SPORT BUITENLAND GEMENGD NIEUWS LAATSTE BERICHTEN Burgerlijke Stand waar drankmisbruik een oorzaak van de tuberculose kan zijn ligt het op den weg van het Groene Kruis zulks te doen. De heer A. v. Veen maakte dui delijk, dat we door de statutenwijziging geen lid zijn geworden, maar collectief lid zijn van den Nat. Bond van Plaatse lijke Keuze. Na lange bespreking werd een voor stel van den heer Bouff aangenomen, om 2.50 te blijven geven aan plaatse lijke keuze, doch geen collectief lid te zijn van de plaatselijke afdeeling. Daar het dikwijls voorkomt, dat ge huwden die bij leden van „Het Groene Kruis" inkwamen meenen recht te heb ben op de goederen, deelde de voorzit ter mede, dat gehuwden en ook kost gangers lid moeten zijn om van de goe deren van de vereeniging te kunnen profiteeren. Verder werd medegedeeld, dat de pluimvee- en konijnenvereeniging „Sa menwerken bevordert Welvaart" be sloten heeft in 1924 een tentoonstelling te houden, waaraan ook een verloting zal worden verbonden. Een bedrag van de opbrengst zal geschonken worden aan de t.b.c.-afdeeling Souburg van „Het Groene Kruis". De heer Baljé vroeg nog aan het be stuur om een rijwiel-brancard aan te schaffen en een fonds daarvoor op te richten. Aangenomen werd daarvoor jaarlijks 50 te geven. De voorzitter deelde mede, dat deze winter een lezing zal worden gehouden door dr. Van Maren Bentz van den Berg uit Middelburg over „Kinderver zorging". Hij hoopte dat alle mannen en vrouwen van hun belangstelling blijk zullen geven, waar zulke lezingen in 't belang der volksgezondheid zijn. Ook verheugde de voorzitter er zich over, dat uit de talrijke opkomst blijkt dat men belang stelt in de zaken van „Het Groene Kruis". Medegedeeld werd dat een portie ijs voor de leden van „Het Groene Kruis" 4 cent en voor niet-leden 50 cent be draagt. RITTHEM. Gisterenavond bracht het fanfare korps „Oefening na den Arbeid" een serenade aan den nieuw benoemden burgemeester den heer M. Barentsen. Bij monde van den voorzitter der mu- ziekvereeniging werd de heer Barent sen geluk gewenscht met deze benoe ming. De muzikanten werden getrac- teerd. Er werd nog een kleine wande ling om het dorp gedaan, 't Een en ander bracht veel volk op de been. KERK- EN SCHOOLN1EUWS. Ned. Herv. Kerk. Het provinciaal kerkbestuur van Zeeland heeft tot de evangeliebediening toegelaten de hee- ren A. Wartena te Zevenaar en E. A. A. de Vreede te 's-Gravenhage, resp. van de universiteiten te Utrecht en Leiden. Een jubileum. De nestor der Haagsche predikanten bij de Ned. Herv. gemeente, dr. F. van Gheel Gildemeester, hoopt a.s. Zondag den dag te herdenken, waarop hij vóór 40 jaren de evangeliebediening te Wil- helminadorp aanvaardde, na vooraf te zijn bevestigd door prof. Van Oosterzee Tot onderwijzer aan de neutrale school alhier is benoemd de heer P. H. de Looff, thans tijdelijk onderwijzer aan de rijksleerschool, verbonden aan de rijkskweekschool voor onderwijzers te Middelburg. Te veel leerlingen op de H. B. S. Het groot aantal „zittenblijvers" in de aanvanklassen der H. B. S. heeft de vraag doen rijzen of het peil dergenen, die thans deze onderwijsinrichting gaan bezoeken wel hoog genoeg is om vruchtbare verdere studie te waarbor gen. Inderdaad is het percentage van hen die niet overgaan in de eerste klas sen zeer groot. Het „Hbld." geeft eeni- ge cijfers, waaruit blijkt, dat dit per centage wat de eerste klasse betreft, loopt van 16 tot zelfs 40.pet. Als ver moedelijke oorzaak gaven de directeu ren dier inrichtingen voornamelijk aan het toelaten op „verklaring". Het blad schrijft naar aanleiding van deze feiten „Uit deze opgaven blijkt, dat er te veel leerlingen op de H. B. S. zijn, die er niet behooren. Een der directeuren schrijft, dat de malaise een der oorza ken is van te grooten toeloop tot de H.B.S. De ouders weten hun jongen niet te plaatsen en sturen hen dan maar naar de HjB.S. Een ander meent, dat vele ouders het maar eens probeeren, waardoor het eerste H.B.S.-jaar een soort van proef jaar wordt. Tal van directeuren geven op onze vraag aan hetgeen trouwens ook voor de hand ligt dat aan hun school een eerste klas minder had (of zou) kunnen zijn, als de 20 a 30 nonva- jeurs onder de leerlingen er niet bij wa ren. De toelating op verklaring wordt als hoofdoorzaak van mislukking aange zien en te overwegen ware, hoe tot een stelsel van selectie te komen. Doch dat is een quaestie van uitvoering. Noodig is de poort van de H. B. S. op een smal le kier te zetten, opdat niet meer de in- tellectueele Jan :Rap met zijn maat er binnen kan komen. Dat er groote besparing verkregen zou worden, als men inplaats van 5 (hier en daar zelfs 6) eerste klassers er drie of vier had, of twee is gemakkelijk in te zien. En voor de H.B.S. en de leerlingen en de ouders, die thans vook sukkelen met moeilijk leerende kinderen en huiswerk en soms in de eerste klasse al privaatles, zou het ook van belang zijn, dat de zwakke broeders geweerd konden worden. Normaal noemen we overigens willekeurig vastgesteld, als 10 of iets meer den leerlingen niet mee kunnen". MARINE EN LEGER. De Tromp. Het pantserschip „Tromp" is op zijn oefeningsreis naar de Middellandsche Zee 31 October van Port Mahon ver trokken. De Pelikaan. De „Pelikaan" met de onderzeeboo ten K II, K Vil en K VIII is op haar uit reis naar Indië 31 October van Suez vertrokken. De kapitein-luitenant ter zee A. ten Broecke Hoekstra wordt met 1 Novem ber a.s. ontheven van de betrekking van tijdelijk adjudant van H. M. de Koningin en ter beschikking gesteld. De luitenant ter zee le klasse C. Baron de Vos van Steenwijk is met gelijken datum tot adjudant van H. M. de Ko ningin benoemd. De luitenant ter zee 2e klasse W. Gauw, thans adjunct chef van den staf ter zeemacht te Willemsoord wordt 30 October a.s. geplaatst aan .boord van het wachtschip te Willemsoord, den len November d.a.v. ter beschikking ge steld en is bestemd om den 15en De cember per stoomschip „Tabanan" naar Oost-Indië te vertrekken, (Com mandant van het transport dat met dien bodem naar Oost-lndië vertrekt). Bij beschikking van den minister van marine is de luitenant ter zee der eerste klasse W. J. D. Posthumus, officier der artillerie op 's rijks werf te Willems oord, 5 November a.s. ter beschikking gesteld. De bevolen overplaatsing van den hoofdofficier van gezondheid der 2e klasse A. G. Theunissen te Amsterdam is ingetrokken. Deze hoofdofficier wordt den len November a.s. ter be schikking gesteld. Bij Kon. besluit is aan den officier van den marinestoomvaartdienst le klasse H. van der Linde, wegens onge steldheid, uit hoofde van lichaamsge breken, eervol ontslag uit den zeedienst verleend is de officier van den marinestoom vaartdienst 2e klasse G. A. W. Wage naar bevorderd tot officier van den marinestoomvaartdienst le klasse. VOETBAL. N. O. A. D. IIVlissingen. Als P.luvius zich kalm houdt, zal deze wedstrijd Zondag a.s. te Tilburg plaats vinden. Het is één der uitwedstrijden, die door Vlissingen gewonnen kunnen worden, want N. O. A. D. II behoort tot de zwakke zusjes. Dat neemt evenwel niet weg, dat zelfs de zwakste 'ploeg dikwijls voor groote verrassingen zorgt. Zondag jl. is de regen oorzaak geweest, dat Vlissingen haar puntental niet tot 9 kon verhoogen hopen we, dat dit dan nu het geval zal zijn. Onze stadge- genooten bezitten er de capaciteiten voor, wanneer de technische foutjes nog een weinig verbeterd worden en wanneer de goede opstelling gevonden is, dan zijn ze tot grootsche dingen in staat. Hopenlijk zal ook de goalzetter van het vorige seizoen, Corveleijn, weer van de partij zijn, in welk geval het elftal zeker productiever wordt. Er moet met minstens 3 doelpunten ver schil gewonnen worden 1 B. V. V. II won te Tilburg van N.O.A.D. II met 50. Dat kan Vlissingen ook. Laat zien, Vlissingers, dat het jullie ernst is, de kans is dit jaar zeer groot. Zondagavond hoop ik een flinke over winning van jullie te lezen in het uit- slagenlijstjè. Het 2e elftal van „Vlissingen" ont vangt „Terneuzen", een vrij sterk te genstander. Wordt het weer een herha ling van Vlissingen IIZeelandia Wij kunnen de reserves niet veel hoop op de overwinning geven. Hun ont breekt het ten eenenmale aan capaci teiten. SHARP-EYE. BelgiëEngeland 22. De internationale voetbalmatch Bel giëEngeland, welke gisteren te Ant werpen werd gespeeld, eindigde in ge lijk spel, nl. 22. Brusselsch Elftal-De Zwaluwen 22. In het park Duden op het plein der Union St. Gilloise te Brussel werd gis teren een wedstrijd gespeeld der Brus- selsche entente tegen de Zwaluwen (Nederland.) Bij de rust staat het 2 goals voor de Zwaluwen en 1 Brussel. De Zwaluwen openen vol moed het tweede half time en geven den Brus- selschen keeper de handen vol. Buiten weg eindigt een vlucht met een mach tigen schop, zoodat de bal de lat langs vliegt. Bul slaagt er daarna in den bal te bemees'teren, schopj een goal en brengt gelijk spel. In de laatste tien minuten was het spel levendig. Aan beide zijden werd er druk gespeeld. De wedstrijd eindigde met 22. ParijsLonden 31. De stedenwedstrijd ParijsLonden gisteren te Parijs gespeeld, eindigde in een 31 overwinning voor de Fran- schen. RECHTSZAKEN. Een ontrouw assistent der posterijen. Het gerechtshof te 's Bosch, in hoo- ger beroep uitspraak doende, bevestig de het vonnis der rechtbank te Breda, waarbij 'H. W. R., assistent bij de pos terijen te Breda, veroordeeld werd tot 6 maanden gevangenisstraf, ter zake dat hij een brief aan de post ter bestel ling toevertrouwd, opzettelijk heeft geopend en vernietigd. Een standje aan de Rotterdamsche politie. Voor de Rotterdamsche rechtbank stonden gisteren terecht P. T. de J., H. de J. en de varensgezel H. T. Ze beken den in den nacht van 26 op 27 Septem ber te hebben ingebroken in een huis op den Westzeedijk aldaar, bewoond door de familie Schafer. Uit kasten en een buffet hadden ze een heele collectie tafelzilver gestolen. De officier noemde het een schande voor de Rotterdamsche politie, dat het mogelijk is gebleken, dat 3 inbrekers over straat over een grooten afstand een zak gestolen goed konden vervoe ren zonder te worden aangehouden en dat terwijl ze alle drie verklaarden, dat een agent langen tijd achter hen heeft geloopen. Het is met de bewaking treu rig gesteld. Hij bracht hulde aan den agent, die op eigen initiatief en op zijn eentje deze beruchte inbrekers wist in te rekenen. Eisch resp. 2, 2/2 en 2)4 jaar ge vangenisstraf. REDE VAN POINCARé OVER DE DUITSCHE TEKORTKOMINGEN. ■Na een overzicht te hebben gegeven van de voorgeschiedenis van het ver drag van Versailles, betoogde Poincaré in een redevoering, door hem te Nevers gehouden, dat Frankrijk drie jaren lang geduld heeft gehad en tevergeefsch eischte, dat Duitschland de vreemde betaalmiddelen zou laten terugkomen, die het naar het buitenland had laten afvloeien en voorts zijn financiën zou hervormen en zijn muntstelsel zou ge- zondmaken, opdat het in staat zou zijn, zich van zijn schuld te kwijten. Poincaré schetste het stervend lijde lijk verzet in het Roergebied, zoodat Frankrijk zijn pogingen beloond begint te zien. Het is dus zeker niet het oogen- blik om van gedragslijn te veranderen. Wij wenschen zeer om in volkomen overeenstemming met de geallieerden tot oplossing te komen van het ernstige vraagstuk der schadevergoeding, bij welfrs regeling wij méér dan wie ook, belang hebben, maar willen noch te rugkomen op het vaststellen onzer vor dering, noch onze rechten prijsgeven en evenmin afstand doen van onze pan den, of het door zo.oveel naties onder- teekende verdrag verscheuren. Dat men onderzoekt of Duitschland op het huidige ooge'nblik, of gedurende een kort tijdsbestek kan betalen, best, dat de commissie van herstel nieuwe betalingsmodaliteitefi vaststelt, uitmun tend dat is de taak, welke zij door het vredesverdrag op kreeg en dat zij naar middelen zocht, om de Duitsche financiën te herstellen, is haar recht. Maar aan de commissie moet niet gevraagd worden, haar besluiten om trent de hoegrootheid van de vorderin gen te herroepen. Poincaré besloot met te zeggen, dat niets eenvoudiger en openhartiger is, dan Frankrijks gedragslijn. Frankrijk heeft geen enkel bij-oog- merk, het wil zich alleen niet ruïneeren om den brutalen rijkdom van enkele Duitsche magnaten, te vermeerderen, wier oligarchie nog' steeds' inderdaad de souvereine macht der Duitsche repu bliek is. Wij willen niet, da|t het rijk revanche gedachten blijft koesteren en zelfs tot in Amerika tegen dè Fransche eenheid gaat samenzweren, cjoor te protesteeren tegen de teruggave van Elzas-Lotharin- gen 'en zijn militaire formaten en bewa peningen herstelt. Dit is al wat wij willen. Vermeerde ring van grondgebied wenschen wij niet. Wij eerbiedigen de vrijheid van alle volkeren en vyenschen met onze bondgenooten de meest vriendschappe lijke betrekkingen té bewaren en ook met Duitschland zelf willen wij niets liever, dan de betrekkingen van goede nabuurschap. Maar er bestaat een ver drag, dat met het bloed onzer dooden is bezegeld en dat is iets heiligs. Daaraan mag niet worden geraakt. DE NOODTOESTAND TE BERLIJN. De gemeenteraad te Berlijn heeft een buitengewone vergadering gehouden ter bespreking van maatregelen welke genomen moeten worden tegen den noodtoestand. De opperburgemeester verklaarde dat, wat Berlijn in de ko mende maanden tegemoet gaat, in el lende en ontbering het menschelijk uit houdingsvermogen verre te boven zal gaan. Driehonderdduizend menschen zijn werkloos, maar het aantal van hen die honger lijden is veel grooter. Bij de besprekingen werd verklaard, dat de openbare lichamen niet meer in staat zijn te helpen. Men zal zich tot de particuliere licha men moeten wenden om in de toekomst de menschen brood, kolen, kleederen en vleesch te verschaffen. Ook in de ziekenhuizen is de toestand vreeselijk. Naar wordt medegedeeld, wordt bijna de helft der pasgeboren kinderen in de ziekenhuizen verpleegd, hetgeen niet wegneemt, dat het geboor tecijfer met 1 /3 is gedaald. Aan twaalfduizend Berlijnsche wees kindéren kan men niet eens voldoende bedden verschaffen. EEN MEDEDEELING VAN HET BELGISCHE GEZANTSCHAP. Het Belgische gezantschap te 's- Gravenhage deelt het volgende mede Verscheidene malen in de laatste da gen zijn vele organen van de Neder- landsche pers in dwaling gebracht ten opzichte van de houding der autoritei ten van het Belgische bezettingsleger in de Rijnstreken. Daar de waarheid haar rechten heeft, is de Belgische le gatie gemachtigd de volgende verkla ringen af te leggen In tegenstelling met de beweringen van Duitsche zijde, hebben de Belgi sche gendarmen nooit geschoten op ontwapende en gewonde Schupo-agen- ten de Belgische militaire autoriteit heeft nooit Duitsche separatisten bewa pend. De civiele zoowel als de militaire Belgische autoriteiten hebben de hun verstrekte besliste neutraliteitsinstruc- ties strikt in acht genomen. Alleen te Aken hebben de Belgische autoriteiten zich genoodzaakt gezien 35 Duitsche politie-agenten te ontwapenen, die, in strijd met hun gegeven woord, het be stuursgebouw waren binnengedrongen en onder bescherming van de Belgische gendarmen er een toevluchtsoord had den gezocht. In deze stad heeft er geen enkele Belgische tusschenkomst plaats gehad om d? overgave der separatisten te belemmeren. Te Crefeld hebben de Belgische troepen geen oogenblik hun kazernes verlaten. Nergens hebben Bel gische troepen een enkel schot op de Duitschers gelost ter bescherming van de separatisten. Niet altijd wordt de deugd be loond, dit heeft het strijkje ondervon den, dat dezer dagen in een café-res taurant te Rotterdam musiceerde. De jeugdige violist van het muzikanten trio vond op de W. C. een portefeuille, die bij nader onderzoek ƒ40.000 bleek te bevatten. De jongeman Stelde dadelijk de wei nige gasten in de zaak met zijn vondst in kennis en een Duitscher, die inder daad zoo pas het toilet had bezocht, meldde zich aan als verliezer en aan vaardde de portefeuille weer zonder veel omslag met een enkel bedankje. Beloond werd de eerlijke vinder dus niet, maar zijn straf kwam 's avonds. Toen namelijk de directeur hoorde, wat er was voorgevallen, werd deze woe dend, dat de zaak buiten hem om was geregeld en hij heeft in zijn woede het strijkje dadelijk de straat opgejaagd. Als resultaat van een nauwgezet onderzoek is het de Rotterdamsche re cherche gebleken, dat de brand op 23 October jl. in de Wijnstraat 138 aldaar, waar de bankiersfirma D. en S. geves tigd was, niet aan kortsluiting, doch aan kwaadwilligheid te wijten is. Het betreft hier een geval van brandstich ting, waartoe de bij die firma als kan toorbediende werkzame 19-jarige D. C. W., die in hetzelfde huis met zijn ouders ais huisbewaarder woonde, aangezet was door zekeren S„ die vroeger als procuratiehouder bij de firma werk zaam was geweest en toen door verval- schingen in de boeken verscheidene duizenden guldens had verduisterd. Hij wilde thans die boeken door een brand voorgoed doen verdwijnen. De kantoorbediende stak op zekeren avond op den zolder, waar de boeken in het archief lagen, den boel in brand, nog wel zonder zijn in hetzelfde huis slapende ouders te waarschuwen. Hij verliet het huis en keerde eerst terug, toen alles in brand stond. In verband hiermede arresteerde men den procura tiehouder, die echter hardnekkig bleef ontkennen. De kantoorbediende viel echter door de mand en legde een vol ledige bekentenis af. Woensdag is te Amsterdam een 28-jarige Duitsche vrouw aangehou den, die in een juwelierswinkel in de Kalverstraat aldaar een ring ter waar de van ongeveer ƒ600 had gestolen. Een man, die den ring bij een anderen juwelier te koop aangeboden had, is ook aangeboden. Gisterennacht werden door de po litie te De Bilt aangehouden twee 15- jarige jongens uit Utrecht, die, zooals bij onderzoek bleek, even te voren had den ingebroken in een kiosk te Biltho- ven. Het gestolen geld werd op hen gevonden. Het werd in beslag geno men, terwijl men beide rakkers in ar rest stelde. iTe Broek op Langendijk raakte de autobus, rijdende van Oudkarspel natPr Alkmaar, bij het uitwijken te water. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. De oorzaak van dit ongeval is vooral te wijten aan den slechten weg als gevolg van de voortdurende.regens. Een 5-jarig meisje te Groote Lindt is in een onbewaakt oogenblik in een sloot geraakt en jammerlijk verdron ken. Te Klazienaveen is een kind in een pot met kokend zeepwater gevallen en aan de bekomen brandwonden overleden. Te Huizen vatten de kleeren van een 16-jarig meisje vlam, toen zij boven een stoof met vuur zat. Het meisje werd deerlijk verwond. MR. BARON VAN HARINXMA THOE SLOOTEN. LEEUWARDEN. (V. D.) In den ouderdom van 84 jaren is heden over leden de heer mr. B. Ph. baron van Harinxma thoe Slooten, oud-Commis saris der Koningin in Friesland en oud lid van de Tweede Kamer. HET S.S. „FARNSUM". AMSTERDAM (V. D.) Het stoom schip „Farnsum" van de stoomvaart maatschappij „Oostzee" is verkocht aan een Deensche maatschappij. Het stoomschip „Farnsum" meet 4000 ton D.W. ACTIE DER SEPARATISTEN. KERKRADE (V. D.) Hedenmorgen hebben de seperaristen, die versterking hebben gekregen, het stadhuis te Aken bezet en daaruit de ambtenaren verdre ven. Er volgden bloedige gevechten, waarbij dooden en gewonden vielen. Er werd ook met handgranaten geworpen, waardoor groote verwoesting werd aangericht. Nadere bijzonderheden ontbreken nog. BEGRAFENIS VAN BONAR LAW. LONDEN. (V.D.) Naar men verwacht zal de prins van Wales als vertegen woordiger van den koning de hulde der natje aan Bonar Law vertolken bij den lijkdienst in de Westminster Abdij op a.s. Maandag. De aanwezigen zullen niet alleen het Britsche rijk vertegen woordigen, maar de wereld, want alle groote en kleine natiën, die gezanten hebben in Engeland, zullen in de Abdij hun hulde brengen. KRUPP VRIJGELATEN BERLIJN. (V. D.) De Parijsche bla den melden dat de werkzaamheden in de Krupp-fabrieken zullen worden her vat. De „Chicago Tribune" weet te mel den dat de heer Krupp thans uit de ge vangenis zal worden ontslagen. DE REPUBLIKEINSCHE BEWEGING IN GRIEKENLAND. ATHENE. (V. D.) Men maakt zich in monarchistische kringen ongerust over het lot van koning George, die een ge vangene is van de republikeinen, mis schien in het paleis, doch zich in elk geval binnen de landsgrenzen bevindt. Hij staat onder voortdurende bewaking. 'T VERGAAN VAN AMERIKAANSCHE TORPEDOJAGERS. NEW-YORK. (V. D.) Het marinehof heeft een onderzoek ingesteld naar de oorzaak dat 7 Amerikaansche torpedo jagers op de kust van Californië zijn vergaan. Het hof nam aan dat de ramp is te wijten aan een fout in de navigatie van kapitein Watson en 2 luitenants. Er werden evenwel verzachtende om standigheden aangenomen. EEN MIJNWERKERSSTAKING. NEW-YORK. (V. D.) Ruim 11.000 mijnwerkers hebben het werk neerge legd te Scranton. De pogingen van de plaatselijke autoriteiten om de staking te verhinderen door een beroep te doen op de mijnwerkers-federatie was ver geefs. VLISSINGEN. Van 25 tot 31 October 1923. ONDERTROUWD: P. v. d. Meule, 23 j. en J. v. d. Ketterij, 24 j. I. de Lange, 25 j. en J. S. de Wa- gemaker, 25 j. G. Spuij, 24 j. en J. Aar- noutse, 21 j. A. Goedhart. 27 j. en T. Roelse, 22 j. D. J. Hoek, 25 j, en M.. L. Loesberg, 26 j. GETROUWD: C. Wijkhuisen, 21 j. en A. L. Schuering, 21 j. P. J. H. van Tol, 29 j. en A. J. Sesee, 30 j. C. L. A. den Hamer, 26 j. en W. Dekker, 24 j. BEVALLEN: M. Nonnekes, geb. Everaars, d. W. Van de Plassche, geb. Heijkoop, z. en d. (tweel.) P. Wijkhuisen, geb. Schuit, d. P. Moll, geb. Vos, z. C. J. v. d. Maas, geb. de Vos, d. OVERLEDEN: P. Huibregtse, vrouw van L. Jilleba, 61 j. F. E. Dewitte, vrouw van M. A. T. C. Willems, 56 j. M. de Pagter, jd. 42 j. SOUBURG. ONDERTROUWD: J. A. Arendse, jm. 25 j. en E. A. van de Putte, jd. 22 j. GETROUWD: A. C. Brasser, pm. 24 j. en C. van Soe- len, jd. 20 j. CORRESPONDENTIE. Plaatsgebrek noodzaakt ons meerde re stukken tot een volgend nummer uit te stellen, o.a. het verslag van den ge meenteraad te Souburg. Red. WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 3 No vember Zwakke tot matige Noord-Weste lijke tot Zuid-Westelijke wind. Meest zwaar bewolkt in het Noorden. Aanvan kelijk nog kans op regen. Zelfde tempe ratuur.

Vlissingse Courant | 1923 | | pagina 2