dpekbait vergadering afwezig. puws" LAATSTE BERICHTEN ADVERTENTIEN Os. J. W. Kruijt Dr. D ET MAR vóór uur V ÓLUTSCHE UNOSUUBE |e kwartieren van ee in telefoni- en waggon diri- manoeuvre, de- France", ruber 1918 en in er Foch en de en. De harde wapenstilstand onderteekend. waggon aan de ■egmaatschappij eende deze het n offreeren aan werd de wag- :stauratie-wagen |n trein. te Millerand er an, toen hij, met re autoriteiten, r de „Tranchée len. heel worden in- p 11 November krijgen in het loo toe van Iegen heeft. |übre Belgique" November als ritschland ont- Ivredesverdrag 86.000.000 6.000.000 80.000.000 180.000 170.000 400.000 400.000 6.000.000 1600.000.00C 235.000.000 Iffen 11.000.000 >n 2400.000.000 200.000.000 4.625.750.000 Incs uitgedrukt. IN CHINA. zijn er op dit IChlneezen, die Tn 2.500.000, in Ksi 1.000.000, in lelkaar dus een i die door hon- |Op het oogen- leen steuntonds pede kunnen er vorden. Zoo er ■t, zullen er 15 Tikomen. peering, die met len te kampen Ite verwachten, listische schat- §0 p. st. Daar- millioen Chi- |n oogst in het Blijft 14 mil- pngeren. dorpen in de hen. een bevol- Iden, is de be lt) verminderd 1 pleegden zeif- In betreft, wer- Inoord. lich herinneren. Ik kort geleden pr de politie te werd gewaar- Éingen van ze- laer, die meer- In effectenhan- T'eslagen, door Eken van goed Ier noemde zich Jnberg, ook wel en sedert de nu weer Van Ie Zeist. Mooie Igewoonlijk als 1 Heide", Prins It. j het adres van Ie H.'s brieven Idoor de politie Jeen hij na zijn overgebracht, |jn eigen naam neer te kunnen .vingen der po- haakte er zijn lof schriftelijke Iffecten op pro- T vertoonde hij |rinst viel op te verkoop der hoed klinkende Jdekking. It oplichting op |ectenhadnelaar heeft men H. hen en is hij te bis van bewa- fde ook op de- hij zonder be- han gasverstik- bn heeft in een liaan te 's-Gra- Tlgende gemeld ligmensch had- (ecrmalen een brengen, zoo [toen beiden in slaap gevallen, waarbij de juffrouw met haar hoofd op de gasslang, dit naar een, toen brandend, gasstel toopt, is komen te liggen. De toevoer van gas werd hierdoor afgesneden, met het ge volg dat het gasstel uitging. Later moet haar hoofd echter vergleden en de gas slang weer vrij geworden zijn. Het vertrekje vulde zieti daarna al spoedig met gas met het bekende droevige gevolg. De jongeman, die gistermorgen weer bij kennis was, verzekerde nadrukke lijk, dat er van zelfmoord geen sprake is én dat uitsluitend aan een ongeluk gedacht moet worden. Te Amsterdam is een groote ver duistering aan het licht gekomen, waarbij verschillende goederen voor een waarde, loopende tusschen de 30 en 40 duizend gulden, zijn ontvreemd. De benadeelde firma is de N. V. H. v. d. Chys, handelende in'overzeesche pro- dukten cn gevestigd aan de Prinsen gracht 417419 te Amsterdam. De verduistering, die naar alle waar schijnlijkheid over tal van jaren loopt, Is gepleegd in de opslagplaats der ven nootschap, die aan de Brouwersgracht gelegen is. De verduisterde goederen zijn voor het meerendeel huishoudelijke artikelen. Een magazijnknecht, die met de controle van den voorraad was be last en daartoe in het 'bezit van de sleutels der voorraadsmagazijnen, schijnt van deze verduistering meer af te weten. Hij is althans sinds enkele dagen voortvluchtig. Zijn plotselinge verdwijnen leidde tot het instellen van een onderzoek, waardoor de verduiste ring van- massa's artikelen ontdekt werd. De politie -die het onderzoek in deze zaak ter hand heeft genomen, is er in geslaagd een 'belangrijke hoe veelheid der ontvreemde goederen op te sporen in perceel Antoniebreestraat 4. De goederen werden in beslag geno men. Een 16-jarig meisje werd op weg van Huizen naar Bussurn, nabij de ,,Gooischc Boer" aangerand. Een wiel rijder kwam haar te hulp, doch mocht er niet in slagen den aanrander, die tusschen struikgewas verdween, te grijpen. In het huis van bewaring te Arn hem is ingesloten een 19-jarige jongen, die een paar schoenen stal, welke hij noodig had op een tijdstip dat hij werk loos was. Een andere reden kon hij niet opgeven. Wat hij evenwel verder mede deelde was zeer merkwaardig. Hij zelf had 37 per week verdiend, waarvan hij ƒ25 aan zijn moeder afdroeg, zoodat hij 12 zakgeld overhield, inderdaad voldoende om er schoenen voor te koo- pen. Overigens had hij ook wel geld aan zijn moeder kunnen vragen. Zijn beide broers verdienden ieder 45 's weeks en droegen gezamenlijk 50 aan hun moeder af. Daarbij kwam dan nog hel weekloon van den vader van ƒ50. In het gezin kwam dus ƒ125 per week binnen. Op de Noordblaak te Rotterdam geraakte de heer P. C. Schatbo.rn, di recteur van Vermeer en van den Arends Handelmaatschappij bij het oversteken van de rails, nadat hij uit lijn 8, richting Beurs, was gestapt, onder een uit te genovergestelde richting komende wa gen van lijn 7. Hem moest in het zie kenhuis het rechterbeen boven de knie worden geamputeerd, terwijl het linker been op drie plaatsen gebroken is. Een 13-jarig meisje te 's-Ornvenhage. wier kleeren in een woning aan de SnJ- dersfraa' vlam vatte door aanrtkinc met C'i ach el en da! dientengev ,g-, ernstig' banJwond'n bekwam, is het zieke nip overleden. Gisterenmiddag zijn de drie laat ste nog in het ijs zittende Urker botters onder toeloop van de gehecle Enkhui- zer visschersbevolking behouden door de stoompont binnengebracht. -Esperanto. Octavio(Bra- zilië), Restrepo (Columbië), Doerat (Haïti), Lafontaine (België), Huneëus (Chili), Lord Robert Cecil (Zuid-Afri- ka), Chanzer (Italië) en dr. Benes (Tsjecho Siowakië) hebben een ont werpresolutie ingediend volgens welke de Volkenbond, overwegende de taal kundige moeilijkheden bij de directe betrekkingen tusschen de volken de wenschelijkheid uitspreekt, dat het on derwijs in het Esperanto over de ge- iheele wereld worde uitgebreid. Een bende brutale gauwdieven en oplichters, die op klaarlichten dag te Parijs hun slag sloegen, is dezer dagen gearresteerd. Het waren Italianen en ze hadden de opera-wijk voornamelijk tot hun arbeidsveld gekozen. Romans, het hoofd der bende, gebruikte een prachtige auto om het terrein te ver kennen en gaf dan aan zijn manschap pen orders hoe en wat ze te doen had den. Op groote schaal plunderden de bandieten winkels en onlangs werd nog een kostbaar kleed gestolen uit de auto van Sacha Guitzy, den bekenden acteur. In een bar bij de Opéra Comique werd Zondag jl. de bende, met uitzondering van Romans, die ontsnapte, gearres teerd. De koude in Frankrijk, -g Van verschillende streken in Frank rijk komen berichten over een hevigen sneeuwval en strenge koude binnen. Toch is het te Parijs b.v. op het oogenbiik niet zoo koud als in Enge land. De liefhebbers van schaatsenrij den in de open lucht, een sport die slechts zelden in de Fransche hoofdstad kan worden beoefend, trekken eiken morgen zonder resultaat naar de Bois de Bologne de parkwacht is onverbid delijk, het ijs in de vijvers is nog niet sterk genoeg. In de provincie is het in- tusschen recht winter, vooral uit de kustprovincies in het westen komen be richten over 'n buitengewonen sneeuw val. Te Cherbourg en in het departement la Manche vooral is zeer veel sneeuw gevallen. Het verkeer is zoo goed als gestaakt, en markten worden er niet meer gehouden. Men vreest zelfs, dat de treinen niet meer zullen kunnen rij den. Te Nantes en in tie Ardennen heeft het ook hevig gesneeuwd. Gelukkig zijn er vrij wat meer steenkolen voorradig dan verleden jaar, vooral in de groote steden. Ernstige belemmeringen in het transport ervan doen zich thans ecliter voor, zoodat reeds vele departementen zonder voldoende brandstof zitten. Een verdwenen ra i 1 - lionnairs-weduwe. De En- gelsche politie stelt een onderzoek in naar het verblijf van mevr. Caroline Anne Connel, een 50-iarige million- nairs-weduwe, die reeds sinds eenige dagen vermist wordt. Zij bewoonde een weelderig ingerichte villa te Guildford (gr. Surrey) en had zich den 6en De cember in uitstekenden gezondheids toestand naar Londen begeven, om een bezoek te brengen aan haar nicht. Na deze te hebben veriaten, had zij nog aan het Waterloo-station een taxi ge nomen, doch na dien tijd heeft men haar niet meer gezien. Een scheepsbrand j— Donderdagmorgen was de monding van de Theems over een aïstand van ette lijke mijlen verlicht door een brand op den met vier masten voorzienen motor schoener „Monnow" uit Cardiff, die uit Zweden was gearriveerd, onder Sou thend. De brand was het gevolg van een ontploffing in het ruim. De vlammen verspreidden zich in den tijd van vijf tien minuten door het geheele schip. De bemanning streed halfnaakt in een ver blindenden sneeuwstorm en bij zware zee heldhaftig tegen de vlammen, doch werd ten slotte gedwongen zich in de booten irt veiligheid te stellen. Nieuwe opzienbarende .bijzonder heden worden bekend gemaakt inzake de knoeiereijen met graan in Duitsch- iand. De gevangen genomen commissa ris Freiberg heeft door middel van ver- valschte berekeningen driehonderd duizend mark verdiend. Door een Bei- ersche firma in levensmiddelen werden hem 170.000 mark als provisie uitbe taald. Ook helpers van de knoeiers hebben fabelachtige bedragen verdiend, waaronder de hofraad Roosenthal, die op de vlucht is. Uit Oldham, een bekend centrum van de Engelsche spinfabrieken, wordt aan de „Manchester Guardian" gemeld, dat men er een groote beperking van de productie verwacht en als gevolg daarvan een gedwongen werkloosheid van duizenden arbeiders. Een fabriek heeft reeds een gedeelte van het perso neel op rantsoen gesteld, wat het aan tal werkuren betreft, terwijl verscheide ne andere firma's voornemens zijn, het zelfde te doen. Vrijwel alle fabrikanten in het district hebben gevolg gegeven aan het verzoek van de plaatselijke ar beidsbeurs, om den arbeid zoo te ver deden, dat de aigemeene werkloosheid zoo lang mogelijk kan worden voorko men en tevens een dergelijken verkorten arbeidstijd in te voeren, dat het mogelijk zal zijn de rijksuitkeeringen bij werk loosheid te ontvangen. In Westerkappeln (Westfaien) heeft men in een akker bij het graven een leemen vaas met 37 gouden munten gevonden. Men wierp de gebroken vaas achteloos weg, maar vond later op de plaats waar ze gevonden werd, nog een •ring mef drie steenen en een bewerkt stuk massief goud. De groote zware munten zijn van Romeinschen oor sprong en vormen een belangrijke aan winst voor de numismatiek. 1De leider van den georgamseer- den steun aan Centraal Europa, de Amerikaan Hoover, heeft een even ori- gineele als goede gedachte gahad, door (het Amerikaansche publiek te verzoe ken, tegen Kerstmis een onzichtbaren gast aan tafel te noodigen. Hij wil dat elke Amerikaansche fa milie gedurende de Kerstdagen een stoel aan den feestdisch onbezet zal laten en bet geld, dat de gast, die an ders dezen zetel zou hebben ingeno men, gekost zeju hebben, naar Hoover zal zenden voor de leniging van den nood der 3>/z millioen kinderen van Europa. Terug naar de noer- t ij d. De sovjet-regeering heeft be sloten, een reeds' vroeger genomen be sluit thans ten uivoer te brengen. Het geld zal nl. wormen afgeschaft. Uitge zonderd voor den buitenlandschen han del zullen alle mu nten en het papieren geld, dat door d-é sovjet-regeering is uitgegeven, ophom^en in Rusland wet tige betaalmiddelen te zijn. in plaats daarvan zullen op Horten termijn afloo- pende declaraties Worden uitgegeven, welke om de twecj maanden kunnen worden vernieuwd. Dit plan beteekient een uibreiding van het reeds besta.ian.de kaartsysteem, waarop de levcnsmijddelen zijn te beko men, welk systeem door zelfs verwoe de aanhangers van het bolsjewisme als gebrekkig wordt beschouwd, daar dik wijls bij het huidige rantsoeneerings- stelsel sommige ptersonen in. verband met de drie of vier ambten, wélke zij bekleeden, ook drie of vier maal hun rantsoen ontvangen. Algemeen wordt 'het nieuwe plan beschouwd als een ernstige bedreiging voor den sovjet Zeer goed ingelichte personen te Moskou verklaren, dat, wanneer deze nieuwe proefneming mislukt, nóg een nieuw betaalmiddel op het .program staat. POSTVERKEER MET ENGELAND. In verband met het Kerstfeest zullen de volgende wijzigingen worden aan gebracht in het postverkeer met Enge land lo. In den nacht van 24 op 25 De cember zal geen boot van Vlissingen naar Folkestone vertrekken. De brief post voor Engeland en verder gelegen landen zal daarom in den avond van 24 December niet via Vlissingen, doch uitsluitend via Hoek van Holland, in aansluiting op de van. daar in den nacht van 24 op 25 December vertrekkende Harwichboot, worden verzonden. De pakketpost voor Engeland van 24 dezer zal worden verzonden met de in den nacht van 25 op 26 dezer van Vlis singen naar Folkestone vertrekkende boot. 2o. In den nacht van 25 op 26 De cember zal geen boot van Hoek van Holland naar Harwich vertrekken in den avond van den 25sten zal daarom de briefpost voor Engeland en. verder gelegen landen uitsluitend worden verzonden via Vlissingen in aansluiting op de in den .nacht van 25 op 26 dezer van daar naar Folkestone vertrekkende boot van de Maatschappij „Zeeland". 3o. In. .den nacht van 25 op 26 dezer zullen de diensten van Folkestone naar Vlissingen en van Harwich naar Hoek van Holland niet worden uitge voerd. Op 26 dezer zal dus geen post uit Engeland en verder .gelegen landen worden ontvangen. ONDERHANDELINGEN MET BELGIE. Wat betreft den door verscheidene leden geuiten wensch omtrent den hui- digen stand der Nederlandsch-Belgi- sche onderhandelingen, nopens de her ziening van de traetaten van 1839 inge licht te worden, wordt door den minis ter van buitenlandsche zaken in zijn memorie van antwoord op het voorloo- pig verslag der Tweede Kamer opge merkt, dat sinds de door België naar aanleiding van de Wielingenkwestie in Mei jl. in het leven geroepen schorsing dier onderhandelingen, geen feitelijke verandering in den stand van zaken is gekomen. De Nederlandsche regeering zou r.iet kunnen ingaan op een. eventueel initiatief van België tot (hervatting der onderhandelingen hetwelk gericht zou zijn op prijsgeven of wijziging van de eenmaal verkregen basis van overeen stemming. Een initiatief tot hervatting der onderhandelingen, zou slechts resui- taat kunnen hebben, indien het ten doel had tot afdoening te geraken van nog niet geregelde onderwerpen, als vast stelling van het door de commissie van XIV aan de betrokken regeeringen uit te brengen rapport, overleg omtrent den Nederlandschen tekst van het Ne- derlandsch-Belgisch tractaat enz. Het standpunt van de Nederlandsche regeering met betrekking tot militaire verbonden is bekend. Onder geen voor waarde zou de regeering aanleiding kunnen vinden hiervan af te wijken. DE TERUGKEER VAN DEN KONING VAN GRIEKENLAND. De Grieksche ministerraad heeft be sloten de nota der geallieerden niet te beantwoorden vóór koning Constantijn is teruggekeerd. De raad hield zich eveneens bezig met de agitatie, welke tot uiting komt bij de Grieksche bevolking te Constan- tinopel en de actie van het Grieksch patriarchaat in genoemde stad. De raad zond den patriarch de me- dedeeling, dat de Grieksche regeering zich genoodzaakt zou zien de betrek kingen met den patriarch te verbreken en hem de subsidie te onthouden, in dien hij in zijn vijandelijke houding vol hardde. Naar de bladen melden zijn bij het departement van. financiën maatregelen in voorbereiding, waardoor in alle staatsuitgaven zal kunnen worden voorzien, zonder dat de regeering tot nieuwe belastingen of leeningen haar toevlucht moet nemen. De correspondent van de „Temps" te Athene geeft eenige merkwaardige bij zonderheden over de geestdrift, welke in Athene sinds de verkiezingen en vooral sinds de volksstemming over den terugkeer van koning Constantijn heerscht. „Hier leeft een volk, zegt de correspondent, dat na vele jaren van lijden eindelijk herademt. En toch be gaat het jegens zijn vijanden geen en kele daad van weerwraak het heeft voor dezen slechts een stilzwijgende verachting." De- correspondent vertelt dan, hoe eigenaardig het vreugde-delirium der Grieken zich uit. in een voornaam café verschijnt een elegante heer met grijzen 'baard en def tig voorkomen. Hij 'bestelt een kop koffie haalt een revolver te voorschijn en schiet deze tusschen de stokjes af. Niemand neemt daar aanstoot aan het Is een landsgebruik. In een café gaat een dame van den hoogert stand van tafel tot rafel, om armt en kust alle gasten order de woorden De koning is verrezen. En de echtgenoot antwoordtde koning keert terug. terwijl het orkest den koninklijken marsch speelt, staat in een hoek een heer, die zich. beesch geschreeuwd heeft, op één voet en blijft een uur lang zoo staan als een ooievaar. Men vraagt hem waarom hij dat doet en hij zegt „Zou ik voor mijn koning niet graag zoo'n offertje .brengen. In den oorlog zou ik gaarne voor hem een been ver liezen, Nu oefen ik mij .reeds daarin 1" Plotseling gaat de deur open en komt een oude boer met een doodskist onder den arm binnen. Zijn zoons volgen hem met brandende 'kaarsen. De oude zet de kist neer en allen beginnen een doods bed ter nagedachtenis van Venizelos te zingen. EEN INVAL IN EEN KLOOSTER. LONDEN. Regeerin-gstroepen deden een inval in het klooster te Dublin. Zij lichtten de geestelijken uit hun bed en arresteerden vader Dominic, den kape laan, die wijlen Mc Swi-ney, den burge meester van Cork, bijstand verleende. De troepen gedroegen zich zeer eer biedig. ERNSTIG SPOORWEGONGELUK. BERLIJN. Een ernstig spoorwegon geluk is Donderdagavond voorgevallen in de nabijheid van Dingotstadt. Een trein van de Oebr-Eisehtëlder lokaal- spoor, bestaande uit locomotief, een personenwagon en 19 wagons met kali is op een sterke helling tengevolge van de gladheid der rails teruggeloopen en tegen een stootbiok terechtgekomen, waarbij een tiental wagons werd ver nield. Tien dooden en vijf zwaar ge wonden werden van onder de overblijf selen te voorschijn gehaaid. NED. STOOMVAARTLIJNEN. Stoomvaart Mij. „Oceaan". Theseus" van China naar Amsterdam, tl Dec. te Singapore. Rotterdamsche Lioyd. „Goentoer" (thuisreis) 10 Dec. van Padang „Samarinda" (thuisreis) 14 Dec. te Suez. Kon. HoIIandsche Lloyd. „Frisia" 17 Dec. van New-Orleans te A'dam „Delfland" (thuisreis) 13 Dec. te Leixoes. „Kennemerland" van New-York naar Am sterdam, pass. 17 Dec. Lizard. HollandAustralië Lijn. „Soerakarta" (thuisreis) 16 Dec. van Ade laide. Stoomvaart Mij. „Nederland". „Prinses Juliana" (uitreis) 13 Dec. te Sa- bang. „Bengkalis" (thuisreis) 14 Dec. te Suez. „Roepat" (thuisreis) 15 Dec. van Port Said. „Salabangka" 17 Dec. van Hamburg te Amsterdam. „Celebes" van Saigon naar Amsterdam, 11 Dec. te Colombo. HollandAmerika Lijn. „Cetaeno" van Baltimore naar Rotterdam, pass. 17 Dec. v.m. „Noord-Hinder". „Zijidijk" 14 Dec. van Newport News naar Rotterdam. „Soestdijk" 14 Dec. van Rotterdam te New- York. „Themisto" 16 Dec. van Rotterdam te Sa vannah. WISSELKOERSEN. Noteering van heden, 18 December, des middags 12kj uur (niet officieel) Chêque-koersen. Koopen en verkoopen. New-York 3.U>/2—3.18>/2 Londen 11.19(411,20(4 Berlijn ƒ4.394.44: Brussel 20.17!/,—20.25 Parijs 19.17/, —ƒ19.25; Weenen ƒ0.67—ƒ0.70. Bankpapier. Dollars ƒ3.123.19; Ponden ƒ11.15 ƒ11.22; Marken 4.47 >/2ƒ4.55; Belgi sche Francs 20.17J-A(20.30; Fransche Francs 19.2019.35 Kronen (afgest.) 0.50ƒ0.60; Kronen (niet afgest) f OAlYzƒ0.55. MARKTBERICHTEN. Vlissingen, 18 December 1920. Goudreinetten 63 ct. zure beiiefleur 50 gieser wildeman 50 pondsperen 41 a 43 ct. bruine boonen 30 a 35 ct. uien 6 a 10!/2 ct. koolrapen 11/2 a 2J/2 ct. spruiten 43 a 52 ct. kroten 5 a 7 ct. witlof 70 ct.; peen 3 a 6'/z ct., alles per K.G. eieren IS'/, a 19(4 ct. boerekool 3 a 3'/2 ct. roode kool 6 a 8'/2 ct. savoye kool 6Y2 a 10 ct., alles per stuk selderie 10 a 25 jó ct. prei 7 a 14 ct. peen II ct., alles per bos an dijvie 52 a 58 ct. spruitkoppen 18 a 19 ct. per mand. Veitingsvereeniging „Walcheren". I Middelburg, 18 December 1920. Op de gisteren gehouden veiling werden de volgende prijzen besteed gieser wilde man 4S a 50 ct. kleiperen 49 ct. louwtjes 40 ct. pondsperen 43 ct. zure bellefleur 35 a 43 ct. uien 7 a 8 ct. kleine uien 5 ct. spruiten 45 a 56 ct. witlof 30 a 56 ct. schorseneeren 22'/2 ct. peen 5 a 7 ct.; kroten 3 a 9 ct. koolrapen 4 ct., alles per K.G. andijvie Vz a 5'/2 ct. bloemkool 6 a 24 ct. roode kool 2Vz a 7 ct. savoye kool 3 a 7 ct. boerenkool 4'/2 ct., alles per stuk prei 13'/2 a 18 ct. ct. rapen 6 ct. selderie 13 a 16 ct. schorseneeren 13 ct., attes per bos. WEERBERICHT. HOOGWATER TE VLISSINGEN. December v.m. n.m. Zondag 19 6.52 7.38 Maandag 20 7.57 8.46 Dinsdag 21 9.11 9.55 In plaats van kaarten. Ondertrouwd LAMBERT C. VAN DER HEIJDT en CATHAR1NA J. VAN DUURE. Vissingen, 17 December 1920. Verkuijl Quakkelaarstr. 135. Kolvenierstraat 13. Huwelijksvoltrekking z2 Januari Heden overleed, na zeer kortstondig lijden, ons eenig geliefd Kind MAARTEN, in den nog jeugdigen leeftijd van ruim 6 jaar. J. C. H. BODE. S. J. BODE— CORSTANJE. Vlissingen, 17 Dec. 1920. Wagenaarstraat 29 I. Aigemeene kennisgeving. Ondergeteekende betuigt hier mede zijn welgemeenden dank voor de bewijzen van deelneming, ondervonden bij de ziekte en het overlijden van zijn innig geliefde Vrouw. A. M. VAN BEERS. Koudekerke, 18 December '20. De Heer en Mevrouw VER MEULEN— SIEMEL1NK zeggen mede namens wederzijdsche fa milie, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling, bij hun Huwelijk ondervonden. Vlissingen, 16 December 1920. Op MAANDAG 20 DECEMBER a.s. zal de uitgestelde plaats hebben, welke op I De cember had moeten plaats hebben Op deze vergadering zal Lid der Tweede Kamer, 'het onderwerp behandelen „DE WAARHEID OMTRENT RUSLAND", in de Groote Zaal van het „CON CERTGEBOUW". Die de waarheid oveT Rusland wil weten, komt ter vergadering. Entrée 15 ct. Debat gewenscht Aanvang des avonds 8 uur. I'egen hoest, verkoudheid heeschheid, keelpijn, j I Per doos 60 en 90 c* bij opofaen drogisten g TOT EN MET DINSDAG Daar nu haast voor ieder de arbeidstijd verkort is, mogen wij verwachten van het Vlissing's publiek, dat een ieder zijn inkoo- pen v r 's AVONDS ZEVEN UUR DOET. Steunt de winkelbedienden in hun actie. DE ALG. NED. BOND VAN HANDELS- EN KANTOOR BEDIENDEN, AFD. VLISSIN GEN. Protestantsche, Katholieke, Joodsche en andere Weensche kinderen lijden bitter gebrek. A. N. C. O. trekt zich het lot dezer stumperds aan, en vraagt niet in de eerste plaats naar hun Gods dienst. (Dat deed de Barmhartige Sa maritaan ook niet. A. N. C. O. heeft U noodig voor de plaatsing van een- Weenseh kind. Meldt U daarvoor aan of zendt anders postwissel aan D. H. L. VAN RAALTE, Kan toor Duinwaterleiding - Maat schappij. ECHT DEUTSCHES BROT zu bekommen bei J. DE VLIEGER Bouwen Ewouistraat 1. i bert£>i I DcreXjS

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 3