OBQUSiROBP Advertentie L 204 IS U OOK AL VERKOUDEN Stuk er om 'n dikke keel is 't begin, maar 'n bronchitis kan 't eind zijn ven Uw gewene verkondheid. Genees U daarom in't begin, koop vandaag nog VRIJDAG 29 AUGUSTUS Eerste Blad I 'familieberichten van 1—6 regels 1.70, I iedere regel meer 26 cent. ""binnenland" in de Jliss. Courant" he Maatschappij van toomvaart. Stads= en Provincienieuws Hg. van Samarang te h| irt Mij. „Nederland' sr.) 26 Aup v„- isr.) 26 r.) pass. Aug. van Aug. 25 van Trits, A WaistjJ Aug Oibraii, I Samarang „,J 2LKOERSEN 1 heden, 28 August I r (niet officieel) ii!l èque-koersen. en verkoopen. 2.57%—ƒ2.58'/. LondtJ 13.87 13.99 Ve^ bankpapier. -ƒ2.59 Ponden ju-:l rken (Rentemark) fn'm"l Francs 12.85_/ |,'Sf| 13.8514.05 iMi 5—ƒ0.00.38. °"f'l ERBEIHCHT neterstand 766.0 te To,. I ïeterstand 751.2 te Vts I tot den ayond vat y I :ke tot matige, later J I elijke tot Zuidelijke \J I nd, later toenemende k Is op regen. Iets warce :r te vlissingek istus v.m. n> '■43 jj N.M. 2.15 221 2.52 3.7 ar en Ver&nnr, Koop en Verkoop ngen en Dlonstaanvragen, ent rnltbetallng, van 1-5 regelt kc regel racer 15 cent 'erdiepingshuis bevragen bij J. ZOETE, I ïstraat 93. bn, 22 jaar, P. G., zag geplaatst in kruideniers- kelbediende. der letters* E. B., bureau ant". een net meisje, de 16 jaar, voor de jeménlaan 38. VT, Boulevard de Ruy- t een net agmeisje. ien goed onderhouden rdiepingshuis. steelstraat 7. Dctober een moderne venwoning klein gezin, op netten - per maand, nder letter K., bureau rit". Widdelb.-Rotterdam rigelegen plaatsen. VAN PASSAGïERS, tREN EN VEE. Y Hiiil Y .Hl Sfus m lllr' T-E 8 tien te bekomen T.V. Transport- en Esp- Erven G. VOS, Tel. B EENHOORN, Tel. 1» OOSTERHOUT Tel. BUITENHEK Tol. 10' VL1SSINGSCHE COURANT bestaat uit 2 Maden abonnements-prijs I ,1 „r Vlissingen en gemeenten op Wal- I f2 '0 per drie maanden. Fr-anco IfThét ge'heele rijk: ƒ2.50. Week-abon- I i0°' ,1 17 cent, alles bij vooruitbetaling. I AfconVlij'ke nummers 5 cent. 1 advertentie-prijs i—4 regels 1.10 voor iedere i/neer 26 centbij abonnement spe- l 'e°, „rijzen. Reclames 52 cent per regel 1 c'* Advertenties betreffende Huur en I Koop en Verkoop, Dienstaanb.e- 1 .1 én Dienstaanvragen, enz., prijs, bij vSi«'etali"grYant 1-5 rege'S f°"75' Clke sóe nagelaten betrekkingen v0 van de verongelukte vtssckers. Vorige opgave ƒ30812.91 H. llmuiden 3.75 (i 7., Harlingen Gehouden collecte m de ge- meenle Aa}sme" V 9'50 Q K Moersbracht (L.) - 2.5U I Rotterdamsch Nieuwsblad", nagekomen giften - 5»o5 Tooneelvereeniging „Streven Kunst'. Amsterdam - 337.82 Mej. M. R- v. V., Schevemngen 25.— Totaal 32264.01 Nederland en België. De redacteur van „de Maasbode" te I Brussel seint d.d. 28 Augustus Door een correspondentiebureau werd gisteren uit Brussel gemeld, dat de Nederlandsche gezant alhier, jhr. Van Vredenburch, gisteren met den Belgischen minister van buitenlandsche J zaken Hijmans moest confereeren naar I aanleiding van conversaties over Ne- I derlandschBelgische belangen, die eventueel te Genève tusschen de heeren I Van Karnebeek en Hijmans konden [.plaats hebben. Op deze wijze voorgesteld, is het be nefit in kwestie onjuist. De heer Van Vredenburch is gisteren inderdaad in de Wetstraat op buitenlandsche zaken geweest, doch niet om een mogelijke ontmoeting Van KarnebeekHijmans Ie prepareeren. zooals zulks destijds wel het geval is geweest voor de. Zwitsersche bespreking tusschen de heeren Jaspar en Van Karnebeek. Het bezoek was gisteren er een van gewo nen aard, zooals de Nederlandsche ge zant alhier er in de Belgische ministe ries uit den aard zijner functie verschil lende aflegt. Zooals wij reeds eerder seinden, is men hier vrij algemeen van oordeel dat de heeren Hijmans en Van Karnebeek fe Genève de tusschen beide landen hangende geschillen zullen bespreken. Alleen zou deze ontmoeting toevalliger wijze moeten tot stand komen, omdat zij naar men ons heden uit de beste hron verzekerde, niet van te vören is geprepareerd geworden. In dit verband is het niet oninteressant te vermelden, dat bij de Nederlandsche delegatie te Genève zich ook zal bevinden de eerste kanselier van het Nederlandsche ge zantschap te Brussel. Over den rard der eventueeie bespre kingen wordt hier onder reserve en in bedekte termen gefluisterd, dat België in zake de Wielingen, de Engelsche re- peering voor haar thesis zou hebben gewonnen. Wij herhalen, dat dit alleen onder reserve wordt medegedeeld. Verhooging tabaksaccijns. Blijkens het voorloopig vergiag van de afdeelingen der Tweede Kamer over het wetsontwerp tot verhooging van den accijns .op tabak hebben zeer veie leden ernstige bezwaren tegen dit wetsontwerp. Zij betreurden het zeer, dat reeds zoo kort na de invoering van den tabaksaccijns een voorstel tot ver- hooging wordt gedaan. Bij de jnvoe- rmg gaf meer dan één lid zij het aar zelend, zijn stem aan het desbetreffen de wetsontwerp, in het vertrouwen dat het bij den toen voorgestelden accijns zou blijven. Dat reeds zóó spoedig een Worstel tot verhooging van dien accijns wordt ingediend, meenden de bedoelde 'eden destijds allerminst behoeven te Yreezen. Te minder leek een zoodanig voorstel waarschijnlijk en te meer past daarte gen thans een woord van protest, wijl vp ?n?atarltligheden voor de tabaksnij- ai, r?.eds pruimen tijd verre van gunstig zijn. Onze bij uitstek nationale garenindustrie verschaft tegenwoor- j.°„ aan veel minder personen arbeid dan vroeger het geval was. Van 1916 W i i. 6tv<u wdö. vdii ïyiu mik 'iep het aar,tal sigaren- makers van 15.000 tot 10.000 terug. van sigaren in het bin- |ve?mTnderd!ed€rt-,9H m6t bijna 30 v«m'iUïe.accijnsverh00ging 2al nieuwe '«mindering van het gebruik tenge volge hebben, met daaraan noodzake lijk verbonden vermeerdering der werk loosheid. Sommigen verklaarden, hoewel on gaarne aan het wetsontwerp hun stem te zullen geven. Intusschen verklaarden ook zij het op prijs te zullen stellen, indien van verdere belasting van de sigaren-indu strie zou kunnen worden afgezien. Tegenstanders van de voorgestelde verhooging verklaarden het zeer te betreuren, dat de regeering in de me morie van toelichting niet meer feite lijke gegevens omtrent de werking van de Tabakswet heeft verstrekt. Uit deze gegevens zou zeker blijken, dat deze wet zeer nadeelige gevolgen heeft gehad. Aan de regeering werd in overwe ging gegeven, nog eens ernstig ie on derzoeken of -niet een ander stelsel, waaraan de ondervonden bezwaren niet kleven, kan worden ingevoerd. Gevraagd werd in dit verband, hoe hoog een belasting bij de bron zou moeten zijn, opdat daaruit een zelfde opbrengst als thans zou worden ver kregen. Voorts werd nog gevraagd of het niet gewenscht is, het recht voor ta baksvergunning eenigszins te verhoo- gen, ten einde de bona fide winkeliers eenigermate te beschermen tegenover concurrenten, die op die betiteling geen aanspraak kunnen maken. Spoorwegpersoneel. De commissie van negen uit de Ne derlandsche Vereeniging van Spoor- en Tramwegpersoneel, den Bond van ambtenaren bij de Nederl. Spoorwegen en den Neutraien Bond van Spoorweg personeel heeft aan de hoofdbesturen verzocht, zich tot het Vakverbond te wenden, waarbij zij zijn aangesloten, met het verzoek mede te werken tot het samenstellen van een zoodanigen orga nisatievorm, die de eenheid onder de drie spoorwegorganisaties mogelijk zal maken. Hei Postmuseum. De schenking, die de heer P. W. Waller te Over.veen aan den Staat heeft gedaan, is naar „het Vaderland" verneemt, geen gewone postzegelver zameling, maar een collectie, die uit een philatelisfisch en historisch oog punt van het grootste belang is. Het is een verzameling, die Nederland en onze koloniën omvat en die nooit meer bij elkaaT kan worden gebracht. Zij bevat, behalve de postzegels, alle mo gelijke aanschrijvingen, regelingen, dienstorders, poststempels, enz. Om een voorbeeld te noemen als in 1855 in Zwolle een 'poststempel niet goed is, dan heeft de heer Waller de aan schrijving daarover, de afgekeurde en verbeterde poststempel. Naar schatting is de waarde 1 ton. Deze collectie zal op de postzegel- tentoonstelling in Pulchri te zien zijn en het begin vormen van een Post museum. De verzameling-Waller, hoe kostbaar en uniek ook kan toch in een kamer van 6 bij 3 meter tentoongesteld worden, hetgeen ook gebeuren zal in een kamer van het hoofdbestuur der posterijen en telegrafie. Directeur van gemeentewerken en opperbrandmeester. De gemeenteraad te Dordrecht heeft met 16 tegen 13 stemmen aangenomen een voorstel van bet sociahl-democra- tische 'lid Sanders om den directeur van gemeentewerken het opperbrand- meesterschap op te dragen. VLISSINGEN, 29 AUGUSTUS. De rijwielplaatjes. Van heden af dienen de rijwielen voorzien te zijn van 'n belasïingplaatje. Vandaag toch begint over het geheele land de daadwerkelijke controle en 'HSt opmaken van bekeuring legem overtre ders. Strandconcert. De harmonie „St. Caecüia", directeur de heer André J. Geijsen, geeft Zon dagavond van 8-10 uur een concert in de tent op den boulevard Everisen. Programma: „Bruxelles Attractions" pas redouble V. Turine „Diana", fantaisie originale G. Joh. v.Dam Fantaisie sur l'Op. „Maritana" arr. Jos. Kessels „Plume au Vent", V. Turine „Grand Attractions", pas redoublé J. Reckker „De Lieve Mei", ouverture .fantastique G. Feremans „Franche Amitié", fantaisie Jacq. Martin Finale. Tentoonstelling van konijnen, pluimvee, enz. Naar wij vernemen zal door de Ko- nijnenvereeniging „Nil Disperandum" alhier dit jaar en wel op 4, 5, 6, 7 en 8 December, een nationale tentoon stelling worden gehouden van konijnen, pluimvee, duiven en watervogels, zulks wegens het groote succes dat deze ver eeniging verleden jaar heeït mogen ondervinden. Aan deze tentoonstelling zal be houdens Kon. goedkeuring -een ver loting worden verbonden, waarvan het batig saldo zal worden afgedragen aan liefdadige instellingen hier ter stede. Gisterenmiddag is bij Souburg op den trein met Belgische badgasten, welke om 12 uur van hier naar Middel burg was vertrokken, een steen gewor pen, tengevolge waarvan het kijkglas van de locomotief werd stukgeworpen. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. De politie stelt een onderzoek in. Gisterenavond brak van een autobus, die van het station naar de stad rijdt, op het Betje Wolffplein de as. Per soonlijke ongelukken kwamen er niet bij voor. Alleen de chauffeur en de con ducteur bevonden zich in deze bus. De motorclub „Zeeland". De motorclub „Zeeland" maakt een betrouwbaarheidsrit door onze provin cie. Hedenmiddag kwamen de motor rijders hier aan en hebben in het Grand Hotel Britannia gedineerd. Laffe baldadigheid. Eenige personen beklaagden zich bij de politie dat zij Woensdag gedurende het strandfeest, terwijl zij zich op den boulevard en op het strand bevonden, waren beschoten geworden.. Een man was door zijn hoed geschoten, terwijl een drietal vrouwen kleine verwondin gen hadden opgeloapen op het hoofd, in den hals en in de hand. Een dadelijk door de recherche inge steld onderzoek heeft den dader dezer baldadigheid n.aar voren gebracht. Het bleek een 15-jarige jongen te zijn, die uit een raam met een buks had gescho ten. Wij hopen dat de politie dezen kwa jongen, die op zulk een laffe en onver antwoordelijke wijze tegenover een niets kwaads vermoedende menschen- massa is opgetreden, wel zal afleeren dit hoogst gevaarlijke spelletje niet te herhalen. Oplichting. Door de politie is een jonge man ge arresteerd, die op valschen naam bij meerdere winkeliers inkoopen heeft ge daan, o.a. van manufacturen en schoe nen. Scheepsberichten. Heden is alhier binnengekomen het Engelsche stoomschip „Comedian" van Demarara met een lading hout voor Middelburg. Diefstal. Een koopman gaf aan de politie ken nis van diefstal van zijn gouden horloge uit het logement waar hij verbleven had. Een onderzoek wordt ingesteld. De ringrijderij te Middelburg. Dat de ringrijderij voor velen een groote attractie is en blijft, moge wel blijken uit het groot aantal betalende bezoekers welke gisteren een kijkje in de Abdij te Middelburg kwamen nemen, hun getal was bijna 1800. Voor den gewonen wedstrijd waren de 28 ronden afgereden en kon toen worden overgegaan tot 't verrijden van de beide bekers, voor dien van H. M. de Koningin, die in 1922 was gewonnen door Jan Koole Dz. te St. Laurens en verleden jaar door J. Dingemanse Az. te Gapinge, kwamen de 6 deelnemers met het hoogst aantal pubten in aanmer king en voor den beker van den heer dr. H. W. van Loon de zes volgende. Piet Brasser van Vrouwepolder, de ge lukkige bezitter van den eersten door H. M. geschonken beker, had punten voldoende om met de eerste 6 mede te rijden, maar vond het best voor den tweeden beker mede te kampen. De beide kampen 'waren spoedig be slist en werd Cornells A. Polderdijk uit Nierw- en St. Joosland dit jaar eige naar van den Koninklijken beker en Marinus Koole Dz. te St. Laurens van dien van dr. van Loon. Op dezen iaatsten beker komt de vol gende inscriptie voor Uit vriendschap voor hef goede Zeeland van Helena en Hendrik Willem van Loon 1923. Nadat deze beide kampen waren be slist, werd op alle banen tegelijk aan gevangen met het kampen tusschen de genen die een gelijk aantal punten had den. Dit kampen is niettegenstaande het groot aantal prijzen dit jaar vlug v^n stapel geloopen en was betrekkelijk spoedig de uitslag bekend. De eerste prijs werd behaald door Laurens de Voogd van Domburg met 22 ringen in 28 beurten, terwijl De Voogd tevens den bestuurdersprijs kreeg, bestemd voor hem, die het grootst aantal ringen achter elkaar maakten. De tweede prijs werd behaald door J. Koole Dz., St. Laurens; de der de door Corn. A. Polderdijk te Nieuw- land, beide met 17 ringen 4e door Jacob de Pagter, Domburg, 5e Pieter Langebeeke, Gapinge, 6e P. Brasser te Vrouwepolder, allen met 16 ringen 7e Jan. Koole Jz., Koudekerke, 8e Lau rens Koole Wz., Oost-Souburg, beiden met 14 ringen 9e Jacobus Brasser, Vrouwepolder, 10e Jan Maas Pz., Kou dekerke, 11e Jan Koole Wz., Souburg, 12e Marinus Koole Dz., St. Laurens, al len met 13 ringen 13e Pieter Dinge manse, Gapinge, 14e Willem Reijnierse Hz., Koudekerke, 15e Jacobus Rooze, St. Laurens, 16e Johannes de Visser, Ritthem, alle met 1! ringen 17e Pieter Pleijte, Nieuwland, !8e Johannes van IJzeren, Domburg, I9e Jan de Pagter, Ritthem, allen met 10 ringen 20e Pig- ter Jongepier Cz., Koudekerke, 21e Adriaan Castel, Souburg, 22e Pieter Barentse Wz.. Koudekerke, allen met 9 ringen 23e Pieter Flipse Cz.. Koude kerke, 24e Hendrik Barentse. Ritthem, 25e Joost Vos, Koudekerke, 26e Jacob Castel, West-Souburg, 27e Cornelis Langebeeke, Gapinge. 28e Marinus de Visser, Ritthem. 2Se Leijn de Kam, Oostkapelle, allen met 8 ringen 30e Jacob Castel, West-Souburg, 31e Jan Maljaars, Oostkapelle, 32e Hendrik Janse Cz., Middelburg, 33e Jacobus Castel jz. te West-Souburg. 34e Jaco bus Duvekot, Vrouwepolder, 35e Lau rens Luitwieier, Gapinge. 36e Andries Breel, Ritthem, 37e Pieter Castel, Sou- burg, 38e Leijn Franke, Oostkapelle, 39e Willem Duvekot, Vrouwepolder, 40e Jan Duvekot, Vrouwepolder. 41e A. M. Hoogedeure, Vrouwepolder, 42e Laurens Reijnierse Pz., Koudekerke, 43e en laatste aan Jan Reijnierse Pz., Kou-, dekerke, allen met 7 ringen. Ook Pieter Nijpjes uit Middelburg had 7 ringen, maar viel bij het kampen af. Ten slotte moest door alle deelne mers nog gestreden worden om den potlepel; bij den eersten ommegang be haalden slechts 8 hunner twee ringen en deze kampten totdat Jacob de Pag ter van Domburg de gelukkige winnaar werd van den potlepel en het daarbij behoorende kistje sïgaTen. Toen ook dit omstreeks 6 uur vast stond, beklom de voorzitter van Vreem delingenverkeer, de heeT H. J. G. Hart man, het trapje, dat bij den Oranje W. met de prijzen en linten er aan was ge zet en reikte eerst den beker van H. M. de Koningin aan Polderdijk uit, daarbij mededeelende, dat de Commissaris der Koningin, die dit anders doet, uitstedig was. Spr. wenschte den winnaar geluk en eindigde met een driewerf hqerah op de Koningin, dat door alle krachtig werd ondersteund. Het marktfeest te Middelburg, Het marktfeest te Middelburg is gis teren zeer druk bezocht, door bewoners uit alle deelen der provincie, terwijl uit Vlissingen zooveel bezoekers kwamen, dat de tram met verdubbelden dienst heeft gereden. Er werden 9009 passa giers vervoerd. De eerste eereprijs, waarbij alle be haalde punten werden opgeteld, dus die voor reclame, etalage en versiering, .werd behaald door den heer A. Piïppe en wel de medaille van den burgemees ter. Er bleven nog twee eereprijzen over, namelijk de zilveren lauwertak van den bond zelf en een medaille van een onbekende. Daar er drie personen waren met even groot aantal punten, die nu volgden, gaf de jury nog een medaille er bij en werd bij loting uitge maakt, dat L. P. Good den lauwertak, Witmond uit Amsterdam de eerste me daille en j. Fiipse die van de jury kreeg. De overige medailles werden als volgt' behaald Voor reclame le H. Loenhout 2e J. Torbijn 3e Wolzak, Goes. Voor etalage eerste F. Stibbe, Den Bosch 2e A. C. Murk 3e J. C. 'Merk. Voor versiering le H. Albergc 2e P. J. van Aartsen 3e P. Sanderse. Behalve deze medailles waren er een 6-tal kunstvoorwerpen en 6 eervolle vermeldingen te vergeven, welke wer den toegekend volgens het totaal aantal punten. De kunstvoorwerpen kwamen toe aan de heeren Van Heijl, Hendrickse, Turk, Rotterdam Kerkvoort, Van den Broek en Van Riel. De eervolle vermeldingen werden behaald door A. Brandon, Schevenin- gen wed. Verbaanderd, Tilburg Van der 'Busc'nen A. J. Romeijn, Rotter dam H. Cosijn E. Heiliger, Amster dam. De prijswinners, bij wier namen geen woonplaats is gemeld, wonen te Middelburg. De telefoonkabel DomburgEngeland. Reeds jl. Maandag zou het werk van de kabeliegging tusschen Domburg en Engeland een aanvang nemen, doch te gen den avond moest men. onverrichter zake terugkeeren wegens den sterken wind. Gisterenmorgen werd bericht ont vangen, dat de belangstellenden om negen uur op het strand te Domburg moesten zijn. Vandaar ging men met een vlet naar de sleepboot, die naar het kabelschip voerde, waar men juist was begonnen, den kabel die 86 mijl lang is, gedeeltelijk in een lichter te lossen. Nadat ongeveer 4000 meter gelóst was, vertrok de lichter, gesleept door een stoomboot in de richting Domburg. Te gelijkertijd werd de kabel uit den lich ter gevierd, zoodat men na ongeveer twee uur stoomen met het einde van den kabel naar het strand kon gaan. Wegens hooge zeeën kon de groote lichter niet dadelijk op het strand ko men. Met een vlet, door twee man ge roeid, ging men aan wal. Woensdagavond om zeven uur wer den de eerste gesprekken gevoerd tus schen het hulpstation Domburg en den kabellegger, die inmiddels reeds onge veer 40 mijlen verwijderd was. Na 24 uur hoopte men den kabel op de Engel sche kust bevestigd te hebben. Tijdens de geheele reis wordt over den kabel getelefoneerd ter controleering of deze in orde blijft. De telefoongesprekken waren neer duidelijk te verstaan. („Tel.") Met ingang van 1 September a.s. is de besteller A. Triel'.er verplaatst van Rotterdam postkantoor naar Aagte- kerke. SOUBURG. Betreffende het ongeluk, dat giste renmiddag juist te 12 uur met een auto bus bij West-Souburg plaats had, kun nen wij thans de volgende bijzonderhe den vermelden De bus van den heer J. Sinké, kwam met 12 Engelsche dames en heeren van het station Vlissingen en reed over den Nieuwen Vlissingsche weg naar Mid delburg. Toen de bus bij de hoogte bij Souburg was, gaf de veldwachter Hen driks een wenk wat kalmTe rijden daar ter plaatse. Toen de bestuurder hieraan voldaan had en juist de tramhalte was gepasseerd, schijnt de z.g.n. viseepin gebroken te zijn. Het rechter-voorwiel gleed als het ware weg. De bus ging door een en' ander naar rechts en kwam voor een klein gedeelte over de tram rails, juist toen een tram .van de rich ting Vlissingen ter plaatse kwam en gelukkig al bijna stilstond. De bus kreeg kreeg nu een niet harde duw. zij begon langzamerhand te hellen en lag even later op zij op den weg. De genoemde politieman, gesteund door enkele andere personen, slaagden er spoedig in door het inslaan van rui ten ook in dit geval was de achter deur niet open te krijgen de passa giers uit hun benarde positie te helpen. Het bleek naar omstandigheden goed afgeloopen te zijn. De ergste verwon ding is wel die van een dame. die aan den bovenarm werd geblesseerd, verder ook een, die een snee langs den duim had en een heer wiens bovenlip sterk was opgezwollen, de overige verwon dingen bepaalden zich tot ontvellingen enz. De beide doktoren waren gewaar schuwd en verleenden hulp aan de ge wonden. Van schuld, van de zijde van wien ook, is in deze gelukkig geen sprake. KERK- EN SCHOOLNIEUWS Ned. Herv. Kerk. Aangenomen het beroep naar Vlissingen door ds. A. de Voogd, evangelisatie-predikant te As sen. O Geen vrijstelling. De vereeniging van Chr. Onderwij zers enz. had in een adres den minister van onderwijs verzocht een regeling te treffen, waarbij aan hen, die zich in 1924 voor het eerst aan het examen' voor de hoofdakte hebben onderwor pen, op billijkheidsgronden in 1925 vrijstelling wordt verleend van die vakken welke in dit jaar voldoende waren. Naar we vernemen heeft de minister dit verzoek van de hand gewezen. MARINE EN LEGER. Opheffing instructie-bataljon. In de legerorders wordt medegedeeld dat bij Kon. besluit van 11 Augustus

Vlissingse Courant | 1924 | | pagina 1