermist35 heerenhorlogekettingen, 3 heeren- schakelkettingen, 26 damesarmbanden, 83 colliers, vijf koralen colliers mét gouden slot, 86 dasspelden, vier dasspeldën met diamant (roosjes), 89 sierspelden en broches, 101 ca- chetringen, 226 fantasieringen, waaronder 27 met diamant (Engelsch model), 111 zegelrin gen, 128 gladde ringen, 103 kindërringëh waaronder mét diverse steentjes, 250 paar oorknopjes en belletjes, 65 sluitings- en vei ligheidskettinkjes en sluitbusjes. Al deze voorwerpen zijn van goud. Voorts 16 flacons met gouden stop vier gouden heerenhorloges met riem, 62 gouden damesarmbandhórloges met bandjes en schuifkettingen van veerende schakels, 39 zilveren dameshorloges. Een 26-jarige bakkérsknecht te Rotter dam reed met zijn kar aan dén verkeerden karit van den weg. Daardoor is hij aangere den door een autobus. Ook een 14-jarige jon gen, die bij hém was, raakte onder den bus. Beiden zijn naar het ziekenhuis aan den Qoolsingel vervoerd. De eerste is daar kort na aankomst overleden. Dë jdhgèh kon na ver bonden te zijn naar huis worden vervoerd. Te Zutphen is een vijf-jarig knaapje in een onbewaakt oogenblik ih een wasehketel met kokend water gevallen. Hét kind werd naar het ziekenhuis gebracht, waar het enkele uren later is overleden. Een Rotterdammer, de heer v. d. R., is te Dodewijk in België door 't venster van zijn hotelkamér gevallen, met h,et gevolg, dat hij döod werd opgenomen. Te Winschoten is in het ziekenhuis overleden een 32-jarige man, die eenigen tijd geleden verwond was geraakt tusschen walsen in de cartonfabriek te Scheemdermeer. Een 50- jarige spoorwegarbeider is bij het oversteken .van de Oldenzaalschestraat te Enschede door een autobus aangereden. Hij kwam te vallen ecn brak eenige ribben. In een ziekenhuis is hij overleden. Op den Halsterschen weg bij Bergen op Zoom, even voorbij Huize 't Klokje, heeft een ongeluk plaats gehad. Door het schichtig worden van het paard, gespannen Voor de tilbury van den heer De Rijke uit Tholen, kwam dit voertuig, waarin de heer De Rijke en zijn vrouw gezeten waren, in botsing met een stoomtram van de tram Antwerpen—Bergen op Zoom—Tholen. Het paard geraakte bekneld tusschen de tram en een boom. De tilbury werd door de locomo tief gegrepen en geheel vernield. De heer De Rijke werd ernstig gewond en in hét Alge- meene Burger Gasthuis opgenomen. Me vrouw De Rijke kwam er met eenige liéhte [verwondingen af. Kindermoord. Te Assen is in brest gesteld eën dienstbode, wonende te Peize, die verdacht wordt haar kind, waarvan zij kort tevoren bevallen was, van het leven te hebben beroofd. In een café aan den Boschdyk te Woen- feel onder Eindhoven ontstond een hevige woordenstrijd tusschen zekeren H. v. d. H. ën eenige andere bezoekers, die in staat van dronkenschap verkeerden. Toen een hunner, de 25-jarige fabrieksarbeider P. v. d. V., de strijdenden wilde sussen, gaf P. v. d. V. hem eensklaps met een bierglas een geweldigen klap op het hoofd boven een der oógèn. Het bleek, dat een vrij groot gedeelte van de huid van den schedel was gescheurd, wat een groot bloedverlies tengevolge had. Door dit bloed verlies verkeert de man in levensgevaar. De dader is voortvluchtig. Reeds langer dan een jaar heeft te Rot terdam een ernstige fraude plaats gevonden met den verkoop van entréebiljetten voor sportwedstrijden. Een combinatie van vijf kooplieden was er in geslaagd een drukker te vinden, die de ontréebiljetten voor de .wedstrijden van Sparta en Feyenoord op schier onberispelijke wijze wist na te druk ken. De sportwedstrijden vallen daar, evenals elders, onder de publieke vermakelijkheden, zoodat de plaatsbiljetten door de gemeente worden geleverd in z.g. „belastingbóeken". De controleurs hadden, daar men er in geslaagd was de biljetten op voortreffelijke wijze na te bootsen, nimmer iets bemerkt en lieten 'de8 bezoekers, die met de valsche biljetten aan de controle kwamen ongehinderd passeeren, meldt „de Tel.". Daar het bestuur der sport verenigingen de tegencontrole slechts zeer slap uitvoerde deze bestaat in het afscheu ren der etambiljetten, welk aantal moet klop pen met het aantal vermeld op: het bordereel van den hoofdbureaulist heeft deze fraude zeer lang kunnen plaats vinden zonder dat men iets bemerkt heeft. Toen het bedrog uitkwam heeft men nog zeer naarstig moeten zoeken en speuren voor men er in geslaagd is de daders te ontdekken. De politie is er thans in geslaagd de combinatie die de biljetten in omloop heeft gebracht, te vindin. Het zijn, zooals gezegd, vijf kooplieden, die uit armoe de tot hun daad zyn gekomen. Toen het de eerste maal goed lukte is men er verder mee gegaan. De daders waren wel zoo handig al leen biljetten uit te geven v^or zeer druk EEN REDELIJKE WENSCH. De laatste zitting vaii den raad Van de gemeente Souburg, staat' Niet in het vredesteeken. Althans dit is uit het verslag In de courant van Zaterdag Wel duidelijk geblekèh. Verschil van meening ziet men vaak En is een zeer gewone zaak, Is veelal zelfs te prijzen. Dat ieder zegt wat hij bedoelt En uitkomt voor wat hij geVoett, HU zal in d'achting rijzén. Toch wordt te Souburg in den raad Een beetje al te veel gepraat, Vooral door een der leden. Een kampioen voor zuinigheid, Hij kon den'kostb'ren zittingstijd Wel nuttiger "besteden. Herhaaldelijk is hij aan 't woord, Waardoor de orde wordt verstoord, Tot ergernis der ledeii. Hun wensch is, dat het nieuwe jaar In dit geval verbeet'ring baar En daartoe is wel reden. bezochte wedstrijden, zoodat by den gro'oten toeloop 'de controleurs geen tijd hadden voor een ernstig onderzoëk. By gewone wedstrij den, die matig bezocht werden gaf men geen biljetten uit. De daders bevinden zich nog op vrije voeten, daar men niet vreest dat zij -'zich door de vlucht aan een strafvervolging zul len onttrekken. Evenmin bestaat de kans dat zij nü hun daad zullen herhalen. Niettemin blijft het feit zeer ernstig. Er kan nog een uitgebreid onderzoek in deze zaak worden verwacht. Op last van den offiöier van justitie te Alkmaar is te Wieringerwaard opgegraven het lijk van een der gebr. W. aldaar, die on geveer een maand geleden in een sloot ver dronken was gevonden. In verband hiermede was de huishoudster van de gebr. W., tegen wie verdenkingen waren gerezen, ter beschik king van den officier van justitie gesteld. Daar de sectie op hét lijk echter heeft uitge wezen, dat by den dood van W. geen geweld in het spel is geweest, is genoemde huishoud ster weer op vrije voeten gesteld. Aan het onvermoeide werken van de marechaussee te Nieuwer-Amstel is het te danken dat er licht is gekomen in de duistere zaak van het vinden van het lijkje van een éénjarig meisje in een tocht in den Boven- kerkerpólder. Zooals gemeld, is een wacht meester der marechaussée, op aanwijzing van een chauffeur, met de kleertjes en het por tret van het kind naar het R.-K. Doorgangs huis gegaan. Daar zijn de kleertjes herkend als die van het kind, dat Woensdagavond door de moeder was gehaald. Het portret werd echter niet herkend. Door deze herken ning wist men zoo goed als zeker, dat hier misdrijf in het spel was en wie de vermoede lijke daöeres was. Het was een 20-jarige dienstbode, die een goed jaar geleden van een onecht kind is bèvallen. Het kind is een jaar in het R.-K. Doorgangshuis geweest. Vrijdagavond is zij door de marechaussée bh de familie, waar zy als dienstbode in be trekking was, in hechtenis genomen. Nog 's avonds heeft zy een volledige bekentenis afgelegd. Zy had haar daad begaan, omdat zy niét van het meisje hield en zich er van wenschte té ontdoen. Zy woonde vroeger in Amstelveen en heeft de daad daar gepleegd omdat ze er goed den weg wist. De 20-jarigs vrouw is thans- gearresteerd. Een vreeselyke misdaad is door de po litie te Cassel ontdekt. Door den hypnotischen invloed van een nog onbekend persoon werd een 17-jarige leerling uit Cassel tot zelfmoord gedreven. De jongeman had zich den avond vóór Kerstmis naby het station Minden voor den D.-trein uit Hannover geworpen. Hij werd, naar nader gebleken is, door een vriend, die over sterke hypnotische kracht moet beschikken, door een gesuggereerd be vel tot de daad gebracht. Des nachts om vyf uur verschenen een bestuurder van een vrachtauto met zyn hel per voor het chemisch laboratorium van gebr. Guggenheim te New-York met een lading traanverwekkend gas uit Baltimore. Een zoo genaamde nachtwaker kwam op hen toe, dreigde hen met een revolver, bond hen, deed hen een prop in den mond en beroofde hen. Na een uur slaagden zy er in zich te bevry- den en gingen naar het kantoor om hulp te halen daar vonden zy den echten nacht waker dood op den grond liggen. Toen de politie verscheen kon zy geen verwondingen aan den doode opmerken en eerst toen zy zag dat zyn lippen verbrand waren, kreeg zy een aanwijzing van wat er gebeurd was. Uit een analyse van een restant koffie öp een tafel bleek de aanwezigheid van cyaankali. Eerst dacht de politie dat de nachtwaker zelfmoord had gepleegd, doch deze theorie liet zy weldra varen. Blijkbaar had de roover, die de beide mannen met de vrachtauto aan hield, den waker tevoren gedwongen de ver giftigde koffie te drinken. In Mei was er uit het laboratorium nok al voor 800 dollar platina gestolen. De dieven hadden toen de beide wakers gebonden en gedreigd hen te dooden. Almkerk" (thuisr.) 29 Dec. van Alexandrië ..Bintang" 27 Dec. v. Los Angèles, San Fran cisco naar Singapore „Crijnssen" 28 Dec. te Barbados van Amst. „Ed&m" (liitr.j 28 Dec. te Tampico „Giekerk" (thuisr.) .27 Dec. v. Mozambique i.Heemskerk" (thuisr.) p. 27 Dec. Gibraltar r.Hoogkerk" (thuisr.) p. 28 Dec. Perim „Jagerfontein" 28 Dec. te Beira van Mozam bique Karimoen" 2r Dec. te Suez, Jav.] nUar New-Yor Koüingln der Nederlanden" (thuisr.) 28 Dec. van Singapore „Maüioen" 30 Dec. van Bremen naar Batavia „Medan" (uitr.) 28 Déc. te Sabang „Merauke" (thuisr.) p. 29 Dec. Sagres „Nieuw Amsterdam" 29 Dec. van New-York naar Rotterdam „Nykerk" (thuisr.) p. 28 Dec. Perim „Öüdèkerk" (uitr.9 28 Dec. van Sabang „Patria" (uitr.) p. 29 Dec. Quessant „Prins der Nederlanden" (uitr.) 29 Dec. van Colombo „Rietfontein" (thüisr.) p. 28 Dec. Ouessanfc Randfontem" (uitr.) p. 29 Dec. Vlissingen van Antwerpen „Kyperkerk" (thuisr.) 27 Dec. te Duinkerken „Spaarndam" (uitr.) 28 Dec. te Havana' „Sembilan" 29 Dee. te Batavia van Amst. „Toba" (uitr.) 28 Dec. te Catania Tosari" (uitr.) 29 Dec. van Marseille „Veendyk" (thuisr.) 29 Dec. te Antwerpen Ter gelegenheid van het Nieuw jaar wordt door ondergeteeken- den aan Vrienden, Bekenden en Begunstigers HEIL, ZEGEN en VOORSPOED toegewenscht. J. Aarnoütse, Melkhandel, Hobeinstraat 5. P. Adriaanse, DanGing, „Admiraal de Ruyter' K. Baljé, Winkelier, Walstraat 14. A. F. Bakker, Mr. Schoenmaker, Noordstr. 20. H. Bannier—de Winter, Schoenm. Vrouwestr. P. H. Barendse, Winkelier, Glacisstraat 90. C. van den Berge, Winkelier, Dbkstraat 13. Joz. Beun, Broodbakker, Glacisstraat 115. C. Fommeljé, Melkhandel, Walstraat 91. J. Bos, Melkhandel, Scherminkelstraat 14. A. Breel, Melkhandel, Kanaalstraat 48. K. H. Burgerhoff, Schoenmaker, Wagenaarstr. J. Buysrogge, Café „de Schelde" Schotschenh. J. Castel, Winkelier, Noordstraat 49. W. D. Christiaanse, Café „stad Brugge". G. M. Compeer, Winkelier, Scherminkelstr. 22 J. C. Cornelis, Bakker, Molenstraat 29. P. G. Daamen, Kruidenier, Vrouwestraat 9. J. C. van Dammé, Broodbakker, Ciyverstr. 11. L. Dekker, Timmerman, Slykstraat. Wed. Deurwaarder, Winkelierster, Molenstraat J. Dobbelaar, Boterhandel, Tulpenlaan 12. F. DuUvekot, Melkhandel, A. Dekenstraat 103 W. Duyveköt, Melkhandel, A. Dekenstraat 63. J. Eckhardt, Winkelier, Lampsinsstraat 14. P. J. Feij, Mr. Kleermaker, Kasteelstraat 51. J. G. Hageman, in Petroleum, Vierwindenpl. C. W. v. d. Harst, Café „Tramzicht", A-.D.str. J. C. van Hercules, Vischhandel, Palingstr. 24 L. Helmïch, Winkelier, Bloemenlaan 14. L. van Hese, in Groenten, Noordstraat 73. M. T. G. Hillen, Kleermaker, Palingstraat 8. P. J. Hintze, Mr. Schoenmaker, Kolvenierstr. J. de Hondt, Sigaren-Magazyn, Kerkstraat 1, F. J. de Hooge, Mr. Schoenmaker, Kasteelstr. A. Houterman- en Echtgen., Melkh., Walstraat W. van der Hout, Korte Zelke 68. P. M. J. Huysman, Mr. Schoenm., Hobeinstr B. Huizer en Zoon, in Groenten, Palingstr. 19 I. J. Jansen en Echtgen., Melkh. Zandweg. L. Jasperse, Winkelier, Beursstraat 6. L. Jobse, Melksïijter, Noordstraat 60. G. J. Jobse, Loodgieter, Groote Markt 7. C. P. B. de Jonge, Broodbakker, v. Galenstr. L. Kooman, Mr. Metselaar, A. Dekenstr. 125. J. M. Kempe, in Groente enz, Walstraat 129 J. van Keulen, Winkelier, Hobeinstraat 59. J. Kesteloo, Bode, Nieuwstraat 49. J. Kluijfhout, Melkhandel, Korte Zelke 3. R. Kokelaar, Schoenmaker, Korte Groenew. A. Kole, in Brandstoffen, Breewaterstr. 38. W. Kouwe, Mr. Timmerman, Hobeinstraat 55. J. J. Kusse, Schoenmaker, Groenewoud 15. J. Labruyère, Coiffeur, Walstraat 31. P. G. Laernoes, Winkelier, Aagje Dekenstr. W. Leeuwenburg, in Groenten, Schotsenhoek. L. K. Ley dekkers, in Sigaren, Wagenaarstraat Wed. J. M. Looy, Winkelierster, Kerkhoflaan M. Lous, in Groenten, Bouwen Ewoutstraat 19 J. I. Louweïse, Winkelier, Breewaterstraat 26. Firma Wed. H. J. Luitwieler, Walstraat 57. C. Maas, Winkelier, Lange Groenewoud 54. P. F. Maas, Fruithandel, Oude Markt 22. P. van der Maden, Huish. artikelen, KI. Markt J. A. Maes, Kruidenier, Lepelstraat 11. B. Marinissen, Schoenhandel, Slykstraat 6. J. Marinissen, Winkelier, Prinsenstraat 43. P. Maas, in Groenten, Zwanenburg. B. Marys, Schoenmaker, Marinestraat 4. P. H. van Meerbeek, Winkelier, Groenewoud C. Meerman, in Manufacturen, Noordstr. 42. H. Mercy, Kleermaker, Kromme Elleboog. E. J. Meurs, Winkelier, Breestraat 14, L. Mieremet, Walstraat 127. C. Minderhoud, Melkhandel, Pluimstraat. J. Moerland, in Groenten enz. Groenewoud 34 C. de Mol, Winkelierster, Molenstraat 36. A. Mutk, in Brandstoffen, Slykstraat 10. Jac. F. Nobels, Mr. Schilder, B. Ewoufcstr. 18. B. de Noöyer en Zn.,Winkelier, Gr-avenstr. 33 W. de Noöyer, Lange Zelke 58. A. C. Oorschot, Café „de Nieuwe Vriendschap" A. J. Osté, Melkhandel, Hobeinstraat 71. J. F. Plêyte, Meelhandel, Glacisstraat 31. J. Poppe, Café „de Nieuwe Beurs", Weststraat. Joh. PrinGè, Mr. Kleermaker, Lepelstraat 6. G. van Puffêien, Banketbakker, Walstr. 88. M. Rieméns, Melkhandel, Kasteelstraat 31. W. M. Roest, Schoenmagazijn, A. Dekenstr. 7. A. de Rüysscher, Schoenmaker, Breewaterstr. J. Rykse, Groentenhandel, Scherminkelstraat. P. A. Salomé, Bakker, Kleine Markt 17. J. Scheepers, Schoenmaker, Palingstraat 26. W. Sfcroo en Echtgenoote, Melksïijter. A. Sohölemans, in Groenten, Lange Zelke 13. C. Schout, Zwanenburgerweg 5a. Hvan Schijndel, Grafdelver C. Sinke, Winkelier, Groote Markt 10. J. de Smet, Vischhandel, Kanaalstraat 36. H, de Smidt, Mr. Smid, Koudenhoek 12. J. ;Söhier, Sleeper en-Melkh., Ciy verstraat 12. H. van 'Spluhöer, Concierge, Noordstraat 34. J. M. Van Stéehkiste, Schoenm., v. Galenstr. W. Stevens, Schoenmagazijn, Groenewoud-56. A. Sfcroo, in Groenten, Glacisstraat 04. H. Stroo, in Groenten, Primulalaan 1. F. Stijgers, Göiffeur, Kanaalstraat 92. Timmerman, In Steenkolen. C. Valkier, Winkelier, Groote Markt 16. I. van de Velde, Winkelier, Noordstraat 11. J. van Verre, Winkelier, Coosje Buskenstraat. F. Vernieuwe, Rund- en Varkenssl., Breewstr. P, Versluys, Winkelier, Glacisstraat 48. Joh. Vervenne, Mr. Schilder, Palingstraat 14. A. A. Visser, Kruidenier, Breewaterstraat 51. W. Visser, Kruidenier, Slykstraat 7. J. de Vlieger, Broodbakker, Badhuisstraat 69. >L. Wagenaar, Zaadhandel, Noordstraat 19. F. Weyberg, Broodbakker, Nieuwendyk 53. D. Wouters, in Groenten, Groenewoud 76. M. A. van Wynen, Drogerijen, Nieuwstraat 19. OOST- EN WEST-SOUBURG. L. Abrahamse en Echtgenoote, Bloemist. M. Arendse Az. en Echtgen., Groentenhandel P. J. Arendse Az. en Echtgenoote, Melkhandel J. A. Arendse en Echtgenoote, Melkhandel. J. J. van dén Ameele, Bakker. M. Arendse Mz., in Manufacturen. B. W. Buurman en Echtgen., Schoenhandel. Iz. Bril, Schilder. W. A. Bruijnooge, Schilder. A. M. Broere en Echtgenoote, Padweg. M. Boone en Echtgenoote, Vryburgstraat. Gebr. Bal jeu, Schoenhandel en Schoenmakery J. Bostelaar, Slager. J. Bosschaart, Boter- en Elerenhandel. M. Bek, Café „Dorpzicht". A. Bosschaart en Echtgenoote, Groentenh. C. Boucherie en Echtgenoote, Melksiyter. H. Bassie en Echtgenoote, Melksiyter. W. Bosschaart en Echtgenoote, Vrachtrijder. A. Buys en Echtgenoote, Timmerman. Jac. Castel en Echtgenoote, Parklaan 20. C. Ce vaal en Echtgenoote, Melksiyter. Wed. L. Cysouw, Melkhandel. H. A. cysouw, Winkelier. P. Cevaal en Echtgenoote, Melksiyter. H. G. van Dyk en Echtgenoote, Timmerman. E. C. van Deventer, N. Vliss. weg C 211. A. Dingemanse en Echtgenoote, Mr. Smid. A. van Damme, Bakker. M. Dorleyn en Echtgenoote, Winkelier. P. Dobbelaar en Echtgenoote, Winkelier. C. van den Dries, Slager. L. Dorleyn en Echtgenoote, Melksiyter. P. Geldof en Echtgenoote, Bode. C. Hendrikse en Echtgenoote, Bakker. L. Hermes, Rijwielhandel. P. Jongepier en Echtgenoote, Timmerman. G. Janse, Groentenhandel. A. G. Kruithof en Echtgenoote, Fotograaf. A. Kruithof en Echtgenoote, Metselaar. A. C. Kruithof, Magazyn „De Ster". Wed. Kluijfhout, Winkelierster. A. Krijger, Vrachtryder. C. de Landmeter, Winkelier. J. Luyk en Echtgenoote, Bakker. L. Leynse, Loodgieter. J. Lyk en Echtgenoote, Timmerman. W. Louwerse en Echtgenoote, Vlissingschestr. J. de Landmeter Cz., Koopman. A. Meijers en Echtgenoote, Melksiyter. Wed. B. MeyersJoosse. A. van Maldegem, Aannemer. J. Minderhoud, Slager. P. Maas en Echtgenoote, Parklaan 24. P. Marijs en Echtgenoote, Ritthemschesfcraafc, G. de Meyer en tygenoote, Bakker. J. Marys, Sch<x:.maker, Oranjeplein. Wed. F. Melse, Winkelierster. A. Meliefste en Echtgenoote, Melkhandel. J. de Nooijer en Echtgenoote, Winkelier. K. Ovaa en Echtgenoote, Melksiyter. L. P. Oly slager en Echtgenoote, Schilder. J. Ovaa en Echtgenoote, BrandstoffenhandeL L. Ovaa en Echtgenoote, Winkelier. J. de Pagter en Echtgenoote, Melksiyter. S. de Pagter Jr. en Echtgen., Wagenmaker. V/. Pieterse, Winkelierster. P. de Priester en Echtgenoote, Brandstoffenh. C. F. van der Peijl en Echtgenoote, Kanaalstr. J. de Rycke en Echjgen., Padweg B 42e. J. I. Risseeuw en Echtgenoote, Kolenhandel. D. de Smit en Echtgenoote, Winkelier. M. J. Strijd en Echtgenoote, Sigarenhandel. L. Steketee en Echtgenoote, Mr. Smid. Chr. Sonius, Barbier, Kanaalstraat. A. Schreurs, Schoenhandel. J. Schout en Echtgenoote, Brandstolfenhandel A. C. H. Suurmond, Winkelier. J. Steketee, Loodgieter, Vlissingschestraafc. P. J. la Soe, Winkelier en Melkhandel. y A. la Soe en Echtgenoote, Marnixplein. Familie H. de Smit, Vlissingschestraat. - K. Stuut en Echtgenoote, Buteuxstraat. P. v. d. Velde en Echtgenoote, Winkelier, Mej. T. de Vries, in Modes. J. de Vlieger, Bakker. J. de Vroe. en Echtgenoote. J. van der Weel en Echtgenoote, Winkelier. P. Willeboordse en Echtgenoote, Winkelier, A. F. Walraven, in Manufacturen. Wed. L. van Wallenburg, Winkelierster, J. Wisse en Echtgenoote, Parklaan 23. J. de Witte en Echtgenoote, Groentenhandel. Jac. Willemse Az. J. Willemse Jz., Kanaalstraat 18. KOUDEKERKE. A. Janse en Echtgen., Cond. St.tr. Walcheren" J. Puype en Echtgenoote. V. C. „VLISSINGEN", i Leden, Donateurs, Supporters en verder allen een Gelulddg en Voorspoedig 1929. HET BESTUUR. 1 J. KOOLE Jz. Handel in Melk, Boter en Eieren. p. t. GORTSTRAAT MIDDELBURG p.f. Julianus^ ^•gnhcsrcllaeuSBaamtlel LANGE VIELE K 217 MIDDELBURG p.f. A. DE VRIEZE. Melkhandel. N. Vlissingsche weg C 162, Souburg. p.f. B. BALJé. Coiffeur. Paspoortstraat A 40, O. en W.-Souburg. P.f. JIET RIJWIELHUIS" Nieuwstraat 62, Souburg. p.t. F. J. DEN BOER J.Wzn. Kanaalstraat 118. Badhuisstraat 3 p.f. ff V. V. „DE ZEEUWEN" Aan alle Leden en Begunsti gers een Gelukkig en Voorspoe dig jaar toegewenscht. HET BESTUUR. J. WIELEMAKER en Echtgenoote. Handel in Melk, Boter en Eieren. Koudekerke. p.f. Mode Atelier Korte Heerengracht M 278 MIDDELBURG p.f. C. HOLTHUTJZEN. Aannemer. Nieuwe Abeele C 216, Souburg. p.f. J. M. DEURWAARDER. Bakker y. Oost-Souburg. A. P. BROMBACHER. Radiohandel. Nieuwe Vlissingsche weg C lef, O. ey V/.-Souburg. M. PASSENIER. In .-Betonwerken en alle soorten Kunstgraniet. -Middelburg Q 91. .jp; f J. VOORMAN. Tim?.ierman en Lijkdienaar. Fransche Kerkslop 15. p. f. Het Eestuur der Vlissingsche Roei- en Zeil Vereeniging „LUCTOR ET EMERGO" wcnsclit haar Leden en Donateurs een Gelukkig Nieuwjaar. Coosje Bus M. Gravenstraat 23 A. D. Bakkery Graver J. In Krui Gravenstraat J. C. Rij wiel-Fair ikant Haarden ip Kac Paul Krujerstrat G. Schilder Marincstraat h W. A. G Klee Paardenstraat 21 1 3. VAN r Hordei in Mei Korte Zelke 22. H. P. VerkuijlQuakkela; J. SCI Handel Tabak, Hobeinsraat 26. J. T. B BRANI Glacisstaat 113. J. SCI Hotel Badhuissraat 82. A. R. I Win! Badhuissraat 80. .J. W. T Schoenbadel en .1 Hobeinsraat 24. J. GRO< Sch Glaclsstnit 112. L. Cl. Wynh Harfel in Kol Scheldestaat 8. J. J. DE Kleernakery en Scheldestaat 40. GEIOKKIG N Slagerij HobeinstriRt- Bellamjpark 21 VLISSINGSCHE STRAAT MIDDF! BURG p.f. 4 Nieuwindijk 45

Vlissingse Courant | 1928 | | pagina 10