ntram DINSDAG 30 ^binnenland MI55BLANCHE EN HET lid FEUILLETON |DE GROOTE ONDEUGD Stads- en ProYtticienieuws Sspwi JDËRAV rusdag 30 924, des avonds voormalige kazen, 1, Oranjestraat, HET 1 nplaren der van af 5 s. geldige dienstre ratis verkrijgbaara,n| r|te Koudekerke.1 nten. 1 DEI elingen, die den 17 en 18 jaar heoii alsnog wenscliejl aan de vooroefenil Vrij willigen LandsJ zich tot 15 October, bij sergeant-mail Kasteelstraat 71 en foul 'B,AagjeDekenstr.9toif - van inlichtingen, en Woensdags, n.m. behalen diploma gel i- 4 maanden verkortl oefentijd. en en :e, ;en gs uur fe >P JIWAN's Maat-SchoeisJ aanschaffing vin uwste hulpmiddelen,lij iVSaatwerk, voorkeur geven i schoeisel, bijna aan 1 van winkelschoeii i dal vel] Ie Hanr en Verhoor, Koop ea Verkoel oledlnöeo cd Dionatannvragerr, ei vooruitbetaling, van J-5r«||i| elke regel meer IS cent bileerde EN SLAAPKAMER aplcamer te huur. Scheidestraat 60 (bovenj ;tte DIENSTBODE in klein gezin, voor dag cj bureau „Vliss. Courantj uur gevraagd door jonggi 'EN- of bovenwoning,! i onder letters A. Z., bur«| ourant". NET PERSOON, s ontwikkeld, gehuwM veel vrijen tiid, zoekt bi en. onder No. 405, ourant". een net DAGMEISJE, ;r de 16 jaar. nrortB Mevrouw AGTERBERö| 'ksche weg 49. id een flinke DIENSTBODE Palingstraat 53. gd een net DAGMEISJE, den de 16 jaar. Kasteelstraat 34. Middelb. - Rotterdam j chengelegen :r van EDEREN VAN PASSAGIER EN VEE. y Mill. V. El W, stember 30 r. a. '"I srmafcien te bdatf- j,. •d: N.V. Tran»poA-'° I(j, y.h. Erven 0. pv.oosgsij öebr. BÜITENHff'" I ABONNEMENTS-PRIJS voer Vlissingen en gemeenten op Wal- f2 20 per drie maanden. Franco E het geheele rijk ƒ2.50. Week-abon- enten 17 cent' al,es bÖ vooruitbetaling, tóonderiii'ke nummers 5 cent ADVERTENTIE-PRIJS i4 regels 1.10 voor iedere I pi meer 26 centbij abonnement spe- S „rijzen. Reclames 52 cent per regel kWne Advertenties betreffende Huur en 1 vprhuur Koop en Verkoop, Dienstaanbie- Zeen én Dienstaanvragen, enz., prijs, bij Stbetaling van 1-5 regels ƒ0.75, elke rflirel meer 15 Ceat. Familieberichten van 1—6 regels ƒ1.70, iedere regel meer 26 cent Het nieuwe bezoldigingsbesluit. Het Haagsche Correspondentiebureau "tiaar aanleiding van de publicaties betreffende het nieuwe 'bezoldigings besluit voor burgerlijke rijksambtena- I ,en welke dezer dagen in de dagbladen zijn verschenen, deelt men ons van zeer bevoegde zijde mede, dat deze publica ties zeer voorbarig zijn. Immers is omtrent deze aangelegen- beid door den Raad van State tot dus ver nog geen advies uitgebracht. De bedoelde publicaties worden dan i ook beschouwd als het gevolg van on bescheidenheid, hetzij van een ambte- I naar of wel van de zijde van een der personeelsorganisaties aan wie het con cept vertrouwelijk ter kennisneming was toegezonden. De ambtenaars-salarissen. De Haagsche verslaggever van „Het Volk" meldt deswege aan zijn blad De centrale commissie voor georga- niseerd overleg heeft der regeering ver zocht om per I October voor gehuwden en ongehuwde kostwinners niet 5, doch slechts 2/2 pet. van het salaris af te Hekken, zoodat de totale vermindering 7'/2 pet. en niet 10 pet. zal bedragen. Van zeer goed ingelichte zijde wordt I ons medegedeeld, aldus het bericht, dat inderdaad deze tegemoetkoming ernstig r de regeering wordt overwogen. Er zijn echter technische moeilijkheden I jan verbonden. De saiariskorting geldt l.ook voor die groepen van ambtena- I ren, wier salarissen bij de wet geregeld J zijn. (De algemeene regeling is vast- pttld bij Kon. besluit) Het ongedaan maken hiervan zou slt&ls mogelijk zijn door een nieuw «itaorstel, tenzij bedoelde categorie- ffl, naartoe o.a. de rechterlijke macht tórort, een gelijkwaardige gratificatie I Mden ontvangen. Dit schijnt echter «legale bezwaren onderhevig te zijn. I lijn wij wel ingelicht, dan zal de mi- I «sierraad thans zoeken naar een weg, om uit deze technische moeilijkheden te I geraken. Een definitief besluit echter is nog niet genomen. Ten aanzien van de salarisherzie ning 1925 zij het volgende gemeld De regeering heeft een verzoek bereikt van decentrale commissie om de totale ver laging niet meer te doen bedragen dan INGEZONDEN MEDEÜEELINGEN. Gij wenscht de „fine fleur" der sigaretten. Gij kunt die krij- gen als ge slechts zegt Geef Ml] maar Vertaald door Mevrouw p. WESSELINK—VAN ROSSUM. 158) Het was nu de tijd, waarin de men- schen Londen langzamerhand weer °Pzochten en de kamer was dicht bezet, "aar zij slaagden er toch in, een paar '«plaatsen te veroveren. "Hoe maakt u het Ik ben blij u te Mn." Het was Sylvia Thornton die sprak, "aar het was niet hetzelfde meisje, haar gelaat straalde van geluk, vnï a 11 eeni® £eld schuldig", ver- ha ik- ®y'v'a en 2ij lei spel eenige «nkbiljetten voor haar neer. „U moogt 1 slecht vinden, maar ondankbaar ben ik met." «Wat is er gebeurd vroeg Nalda ep„'ÜSg'er'E" want zij zag, dat Sylvia |pr°ste som voor z'cl1 bad- want -i enorm veel geluk gehad, IweeV' 'aa*s'e week over de win u 'zencl gewonnen en vanavond ■kweer- Het heeft mij vreeselijk slerht '°en i,! hoorde, dat het u zoo n,?'"g in Le Touquet." mét H„tt u gehoord vroeg Nalda Ik Stem' courant'16'5, dat gemeene stuk in de gelezen. Natuurlijk wist ik, dat Yum 1 eugen was I" riep Sylvia met 1 een ur. «Dank u." 10 pet. van het in, 1924 genoten salaris. Ook dit verzoek schijnt de volledige aandacht van den ministerraad te heb ben. Ten opzichte van een hernieuwde herziening der regeling voor 1925 deelt men ons mede, dat overwogen wordt, om in de eerste helft van 1925 een ge ringe salarisverhooging van toepassing te doen zijn, indien de rijksmiddelen voort blijven gaan zich in stijgende lijn te ontwikkelen. Men is dienaangaande echter niet optimistisch gestemd. Een Oranjeboek. 'Hef gisteren verschenen Oranje-boek bevat mededeelingen omtrent door Ne derland gesloten handelsverdragen met Polen en de Randstaten en omtrent nog loopende onderhandelingen met de Ver- eenïgde Staten van Amerika, Guata- mala, Haiti, Hongarije en Oostenrijk als oo.k mededeelingen over stappen van de regeering ten behoeve van Neder- landsche houders van aandeelen Steaua Romana, van obligaties van de Portu- geesche Staatsleening van 1902 en de Tabaksleening en van Chineesche fond- Een parlementair record. Aan de Parlementsfilm van D. Hans in „de Vrijheid" is 't volgende ontleend: Op naam van minister Ruys de Bee- renbrouck is een parlementair record komen te staan. Op 9 September was de heer Ruys 6 jaar achtereen minister president. Een unicum. Hij is langer dan een van zijn voor-, gangers premier geweest. Tot nog toe stond het record op naam van minister Th. Heemskerk. Er waren tot dusver in onze parlementaire geschiedenis slechts twee ministers, die langer dan 5 jaren achtereen premier waren, nl. minister Heemskerk (12 Februari 190829 Augustus 1913) en minister Cort van der Linden (29 Augustus 19139 Sep tember 1918). IDe eerste was kampioen hij was minister-president gedurende 5% jaar en 1.8 dagen (de extra-dag in schrikkel jaren medegerekend). Welnu minister Ruys is aan het bewind gekomen 9 September 1918. Hij heeft dus op 28 Maart jl. het record van Heemskerk ge slagen, en was op 9 September 6 jaar premier. Dit is een merkwaardig feit. De heer Ruys de Beerenbrouck was, toen hij benoemd werd de jongste mi- nister-president, dien ons vaderland heeft gekend hij was toen eerst 44 jaar oud. Nu is hij bovendien de pre mier, die het langst van allen achtereen aan het bewind is geweest. Maar er is meer. De tegenwoordige premier, de jong ste in leeftijd en nu reeds de oudste in diensttijd, heeft in alle opzichten merk waardige feiten achter zijn naam. Hij was 25 jaar toen hij raadslid, 31 jaar toen hij Kamerlid en 44 jaar toen hij Commissaris der Koningin werd. Jonger kan het al niet. Hij heeft boven dien als minister meer verschillende portefeuilles beheerd dan vrijwel een van zijn voorgangers. Want niet alleen was hij minister president en minister van binnenland- sche zaken, niet alleen is hij er tegen woordig ook minister van landbouw bij, maar hij was bovendien tijdelijk minister van buitenlandsche zaken (25 October 192114 Januari 1922). Minis ter van marine (20 Februari 191917 April 1919), minister van oorlog (5 Ja nuari 1920—21 Maart 1920), minister van landbouw, handel en nijverheid (13 September 192231 December 1922) „De kogel is nog te goed Voor de kerels, die zoo iets kunnen schrijven. Banco", riep zij eensklaps, en schoof vijftig pond naar voren. De kaarten werden gegeven, en zij ontving vijf. „Een kaart als je blieft", zei zij vriendelijk en de croupier keerde een vier. Toen trok de bankhouder en decla reerde een zeven. „Negen riep Sylvia zegevierend en de croupier overhandigde haar de vijf tig pond, die zij gewonnen had. 'Nalda glimlachte en nog eens ver dwenen haar zorgen, want het spel be gon zijn betoovering uit te oefenen. Bo vendien had zij nu meer kapitaal.' „Mevrouw Lindsay", vervolgde Syl via, „wat ik u vertelde over mijn moe der was geen leugen. Ik heb de twee duizend ten haren behoeve in een bank vastgezet, zij zal nu onbezorgd kunnen leven." „Waarom houdt ge er niet mee op, nu ge gekregen hebt wat ge wenschte?" zei Nalda. „Nooit in mijn ieven, nu ik zoo'n ge luk heb ik ben van plan het tot het einde uit te vechten -- vijf en twintig pond in de bank", riep Sylvia en won nog een serie coups, totdat er vijfhon derd pond in de bank stond. „Ik geef de bank over", zei zij koel en de bank verloor den .eerstvolgenden keer. Toen kwam de beurt aan Nalda, en ook zij opende met vijf en twintig pond, en minister van koloniën (13 Augustus 1919—13 November 1919). Een staatkundig record Er zijn weinig minister-presidenten geweest, die zoo vaak een crisis op te lossen hebben gehad, en zoo vaak een kabinet hadden te vormen of te restau- reeren. In 1918 werd de heer Ruys ka- binets-formateur. Zeker, eerst was dr. Nolens benoemd, doch die had bedankt. Nu is het wel eens aldus voorgesteld, dat mr. Ruys niets anders te doen had, dan een door dr. Nolens geformeerd kabinet over te nemen. Maar nadien is toch wel gebleken, dat de heer Ruys in de formatie van' het kabinet 1918 ook zelfstandig is opgetreden. Bovendien, nadat dr. Nolens had geweigerd, was eerst nog mr. De Savornin Lohman aangewezen. Als formateur trad de heer Ruys de Beerenbrouck voorts op in 1921 (de crisis-Pop, om het zoo eens uit te drukken), toen ook minister De Vries werd „losgelaten" en in 1922 na de verkiezingen. En nu is het merkwaardige her haaldelijk heeft de huidige premier een crisis op te lossen gehad, dikwijls ver loor hij ook een minister (vooral aan de militaire departementen had veel verwisseling plaats), maar zijn eigen positie is in weerwil van al die gevaar lijke momenten vrijwel intact gebleven. Dit wijst op stuurmanskunst. De pre mier heeft zich, zonder vertoon van grootdoenerij, maar met een stille en zelfbewuste kracht, ondanks zeer vele gevaarlijke bochte.Top zijn weg, weten te 'handhaven. De salarissen bij den P. T. T.-dienst. De afdeeling Rotterdam van de ver- eeniging van directeuren en commiezen der P. en T. heeft vergaderd ter be spreking van de salarisherziening met ingang van 1 Januari 1925. Tot uiting werd gebracht de verslagenheid, die de voornemens der -egeering onder het hooger P. en T.„personeel hebben ge wekt. Gewezen werd op het verstoren der verhouding van de bezoldiging der rijksambtenaren tot die van gemeente ambtenaren, zoodat bijv. de commiezen der P. en T. gemiddeld netto 256 min der zullen ontvange i dan klerken dei- gemeente Rotterdan die aan zeer veel lagere eischen van .ontwikkeling heb ber' voldaan. Hoofdcommiezen der P. en T. worden gelijkgesteld met maga zijnmeesters en opzichters. Men achtte de bezuiniging, welke de regeering op de rijksambtenaren toepast, zelfs door de noodzakelijkheid van belastingverla ging niet gerechtvaardigd en droeg het verèenigingsbestuur op de Centrale van Hoogere Rijksambtenaren op te wek ken tot krachtig optreden voor de be langen dezer ambtenaren. Het buurtverkeer op de spoorwegen. Naar het „Utr. Dagblad" verneemt, werpt het instituut van hef buurtver keer op de Nederiandsche Spoorwegen niet die resultaten af, welke men bij de invoering ervan verwacht heeft. Men weet, dat de prijs van de kaartjesbuurt- verkeer het drievierde deel bedraagt van den normalen prijs. Om dus de cijfers van de opbrengst van het ver voer niet te doen dalen, zullen op de trajecten, waarop buurtverkeer is inge voerd, 4/3 maal zooveel reizigers moe ten worden vervoerd, als vóór de in voering van het buurtverkeer, dus 1/3 meer. Dit nu is op de meeste van de ongeveer 40 baanvakken waarop buurt verkeer geldend is, niet het geval. 'Desondanks bewegen de cijfers van het personen- zoowel als van het goe derenvervoer zich in stijgende lijn. Daarop heeft alleen een uitzondering maar om bij het eerste geven te verlie zen. En zoo ging het voort, totdat al het geld,«adat zij had, verdwenen was. Lang had om haar heen gedraaid en kwam opeens te voorschijn met een nieuwe aanvulling. „Ik weef niet zeker, of ik wel eenig geld in de Bank heb. Ik durf u geen cheque geven", zei zij zenuwachtig. „iDat is in orde. 't Kcmt er niet op aan, wanneer ik het terug krijg", ant woordde hij hartelijk. Maar toen hij zich terugtrok, ving hij een .waarschuwenden blik van Olive op en enkele oogenblikken later ging hij naar haar toe. „Geef haar niet meer. Het is niet ver trouwd ik geloof, dat zij geruïneerd is. Ik -zal er je later alles van vertellen. A propos, heb je iets van mevrouw Fortescue gehoord fluisterde zij. „Neen, zij heeft het opgegeven. Ik heb haar uitgekocht", antwoordde hij 'aohend. „Dan moet ge aardig geld maken. Neem mij morgen mee om te lunchen, want ik heb heel wat te vertellen. Ik zie, dat ge hier vanavond aanzienlijk gezelschap hebt." „Ja een hertogin een gravin een baron een Franschen graaf en een minister." „Ja, en ook een beroemd schrijver". „'Hij telt niet mee. Hij heeft geen geld en geen crediet", antwoordde Lang droogjes. „En hoe is het met de politie is het veilig COURANT gemaakt de maand Augustus van dit jaar, die niet aan de gestelde verwach tingen heeft voldaan. Men wijt dit voor namelijk aan 'het slechte zomerweer, dat veel dagjesmensehen heeft weer houden, om naar buiten te gaan. Het gewone vacantievervoer is normaal ge weest, maar juist het contingent dagjes- menschen is minder geweest dan in de overeenkomstige maanden van het vo rige jaar. De lolue Band-stempels. Naar aan het Haagsche Correspon dentie Bureau van zeer bevoegde zijde wordt medegedeeld, heeft de N.V. van den Bergh's fabrieken te Rotterdam, daartoe officieel aangezocht, zich be reid verklaard om, onafhankelijk van een uitslag van het kort geding of van latere procedures, afstand te doen van haar rechten inzake de Blue Band reclame in de poststempels. Met waardeering zal van deze hou ding der firma worden kennis genomen, te meer, waar heit contract destijds, op initiatief der posterijen, werd afgesloten en annuleering geschiedt zonder dat de N.V. van den Bergh's fabrieken, op eenigerlei schadevergoeding aanspraak ■maakt. Doet nog geen aardappelen op. Waar gevraagd werd of het mogelijk is thans reeds aardappelen voor winter- cpslag op te doen, meent het bestuur der Amsterdamscihe Federatie van Aardappelenhandelaren goed te doen met er op te wijzen, dat opslag van aardappelen thans in de eerstvolgende weken ten zeerste af te raden is, omdat dit tot teleurstelling moet leiden, wijl door den laten oogst en het voorkomen van ziekte de aardappelen vooralsnog niet voor langdurige bewaring geschikt zijn. Opheffing tapverbod. De gemeenteraad te Apeldoorn heeft besloten het tapverbod, dat gedurende vier maanden bij wijze van proefneming buiten werking was gesteld, op te hef fen. De zeven sociaai-democraten, die indertijd voor de invoering hadden ge ijverd, stemden nu op één na, vóór de opheffing. VLISSINGEN, 30 SEPTEMBER. Christ. Comité voor Winterlezingen. Gedurende het a.s. seizoen hoopt het Christ. Comité voor winterlezingen al hier weder een 4-tal lezingen te organi- seeren. Op Donderdag 11 December hoopt dr. Joh. de Groot, Ned. Herv. predikant te 's-Gravenhage, vroeger alhier, een lezing te houden over het onderwerp „Te midden van de branding". Aanrijding. Naar aanleiding van het bericht in ons vorig nummer betreffende de aan rijding welke Zondag in de Badhuis straat nabij de Parklaan heeft plaats gehad, verzoekt de motorrijder, die uit de Parklaan kwam gereden ons mede te deelen dat de oorzaak van de aan rijding hieraan is toe te schrijven dat de motorrijder die uit de richting van het Betje Wolffplein kwam, uiterst finks van het rijwielpad reed. Het stoomschip „Wieringen" van de maatschappij „Triton" te R-otterdam, dat aan de werf der Kon. Maatsch. „de Schelde" van motoren is voorzien, heeft aan de fabriek gemeerd gestoomd. He- „Volkomen. Zij zullen het mij niet lastig maken, nu ik deze mensehen hier heb. ik weet, hoe ik er voor sta", ant woordde hij vertrouwelijk. „Neem je in acht voor Mark Lindsay. Hij mag ie niet lilden en hij is een ge vaarlijk vijand." „Hij kan niets doen", antwoordde Lang. „Wees daar niet te zeker van, hij heeft heel wat invloed. A propos, nu mevrouw Fortescue weg is, deed je nu niet beter mij als compagnon te ne men „Kom mee naar buiten, dan kunnen wij praten", fluisterde hij. Hij ging haar voor naar een privé vertrek en keek haar met levendigen blik aan. „Ik heb er een hekel aan, fluisterend te spreken. Ik 'ben geneigd, je er in te betrekken. Een vrouw kan ontzaglijk veel doen, indien zij met eenig beleid optreedt. Natuurlijk is er geen denken aan, dat we bijvoorbeeld gelijk op zou den deelen." „Ik verlang zooveel als ik kan krij gen", antwoordde Olive. „Wat dacht je mij aan te bieden „Ik zal je vijf en twintig procent van •de winst geven." „Hoeveel bedraagt die winst vroeg zij snel. „Verleden week ongeveer duizend pond deze week zal het meer zijn." „Ben je bereid, dat op schrift te geven vroeg hij zoq opgewonden, dat hij het bejammerde "haar niet min- INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Goede eetlust, goede spijsvertering, goed bloed en een goed humeur wor den verkregen door Foster's Maagpillen te gebruiken. Deze pilletjes helpen de lever, maag en ingewanden door de vloeiing der gal te regelen. Zij wer ken zeer zacht en .hebben geen nadee- lige reactie. Prijs per flacon van vijftig versuikerde pillen 0.65 in apotheken en drogistzaken. 10 den is het schip naar de binnenhaven gebracht. Daarna zal de „Wieringenï' naar de reede en vervolgens naar Dot- terdam vertrekken en dan tevens de proeftocht worden gehouden. Slapte in het bedrijf. Bij de vliegtuigenfabriek te Veere zijn wegens slapte in het bedrijf ruim 50 personen ontslagen, onder wie meer dere Duitschers. Met ingang van 13 October a.s. wordt de assistent L. H. Sterk ver plaatst van Goes naar het postkantoor te Rotterdam. De bende van Sint Jansteen. De redacteur van „de Maasbode" te Antwerpen meldt Gisteren berichtten wij, dat er inzake den diefstal bij pastoor Schets te Sint Jansteen in Zeeuwsch-Vlaanderen een nieuwe confrontatie der Belgische he lers te Antwerpen heeft plaats gehad. Gelijk men weet, zijn de Nederiand sche daders reeds sinds eenigen tijd veroordeeld en dat de Belgische mede plichtigen hun straf nog niet ontvangen hebben, moet worden toegeschreven aan het feit, dat de Antwerpsche politie onder de kundige leiding van onder zoeksrechter van Stratum, alles in het werk gesteld heeft en met succes om zooveel mogelijk van het gestolene terug te vinden. Een Nederlandsch rechercheur heeft indertijd het spoor der dieven en helers gevonden. Hij had kennis gemaakt met den Antwerpenaar Fikske de Laet, die bevriend was met de twee verdachte Nederlanders V. en diens schoonbroer uit St. Jansteen. 'De reéhtrchéur had het vertrouwen van Fikske weten te winnen en was zoover gekomen, dat de Antwerpenaar hem een pak der gestolen effecten zou verkoopen. Door een ongelukkig toeval er stond juist een politieman vóór de herberg, waar de bijeenkomst zou plaats vinden ging de verkoop niet door. Direct daarop ging men tot een huis zoeking bij Fikske over en men vond er een briefje, waaruit bleek dat men op het juiste spoor was. Fikske werd aangehouden. Terzelfder tijd ontdekte de politie in de uitstalkast van een Anfwerpschen wisselagent eenige der gestolen effec ten. Zij werden in beslag genomen. Als verkooper wees men aan een zekeren de B., die naar Parijs gevlucht was, doch spoedig aangehouden en uitgele verd werd. Op hem vond men het grootste gedeelte der gestolen effecten. >De B. had een kennis B. te Borger- hout. Bij dezen persoon werden ver schillende huiszoekingen gedaan, doch zonder resultaarf. Het heerschap bleek de bezoekers der justitie te lastig te vinden en zond een protest-schrijven aan het parket. Tot ongeluk van dit brutaal heer stelden deskundigen uit dezen brief vast dat ook hij de schrijver was- van het briefje, bij Fikske gevonden De B„ die berouw toQnde over zijn daad, verklaarde in staat te zijn nog een groot deel van het gestolene terug der geboden te hebben. Maar op zijn manier was Lang eerlijk en wilde niet meer terugkrabbelen. „Goed, daar gaat het en hij nam aan de tafel plaats. Eenige minuten later overhandigde hij haar een beschreven vel papier, na dat hij er een copie van had genomen, dat zij, na het zorgvuldig te hebben opgevouwen in haar tasch borg. „Nu zijn wij compagnons",' zei hij. „ik geloof, dat ik mijn aandeel wel zal verdienen. Ik ken iedereen." ,Ik hoop, dat het je lukt", antwoord de hij opgewekt en belde den kellner, aan wien hij een flesch champagne bestelde. „ik doe alles op groote schaal. De sigaren kosten zeven pond de honderd. De champagne is Pommery van een goeden oogst en Benoist zorgt voor de soupers". „Ik geloof, dat ge er heel verstandig aan doet een spierinkje uit te werpen." „Zoolang de spiering de kabeljauwen lokt met goed gevulde beurzen. ïk hoor, dat de jonge Shalton weer in de stad is, maar hij is niet 'hier geweest. Je moest er voor zorgen, dat wij hem hier vasthielden." „Ik zal mijn best doen", antwoordde zij aarzelend. „Maar a propos, je schijnt nu de eigenaar te spelen. Is het niet langer een geheim (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1924 | | pagina 1