Slaolie ENS N© SSI OLIB G. H. DOMMISSE QHQEM ifhode SJE AE1SJE Maatschappij vais mvaart DINSDAG 23 MEI ll^EENTEBisTÜüF BINNENLAND FEUILLETON LEVENSSTOVEN. 10) Abdijsiroop. A en tweede school. ter heele flesch RK. v h. J. K. RIB- Beliamypark 32. aan te melden Valcheria", Lamp- th GRIETHUISEN, 76 boven, vraagt ijk der tegenwoor- lacht. t beneden de 15 m. Adres Mej. ijverstraat 63. heneden de 18 jaar ig zich aan te mei- mpsensstr. 6. idelb.-Rotterdam elegen plaatsen. v. Hidd 7. ROll. Y.m. uur y.m. uur 8 8 8 8 'lissingen j E E N afvaart. to bekomen 7. TranBp. en Ekd. G. VOS, Tel. EENHOORN, Tel. 153. 1STERHODT, Tel. 283. BUITENHEK, Tel.101. het licht op. Toen op den schoor- erkende het hand- Doch toen hij het id, verstijfden zijn soherpe mededee- irting. Zijn gelaal inderdaad het ein- begon, zou hij het Was hij sterk ge- sentimenteel, maar loo lang zijn gids em de moeite niet nder haar iets te een stoel neer en weer op en ging iet in een hoek. Uit :en nikkelen revol- Toen het in den lag, glimlachte hij open had zulk een uggekeerd vroeg t en van mij houdt een luxe-poppetje en speelpop zoo en hij had gelijk, lofd. en haan niet over. en het ding uit zijn 1 viel aan zijn voe- >1 verbazing, haar op. tward Hij drukte Ik ben een vrouw, jllen schouder aan vol verwondering van mijn val^ g^ Horley, wat is er an ieb eed s jou ganscher harte nooit van hem hem een even ,-U ikkelijk arm zijn at beslistheid. om zijn hals en sterren. verschrikkelijk .en we rijk zijn, lieve man. v. h. N.") en als zijn zuilen ie, („N VL1SSINGSCHE COURANT advertentie-prijs. Van i4 regels: f 1.10 voor iedere fjeei meer 26 cer.tbij abonnement spe ciale prijzen. Reclames 52 cent per regel Dienstaanbiedingen en dienstaanvragen fan i5 regels 65 centiedere regel meer 13 cent, bij contante betaling. Familieberichten van 16 regels 1.70, Iedere regel meeT 26 cer.t. abonnements prijs Voor Vlissingen en gemeenten op Wal- tlieren ƒ2.20 per drie maanden. Franco door het geheele rijk ƒ2.50. Week-abon- „ementen 17 cent, alles bij vooruitbetaling. Afzonderlijke nummers 5 cent. BEKENDMAKING VERHUIZINGEN. Burg.' en Weth. ,van Vlissingen herinne ren den ingezetenen aan het bepaalde bij de Algemeene Verordening van Politie om trent de aangifte van verhuizingen bin nen de gemeente Art. 7. Ieder, die binnen de gemeente verhuist, is verplicht binnen 8 dagen na de verhuizing daarvan kennis te geven aan het gemeentebestuur ter Secretarie op het Bureau Bevolkingsregisters. Wanneer hef hoofd van het gezin ver huist, is hij bovendien verplicht de in het vorige lid bedoelde kennisgeving te doen voor alle bij hem inwonende personen dienst- en wérkboden daaronder begrepen. Hij, die binnenshuis een of meer kamers bewoont, wordt als hoofd van een gezin beschouwd. Het hoofd van «een gezin doet uiterlijk binnen 8 dagen aan het gemeentebestuur opgave van iederen persoon, die in het ge zin wordt opgenomen of daaruit vertrekt, inwonende dienstboden hieronder begrepen. Wanneer deze verhuizingen niet binnen den daarvoor gestelden tijd ter secretarie worden opgegeven, zal tot strafve-volging worden overgegaan. Door een speeialen bevolkingscontroleur zal aan de huizen een nauwkeurig onder zoek ingesteld worden of aan de hierboven genoemde bepalingen is voldaan indien dan blijkt, dat de bewoners nalatig waren, zal daarvan proces-verbaal worden opge maakt Vlissingen, 23 Mei 1922. Burg. en Weth. voornoemd, VAN WOELDEREN. De Secretaris, F. BISSCHOP. Be reis van H. M. de Koningin. Naar het Haagsche Correspondentie- bureau verneemt, zal de ..Batavier V", waarmede .de Koningin einde dezer week de reis naar Noorwegen zal on dernemen, gedurende de geheele reis begeleid worden door de torpedobooten Z 7 en z 8. onder bevel van de luite nants ter zee le' klasse de Vos van Steenwijk en Blsm. Sluiting der Staten-generaal. In de door den waarnemenden voor zitter der Eerste Kamer, den heer Cre- mer, gepresideerde vereenigde verga dering der Staten-Generaal heeft de minister van binnenlandsche zaken gis terenmiddag in naam der Koningin de zitting der .Staten-Generaa! gesloten met een rede, waarin hij er op wees, dat de afkondiging der wetten tot her ziening van de Grondwet de ontbinding der Staten-Generaal en daarmede de sluiting der zitóing noudig maakt De minister herinnerde er voorts aan, dat in de afgeloopen .zitting, behalve de om vangrijke Grondwetsherzieningsarbeid, gemeen overleg verschillende maatre gelen tot stand" heeft gebracht, welke tot heil van land en volk kennen strek ken. Mevrouw ontvangt vanflaat' nie mand, zij voelt zich niet wel, zei het dienstmeisje dat hem de deur opende. Mij. ook niet? Vraag het maar eens even, zei hij doodkalm, terwijl hij zijn overjas uit trok, zoo erg zal die ziekte niet zijn. Hij had gelijk voor hem. den huis vriend, stond mevrouw Woiski's deur altijd open ook wanneer die voor an deren gesloten was. Mijn nieuwe gedienstige wordt alle dagen dommer. Kora, die rustte op een gemakkelijke Turksche ottomane. stak hem haar band toe. Voor jou ben ik natuurlijk altijd Je spreken, zelfs als ik zoo'n hoofdpijn beb als vandaag. Herbert kuste haar de hand en. ging op een lagen stoel naast baar zitten: Hoofdpijn vroeg hij en zag haar onderzoekend aan. 't Lijkt mij eerder Wn booze luim. Ook al goed. Zie je, mijn nieuwe is niet geschikt voor mij. Dat had ik je wel dadelijk kunnen ^eggen, de verpersoonlijking van de meest opofferende vrouwenliefde is mets voor iemand met je temperament. Je kunt je natuur niet zooveer verioo- aenen, dat je eerst zou smeeken den Be Haagsche conferentie. Naar aanleiding van geruchten, vol gens welke de kosten der vreemde delegaties -ter Haagsche conferentie voor rekening van Nederland zouden komen, verneemt het Haagsche Corres pondentie-bureau van het departement van buitenlandsche zaken dat deze ge ruchten van allen grond ontbloot zijn. De Nederlandsche delegatie voert op het oogenbiik te Genua nog de noodige besprekingen in verband met de voor bereiding van de Conferentie. De terug keer van mr. Parijn kan tegen Donder dag worden tegemoet gezien. De uit- noodigingen tot de Haagsche Confe rentie te Genua zullen dezer dagen door den president der conferentie te Genua, in overeenstemming met de Nederland sche regeering, worden verzonden. De NedertandschBeigiscbe kwestie. De redacteur van „de Maasbode" te Brussei seint d.d. 22 dezer Minister Jaspar uit Genua te Brussel teruggekeerd, verklaarde het volgende aan journalisten over den uitslag van zijn besprekingen met minister Van Karnebeek betreffende de 'rioliandsch- Belgische kwestie. De bekende nota, welke over deze besprekingen in de pers verscheen, was door hem en. Van Karnebeek in ge meenschappelijk overleg geredigeerd. Onze besprekingen, zoo vervolgde hij, hebben tot geen resultaat geleid, doch de draad is niet gebroken. Wij hebben herhaalde en langdurige besprekingen gevoerd, dat is altijd interessant. Men leert er eikander door kennen, doch internationale kwesties vergen soms veel tijd. Men moet geduld hebben, dat is een groot princiep in de politiek. jaspar eindigde deze verklaring met den wensch uit te drukken, dat hij in een volgende hervatting der onderhan delingen tot een regeling zou komen. Bezuiniging der Staatsuitgaven. De „Standaard" dringt er op aan, dat de regeering, voor de verkiezing, met een bezuinigingsprogram voor den dag komt. Een verlaging der staatsuitgaven met 100 a 150 millioen gulden per jaar is noodzakelijk om te vermijden, dat we hier Duitsche en Oostenrijksche toe standen krijgen. Het zeggen, dat het uit de lengte, of uit de breedte moet komen, is als weg wijzer onvoldoende. Het zal moeten ko men èn uit de lengte èn uit de breedte én. uit de diepte. Men kan van iemand, die niet over aile gegevens beschikt, echter niet vergen, dat hij precies aan geeft waar het mes er in moet. Ons is alleen de taak om er op te wij zen dat het, ernst wordt. En dat 1y vooral noodig nu de stem bus nadert. Schuilevinkje spelen achten we altijd verkeerd, maar inzonderheid thans. Wat straks, na de stembus, onvermij delijk gebeuren moet, behoort vooraf te worden gezegd. En we zouden het, na rijpe overwe ging, zelfs verkieseiijk achten, dat de re geering klqekweg met een bezuinigings- program voor den dag kwam. Zij heeft het zichzelf wat moeilijk ge maakt door haar voorstel om de schade loosstelling der Kamerleden, te ver- hoogen, maar het komt ons voor, dat dit toch geen afdoende reden is, om niet vierkant voor den dag te komen met een uiteenzetting van den toestand en een aanduiding van den weg, dien zij denkt in te slaan om tot verbetering te geraken. Laat de wind maar eens friscli door m.ar, tot echtgenoot te krijgen, zijn on trouw stilzwijgend dragen om dan na een vijftienjarige .scheiding hem je liefde en "je vergiffenis aro zoo te zeggen op een presenteerblaadje aan te bieden. Neen, dat is niets voor mij Maar Maar je gunde je rol niet aan je mededingster. Je wilde ook eens op een ander gebied roem behalen. Ben je gekomen om mij te erge ren Zeg me liever, war ik moet doen ik kan je niets anders aanraden, dan je goed te houden en al je kunst aan te wenden van deze rol iets goeds te maken, hoewel ze niet voor je past. Hef groofe publiek zal in elk geval er over verrukt Zijn, zijn aangebeden Wojski in een nieuwe hoofdrol te kun nen bewonderen. Kora strekte afwerend de hand uit. Ach, doctor, je complimentjes hel pen me vandaag niet. Ik ben den ge- heelen dag al zoo pessimistisch. Mij schijnt de wereld en alles, wat er op leeft, zoo vervelend, zoo treurig en mij zelf kom ik zoo oud voor, zoo geheel en al ongeschikt, iets goeds tot stand te brengen Je bent toch niet werkelijk ziek, mevrouwtje Kora Hij boog zich over haar heen en zag haar in de groote, wijdgeopende oogen, die naar de zoldering staarden. Mooie, sprekende oogen waren het. zoo donker als de nacht. Haar gezicht was niet regelmatig mooi, maar levendig en de boomen waaien des te minder last na de verkiezingen. Het dure Haagje. De deelnemers uit het buitenland aan de internationale schermwedstrijden te Scheveningen, ondervraagd over de ontvangst in ons land, waren daarovet vol lof, maar zij klaagden zeer over de hooge prijzen. Wij mogen, dit ver meldende, niet vergeten, schrijft het „Hbld.", dat de duurte van onzen gul den tegenover andere valuta de voor naamste oorzaak is van deze klacht. Toch lijkt het ons-goed, allen, die de raak hebben de residentie en Scheve ningen aantrekkelijk te maken voor in ternationale gebeurtenissen, er nog eens op te wijzen van hoeveel belang liet is alle prijzen voori vreemdelingen zoo laag mogelijk te stellen. Het is het belang van het land. het is ook het belang van de ondernemers zeiven. Nu het vaststaat, dat de Russische aangelegenheden dezen zomer hier zul len worden besproken, mag dit nog wei eens extra worden bedacht. Scheveningen moet alie krachten in spannen om de oude relaties en, zijn ouden naam aan internationale betee- kennis te herkrijgen. De a.s. con ferentie biedt daarvoor een ongezochte (in den letterlijken zin des woords) een mooie gelegenheid. Maar die zou ongebruikt zijn. geble ven. wanneer in den nazomer de deel nemers aan de conferentie naar huis gingen met dezelfde klacht, ais nu, helaas, in den vreemde zal worden ver breid door de internationale schermers. De Rotterdamsehe Handels- en Land'oouwbank. Naar men ons iiededeelt heeft de Rotterdamsehe Handels- er. Landbouw- bank, in verband met de noodzakellijke uitbreiding van haai; kantoren, aange kocht de 2 nieuwe pinden. Oostzeedijk, vlak naast 't pand gqlegen zijn, waar de bank thans in is gevestigd, terwijl zij te vens heeft aangekocqt in het Boschland, 'n zijstraat vlak achter de bank-panden, een garage-gebouw.fe samen aange kocht voor den prijs tvan 20.000. Het vereenigde complex 'zal blijven heeten ..Het Gouden Kaif". De record-hitte van gisteren. Het Kon. N'ed. Meteor. Instituut in De Bilt deelt omtrent de groote hitte van gisteren het volgende mede Op 22 .Mei omstreeks 3 u. 40 m. zo mertijd steeg de temperatuur te De Bilt tot 32.2 Celsius, anderhalve graad hooger dan. de hoogste, vroeger in Mei .waargenomen temperatuur, n.l. 31.7 Celsius op 28 Mei 1892. te Utrecht. Te Maastricht was reeds te 2 uur zomer tijd ongeveer 34 graad Celsius bereikt. Sinds 1897, toen het Instituut te De Bilt werd gevestigd, was slechts op 2 dagen in Mei de temperatuur daar bo ven 30 graden gestegen, nl. tot 30.1 op 13 Mei 1907, en op 6 Mei i916. VOORSTELLEN AAN DEN GEMEENTERAAD. Door Burg. en Weth. zijn nog de volgende voorstellen aan den gemeen teraad gedaan De praktijk heeft geleerd, dat de ver ordening regelende de heffing eener plaatselijke belasting op het innemen, afsluiten of op andere wijze gebruik maken van, of het hebben van bijzon dere werken in, op of boven openbaren gemeentegrond of water in de gemeente Vlissingen, voor zooveel betreft de ta rieven welke geheven worden geduren- pikant en de voile lippen, de fijne neus met de beweeglijke neusvleugels, de zachte, donkere huid en haar voile, maar toch slanke gestalte, dat alles maakte de kunstenares tot een heel aantrekkelijke verschijning. Spot maar, ieder mensch verkeert wel eens in zulk een stemming en ik steeds, als ik voor een taak sta, die me niet bevalt of waartegen ik niet ben opgewassen. Zelfoverschatting is niet mijn grootste fout. Gelukkig, dat die stemmingen ge woonlijk even gauw over drijven als ze komen, ze lijken op 't weer in April. Ik wil me trouwens sterk maken, je binnen een uur in een goede luim te brengen. Niet zoovee! verbeelding, viel zij hem in de rede en gaf hem een vriend schappelijk tikje op den arm. Dat ik nief zóóveel om je geef, zij knipte met de vingers, weet je best, 'k wou alleen even je raad hooren aangaande mijn rol. Tusschen twee haakjes, 't is niet netjes, dat je zoo lang en zoo maar zonder reden wegbleef. ja, 't is eigenlijk onbeschoft van me, je drie dagen zonder mijn aange naam gezelschap te laten. Maar zet nu eens vlug een vriendelijker gezicht, anders durf ik je niet vertellen, wat ik van plan was, je mee te deelen. Mijn zuster schreef me heden, dat de heer Röderer is overleden. Kora stiet een kreet van schrik uit en ging haastig zitten. Gestorven, die arme, lieve papa de de kennis of jaarmarkt of andere tijdstippen, eenerzijds tot onbillijkheden aanleiding geeft, anderzijds omslachtig werkt door het groot aantal tarieven. Het heeft o.i. b.v. geen zin voor paar denspellen, bioscopen, stoomcaroussels, glijbanen, cake-walks enz. ƒ0.50 en 0.30 per ML (naar geiang der grootte) te heffen en voor draaimolens slechts 0.20 per ML Het wil ons dan ook voor komen, dat voor een en ander zonder bezwaar een uniform tarief kan worden vastgesteld, terwijl ons een bedrag van ƒ0.40 per ML alleszins billijk lijkt. Anderzijds zouden wij de heffing van rechten voor het innemen van ruimte door woonwagens, woontenten, enz. (dus buiten kramen of tenten) ad 0.25 per ML geschrapt wenschen te zien. Wij achten het niet billijk de kermisreizi gers, die gedwongen zijn hun woonwa gens tijdens de kermis op den openba ren weg te plaatsen, hiervoor nog extra te belasten. Voorts wordt hierdoor meer vrijheid verkregen om bedoelde wagens daar te plaatsen (en c.q. te verplaat sen) waar dit den marktmeester goed dunkt. Verwacht mag worden dat de meerdere ontvangsten, welke zullen voortvloeien uit de vaststelling van het bovenbedoelde tarief ad ƒ0.40, de der ving van inkomsten, tengevolge van deze vrijstelling, ruimschoots zullen dekken. Wijders zijn de sub 3e. en 4e. bedoel de heffingen, te weten, voor losse ta fels. manden, fusten: zakken en uitstal lingen op den grond per ML en per dag ƒ0.10 en voor goochelaars, muzikanten enz. voor een standplaats per dag 0.25 o.i. veel te laag. Wij zouden deze bedragen bepaald wenschen te zien op respectievelijk 0.25 en ƒ0.50. Artikel 2 der verordening bepaalt, dat voor het geval, dat, ten behoeve van de in artikel I bedoelde werken of in richtingen de bestrating of andere weg- bedekking is opgebroken, deze ten koste van den belanghebbende van ge meentewege zal worden hersteld, tegen het daar bepaalde tarief. Ook dit tarief achten wij te laag. Teneinde echter te voorkomen, dat bij eventueeie latere wijziging van dit tarief, de verordening steeds gewijzigd zal moeten worden, stellen wij U voor dit geheele tarief uit de verordening te lichten, hetgeen in verband met liet bepaalde, in het tweede lid van artikel 238 der Gemeentewet, gevoegelijk kan geschieden. 'Ten slotte nemen wij deze gelegen heid te baat nog een kleine wijziging in de verordening, zoowel op de heffing ais op de invordering, voor te stellen. Zooals uit den titel der verordening reeds blijkt, wordt de belasting ook ge heven voor liet hebben van bijzondere werken boven openbaren gemeente grond of water. Volgens arrest van den Hoogen Raad van 16 December 1920 is zulks echter niet geoorloofd, aangezien het hebben van balcons, erkers, enz. niet oplevert het gebruik of genot van openbare ge meentewerken (in casu de openbare straat) Op grond van het bovenstaande heb ben wij de eer uwen raad voor te stellen de bewuste verordeningen te wijzigen als boven is aangegeven en daartoe des betreffende besluiten te nemen. Wij merken hierbij nog op, dat wij den datum van inwerking treden der nieuwe verordeningen op 1 Juli Ï922 hebben gesteld, ten einde de nieuwe tarieven nog bij de in Juli a.s. te houden kermis te kunnen toepassen. En is Helmi nu geheel alleen Mijn zuster voegt er bij, dat 't wel mogelijk is, dat juffrouw Röderer voor een tijdje hier komt. Hier riep Kora verwonderd- Bij wien Bij de ouders van haar neef en verloofde, dr. Fritz Lenz. Lieve hemel. Frits Lenz, dien ken de ik al, toen hij nog in een kieijurk liep. ik was zóo'n ding van een jaar of zes, zeven, toen oom Lenz na den dood zijner vrouw ons in. Gr. met het ventje bezocht. Helmi was toen nog niet eens geboren. Mama wou het kereltje graag bij zich houden, maar oom wou niet van hem scheiden. Toen oom Lenz na eenige jaren zijn huishoudster trouwde, was 't natuurlijk uit met de vriend schap. ja, bij de Röderer's moest alles correct zijn. voegde Kora er, wat bitter, aan toe. De goede verstandhouding werd later weer hersteld door den zoon. .Mijnheer Röderer hield bepaald veel van den jongen man. Is er overigens nog iets meer bekend van die familie Lenz Wacht eens. wat was hij ook weer. Een of ander beambte maar wat, dat ben ik vergeten- Heeff Annie ook-geschreven, waar hij woont In Oud-Moabit. En ik herinner me, dat hij Robert Lenz heette. Nu zullen we gauw meer weten. Franzi breng mij eens het adres- 1NGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Uw borst moet Gij bevrijden van de vastzittende sltjnt, die Li tot stik kens toe benauwd kan maken. Neem Uw toevlucht tot de beproefde, hoeststiliei- de, slijmoplossende TACONIS JOtip/zOWS PÏJP TABAK In verband met de Nijverheids'on-der- wijswet werden de Burgeravondschool en de daaraan verbonden Avondschool voor Handwerkslieden omgezet in een Avondschool voor Nijverheidsonderwijs met 5-jarigen cursus. Dientengevolge onderging het pro gramma van onderwijs eenige verande ring, hetwelk daarna de goedkeuring van den minister van onderwijs, kunsten en wetenschappen verwierf. Nadat door genoemden minister op ons reeds te vorigen jare ingediend ver zoek om toekenning der bij de wet be paalde subsidie ad 70 in de kosten aan genoemde instelling verbonden, in gunstigen zin was beschikt, kon tot het samenstellen der verordening en der in structies voor het personeel worden overgegaan: ten einde ook op formeele wijze de omzetting der school tot stand te brenggn. AlVorehs deze verordening en instruc ties aan uwen raad ter vaststelling aan te bieden werden deze in handen ge steld van den inspecteur van liet Nijver heidsonderwijs, met verzoek dienaan gaande wel van advies te willen dienen. Tegen de ontwerp-instructies voor den directeur, de leeraren en den con cierge bestonden bij genoemden inspec teur geen bezwaren. Alleen zou art. 5 der verordening nog moeten worden aangevuld met de be paling, dat leerlingen, die de lagere school of een Dag-Nijverheidsschooi bezoeken, niet tot de Avondschool voor Nijverheidsonderwijs worden toegela ten. Tegen opneming van deze bepaling bestaat bii ons college bezwaar. Art. 3 van het Kon. besluit van 11 Juli 1921 zegt, dat alleen tot de school wor den toegelaten zij die voldoend lager onderwijs hebben genoten en ten minste den leeftijd van 12 jaar hebben bereikt.. Dit voorschrift is in de verordening (art. 5) opgenomen. Bij vele leerlingen bestaat het voor nemen om geplaatst te worden op de fabriek der Kon. Maatsch. „De Schel de". De leerlingen, die op de lagere school in, de 7e klasse onderwijs hebben ontvangen, kunnen, indien zij tevens op de Avondschool zijn, bij het veriaten der lagere school onmiddellijk op de fabriek geplaatst worden. Op grond van de belangen der be trokken leerlingen meenen wij ons dan ook tegen een beperkende bepaling als door den inspecteur van het Nijver heidsonderwijs aangegeven, fe moeten verzetten. Bij het ministerieele schrijven, tot toe kenning der rijkssubsidie werd er uit drukkelijk op gewezen, dat de salaris- boek. Zij zochten een poosje en vonder, toen „Robert Lenz, gepensionneera slotbewaarder, Oud-Moabit no. 100". Och, lieve hemel, dat is ook niet veel bijzonders, die zullen 't wei zuinig hebben, merkte Kora op. Veel zal hij als slotbewaarder niet verdiend hebben en nu nog gepensionneerd yiok. Maar kijk eens, daar vlak onder Staat juf frouw Lenz, kamerverhuurster. Oud- Moabit, no. 100, dat is bepaald zijne vrouw en haar arbeid zal wel meer geld in huis brengen dan 't karige pensioen. Herbert sloeg boos het boek dicht. Nu, 't bezoek bij den gewezen slotbewaarder en bij zijn vrouw, de kamerverhuurster, zal wel bijzonder aangenaam worden, zei hij sarcastisch. Onzin, als ze te Berlijn komt, lo geert ze bij mij, antwoordde Kora. Wat moet ze in dat huis doen, waar een gewezen keukenprinses de baas is. Ja, maar wat juffrouw Lenz vroe ger deed dat verandert aan den tegen- woordigen toestand niets ze is nu een maal de schoonmoeder in spe en zal zich het recht, om de aanstaande doch ter bij zich in huis te hebben, niet laten ontnemen. Bovendien is het ook nog de vraag, of je pleegzuster, zelfs als zij de keuze had, je aanbod zou aannemen. Wat zou Helmi tegen mij kunnen hebben onderbrak Kora hem heftig. Haar heb ik toch nooit kwaad gedaan ik heb het kleine ding zoo lief gehad als een zuster slechts haar veel jonger zusje kan liefhebben. (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1922 | | pagina 1