chtens :nhouwerij WERK >IR00P MAANDAG 25 OCTOBER. De trouwe van Darraconit No. 252 58e Jaargang 1920 HOEK Inekkige nhoest OEMEENTEBESTUUR «HUUUM VAN VLISSINGEH FEUILLETON BINNENLAND Stadg= enProvincieriieuws rnlit om uwe deren ïroorzaken vele sSER'S Worm- van bijzondere welke zeker )OOS 60 CENT. ar bij Apothekers brikant t, Em.-Erfsch n (Or) U geen koekjes, dere z.g. worm- ren, doch eischt Worm poeders. AN - -O ïen voorraad alle orten en en prijzen. 'lissingen J. VAN rechtsersfr.voor J. HOEK, Veer- SCHEERMESSEN KWASTEN, SCHEERZEEP ERMAN Bellamypark 37. ES 6 stuks 1.25. ten, door voor ;aan en bij het eld een lepel te nemen. Bij rikkel overdag eens een lepel - taaie vastzit- loen loskomen. n van 1.90, gram n. 1000 gram i verkrijgbaar. I band met onze I L I. AKKER, VUSSINGSCHE COURANT OPENBARE VERGADERING VAN DEN op Vrijdag 29 October 1920, des namiddags 2 uur. I. Mededeelingen. II. Over te leggen stukken, lli. Benoemingen 1. van twee onderwijzers met hoofdakte, akte Fransch en vak j. De voordrachten luiden a. 1. A. de Mol, alhier 2. P. J. van Aartsen, alhier en 3. mej, K. J. van de Putte, te Hemen b. 1. P. J. van Aartsen, alhier 2, A. de "Mol, alhier 3. mej, K. J. van de Putte, te Hernèn 4. A. M. van der Giezen, te Mid delburg. 2. van twee onderwijzeressen. De voor drachten luiden a. 1. mei. T. J. Braat, al- hier 2. mej. IC J, van de Putte ire Hemen 3. mej. M. F. Dees, te Aagtekerke b. 1. Mej, j.. H. Holm, alhier 2. mej. J, van de Putte, te Veere 3. mej. C. P. Braat, alhier. 3. Van L. wan der Steen tot onderwal* ,zer in de .'gymnastiek aan .school F. (7e klasse en M. U. L. O. klassen). IV. T<e verleen en ontslag 1. Voorstel van Burg. eri Weth. tot in trekking vim de benoemriTg van A. Mets Jr.. tot onderwijzer aan 'de üitandelsherhaTings- school 2. Aan :F. G. Lemmers, als onderwijzer aan school E per 1 November a.s. V. Te 'behandelen ptr.niten 1. Voorstel van Berth, en Wètln tot wij ziging der verordening op de heffing eenev belasting op de honden in verband met -een schrijven van Ged. talen. 2. idem tot het omzetten van tijdelijke leeningen in een definitieve leening o;p "kor ten'termijn ad 540/000. 3. Idem inzake bet verleenen van '25 subsidie aan de vereeniging Zeevaart school" in de kosten der „De Rvryterschool" overeenkomstig de Nijverheidsonderwijs- wet. 4. Idem tot het aanleggen van een nieu we rioleering in den Peperd^k 9 (kosten ƒ480.50). 5. Idem tot verdere bestrating te zijner tijd van de Paul Krugerstraat (kosten (ƒ3500). 6. Idem om de voormalige ambtswoning van het hoofd van school A. niet te be stemmen voor de verpleging van weezen, doch deze te verhuren voor 800 en een deel van het weeshuis voor een ander doel te gebruiken. 7. Idem inzake het voorstel van de hee- ren De Meij c.s. tot het verleenen van een bijslag van 100 over 1920 aan gemeente ambtenaren en werklieden met inkomen beneden 3000. 8. Idem naar aanleiding van 't adres van den R. K. bond van Handels- en Kantoor bedienden inzake wijziging der verordening op de verplichte winkelsluiting. 9. Idem tot vaststelling van verordenin gen regelende de inrichting en de taak der vrijwillige brandweer en regelende de be noeming enz. der brandweer. 10. Nader aanbieding van het voorste! van Burg. en Weth. inzake uitbreiding van. het getal leden van het college van regen ten van het gasthuis, met een ingekomen brief van dat college. 11. Idem tot het vaststellen van pen sioensgrondslagen van gemeenteambtena ren. ONDERSTEUNING AFGEKEURDE MILITAIREN. De Burgemeester van Vlissingen brengt hierbij het volgende ter kennis van belang hebbenden. Oud-militairen der zee- en landmacht, die na 31 Juli 1914 en vóór 1 Januari 1920 -voor den dienst werden afgekeurd wegens ziekten of gebreken, in den dienst hetzij, ontstaan hetzij in belangrijke mate verer gerd, kunnen voor eenige ondersteuning m (tanmeiking worden gebracht, zoo die ziek ten of gebreken niet aan eigen schuld zijn te wijten en belangrijken achteruitgang m .geldelijke verdiensten hebben veroorzaakt. door CHARLES GARVICE. Geautoriseerde vertaling van I. P. WESSEL1NKVAN ROSSUM. 38) (Nadruk verboden.) „Ik ben blij, dat u ze bewondert, ze zijn van een zeer zeldzame soort." „Wij hebben hier niets, dat daar op lijkt is het, Lucille riep Marie verner uit. „Niet 1" zeide Lucille, den heerlijken geur opsnuivend. ..,En waarom niet ratelde Marie voort „Als wij eens een voetval deden voor den Sehotschen heer, die zich verwaardigt jLe bloemen te verzorgen, Lucille, en hem smeekten eenige van deze te planten." Lucille lachte, zooals zij altijd deed 0,11 de kluchtige invallen van haar gezellin. >,Gij moet niet denken, dat wij gety- ranniseerd worden, Lord Merle", zeide zij. „Maar ik zon gaarne zulke orchi deeën kweeken." ..Mijn tuinman is buitengewoon op ce hoogte daarvan", zeide hij. „Als hij h van dienst kan zijn ..Ik zal eens enkele van onze arm- w soorten gaan halen", zeide 1r|e, .,en gij zult zien hoe ver gij ons £ij, die in het genot zijn van militair pen sioen, komen voor deze ondersteuning niet in aanmerking. üok weduwen van militairen, als in bet vorige lid bedoeld, kunnen, zoo zij geen militair pensioen genieten, v.oor de onder steuning in aanmerking komen. Zij, die van meening zijn voor de hierbo ven bedoelde ondersteuning in aanmerking te kunnen komen, moeten zich daartoe spoedig, liefst vóór 1 Januari 1921, schrif telijk wenden tot den Inspecteur van den Geneeskundigen Dienst der Landmacht, bureau Ondersteuning, te "s-Gravenbage, Kanaalstraat II). In het verzoekschrift ïfflöeten worden ver meld 1. het nauwkeurig aoires van belangheb bende 2. de naam en «cte voornamen van den afgekeurd en mi li tak 3. of Vlij vóór zijn afkeuring laatstelijk diende als militi'etfvüchtige, landweerplicb- tige, Tvndstormpfichtige of vrijwilliger 4. 'of hij laatstelijk diende bij de zee macht dan wel ibij de landmacht en, zoo bij bij de landmacht diende, tot welk onder deel daarvan bij behoorde /b. op welken datum hij., als dienstplich tige, in of na 1914 tot militairen dienst Werd opgeroepen 6. gedurende welk tijdsverloop hij met terdaad dienst deed, met ziekteverlof of met verlof in afwachting van afkeuring 'was, of in een ziekeninxiehting was 'opge- vnomen. Vlissingen, 23 October 1920. De Burgemeester voornoemd, VAN WOELDEREN. De crediet-overeenkomst met Duitscliland. Uit de „N. Ct." namen we over een bericht uit Berlijn, inhoudende een mededeeling van het ministeiie voor volksvoeding, betreffende een gerezen kwesties,--maar aanleiding van de cre diet-overeenkomst tusschen Nederland en Duitsehland gelsoten. Bij informatie is aan genoemd blad gebleken, dat deze zaak alleen betrekking heeft op de le vering van 11/2 millioen gulden haring. De regeling, waarbij Duitscliland op de crediet-overeenkomst een voorschot van 25 millioen is verleend, betrof o.a. de levering van haring, waarbij voor waarden en prijzen gesteld werden en als datum van ratificatie 15 Juni 1.1. Duitscliland beroept er zich thans op, nieuwe voorwaarden en prijzen te kun nen stellen, aangezien de termijn ver streken is. De Nederlandsche regeering acht echter de oude voorwaarden en prijzen nog bindende. Besprekingen te dezer zake zijn gaande en naar men vertrouwt zullen deze binnenkort tot een bevredigende oplossing leiden. De S. D. A. P. en het militairisme. De Partijraad van de S. D. A. P. heeft, naar „het Volk" meldt, eenstem mig de voigende motie aangenomen De Partijraad der S. D. A. P., kennis genomen hebbende van de daor het P. B. ingediende memorie, besluit het aanstaand Partijcongres voor te stellen, paragraaf 6 van het strijdprogram te vervangen door de volgende Actie voor internationale en nationale ontwapening deelneming aan en be vordering van de internationale actie der georganiseerde arbeiders ter ver hindering van den oorlog. Actie tot democratiseering en verbetering van den Volkenbond en bestrijding van alle imperialistische stroomingen 't volks onderwijs vrij te maken van elk streven naar nationalisme en militarisme". hierin de baas zijt. Onder dit voorwendsel verliet zij de kamer, zoo onschuldig mogelijk, en Merle zette zich op een stoel naast de canapé. „Ik kan u niet zeggen, hoe gelukkig ik mij voel, miss Darracourt", zeide hij met een zachte, nederige stem. „Gelukkig?" herhaalde Lucille, de wenkbrauwen optrekkend. „Dat u mij wilde ontvangen", ging hij gehaast voort. „Ik had verwacht, dat u geweigerd zoudt hebben mij toe te laten. Dat verdiende ik en elke straf die gij gepast achtte voor mijn gedrag. Toch, indien gij wist, hoe ik reeds ben gestraft door te voelen, dat ik u had beleedigd, zoudt u toegevender zijn en mij vergeven." Lucille bloosde en hield de bloemen yoor het gelaat. „Ik geloof dat wij beter deden niet te spreken over hetgeen in het park gebeurde, Lord Merle", zeide zij. „Het is moeilijk er niet over te spre ken", mompelde, hij, „wanneer de voor vallen van dien noodlottigen morgen het voortdurend onderwerp zijn van mijn gedachten, wakend en slapend." Lucille's wenkbrauwen trokken zich samen. „Zeg niets meer, Lord Merle", zeide zij. „Als gij denkt, dat ge mij beleedigd hebt, hoeveel meer reden hebt gij er aan te donken, dat gij een ander per soon gekwetst hebt 1" Hij drukte een oogenblik de lippen Scheepvaartbeweging. Gedurende de nfgeloopen week zijn den Nieuwen Waterweg binnengeko men 165 schepen, waarvan '9 zeelich ters. Hiervan waren bestemd voor Rotterdam, met inbegrip van Hoek van Holland 156 schepen, metende 216.261 netto reg. ton. Gedurende hetzelfde tijdvak van 1919 kwamen den Nieuwen Waterweg bin nen 5'34 schepen, waarvan 3 zeilsche pen en 5 zeelichters. Hiervan waren be stemd voor Rotterdam, met inbegrip van Hoek van Holland 130 schepen. Sedert 1 Januari zijn aangekomen Schepen N. R. T. N. Waterweg 1920 4664 6.033.640 1919 3475 4.012.194 Nu 1189 -f 2.021.146 tegen vórige week-}-, 1158 -j- 1.194.918 Rottendam 1920 4381 5.802.353 1919 3390 3.973.163 Nu 991 1.829.190 tegï-n vorige week-K 965 -j- 1.760.272 De broodprijs. Het gemeentebestuur van Amster dam heeft zich tot den minister van Landbouw gewend met het verzoek iden prijs van regeeringsmeelbloem en -meel belangrijk te verlagen. Ter mo tiveering van dit verzoek wordt aange voerd, dat de prijs voor regeerings- bloem, in evenredigheid daarmede van het meel, thans hooger is dan de we- feldprijs. Sinds de laatste verhooging van ƒ3 per 100 K.G. bewegen aldus het adres de' prijzen van tarwe in Ame rika zich voortdurend in een dalende richting, zoodat men thans bloem van betere kwaliteit dan de regeerings bloem in groote ho'eveelheden a 40 per 100 K.G. franco Amsterdam kan koopen. Dit verzoek wordt bovendien gemo tiveerd door de cijfers van het verbruik van regeeringsbloem, die aantoonen, dat sinds de laatste verhooging van den prijs en de toevoeging van aard appelmeel door de bakkers te Amster dam nog slechts 1000 zakken per week worden afgenomen. Dit cijfer be droeg vóór bedoelde verhooging plus minus 15,000 zakken. In dit schrijven wordt den minister voorts verzocht, de toevoeging van aardappelmeel-aarrAie- regeeringsbteenr te staken, daar dit voorbeeld op be langrijke schaal navolging vindt. Loonen spoorwegpersoneel. De „Tel." geeft een uittreksel van het ontwerp Loonregeling voor het Spoorwegpersoneel, zooals dit door den Loonraad is vastgesteld en ter goedkeuring aan de directie zal worden voorgelegd. Het ontwerp bevat 15 schalen, waar in de salarissen zijn 1 van 1664 tot 1872, 2 van 1726 tot 1976, 3 van 1768 tot ƒ2080, 4 van 1800 tot 2100, 5 van 1872 tot 2208, 6 van 1924 tot 2444, 7 van 1976 tot 2600, 8 van 2100 tot 2900, 9 van 2200 tot 3200, 10 van 2250 tot 3800, 11 van 2600 tot 4000, 12 van 2900 tot 4300, 13 van 3300 tot 4600, 14 van 3600 tot 4900 en 15 van 4000 tot 5300. Na de poststaking. Een dienstorder bevat thans het met ingang van 16 November in verband met de poststaking verleende eervol ontslag aan de heeren H. van Giessel, kantoorbediende le kl. te 's-Graven- hage (bijkantoor Vaiilanttaan) A. j. Sipman, .telegrafist le kl. te Renkum, opeen toen keek hij ernstig naar haar. „Gij bedoelt het jonge mensch, Harry Heme. Ik beken, dat ik tegenover hem ongelijk had, miss Darracourt ik wensch dit te erkennen, cn zocht naar hem «om het te doen, maar hij hield zich voorbedachtelijk uit mijn gezicht. Geloof mij, ik wil het herstellen voor zoover dit in mijn vermogen is. Gij wilt niet alleen dien aanval van drift verge ten maar ook vergeven O, zeg dat gij dit wilt Lucille kon de pleitende stem en den smeekenden blik niet weerstaan. Zij stak de hand glimlachend uit. Zijn bleek gezicht kleurde, toen hij h£jjr hand greep, en het scheen, dat hij op het punt was die aan de lippen te brengen, toen Marie Verner, die aan de deur op een geschikt oogenblik had gewacht, weer binnen kwam. „Hier zijn nu die leelijke soorten", zeide zij, „en ik moest nog aardig smeeken om ze te krijgen." „Waarlijk zei Lord Merle, „wat zou ik er niet voor geven, als ik u mijn kassen met orchideeën kon toonen. Is dat geheel onmogelijk zeide hij, vol vuur van de eene naar de andere kij kend1. „Niets is voor een mensch onmoge lijk", zeide Marie Verner stoutweg. „Ik zie niet in waarom wij die niet zouden gaan zien. Mevrouw Dalton zou met ons mee kunnen gaan om ons te cha- peronneeren. Wat dunkt je, Lucille Daar Lucille meende, dat het 9n- en H. M. Roos te Leeuwarden H. Freen, assistent te Rotterdam (spoor wegpostkantoor no. 2) en J. G. v. d. Jagt te Breda, en A. van der Baan, conducteur te Amsterdam (spoorweg postkantoor no. 1). Met het stoomschip „Willis" is 13 October van Batavia naar Nederland vertrokken, de heer L. van Brakel Hz., voorzitter van den Bond van Post, Tele graaf- en Telefoonpersoneel in Neder- landsch-Indië, om als afgevaardigde van dien bond met den minister en de Kamerleden de belangen van het per soneel te bespreken. VERVROEGDE WINKELSLUITING. Door Burg. en Weth. is het advies gevraagd van de winkeliers-vereeni- ging Handelsbelang", op het adres betreffende het invoeren van een ver vroegde winkelsluiting. Het bestuur van deze vereeniging heeft daarop het volgende antwoord aan Burg. en Weth. gezonden Onder terugzending van het uwer zijds om advies ontvangen adres aan den raad dezer gemeente van den Ned. Bond van Kantoor- en Winkel personeel „St. Franciscus van Assisië", hebben wij de eer U met dankbetuiging voor de ons daartoe aangeboden gele genheid, als het oordeel der gehouden leden-vergadering van de winkeliers- vereeniging „Gemeenschappelijk Be lang" mede te deelen dat le. Voor zoover hier ter stede des Zondags de winkels geopend zijn, daarin bijna geen arbeid verricht wordt door personeel, en dus ter bevordering van de Zondagsrust voor personeel, gedwongen winkelsluiting geheel on- noodig is 2e. dat de regeling van deze materie beter overgelaten kan worden aan den rijkswetgever, die ook in zijn ontwerp Zondagswet rekening houdt met aller lei bijzondere belangen, zooals bv. van Israëlitische handelaars,' die anders verplicht zouden worden op twee dagen der week hun zaken te sluiten 3e.. dat de winkels in den regel niet vóór 8 uur des morgens geopend wor den, zoodat het personeel op de eerste vijf werkdagen, bij minstens twee uren schafttijd, hoogstens 10 uur per dag werkzaam is 4e. dat de nieuwe arbeidswet, die tot Stand gekomen is na overteg met de vertegenwoordigers van den handel- drïjvenden middenstand, en van de werklieden vakorganisaties, een ar beidstijd' van 10 uur per dag voor het winkelbedrijf toestaat, met een maxi mum van 55 uur per week, met vrijheid om die uren te regelen naar individu- eele en plaatselijke behoefte 5e. dat voor een groot gedeelte van het koopend publiek de arbeidstijd ein digt om 5>/2 uur, zoodat men na den avondmaaltijd eerst tegen ongeveer 7 uur gereed is zijn inkoopen te gaan doen 6e. dat in 't bijzonder luxe- en con sumptie-artikelen niet gekocht worden, wanneer die niet onmiddellijk bij op gekomen begeerte verkregen kunnen worden 7e. dat vreemdelingen bij het zien van étalages dikwijls niet tot den vol genden dag kunnen wachten met het doen hunner bestellingen 8e. dat met het oog op de gewensch- te en verwachte uitbreiding van het scheepvaartverkeer noodig is, de gele genheid tot het zaken doen zoo min ■mogelijk aan banden te leggen 9e. dat een inkorting van den ar beidstijd in verschillende zaken zal moeten leiden tot uitbreiding van per- vriendelijk zou schijnen, wanneer zij weigerde stond zij op. „Ik zal mevrouw Dalton vragen of het haar schikt. Ge bedoelt, dat wij nu zullen gaan „Ja, zeker", antwoordde hij met on verholen vreugde. „Wij moeten geen tijd verloren laten gaan." ..ik zal Lord Merle gezelschap hou den, terwijl gij uw hoed opzet", zeide Marie Verner. „Nu zeide zij, zich snel tot den markies wendend, toen Lucille de deur gesloten had. „Ik heb vrede gesloten zei hij bedaard. „Of gij gelooft dat", hervatte zij. „Wees daar nog niet zoo zeker van. Als gij wilt, dat zij de geheele zaak vergeet, doe dan wat gij zeidet ver ontschuldig ii bij Harrv Herne cn wees gewaarschuwd, dring niet te veel aan. Gij hadt daar bijna een dwaasheid be- gaan." „Een dwaasheid Hoe zoo „Gij waart op het punt haar de hand te kussen. Lucille is het meisje niet om zoo iets gauw toe te laten. Gij zoudt mij twintig maal op een dag de hand kunnen kussen, en het zou er niets op aan komen, maar bij Lucille is dat anders. Wees op uw hoede. Ais zij lont gaat ruiken, is uw zaak verloren „Ik dank u zeide hij. „Gij houdt uw belofte, miss Verner. Gij zult u niet hebben te beklagen over onze overeen komst I" „Evenmin als gij, Mylord voegde soneel, waaraan toch reeds een groote behoefte bestaat, en waarin dikwijls niet voldoende kan worden voorzien 10e. dat op bovenaangevoerde gron den een verder doorgevoerde gedwon gen winkelsluiting zou zijn tegen het algemeen belang 1 le. dat bij de overgroote meerder heid der winkeliers geen onoverkome lijke bezwaren bestaan tegen een ver vroegd sluitingsuur op Zaterdagavond "Resumeerende hebben wij de eer U te adviseeren het verzoek van de ver eeniging van Handels- en Kantoorbe dienden betreffende den Zondag-slui ting en de 7 uur sluiting niet te onder steunen en ter tegemoetkoming aan de wenschen van het winkelpersoneel, aan den raad der gemeente voor te stellen de winkelsluiting op Zaterdag te bepa len op 9 uur. Het bestuur van „Gemeenschappelijk Belang", (w.g.) P. G. LAERNOES Jr.. Voorzitter. (w.g.) HELDOORN, Secretaris. VLISSINGEN, 25 OCTOBER. Bloem en meel. De regeeringsbloem. welke op 22 dezer niet door de fabriek te Middel burg kon geleverd worden, zal thans worden geleverd door de N. V. Wal- zenmolen „Sas van Gent" te Sas van Gent. Tegelijk met deze zending zullen worden verstrekt de hoeveelheden re geeringsbloem en regeeringsmeel, wel ke zouden worden gedistribueerd op 29 dezer. De betreffende kwitanitën daar toe zullen worden gedateerd op 29 de zer en tegelijk met die van 22 dezer worden vBkzonden. De kwitanties van 29 dezer be.hooren voldaan te zijn op de Nationale Bankvereeniging vóór of op dien datum en zonder twijfel zullen de bakkers zich aan deze voorwaarde houden. De mogelijkheid is niet uitgesloten, dat de regeeringbloem, bestemd voor den 29en dezer, binnen enkele dagen afzonderlijk geleverd wordt van Sas van Gent. doch daaromtrent ontvan gen de bakkers tijdig bericht. De nieuwe spoorwegdienstregeling. Bij de heden in werking getreden nieuwe dienstregeling op de spoorwe gen is op de lijn Roozendaal-Vlissingen de trein die tot nu toe te 4.39 te Goes, te 5.17 te Middelburg en te 5.26 te Vlissingen aankwam, 5 minuten verlaat, hetgeen natuurlijk voor alle stations- geldt. -. In de richting VlissingenRoosen^r daal zijn de beide treinen, die alleen des Maandags liepen en die van Vlis singen vertrokken te 4.05 en 6.07 des morgens, van Middelburg te 4.23 en 6.18 en van Goes te 5.12 en 6.41 ver vallen. De boemeltrein die van genoem de plaatsen vertrek in den morgen te 5.28, 5.40 en 6.17, vertrekt thans lede ren dag (behalve Zondags) te 5.48, 6.en 6.37. De sneltrein die vertrok te 7.27, 7.39 en 8.01 vertrekt thans te 7.02, 7.14 en 7.36. Des avonds vertrekt de laatste trein niet meer te 7.7.12 en 7.50, doch te 7.20, 7.32 en 8.10. Met dezen boemeltrein heeft men te Roo sendaal nog aansluiting voor Dordrecht Rotterdam, Den Haag en Leiden In het spoorboekje komt ten slotte een fout voor. Aangekondigd wordt namelijk nog dat de op de mailbooten der „Zeeland" aansluitende trein te 10.10 van hier vertrekt. Dit is onjuist, zij er bij, de schouders ophalend. Op dat oogenblik kwamen Lucille en mevrouw Dalton binnen, en de vier begonnen de korte wandeling naar de Hall. Merle toonde zich, alsof een last van hem was afgevallen, de aange naamste begeleider. Hij sprak hoofdza kelijk tot mevrouw Dalton, doch zorgde er voor dat Lucille steeds in het gesprek betrokken werd en langzamerhand be gon het wantrouwen, dat zij voor hem gekoesterd had, te wijken. Plotseling, toen zij door het groote hek van het park gingen en op den weg kwamen, zagen zij Harry Herne te paard. Lucille zag dadelijk, dat hij het paard bereed, dat hij had aangewezen als geschikt voor haar, en dat hij een grooten zak o,m het middel gebonden had. Hij nam den hoed af en maakte plaats om hen te laten oversteken, waarbij zijn gelaat zoo kalm was als een standbeeld. Lucille, die een lichte trilling in het hart kreeg bij deze ongewenschte ontmoeting, liep door, terwijl Merle, wiens gelaat bleek was geworden bij het zien van zijn vijand, op zachten toon zeide „Verontschul dig mij een oogenblik en haar zijde verlatende, zich naar Harry Herne be gaf. Instinctmatig legde Lucille haar hand op Marie Verner's arm. „Wees niet bevreesd, lieve!" fluister de Marie. De markies ging tot dicht bij het paard en hief het bleeke gelaat op. (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 1