CHOCOLADE IJSCO-WAFEL ram WOENSDAG 30 APRIL. -VOlO 25 62e Jaargang .1924--» BINNENLAND FEUILLETON VROUWENLIST Maatschappij ffl Stoomvaart Neemt eens Proef met onze IJsco-Fabriek „Walcheria" Stads- en Provincienieuws sgens zijn aeonstru- van urd, ddeiburg. AARTEN. SSINGSCHE COURANT sn Verhuur, Koop ea Verko&p 'tferi en Dleastaan vragen, e« uitbetaling, van 1-5 regeli I ce regel meer 15 cent I )oning aangeboden voor I nette ongemeubileerde of BOVENWONING liedt. Brieven onder no. Vliss. Courant". N PAKMEISJE gevraagd. scofabriek „Walcheria"- IET MEISJE Zondags vrij. ordstraat 42. eiken -AMEUBLEMENT, it SaJonkasi, 4 Stoelen,! Canapé en Tafel. Ook Oaslamipen o.a. eeif oon. 's Avonds na 7 *J itreau „Vliss. Courant-1 6) een net DAGMEISJE. otel SCHRöDER, BoA-| :n 6. ABONNEMENTS-PRIJS Voor Vlissingen en gemeenten op Wal- I wm f 2.20 per drie maanden. Franco l«r het geheele rijk: ƒ2.50. Wee-k-abon- I «menten 17 cent, alles bij vooruitbetaling. I Wonderlijke nummers 5 cent ADVERTENTIE-PRIJS „an 4 regels 1.10 voor iedere I «1 meer 26 centbij abonnement spe- ISe prijzen. Reclames 52 cent per regel I Kleine Advertenties betreffende Huur en I Verhuur Koop en Verkoop, Dienstaanbie- Ljen én Dienstaanvragen, enz., prijs, bij I vooruitbetaling van 1—5 regels ƒ0.75, elke I regel meer 15 Cent. I Familieberichten van 16 regels 1.70, liodere regel meer 26 cent "kamer-overzicht Eerste Kamer. Zitting van Dinsdag. Salaris-verlaging. Algemeen debat. De ontwerpen tot salaris-verlaging |voor de leden van de Rekenkamer, den Laad van State en de rechterlijke macht I ontmoetten bezwaren o.a. bij den heer |Van Embden, die deze salarisverlaging oen verkapten fiscalen maatregel vond. Ipe vermindering geschiedt niet omdat salarissen te hoog zijn maar uit be- Iziiiniging. Wat heeft een wettelijk ge garandeerd salaris te beduiden als het Izoo gemakkelijk is te veranderen I Minister Colijn maakte zich er ge- I makkelijk af en de Kamer aanvaardde lóezc ontwerpen. Alleen de socialisten I en vrijz.-democraten stemden tegen. Vervolgens weer algemeene beschou- vingen. De heer Dobbelman hield een onbe- I duidende rede over tariefsherziening, I die hij zeer noodig achtte en over de I wenschelijkheid van uitvoerverboden. I De heer De Gijseiaar drong aan op I herziening der pensioen-regeling, die hij 1 dringend noodig achtte, omdat zij meer jdan ergerlijk is. Ieder die maar even zijn I neus stak in een staatsbureau, profiteert I van die wet, waardoor de kosten enorm I zijn gestegen. Met zeven procent kan I men volstaan en het was onnoodig meer I te eischen dan strikt noodig was. Inzake I art. 40 is hij het eens met de Regeering. I Hij betwijfelde of de Tweede Kamerle- I den wel objectief kunnen zijn in deze [zaak, aangezien zij zelf semi-arrfötena- Iren zijn geworden en hun salaris ver- I hoogden en veilig stelden in de Grondwet. Het ontslag aan de gehuwde ambte- [nares vond bij mevrouw Pothuis-Smit, I die zelf lang gehuwde ambtenares is [geweest, natuurlijk scherpe bestrijding, 't Was best mogelijk een baantje en de [zorg voor het huisgezin, als men maar organiseeren kan en een vasten wil had. De Regeering zou geen succes hebben I met haar daad. Ten slotte trachtte de beer Blomjous, I één der onbeduidendste leden der Ka- I mer, de rede van mr. Van Embden tegen het militaire gepruts te ontzenuwen.Het bleef bij eenige algemeenbeden en af gezaagde theorieën en het was bijna j grappig dezen gemoedelijken Braban der te hooren filosofeeren over de de fensie van Indië. De Koningin en de bezuiniging. In verband met het ingaan der sala risvermindering van de rijksambtenaren °P 1 Mei heeft de Koningin goedgevon den thans eveneens gevolg .te geven aan het reeds het vorig jaar geuite voornemen om een gedeelte van haar Naar het EngelscfL welbespraakt ÏGENWOORDIGER rieven met opgaaf va" I tegenw. werkkring I vjh. DE VEY MEST-1 ïingen. Middelb.-Rotterdam ngelegen plaatsen. VAN PASSAGIERS IEREN EN VEE. t. Hi f- Mei T.B. nor TJ 'u I 1 8 2 5 6 matiea te bekomen TT btiea te bekomen- iï- vos Erven êL VUö, B. EENHÖÓBN,Tf' 2 OOSTBBHOÜT,W- HOOFDSTUK IV. Het leek wel alsof dien dag alles Roger Sands tegenioopen moesi. Hij bad de laatste maanden een gevoel gehad alsof er een muur opgetrokken werd wsschen hem en John Heron, wiens Proces hij in Californië gewonnen had. Indien ooit een zakenman dank ver schuldigd was aan het brein van een ander, dan zeker John Heron aan Ro ger Sands, die niet alleen zijn naam, waar ook zijn leven gewaagd had tegen machtige vijanden van den zooge- naamden Caiitornia Oil Trust King, ueron had dat blijkbaar ten zeerste op U'js gesteld en vóór Roger weer naar l-Ï ,.(?rk terug ging, was hij bijna "'aderlijk hartelijk geweest en had hij, naar vergeefs. Roger gevraagd bij hem V f vrouw, een beroemde schoon- J met Spaansch bloed in haar aderen, logeeren. Hij had éénmaal, "middellijk na Sand's vertrek, geschre- woua11 k'i het hooren van Roger's hu- 'k een telegrafischen gelukwensch ant,?" Maar het vriendschappelijke In ,°?H was onbeantwoord gebleven, thppc wel'iksgesohenk, een gouden (lp n,vies' was slechts een kaartje met Revnpïa11 ;,"Mr- en mrs. John Heron" Hndiffrt a Sand's dankbetuiging "l'gde de correspondentie... Dat had rijksinkomen ter beschikking van den minister van financiën te laten. De gehuwde ambtenares. Bij Kon. besluit is bepaald, dat vrou welijke ambtenaren, die wegens huwe lijk eervol ontslag hebben genomen en geen aanspraak hadden op dadelijk in gaand pensioen en deswege een gratifi catie ontvingen, bij herplaatsing in eenige pensioengerechtigde betrekking verplicht zijn onverwijld het uitgekeerde bedrag terug te storten. De vaargeul bij Valkenisse. Op vragen van het Tweede Kamerlid, de heer Van der Waerden, betreffende de verzanding van de geul bij Valke nisse, de uitvoering van de daarvoor benoodigde baggerwerken en het in goeden staat houden van den scheep vaartweg langs de Schelde, heeft de minister van buitenlandsche zaken ge antwoord Het Nederlandsche loodswezen heeft den 26sten Februari de aandacht van het Belgische loodswezen gevestigd op de ongunstige verandering in den toe stand van het vaarwater bij Valkenisse. Het verzoek van het Belgische ge zantschap om de noodige baggerwer ken te mogen uitvoeren, dateert van 3 Maart. Den 13den Maart werd aan het Belgische gezantschap telefonisch de Voorloopige gunstige beslissing mede gedeeld, welke mededeeling den vol genden dag schriftelijk werd bevestigd. Tevens had op 13 Maart telegrafisch de minister van waterstaat den hoofd ingenieur te Middelburg gemachtigd, om aanstonds een voorloopige vergun ning te verleenen. In aanmerking genomen den tijd, die noodwendig moest voorbijgaan met het 'Onderzpek der aanvrage en het overleg tusschen de daarbij betrokken autoritei ten, blijkt uit het vorenstaande genoeg zaam, dat de zaak met spoed is behan deld. Daar de Belgische regeering had verzocht, het baggerwerk te mogen ver richten, zooals door haar ook bij vorige gelegenheden geschiedde,bestond daar tegen bij de Nederlandsche regeering geen bezwaar en werd in het verzoek gaame toegestemd. De regeering verleent, evenals tot dusver het geval was, v.ooi- het houden in 'goeden staat van den scheepvaart weg langs de Schelde en de voorziening in storingen steeds gaarne haar mede werking. De overwegen der spoorwegen. Door de Nederlandsche Spoorwegen zullen op alle overwegboomen trwee roodgekleurde glazenreflectoren wor den aangebracht en wel op een ouder lingen afstand van 1 meter in het mid den van den boom, zulks tot veiligheid van het verkeer. Een ziekenhuiskwestie. De gemeente Den Helder heeft, even als onze gemeente, een ziekenhuis kwestie, waaromtrent de correspondent van het „Hbld." te Den Helder het vol gende mededeelt De gemeente Helder bezit een zieken huis, dat al sinds jaren niet meer aan de eischen kan voldoen. Het is vrij pri mitief ingericht, en vooral de barakken voor besmettelijke ziekten zijn zeer on voldoende. Reeds lang zijn plannen in de maak om verbetering in den toestand te krijgen, maar afdoende hulp kan .al leen van een nieuw ziekenhuis komen, en daarvoor ontbreekt het der gemeente aan de noodige gelden. Indertijd is daor den raad reeds een besluit genomen het bestaande weeshuis, dat tengevolge Roger gehinderd, want hij mocht Heron graag en was er niet aan gewoon in een hoek gezet te worden. De eenige reden, die hij voor Heron's houding vinden kon, was, dat Beverley in zijn bedank brief geen briefje voor mrs. Heron had ingesloten. Zij had beweerd, dat het cadeau voor hem was en dat het op dringerig zou schijnen als zij mrs. Heron schreef. Roger liet de zaak op haar beloop en had uit beider naam bedankt. Eindelijk las hij in een der couranten, dat „mr. en mrs. John Heron van plan waren bin nenkort naar het Oosten te gaan, om daar den zomer door te brengen". On middellijk schreef hij, zonder Beverley te raadplegen, dat hij het bericht gele zen had en hoopte, dat hij en zijn vrouw hem ,een bezoek zouden brengen, zoo dra het huis in Newport in orde zou zijn. Hij had niet op zijn kantoor ge- schreyën, maar thuis met het Park Avenue adres op het papier. Toen hij dien dag thuis kwam, zag hij een brief met het handschrift van John Heron boven op zijn lessenaar liggen. Inplaats van dadelijk naar Beverley te gaan, zooals zijn gewoonte was, ging hij aan zijn bureau zitten om zijn corresponden tie te lezen. Eerst maakte hij den brief van Heron open, welke slechts enkele regels be vatte „Waarde mr. Sands, Mijn vrouw en ik danken u zeer voor uw vriendelijke invitatie, maar daar wij reeds een groot aantal afspraken heb ben, ben ik bang, dat wij niet in staat van het verder doorvoeren der gezins verpleging buiten gebruik kwam, in te richten voor ziekenhuis. Hierdoor was weliswaar een veel grootere ruimte ver kregen, maar uit den aard der zaak kon een dergelijk, niet voor ziekenhuis ge bouwd perceel, ook niet anders dan ge brekkig zijn. Ged. Staten keurden het betrekkelijk raadsbesluit niet goed we gens de groote kosten, daaraan verbon den, en de zaak bleef hangende. Het tekort aan ruimte is te Heider zoo groot dat reconvalescenten maar zoo spoedig mogelijk naar huis worden gezonden, daar andere, ernstiger patiënten, op opneming wachten. Inmiddels verluidde nu en dan iets betreffende onderhandelingen, die met de marine zouden worden gevoerd be treffende het opnemen van burger patiënten in het marine-hospitaal. Deze inrichting is uitstekend geoutilleerd en vooral de laatste jaren meer en meer gemoderniseerd, en zij kas in alle op zichten aan de eischen voor een zieken huis eener gemeente van 30.000 zielen, voldoen. Toen nu voor eenige weken terug de raadsleden en de pers werden uitgenoodigd tot bezichtiging van be doeld hospitaal, geschiedde dat om den raad eenigszins te orienteeren over de ze aangelegenheid en ook om de zaak in het openbaar ter sprake te brengen. De voorwaarden, waarop het rijk het hospitaal aan de gemeente Helder af staan wilde, waren, behoudens één en kele bepaling, zeer aannemelijk. Deze eene bepaling, die in de plaatselijke pers dan ook een levendige discussie uitlokte, betrof de specialistenhulp. Aan het gemeentelijk ziekenhuis is namelijk een chirurg verbonden, en de bepaling, dat in Tiet marine-hospitaal uitsluitend de eigen specialisten van de marine mochten arbeiden, sloot dezen specialist en eventueele andere dus uit. Hiertegen werd door enkelen opgekomen ande ren gaven als hun meening te kennen, dat in geen enkel gemeente-ziekenhuis andere dan de eigen chirurgen worden toegelaten. Thans is van de zijde van Burg. en Weth. feet betrekkelijke voorstel ver schenen, en de zaak zal in den raad worden behandeld. Burg. en Weth.heb- feen voor de tegenwoordige exploitatie van het gemeente-ziekenhuis een be drag van 56.700 per jaar berekend. De uitgaven, vallende op de uitvoering -van het contract met inbegrip van de annuïteit voor de kosten van verbou wing, zullen ongeveer 40,600 beloo- pen. Natuurlijk is een en ander moeilijk juist te becijferen, doch Burg. en Weth. meenen, dat de kosten zullen blijven beneden de tegenwoordige. Daarbij komt de belangrijke verbetering van den toestaud.Wat de bestreden clausule betreft, de minister is daaraan tegemoet gekomen, door deze voorwaarde voor- loopig buiten toepassing te laten, zoo dat het aan klasse-patiënten vergund is zich door een particulieren -specialist te doen behandelen, zoolang er te Helder geen ander ziekenhuis bestaat. Zoodra evenwel moeilijkheden daardoor ont staan, zal deze vergunning weder wor den ingetrokken. Voor de burgerpatiënten worden 80 bedden beschikbaar gesteld, waarvan tenminste 50 voor vrouwen en kinderen. Wanneer de aanvraag om opneming deze getallen overschrijdt, zal, bij vol doende plaatsruimte, daaraan worden voldaan. De gemeente vergoedt voor haar eigen patiënten 5.50 per patiënt per dag, 6.50 voor verloskundige of specialistenhulp. Voor rekening der ge meente komen de kosten van eenige noodzakelijke veranderingen (hef ma- zijn zullen daaraan gevolg te geven. Uw dienstwillige JOHN HERON." Het bloed stroomde naar Roger's voorhoofd. Hij begreep, dat het een opzettelijke afwijzing was. De laatste brief was begonnen met „Beste Sands" en eindigde met „Uw ■eeuwig dankbare". Roger was meer •woendend dan verbaasd. „Den volgen den keer, als hij me vraagt hem uit zijn moeilijkheden te helpen, kan hij er naar fluiten Op dat oogenblik klopte Beverley op de deur en maakte die half open om naar binnen te gluren. Dat prikkelde Roger. Hij had haar van den beginne af gezegd, dat zij niet behoefde te kloppen. „Hoe dikwijls heb ik je nu al gezegd, dat je niet moet kloppen viel hij te gen haar uit. „Je kunt binnenkomen als je wilt." Dit was de eerste maal, dat hij boos tegen haar sprak. Beverley schrok en de uitdrukking op haar gezicht maakte hem nog harder in plaats van hem met berouw te vervullen. Beverley had een frissche kleur gehad maar zij werd bleek, toen Roger haar zijn verwijtende woorden toesohreeuw- de. Toen zij den brief in de hand van haar man zag, stroomde het bloed naar haar wangen terug. Als het mogelijk geweekt was, dat zij Heron's hand schrift gekend en herkend had, zou het geleken hebben alsof het zien daarvan haar met vrees, vervulde. Maar zoo'n ver-gezochte gedachte kwam niet bij ken van een afscheiding) tot een maxi mum van 5000. Verder kan de ge meente te allen tijde haar overeenkomst opzeggen. De tegenwoordige directeur van den gemeentelijken geneeskundigen dienst komt aan het hoofd fe staari van de burgerafdeeling. Het afscheid van mevr. Van Eysden Vink. Hoe hoog de verwachtingen over den afscheidsavond van mevr. Marie van EysdenVink ook gespannen waren, de avond zelve heeft die verwachtingen nog verre overtroffen, want het is ge worden één groote demonstratie van ■het dankbare Rotterdam aan de groote kunstenaresse. Fabelachtige prijzen wa ren voor de plaatscen besteed en in den namiddag kon men vergeefs 50 voor een parterre-plaats bieden. ■Bij de hülde-betuiging, die ruifn een uur duurde, heeft de burgemeester mr. dr. Wytejna-, onder daverende toejui chingen van het publiek medegedeeld, dat mevr. van Eysden door de Koningin was benoemd tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Geen wefktijdverienging. De gemeenteraad te Deventer heeft na een zeer fel debat met 18 tegen 4 stemmen verworpen een voorstel van de Vrijheidsbondsche raadsfractie om de 48-urige werkweek voor de gemeente arbeiders in te voeren, den werktijd voor de ambtenaren met 3 uur per week te verlengen en den vacantie-bijslag af te schaffen, verworpen. Een conflict tusschen burgemeester en politiebond. De burgemeester van Leiden heeft aan het politiepersoneel bekend ge maakt, dat hij de afdeeling Leiden van den Algem. Bond van Politiepersoneel in Nederland niet meer erkent, en dat hij met haar in geenerlei relatie zal tre den. Aanleiding tot dat besluit vond het hoofd der politie in een artikel in 't Bondsorgaan „De Politiebode", waarin Leidsche politietoestanden worden be sproken en waarvan de burgemeester veriklaart dat de inhoud onwaar is en voor hem beleedigend. Waar de afdee ling aangesloten is bij den Bond, die dit schrijven met zijn verantwoordelijk heid dekt, meent de burgemeester er de afdeeling mede verantwoordelijk voor te moeten stellen. „Mercurius". Het zoo juist verschenen jaarverslag van den Nationalen Bond van Handels- en Kantoorbedienden „Mercurius" ka rakteriseert het afgeloopen jaar als een, waarin „het roer om is" gegaan mét den weergekeerden groei van het leden tal blijkt ook het vertrouwen in den vakbond, d.i, het vertrouwen in eigen kracht, bij de bedienden terug te keeren Sterker dan in het jaar tevoren zag de Bond zich in 1923 genoopt tot „af weer" van verslechteringen en vooral tot het bepleiten van wachigeldregelin gen bij ontslagen. Per 31 December 1923 werd via de afdelingsbesturen, daar voor verschillende bedrijven eenige verbetering viel te constaieeren, bij 5000 werkgevers een ernstige herzie ning der salarissen, met name voor de jongeren, bepleit. In verband met de steeds meer veld winnende mechaniseering van den ar beid op de kantoren werden in de drie groote steden cursussen in de bediening der moderne kantoormachines geopend, die zich in buitengewoon groote belang stelling mochten verheugen. Bij den minister van arbeid werd haar man op. „Pardon", zeide zij vlug. „Ik hoorde je stem 'ik dacht, dat er iemand bij je was Roger vergat, dat hij hardop gespro ken had. Zwijgend liet hij het jonge vrouwtje de kamer doorloopen en gaan zitten in den makkelijken stoel, dien zij „de hare" noemde. Zij liet er zich in neervallen, alsof haar knieën haar den dienst weigerden, en keek Roger aan. Toen hij niets zeide, kon zij de span ning niet langer verdragen. „Ja je was een brief aan het lezen heb ik je soms gestoord „Die brief is van geen belang", zeide Roger, terwijl hij hem op het bureau wierp. „John Heron schrijft me, dat hij en zijn vrouw niet in staat zullen zijn ons te Newport te bezoeken. Uit zijn toon zou ik opmaken, dat hij zich be- Ieedigd voelde. Waarschijnlijk heeft mrs. Heron verwacht, dat je in de wol ken geweest zou zijn over het huwe lijkscadeau en heeft zij hem opgezet, omdat je haar niet geschreven hebt." „Heb jij de Herons gevraagd bij ons te komen Ik ik wist niet „Ik heb ze gevraagd", viel hij haar in de rede. „Ik had gehoord, dat zij hier kwamen." „O, Roger, ik had ze niet kunnen ontmoeten Als zij het aangenomen hadden, had ik ziek moeten zijn of of weg moeten gaan riep Beveriey uit in een van haar impulsen, waarover zij dan het volgende oogenblik weer berouw scheen te hebben. „Ik ben blij, dat de toon van Heron's brief je niet INGEZONDEN MEDEDEEL1NGEN. l£TS FIJNS Beleefd aanbevelend, andermaal krachtig aangedrongen op invoering der Arbeidswet voor de kan toren, welk adres door tallooze sympa thiebetuigingen van vakgenooten werd gesteund. Aan den directeur-generaal van den arbeid werd een uitvoerig adres gericht met vermelding van de vele kantoren, waar buitengewoon lange werktijden voorkomen. Ter bevordering van het handelson derwijs langs schriftelijken weg werden in samenwerking met de vereeniging voor correspondentie-onderwijs speci ale „Mercurius cursussen" in boekhou den en handelscorrespondentie inge steld. Met voldoening wordt in het verslag vastgesteld, dat wat nooit nog mogelijk was gebleken een concentratie van vakorganisaties van hoofdarbeiders, in het afgeloopen iaar is verwezenlijkt. Een vlugschriftje, waarin op grond van de thans heerSchende overvoering der arbeidsmarkt, gezien in verband met conjunctuur-verschijnselen voors hands ontraden wordt het vak van kantoorbediende te kiezen, werd op groote schaal verspreid onder ouder commissies, bureaux voor beroepskeu ze, arbeidsbeurzen, directeuren van handelsscholen enz. Terwijl de meeste vakbonden in le dental vrij sterk achteruitgingen, zag „Mercurius" in den loop van 1923 zijn ledental van 9210 stijgen op 9386, o.w. 1202 vrouwen. Uitgekeerd is in totaal uit het zieken fonds aan 289 leden 13.916.76, uit het werkloozenfonds aan 929 leden een be drag van 133.643.99, uit het Onder steuningsfonds aan L89 leden een som van 14.514.10, door de commissie tot steun in natura werden goederen ver strekt tot een waarde van 8407.29. De winst- en verliesrekening der or ganisatie sluit in ontvangst en uitgaaf met een bedrag van 168.232.99^,. terwijl het kapitaal der bondsinstellin- gen op 31 December 1923 totaal 57.942.42y2 bedroeg. Een droge kermis. De gemeenteraad te Groningen heeft met 20 tegen 13 stemmen verworpen een voorstel van Burg. en Weth. om bij wijze van proef de drooglegging gedu rende de kermis van 1924 op te heffen. Enkele leden die tegen het voorstel van Burg. en Weth. waren, verklaarden, dat de politie niet alles gedaan heeft om het fapverbod goed tot zijn recht te laten komen. VLISSINGEN, 30 APRIL. De jaardag van Prinses Juliana. Heden vierde H.K.H. Prinses Juliana haar 15en jaardag, en dus wat men in onze provincie noemt een kroonjaar. bevalt, omdat je ze dan wel nooit meer zult vragen. Ik heb toch niets ge daan, dat je misnoegen heeft opge wekt „Dat zal je zelf wel het beste weten." „Hoe bedoel je dat „Is het nog noódig dat te vragen Ik ben naar huis gekomen met het plan je niets te vragen. Maar ik moet toch één opmerking maken je bent erg verbaasd, dat ik een vriend van me tot een bezoek uitnoodig zonder dat ik jou daarover raadpleeg. Dat lijkt nu al heel weinig in overeenstemming met wat jij gedaan hebt. Ik heb het avondblad gelezen en „O, Roger Staat het in de courant... van dat arme kind en mij 7' „Natuurlijk jij en ik zijn de eersten de besten niet „Je vindt toch niet. dat ik daar slecht aan gedaan heb „Slecht is zoo'n groot woord Je hebt iets dwaas gedaan, iets onvoor zichtigs voor mij." „Wat voor kwaad kan het kind jou doen „Dat hangt heelemaal af van het feit wat voor soort „kind" zij is Misschien kan jij me beter omtrent haar inlichten dan de „Evening Star „Dat kan ik zeker niet", zeide Bever ley met een bevende stem. „Het eenige wat ik weet is, dat zij het ongelukkig ste wezentje is, dat ik ooit gezien heb... zoo jong en wanhopig, liggend in plas sen van bloed". (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1924 | | pagina 1