f-f gering hij 1, Walstraat ZONEN lElJBOim MM.MÖAO 18 AUGUSTUS BINNENLAND FEUILLETON DE GROOTE ONDEUGD I uZ'i llet 8ezegd had. Stads= en Provincienieuws a-s-ftj© 194 selhoekje Hendrika de Wijze hun oplossingen te ar dat hun naam niet llen jullie ze de voL nsdag insturen Jul, foutje gemaakt, kra- van deze week zijn Bakker (Dina, wat n, kind Catrien de Nooijer Leuntje ie Corrie ter Haar deftig, Henk, met jé :ob Stroo Jo Heij- (Ik vind dat raad- Wil je me eerst vol- iplossing er van stu- heusch nietdom cq (Welkom Cor in Jettie SmitHer- Gunter Wouter ndse (Ik zie dat je Bram, dat's prettig Eijk (Nog wel ge- wat zullen jullie ge- jinen). ïadden raadsel no. 2, de letter R of T is, arbeid. Dat is aardig en we ook voor goed dat ik zulke knappe had. Dag kinderen, weer. Truus E. e vorige raadsels T. m-tor-rad-roer. st. aamsdeel van mensch etter vóór me en ik r. or Herman Eekman). mannetje, ije loopt. vóór de wandeling ;edoopt. ien witten weg, ltijd staan, er ik méér zeg, raden gaan. en door Jo Heijman). sjesnamen pt half acht buiten, boodschappen doen. juis. >g en dor, aan stof geen gebrek, oor Corrie le Clercq). letters en ben den ld. haamsdeel. gewas. ;t krom. udsmaat. iet zwaar. en door Jacob Stroo). VLISSINGSCHE COURANT ILLE op!, voor alle X BOEfflOUDEN. taken VRIJ. ng September. leraar M.0- 207 Middelburg ABONNEMENTS-PRIJS Voor Vlissingen en gemeenten op Wal cheren f 2-20 per drie maanden. Franco door het gelieele rijk ƒ2.50. Week-abon- jicmenten 17 cent, alles bij vooruitbetaling. Aïzonde-rlijke nummers 5 cent. ADVERTENTIE-PRIJS Van 14 regels 1.10 voor iedere regel meer 26 centbij abonnement spe- Kteine Advertenties betreffende Huur en Verhuur Koop en Verkoop, Dienstaanbie dingen én Dienstaanvragen, enz., prijs, bij vooruitbetaling van 15 regels ƒ0.75, elke tegel meer 15 Cent Familieberichten van 16 regels 1.70, iedere regel meer 26 cent. VOOR DE NAGELATEN BETREKKINGEN VAN DE VERONGELUKTE VISSCHERS. Totaal der vorige opgave ƒ28621.12 Th. de V., Amsterdam - 2.50 r C., Haarlem - 2.50 Mevr. Wed. j. G. V. N. S., Am sterdam - 2.50 Mej. VI., Rotterdam - 2.50 A. B., Amsterdam - 2.. Totaal ƒ28633.12 Het ontslag van mr. Fock als gouverneur-generaal. Naar aanleiding van het ook door ons vermelde bericht van het „Hbld", dat mr. Fock het volgend jaar als gou verneur-generaal van Ned.-Indië zou worden opgevolgd door mr. R. A. Zim merman, verneemt de-,.Nieuwe Ct." uit mededeelingen, aan welker juistheid niet valt te twijfelen, dat bedoeld be richt als onjuist moet worden gequali- ficeerd. Er Is niets van bekend, dat mr. Fock van plan is weg te gaan eer zijn tijd om is. Hij is nog slechts sedert Maart 1921 in functie en de meeste gouverneurs-generaal blijven 5 jaar aan, zooals de heeren Van Limburg Stirum en generaal Van Heutz, terwijl de heer Idenburg zelfs 7 jaar in functie bleef. Wat den heer Zimmerman be treft, kan worden opgemerkt dat zijn naam reeds dikwijls in verband met het gouverneurschap is genoemd, zelfs al vóór de benoeming van mr. Van Limburg Stirum. De ontwapeningskwestie. Zooals men zich herinneren zal, heeft het hoofdbestuur van den Vrijzinnig Democratischen Bond tot den generaal b. d. C. J. Snijders in het begin dezer maand het verzoek gericht te debat- teerenmet het Eerste Kamerlid prof. dr. D.van Embden, naar aanleiding van gezegden in een vergadering van „Ons Leger" te Rotterdam. Hier sprak de heer Snijders over het optreden van prof. Van Embden in zake de ontwape ningskwestie als „onzinnige en verder felijke propaganda". „De Vrijzinnig Democraat" meldt thans, dat het hoofdbestuur bericht heeft ontvangen, dat de heer Snijders bereid is tot genoemd debat, dat op zijn verzoek gehouden zal worden in de tweede helft van September op nader te bepalen plaats te 's-Gravenhage. Dr. j. Rutgers f Op 75-jarigen leeftijd is te Heeren veen overleden dr. J. Rutgers. Wie hem gekend hebben, aldus meldt <ie „N. R. Ct.", gevoelen, dat hier een man is heengegaan die door zijn groote gaven, zijn velen arbeid op weten schappelijk en sociaal gebied en zijn Vertaald door Mevrouw I- P. WESSELINK—VAN ROSSUM. 26 Maar het was niet alleen haar tarten de houding daar kwam het feit bij, dat zij tweemaal het speelhuis had be zocht, ofschoon hij wist, hoe heftig hij er tegen was, dat zij er heenging. Ge- ruimen tijd bleef hij diep in gedachten zitten en beproefde hij zich den toe stand duidelijk voor den geest te stel len, zooals hij het in zijn zaken zou hebben gedaan. Het scheen hem toe, dat het eenige middel was sterk te blij ven en haar te bewijzen, dat hij de meester was. De strijd zou onaange naam zijn, maar hij zou kort zijn, en hij twijfelde er niet aan, of hij zou winnen, ndien maar eens zijn macht was er kend, dan zou hij het weer goed maken bij haar door nog grootere teederheid maar in den tusschentijd was hij vast i besjoten hard te zijn, zoo noodig ruw. Terwijl hij aldus met zich zelf rede neerde, was 'hij zich bewust van een intens verlangen om bij haar te zijn 1 haar armen om hem heen te voelen en haar lippen op de zijne gedrukt. Mis- |scnien had zij reeds spijt over hetgeen jzU had gezegd en van de manier waar- I Hoop deed zijn hart klopnen en hij IpPsnel tiaar boven. Heel kalm Braai* 'i de knop om van de kamer van zijn beminneiijken omgang aanspraak heeft op hooge waardeering en een vereerend aandenken. Geboren te Hallum in 1850, begon hij zijn loopbaan ais predikant te Horn- huizen in 1874, maar ging spoedig over tot de studie der geneeskunde. Hij volgde prof. Rosenstein van Groningen naar Leiden en promoveerde in 1879 en vestigde zich daarna als arts te Rotter dam. Hier was hij een tijdlang secreta ris, daarna voorzitter van den genees kundigen kring. Ook was hij mede oprichter en 20 jaar lang redacteur van het Geneeskundig Jaarboekje voor Ne derland. Bovendien behartigde hij aller lei volksbelangen en toonde zich voor stander van vrijheid van arbeid voor de vrouw en van den Neo-Malthusiaan- schen Bond, van welks hoofdbestuur hij sinds 1900 secretaris was. In 1897 nam hij mede het initiatief tot de oprichting der Vereeniging Onderlinge Vrouwen bescherming. In 1904 vestigde hij zich als rustend arts in den Haag en ijverde daar voor verbetering van het lot der vrouw. Dit verblijf heeft tot 1920 ge duurd. Behalve veel artikelen, brochures en voordrachten, ook in het buitenland, heeft hii uitvoeriger geschreven over biologische onderwerpen, waarvan het laatste Das Sexualleben in seiner biolo. gischen Bedeutung in 1922 te Dresden uitkwam. Werkeloosheid. Zaterdag 9 Augustus waren bij 190 organen der openbare arbeidsbemidde ling in gemeenten met 5000 of meer in woners als werkzoekende mannen in geschreven (hetgeen niet steeds betee- kent werkeloos) 28.517 personen. Bo vendien stonden ingeschreven 27.281 andere mannelijke werkzoekenden, die tot de meer ongeschoolde beroepen ge rekend moeten worden en waarvan zeer velen onregelmatig of nu en dan los werk verrichtend, niet steeds onder geheel werkeloozen kunnen worden gerangschikt. Ingeschreven waren van beide bo venvermelde groepen op 12 Juli 1924 bij 199 organen 26.024 en 27.000 per sonen op 26 Juli 1924 bij 187 organen 27.445 en 26.286 personen. VLISSINGEN, 18 AUGUSTUS. Grand Hotel Britannia. Voor de uitvoering Zondagmiddag in het Grand Hotel Britannia, gegeven door de gymnastische Volksvereeni- ging uit St. Nicolaas, bestond een ma tige belangstelling, hetgeen zeer zeker aan het gure weder te wijten was. Nadat de Belgische vereeniging ge defileerd had en den Olympischen groet had gebracht, sprak de wethouder, de heer Laernoes, namens het gemeentebe stuur van Vlissingen een kort wel komstwoord. 't Was spreker reeds eer tijds een genoegen geweest met Belgi sche vereenigingen kennis te maken, thans deed het hem bijzonder aange naam aan, daar de kampioen van Bel gië aanwezig was en men een pro gramma hoopte af te werken waar o.a. op voorkwamen vrije oefeningen van het bondsfeest van Joego-Slowakije. Dat de bezoekers den weinigen vrijen tijd, dien zij hadden, beschikbaar stel den om gelden te verwerven voor de nagelaten betrekkingen der visschers- ramp alhier, werd door hem hoogelijkst gewaardeerd, te meer daar ook de Bei- vrouw, maar die was gesloten. Hij moest haar eens voor goed toonen, dat hij de meester was. Hij wendde zich dus van de deur af en begon zich te ontkleeden. Zijn lippen waren op elkaar geklemd tot een lijn van barsche be slistheid, maar zijn ooren waren open voor elk geluid, dat uit de naaste ka mer mocht komen. Diep in zijn hart school nog de hoop, dat zij nog schuld zou bekennen. Eindelijk draaide hij het licht uit en ging naar bed, maar de slaap was verre, en eensklaps herinnerde hij zich den raad van mevrouw Fortescue Nalda niet te erg op den stang te ja gen. Hij richtte zich half op en was voornemens het bed te verlaten. Zij zou hem opendoen als hij klopte en dan zou een zacht woord het misverstand verdrijven. Hij sprong uit bed en liep naar de deur, maar daar bleef hij staan en nog eens had er een innerlijke strijd plaats. „Neen ik wil meester zijn", mom pelde hij, en keerde naar bed terug. Lindsay sliep ongewoon lang en toen hij naar beneden ging, vond hij Nalda reeds aan de ontbijttafel, zij was reeds begonnen. „Goeden morgen", zei hij beleefd. „Goeden morgen", antwoordde zij koel en keek niet naar hem op. Nalda was bleek, maar zij was vol komen kalm, en niets wees er op, dat zij een slechten nacht had gehad. In werkelijkheid had zij heel lang wakker gelegen, ten prooi aan rampzalige ge dachten. Maar er was ook een gevoel gische kustplaatsen geteisterd waren. Tot slot bracht de heer Laernoes der gymnastiekvereeniging dank voor haar bezoek, dank aan de kapel Höfelein- Bekker voor haar belangelooze mede werking en dank aan den heer Soere- wijn voor zijn welwillendheid, om de zaal gratis beschikbaar te stellen. Voorts hoopte hij, dat het niet de laat ste maal was, dat wij de vereeniging in ons midden mogen zien (applaus). Mede waren aanwezig de heeren v. d. Steen, leeraar in lichaamsoefeningen en Lemmers, voorzitter van de V. T. V. Als openingsnummer voerden een achttal heeren daarna een reeks vrije oefeningen uit, welke van zwaar ge halte waren 't was werkelijk iets moois, correct en af. De vrije oefenin gen voor dames konden beter de spie gelgladde dansvloer en het schoeisel zijn hieraan wellicht niet vreemd ge weest. Wat ons door de keurgymnasten is aangeboden is meer dan de moeite waard het werken aan de barren was zeer interessant, soms zelfs verbluf fend. Gedenken we slechts even den laatsten turner, een toonbeeld van kracht, moed en ontwikkeling. De uit voerders mogen zich dan ook gerust tot de keur rekenen. Enkele oefeningen voor dames aan dit werktuig kwamen aardig tot hun recht. Het laatste nummer, een ballet, werd door vier paren in Belgisch boe- rencustuum uitgevoerd. Ofschoon er nimmer repetitie was gehouden en de kapel a vue haar partij had te maken van geschreven muziek, voldeed de rei zeer goed en was er de gewenschte har monie tusschen muziek en rhytmische bewegingen. De figuurdans eindigde met een stand. De aanwezigen toonden zich hoogst voldaan en gaven onder en na de ver schillende nummers herhaaldelijk van hunne instemming op ondubbelzinnige wijze blijk. De voorzitter der vereeniging dankte voor de ontvangst, gaf de verzekering het bezoek te zullen herhalen en riep dan ook geen adieu maar een tot weer ziens toe (applaus). De kapel speelde „La Brabangonne", door het meeren- dee! der belangstellenden staande aangehoord. Het bezoek van deze vereeniging zal zeer zeker de beste indrukken achter laten en is ongetwijfeld ook een steen tje, wat bij zal dragen tot het helpen voltrekken van het monumentale ge bouw genaamd „Wereldvrede". Voor de zooveelste maal is immers weer ge bleken, dat nationaliteit geen schei ding inhoudt, doch dat alle menschen broeders en zusters zijn. De Duitsche delegatie. Met de mailboot „Mecklenburg" is gisterenmiddag uit Engeland aangeko men de Duitsche delegatie, welke de 'conferentie te Londen heeft bijgewoond. Met een extra-trein, welke 5.25 van hier vertrok, werd de reis naar Berlijn voortgezet. Strandfeest. Het aanvankelijk voornemen om aan het Strandfeest een Ballonwedstrijd te verbinden is thans een vast onderdeel van het programma geworden. De kinderen die hun inleggeld van 15 cent gelijk bij de inschrijving, a.s. Woensdag van 2 tot 5 uur in de Vrou westraat 29, storten, doen daardoor, zonder verdere bijbetaling mede aan den Ballonwedstrijd. !De inschrijving, bij den heer Van van bitterheid tegen Mark, want het scheen haar toe, dat zij beieedigd was door zijn woorden. Alen moet bedenken dat zij haar heele leven door geen werkelijke tucht gekend had. Het is waar, haar vader had haar steeds bij zich gehouden, maar zij was de mees teres van zijn huis en haar woord was wet geweest. Mark had haar behandeld alsof zij een kind was, dat niet mee telde. Hij had zijn bevelen gegeven als of zij niets had in te brengen en dat kon zij niet vergeven. Haar trots had een diepe wonde ontvangen, die zich nog niet gesloten had. Lindsay nam de courant op, waaraan hij gedurende het overige van het maal zijn aandacht schonk. Maar hij keek op, toen zij opstond. „Ik zou graag een oogenblikje met je praten", zei hij en zijn stem klonk barsch, niettegenstaande hij zich had voorgenomen vriendelijk te spreken. „Ik ben tot je dienst. Je zult mij in mijn zitkamer vinden", antwoordde zij kalm. „Ik zal je binnen enkele minuten vol gen." Nalde ging regelrecht naar haar ka mer, en toen de deur achter haar dicht viel, veegde zij de tranen uit haar oogen en streed om haar zelfbeheer- sching te bewaren. Indien zij toegaf, zou haar toekomstig leven ondragelijk zijn. Zij verlangde er niet naar de meesteres te zijn, maar zij kon Mark evenmin toestaan, haar maar te bevelen om zich gehoorzaamd te zien. Een der gelijke strijd om de oppermacht heeft Krieken, chef van het badbedrijf, is reeds in vollen gang. Met het oog op de groote deelneming is het raadzaam zich nu reeds daar op te geven. Kinderoptochten op Koninginnedag. Het bestuur van den Vlissingschen Oranjebond heeft besloten op 1 Sep tember a.s., den datum waarop dit jaar ce verjaardag van H. AA. de Koningin zal worden gevierd, voor kinderen be neden den 14-jarigen leeftijd een op tocht met versierde sportkarren, fiet sen, enz. en lampionoptocht te organi- seeren. Nadere bijzonderheden dienaangaan de hopen wij morgen in ons blad te vermelden. Tot stationschef alhier is benoemd de heer Hartman, thans in gelijke betrek king te DierenDoetinchem. De commies bij de Nederlandsche Spoorwegen, de heer J. H. Wijthoff, heeft den dienst met pensioen verlaten en is tot commies alhier benoemd de heer 1. Lagaaij, thans te Roozendaal. Nablussching bij de „Nedpam". Wie in den laatsten tijd 's avonds langs het kanaal heeft geloopen, kan getuige geweest zijn van een rossen gloed, die den hoogen schoorsteen van 3e Nedpam verlichtte. :Dat is nu waar schijnlijk gedaan, want vanmorgen om ruim 9 uur is de motorspuit II, com mandant de heer F. G. Lemmers, met eenige manschappen uitgerukt om den brandenden, gloeienden en smeulenden hoop steenkolen te dooven. Het was ongeveer tien uur toen de eerste stralen water uit een tweetal pijpen op de brandende massa werden geworpen. Een dikke damp steeg op, die steeds dikker en dikker werd, naarmate de watermassa meer direct met het vuur in aanraking kwam. Maar langzamer hand werd de kleur lichter en om kwart voor 11 ongeveer was ze zoo licht, dat besloten werd het spuiten te staken. Nu werd de hoop kolen bewerkt met hou- weelen en ijzeren haken om hem uit elkaar te halen. In dien tusschentijd werd een tweede hoop onder „water" genomen,waardoor deze snel gebiuscht was. In de eerste massa kolen werd nu op verschillende plaatsen een gat ge graven en gehouwen wat nu veel gemakkelijker ging dan eerst, daar de kolen niet zoo aan elkaar waren gebak ken om te zien of er nog vuur te voorschijn kwam. Daar dit niet het ge val was, werd, nadat nog een kwartier tje daarop water was gegeven, inge rukt. Het plan was in den namiddag den heelen hoop uit elkaar te halen en. mocht nog een vlammetje oplaaien, dit te blusschen met eenige emmers water. Eens te meer heeft de motorspuit be wezen, dat ze gpede diensten kan be wijzen. De storm. Door aen storm van den afgeloopen nacht zijn eenige ruiten van de muziek tent op den boulevard Evertsen stuk geslagen. T ramderaillement. Gisterenavond 7.15 is aan het eind punt van de tram bij het strand een motorwagen ontspoord, tengevolge waarvan eenige vertraging in den dienst ontstond. Verbroken verloving. De politie verwijderde gisteren een jonge man van de woning van zijn ge wezen verloofde, die het „af", had ge in het leven van de meeste gehuwden piaats dikwijls blijft het eigenlijke doel van den strijd voor beiden verbor gen, maar gestreden wordt hij en het is niet altijd het sterkste karakter, dat eindelijk de overwinning behaalt. Me nige vrouw, oogenschijnlijk van het liefhebbende en aanhankelijke type, re geert haar harden, sterken echtgenoot, zonder dat hij tot het besef komt, dat hij geregeerd wordt en juist daarin schuilt haar kracht. Maar Nalda en Mark waren in veel dingen gelijk zij waren beiden heel trotsch met een nei ging tot koppigheid. Haar leven had haar met in de gelegenheid gesteld haar karakter te ontwikkelen, want slechts gedurende enkele laatste maan den had zij werkelijk geleefd. Beiden, zoowel haar deugden als haar zonden, hadden gesluimerd, maar nu waren zij tot leven gewekt. „Ik zal niet toegeven, voordat hij be kend heeft ongelijk te hebben", zei zij tot zich zelf. En toen kwam Mark binnen en reeds dadelijk sloeg hij den verkeerden toon aan. „Ik hoop, dat je na een nacht van nadenken hebt ingezien, hoe verkeerd je hebt gedaan", zei hij koel. „Het is mij alleen duidelijk geworden dat ik den man niej kende, dien ik ge trouwd heb", antwoordde zij. Hij lachte, maar er klonk geen vroo- lijkheid in. „Evenmin als ik wist, welke liefheb berijen de vrouw had, die ik trouwde", gaf hij toornig terug. „Ik verbeeldde mij, dat je een eenvoudig landmeisje maakt, daar bedoelde jonge man ter plaatse de orde verstoorde. Diefstal. Een vreemdelinge deed aangifte dat bij de politie van vermissing van een blouse,waarvan zij een andere vreemde linge verdacht, met wie zij een hut op de mailboot had gedeeld. Bij een door de politie ingesteld onderzoek is inder daad liet vermiste in het bezit van laatstbedoelde vrouw gevonden en door de politie in beslag genomen. In zieken toestand op straat gevonden. Door de politie werd gisterenavond in de Kerkhoflaan een meisje op den grond liggende gevonden, dat blijkbaar in zieken toestand verkeerde.Nadat me dische hulp was verleend is het meisje per auto hiuswaarts gebracht. Onbestelbare brieven. Lijst van onbestelbare brieven en briefkaarten, van welke de afzenders onbekend zijn, terugontvangen in de Ie helft der maand Augustus 1924. Binnenland (brieven) Jos. Leliveld, Amsterdam Koestraat 293, Middel burg. Binnenland (briefkaarten) Arus Ham, Rotterdam C. Hokke, Oostka- pelle Anna At. Kuiper, Hilversum (2 SLiks) Zr. Tareisia. Utrecht. Buitenland (Brieven) Thomas Lel- lan Junz, London E.G. A. M. C. v. Tricht-Jonker, Folkestone. Buitenland (briefkaart) Horwood, Folkestone. Scheepsberichten. Het Nederlandsche stoomschip „Hei der", komende van Dordrecht cn be-' stemd naar Newhaven is op de haven gekomen als bijlegger. Mijnankers gelegd. Tusschen 51 gr. 25 min. 2 sec. N.b., 3 gr. 26 min. 45 sec. 0.1. en 51 gr. 26 min. 21 sec. N.b-, 3 gr. 26 min. 30 sec. O.I., Gr., zijn in de Alonden van de Schelde en de Wielingen eenige mijn-, ankers gelegd. Het betreffende gebied is daardoor niet geschikt voor ankeren en visschen. Kwakzalver. Naar wij vernemen moet Vrijdag een vrouw hier ter stede zonder geneeskun dige hulp zijn overleden, na te voren onder behandeling te zijn geweest van een zgn. kwakzalver, die zich natuur geneeskundige noemt. Men deelt ons mede dat gisteren, Zondagmiddag, het lijk van deze vrouw door de politie in beslag is genomen en uit de woning gehaald werd en is over gebracht naar het lijkenhuis op de Noorderbegraafplaats. De natuurgeneeskundige, zekere B., wonende te Rotterdam moet aldaar Za terdagmiddag op last van de politie al hier, zijn gearresteerd en is gisteren naar hier overgebracht geworden. De staatsgronden onder Rilland Bath. Aten schrijft aan de „N. R. Ct." Bij de gehouden verpachting van staatsgronden in den ten vorigen jare bedijkten polder ten Zuiden van den Scheldedam is voor buitensporige be dragen ingeschreven, hoewel de paeht- termijn 6 jaar is. Besteed werd 250 a 300 per H.A. Hoewel de hooge pach ten, het vorig jaar in dezen polder ge maakt, niet werden goedgemaakt door het eerste oogstjaar, duurt desondanks de pachtwoede voort. waart rein onschudig en „Ik heb je niet misleid." „Ne'en ik geloof dat ge beide on schuldig waart, toen ik je ontmoette". „Onschuld is geen deugd", ant woordde zij driftig. „Maar ik vond het toch een zeer goede eigenschap in mijn vrouw. Je hebt niet veel tijd noodig gehad om je aan te passen aan de manieren van de groote stadswereld. De kunst, om te misleiden heb je je met ongeloofelijke gemakkelijkheid eigen gemaakt." „Hoe durf je dat zeggen „Is het de waarheid niet En het schijnt, dat je de zonden van de groote wereld met hetzelfde gemak hebt over genomen. Eenige maanden geleden was je nog onschuldig in alles. Nu ben je aan het spel verslaafd. De ziekte heeft je zoo aangegrepen, dat het je haast onmogelijk is, haar weer af te schud den. En daarom is het misschien geluk kig, dat je een man getrouwd hebt. die dergelijke dwaasheden niet duldt. Even zwak als jij bent, even sterk ben ik en dat je geleid moet worden, staat na hetgeen ik ondervonden heb, vast voor mij", zei hij en terwijl hij sprak, zag hij haar streng aan. „Ik zal precies doen, wat ik wil", antwoordde zij uitdagend. „Ik ben niet van plan met je te twis- ten.Wij zullen er verder niet over spre ken. ik zeg je alleen, dat ik je verbied een huis te-bezoeken, waar baccarat of chemin de fer gespeeld wordf. Ik ver bied je Olive Delaire of Jeffery Lang te ontmoeten." (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1924 | | pagina 1