Fritscli IspM GEMENGD NIEUWS LAATSTE BERICHTEN ADVERTENTÏËN SIJTSMA's KOSGEBiSOOöBMKEW] FRANSCHEAPPELWIJN Deze verklaring maakte grooten in druk op de Kamer, hoewel men niet da delijk inziet, welke dreigementen daarm zijn verborgen. Na te hebben medegedeeld, dat het hem niet aan energie ontbreekt, sprak Mussolini zijn levendige afkeuring uit over de „smerige en ellendige journa listieke campagne", welke Italië drie maanden lang onteerde. Hij zal zijn normalisatie-werk voortzetten en, zoo zei hij, wanneer dan het fascisme een bond 'is van misdadigers, zooals men beweerd heeft, welaan, dan ben ik het hoofd van dien misdadigersbond 1 Toen Mussolini zijn rede had uitge sproken, werd een motie van wantrou wen ingediend met name door Giolitti en Orlando. Mussolini vroeg een uitstel van zes maanden voor de behandeling daarvan. Ten slotte trok de oppositie haar motie weer in en besloot de Kamer voor onbepaalden tijd uiteen te gaan. DE BELGISCHE NEUTRALITEIT. Tijdens den oorlog hebben tal van gezaghebbende Belgen verklaard, dnt óe neutraliteit diende te worden opge heven en dat zij nooit meer zou wor den hersteld. Te Versailles is de ophef fing der bepaling van het verdrag van 1839 betreffende de eeuwigdurende onzijdigheid dan ook in uitzicht ge steld. De afkeer voor de neutraliteit was bij de meeste Belgen hoofdzakelijk een kwestie van gevoel. Men meende, dat het onteerend was voor een staat om zich aan bepaalde voorwaarden te onderwerpen. Die afkeer was een van de menigvuldige vormen der afgoderij van de absolute staatssouvereiniteit. Er zijn echter ook in dien tijd wel eenige Belgen geweest, die het behoud der neutraliteit voorstonden. In de eer ste plaats tal van flaminganten, die wel is waar het eerst durfden spreken, maar wier politieke invloed gering was. Later bleken echter ook beproefde staatslieden en groote financiers als graaf Woeste en baron Carton de ■\Viart een oom van den oud-minis ter van dien naam zich voor de neu traliteit uit te spreken. De meerderheid der Belgische politici wilde er echter aanvankelijk niet van weten. Vooral de annexionisten waren er tegen. Van hun zijde was dit natuur lijk volkomen begrijpelijk. Nu het an- nexionisme echter niet veel meer te beteekenen heeft, wenscht men blijk baar in breedere banen terug te keeren tot de neutraliteit, zij het dan ook in een gewijzigden vorm. De „Etoile Bei ge", „Libre Belgique", „Standaard" enz. hebben in de laatste dagen be schouwingen gebracht over de noodza kelijkheid van een Engelschen waar borg der Belgische onzijdigheid en al die bladen herinneren daarbij aan het oude instituut der onzijdigheid. Ook de „Independance Beige" bevat een artikel over die kwestie wanneer het gevolg van den oorlog zou zijn, al dus het blad, dat de waarborgen der Belgische neutraliteit eenvoudig-zouden vervallen, dan zou (Engeland eigenlijk den oorlog verloren hebben 900.000 Engelschen zouden dan zonder eenig nut gesneuveld zijn. Het is nog niet erg duidelijk hoe men zich in België die nieuwe neutraliteit voorstelt. De oude vorm zal zeker wel niet hersteld worden. Sommigen echter, vooral weer de annexionisten, hopen dat er een soort Fransch-Engelsch-Bel- gisch militair blok zal gevormd wor den. Anderen echter wenschen een zelf standige neutraliteit dus niet meer opgelegd, zooals in 1839 met waar borgen der onschendbaarheid van het gebied. FRANSCHF OORLOGSMONUMENTEN. Er zijn thans in Frankrijk 15.300 mo numenten opgericht ter eere van de ge sneuvelden in den oorlog.Het overgroo- te deel dier gedenkteekenen staan op openbare pleinen, een klein gedeelte op de kerkhoven. Bijna alle gemeenten hebben gebruik gemaakt van het recht op steun van staatswege bij de oprich ting der monumenten en in 4 jaren heeft de schatkist, naar de „Matin" meedeelt meer dan 12 millioen aan die oorlogsmonumenten ten koste gelegd. Wegens bezuiniging zal voortaan geen staatssubsidie meer voor oorlogs- gedenkteekenen worden gegeven. De groote steden hadden van dit subsidie- recht geen gebruik gemaakt. Den laatsten tijd werden te Bilt- hoven verschillende diefstallen ge pleegd in de omgeving van het Ge meenschapshuis van de familie Boeke. Zoo verdwenen o.m. de rijwielen van den heer Boeke en van diens echtge- noote. Overeenkomstig de principes van de Boeke-groep werd van deze diefstallen geen aangifte gedaan, doch de politie, die van deze diefstallen ken nis droeg, meende toen toch eigener beweging een onderzoek te moeten in stellen. Het gevolg van dit onderzoek was, meldt het „U. D.", dat de politie te Utrecht op het rijwiel van den heer Boeke beslag wist te leggen, wat aan leiding werd tot een verder onderzoek. Men. verdacht van deze diefstallen een Paar personen, die vroeger bij de fami lie Boeke op het Gemeenschapshuis in wonende waren, en de politie vond ter men deze personen bijzonder in de ga ten te houden. Op Oudejaarsdag ver lam de politie bij gerucht, dat er te Bilthoven opnieuw een inbraak plaats had gehad in de tijdelijk onbewoond staande villa van dr. v. O., van welke inbraak men een der personen verdacht, die onder verdenking stonden van de diefstallen in de omgeving der familie Boeke gepleegd. De politie uit De Bilt hieid, in samenwerking met de politie uit Utrecht, op het Vreeburg te Utrecht een der verdachte personen aan. Toen. men dr. v. O. de voorwerpen toonde, die op den aangehoudene wa ren gevonden, werden al die voorwer pen onmiddellijk herkend als te zijn de eigendommen van den heer v. O. De verdachte heeft bekend en is ter beschikking van de Utrechtsche justitie gesteld. De Biltsche politie zet het on derzoek voort. Wij hebben dezer dagen gemeld, dat in de buurt van Maastricht drie Duitschers zijn aangehouden, die een gestolen auto te koop aanboden en na hun arrestatie ook bleken schuldig te zijn aan een inbraak te Mechelen. Naar „De Schelde" meldt, is nu Za terdagochtend de Belgische justitie naar Maastricht vertrokken om drie da ders van den aanslag bij den juwelier Windrickx, te Mechelen, te ondervra gen. Het onderzoek wordt met ijver voortgezet. De justitie meent te weten, dat de drie bandieten, de Duitschers Bealizheim en de gebroeders Terling, tot den aanslag bij den juwelier slechts overgingen, omdat ze een in.val in een Mechelsche Bank niet aandurfden. Karl Terling had zich te Mechelen op 24 December 1.1., om 3 uur, in het bijkan toor van de Credit Anversois aangebo den. Hij liet er slechts 10 Luxemburg- sche francs wisselen. Dit bezoek had natuurlijk slechts voor doel de plaats te verkennen, om voor 's avonds een aanvalsplan voor te bereiden. Van dit voornemen werd dus afgezien, omdat het nogal gevaarlijk bleek. Zaterdagnacht is te Doetinehem ingebroken in de lederwarenfabtiek van de firma Ter Steeg. De dieven hebben zich toegang verschaft door uitsnijding van een ruit en hebben daarna de brandkast geforceerd. Het weinige aan wezige geld werd meegenomen. Bij het doorsnuffelen van een bureau werden sigaren meegenomen en een flesch roode inkt omvergeworpen. In een volkslogement werden drie personen aangehouden, op wier kleeren en handen roode inkt werd aangetrof fen, terwijl zij in het bezit waren van sigaren van het gestolen merk. De aangehoudenen, van wie een ter stond bekende, waren afkomstig uit Zutfen en Doetinehem. Zij zijn ter be schikking van de justitie gesteld. Het hooige water. 'De Maas bij Venlo blijft stijgen. De havenkade is ten deele ondergeloopen. De Veerstraat bij Grave is gisteren ten tweede male overstroomd. Het wa ter staat van dijk tot dijk. De overtocht ook voor voertuigen, geschiedt met de veerpont aan een motorboot. In een perceel aan de Elandstraat te 's-Gravenhage is Zaterdag de 19-ja- rige H, dood in een badkuip gevonden. Vermoedelijk heeft de jongeman in het heete bad een flauwte gekregen en is in het water gegleden. Het verschijnsel dat baders tengevolge van de heete dampen en bedwelmende zeepgeuren het bewustzijn verliezen, komt meer voor. Ook hier is dit het geval geweest. Er was in het badvertrek geen venti latie, terwijl de deur aan de binnen kant afgesloten was. Men vond den bader achteroverliggend in het bad, het gelaat gedeeltelijk onder water. De schilder te Zwolle die van een ladder is gevallen, is aan de gevolgen overleden. Op den weg Nijmegen- Beek is een 30-jarige arbeider door een vrachtauto gegrepen, toen hij uit de tram wilde stappen. Hij werd tusschen de auto en de tram doodgedrukt. E,en 24-jarige iandbouwersknecht te Vrie- schelo is sedert Donderdagnacht ver dwenen. Men vermoedt dat hij verdron ken is. Een 14-jarige jongen te Veenoord, die even tevoren met zijn ouders nog thee had gedronken, werd eenige oogenblikken later dood vóór in het schip gevonden. Een vrouw te Rotterdam is in de R.K. Jongensschool aan het Boschje door een luik in het keldergat gevallen. Ze werd met twee gebroken beenen en hersenschudding opgenomen. Het bleek, dat zij nog ver schillende verwondingen bekomen had. In de Staatsmijn „Emma" is een 18- jarige mijnwerker in een remhelling tusschen kolenwagentjes bekneld ge raakt. Met ernstige kneuzingen werd hij naar het hospitaal vervoerd, waar hij kort na aankomst overleed. Zondag nacht is op de Leliegracht te Amster dam een man, die eenigszins te veel onder den invloed van sterken drank was, in het water gewandeld. Voorbij gangers die het geval vernamen wisten den drenkeling na korten tijd op het droge te brengen, doch de levensgees ten waren, reeds geweken. Op verschillende punten des lands hebben zich in België ernstige over stroomingen voorgedaan, die overal groote schade hebben aangericht. De valleien van de groote rivieren staan bijna alle zonder uitzondering blank. Te Brugge zijn verschillende grachten overstroomd, met het gevolg, dat van heele wijken de kelders der huizen zijn ondergeloopen. In het Waalsche vielen twaalf wa gens van een goederentrein in het water tengevolge van de door de overstroo ming defect geraakte rails. Tijdens den zwaren zuidwester storm der taatsten dagen bereikte de Elbe gisteren haar hoogsten stand met 13 voet. Het gevaar voor verdere stor men is nog niet geweken. Op de Deensche kust strandde een Engelsch stoomschip. Een Noorsche tankboot liep op de kust en moest te Cuxhaven binnengebracht worden. Het Duitsche stoomschip „Horst" is met averij uit zee teruggekeerd. Het Duit sche stoomschip „Faust" kwam in aan varing met de stoomboot „Trier" en moest naar Hamburg terugkeeren. Het Amerikaansche stoomschip „Pitsburg" geraakte op drift en moest met behulp van vijf sleepbooten weer worden be vestigd. Groote ongerustheid heerscht voorts over het lot van talrijke vischtrawlers, De hevige storm, welke gedurende tien dagen op den Atlantischen Oceaan woedde, blijkt bedaard te zijn, volgens radio-berichten, ontvangen van ver traagde mailbooten, die thans met groote snelheid kunnen varen. De Fransche boot „Paris" kwam gis ter 24 uur over tijd te New-York aan. De White Star Liner „Adriatic", die Zondag had moeten aankomen, kwam pas gistermorgen te New-York aan. De Schotsche [boot „Assyria', die 28 De cember uit Glasgow vertrok, is vier da- igen over tijd. Sommige kleinere booten hebben evenveel of nog meer vertra ging- De sneeuwstorm, die Vrijdag langs de Atlantische kust spookte, eindigde gisteren, nadat te New-York bijna een voet sneeuw was gevallen. De tempe ratuur steeg na den storm snel en de dooi deed in de straten haast evenveel voor de opruiming van de sneeuw als de 16 duizend arbeiders, die met 600 wagens daarmee bezig waren geweest. Het verkeer kon gisteren in de mees te straten worden hervat, hoewel hier ■en daar op de trottoirs van Broadway de sneeuw bijna twee meters hoog lag opgestapeld. Te New York en New Jersey geraak ten vijf personen in een verblindenden sneeuwstorm verdwaald en kwamen door verkleuming om het leven. De Britsche mailboot „Aquitania" verliet op de terugreis New York giste ren vele uren over tijd, omdat op het uur, voor vertrek bepaald, ten gevolge van de besneeuwde straten slechts de helft van de eerste klasse passagiers het schip had kunnen bereiken. Lord Cecil en zijn echtgenoote, die met de boot naar Engeland terugkeerden, moesten honderden meters van de aan legplaats uit hun auto stappen en door de dikke sneeuw naar de boot waden. Uit Mexico (stad) wordt bericht, dat men nog steeds in onzekerheid ver keert over tal van schepen die de stor men in de Golf van Mexico hebben moeten doorstaan, en in 't bijzonder over de „Tamaulipas", met 200 perso nen aan boord, waarover men geen nieuws had verkregen. Raak. Zeg, groentenbaas 1 Waarom hebt gij zoo'n krommen neus? Kijk, jongen Dat zal ik jou eens vertellen. O. L. Heer liet me twee neu zen zien. Ik mocht de mooiste uitkiezen. Ik koos toen maar dezen neus, want die andere was 'n snotneus, zooals jij N ij d i g. Vrouw (de courant le zend) de giraf heeft een tong van bijna een halven meter. Man Ben je niet jaloersch ELECTRIFICATIE VAN DE MIDDENGROEP. MIDDELBURG. Het vorloopig ver slag van de Electriciteitscommissie voor de middengroep van Zeeland komt tot de conclusie dat electrifi- catie van deze groep vanuit een centraal punt vermoedelijk niet anders bereikbaar kan zijn dan met belangrijke bijdrage van de provincie en dan nog tegen zeer hoogen prijs. (Burg. en Weth. van Goes in"aanmer- king nemende de groote behoefte aan electrificatie, welke sedert eenigen tijd blijkt te bestaan, hebben daarom over wogen een onderzoek te doen instellen naar de mogelijkheid van electriciteits- voorziening van Goes niet gelegenheid tot geleidelijke uitbreiding en voorzie ning van andere gemeenten in Noord en Zuid-Beveland naar gelang van behoefte. In een gisteren te Goes gehouden conferentie van Burg. en Weth. dier ge meente met andere belanghebbenden, zijn besprekingen gehouden teneinde tot een oplossing te geraken. Burg. en Weth. van Middelburg heb ben zich in beginsel bereid verklaard medewerking te verleenen aan electri ficatie van Walcheren. Het is nu de bedoeling dat na het onderzoek een definitief rapport der electriciteitscommissie zal kunnen wor den overgelegd, dat dan kan worden behandeld in de aangekondigde buiten gewone zitting der Prov. Staten. DE TWEEDE KAMER VERKIEZINGEN. 's-GRAVENHAGE. (V. D.) Het refe rendum opder de leden van den Vrijzin- nig-Deiffocratischen Bond voor de be paling der eerste 12 plaatsen der can- didaten-lijsten vgor de Tweede Kamer verkiezingen in alle kieskringen, heeft den volgenden uitslag opgeleverd 1. Mr. H. P. Marchant 2. mr. P. J. Oud 3. mevr. Bakker—Nort 4. Th. M Ketelaar 5. F. E. A. Ebels 6. mr. Joukes 7. mr. S. J. L. vanvAalten 8. mevr. Van ItallieVan Embden 9. Jac. Welleman 10. K. de Vries Sz. 11. E. Bredewout en 12. E. J. Abra hams. HET DRAMA TE VALKENSWAARD. AMSTERDAM. (V.D.) Het gerechts hof heeft heden het vonnis van de rechtbank te 's-Bosch, waarbij mevr. Desmet terzake van het bekende drama te Valkenswaard werd vrijgesproken, bevestigd. De advocaat-generaal had vernieti ging van het vrijsprekend vonnis ge vraagd en veroofdeeling tot 3 jaar ge vangenisstraf met aftrek van 1 jaar preventieve hechtenis. Mevr. Desmet hoorde het vrijspre kend vonnis 'kalm aan. Er klonk een zwak hoera-geroep van de publieke tribune. Het Hof heeft tevens de onmiddellij ke invrijheidsstelling van mevr. De smet gelast. PRIN CIP1EELE DIENSTWEIGERING. 's-HERTOGENBOSCH. Voor den krijgsraad alhier stond terecht J. S., geboren te Finsterwolde, 20 jaar, ge woon dienstplichtig soldaat van het le eskadron 1ste regiment huzaren, gede tineerd te 's-Gravenhage, beklaagd van principieele dienstweigering. Beklaagde had niets te zeggen. De eisch van den auditeur-militair luidde 10 maanden 'gevangenisstraf, met aftrek van voorarrest, ontslag uit den militairen dienst en ontzetting uit de bevoegdheid om bij de militaire macht te dienen. HOOG WATER. ARNHEM. (V. D.) Wederom geeft de toestand in den Gelderschen Achter hoek reden tot bezorgdheid. Verschil lende landerijen staan onder water. Se dert gisterenavond is de Dijkstraat te Aalten, de hoofdverkeersweg aldaar, weder ondergeloopen. Het water staat op sommige plaatsen 20 c.M. op den weg. Door het aanbren gen van verhoogingen wordf het be reiken der huizen mogelijk gemaakt. EEN GEVAARLIJK HEERSCHAP. MAASTRICHT. (V. D.) Door hef O. M. bij de rechtbank is heden 12 jaar gevangenisstraf geëischt fegen een per soon die op 4 Juli 1921 te Gulpen in braak heeft gepleegd bij de dames Pluim en deze met doodslag heeft be dreigd. Deze 'beklaagde heeft reeds meerdere vonnissen achter den rug. Hij leefde van roof. DE STAKING IN HET VISSCHERIj- BEDR1JF. IJMUIDEN. (V. D.) De burgemees ter van Velzen heeft tegen morgen middag een conferentie bijeengeroe pen, teneinde te trachten een bemidde ling tot stand te kunnen brengen tus schen de reeders en de stakende vis- schers. EEN INTERGEALLIEERDE CONFERENTIE. LONDEN. (V. D.) Uit Parijs wordt gemeld dat vermoedelijk op het eind van Maart of anders in het begin van September te Brussel een nieuwe in- tergeallieerde conferentie zal worden gehouden, ter bespreking van de oor logsschulden. Op deze conferentie zul len de Ver. Staten worden uitgenoodigd een officieelen vertegenwoordiger te zenden. EEN KORTE BIJEENKOMST VAN DEN RIJKSDAG. BERLIJN. (V.D.) De Rijksdag hield gisteren in den namiddag zijn eerste constitueerende vergadering, waarin slechts het aantal leden, dat was opge komen, werd vastgesteld. Daarna ging hij tot Woensdagnamiddag uiteen. In de zitting van dien dag zal worden overgegaan tot het kiezen van een president. Een voorstel van de Duitsche Volks partij, om de verkiezing uit te stellen tot na de samenstelling der regeering, werd met de stemmen van rechts tegen verworpen. DE AMNESTIE-WET. PARIJS. (V. D.) De amnestie-wet is thans officieel afgekondigd. Door deze wet zullen vele veroordeelden in vrij heid worden gesteld. STOOMVAARTLIJNEN. HollandAmerika Lijn. „Edam" van Rotterdam naar New-Orleans, 3 Jan. te Havana. „Maasdam 4 Jan. van New-Orleans naar Rotterdam. „Dinteldijk" van Rotterdam naar San Fran cisco, 4 Jan. te Antwerpen. „Eemdijk" van Tacoma naar Rotterdam, pass. 4 Jan. Lizard. „Voiendam" van New-York naar Rotter dam, pass. 5 Jan. Lizard. ^•Cardiganshire" van Rotterdam naar Van- couevr, 3 Jan. 32 mijl ZW. van Niton. ,,'Drechtdijk" 3 Jan. van Rotterdam te Van couver. „Leerdam" van Rotterdam naar New-Or leans, 5 Jan. van Bilbao. „Lochkatrine" 3 Jan. van Portland (O.) naar Rotterdam. Kon. West-Ind. Maildienst. „Amsterdam" 2 Jan. van Cristobal naar C urn cao „Ares" 2 Jan. van Valparaiso naar Amster dam. „Commewyne" 31 Dec. van Paramaribo naar Amsterdam. „Crynssen" 3 Jan. van Cristobal naar Puerto Colombia. „Haarlem" van Amsterdam naar West-tn- dië, pass. 4 Jan. Dover „Bennekom" 4 Jan. van Delfzijl naar Ham burg. Kon. Hollandsche Lloyd. „Drechtstroom" (uitr.) 4 Jan. te Santos. „Amstelland" 4 Jan. van Hamburg naar Rotterdam. „Drechterland" (uitr.) 3 Jan. van Rio. „Flandria" (uitr.) 3 Jan. van Montevideo. Rotterdamsche Lloyd. „Gorontalo" (uitr.) 4 Jan. te Padang. „Menado" 4 Jan. van Rotterdam te Ham burg. „Medan" (uitr.) pass. 5 jan. Dungeness. „Kawi" (uitr.) pass. 4 Jan. Gibraltar. „Patria" (thuisr.) 4 Jan. van Tanger. „Tosari" 4 Jan. van Rotterdam naar Java. Stoomvaart Mij. „Nederland". „Batjan" (thuisr.) 3 Jan. van Port Said.. „Celebes" (uitr.) 5 Jan. te Port Said. „Grotius" (uitr.) 5 Jan te Port Said. „Rembrandt" (thuisr.) 4 Jan. van Port Said. „Riouw" (thuisr.) 4 Jan. te Marseille. „Saleier" 5 Jan. van Hamburg te A'dam. „Prins der Nederlanden" (uitr.) 3 Jan. te Southampton. „Bawean" (uitr.) 4 Jan. te Batavia. „Rondo" (thuisr.) 5 Jan. van Batavia. „Soemba" (uitr.) 5 Jan. van Suez. WISSELKOERSEN. Noteering van heden, 6 Januari, des na middags 2 uur (niet officieel) Chèque-koersen. Koppen en verkoopen. New-York ƒ2.46 9/16—ƒ2.46 13/16; Londen 11.72!/,—lL73'/2 Berlijn (per 100 Rentemark) ƒ58.60—ƒ58.75 Brussel 12.26—12.28 Parijs 13.24—13.29. Bankpapier. Dollars ƒ2.45—ƒ2.46; Ponden ƒ11.71 ƒ11.73; Marken per 100 Rentemark) ƒ58.50—ƒ58.90 Belgische Francs ƒ12.26 12.30; Fransche Francs 13.24—13.33. WEERBERICHT. Hoogste barometerstand 774.8 te Valentia Laagste barometerstand 735.3 te Ander nes. Verwachting tot den avond van 7 Ja nuari Matige Westelijke tot 'Noord-Wes telijke, later afnemende en weer krimpen de wind. Gedeeltelijk bewolkt. Aanvanke lijk nog regen of hagelbuien. Lichte vorst 's nachts. Zelfde temperatuur overdag. HOOGWATER TE VLISSINGEN. Januari v.m. n.m. Woensdag 7 11.57 12.— Donderdag 8 12.19 12.38 Vrijdag 9 12.53 1.12 LICHT OP VOOR AUTO'S EN FIETSEN. lanuari uur Woensdag 7 4.32 Donderdag 8 4.33 Vrijdag 9 4.35 AGENDA vso Publieke Vermakelijkheden, Openbare Uitvoeringen, Vergaderingen enz. Alhamb ra-Theater. lederen avond bios coop-voorstelling, aanvang 8 uur. Woensdag-, Zaterdag- en Zondagmid dag matinée. Lnxor-Theater. Dagelijks bioscoop voorstelling, des avonds 8 uur. Woensdag-, Zaterdag- en Zondagmid dag matinée. Vrijdag 9 Januari. Concert vereeniging A. G. O., Concertgebouw, 8 uur. Zaterdag 10 Januari. Soirée Veni Vidi 'Danci, „de Oude Vriendschap", 8 uur. Mijn hartelijken dank voor de behulpzaamheid, bij het ongeluk aan mijn Echtgenoot overkomen, aan de Heeren WILLEMS en VAN BEERS, alsmede aan zijn collega's. Verder aan den Heer Dr. BEIJERS voor de genees kundige behandeling. Madame FRANCOIS, Voor de bewijzen van deel neming, ondervonden na het overlijden van onzen geliefden Broeder, Behuwdbroeder en Oom, den Heer JAN DORLEIJN, betuigen wij onzen hartelijken dank. Namens de Familie, P. DORLEIJN. O. en W. Souburg, Jan. 1925. is een zeer gezonde, voedzame broodsoort. Aanbevelend, Geïmporteerd uit Normandië. Verkrijgbaar ZOET en DROOG. Iets fijns, gezond en goedkoop. Aanbev. len door H H. Doctoren als GENEESKRACHTIGE WIJN tegen jicht, rheumatiek, ader verkalking en constipatie. Ver vangt alle BESTE WIJNEN en MEDICIJNEN. Per Flesch slechts fl.-. Alleen verkrijgbaar bij de Im porteurs DENEVERS FRÈRES, Middelburg. Verkrijgbaar in het depót van C. J., JANSSEN, Bellamypark en A, R. KöNIG, Badhuisstraat 80.

Vlissingse Courant | 1925 | | pagina 3