1000 nnn qnn 150 100 25 20 MAART förste Blad MAIL SHOES" zijn niet te vervangen ^IVO. 67 64e Jaargang jiijni: fin» I. Ill III IBM Mhlttnat SB-US. (liaiip. Iilil. II. PuAelNiii ttlll Verscbijnt dagelijks, Bitgezonderd ep Zondig en algemeen erkende Christelijke Feestdagen UUU een ongeluk. UUU Beursbeschouwingen FEUILLETON „Liefhebben zult gij mij BINNENLAND VUSSINCSCHE COURANT ABONNEMENTSPRIJSVoorVlissingen en de gemeenten op Walcheren 2.20 per 3 maanden. Franco door bet geheele rijk 2.50. Voor Belgie en de overige landen der Post-Unie, bij wekelijk- scbe verzending ƒ4.15; bij dagelijksehe verzending ƒ6.10. Afzonderlijke nummers 5 cent ADVERTENTIEPRIJS: Van 14 regels ƒ1.10; voor iederen regel meer 26 cent. Familieberichten van 1—6 regels 1,70. Reclames 52 cent per regel. Kleine advertenties van 15 regels 75 cent, voor eiken regel meer 15 cent. Bij abonnement speciale prijs. ne abonné's in 't bezit eener Polis, zij" GRATIS verze kerd tegen ongelukken yoor gulden bij levens lange ongeschikt heid tot werken. gulden bij verlies van een hand, voet of oog. gulden bij verlies van een duim. gulden bij verlies van een wijsvinger. gulden bij verlies van eiken anderen vinger. Dit nummer bestaat uit 2 bladen «jf- zij die zich tegen 1 April, voor minstens drie maanden, op de „Vlls- slngsche Courant" abonneeren, ontvan gen de nog verschijnende nummers gratis. Nieuwe abonné's die een polls aan vragen, deelen in de gunstige voor waarden van onze Gratis Verzekering. Opbrengst der beursbelasting in Februari. De Rijksmiddelen en de belastingverlaging. De economi sche toestand van ons land. Van Gelder's Papierfabrieken. De da ling der Belgische francs. De New-Yorksche beurs. Betere stemming voor Rubber- en Tabaks waarden. Olies hooger. Be leggingswaarden stationair. Schuldregeling voor Tabaks Portu- geezen. Na wat wij de laatste weken geschreven hebben over de malaise op de Amsterdam- sche beurs, zal het den lezer niet hebben verwonderd dat de Beursbelasting over de maand Februari blijkens de jongsten Rijks- middelenstaat slechts 383.186 heeft op gebracht tegen 667.400 in Januari 1926 en 407.401 in Februari van het vorig jaar. Overigens toont de middelenstaat aan dat ook 1926 vermoedelijk weer een overschot zal laten, immers de beide eerste maanden des jaars hebben reeds 2/2 millioen meer opgeleverd dan de raming, zoodat de voor nemens der nieuwe regeering tot belasting verlaging halveering van de verdedi gingsbelasting II en afschaffing der opcen ten op de personeele belasting voor het Leeningsfonds 1914 wel gemotiveerd zijn. De nieuwe premier vindt tot op zekere hoogte een „opgemaakt bed" al blijven er ook voor hem aan de verdere financiering der staatsfinanciën groote moeilijkheden verbonden in verband met noodzakelijke uitgaven voor pensioenen en aflossing op de staatsschuld, voor een deel waarvan echter ook wel opnieuw mag worden ge leend afthans de extra-aflossing op de staatsschuld, hoe aanbevelenswaardig ook uit een financieel-technisch oogpunt, be- lioeft niet ten laste van het thans levend geslacht te worden gebracht. Dit is echter een quaestie van later zorg en voor onze bevolking is het verblijdend dat na de ge meentebelastingen, nu allengs ook de rijks belastingen kunnen worden verlaagd. Dit kan niet anders dan aan den verderen op bloei van het economisch leven ten goede komen. Uit de publicatie van de jaarverslagen over 1925, waarmede nu langzamerhand begonnen wordt, zal men ongetwijfeld den indruk krijgen dat nieuwe stimulansen in Naar het Engelsch van DOLF WYLLARDE (Nadruk verboden) 24) Dokter Corry koek nogmaals uit, maar zijn oogen waren niet scherp genoeg om ëoor de duisternis te boren, anders zou hij °P geen tien minuten afstands een don kere gestalte hebben zien voortkruipen, of bet een slang was, en zoodoende totaal geen geruisch makend. Toen Markham terugtrad in het huisje, j'ief de gedaante zich op uit haar kruipende houding, en begon hard te loopen, zoodat ze in minder dan geen tijd uit het gezichl was. Nog stond dokter Corry aan het ven ster, toen Britomart hem op den arm tikte en fluisterde -Hij is 'm slaap gevallen" -Dat dacht ik wel. Het was dan ook ,S *0UW arm nie* ha'f gebr0" ..Neem, dat gaat wel" "*s hij al niet meer zoo angstig ge weest?" -Zóó nog nooit -.Maar hij had gelijk er was iemand oij het huisje". «Heeft u dan óók iets gehoord Ik niet". »Jaterwijl je met hem bezig was, floorde ik een voetstap", bed Ve7-n<* w'erP ze €en blik naar het Ju gehoor is ook 7.00 pijnlijk scherp. Wat zullen we doen hol 1. ^00r het oogenblik heeft Mark- 1 hem wel' weggejaagd". J, dai> nu even kalm zitten, terwijl ik vol c,rkham spreek. Is er nog plaats 00 ^,uItan in je stal S„u_an ik Markham zeggen, dat hij kunt n u"kPan* en hem wat voer geeft. Je ihw zeker wtl ergens een bed op den grond spreiden nJjUS* gi'oote oogen naar hem op -^ onbeschrijflijk dankbaren blik. zeker, kind Denk je dat ik je al den vorm van belastingverlaging voor ons bedrijfsleven niet te versmaden zijn. Tal van industrieën maken nog een zwaren tijd door en hebben zich, gelijk in de sociaal- economische kroniek van het Bureau voor de Statistiek opgemerkt wordt, nog niet weer tjot een bevredigend peil kunnen op werken, waarbij vooral de wassende stroom van protectionistische maatregelen, de abnormale valuta-toestanden, onderlin ge ongelijkheid van productiekosten enz. van invloed is. Het is duidelijk dat een verdere belastingverlaging de positie van zulke bedrijven tegenover de buitenland- sche concurrentie zal kunnen versterken. Een der eerste jaarverslagen, welke van onze nationale industrie verschijnt, is dat van Van Gelders Papierfabrieken, welke over 1925 1.1 millioen meer hebben ver diend dan in 1924, dat 1 millioen meer opbracht dan 1923. Met dit bedrijf gaat het dus weer in de goede richting, wat ver moedelijk in hoofdzaak te danken is aan de uitnemende outillage harer inrichtingen, welke voornamelijk op de vervaardiging van krantenpapier zijn aangelegd en die ook in 1925 blijkbaar opnieuw op de Duit- sche fabrieken terrein hebben kunnen ver overen. De positie van Van Gelder is in elk opzicht uiterst gunstig en het dividend van 15 op de gewone aandeelen en 7.8 op de preferente aandeelen tegen resp. 9 en 6.6 over 1924 werd ook in 1924 na zeer ruime afschrijvingen verdiend. Voor 1926 later de vooruitzichten zich wederom goed aanzien, waar een niet onbelangrijk deel der productie reeds kon worden verkocht. Wat nu de Amsterdamsche beurs in de afgeloopen week betreft, zij stond aanvan kelijk onder den invloed van de strubbelin gen in Genève, waar de Volkenbond zich van zijn slechtste zijde heeft doen zien en aan veler verwachtingen den bodem heeft ingeslagen. Gelukkig is men op de beurs nimmer heel enthousiast geweest en men kon zich daarom ook vrij spoedig over de politieke decepties heen zetten. Er waren echter meer factoren, welke van deprimee- renden invloed waren. Hieronder dient al lereerst te worden genoemd «e plotselinge daling van <ien Belgischen franc, welke Maandag jl. van 11.25 tot 10.25 terug liep en zelfs beduidend lager verhandeld werd, terwijl sindsdien ook geen herstel in trad. De reden hiervan schuilt in het afbre ken der der onderhandelingen met verte genwoordigers van Engeland en Amerika over een leening van 30 millioen, welke zou dienen tot stabiliseering van den Bel gischen franc, welke stabilisatie men den laatsten tijd reeds verzekerd achtte door de tijdelijke credieten, welke aan België waren verstrekt. Blijkbaar is men niet over tuigd dat het Belgische budget in absoluut evenwicht is en zal de regeering ten deze nieuwe waarborgen moeten geven, alvo rens de gevraagde overeenkomsten kunnen tot stand komen. Uiteraard komt hierdoor de financieele positie van België weer up losse schroeven en waar ook de Fransche franc nog steeds geen innerlijke stevigheid bezit, blijft de bedreiging van een nieuwe inflatiegolf uit het Zuiden bestaan en is ook de Amsterdamsche beurs daarvoor begrij pelijkerwijze niet ongevoelig. Een drukkende factor voor Amsterdam blijft ook de ongeanimeerde stemming te New York, niet zoo zeer om het recht- streeksch belang, als wel om de oorzaken van den terugslag op de New-Yorksche beurs, welke naar sommigen meenen met een verslapping van de industrieele bedrij vigheid verband houden. De actie van de I C. C. tegen de fusie der Nickel Plate heetf de meening doen post vatten dat meerdere fusies zullen worden tegengegaan en de contramine heeft daarin 'n motief ge vonden voor hernieuwde aanvallen op de fondsenmarkt. De vermindering in de on uitgevoerde orders der Steeltrust schijnt ook in die richting te wijzen, hoewel daar uit nog geen bepaalde conclusies zijn te trekken. Ondanks de optimistische be schouwingen, welke men nog altijd in de Amrikaansche pers aantreft, schijnt toch de richting uit de New-Yorksche beurs ver dwenen, heeft de speculatiè een afwach tende houding aangenomen en zijn de om zetten beduidend verminderd. Toch heeft de Locale Markt ter beurze van Amsterdam den druk van al de hiergenoemde ongun stige factoren kunnen weerstaan en is er voor meerdere rubrieken een betere ten dentie ontstaan. Zij begon met Rubber waarden, welke gesteund werden door een prijsstijging te 'Londen tot 2 shilling 7 pence, waaruit men opmaaxt dat er een kentering op de markt intreedt cioor het terugkeeren van Amerikaansche fabrikaten. Men is in de kringen der speculatie de rubbershares klaarblijkelijk nog niet ver geten, want aanstonds na een prijsstijging, van het product komen de kooporders weer in de markt. Aandeelen Amsterdam Rubber, Hesta, Vico en anderen zijn dan ook per saldo 5 a 15 gestegen. Larer deelde de williger stemming voor Rubbershares zich mede aan Tabakswaarden. De eerste veiling Vrijdag jl. had geen slecht verloop, ook al waren de prijzen in doorsnee lager dan verleden jaar, het geen echter te verwachten was in verband met de slechtere qualiteit De taxaties voor de tweede veiling zijn weer niet tegenge vallen en dat de Arendsburg haar geheelen oogst 1925 kon verhopen tot een prijs van 2.24 per K.G. zijnde bijna even veel als verleden jaar, maakte ter beurze een goeden indruk. Aandeelen Arendsburg liepen Woensdag van 507 tot 525 op, terwijl ook de overige tabaksaandeelen tot hoogere koersen werden verhandeld. Beter gedisponeerd waren ook Oliaandeelen, waarvan aandeelen Koninklijke weer tot 400 opliepen, als gevolg van de hoogere koersen uit New-York ook de Fransche aankoopen in dit fonds blijven vermoedelijk van invloed. Voor Suikerwaarcren oestona mede meerdere vraag, ook al in sympathie met de iets vastere suikerprijzen te New- York, zoodat aandeelen H.V.A enkele pro centen konden monteeren. Van de overige locale afdeelingen valt weinig te zeggen. Industrieele aandeelen waren voor die van Kunstzijdefabrieken vaster, terwijl Jurgens iets lager werden verhandeld. Van Diver sen hebben Peruanen zich kunnen herstel len, nu het blijkt dat de aardbeving geen schade heeft aangericht en de inkomsten der maatschappijen zoo ruim toevloeien, dat allicht op 4 dividend voor de prefs mag worden gerekend. Aandeelen Singbep Tin stegen van 278 tot 280 in verband met de stijging van den tinprijs tot bijna 300 per ton, een ongekend hooge noteering. Op de Beleggingsmarkt bleven de koer sen onveranderd, ae noteering van Prolon gatie was deze week doorgaans 3 niet temin blijft er voor de emissies van obli gaties en aandeelen goede belangstelling bestaan. Ook de 8 obligaties Ohili, welke hier zijn geïntroduceerd, vonden een goed onthaal. De getroffen regeling voor de 4l/2 Obligaties Tabak Portugal was op den koers der obligaties nauwelijks van invloed. Men schijnt nu krachtige pogingen te wil len doen om ook voor de obligaties van den Trans Afrikaanschen spoorweg, welke door de Portugeesche regeering genaast is, een regeling af te dwingen, die althans eenigermate de houders voor de geleden verliezen schadeloos stelt. Dat zal nu ook tijd worden zij hebben lang genoeg ge wacht. Obstruetie van een Kamerlid. Naar de heer Braat aan „het Vad." me dedeelde, is het zijn bedoeling, in dezen zin obstructie te voeren, dat hij voornemens is in avondvergaderingen van de Tweede Kamer stemmingen uit te lokken, wanneer er minder dan 51 leden aanwezig mochten zijn. Hij is nog steeds van meening, dat de amendeering van zijn wetsvoorstel betref fende den Zomertijd (waarna hij dit heeft ingetrokken) hem volkomen het recht geeft obstructie te voeren en stelt dit op één lijn met het optreden der Roomsch-Katholieken na de verwerping van het gezantschap bij den Paus op 11 "November van het vorige jaar Op de vraag van „het Vad." hoe lang hij deze even nuttelooze als redelooze obstruc tie dacht vol te houden, wist de heer Braat nog geen antwoord te geven. Behoud van natuurschoon. De besturen van den A. N. W. B., Toe ristenbond voor Nederland en van de Ver- ceniging tot Behoud van Natuurschoon in Nederland hebben zich met een adres ge wend tot den minister van financiën, waar in zij te kennen geeft, dat zij met groote bezorgdheid ontwaren dat het aantal land goederen en bosschen, in 't bijzonder die van loofhout, en hun dikwerf ongerept na tuurschoon van allerlei aard, sedert eenige jaren met (onrustbarende snelheid vermin dert. Hierdoor, aldus de adressanten, wor den groote belangen, uit een oogpunt van volksgezondheid, volksontspanning, natuur- 99 (Alleenverkoop PLOUVIER.) c-ien last alleen zou laten dragen ,,U is wel goed voor mij", zeide zij een voudig. „Het wordt tijd, dat er eens iemand naar je omkijkt. Nu, Brita, vannacht kan je gerust slapen. Ik blijf hier en Markham en ik zullen om beurten waken". HOOFDSTUK XVI. Gelijk Agincourt zich had voorgenomen zocht hij braaf afleiding in het jagen en rijden op Grande Dunston. Hij had Nor- terry niet meer gezien sinds diens kinder jaren en voelde zich nu niet bijzonder getroffen door de ontmoeting. Hij was heel lief. voor Winnie m die dagen heel vriendelijk en oplettend. Hij speelde zelfs ping-pong met haar maar dit beviel ons meisje niet. Pruilend legde ze bij een van die gele genheden haar racket neer en zei „Neen, dat gaat nietHoe kan je nu ping-pongen met een gezicht of het geluk van heel Europa er van afhangt." „Het spijt mij, kindje, maar dat is nu eenmaal zoo mijn aard, om alles ernstig cp te nemen." „O, ja maar dan toch niet zoo'n spel letje Ik krijg een gevoel, of ik niet eens lachen durf, zoo lang en ernstig is je gezicht „Dat kan ik nu niet meer veranderen, Winnie Vergeet ook niet', dat ik veertien jaar ouder ben. Maar je lijkt me vanmid dag wat in- de contramine, zeg „Dat kan welJe behandelt mij ook al tijd als een klein- kind en dat kan ik niet uitstaan neen, heusch niet Ze was op het punt in tranen uit te barsten, en, ten einde raad, vroeg hij „Maar Winnie, hoe kom je nu zoo Ben je wel hetzelfde meisje, dat ik in Cairo kende?" vroeg hij, haar diep in de oogen kijkend. Ze kon niet antwoorden, want ze had maar werk dat ze die verraderlijke tranen wegknipte. Ze wist in waarheid niet, wat ze wilde voelde zich wat overspannen of overstuur misschien ook omdat ze Nor- Ferry voor het eerst weer gezien- had, na dien „afscheidsrit", toen ze Agincourt van het station ging halen. Gezamenlijk hadden ze op The Park geluncht en bij die gele genheid had Norberry zich zóó onverschil lig betoond, dat zij eigenlijk in hooge mate verontwaardigd was over zijn overtreden. Of het nu daardoor kwam of niet maar tegelijkertijd had Winnie weer groote bewondering gevoeld voor Agincourt. Hij was toch zoo knap van uiterlijk en van geest, en zoo totaal niet verwaand, iets wat waarlijk niet zoo dikwijls samengaat. Eigenlijk moest ze er trotsch op zijn. dat zoo'n man haar had gevraagd, terwijl die „roodharige jongeling" zooals dokter Corry hem had genoemd toch feitelijk nog niets beduidde. „Ik ben precies dezelfde ik zou niet weten, wat er aan mij veranderd was", verdedigde zij- zich. „Ik geloof, Winnie, dat het je ontbreekt aan een speelkameraad". „Een speelkameraad Een donkerroode blos vloog over haar gezichtje en hij lachte goedmoedig, zooals een oudere broer dit zou gedaan hebben. „Nu, je hoeft nog niet dadelijk zoo verontwaardigd te zijn. Jij kunt het ook niet helpen, dat je nog zoo jong bent.... Maar door dit verschil i,n leeftijd komen we slecht bij elkaar. Heb je wel eens be dacht, Winnie, dat ik over een paar jaar al den middelbaren leeftijd zal hebben be reikt „Och neen... ik was enkel maar een beetje onaardig zoo even, Roy. Maar we kunnen heerlijk samen spelen heusch Half-huiJende, half-lachende sloeg ze nu oen betraanden blik naar hem op. Maar hij boog zich naar haar voorover, keek haar bijzonder ernstig in de oogen en zei „Dat zeg je nu maar als het plicht-ge- tiouwe kleine meisje dat je bent. Maar, zoo langzamerhand kom ik tot het besef van mijn tekortkomingen, Winnie. Hadt je «riet een beteren speelkameraad, eer ik op The Park kwam Kom, antwoord mij eens i aar waarheid als het moedige kleine ciing, dat je bent „Wat bedoel je „Wel, ik ben niet blind, Winnie, al ben ik op sommige punten dan ook wat traag van begrip. Ik wist', dat ie veranderd was dat er iets nieuws in je hartje was geko men, sinds we in Egypte van elkaar gin gen, maar eerst hier ben ik tot de oplos sing van het geheim gekomen ik ben niet welkom op Grande Dunston, ten minste tegenover één persoon niet „Dat spijt mij heel erg, Roy Als je denkt, dat het mijn schuld is, dan kan ik je enkel om vergiffenis vragen. Maar waar lijk geen van beiden hébben wij..." Verder kwam ze niet. „Ik neem je niets kwalijk, Winnie Jij kan 't niet helpen dat je je hartje te laat vond en het niet aan mij gaf Je hebt je erg ongelukkig gevoeld', is 't1 niet, kleintje Ik ben overtuigd, dat je er moedig tegen gestreden hebt, maar je arm, bedroefd gezichtje was mij een voortdurend verwijt, jij kunt 't niet helpen, en ook geen ander is er schuld aan. De mensch is nu eenmaal niet in staat om zijn gevoelens te regelen als een uurwerk". Zijn eigen gelaat betrok en een voorbij gaand gevoel van moeheid deed het voor het oogenblik ouder lijken. „Maar toch, heusch, Roy... hij... ik., we hebben nooit iets tegen elkaar gezegd. Dat zou ik niet gewild hebben." „Dat weef ik ook wel. Je wilde je heel goed houden en je heel ongelukkig maken. Maar, liefste kind, is het niet beter om er nu op terug te komen eer het soms te laat mocht zijn Met een blos wendde ze zich van hem al. „Hij kan wel niet eens zoo veel om niij gevent Maar terwijl ze deze woorden prevelde, schoof zij den zwaren diamanten ring van haar vinger en gaf hem dien, zwijgende, terug. „Daar ben ik wel zeker van..." zeidc Agincourt, en stak het ding schijnbaar achteloos bij zich. „Als hij je hand vrij ziet, zal hi} je weer heel gauw een plaatsver vanger bieden voor dien ring. Het is een goede jongen, Winnie, en ik zal de eerste zijn om je geluk te wenschen, net zoo har telijk, of je mij niet had weggestuurd." „Maar dat heb ik ook niet gedaan... riep zij. Ondanks zich zelf stond haar ge zichtje echter veel opgewekter en klonk haar stemï veel! helderder dan nu al in tij den. ..Wc zullen het dan maar een geval (Ingez. Mededeeling.) schoon en natuurwetenschap en niet minder de economische belangen van verschillen de streken des lands ernstig geschaad. Het betreurenswaardig verschijnsel is voor een groot deel te wijten aan den onevenredig zwaren en onredelijken druk, dien verschil lende rijksbelastingen op het bezit van land goederen 1 voornamelijk van bosschen uitoefenen. De heffing haar geschatte ver- koopswaarde, zoowel voor de vermogens belasting als voor de verdedigingsbelas ting I en in het bijzonder voor de successie belasting, is een in vele gevallen onoverko melijk bezwaar voor de instandhouding van landgoederen, terwijl bovendien de huurwaarde voor de personeele belasting in vele gevallen op die geschatte vérköops- waarde berust, hetgeen, volgens het aan hangig wetsontwerp, ook voor de van „woonforensen" te heffen belasting het ge val zal kunnen zijn. Voorts is de heffing van inkomstenbelasting op de waardever meerdering van het hout door groei in vele gevallen hoogst onbillijk te noemen. Adressanten hebben dan ook met leven dige belangstelling kennis genomen van de door den Boschraad tot den minister van binnenlandsche zaken en landbouw ge richte nota, waarin wordt voorgesteld bij zondere fiscale bepalingen te maken ten op zichte van landgoederen en bosschen op welker behoud uit een oogpunt van alge meen belang in het bijzonder prijs moet worden gesteld en waarvan het voortbe staan door een vrijwillige overeenkomst van den eigenaar met den Staat verzekerd zou kunnen worden. Adressanten zijn van oordeel, dat aldus op de voor den Staat qn andere openbare lichamen minst kostbare wijze ten algemeenen nutte behouden kan blijven wat anders tot zeer groote schaeftr van land en volk voor goed verloren gaat en kunnen de conclusie van déze nota in groote lijnen geheel onderschrijven. Zij ach ten het zelfs wenschelijk zoodanige rege ling uit te breiden tot andere terreinen, die om redenen van natuur- of landschaps- schoon of wel uit een natuurhistorisch oog punt van belang zijn te achten. Adressanten vragen dan maatregelen tot van „onderling goedvinden" noemen, dar klinkt veel beter, vindt ge ook niet?..." En teen, nog wat meer beschaamd „Ik heb hem in geen veertien dagen gezien en gis teren was je er toch zelf bij „Geef mij nu nog maar een kus ren afscheid kindje, en je weetwe zullen de beste vrienden blijven Zij sloeg de armen om zijn ha-Is en fluisterde, eenvoudig en ook innig-wel gemeend „Beste Roy, ik kan je niet dankbaar genoeg zij.n, dat je mij zoo helpen wilt gelukkig te wordenen ik hoop van' harte, dat je nog ééns een vrouw ontmoeten zult, c'ie je méér waard is dan ik... En o,.." (Wordt vervolgd.) VOLKSGEZONDHEIDS. EN VEILIGHEIDSHOEKJE tfTlN" als geneesmiddel tegen steen puisten. Naar aanleiding van mededeelingen in het Nederlandsch Tijdschrift voor Geneeskunde met betrekking tot het inwendig gebruik van. tin in den vorm van tinvijlsel of tinpoeder als genees middel tegen steenpuisten bereikten den Gezondheidsraad mededeelingen, die aanleiding zijn, het publiek te waar schuwen tegen onoordeelkundige toe passing van dit middel. Materiaal, waarvaii tinnen gebruiks- en versieringsvoorwerpen zijn vervaar digd, bevat menigmaal een hoog per centage lood. Personen, die zich met be hulp van zulke voorwerpen zelf het aangeprezen, middel „tinpoeder" willen verschaffen en dat, zooals wordt voor geschreven, op een boterham gestrooid opeten, kunnen op deze wijze zich een ernstige loodvergiftiging bezorgen. Indien Gij van ziekten genezen wilt worden, raadpleeg dan een dokter, ge bruik niet onoordeelkundig middelen, die U kunnen schaden. GEZONDHEIDSRAAD.

Vlissingse Courant | 1926 | | pagina 1