A. J. P,s Kerstpudding SPORT INGEZONDEN STUKKEN BUITENLAND GEMENGD NIEUWS LAATSTE BERICHTEN Burgerlijke Stand pontendienst in. te richten, sp.eciagl voor automobielen, naast den bestaanden dienst. Daarvoor zouden'-volgens het oordeel van de geraadpleegde deskun digen de aanleginrichtingen te Vlissin- gen en te Breskens aanzienlijke veran dering moeten ondergaan, waarvan de kosten globaal worden geschat op 7(^ ton, resp. 1 millioen, naarmate een op lossing met drijvende pontons of met uitsluitend bruggen gekozen zoude worden. Zoolang niet definitief vast staat, dat het rijk zich die kosten wil getroosten, waaromtrent tot heden niet de minste zekerheid bestaat, kan aan dat denkbeeld vooralsnog geen verdere uitvoering wórden gegeven. Intusschen is eveneens overwogen, of een der ra derbooten en wel de „Zuid-Beveland", door verbouwing voor het beoogde doel dienstbaar zou kunnen worden ge maakt. Genoemde scheepsbouwkundig ingenieur heeft daarnaar een onderzoek ingesteld de kosten der verbouwing worden door hem geschat op ten min ste f 120.000. Evenwel blijft dan het schip z.i. nog gebrekkig, omdat het te smal is en hierdoor bij het laden van zware auto's te veel slagzij zou krij gen het schip is bovendien 24 jaar oud, zoodat zich mogelijk bij verbou wing verrassingen zullen voordoen, waardoor genoemd bedrag in niet ge ringe mate zou worden overschreden. Hij heeft daarom de verbouwing ten sterkste ontraden. Thans wordt ge tracht op een andere wijze een oplos sing te vinden. Verbinding van Oostelijk Zeeuwsch- Vlaanderen met overig Zeeland. Waar de behandeling van het in de zomerzitting in handen van Ged. Staten gestelde verzoek tot wijziging van de verbindingen van Oostelijk Zeeuwsch- Vlaanderen met overig Zeeland door middel van de booten van den Provin cialen stoombootdienst op de Wester- schelde, uitgaande van de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Middel burg, een uitgebreid en veelzijdig on derzoek noodig maakt, is dit nog niet afgeloopen. Ged. Staten hopen in de volgende zitting omtrent deze aangelegenheid een voorstel te kunnen doen. Verpleegkosten armlastige krank zinnigen. In verband met het voornemen van de regeering om de bijdrage van 40 per patiënt aan de gemeenten in te- trekken, waartegen Ged. Staten in een adres aan den minister van binnenland- sche zaken en landbouw hun bezwaren hebben ingebracht, stellen zij voor als die intrekking doorgaat, de helft der rqeerdere kosten voor rekening der pro vincie te nemen en de andere helft (dus beide 20) voor rekening der gemeen ten te doen komen. KERK- EN SCHOOLNIEUWS. Geref. Kerken. Bedankt voor het be roep naar Meerkerk door ds. H. Brou wer te 'DriewegenBorssele. De heer W. Spinnaaij, onderwij zer aan school D alhier heeft, wegens zijn benoeming aan de rijksleerschool te Middelburg, tegen 1 Februari a.s. uit eerstgenoemde betrekking eervol ont slag aangevraagd. Tot tijdelijk leerares in de wis kunde aan de eerste H. B. S. voor meisjes te Rotterdam is benoemd mej. S. P. van Houte te Middelburg. Tot onderwijzer aan de Rijksleer school te Middelburg is benoemd de heer P. Minet te Nieuw- en St. Joosland. Voor het examen aardrijkskunde middelbaar onderwijs is te Amsterdam geslaagd de heer P. Westerhof te Ter Neuzen en te Utrecht slaagde voor het examen middelbaar onderwijs delfstof-, aard-, plant- en dierkunde de heer A. iHoolhorst te Oostburg. MARINE EN LEGER. De luitenant ter zee 2e klasse J. F. W. Nuboer wordt uit Oost-lndië terug verwacht. 15 November zijn per stoomschip ,,Prinses Juliana" uit Oost-indië in Nederland teruggekeerd schipper C. D. van 't Veer, korporaal-bottelier G. J. Struijk, matroos le klasse G. Over mans, C- F. Schuuring, matroos 3e klasse J. A. van Tol, A. C. Beukers, marinier le klasse G. J. H. ter Haar en Th. D. Goossen. Vice-admiraal Fock. De officieren van zee- en landmacht in de Stelling den Helder brachten Woensdagavond, met de stafmuziek aan het hoofd, een serenade aan den stellingcommandant C. Fock, bij gele genheid VSm zijn benoeming tot vice- admiraal. Ook van de zijde der burgerij werd hierbij veel belangstelling ge toond, wat wel te verklaren is. Admi raal Fock heeft gedurende zijn verblijf sedert 15 December 1921 in Den Helder getoond veel belang te stellen in zaken de gemeente en de ingezetenen betref fende en bij verschillende gelegenheden het nut betoogd van een goede ver standhouding tusschen de burgerij eener- en zee- en landmacht anderzijds. RECHTSZAKEN. Door de rechtbank te Middelburg zijn veroordeeld wegens verduisteringW. M. H., 23 jaar, scheepstimmerman te Souburg, gedeti neerd, tot 6 maanden gevangenisstraf K. N., 31 jaar, koopman te Zierikzee, tot 4 maanden gevangenisstraf voor waardelijk met 3 jaar proeftijd diefstalJ. J. V., 20 jaar, bakker te Eecloo (B.), gedetineerd), tot 6 maan den gevangenisstraf P. H., 27 jaar, arbeider te Nieuwerkerk, gedetineerd, tot 2 jaar gevangenisstraf C. J. L. L., 26 jaar, arbeider te Nieuwerkerk, ge detineerd, tot 3 jaar gevangenisstraf heling C. L., 45 jaar, landbouwer te Nieuwerkerk, tot 3 maanden gevange nisstraf. Door C. J-, 21 jaar, arbeider, wonen de te Serooskerke, is hooger beroep aangeteeicend tegen het vonnis der rechtbank te Middelburg van 9 Novem ber jl., waarbij hij, wegens het veroor zaken van lichamelijk letsel door schuld, werd veroordeeld tot een hech- tenisstraf van f4 dagen. Onvoorzichtig motorrijder. De rechtbank te Amsterdam heeft vonnis gewezen in de zaak van den motorrijder die in de Ferdinand Bol straat op het trottoir was gekomen en daarbij een vrouw had aangereden, die aan de gevolgen overleed. De rechtbank veroordeelde beklaag de tot drie maanden gevangenisstraf. De eisch was 6 maanden. Biljarten. Gisterenavond trad in het café „Monopole" prof. De Regt voor de tweede maal op. Zijn tegenstander was de kampioen van Vlissingen, de heer Th. Desmet. Ook deze partij werd door den heer De Regt gewonnen. Hij maakte 500 punten in 33 beurten, ge middeld dus 15.1 met een hoogste serie van 62. De heer Desmet maakte 180 punten in 32 beurten, gemiddeld 5.60 met een hoogste serie van 19, alles kaderspel. De leider van deze partij, de heer Goormachtig deelde daarna mede, dat de clubvereeniging „Vlissingen" in Ja nuari een wedstrijd zal uitschrijven om het kampioenschap van Vlissingen, waaraan iedere Vlissinger kan mee doen, terwijl in Februari een beker wedstrijd zal plaats hebben, uitsluitend voor leden van biljartverenigingen, gevestigd te Vlissingen. Bulten verantwoordelijkheid der redactie De copie wordt niet teruggegeven Mijnheer de Redacteur, Na eenige malen het verhaaltje van de vrouw, die voor haar man visch wilde koopen, gelezen te hebben, was het mij niet mogelijk de overeenkomst te zien tusschen de vrouw die geen visch kon koopen en de vereeniging die geen zaal'kon huren. Ik ontwaarde nl. de volgende verschillen koopen is geen huren visch is geen zaal en ten slotte zie ik niet in waarom of onder bepaalde voorwaarden één zaal niet afgestaan zou worden of men zijn waar niet zou mogen verkoopen. Laten we vooropstellen, dat „recht" in den engen zin van het woord den handelsman of zaalverhuurder nimmer tot slaaf van het publiek kan maken. Gestel, waarde heer Van Oorschot, dat ik als nfet-vrij- denker-winkelier iemand niet wil ver koopen omdat hij in mijn zaak vloekt of zich aan andere dingen, die mijn be ginsel krenken, schuldig maakt. Is dat mijn recht of niet Wederom verzoek ik U in te denken dat een n/ef-vrijdenker-zaalverhuurder aan bepaalde vereenigingen of personen zijn zaal weigert, omdat hij dingen aan moet hooren, die hem in zijn hoogste goed, zijn beginsel, vernederen. Is dat zijn recht of niet En eindelijk, hebben wij als vrije Ne derlanders het recht met ons eigendom te doen wat we willen, mits daarvoor voor onzen evenmensch geen nadeel voortvloeit Het feit, dat in het door U aangehaald geval de betrokken perso nen zijn bewerkt, doet aan het feit niets af of toe, dat zij het „recht" om hun zaal te weigeren ook zelf bezitten. Het is dus slechts een kwestie van uitvoe ring van het door U gewraakte en geeft U dus geen rechtsgrond de zaak in de raadszaal aanhangig te maken. Ten slotte gaat het bij mij niet om het feit van visch of vergaderzaal, maar om het recht en recht is dat niemand, wie dan ook, omdat zijn zaak er een voor het publiek is, daarvoor een slaaf moet worden voor zijn boterham. Dat is een onrechtmatig standpunt en kweekt menschen zonder ruggegraat. Iedereen bezit het recht uit zijn zaak of huis te weren al wat hij schadelijk acht. Als men nergens terecht kan, om welke re den dan ook, zal er toch niets anders op zitten dan zelf een huis te huren of koopen. Dat is de eenig mogelijke en rechte weg. Met dank voor de plaatsing, J. HERWEIJER. DE DUITSCHE RIJKSDAG. In de gisteren gehouden zitting van den Duitschen Rijksdag heeft de rijks kanselier, dr. Stresemann, een rede ge houden, waarin hij verklaarde, dat de regeering niet haar lot tracht te ontko men, doch integendeel een uitspraak van het parlement zoekt, om duidelijk heid in den toestand te scheppen. De politiek van Poincaré is de grond slag van den wanhopigen toestand, waarin Duitschland zich bevindt. Indien Frankrijk een verdere ontwikkeling van de democratie in Duitschland wenscht, ligt het aan Frankrijk dit te bevorderen. Doet het dit niet, dan heeft het aan zichzelf te wijten, indien er moeilijkhe den ontstaan, waarvan het einde niet is te overzien. Vervolgens besprak hij de houding van het kabinet in het Rijn- en Roer- vraagstuk en wees er op, dat deze ge bieden voor Duitschland van te veel be- teekenis zijn dan dat niet alles zou be proefd worden om tot onderhandelin gen te geraken. Daarna besprak hij den toestand van het Duitsche volk en wees er op, dat de verordeningen om tot stabiliseering van de mark te geraken, het besté bewijs leveren, dat de regeering alles doet, wat in haar vermogen ligt, om tot een ge- ordenden toestand te geraken. In dit verband maakte hij ook gewag van de hulp, die het buitenland het Duitsche volk verleent, met name Oos tenrijk, waar het geheele volk aan de hulpactie deelneemt. Vervolgens behandelde hij de ont wikkeling der gebeurtenissen, nadat de passieve tegenstand was gestaakt. Iedereen verwachtte, dat het tot on derhandelingen met Frankrijk zou ko men en Duitschland had ook recht dit te verwachten. Desniettegenstaande werden de onderhandelingen door Frankrijk gesaboteerd onder voorwend sel, dat de passieve tegenstand in wer kelijkheid niet was gestaakt. Er is be weerd, dat de onderhandelingen in het half-duister zijn gevoerd. De regeering is echter bereid alle protocollen daar omtrent ter inzage van den Rijksdag te geven en daaruit zal blijken, dat het vraagstuk van den arbeidstijd hierbij geen rol heeft gespeeld. Daarbij besprak de rijkskanselier uit voerig de financieele moeilijkheden en de invoering van de rentemark, waarbij hij er op wees, dat indien ook deze overgang tot een vasten muntvoet een fictie zou blijken te zijn, de vertwijfeling ten top zal stijgen. Om te slagen is het echter noodig, dat er evenwicht in de begrooting kome, waarbij het vraag stuk van den arbeidstijd zeker een rol speelt. Zonder hulp van buitenaf zal het echter niet mogelijk zijn de moeilijk heden te overwinnen. DE CRISIS IN DE ENTENTE VOORKOMEN. De „Associated Press" publiceert een uittreksel uit het rapport van Herrick, den Amerikaanschen ambassadeur te Parijs, over de bijeenkomst der gezan ten-conferentie van Maandag. Het rapport meldt, dat Lord Crewe den ge zanten mededeelde dat Engeland hoop te, dat Frankrijk volledig de ernstige gevolgen van een verdere afzonderlijke actie, welke het bestaan der entente in gevaar zou brengen, Zou overwegen. Crewe voegde hieraan toe, dat Enge land geneigd zou zijn tot het terugne men van zijn vertegenwoordigers uit de verschillende intergeallieerde lichamen, indien de Franschen zulk een politiek, tegen de Britsche wenschen in, zouden doorzetten. De Italiaansche ambassa deur steunde de Britsche houding, ter wijl de Belgische liet weten, dat hij niet met Frankrijk mee kon gaan, zonder eerst de regeering te Brussel te raad plegen. Cambon deed daarop de eerste belangrijke concessie, door te verkla ren, dat Frankrijk niet voornemens is territoriale sancties aan te wenden. VERKLARING VAN HINDENBURG. Generaal-veldmaarschalk Von Hin denburg heeft de volgende verklaring openbaar gemaakt ,,'lk betreur het diep, dat Duitsche broeders, van een gelijke vaderlands liefde bezield, te Munchen vijandig te gen elkaar opgetreden zijn en daardoor tot vreugde van onze tegenstanders een scheuring in het volksleven teweeg ge bracht hebben. Reikt elkaar de hand fer verzoening, gelijk wij ouden het in 1866 ook deden, over de graven heen van de op beide zijden in vast geloof op hun goed recht gevallenen. Ons arme volk heeft in den grootsten nood eenheid dubbel noodig." In een aantal gezinnen te Arnhem hebben zich gevallen voorgedaan van maagstoornis, gepaard met diarrhee na het gebruik van zoetemelksche kaas. Er zijn zelfs geheele gezinnen na het ge bruik ongesteld geworden. Ernstige ge vallen zijn niet voorgekomen en de patiënten herstellen binnen zeer korten tijd. Het stellige vermoeden bestaat, dat bij verschillende partijen kaas uit Hol land verschillende kazen aanwezig zijn, waarin melk gebezigd is, afkomstig van vee, dat aan mond- en klauwzeer lijdt. Vermoed wordt, dat vocht uit blaasjes aan de uiers van lijdende die ren in de melk is gekomen, die daarna tot kaas is verwerkt. Aan de kazen zelf is niets te bespeuren. Het is onmogelijk om na te gaan, bij welke kazen zich dit euvel voordoet. Men heeft waarschijnlijk te doen met een scheikundige werking van het vocht van de blaasjes der zieke dieren. De directeur van den keuringsdienst vond geen aanleiding om te waarschuwen te gen het kaasgebruik. De verschijnselen zijn niet ernstig en komen overigens overal in het land voor. Een oude bekende van de politie, zekere Hendrik T„ heeft Woensdag avond in de Kh'nkpoortstraat te Delft een bloedbad aangericht. T. was vroe ger verloofd geweest met de 20-jarige Catharina de B„ welke verloving door het meisje was verbroken. Uit wraak daarover wachtte hij haar Woensdag avond omstreeks tien uur op, toen zij met haar tegenwoordigen verloofde, Leendert de K„ huiswaarts keerde. T. viel den man van achteren aan en stak hem met een mes in den-rug. Het meisje verwondde hij aan de beide oogen en in de rechterzijde. De politie bracht de beide gewonden naar het gasthuis. De dader wist zich aan de handen van eenige burgers te onttrekken, door zijn hond op hen af te sturen. De man ont kwam. De recherche heeft uitgebreide maatregelen genomen om' hein op te sporen. Des avonds omstreeks 9 uur kwam een Duitsch meisje per tram van Haarlem naar Bloemendaal voor een dienstbetreRking in de Zomerzorger- laan. Wegens haar onbekendheid vroeg zij aan twee personen, die zij ontmoet te, naar den weg. Zij verklaarden zich terstond bereid om het meisje te begeleiden, echter met verkeerde bedoelingen. Zij brachten haar in de Krullenlaan, die in het ge heel niet verlicht is, en gingen tot on eerbare handelingen over. Hevig ontsteld heeft zij om hulp ge roepen, is daarna gevlucht en heeft bij den heer Schuijt aangeklopt, die haar naar den politiepost heeft gebracht, alwaar bleek, dat zij in de vlucht haar taschje met inhoud verloren had, dat evenwel 's nachts door de politie in de Krullenlaan is teruggevonden. Als de daders van deze aanranding zijn aangehouden twee mannen uit Jan Gijzenvaart, onder Velzen. De eigen lijke aanrander is aan de justitie over geleverd, zijn metgezel is na verhoor op vrije voeten gelaten. Een werkman, werkzaam aan de Prov. Noord-Brabantsche Electrische Maatschapppij te Terheide, is in aan raking gekomen met den etectrischen stroom. Hij werd naar het ziekenhuis te Breda vervoerd, waar hij is overleden. In de Ferdinand Bolstraat te Amster dam is bij het oversteken van de straat een 71-jarige vrouw door een auto overreden. Zij werd in bedenkelijken toestand naar het gasthuis vervoerd, waar zij kort na aankomst is overle den. Een mijnwerker uit Kerkraa'e is in het badlokaal der Domaniale mijn aldaar zoo ernstig gevollen, dat hij in het ziekenhuis, waarheen hij was over gebracht, aan de gevolgen is over" leden. In de Burchtstraat te Groningen is een 26-jarige vrouw van de zolder trap gevallen en spoedig aan de gevol gen overleden. Zij laat 4 kinderen achter. Heer (een jongedame den arm aan biedend) „Mag ik zoo vrij zijn Zoontje des huizes „O, u mag zelfs vrijer zijn 1" De bekende Engelsche dominee en auteur Silas H. Hocking, vertelt in zijn Herrinneringsboek allerlei aardige din gen, die hij zelf beleefd heeft. Eens hoorde hij een gesprek tusschen twee mijnwerkers uit Wales, die over de preek aan 't redeneeren waren. „Zeg eens, Bill", zei de een, „als ik dominee vanmorgen goed begrepen heb, is er heelemaal geen hel". „Dat dacht ik ook zoo", meende Bill. „Nu, goed. Maar als d'r geen hel is, waar moeten wij dan terecht komen GRAFMONUMENT DS. MIDDENDORP Er heeft zich een commissie gevormd tot het plaatsen van een gedenkteeken op ,het graf van wijlen ds. W. H. H. Middendorp, in leven predikant der Ned. Herv. gemeente alhier, die 3 Octo ber alhier is overleden. DE HANZEBANK FAILLIET VERKLAARD. UTRECHT, (V. D.) De rechtbank heeft heden het faillissement uitgespro ken over de Hanzebank en Hanzespaar- bank, gevestigd te Utrecht. De rechtbank overwoog dat geen der in de op 22 November gehouden ver gadering aanwezige crediteuren, heeft willen medewerken tot het verleenen van definitieve surseance van betaling. Verder overwoog de rechtbank dat is komen vast te staan dat de schuldena- res verkeert in een toestand dat zij heeft opgehouden te betalen en dat er geen termen aanwezig zijn om de fail- lissementsverklaring niet uit te spreken. De rechtbank heeft haar beslissing genomen overeenkomstig de conclusie van het O. M. HET COMPLOT VAN LANDVERRAAD MAASTRICHT. (V. D.) Het onder zoek inzake het complot van landver raad is in vollen gang. Het is in handen der maréchaussee en deze laten niets los. Toch zijn wij te weten gekomen dat de hoofddader, De Rijke, in 's Bosch is gearresteerd, toen hij een gefingeerd stuk van sergeant-majoor Lethers over nam en hij hiervoor 10 betaalde. Hij werd toen naar Maastricht overge bracht en met de aldaar gearresteerde onderofficieren geconfronteerd. Tot nu toe is niet bekend of De Rijke een Ne derlander of een Belg is. Wel heeft hij dikwijls in België vertoefd. Hij kwam geregeld naar Maastricht en handelde in stoffen, althans hij deed of hij verte genwoordiger van groote handelshui zen was. INGEZONDEN MEDEDEEL1NGEN. met nieuwe rozijntjes en amandelen EEN HEERLIJKE LEKKERNIJ! Puddingfabriek A. J. POLAK. Groningen De verhooren hebben plaats gehad in de maréchaussée-kazerne. Sergeant-majoor Timmerman is over gebracht naar het huis van bewaring en de beide andere sergeant-majoors zijn in de kazerne opgesloten, terwijl De Rijke in de kazerne achter slot en grendel zit. Tot nu toe is de schuld van de gearresteerde sergeant-majoors nog niet vast komen te staan. Bij de huiszoeking in de woning der gearresteerden werden verschillende drukwerken in beslag genomen. Naar nog wordt medegedeeld kun nen onderofficieren niet in het 'bezit komen van stukken, welke van groot defensie-belang zijn, deze berusten op de regiments-bureaux. Het spreekt vanzelf dat in verband met het ontdekken van het complot al lerlei fantastische verhalen de ronde doen. Zoo werd gemeld dat reeds 135 personen zouden zijn gearresteerd, wat een geheel uit de lucht gegrepen be richt is. EEN LOCOMOTIEF OP HOL. ZEIST. (V. D.) Gisterennacht te on geveer twee uur is op het stations emplacement te Zeist een onder stoom staande locomotief uit eigen beweging aan het rijden geraakt, tijdens de afwe zigheid van den dienstdoenden nacht stoker P., die vermoedelijk de remmen van de locomotief niet voldoende had vastgezet. De machine liep op een an dere dito, welke eveneens onder stoom stond en duwde deze op. Gelukkig liepen de beide machines op een dood spoor, waar zij een daar staand stootblok vernielden. De tweede locomotief werd zwaar beschadigd, ter wijl de weg over een afstand van circa tien meter vernield werd. EEN SCHIP GESTRAND. HOEK VAN HOLLAND. (V. D.) Het; Engelsche stoomschip „Gren Caldy", geladen met graan, komende van de Zwarte Zee met bestemming naar Rot terdam, is voor den Nieuwen Waterweg gestrand. Sleepboot-assistentie is der waarts vertrokken. Men hoopt dat het schip met hoog water vlot zal komen. DE VAL VAN HET KABINET— STRESEMANN BERLIJN. (V. D.) Nu de sociaal democraten een motie van wantrouwen in het kabinet-Stresemann hebben aan genomen, is het zoo goed als zeker dat dit kabinet hedenavond tot het verle- dene zal behooren. Dr. Rudolf Heine, de vroegere minister van financiën in het kabinetFehrenbach, zal door presi dent Ebert worden uitgenoodigd een nieuw kabinet te vormen. Heine komt uit Dresden en is evenals Stresemann lid van de Duitsche Volkspartij. Het ligt in de bedoeling een neutraal kabi net saam te stellen uit de hoogere ambtenaren. DE SOCIAAL-DEMOCRATEN EN DE RIJKSDAG. De sociaal-democratische Rijksdag fractie heeft in haar vergadering van gisterenavond besloten de volgende motie in den Rijksdag in te dienen De rijksregeering heeft den uitzonde ringstoestand tegen Saksen en Thurin- gen gebruikt zonder dat hiertoe drin gende zakelijke redenen aanwezig wa ren. Tegen den ongrondwettigen toe stand in Beieren daarentegen heeft zij niets van beteekenis ondernomen. Der halve bezit zij het vertrouwen van den Rijksdag niet meer. VLISSINGEN. Van. 15 tot 21 November 1923. ONDERTROUWD: H. van Kampen, 30 j. en G. de Bruijne, 28 j. M. Nieuwerf, 24 j. en A. J. du Pré, 23 j. P. W. J. Falhafoer, 24 j. en A. T. Wissekerke, 22 j. C. Baart, 29 j. en P. M. F. Jensen, 35 j. A. R. De Mijttenaere, 22 j. en M. T. van Dijk, 24 j. D. Auer, 25 j. en F. A. Gazan, 21 j. A. Touw, 31 j. en J. Meijers, 20 j. A. Chambone, 22 j. en M. de Rouw, 21 j. GETROUWD: P. v. d. Meule, 23 j. en J. v. d. Ketterij, 25 j. G. S.puij, 24 j. en J. Aarnoutse, 21 j. W. M. A. Werner, 35 j. en E. I. A. Küihn, 25 j. G. Pannekoek, 25 j. en M. W. Malepaard, 25 j. BEVALLEN: C. C. de Zwart, geb. Roseboom, d. J. Vader, geb. Swennen, z. L. Brysse, geb. Pot, d. S. de Houdt, geb. v. d. Broeke, z. - N. de Voogd, geb. Marijs, z. E. C. Pierens, geb. ten Broeke, z. M. H. S. Moeliker. geb. Daane, d. E. de Nooijer, geb. v. Be'lzen, z. D. C. Melis, geb. Ver hoef, z. E. v. d. Slikke, geb. Bijleveld, d. W. Geschiere, geb. Struijk, d. B. A. Moerland, geb. v. d. Vijver, d. J. Ma rijs, geb. v. d. Ketterij, d. OVERLEDEN: j. J. v. d. Sande, jm. 19 j. M. Sohier, wed. van A. Koppejan, 77 j. SOUBURG. BEVALLEN: P. A. van der Stel, geb. Haven, d. OVERLEDEN: P. J. de Troije, wed. van P. van Eenen- naam, 79 j.

Vlissingse Courant | 1923 | | pagina 3