62e Jaargang1 ing bij falstraat itorrijwiel irtiotiei tschappij m prt MAANDM 33 «JUNI Nieuwe Abouné's BINNENLAND FEUILLETON VROUWENLIST 42) - Stads= en Provincienieuws Maandag, Don- Soirée dansante, te. :oncert. 'agelijks concert ekker. van 3V2—6 uur. Solisten-avond Concert dag- en Woens- |0 uur. Matinée. |ertsen. Dins- rdag en Zondag !0 uur en Con- idag Soirée-dan- ir. Evertsen. f*ée Dansante. LISSINGEN. ^Ol46' 05 02 59 n.m. 6.25 7.19 8.16 Is EN FIETSEN,. 9.54 9.54 9.54 O T E R IJ, >nze „UNIE"- ten uitbetaald, fijgen Vso. Vio, ?ten, ook klas- ielukskantoor iROOT, Vlissingen. )P versnellingen |ing enz., spot- net 2 versnel- f80.goed Eteenenbeer 1, )ECOLOGNE verkrijgbaar prijzen bij lenewoud 63 t, Koop en Verkoop pstaanvragen, enz. Ég, van 1-5 regels (neer 15 cent poo.— aflossing en fe, bureau „Vlis- JTHOND. Ili „Vlissingsche I leen laste aflossing. Iter K., bureau i een zoo goed VIEL. (23. koop rOFZUIGER» jiitstekend.v Is M.M., bureau Itober een aan- I POELMAN te b. - Rotterdam fn plaatsen. PASSAGIERS ÈN VEE. HiSs 5 :t SU: --J? 8 gordt Woens- morgens ten burg gevaren. bekomen knaport- en E p G. VO?, T<J. aOORN, TV .153 [taOOT.Tsl JSï HES Til 101 VLISSIINGSCHE COURANT ABONNEMENTS PRIJS Voor Vlissingen en gemeenten op Wal cheren ƒ2.20 per drie maanden. Franco door het geheele rijk ƒ2.50. Week-ahon- nementen 17 cent, alles bij vooruitbetaling. Afzonderlijke nummers 5 cent. ADVERTENTIE-PRIJS Van i_4 regels 1.10 voor iedere regel meer 26 centbij abonnement spe ciale prijzen. Reclames 52 cent per regel Kleine Advertenties betreffende Huur en Verhuur, Koop en Verkoop, Dienstaanbie dingen en Dienstaanvragen, enz., prijs, bij vooruitbetaling van 15 regels ƒ0.75, elke regel meer 15 Cent. die zich op de „VLISSINGSCHE COU RANT" ingaande 1 Juli 1924 abonnee ren, ontvangen de nog verschijnende nummers gratis. Nederland en België. Met meldt uit Brussel aan de „N. R. Ct." Belgische bladen hebben dezer dagen gemeld, dat er binnenkort een toenadering tusschen België en Neder- lond te verwachten zou zijn en daarbij zelfs een heele reeks bijzonderheden meegedeeld. Op het departement van buitenland- sche zaken heeft men nu medegedeeld, dat er voor het oogenblik geenerlei offi- cieele onderhandeling was aange knoopt. Intusschen zijn de betrekkingen tusschen beide landen den laatsten tijd steeds verbeterd. Wellicht zal men over eenigen tijd, waarvan de duur intus schen nog niet te voorzien is, komen tot een regeling van den toestand, zoo als die sinds den wapenstilstand ge worden is. Hoe het zij, de verschillende vraag stukken, welke de betrekking tusschen beide landen betreffen, maken een voortdurend punt van overweging uit in de Wetstraat en de regeering verlangt er naar, dat zij zal leiden tot het schep pen van de beste voorwaarden voor de betrekkingen tusschen beide landen. De Wester Schelde. Men meldt uit Brussel aan de „N. R. Ct." Prof. Merten, hoogleeraar aan de universiteit te Gent, een Belgische auto riteit op het gebied van waterbouwkum de, heeft aan de Bvusselsche „Stand aard" verklaard, dat naar zijn meening de oplossing van het vraagstuk van de geulen in de Schelde moet worden ge zocht in uitbageren en verbreeden aan den Westelijken kant van de vaargeul van Rilland, waardoor deze geul de voordeden zal verzekeren van een kor ter traject, dat tevens meer in harmonie zal zijn met de richting van den stroom. De toestand in de vaargeul bij Rilland zal geleidelijk verbeteren, mits de stroom in zijn werk 'bijgestaan wordt. Wat de geul van Bath betreft, zeide prof. Merten, dat zij nooit in staat zal zijn zichzelf te behelpen, Uit zijn uit eenzetting bleek verder, dat de vraag of de groote scheepvaart binnen afzien- baren tijd van de geul van Bath naar die van Rilland verlegd zal worden, een bevestigend antwoord verdient Het salaris-congres der rijksambtenaren Het salariscongres van de „Centrale" van vereenigingen van personeel in 's rijks dienst werd Zaterdag te 's-Gra- venhage voortgezet. De voorzitter, de heer Perdok, deelde Naar het Engelsch. „Je moet me naar bed laten gaan en slapen, anders ben ik bang, dat ik een zenuwtoeval krijgen en het heele huis bij elkaar gillen zal. Ik dacht, dat ik heelemaal beter was, nu ik jou weer heb, maar dat beven begint weer." „Ga dan naar bed, lieve meid. Ik zal wel wachten". „Goed. Maar eerst nog even naar de parelen kijken onze parelen 1 jam mer, dat ik er een verloren heb. Ik hoorde hem wegrollen. Hij lag zoo dicht bij hem, dat ik ik niet durfde". „Maar je daar maar geen zorgen over. Er zijn er nog een heele boel voor ons. Het eerste, wat we morgen, wanneer we weer wat op streek zijn, doen zullen, is ze goed te tellen." „We moeten er schatten op krijgen, Boy ,)Daar zou ik maar niet te veel op rekenen. Alle dëtectiven in New-York zullen er wel naar zoeken. Ik hoop maar, dat Chuff in dit zaakje niet on der één hoedje gespeeld heeft met Pete." „Daar is geen kwestie van". Er volgde een stilte. Toen het paar weer begon te praten, sprak het over andere dingen. Eindelijk viel Clo op den grond in slaap. Zij wist dat de pa- reien in de kamer ernaast waren. mede, dat met betrekking tot de Vrij dagavond in besloten vergadering voortgezette besprekingen over de sa larisnormen voor de verschillende dienstvakken, de vergadering zich op het standpunt stelde, dat de met 1 Mei als tijdelijke maatregel ingevoerde ver lagingen van de salarissen met de 8V2 premiestorting voor de pensioe nen en de andere reeds ingevoerde be knottingen op de inkomsten van aller lei groepen ambtenaren het levenspeil zoodanig hebben doen dalen, dat geen enkele verslechtering meer kan worden geaccepteerd. De vergadering verklaarde daarna de voorgestelde normen onaannemelijk en was van oordeel, dat deze geen onder werp van bespreking in de centrale commissie konden uitmaken. Indien de regeering op haar standpunt blijft staan in zake de voorgestelde normen, dan zal de Centrale voorstellen doen aan het C.N.O.P. om niet verder aan het overleg deel te nemen. Hierna werd de nieuwe wijziging van de Pensioenwet besproken. De voorzitter meende dat de bepa ling, waarbij de 55-jarigen-groep uit de Pensioenwet wordt gelicht, zonder dat zelfs ook maar een overgangsbepa ling voor deze menschen wordt ge maakt, niet geaccepteerd kon worden. Ook de wachtgelders worden z.i. de dupe van deze nieuwe Pensioenwet. Daarom moet ook tegen deze „ver slechteringen" actie gevoerd worden. Er werd een resolutie voorgesteld, waarin het volgende als het oordeel der vergadering wordt uitgesproken Enkele technische wijzigingen door de veranderde omstandigheden, waar onder de Pensioenwet werkt, zijn n%o- dig. De Pensioenwet is echter zóó kort in werking en heeft onder zóó bijzon dere omstandigheden gefunctionneerd, dat over hare werking nog geen oor deel kan worden geveld. De materieele verslechteringen, welke door de regee ring worden voorgesteld, nemen voor een zeer groot deel de in 1922 in de pensioenwetgeving zoo hoog noodige aangebrachte verbeteringen weer terug. De voorgestelde materieele „ver slechteringen" kunnen niet worden aan vaard. Het bestuur van de Centrale wordt opgedragen, met alle daartoe ge- eigende middelen te voorkomen, dat de voorgestelde verslechteringen bij de aanstaande herziening in een wetsont werp zouden worden neergelegd. Deze conclusie werd met algemeene stemmen aangenomen. De voorzitter herinnerde vervolgens aan het nog steeds bij de Kamer lig gende ontwerp, houdende regeling van den rechtstoestand der ambtenaren. Ten gevolge van het ontbreken van een dergelijke regeling zijn volgens hem al- lei misstanden mogelijk. Deze wet dient nu te worden behandeld en spr. wenschte aandrang uit te oefenen op de Kamerleden om de wet nog voor de ver kiezingen af te doen. Spr. stelde der halve een motie voor, waarin teleur stelling wordt uitgesproken over het feit, dat de volksvertegenwoordiging de behandeling van het bij haar ingedien de ontwerp van wet. regelende de rechtspositie der ambtenaren, op zoo'n ernstige wijze gedurende een reeks van jaren heeft vertraagd, waardoor het rijkspersoneel geheel rechteloos is ge bleven en thans aan de willekeur der regeering wordt overgelaten. Ook deze motie werd met algemeene stemmen aangenomen. Het jonge meisje sliep tot aan hef aanbreken van den dag. Tot haar ver bazing zag ze zich op den grond liggen en het eerste oogenblijik kon ze zich niet herinneren waar zij was. Doch dan kwam haar herinneringsvermogen te rug. Vlug stond zij op, kleedde zich stil uit, trok mrs. Mac Mahons groote nachtjapon aan en liet zich dan dank baar in het kleine bed vallen. Clo sliep niet meer, maar bleef tot acht uur, toen er leven in de kamer ernaast begon te komen, stil liggen. Dan ging zij weer aan het gat in den muur luisteren, tot zij bang werd, dat Violet met het ontbijt zou' komen. De vrouw had ge zegd, dat zij om negen uur zou komen en opdat het geen verwondering zou wekken dat het hongerige meisje niet „gesoupeerd" had, dronk Clo gauw het glas melk leeg en verstopte het brood en de ham. Ook het bed moest weer op zijn plaats gezet worden, om het gat te bedekken. Na hun wakker worden had Kit en haar man niets van belang gezegd, maar al 'heet gauw begon Kit zich on gerust te maken over haar kleeren. „Ik heb aan mrs. Mac Mahon gezegd dat we vanochtend onze bagage uit Brooklyn verwachten. Als zij niet komt, is zij gestolen, begrepen Het oude wijf zal geen kwaad denken van Chuff's vrienden. Hij is een echte familievriend. Och, in huizen als dit gebeuren allerlei dingen. Over een paar dagen zullen we Isaacs moeten telefoneeren, dat hij naar de parelen moet komen kijken. Chuff heeft een telefoon in zijn kamer, Een Internationaal Anti-drankverbod Congres. Aan de 5e conferentie van de Ligue Internationale des Adversaires der Pro hibitions, op 25 en 26 dezer in het Kur haus te Scheveningen te houden, wordt deelgenomen door vertegenwoordigers van organisaties uit Frankrijk, Enge land, Duitschland, België, Spanje, Por tugal, Denemarken, Finland, Oostenrijk, Zweden en Zwitserland. Uit ons land zijn er ongeveer 60 deelnemers. De conferentie wordt gepresideerd door graaf Bertrand de Mun, lid van de Fransche Kamer, voorzitter van het Comité International des Vins, Cidres, etc. te Parijs. Op 25 Juni worden voordrachten g houden door dr. Marcus, scous-chef van de Vin en Spiritcentralen te Stock holm, over „het stelsel van alcohol verkoop in Zweden", door dr. Ch. Bles, geneesheer te Amsterdam, over „Is het gebruik van alcohol schadelijk voor den gezonden mensch door dr. E. van Raalte, den Haag, over „Het ten gevolge van de Volstead-Act in het le ven geroepen Britseh-Amerikaanschc tractaat", terwijl in den namiddag de gedelegeerden der vertegenwoordigde landen rapporten uitbrengen. Weesinrichting te Neerbosch. In de jaarlijksche algemeene vergade ring van de Vereeniging Weesinrichting te Neerbosch, bracht ds. J. Schrijver, secretaris der vereeniging en directeur predikant der stichting, het jaarverslag uit. Allereerst wordt een terugblik ge worpen op de luisterrijke viering van het 60-jarig bestaan der stichting op 6 Juni 1923. Dit jaar werden 52 kinderen opgenomen-, 11 vertrokken er, die in hun familiekring terugkeerden, 32 wer den geplaatst in de maatschappij die werden om zoo te zeggen eervol ontsla gen, 6 stierven en 1 is weggeloopen. Op 31 December waren 481 kinderen in het bevolkingsregister der stichting in geschreven. Er waren 138.791 veplecg- dagen en ieder kind kostte 1.20 per dag. De algemeene gezondheidstoe stand was goed. Ook in het verslagjaar werd weder veel medewerking onder vonden. Dankbaar wordt melding ge maakt van de ingekomen legaten. Blij kens de in het verslag gpgenom en reke ning sluit deze in ontvangsten en uitga ven met 199.514.83. Broekhuys gezocht. Het „Algemeen Politieblad" meldt, dat de officier van justitie te Amster dam verzoekt te worden bekend ge maakt met de woon- of verblijfplaats van Willem Hendrik Broekhuys, geb. te Deventer 17 Juni 1883. VLISSINGEN, 23 JUNI. Onze badplaats. Hét concert, dat „De Budapester Kapel" Zondag van 122 uur in het hotel „Noordzee-Boulevard" gaf, ver schafte den bezoekers veel genoegen en muzikaal genot. Het spel van den cel list en den violist gaat boven het ge wone uit. Op het heerlijke zitje vóór hebben we een genoeglijk oogenblikje doorgebracht. Intérieur, terras en gevel van dit hotel hebben een verandering ondergaan, die, dunkt ons, het bedrijf zeer ten goede zullen komen. Van de reclame, die de directie, ook in Holland en Duitschland maakt, profiteert de ge- moet je weten." Clo wist het ook. Zij had goede re denen om het te weten en tevens, dat Chuff zijn telefoonboek geleend had aan Jake. Toen Violet tegen de deur trapte (zij had allebei haar handen noodig voor het blad), stopte Clo een zakdoek in het gat in den muur. Zij was bang, dat liet paar in de kamer ernaast zich er over verwonderen zou, als zij zoo hard zouden hooren praten. Neen, zij had niet goed geslapen, antwoordde zij op Violet's vraag. Zij had pijn in haar hoofd en misschien bleef zij den gehee- len dag wel in bed. De beloofde fooi werd gegeven en een nieuwe beloofd, wanneer Violet was toiletartikelen en wat kleeren wilde koopen. Ook moest zij postpapier meebrengen, omdat zij misschien een expresse-brief moest sturen. De koffie, hoewel slap, was warm en Clo voelde zich, toen zij die uitgedron ken had, als herleefd. Weer zette zij het bed weg, trok den zakdoek uit het gat en gifig toen op schildwacht zitten ontbijten. Later op den dag schikte het paar zich in de langdurige afwezigheid van Chuff. Mrs. Mac kwam zelf naar boven om te kijken naar haar kostgangers, die zich mr. en mrs. Stahl noemden. Zij zeide, dat zij gewend was aan de vreemde manieren van. mr Cheffinsky. Dikwijls bleef hij een paar dagen weg, maar zij maakte zich nooit ongerust hij kwam altijd weer thuis. De „Stahls" raakten niet uitgeput over het uitblijven heele badplaats. Waar de regeering deze leelijk dwars zit spoor, haven dient alle energiek streven van Vlis- singers zelf geprezen en aangewak kerd te worden. De Boulevards te Vlis singen zijn nog wel niet „The Leas" te Folkestone, maar een groote vooruit gang springt langs den geheelen rand in het oog en in het riante uitzicht op onze onvolprezen Schelde kan geen plaats met ons concurreeren. Het was gisteren weer zeer druk aan de badplaats, zoowel des middags als des avonds. Het heerlijke weder lokte dan ook bijzonder uit tot een bezoek aan strand en duinen. „Ons Genoegen" gaf gisterenavond een concert op den boulevard Evertsen. Een dicht opgepakte menigte stond in rustige aandacht rond de tent en,kon ongestoord genieten van het mooie programma, waarvoor wij directeur en leden gaarne allen lof brengen. Roeiwedstrijd der leerlingen van de „de Ruyterschooï". Het is een aardige gewoonte om te gen het einde van den cursus voor de leerlingen een wedstrijd te organisee- ren, waarin de liefhebbers van een wa tersport hunne krachten met elkaar kunnen melen. Dubbel aangenaam is het bijwonen van een dergelijke kracht proef, wanneer het weer zooals Za terdag meewerkt. Onder de vroolijke tonen der muziek van „St. Caecilia" begaven de deelnemers aan deze krachtproef zich, gekoesterd door een heerlijk stovend Juni-z-onnetje, dat het verblijf op het water wel verrukkelijk zal gemaakt hebben, naar het kanaal, waar enkele wapperende vlaggen, waaronder natuurlijk die van de De Ruyterschooï, een vroolijken aanblik opleverden. En op het water dobberden verschillende vaartuigen van de motor boot der marine, die de sloepen van het eind- naar het beginpunt sleepten af tot de door pagaaien kano toe, om de waarheid te zeggen eigenlijk te veel, hoewel die afwisseling een schilder- achtigen aanblik opleverde. De wedstrijd zelf werd door vele aan wezigen bijgewoond, onder wie we na tuurlijk de leeraren der Zeevaartschool met hunne dames opmerkten. -De regeling van den wedstrijd was als de vorige jaren, met dit verschil, dat n-iet voor de 2 groepen ieder afzonder lijke prijzen waren beschibaar gesteld, maar dat nu gekampt zou worden om verguld zilveren en zilveren medaille tusschen de ploegen van A en B, terwijl daarna door de 4, die de beste tijden hadden gemaakt, zou geworsteld wor den als we*dat woord nu eens mo gen gebruiken - - om den hoofdprijs de gouden medaille. Er is vinnig gestre den tusschen de 2 concurreerende ploe gen, wat wel het beste uitkwam bij de eerste ploegen, die resp. 3 min. 50.6 sec. en. 3 min. 50.8 sec. maakten. Hoe nauw keurig de samenwerking moet zijn tus schen de personen aan den start en den finish, bleek bij het roeien der 2e groep van de eerste ploeg, die door verschil tusschen die beide personen naderhand nog eens moesten overroeien. Ze maak ten toen resp. 3 min. 42.6 sec. en 3 min. 40.8 sec. Hoeveel invloed de aanwe zigheid van een gangmaker is, bleek bij het roeien van de laatste ploeg, die ter zelfder tijd voer met een ploeg van „Luctor et Emergo", de vereeniging, die in Oostende den eersten prijs wist te bemachtigen. De tijden, die door die 5e ploeg van groep A en door „Luctor et van hun bagage, wat zij veel onaange namer schenen te vinden dan het weg blijven van hun ouden vriend Cheffinks- ky. Of mrs. Mac Mahon hun verhaal geloofde of niet, valt moeilijk te zeg gen, maar zij beloofde, dat zij het een en ander op zicht zou laten komen. Dat deed Clo's hoop grooter worden. Mis schien waren Churn en Kit van plan zich uit te wagen. Als zij even een luchtje gingen scheppen, zouden ze waarschijnlijk de parelen thuis laten. Tijdens hun afwezigheid zou Clo dan wel zien op de een of andere wijze '111 de kamer te komen. Met Beverley's ju- weelen weer in haar bezit, zou haar taak hier afgeloopen zijn. Maar teleurstelling bleef niet uit. Na haar hoopvollen brief aan Léontine, werd aan Clo's verwachtingen op een spoedig succes de bodem ingeslagen. Kit en Churn kregen de kleeren, die zij gevraagd hadden, maar zij gingen niet uit en evenmin maakten zij plannen om uit te gaan. Zij zouden beneden eten, maar na elkaar. Een zou altijd de wacht houden 'bij de parelen. De ver melding in de couranten van het „meisje in lichtrose" had hen bang ge maakt. Na 'n heftige discussie kwamen zij overeen, dat zij, voor zij gezien had den „uit welken hoek de wind woei", Isaacs niet zouden laten komen. Dat was een heel offer, want zij wilden 'de parelen kwijt zijn, voor Cheffinsky kwam „rondneuzen", maar zij wisten niet zeker of zij Isaacs genoeg vertrou wen konden. Wie kon zeggen wat hij doen zou, wanneer men hem met INGEZONDEN iWEDEDEELINGEN. Emergo" gemaakt werden, waren resp. 3 min. 40.4 sec. en 3 min. 34.1 sec. Dit mag, naar wij hoorden een aardige prestatie genoemd worden, waar van deze 5e ploeg eenige roeiers slechts 3 weken getraind waren. De tijden door de ploegen der tweede groep (B) ge maakt, waren resp. 3 min. 19 sec.; 3 min. 34.4 sec. 3 min. 42.4 sec. 3 min. 48.4 sec. 3 min. 27 sec. en 3 min. 42.1 sec. Nu volgde een spannende wedstrijd, daar de ploegen van stuurman C. Har- reveld, J. L. van Leeuwen, F. Maas en H. Bor elkaar de gouden medaille moesten betwisten. Dit eereteeken werd behaald door de ploeg van stuurman. J. L. van Leeuwen in 3 min. 29.4 sec., ter wijl de andere ploegen resp. 3 min. 37.8 sec., 3 min. 34.8 sec. en 3 min, 31.8 sec. maakten. De verguld zilveren medaille viel ten deel aan de ploeg van stuurman C. Har- reveld uit groep A. terwijl de ploeg van stuurman H. W. Bor de zilveren me daille kreeg. Onder de iuchtige tonen van „St. Caecilia", dat zich tijdens den wedstrijd krachtig had geweerd, werd naar de stad gemarcheerd. Nadat om 8 uur de leeraren der Zee vaartschool en de toeiers met hunne genoodigden in de groote zaal van het Concertgebouw vereenigd waren, nam de directeur, de heer S. Visser, het woord om in de eerste plaats te wijzen op de groote belangstelling die' aan weerszijden van het kanaal zoovelen had vereenigd tijdens den wedstrijd, wat de organisatoris ten, zeerste ver heugt. Hij wees op de sportberichten in de dagbladen, die bewijzen, dat roei- wedstrijden een van de takken van -sport, waarbij het geheele lichaam in actie komt aan de orde van den dag zijn. Maar hij toonde aan, dat de roei- wedstrijden van de De Ruyterschooï niet vergeleken kunnen worden bij die bovengenoemde (te zwaar materieel en training). Vooral dit laatste dient ver meld, omdat het gros der leerlingen slechts daaraan denkt en doet, wanneer de wedstrijd in 't zicht is. Hij wijst op de waarde van het roeien, waar men, bij sommige gelegenheden veel voordeel kan hebben als b.v. de boot nog het eenige redmiddel is. Spr. vindt voor het feit, dat het aantal deelnemers aan den wedstrijd vooral tot.de machinisten- afdeelingen behoort, geen voldoende verontschuldiging in het studeeren voor het examen, waar onder de mede roeiers een 20-tal zijn, die zich aan staanden Dinsdag aan het examen gaan onderwerpen en waar voor het meedoen aan een pretje, waarvoor men zich niet behoeft in te spannen, wel tijd is. De heer Visser eindigde zijn toe spraak met dank te betuigen aan allen, die hunne medewerking hebben ver leend om dezen roeiwedstrijd te houden en te doen slagen. Hij geeft het woord aan den heer Jasperse, die zich bereid heeft verklaard de behaalde medailles uit te reiken en die misschien wel zal vertellen „dat de matroosjes van Kaatje groote geldsommen probeerde om te koopen om zijn vrienden te verraden. Zij moesten wachten en dus Clo ook. Dagen verliepen. Clo hield zich nog steeds ziek en gaf aan Violet groote fooien. Eens hoorde zij Kit vragen wie er in de kamer er naast woonde maar mrs. Mac's antwoord was bevredigend. Een arm klein ding, een kameniertje, dat buiten betrekking was een Iersche die een vroegere kostgangster haar had aanbevolen. Negen dagen verliepen en toen zag Clo in de courant, die zij geregeld las, een advertentie, door justin O'Reilly opgesteld en voor haar bestemd. Zij was zoo gesteld, dat niemand anders de beteekenis kon raden. „C. R. van haar neef, die j u s t i n*) is" luidde het opschrift, dat haar aandacht trok. Hij wist dat zij wist, dat hij Justin heette 'en zij had zich den eersten keer als zijn nicht laten aandienen „Ik werk het probleem van Zondag met behulp van een deskundige uit. De ontvangen brief onvoldoende. Wilt 11 mij niet laten weten waar u bent Het jonge meisje durfde niet per brief op advertentie antwoorden. Violet zou iedere boodschap willen doen, maar een dergelijke belangrijke op dracht kon haar niet toevertrouwd worden. O'Reilly moest maar tevreden zijn met het briefje aan mrs. Sands. (Wordt vervolgd.) Juist thuis.

Vlissingse Courant | 1924 | | pagina 1