1000 25 KWATTAS5C^ Wanneer »en niet beeft.. KM;V;r°''r: t>nn PLOUVIER HEEFT DE SCHOENEN. i rtgbrood -INER BOLLEN olade Soezen linde. Walstraal MAANDAG 12 APRIL, gemeentebestuur feuilleton binnenland Re epen met Cadeau _-No.84s 64e Jaargang Dilgiu: firma I. lil DE HELDE Militant Sl-iO, Vlissingeit. Iilil. II. Postrekening 1121? Verschijnt dagelijks, uitgezonderd op Zondag en algemeen erkende Christelijke Feestdagen Stads- en Provincienieuws GENOA 'erniakelijkheden, n„„ :n, Vergadering tPni°b,|i lederen avond w elling, aanvang s Zaterdag- en Zondag ha?»Wnb„i^ daS" Zaterdag nt 8 uur. - Zondag „,alC -2 en van 4—6.30 5, Jtl" 'ril. Uitvoeri ■2 en van 4—6.30 UUr H Cla.ni Grand Hofel "Britanrfa»' -r Uitvoering Ma ■Crescendo", Conté* ril. - ing uur. dzVeb^vTd"^. ging „Hosanna,'nCoCnct,t uur. A.G.O. - Het Schon». voering van „Met de Z ouwd", Concertgebouw, j Uitvoering „de Volt ertgebouw, 8 uur. [DDELBURG. pril. Propaganda-avond Schuttershof, 8 uur. et Slagroom. lichte Havana te waardeeren? onze nieuwe „Elegant' probeeren inderdaad van model, Exquise kwaliteit 10 Cents agazijn „DE SCHELDE" IELDESTRAAT 7. 3T VERPLAATST oensdag 14 April a.s de zaak in »enKinderhoeden ej. T. DE VRIES, Nieuwe weg naar traat B 14, Souburg, r gevraagd een kleine E bovenwoning bejaarde menschen letters J. X., Bureau che Courant". wondergem er en Behanger WATERSTRAAT 36 Aanbevelend. w ERPENBEEK—DE Boulevard Evertsen 22, meisje ïorgenuren. bakkerij. een zeer goed beklante een zeer ruim bestaan in een der Zeeuwsche eden. Modern ingericht, letters K. S., bureau :he Courant". tegen 1 Mei flinke 4edenwoning rrain. Huurprijs 30.— ragen Paul Kruger- oven. credieten n van ƒ20.tot 50.— et. Zonder bArg. Sclirii- len tot C. W. BOOMS, 5 B te Tilburg. Inl. aan ekt. goed onderhouden burgerwoning Adres Nieuwe Vlis- eg C 204, Souburg. laverhooi Wed. DEKKER, West- inkelmeisje Adres „De Faam'' f een net meisje dagen. ladhuisstraat 77 (be- aangeboden een ge- PIANO, Brieven onder letters au „Vliss. Courant". prachtige SCHE HERDER, om. Adres Bloemen- erkvrouw rw j J. VAN BEZOOIJEN. aat 25. Te koop ■ekleed) en Tafel lj>°' tnevens Gaslamp. Bureau „Vlissings» 1926 VLISSINGSCHE COURANT ABONNEMENTSPRIJSVoorVlissingen en de gemeenten op Walcheren 2.20 per 3 maanden. Franco door het geheele rijk 2.50. Voor België en de overige landen der Post-Unie, bij wekelijk- sche verzending 4.15bij dagelijksche verzending ƒ6.10. Afzonderlijke nummers 5 cent. ADVERTENTIEPRIJSVan 14 regels 1.10voor iederen regel meer 26 cent. Familieberichten van 16 regels 1.70. Reclames 52 cent per regel. Kleine advertenties van 15 regels 75 cent, voor eiken regel meer 15 cent. Bij abonnement speciale prijs. De abonné's in 't bezit eener polis, zijn GRATIS verze kerd tegen ongelukken voor gulden bij ievens- langé ongeschikt heid tot werken. llUU een ongeluk. VUU gulden bij verlies van een hand, voet of oog. gulden bij verlies van een duim. gulden bij verlies van een wijsvinger. gulden bij verlies van eiken anderen vinger. OPENBARE VERGADERING van den gemeenteraad van vlissingen op Vrijdag 16 April 1926, des namiddags 2 uur. I. Mededeelingen. II. Over te leggen stukken. III. Te verleenen ontslag 1. Aan den heer J. H. C. Sorber, als lee- raar aan de Avondschool voor Nijverheids onderwijs, met ingang van 1 September a.s. 2. Aan den heer J. H. C. Sorber, als hoofd der O. U.L.O.-schooI. IV. Te behandelen punten 1. Voorstel van Burg. en Weth. betref fende het stichten van een nieuw gemeente ziekenhuis aan de Kerkhoflaan. 2. Idem tot het beëindigen van de erf pacht der gronden op verzoek van de Ver- eeniging Proeftuin Vlissingen en tot het overnemen van de opstallen voor 1875. 3. Idem tot het verhuren van 100 M\ tuingrond aan den heer D. Vreede aan den Koudekerkschen weg, voor 5 tegen, tegen een huurprijs van ƒ30 per jaar. 4. Idem tot aankoop van 198.5 M2. grond aan de Kerkhoflaan van den heer Timmerman voor 198.50. 5. Idem tot het verhuren van 400 M2. terrein aan de heeren W. Anker Zn., ge legen achter hun perceel aan den Konings weg, voor ƒ120. 6. Idem naar aanleiding van een adres van F. Wielemaker Azn. te Oost- en West- Souburg betreffende het stichten van wo ningen aan de grens dier gemeente. 7 Idem naar aanleiding van het voorstel van de heeren Andriessen en Van Benne- kom tot het invoeren van de vrije zieken huiskeuze voor on- en minvermogende pa tiënten, verpleegd voor rekening van de gemeente. 8. Idem tot het goedkeuren van een ge wijzigde begrooting voor het Burgerlijk Armbestuur, dienst 1925. 9. Idem tot het vaststellen van een wijzi ging der begrooting voor het Grondbedrijf, dienst 1925. 10. Idem tot het verhóogen der aan de N.V. Stoomtram Walcheren toegekende subsidie van ƒ665 tot het oorspronkelijke bedrag van 1000 uitsluitend voor 1926. 11. Idem tot het vaststellen van het ver- menigvuldidingscijfer voor de plaatselijke inkomstenbelasting, dienst 1926/27 op 1.34, evenals het vorige jaar. 12. Idem tot het indienen van een be zwaarschrift tegen den aanslag van de ge meente in de Grondbelasting, dienst 1926. 13. Idem tot het vaststellen van een wijziging der gemeentebegrooting, dienst dienst 1925. 14. Idem tot het vaststellen der vergoe dingen voor het vakonderwijs aan de bij zondere scholen voor L. O., over 1924. 15. Idem tot wijziging van de verordening regelende het beheer van het Vlissingsch Studiefonds. 16. Idem tot het vaststellen van het le suppletoire kohier van het schoolgeld be treffende de gemeentelijke Handelsavond school, dienst 1925/26. 17. Idem tot het vaststellen van het ko hier der straatbelasting, dienst 1926. 18. Idem tot het vaststellen van staten van ontheffingen en oninbare posten we gens schoolgelden en straatbelasting. Naar het Engelsch van VIOLET M. FLINN. (Nadruk verboden) 4) En Tony was zoo echt eenvoudig in zijn opvattingen, dat het nooit bij hem opge komen was, hoe de wereld het er vast en zeker voor hield, dat een verloving met Reda Winslow moest volgen. Hij was gaan dineeren bij zijn peetoom, een man, die zijn fortuin had gemaakt met een ververij, en daarvoor beloond was met een verheffing tot lord. Ondanks zijn tach tig jaren was hij nog even zeer uit op geld- verdienen als toen hij aan het begin van zijn werkkring stond. Tony beschouwde z'jn bezoeken bij lord Wadham echt als gedwongen fraaiigheid, maar nu nooit meer dan ooit toen hij begreep, hoe zijn peetoom het zoo bijzonder verstandig van hem scheen te vinden dat hij miss Winslow zeker zou vragen. ,.Ik hoor, dat ze je buitengewone gunst betoont, Tony", sprak de oude heer. „Dat is een slimme zet van je jongen Dan hoef je nooit meer zaken te doen, maar kan je landedelman blijven." T°ny protesteerde echter zóó geestdrif tig op die veronderstelling, dat lord Wad- nam dol-driftig uitviel »Uan lijk je wel gek En niet alleen on vergeeflijk dom tegenover je zeiven handel je, maar ook heb je haar meteen gecom promitteerd met je dwaze attenties leder en verwacht niet anders, dan dat je haar 'Ten zult. Zij zelve ook. Je vergooit je e toekomst, Anthony Zou je er dan tot geen pr.'is °P stellen, om weer terug Keeren op je voorvaderlijk landgoed En goed Zli natuurlijk denken „Ik was wèl S Q genoeg om mee te jagen en schaatsen SCHIETOEFENINGEN TE VLISSINGEN. De Burgemeester van Vlissingen maakt aan zeevarenden bekend, dat op een der dagen in het tijdvak van 13 tot en met 16 April a.s. om 9 uur voormiddag schietproe ven zullen worden gehouden met middel baar geschut geplaatst ten Z. van het licht van Kaapduinen. Onveilig is een gedeelte van Galgeput, Oostgat, Deurloo en Wielingen, van het strand en van de duinen, begrensd door achtereenvolgens de peiling 174° (ware richting), de Zeeuwsch-Vlaamsche kust, een cirkelboog met een straal van 13 K.M. uit de batterij als middelpunt beschreven en de peiling 313° (ware richting) de pei lingen gerekend van de batterij. Vlissingen, 12 April 1926. De Burgemeester voornoemd, VAN WOELDEREN. Nederlanders in Amerika. Blijkens ontvangen ambtelijke berichten, zoo meldt men aan het Haagsche Corres pondentiebureau, komt het herhaaldelijk voor, dat Nederlanders in de Vereenigde Staten van Amerika in moeilijkheden ge raken, doordat zij aldaar op tongeoorloofde wijze veelal via Canada zijn binnen gekomen of wel den termijn, waarvoor hun vergunning tot verblijf in dat land werd verleend, hebben overschreden. Met het oog hierop vestigt het ministerie van buiteniandsche zaken er de aandacht op van belanghebbenden dat zij, die onwettig de Vereenigde Staten zijn binnengekomen, pogingen daartoe doen en zonder vergun ning daar blijven wonen, zich niet alleen blootstellen aan gevangenneming met daar op volgende uitleiding, doch ,ook aan straf rechtelijke vervolging, waarbij geldboete van ten hoogste 10.000 en gevangenis straf van ten hoogste vijf jaren kan wor den opgelegd, afzonderlijk of te zamen. Loodstarieven op de Schelde. De „Brusselsche correspondent van „de Tel." meldt Destijds hebben wij een uiteenzetting ge geven van de wijze, waarop de loodstarie ven voor de Schelde zouden worden gewij zigd. Tusschen ambtenaren van den Belgi schen en Nederlandschen loodsdienst werd van gedachten gewisseld omtrent de toe passing van de gewijzigde tarieven, welke bij voorbaat in overeenstemming zouden zijn geweest met de bepalingen daarom trent in het nog te bekrachtigen Neder- landsch-Belgisch verdrag. Naar wij thans vernemen, heeft men moe ten afzien van invoering van de gewijzigde tarieven zoolan? het verdrag niet is be krachtigd. Invasie van Nederlanders. De Antwerpsche redacteur van de „Maas bode" schrijft De aanzienlijke daling van den franc heeft de prijzen van talrijke artikelen weer, gelijk bij vroegere plotselinge inzakkingen, belangrijk onder die van de wereldmarkt geplaatst en vele Nederlandsche koopers naar Antwerpen gelokt. De Scheldestad is sinds lang voor talrijke landgenooten uit het beneden Moerdijk- sche gedeelte de inkoopplaats bij uitne mendheid. Dat was al zoo vóór den oorlog, maar nu sindsdien de verkeersmiddelen per auto en per bus veel gemakkelijker zijn geworden, is de trek nog aanmerkelijk toe genomen. Ge hebt maar eens een wande ling te maken door de voornaamste winkel straten en steeds zult ge daar voor de groote magazijnen automobielen vinden met de letters NL. Waar zulks in gewone tijden reeds het geval is, daar kan men het begrijpen, dat in deze dagen, nu de plotse daling van den franc een extra voordeel aanbiedt, de stroom van Nederlandsche koopers en vooral koopsters danig wassende is. Met alle mogelijke vervoermiddelen komt men op Antwerpen af en men ziet de Neder landers met de meest verscheiden artikelen naar hun land terugkeeren. Zoo passeerde ons Vrijdag een open luxe automobiel vol nieuwe waterketels Het prijsverschil is dan ook enorm groot. Nemen wij bijvoorbeeld een Fordje. Kost in Nederland 1400 gulden, in Antwerpen 12000 franc, d.i. op het oogenblik nog geen 1100 gulden. Een zaagmachine, Brusselsch fa brikaat, staat in Nederland geprijsd op 350 gulden in Antwerpen betaalt men voor dezelfde machine, zelfde merk, momenteel iets meer dan 200 gulden. Deze aanzienlijke verschillen, welke men nu in bijna alle artikelen terugvindt, drij ven niet alleen de gewone Nederlandsche klanten naar Antwerpen, maar ook talrijke andere Nederlanders belust op „koopjes". Michiel Adriaenszoon de Ruyter. Het bestuur van groep Nederland van het Algemeen Nederlandsch Verbond heeft besloten 29 April, den dag waarop 250 jaar geleden Michiel de Ruyter is gestorven, een krans te leggen bij zijn graftombe in de Nieuwe Kerk te Amsterdam. Drukte op het station te Roosendaal. De invoer van allerlei goederen uit Frank rijk en België is thans weer, tengevolge van den lagen koers der franc, buitenge woon groot, en op h'ét station te Roosen daal is het dan ook een drukte van belang. De verzending van al deze goederen vergt van het personeel dan ook groote in spanning. VLISSINGEN, 12 APRIL. Het Emmabloempje. In ons vorig nummer meldden wij dat Woensdag a.s. het bekende Emmabloempje door dames te koop zal worden aange boden. Dit bericht had evenwel betrekking op de gemeente Souburg, alwaar a.s. Woensdag die verkoop zal plaats hebben. Bjnnenkort zal ook hier ter stede het bloempje worden verkocht en zullen wij nader mededeelen wanneer dit zal geschie den. UITKNIPPEN EN BEWAREN Inzenders van 250 Sterretjes geknipt uit de achterzijde der 5 ets. Kwatta Reepetiketten ontvangen gratis en franco 1 PRIMA VERZILVERD VULPOTLOOD merk „Marquise". Het beste Fransche Vulpotlood, winkelwaarde f 3. DEZE RECLAME LOOPT TOT 1 AUGUSTUS 1926. Inzendingen met opgaaf van juist adres aan KWATTA - BREDA, Afdeeling RECLAME. KWATTA SOLDAATJES blijven ALTIJD geldig. (Ingez. Mededeeling.) De Drentsche Venen. De voorloopige telling van de opbrengst van de Zaterdag jl. alhier gehouden collecte voor de Drentsche Venen heeft als uitkomst gegeven circa 700. Na de definitieve tel ling zal het juiste bedrag worden bekend gemaakt. Aangezien de onkosten niets be dragen zal het totale bedrag aan het Cen traal Comité worden overgemaakt. Blijkens de ondervinding van bijna alle collectanten heeft de Rotterdamsche ver duistering een zeer sterk nadeeligen invloed op de bekende goedgeefschheid der inge zetenen gehad. Lichaamsontwikkeling. Zaterdagavond gaf deze dames-gymnas- tiek-vereeniging in het Grand Hotel Britan nia haar jaarlijksche uitvoering, welke zich in een flinke belangstelling mocht verheu gen. Met de gewoonte om op een tooneel te werken, was ditmaal gebroken en zoo vond de vertolking van nagenoek het ge heele programma plaats op den zich voor dit doel bij uitstek leenenden parketvloer der cencertzaal van -ons mooie Britannia. Een goede gedachte is dit zeer zeker ge weest, zoo echt grootsteedsch men is niet aan de enge tooneelruimte gebonden en kan een flink aantal turnsters, ja zelfs de geheele vereeniging en bloc in het „veld" brengen. Wij kregen zoo den indruk van een grootsch turnfeest op een uitge strekt plein, wat thans in miniatuur werd gehouden, en waarvan men, gezeten in een gemakkelijken fauteuil in een gezellig in tiem interview kan genieten. Reeds bij den aanvang bleek het voor deel van deze zaalkeuze. Het voorstellen der leden was thans onder de wel- (Ingez. Mededeeling). te rijden en dat allemaalmaar, om met hem te trouwen, daar ben ik hem te min voor I" Tony was doodsbleek geworden en een stroeve uitdrukking lag om zijn mond „Ik heb haar geen reden gegeven om zoo iets te verwachten", sprak hij enkel nog. „Zóó Geen reden klonk het nu schamper. Tony polste eens de vrouw van den dominé, zijn gewone vertrouwde in moei lijke gevallen, en die besloot met te zeg gen „Maar wat is er eigenlijk tegen, beste jongen Zij is een alleraardigst meisje en ik ben er zeker van, dat ze dan wel zéér op je gesteld is. We zouden het allen, hier in de streek, even prettig vinden, als we wisten dat je weer rustig en wel op the Hall woonde. Maar er is slechts één ding in het huwelijk, dat blijft Tony en ik hoop, dat je nooit een huwelijk zult aan gaan zonder dat Tony wist niet, wat hij doen moest. Zijn vacantie was al bijna ten einde en hij ver foeide de gedachte, naar Egypte te moe ten terugkeeren. Met hart en ziel verlangde hij in zijn ruw Coldmoor te blijven, waai de menschen veel natuurlijker en gezonder leefden en hem allen sympathiek waren. Om een meisje te trouwen, dat hij niet genoeg lief had dit stuitte hem tegen de borstmaar het was of de drang der omstandigheden hem, bij tijden, te machtig werd. HOOFDSTUK 111. Lil wilde hem niet vergezellen bij zijn afscheidsbezoek op the Hall, en ze had zoo'n ondeugende uitdrukking op het ge laat, dat hij haar wel om de ooren had willen slaan. „Ik ga eerst naar Duyer", zei hij. „Ik vrees, dat de ouwe man er niet meer we zen zal, als ik den volgenden keer thuis kom." „Neen, dat zal wel. Doe mijn groeten aan Reda en als je er om half zeven niet bent dan begrijpen we wel, dat je bij haar bent blijven dineeren." „Daar hoef je anders niet over te den ken ik weet niet eens, of er over het ge heel wel tijd zal overschieten, om naar the Hall te gaan Lil lachte ongeloovig, maar toch was ze niet zoo gerust op den uitslag van het be zoek. En als hij haar waarlijk nu niet ge noegzaam lief had, dan moest hij haar ook niet vragen. Want hij was zeker in staat tot veel liefde te voelen, en voor Reda bleef het toch meer meelijden. Tony zat meer dan een uur in het hutje van den ouden man, die hem had leeren schieten en hem had ingewijd in de eerste geheimen van het jagen. Dwyer was nu zoo zwak als een kind, lag achterover in zijn rieten stoel en had eerst heel wat van den goeden ouden tijd gesproken, waarna hij half verwijtend zei „En nu gaat u zoo vér weg, meester Tony O, waarom kunt u toch niet blij ven?... We zullen u allen zoo zeer mis sen Wat moet daar nu van worden op the Hall met een vrouw die alles moet controleeren wat daar gedaan dient te worden Tony voelde een brok in zijn keel, toen hij eindelijk voor het laatst den ouden man de hand had gereikt. Hij liep door de schemering, niets be paalds onderscheidende, alleen wetend, dat hij toch zoo grenzeloos veel hield van deze omgeving en dat de menschen hem op recht zoo graag daar hielden. Het was immers zijn erfgoed, daar achter die reu- zenoude eiken, eeuwen-lang was het in zijn familie geweesthij was saamgeweven met ieder stukje geschiedenis van Cold moor. „O, 't is hard 't is hard sprak hij half-luide. „En het was mijn schuld toch niet Een ongewoon geluid verbrak de stilte, een droevig gejank, en een vrouwenstem die om hulp riep. Onmiddellijk liet hij zijn bekend signaal hooren en ijlde naar den vijver, waar het geluid vandaan kwam Zou er iemand in het water gevallen zijn Toen hij dicht bij dan kant was, zag hij daar Reda staan die over een paar takken boog, van waaruit hulpeloos gejank opsteeg. Toen ze zijn stap hoorde, klaarde haar gelaat op „O, gelukkig dat u daar is Kijk eens, mijn arme Scamp is in een val verward geraaktIk zou de ellendelingen wel willen neerschieten, die zóó iets doen 1" Hij had haar nog nooit zoo opgewonden gezien. Ze had moeite, den adem door te halen en boog zich over het trillende, hui lende diertje heen, terwijl Tony, met ijze ren greep al heel gauw de val uit elkaar getrokken had. Scamp lag nu in Tony's armen, en zijn eene pootje hing er slap en bloedend bij. Haar oogen stonden vol tranen, terwijl ze zei„Telkens, als ik hulp wilde gaan halen trachtte hij mij achterna te loopen... Och, die arme kleine schelm U gaat toch even met mij mee naar huis, om het pootje te verbinden Ik vrees, dat ik het niet gedaan krijg Het zal toch niet gebroken zijn Als ik nu eens wist, wien ik daarvoor straffen moest? In ieder geval zal ik er Simpson over spreken. Die moet er dan maar eens geducht op letten,^ dat zulke dingen niet kunnen voorkomen „U mocht allereerst Simpson zeiven wel eens onderhouden dat die beter zijn werk doetWant die velden, daar dicht bij het dorp, staan er schandelijk bij Ze haalde de schouders op „Ik weet hetmaar wat zal ik'er aan doen „U moet een rentmeester hebben die zijn vak verstaat „Ook dat weet ik", antwoordde zij op een toon, die Tony een kleur deed krijgen als een klaproos. luidende, streng rhytmische tonen van de kapel Höfelein-Bekker een joyeuse entrée gevolgd door een défilé. En dan zegt dit nummer ook iets, ja dan zeggen alle leden iets, dan zegt de vereeniging iets. Immers dan komt tot volle uiting „Eén in ons streven en één in gedacht, „Een in ons doelwit„door oefening [kracht Door mej. Vader werd daarna een keu rig openingswoord gesproken. Allereerst riep spreekster der beschermvrouwe, mevr. Van Woelderen-Luijken, den heer Herman Snijders, oud-voorzitter van het gewest Zeeland, den afgevaardigden van zuster verenigingen en alle genoodigden een har telijk welkom toe. Zij constateerde, dat de vereeniging zich in stijgende lijn beweegt en dat een gezond turnleven haar deelach tig is. Toch heeft in Vlissingen de licha melijke opvoeding nog niet die hoogte be reikt, welke zij in andere plaatsen mocht verwerven. Doch, waar nu moeders aan het turnen zijn getrokken, daar zullen de kin deren wel niet achterblijven en gezamenlijk zal men arbeiden aan de schoone taak het lichaam gezond en sterk te maken. Voorts vestigde zij de aandacht op het feit, dat, dank zij den energieken leider, den heer Van der Steen, bij het turnen zoowel het •oude als het nieuwe systeem gevolgd wordt. Met den aanwezigen een genoeglij ken avond te wenschen, eindigde spreekster haar met applaus beloonde rede. Vervol gens werd aan de verdere afwerking van het program begonnen. De verschillende oefeningen en de wijze waarop zij werden uitgevoerd, hebben dui delijk de levenskracht gedemonstreerd van deze sympathieke vereeniging, doch te vens golden zij als even zoovele bewijzen van de kunde en het aesthetische gevoel van den bekwamen leider. Wij kunnen dan ook niet nalaten onze oprechte waardeering Dacht ze aan hém, terwijl ze dit zei Ze spraken maar heel weinig meer onder het naar-huis-gaan en evenmin onder de behandeling die Tony Scamp liet onder gaan, toen hij éérst het pootje waschte en het daarna verbond. Eerst als dit afgeloo- pen was, scheen Reda weer eenigszins te bekomen. Ze ging in den makkelijken stoel zitten, die eenmaal haar plaatsje was in den hall, en sprak „Nu kunnen we thee drinken. Scamp is u ontzettend dankbaar en de vrouw niet minder Ze zorgde geheel zelve voor de thee, want de huishoudster was ziek. „Eigenlijk ben ik blij, dat we nu zoo rustig alleen gelaten zullen worden. Want dit is uw laatste bezoek, niet waar U gaat immers morgen naar Londen Dit spreken over zijn vertrek deed hem weer denken aan zijn peetoom en maakte hem onrustig. Zeker, the Hall had hem nog nooit zoo dierbaar geleken als nu bij het gezellige, groote houtvuur. Ieder hoekje kende hij er van overal waren herinneringen aan ver bonden. En Reda zélve wat paste die daar goed Liefde was toch ook zeker iets, wat meer het temperament betrof en misschien was hij dan ook wel niet in staat, liefde te voelen (Wordt vervolgd.) V0LKSGEZ0NDHEIDS- EN VEILIGHEIDSHOEKJE MEN ONDERHOUDT ZIJN TANDEN door ze goed te reinigen door ze flink te gebruiken door ze regelmatig aan tandheelkundig onderzoek te onderwerpen en door alle zieke tanden vroegtijdig te laten herstellen. GEZONDHEIDSRAAD.

Vlissingse Courant | 1926 | | pagina 1