IWEH ering LT N D DINSDAG 4 JULI Entrée. liedingen rouw sfbode eisje elsje atschappij m art NolSS GEMEENTEBESTUUR BINNENLAND Stads- enProyindenieuwi SPORT Zuinigheid. EN DONK 3AGNE st is alphabe- :n krijgen, de ij streeft naar /nbinatie VAN HOUTEN te ndsel, dat die liberale partij E R jeroemde Nest". Paleis te 1 Januari i „DE OUDE mvrageR, nke hulp in de Duitsche komt /liss. Courant" evraagd een er week. nastraat 11. sschen 7 en 8 raat 23. on. >tet DRSTEN. Paul ■aagt een flink. b. - Rotterdam ;en plaatsen. PASSAGIERS EN VEE. V. MlilJ 7.m. uur t. Rott T.m. ÏH 9 VL1SSINGSCHE COURAINT BROODBESLUIT. Hierbij vestigen Burg. en We'th. de aan dacht van belanghebbenden op het voor eenige weken in werking getreden Konink lijk besluit van 25 April 1922, tot uitvoering van de artikelen 14 en 15 der Warenwet (z.g. broodbesluit). In dit besluit worden voorschriften gege ven ten aanzien van de samenstelling, be reiding verpakking, behandeling, en ver voer van brood en de eischen waaraan de ruimten moet voldoen, waarin brood wordt bereid, verpakt of behandeld. Wij geven den bakkers in deze gemeen te in overweging zich in het bezit te stel len van een afdruk van genoemd brood- besluit waarvan exemplaren tegen betaling van ƒ0.25 per stuk ter gemeente-secretarie (3e afdeeling) verkrijgbaar zijn. viissingen, 3 Juli 1922. Burg. en Weth. van Vhssmgen, VAN WOELDEREN. De Secretaris, F. BISSCHOP. BEKENDMAKING. De Secretaris der Huurcommissie maakt bekend, dat in plaats van Woensdag 5 Juli 1922, Donderdag 6 Juli 1922 zitting zal worden gehouden. De Secretaris voornoemd, A. W. BAZEN. hekomen Tranap. en Exp- G. VOS, Tel. HOORN, Tel. 153.. QP.HOÜT, TeL 282:. [TSNHEK, Tel. 101 De Burgerlijke Pensioenwet. Naar aanleiding van berichten in de pers omtrent bijzondere -werkzaamhe den in verband met de invoering der Burgerlijke Pensioenwet, kan worden medegedeeld, dat die werkzaamheden in hoofdzaak moeten worden verricht aan den Pensioenraad zelf en dat zij, willen zij het daar aanwezige personeel niet afihoudein van ihun dageiijksch werk avonddienst vereischen. De werkzaam heden bestaan niet in het „opdelven van "de noodige gegevens uit het stof dei- departementale archieven", maar in bet ontzetten van het verouderde en kost bare feuille-stelsel in een modern kaart systeem, wat op den duur tot groote besparing van kosten zal leiden. Een en ander is bij het betrekkelijk begroo- tingsvoorstel .in het voorjaar ingediend en behandeld, duidelijk en uitvoerig toegelicht. De beide Kamers hebben zich hiermede zonder discussie veree- tfigö. Concurrentie in den loodsdienst. Onlangs meldden wij, dat ter bezui niging alle loodsen voor Nederlandsche havens samen waren gebracht op één bij Dungeness kruisende loodsboot. Thans is daarin een wijziging ge bracht, doordat de beschikbaarstelling van loodsen voor Rotterdam en Amster dam is opgeheven. De kruisende loodsboot geeft alleen nog lloodsen af voor Antwerpen, daar mede concurreerend tegen het Belgisch loodswezen. Om voldoende in personeel te kunnen voorzien, worden loodsen uit andere districten voor hun dienst op de Schelde bekwaamd. („Hbl.") De eerste vrouwelijke griffier bij het kantongerecht te Amsterdam. Voor het eerst werd gisteren aan het kantongerecht te Amsterdam het amibt van griffier waargenomen door een daime mej. mr.Van Geuns, dochter van den advocaat-generaal ibij het gerechts hof te Amsterdam. Argentijnsch vleesch. Het vleesch blijft heel duur en dien tengevolge is in de laatste jaren het vleeschverbrui'k ibij een bepaald deel van ons volk de middenklasse sterk verminderd. Velen gevoelen dit ails een groot gemis anderen beschou wen het -zetlfs als een belangrijk nadeel voor de volksgezondheid door al de zen worden de pogingen om goed rund- vlee-sch onder het bereik van. de minder kapitaal krachtigen te brengen, van harte gesteund. Het is daarom zeer toe te juichen, schrijft dr. B. in „De Hollandsche Le lie", dat onze regeering deskundigen naar Argentinië /heeft gestuurd om na te gaan hoe bet vervoer van bevroren vleesch geschiedt en moet geschieden en dat onderzoek heeft aan het licht gebracht, dat de voedingswaarde niet kleiner en de eigenschappen niet slech ter zijn van 't bevroren da/n van versch Vleesch. Integendeel, zou ik zeggen want dit vleesch is van jong vee, dat speciaal voor de slachtbank wordt ge mest terwijl bet Nederlandsche vleesch meest komt van koeien, idie reeds vele malen hebben gekalfd en als /melkkoe jaren dienst hebben, gedaan. Altleen de behandeling, speciaal de ontdooiing en het daarna praepareeren van bevroren vleesch schijnt met zorg te /moeten ge schieden. Bovendien is in het centraal laboratorium te Utrecht naar de voe dingswaarde van 't Argentijnsch vleesch onderzoek gedaan en het is ge bleken dat deze vrijwel gelijk is aan die van ons versche vleesch. Men late zich dus niet door praatjes van slagers en veehouders van de wijs brengen. Dr. Mieburg, die dit onderzoek deed, acht het zelfs wenschelijk dat ook op deze wijze voorzien wordt in den aan voer van schapen- en varkensvieesch, en de gezondheidsraad heeft in zijn verslagen het desbetreffend rapport gepubliceerd. De verbonden huisvrou wen ik-unnen dus bij samenwerking met vertrouwde slagers, voor billijken prijs wei goed vleesch koopen, als ze 't ge bruik daarvan noodzakelijk achten. R. Kath. Vakorganisatie. Het 12e jaarverslag van het Bureau voor de R. K. Vakorganisatie is ver schenen. Het jaar 192,1 is ondanks alle depres sie een jaar van groote beteekenis ge weest voor de Katholieke arbeidersbe weging. Het ledenaantal bedroeg op 31 December 1920 158.052 (28 vakbon den) en op 31 December 1921 151.644 (29 vakbonden). Blijkbaar bereikte het groeipercentage in 1919 zijn hoogste punt In 1920 was het belangrijk minder en kon in 1921 niet gehandhaafd worden. Deze teruggang in het ledental is echter niet onverwacht gekomen, daar ver schillende austercentrales reeds in 1920 in /ledental achteruit /gingen. Wat de financiën betreft, de inkom sten en uitgaven van het buraeu be droegen 453.595.33. De inkomsten der werkloozenikassen zijn vrijwel gelijk gebleven, tenwijl de uitgaven met 1 mil- lioen toenamen. In totaal werd door de aangesloten verbonden 'het beteekenen- de bedrag van 4.039.046.39!4 uitge keerd. Uit het weerstandsfonds werd bij de oprichting in 1910 11.276.75 uitge keerd en in 1921 f 144.083.50. Burgemeesterloos. De gemeente Apeldoorn is tengevolge van een verzuim van het departement van ibinnenlandschie zaken sedert Zater dag 'hoofdeloos. Mr. W. Roosmale Nepveu, die thans 12 jaar burgemeester dier gemeente is, werd niet herbenoemd. Aan het depar tement heeft men niet voor het vertrek der Koningin naar Noorwegen het Kon. /besluit tot herbenoeming v.an den heer Roosmale Nepveu in gereedheid ge bracht, zoodat met het verstrijken van den tweeden zesjarigen termijn diens burgemeesterschap eindigde. Het Kon. besluit ligt wel aan hef de partement ter teekening gereed en naar alle waarschijnlijkheid zal het ook wei a.s. Maandag door ide Koningin getee- kend worden, maar er ziullen toch wel eenige dagen voorbijgaan, voor de heer Roosmale Nepveu beëedigd is en op nieuw in functie kan treden. Voor de dagen, dat de heer Roosmale Nepveu ambteloos burger is, derft hij natuurlijk een overeenkomstig deel zijner jaarwedde, tenzij daarvoor een afzonderlijke voorziening getroffen worde. Wie echter met de gemeente administratie en gemeente/besturing be kend is, weet hoeveel last dit verzuim van het departemetn veroorzaken moet. PROVINCIALE STATEN. Zomerzitting. Vergadering van 4 Juli, des morgens te half tien. De Commissaris der Koningin opent de zomerzitting in naam der Koningin. Tegenwoordig 41 leden. Afwezig de heer Van Nieuwkuijk wegens ernstige ongesteldheid. De voorzitter spreekt de hoop uit, dat de heer Van Nieuwkuijk spoedig geheel hersteld mag zijn. Aan de orde is het onderzoek der geloofsbrieven van het nieuw gekozen verklaarde lid der Staten, den /heer J. H. Geschiere. Op advies van de voor het onderzoek aangewezen commissie, wordt tot toe lating van den heer Geschiere besloten, die daarop door den griffier wordt bin nengeleid en in handen van den voor zitter de voorgeschreven eeden aflegt, om na gelukwensch de plaats, zoovele jaren door den /heer mr. A. A. de Veer ingenomen, te bezetten. Ingekomen zijn verschillende Kon. 'besluiten tot goedkeuring van /besluiten der Staten, genomen in de vergadering van 19 December 1921. Verder een mededeeling van het hoofdbestuur van het Nat. Verbond van gemeente-ambtenaren van de in de al- gemeene vergadering van dat verbond aangenomen motie, inzake de actie tot bezuiniging op de uitgaven der over heidslichamen. Nog was ingekomen een adres van ('en Politiebond „St. Michel", om een bijdrage uit de provinciale fondsen. Dit verzoek werd gesteld in handen van Ged. Staten om advies. Ten slotte een dankbetuiging van den ingenieur van den prov. waterstaat, den heer F. A. Kloppert voor de hem verleende toelage voor de waarneming der betrekking van hoofd-ingenieur ge durende het laatste kwartaal 1921. Aangeboden werd het verslag van den toestand der provincie over 1921. Mededeeling werd door Ged. Staten gedaan omtrent den post, voorkomende onder de uitgaven in de begrootingen voor 1921 en 1922, ter bestrijding van de behoeften, welke hare omschrijving ■niet vinden in de artikelen, der begroo ting verder over de onderhandsche aanbestedingen, over de samenstelling van de afdeelingen van hun college, over de presentielijsten der vergaderin gen van hun college, den staat van de prov. ambtenaren en bedienden, en dien van de provinciale eigendommen en be zittingen en van die, welke veiihuurd en verpacht zijn. Ten slotte over den toestand van het stoomschip „Walzoorden". Op voorstel van den heer De Meij werd met 25 tegen 15 stemmen beslo ten dit voorstel naar de afdeelingen te verzenden. Tot lid der Staten, bedoeld bij art. 89 der Provinciale wet (buitengewoon lid van Ged. Staten) werd benoemd de 'heer mr. Lantsheer met 21 stemmen. Verder verkregen de heeren Kakebeeke 11, Lindeijer 4, Van Niftrik, Van de Putte en Struve ieder 1 stem. De heer Lansheer verklaarde zich op een desbetreffende vraag van den voor zitter bereid de benoeming aan te ne men. Overeenkomstig de voorstellen van Ged. Staten wordt besloten tot aanhou ding van de verzoeken van het water schap Poortvliet om herziening van het bijzonder reglement voor dat water schap den kring Noord-Beveland van de Z. L. M., om verhooging van den veerdam te Kortgene de polders Ser- Lippens en Nieuw Othene om calami- teus-verklaring van de kerkvoogden der Ned. Herv. gemeente te Rapelle om subsidie voor herstel van het kerkge bouw de Prov. vereeniging tot bestrij- dng der t.b.c. om subsidie voor 1923 de vereeniging „Sanatorium Zeeland" om medewerking inzake borgstelling de raden der gemeenten Clinge en Plhilipine resp. om een renteloos voor schot en een bijdrage voor wegsverbe- tering en /het /hoofdbestuur der Z. L. M. om crediet over 1923 en 1924 voor bevordering en aanmoediging der paar denfokkerij. Overeenkomstig het vooTStel van de commissie tot onderzoek naar de mo gelijkheid eener reorganisatie der prov. verkeersmiddelen, wordt besloten het door haar uitgebracht rapport in han den te stellen van Ged. Stóffen, teneinde daarover in de a.s. najaarszitting een voorstel te doen. De overige door ons reeds vroeger vermelde voorstel/Jen worden naar de af deelingen overgebracht. Besloten werd de eerstvolgende openbare vergadering te houden op Dinsdag 18 Juli, des voormiddags te 10 uur, waarna deze bijeenkomst werd ge sloten. OPGAVE DER PERSONEN, die zich in deze gemeente hebben gevestigd of deze hebben verlaten, gedurende de 2e helft der maand Juni. INGEKOMEN: K. Huibregtse, loodgieter, Callenfels- straat 3, van Rotterdam. L. van Huijsse, loodsleerling Belgisch loodswezen, Van Dishoeckstraat 41, van Ostende. H, Vermeulen, machinist, de Ruyterstraat 4, van Middelburg. G. A. J. Spijkers, sergeant-vuurwerker, Margrietenlaan 14, van Ter Neuzen. P. C. Geensen, Joodsleerling Nederlandsch loodswezen, Margrietenlaan 21, van Ter Neuzen. N. Veldhuis, inspecteur vrijwillige ouder- domsverzekering, Groenewoud 39, van Assen. A. Voigt, modelmaker, Kanaalstraat 138, van Friedaburgerhiitte. H. Lammerman, modelmaker, Kanaal straat 138, van Bremen. F. Eiend, kernmaker, Kanaalstraat 138, van Kiel. J. Adamse, chauffeur, Kanaalstraat 138, van Rouen (F.) B. A. Labbeke, loodsleerling Belgisch loodswezen, Boulevard de Ruyter 50, van Ostende. \V. F. H. Backer, luitenant ter zee, Hr. Ms. wachtschip, van Helder. H. Straver, scheepsklinker, Noordstraat 77. van Rotterdam. P. Schühle, zonder Emmastraat 14, van Rüstringen. M. J. C. Klaassen, officier van administra tie 2e klasse, Hr. Ms. „Drebbel", van Hel der. E. M. A. Brumm, scheepmaker. Irislaan 13, van Oost- en West-Souburg. J. F. de Jonge, werkman, Vrouwestraat 17. van Rochester (A.) J. J. Keijmel, fabrieksarbeider, Dijkstraat 18, van Breskens. C. M. Amadio, eleotricien, Kanaalstraat 86, van Amsterdam. C. List, loodsleerling Nederlandsch loods wezen, van Dishoeckstraat 33, van Ter schelling. M. M. FaggingerAuer, hotel-kok, Bel- lamypark 2, van Rotterdam. Mej. H. S. J. TouwSnoek, zonder, Noordstraat 2, van Middelburg. J. J. Barendregt, meubelmaker, Dokkade 41, van Rotterdam. J. C. de Waal, korporaal poiitietroepen, Glacisstraat 134, van lerseke. H. B. Oosterwijk, loodsleerling Neder landsch loodswezen, Walstraat 19, van Sappemeer. L. van der Graaf, timmerman, Glacis straat 95, van Kruiningen. J. Wielink, zonder, Vrouwestraat 15, van Rotterdam. J. J. Mesker, koperslager, Bloemenstraat 42, van Schoonhoven. VERTROKKEN: Th. L. Split, Kolvenierstraat 13, naar Nij megen. Mevr. A. M. J. FontaineBeniest, Coosje Buskenstraat 19, naar Heumen. A. Roos, kazerne Willem III, naar Mid delburg. J. R. Bonninga, kazerne Willem III, naar Middelburg. Ch. A. H. Sytor, Noordstraat 65, naar Rijswijk. C. Hellingman. Hr. Ms. „Cornelis Dreb bel". naar OosMndië. C. J. WijnandsHeijdens, Kanaalstraat 126, naar Amsterdam. M. L. Tazeiaar, Glacisstraat 161, naar Sluiskil. Al. M. Brizee, Badhuisstraat 95, naar IJzendijke. J. Vinke. Korenstraat 10, naar Batavia. P. van Buitenen, Gravenstraat 8, naar Amsterdam. A. M. van der Molen, St. Jacobstraat 30, naar Amsterdam. Ph. A. de Vuijst, Badhuisstraat 113, naar Oostburg. A. C. Hoogerwerf, Molenstraat 6, naar Rotterdam. M. C. WandtkePeters, Primulalaan 8, naar Rotterdam. C. Huisman, Piet Heinstraat 10, naar De venter. C. Ronteijn, Kromme Elleboog 7, naar Enschedé. Al. de Valk, Mariniersplein, naar Nieu- werkerk. P. Aleeuwse, Slijkstraat 3, naar Oost- en West-Souburg. W. van der Wiele, „Cornelis Drebbel". naar Hekier. J. Dongo. Kanaalstraat 138, naar Berlijn. J. Tilla, Kanaalstraat 138, naar Berlijn. W. H. Wijchers, Hr. Als. „Cornelis Dreb bel", naar Oost- en West-Souburg. A. C. van Beverenie Feber, Flesschen- straat 19, naar Gorinchem. A. C. de Witte, Nieuwstraat 57, naar Rotterdam, J. Walters, Wagenaarstraat 5, naar Oost en West-Souburg. 1. van de Vate, Kolvenierstraat 9, naar Rotterdam. F. J. de Brabander, Stnalïekade 3, naar Rotterdam. W. Houmes, Kanaalstraat 124, naar Rot terdam. A. A. Cremers, Tulpenlaan 1, naar 's-Her- togenbosch. J. van de Leur, Trompstraat 6, naar Oost- en West-Souburg. F. W. J. Immink, Steenenbeer 2, naar Borssele. P. Randewijk, Anjelierenlaan 6, naar Harderwijk. C. J. van Puffelen, Walstraat 88, naar Breskens. H. F. Oldenhof, Oranjestraat 6, naar Den Haag. W. Bommeljé, Oranjestraat 9, naar Ame rika. VL1SSINGEN, 4 JULI. De Kamerverkiezingen. Morgen, v,an 8 uur voormiddag tot 5 uur /namiddag, is de stem/bus geopend. De kiesgerechtigden, begeven zich met de oproepingskaart naar toet daarop aangegeven stembureau. Daar ontvan gen zij een stembiljet, waarop ,zij één der candidaten kunnen stemmen, door het Klokje vóór den naam van den be trokken carididaat rood te maken. In elk loket i/n het stemlokaal bevindt zich een rood potlood, dat voor het aan brengen van de roode stip gebruikt moet worden. Men denkie er dus wel om, dat men als men een geldige stem wil uitbren gen, slechts één blokje rood moet maken. Broodbesluit. Waar het gebleken is, dat vele bak kers nog onkundig/zijn van liet bestaan van het Brood/besluit, waarbij verschil lende voorschriften zijn gegeven met betrekking tot de samenstelling, het vervoer en de aanduiding van brood waren, vestigt de minister van arbeid er de aandacht op, dat dit besluit, voor komende in Staatsblad no. 221 van 1922, reeds op 23 Mei jl. in werking is getreden en dat aile bakkers mitsdien 'gehouden zijn de desbetreffende voor schriften nauwikeurig na te leven. Een ouderavond. Donderdag 6 Juli, 's avonds 8 uur, zal in 'het gymnastieklokaal van het schoolgebouw aan de Coosje Busken straat een gecombineerde ouderavond worden gehouden voor de scholen A en B. Opheffing huurcommissiën. Door Ged. Staten werd onderstaande circulaire den gemeentebesturen toege zonden De vraag is gerezen, of de tijdsom standigheden niet zoodanig gewijzigd zijn, dat opheffing der /bestaande huur commissiën kan worden overwogen. Wij verzoeken u voor zooveel noo- dig, aan deze aangelegenheid de ver- eischte aandacht te schenken, en ons c. q. met de door u te nemen beslissing hetzij daarbij de bestaande oommissie wordt opgeheven, hetzij tengevolge daarvan tot opheffing niet mocht wor den overgegaan, in kennis te stellen. Mocht uwe vergadering op welom schreven gronden een besluit tot ophef fing nemen, dan verklaren wij bij voor baat, dat daartegen in /beginsel bij ons geen bezwaar bestaan, zal. Aan de rijks-universiteit te Utrecht is geslaagd voor het candidaatsexamen in de pharmacie onze stadgenoote, mej. M. Jacobze. Lijst van onbestelbare brieven en briefkaarten, van welke de afzenders onbekend zijn, terugontvangen in de 2e helft der maand Juni 1922. Brieven (binnenland) C. M. van de Broeken C. van der Burg, Vlaar- dingen mevr. de Wed. Buijs, Amster dam Briefkaarten (binnenland) C, van Bekkum, Amsterdam J. D, v. Biemen, Rotterdam fam. T. Bloem, Amster dam; C. Breuren, Rotterdam; Van Dam, Amsterdam H. Dullens, Rotterdam N. Groen, H eel sum Mevr. de Heus, Amsterdam mej. J. v. Maris, Vlissin- gen mej. C, Roelse, Walsoorden fam. K. Roelse, Walsoorden mej. K. Roelse, Walsoorden mej. L. Roelse, Walsoor den fam. G. v. d. Vlak, Haarlem. Brieven (buitenland) Anna Puijlart, Antwerpen J. Seun, Duitschland. Briefkaarten (buitenland): van Preek, Hamburg van Ophoven, Bruxelles Eug. Graudin, New-York Paros, An- vers G. Gedaine, Antwerpen. In verband met den verkoop van Kwatta- en Sickeszreepen, inhoudende bons met geldelijke waarde, heeft de politie te Middelburg gewaarschuwd dat reepen met geld/bons er in, door de win keliers niet meer mogen worden uitbe taald. Er zal door de politie toezicht worden gehouden en wanneer die uit betaling eventueel wel neschiedt, zullen alle reepen, in verband met de Loterij- wet, in beslag worden genomen. Bij Kon. besluit zijn benoemd tot kan- tonrechter-plaatsvervanger in het kan ton Oostburg P. Erasmus, burgemees ter van Oostburg en A. Mijs, notaris te Oostburg. In /het kanton Ter Neuzen zijn herbenoemd L.fTh. van Hasselt ert j. Hmzinga. Op de aiphabetische lijst ter vervul ling der vacature van kantonrechter te Almelo is o.a. geplaatst mr. G. Schot Dijkman, kantonrechter te Ter Neuzen. In Ter Neuzen kwam men nadat de oproepingskaarten voor de stemming van morgen, reeds bij de kiezers waren bezorgd, tot de ontdekking, dat daarop de lijst van de communisten ontbrak. Er moesten dus nieuwe worden ge drukt. KERK- EN SCHOOLNIEUWS. Geref. Gemeente en Chr. Geref. Kerk. De Generale Synode der Geref. Ge meente te Rotterdam vergaderd, be noemde een deputatie om aan de Com missie der Qhr. Geref. Kerk, die be noemd is om de eenheid der Kerken te bevorderen, het oordeel der Synode over te brengen. Biljarten. Gisterenavond werd er in het hotel „Goes" alhier een biljart seance gegeven door den heer G. de Regt. «B>ï- de billard te Amsterdam. Hij spelnde een partij cadre van 500 punten tegen den heer Franken uit Den Haag, die 250 voorgift had. Dat de heer De Regt een uitstekend speler is bewijst wel het verloop der partij. Speelde hij de eerste 243 punten in schemerlicht, aangezien het electrisch licht defect was, in 23 beurten, zoodra het licht weer normaal was, sjjeelde hij de res- teerende 257 punten in 7 beurten, alzoo een gemiddelde van 36.71. Het verloop van de geheele partij was De Regt 500 punten in 30 beur ten, gem. 16.6, hoogste serie 88 Fran ken 86 punten in 29 beurten, gem. 3.00, hoogste serie 18. Na afloop der partij werden door den heer De Regt verschillende kunststooten gemaakt. Postduiven. De duiven-maatsohap- pij „Marnix van St. Aldegonde" te Sou burg hield Zondag een wedvlucht met oude duiven uit Zwolle. Dq uitslag was als volgt: l.Cijsouw met W.N.J. 20-85; 2. dezelfde met N. 3-21-15945 3. Jobse met N 1-20-4905 4. Cijsouw W.N.J. met W.N.J. 20-87. Gymnastiek. Zaterdag en Zondag is te Bergen op Zoom op feestelijke wijze het 25-jarig bestaan van de gym- nastiek-vereeniging „U. d. I." herdacht. De „Maasbode" geeft hiervan het vol gend verslag Er werden verschillende wedstrijden gehouden, uitgaande van het gewest Zeeland van het Kon. Ned. Gymnastiek, verbond. Reeds Zaterdag hadden in het gym-

Vlissingse Courant | 1922 | | pagina 1