SS,® "ml" aHLRïBvnfv VIRKUY1QAUXKELAARSTRAAT154 Huishoudelijke Artikelen MD- ia Wil AtBDEWERl LAATSTE BERECHTEN N.V. „DE TIJDGEEST". ingezonden mededeeungen. Vermeerdering in jaren. Velen zien op tegen den ouden dag. Tocli dient dit een tijdperk van rust te zUn, vrij van rugpijn, urinekwalen en rlieuinatiek. Veel hangt at van de nieren. Als deze organen verzwakt zijn, kunnen ril 'het bloed niet rein houden en wor den urinezuurvergiften door de bloeds omloop naar de zenuwen, spieren, -ge wrichten en aderen gevoerd. Dan schijnt de oude dag een last het ge hoor en gezicht schijnen af te nemen !_'het geheugen te verminderen, en de ru„ en leden worden pijnlijk en stijf. ^en van de beste dingen, die van Foster's RugP'jn Nieren Pillen gezegd worden is, dat zij een zegen voor men- selten op leeftijd zijn, en juist ouden van dagen zeggen dit zelf. Uit eigen ondervinding bleek hun dat dit genees middel blijvende baat geeft. Dit speciale niergeneesmiddel Helpt l)jl nier- en Maagaandoeningen. rheu- matiek, graveel, rugpijn, nier-water zucht, spit en steen. Foster's Pillen wekken de nieren op en versterken haar, heelen en verzach ten de blaas, en houden het lichaam vrij van overtollig urinezuur. Zij wei ken niet op de ingewanden. Dit is een der redenen, waarom zij geschikt zijn voor oud en jong. Eischt de echte Foster's Rugpijn Nie ren Pillen, voorzien van de liandteeke- ning van James Foster op de verpak king. Te Vlissingen verkrijgbaar bij A. C. Bemest, Lepelstra 13, a 1.75 p. doos of 10.p. zes doozen. 39 Engeland en twee naar Duitschland. Geheel voldaan waren zij niet. Mis schien zou het voor de gemeente Am sterdam niet onvoordeelig zijn als deze deskundigen ook nog eerst eens naar de proefnemingen in Groningen gingen in- formeeren. Op 10 September j.l, is op den nieuwen weg tusschen den Amsteldijk en het Stadion te Amsterdam een fiet sende dame aangerand. Zij werd in de sloot geworpen en de aanrander ging et op haar rijwiel en met haar hand- i tascbje van door. De dader werd niet l gevat en de dame kon slechts een zeer vaag signalement van den onverlaat opgeven. Na de oproeping door de i poWfié geplaatst, meldde zich evenwel l een Fietsenkoopman aan, die op den I hag van de aanranding het geroofde I rijmel had gekocht. Zoodoende kwam f de recherche op het spoor van den da der, die dan ook gisteren gearresteerd werd in een woning aan de Schager- laan in Watergraafsmeer, alwaar hij bij zijn schoonzuster zijn intrek genomen I Had. Ie aangehoudene, een jeugdig los werkman, is zoowel door de dame als door den fietsen-koopman herkend. Hij heeft een volledige bekentenis afge- I 'eg<3. Op de lijn GöttingenBebra tus- I schen Sontra en Cornbecg raakten van een goederentrein in de richting Breba een aantal goederenwagens los, zon der dat zulks werd gemerkt. Daar de lijn hier sterk oploopt, reden de los geraakte goederenwagens in volle vaart terug en botsten in de nabijheid van het station te Sontra op een goe derentrein, die eveneens in de richting van Breba reed. De schok was gewel dig. Vijftig goederenwagens werden totaal vernield, terwijl de locomotief van de helling werd afgeslingerd. Het personeel van de locomotief wist zich i bijtijds te redden door van de machine af te springen vier lemmers werden echter onder de puinhoopen begraven i en gedood. i Bij het verrichten van werkzaam heden aan de R. K. Parochiekerk te I Sttard voor den aanleg eener centrale I 'warming heeFt men aldaar opge- gravtn een boomstam, waarin zich de I "Wrblijfselen bevonden van een men- I zienlijk. Het blijkt, dat men hier te doen heeft met een zeer primitieve W|jze van begraven. Nabij Deventer sloeg gisteren middag het voor een kar gespannen P<iard van een landbouwer op hol. De kwam in botsing met een zwaar beladen sleeperswagen, tengevolge aarvan genoemde landbouwer en "Ore vrouw Wotlters, die mede op c <a' zaL er door den schok uitvie- i ima en 'aatstSenoemde met haar hoofd I 1 "e wielen van den wagen ge- I Lai waardoor de schedel werd in- Tnt 1 ^,en de cloocl bijna onmiddellijk rad. Ook de landbouwer kreeg een t nsnge hoofdwonde. Gisteren is juffrouw te Rotterdam, toen zij zich 1 si» ar Y?nin« aa" cle Wijde Broeder- g aldaar naar den zolder wilde 1 vnte» Van de ,traP gevallen, tenge ls waarvan zij bewusteloos in el- kwan, en ee" schedelbreuk be- ziekpnV vervoerde haar naar liet reeds te waar zii bii aankomst - bleek te zijn overleden. te Arnio'1 a n d e 'j k. De justitie stelcl Wen f f V inSe" van 7„n de burgemeester handen™"1, Tgens "iet te noemen ie Hoi u m een minderjarig meis- wenschtolem?rd llit Oudewatering richting v te befeben voor de op- schreef hif" een im'P°rtzaak. Daartoe ,1 aan de Universeele Bemid- delingsbank Van der We! Co; te.Hel- levoetsluis, die in verschillende bladen adverteerde, dat zij geld beschikbaar stelde, lil het antwoord hierop werd meegedeeld, dat hij f 75 moest storten voor informaties, wat hij deed. Het hem te verstrekken bedrag zou 10.000 bedragen. In Zomerzorg te Leiden zou den de onderhandelingen gevoerd worden. Daar waren Donderdagavond aanwezig de 30-jarige directeur der Bemiddelingsfoank uit Nieuwhelvoet en een 26-jarig persoon uit Hellevoetsluis, die als secretaris fungeerde. De man uit Oudewetering kreeg echter arg waan en stelde de Leidsche politie van de zaak op de hoogte, met het gevolg dat toen hij naar Zomerzorg ging om de zaak met de beide heeren te rege len hij ook een secretaris, in den per soon van een rechercheur, meenam. Toen daar de zaak beklonken was en het zoover was gekomen, dat de man uit Oudewetering 1000 aan de beide heeren zou ter hand stellen, ontpopte zich zijn secretaris als rechercheur. Hij arresteerde, met behulp van eenige in de nabijheid opgestelde collega's, den directeur en den secretaris der bemid- delingsbank. Bij onderzoek bleek deze bank niet te bestaan. De „directeur" heeft reeds wegens oplichting een von nis van twee jaar achter den rug. De beide heeren zijn naar het huis van bewaring te 's-Gravenhage overge bracht. Uit Phoenix in Arizona wordt gemeld, dat de trein, waarin de de mocratische candidaat voor het presi dentschap Cox met zijn vrienden reis de, in de nabijheid van Pooria is ont spoord, De drie puimann wagens, waarin het gezelschap zich bevond, kwamen in een sloot terecht. Allen zijn er zonder ernstige kwetsuren afgeko men, doch verschillende andere per sonen, die zich in den trein bevonden, en het treinpersoneel, werden ge kwetst. De machinist is waarschijnlijk zelf dood. Het ongelijk was te wijten aan het uitzetten van de rails. De „Westminster Gazette" heeft een droevig bericht voor hen, die met hart en ziel verknocht zijn aan de te genwoordige dansen. Op het Congres van de Nationale Associatie van Dans- leeraren is nl. besloten alic wilde bes ten dansen, de jazz incluis op de b-dex te plaatsen en terug te keeren tof een kalmer wijze van dansen. Om hee1 mo dern te dansen moet men de oude def tige wals, de driehoek one-step en ae moderne polonaise op het program plaatsen. Natuurlijk,^schrijft de „West- minster", mag men voortgaan met cat- steps, cock roach-dive, camei-giide, elephant-nestle, rhinoceses-dip, de dro medary-wiggle en de lamegoose bend te dansen, doch dan zal dit geschieden zonder de sanctie van de Associatie van Dansleeraren, welke een lichaam is, dat niet gemakkelijk kan genegeerd wor den. Alle terpsichoré manifestaties, waaraan de namen vaan dieren zijn gegeven, zijn verboden. Alleen de fox trot is uitgezonderd, omdat die dans genoemd is naar een zekeren mijnheer Fox en niet naar de vos. Dr. Hopf, eerste burgemeester van Elberfeld, ziet zich gedwongen zijn ambt neer te leggen, wegens het feit, dat hij op kosten der stad heeft ge speculeerd en ongeveer 9 a 10 miilioen mark verloren. Door den niet roos kleurige!! toestand der stadsfinanciën, wat te wijten was o.a. aan zijn slecht beheer, kwam dr. Hopf op het idee door middel van speculaties het nadee- lig saldo op te heffen. Een groote beursspeculatie gelukte toevallig. De effecten brachten een matige winst op. Speculaties in allerlei verschillende artikelen liepen evenwel slechter af. Heele bosschen werden op rekening der stad van hun hout beroofd. Eerst wilde men hierdoor voorzien in den kolennood, maar toen er per slot een enorme overdaad was, werd een hout handel gedreven door den burgemees ter en den leider van de stedelijke kolencommissie. Dit kostte de stad al leen 6 a 7 miilioen mark. Dr. Hopf is voorloopig zonder meer ontslagen. Men heeft daarbij rekening gehouden met zijn goede bedoelingen, terwijl tegen een aantal andere iii de gelegenheid betrokken ambtenaren een strafvervolging is ingesteld. De gemeenteraad van de Lon- densche voorstad Hammersmith heeft een resolutie aangenomen, waarin op aandringen van den gezondheids dienst, verschillende melkhandelaars van de lijst van verkoopers worden geschrapt, wegens onvoldoende be scherming van den melkvoorraad in hun winkels, aan infectie door vliegen blootgesteld. In deze winkels, waar tevens vleeseli voor den verkoop staat tentoongesteld, kunnen nl. vliegen, die door dit vleesch worden aangetrokken, licht den daar openstaauden melk voorraad besmetten. Voor de strafkamer te Dusseldorf staan circa 80 beambten en arbeiders van de spoorwegen in het distriet Dus seldorf terecht wegens diefstal in ver- eeniging. Bij het getuigenverhoor bleek, dat onder het spoorwegpersoneel de cor ruptie welig tiert. Velen verklaarden, door hoogere ambtenaren te zijn aan gezet tot diefstal of tot aansporing van andere beambten om goederentreinen te berooven, ten einde op deze wijze in het bezit te komen van de belooningen, uitgeloofd voor het geven van aanwij zingen bij diefstallen. Deze beloonin gen zouden dan onder de ambtenaren .en de overige bij den diefstal betrokken personen worden verdeeld. Vele getuigen verklaarden, dat de on voldoende salarieering van iiet spoor wegpersoneel de hoofdoorzaak was van deze misdrijven. Inzake den moord op Irene Munro, een 17-jarig Londensch kantoormeisje, op 19 Augustus te Eastbourne ge pleegd, stonden Maandag voor den in structie-rechter te Eastbourne terecht de 29-jarige werkman William Thomas Grey en Jack Alfred Field, een 19-jari- ge oud-matroos. Verschillende getuigen verklaarden de beklaagden te herken nen als de mannen waarmee Irene Munro het laatst gezien is. Bij het ver hoor bleek verder, dat de vroeger afge legde verklaringen van de beklaagden niet klooten met de werkelijkheid. Zij hadden nl. beweerd den dag van den moord op stap te zijn geweest met een ander meisje, hetwelk eveneens als ge tuige gehoord werd. Zij verklaarde op den bewusten dag niet te zijn uitge gaan. In den laatsten tijd zijn herhaal delijk ongevallen voorgekomen door het ontploffen van allerhande munitie of onderdeelen daarvan, die gemengd wa ren in het oude koper, dat als grondstof dient in koper-, brons- en geelgieterij- en. Dat oud-koper wordt uit de vroeger oorlogvoerende landen ingevoerd en komt zonder behoorlijk onderzoek in onze gieterijen, waar men niet bekend is met het uiterlijk der gevaarlijke voorwerpen. Hoe slordig men hierbij te werk gaat, kan blijken uit liet feit, dat in partijen oud-koper verschillende on gebruikte geweerpatronen zijn gevon den. De districtshoofden de arbeidsin spectie hebben aan alle hun bekende kopergieterijen een waarschuwing doen uitgaan en deze uitgenoodigd om inge val zij verdachte voorwerpen aantrof fen, hiervan onmiddellijk aan hen ken nis te geven, opdat een bevoegd per soon, een onderzoek kan instellen. Te Kristiania is een geheimzinni ge moord gepleegd. In den nacht van Zaterdag op Zondag vond men aan het Nitedal-station, even buiten de stad, een auto. Voor in zat de bestuur der aan het wiel en een vrouw naast hem, beiden dood. Zijn hoofd rustte op haar schouder. De vrouw had een schotwond door den nek, de man in het achterhoofd. Blijkbaar was de moord bedreven door iemand, die ach ter in den auto zat. De man miste zijn horloge. Een eind verder op den weg vond men een bankboek van den ver moorde met 1000 kronen op zijn naam. Men denkt daarom aan roof als drijf veer van den moord. De man, chauf feur en autojeigenaar, was 30 jaar, gehuwd, maar leefde gescheiden van zijn vrouw. Het andere slachtoffer was een 27-jarige winkeljuffrouw. De „Sumatra Post" brengt het volgende verhaal over een tijgerjacht. Reeds geruimen tijd had de bevolking last van een tijger. Nu eens was het een geitje, dan weer een jong kalf, dat ten .prooi viel aan het monster, dat in zijn optreden zeer brutaal was. Het beest vertoonde zich bij voorkeur des nachts maar ook overdag pleegde deze koning der dieren de stoutste roove- rijen. Hieraan was moeilijk zonder hulp een einde te maken. Dies wendde de bevolking zich tot kapitein De Borst, met het verzoek op het ondier jacht te doen maken, teneinde paal en perk te stellen aan zijn buitensporigheden. De kapitein De Borst ordonneerde een jachtpatrouiMe. Het monster moest worden neergelegd, zoodat een drijf jacht, waaraan de mannelijke bevol king eveneens deelnam, werd georga niseerd. Sergeant Kirchner was even eens van de partij, terwijl de heer Meyer van Medan zich bij den jacht stoet aansloot. Gezamenlijk trok men er op uit en de tijger werd ingesloten. Van ontsnappen was voor het monster geen sprake meer. Een schot knalde De koning der dieren werd getroffen, en zwaar verwond 'poogde het beest nog te ont snappen, toen het zich den weg ver sperd zag door sergeant Kirchner. Voordat deze den tijd had, aan te leggen, stond hij vis a vis tegenover het van pijn en van woede brullende monster, dat, liet dreigende gevaar ziedde, zich tot den aanval gereed maakte. Sergeant Kirchner stootte het beest van zich af, maar tegelijkertijd ontving hij een knauw in den arm, waarmede hij zich te weer stelde. De tijger liet zijn prooi niet los en hernieuwde, wel licht met uiterste krachtsinspanning, den aanval. Kirchner worstelde den ongelijken strijd en kwam onder te liggen. Eén slag met de vervaarlijke klauwen van het beest, één hap, en hij was een man des doods. Veel kon hij niet meer uitrichten, schier het gehee- le lichaam verwond, op zijn buik onder zijn vijand liggend. Dreigend hief de tijger zijn poot reeds op, likkebaar dend besnoof iiij kalm zijn slachtoffer, alvorens tot het laatste over te gaan. Het was als twijfelde het monster. Eindelijk dan zou de beslissende slag vallen. Een vervaarlijk rochelend ge brul, één hap in den nek van z'n prooi... Maar behoedzaam en vastberaden werd de loop van een geweer op den kop van het dier gericht en een schot knalde - En levenloos zonk de tijger neer, den kop doorboord door een welgeriehten kogel uit het geweer van den heer Meyer. Een verademing. Sergeant Kirchiifr was, gered. Wel- iswaar zwaar gewone',, maar behouden. De sergeant, die in' hef hospitaal te Medan is opgenomen; maakt het thans goed. Hopen wij, dat tiijj spoedig gene zen zal zijn van zijn wortden. DE WAGON LITS. Het hoofdkantoor van de' Internati onale Slaapwagen-maatschappij alhier, wordt mee 1 October overgeplaatst naar Amsterdam. DE LANDBOUWRAAD Het hoofdbestuur der Zeerrwsche Landbouw-Maatschappij heeft besto len, den Minister de instelling van. een. landbouwraad te ontraden. DE POOLSCH-RUSSISCHE OORLOG. De speciale berichtgever der „Voss. Ztg.'\ die meestal goed is ingelicht, meldt uit Warschau, dat de officieele en perstelegrammen uit Riga veel te optimistisch zijn, wat de vredelievende gezindheid der bolsjewieken betreft. „Prawda" schrijft o.m. De vrede wordt niet door de diplomaten in de conferentiezalen, maar door de over winning der bajonetten gebracht. Een ernstiger teekèn is volgens den correspondent de nieuwe concentratie van troepen aan het Njemen-front, waar Siberische scherpschutters-^divi- sies zijn aangekomen uit den oorlog tegen Duitschland zijn deze troepen nog bekend als dé beste Russische soldaten. Aan genoemd front bevinden zich 150.000 man dézer keurtroepen,, voorts in den driehoek Lida-Grodno- Slonim nog 150.000 man. NEDERL. STOOMVAARTLIJNEN. Rotterdamsche Lloyd. „Djarnbi" (thuisreis) '22 Sept. van- Pantel'- laria. Holland—Amerika Lijn. „Rotterdam" van Rotterdam nam- New- York, pass. 22 Sept. Kaap Race „Nieuw-Amsterdam" 24 Sept. van New- York te Rotterdam. Stoomvaart Mij. „Nederland". „Boeton" (uitreis) 22 Sept. te Port-Said. „Jan Pietersz. Coen" (uitreis) pass. 23 Sept. Ouessant. „Bawean" (thuisreis) 23 Sept. te Havre. „Prins der Nederlanden" (thuisreis) pass. 22 Sept. Gibraltar. Kon. West-lnd. Maildienst. „Stuyvesant" 21 Sept. van Trinidad naar Amsterdam via Havre. „Toha" van Kobe naar Rotterdam, 2! Sept. te Manilla. „Tambora" (thuisreis) 20 Sept. van Pa- dapg. „Insulinde" van Batavia naar Rotterdam, 22 Sent, van Port Said. HollandZuid-Amerika Lijn. „Alfhard" (thuisreis) pass. 20 Sept. St. Vin cert. WISSELKOERSEN. Noteering van heden, 25 September, des morgens 111/4 uur C h q u e. Berlijn ƒ5.15; Brussel 22.75; Londen 11.19 New-York f3.23 Parijs ƒ21.55 Weenen ƒ1.30. Bankpapier. Belgische Francs 22.90 Fransche Francs ƒ21.65 Kronen (afgest.) ƒ1.30; Kronen (niet afgest.) ƒ1.30; Marken (groen) ƒ5.15; Marken (rood) ƒ5.25; Ponden 11.20 Dollars 3.20. WEERBERICHT. Hoogste barometerstand 773.4 te Wisby. Laagste barometerstand 745.3 te Vestma- noer. Verwachting tot den avond van 26 Sept.: Zwakke tot matige wind uit zuidelijke richtingen. Nevelig tot zwaar of half be wolkt, weinig of geen neerslag. Iets zachter MARKTBERICHTEN. Vlissingen, 25 September 1920 Bismarck 24 a 35 ct. celine 24 ct. Nel son's glorie 26 ct. goud pippin 30 ct.; kei zer Alexander 29 ct. Groninger kroon 25 a 35 ct. hondsmuil 27 ct. prinsesse noble 30 a 32 ct. ganzebout ,30 ct. striepeling 31 ct. Gravensteiner 28 ct. schuttersrei- netten 18 a 19 ct. bramen 32 a 34 ct. witte druiven 26 ct. blauwe druiven 86 a 94 ct. tomaten 20 a 31 ct. nouveau poi- teau 26 a 33 .ct. soldat laboureur 37 a 44 ct. jodenperen 23 a 25 ct. Louise bonne d'Avranche 31 ct. Alexandre Lambré 19 ct. pondsperen 19 a 20 ct. bergamotten 27 ct. beurré de merode 30 ct. calabas carafon 46 ct. duchesse William 68 a 41 ct. beurré d'Amanlis 32 ct. Fertility 34 ct. uien 6V2 ct. prinsesseboonen 30 a 41 ct. dubbele prinsesseboonen 2114 ct. snijboonen 12 a 24Vz ct. wagenaars 19x/> a 23/i ct. spruiten 21'4 a 31 Vó ct. peen 5 a 5'/2 <-'t. poters 6 ct„ alles per K.G. eieren 15l/2 a 16 ct. meloenen 20 a 40 ct. savoy e kool 3'/2 a 10 /2 ct. bloemkool 3V> a 22 ct. roode kool 4 a 9 ct., alles per stuk kroten 4l/2 a $V2 ct. prei 7, a 9]/2 ct. rapen 4'/2 a 5'/2 ct. peen 3/2 a 8 ct., alles per bos postelein 2 a 25 ct. an dijvie 30 ct. sla 3 a 27 ct, alles per mand. Veilingsvereeniging „Walcheren". Middelburg, 25 September 1920. Op de gisteren gehouden veiling werden de volgende prijzen besteed Eieren ƒ15 a ƒ15.60; augurken 70 ct., beiden per 100 stuks beurré clairgeau 29 a 56 ct. beurré Hardy 51 ct. beurré Diel 30 ct. nouveau poiteau 26 ct. pondsperen 25 ct. jodenperen 28 ct. triumph de Vienne 28 ct. soldat laboureur 38 ct. conseiler de la cour 25 ct. Bismarck 36 ct. witte ribbing 32 ct. bordaanappelen 27 ct. tomaten 15 a 24 ct. druiven 58 a 84 ct. bramen 19 ct. aardappelen 9 ct. poters 4 ct. spruiten 22 a 33 ct. snijboo nen 20 a 43 ct. suikerboonen 23 a 30 ct. wagenaarsboonen 15 ct. spinazie 7 ct. postelein 25 ct., alles per K.G. komkom mers 1 a 8 ct. sla 1 a 2 ct. andijvie 1 a 2 ct. bloemkool 6 a 31 ct. roode kool 1V2 a 6 ct. savoye kool 4 a 10 ct- witte kool 2 a 6 ct., alles per stuk prei T4 a 15l/z ct. peen 2'/2 a 5 ct. kroten 3 a 4' ct. ra pen 5 a 7 ct. ramenas \/2 a 2'/2 ct. sel derie 2 a 4 ct. peterselie 3 ct. rabarber 1 y2 ct., alles per bos. De Heer en Mevrouw VIS van Ockenburg betuigen hiermede hunnen hartelijken dank voor de vele blijken van belang stelling, ondervonden bij de ge boorte van hunnen Zoon Mensingeweer, Sept. 1920. Wegens sterfgeval zal onze zaak a. s MAANDAG van 12 tot a uur gesloten zijn. Firma C. M DOMMISSE Zoon. Café „Metropöle" Wegens Huwelijk Is de zaak Donderdag 30 September ge sloten. Receptie van 3 tot 5 uur J. H. G. HAAZE. Voor alle benoodigde is JE adresEDELMA1V. y siroop x De beste Borst-siroop Lost de vastzittende slijmen gemakkelijk op I PER FLACOri P1.60 BIJ APOTH en DROGISTEH Fabr. AM UN HARDT. Zeisfc. Trekking van 800 nummers ten overstaan van Notaris fl. G. MULIE. Vrijdag 24 September 1920 Prijs van f J500 7050 t 1000 4:8 596! 6703 f 400 451 1737 3048 4045 16999 18078 f 200 145 2149 9536 2C897 t 100 5706 8399 12953, 12960 16246 20583 Prijzen van f 90.(eigen geld» 131 2214 4471 7190 9882 11439 13919 16788 19390 250 77 4523 7260 9913 78 61 16868 19485 98 95 4610 7450 21 11632 14473 17327 19955 306 2330 4738 7544 62 1173? 14712 17498 20000 461 2479 5007 760? 10121 ii920. 13 17555 38 95 2602 IS 7-734 10333 7.814S40 73 68 547 50 81 7819 7C 80 15114.17773 87 63 2733 5163 8063 78 12113 15279 17878 20133 672 40 5221 8170 10450 58 15310 18024 20264 719 48 5350 8260 97 76 15421 32 2i386 813 2979 5557 8307 10533 12515 84 18158 20579 945 3190 5622 8633 10613 12616 94 13215 20359 89 3359 26 8713 i '2773 15561 1S306 80 1045 3521 5733 8980 .358 64 59 20704 95 3649 5832 9047 82 12931 15615 18482 54 12C0 3972 63 - 60 10757 131.00 15702 18557 68 60 40:9 5918 72 IC868 62 61 18617 20854 1439 4102 34 9143 11002 13233 16034 69 20913 1509 31 6118 45 11180 94 96 1873U 4 S 1641 57 21 92 11239 13719 16262 18959 55 1773 4218 6526 9213 42 81 163*8 19120 2173 43S2 6791 9646 48 93 97 19221 2207 4456 97 9808 11307 13845 16758 60 57 2303 97 76 39 4732 188 40 42 94 56 45 208 90 86 10 96 94 14 2425 4806 2U 46 49 23 81 78 340 90 4986 69 2565 99 95 73 5006 4ÜU 2611 38 93 94 65 561 2718 87 02 43 5130 604 49 31 o 2806 75 9 1 5202 28 2943 5 718 61 27 42 78 49 62 83 52 8191 75 86 3076 77 911 3141 88 19 44 5303 26 46 6 77 58 52 79 3214 67 1002 26 5446 38 3303 92 40 27 5506 75 30 53 1122 41 95 76 68 5601 1256 3482 5705 77 93 5800 1374 35UD 36 79 3617 5942 1457 3707 50 78 29 56 85 ö4 6039 1521 3891 6159 1673 3921 04 95 76 6243 1709 «8 7/ 44 4092 6301 46 4168 25 91 92 65 98 4244 6422 18U 5/ 38 1936 84 41 48 99 71 93 4314 6534 96 19 35 2022 4421 49 42 34 6616 2115 64 17 98 87 38 2202 4580 59 17 93 6847 64 4631 55 98 73 60 Later aLosbaar 6871 8977 11287 73 9016 11326 86 87 78 95 9120 93 6922 27 11442 34 98 53 44 9240 11532 83 63 46 88 9302 11635 98 12 54 18 60 24 90 39 95 41 11711 46 42 57 11813 89 19 7210 9471 25 26 9514 47 68 31 94 76 65 11906 86 9676 37 7305 9798 38 52 9807 6d 7410 32 83 34 84 37 12033 43 96 69 99 85 12191 779ö 9998 97 7941 10089 12231 651C179 73 76 10201 87 8001 4012320 9 44 40 30 1034^ 04 7069 94 7115 39 59 71 79 72 7563 7621 23 98 13324 1591C 18526 25 2 S 49 13472 16.25 59 13522 49 94 85 73 18749 86 81 18815 13613 16111 37 31 13 58 37 64 18933 84 74 19040 13738 1629> 45 13800 16306 53 1395-i 16 84 711 14066 75 78 141C5 38 7/ 5o öo 8115 9J124Uy 69 104 H 20 73 79 63 91 89 94 8215 10517 12560 76 83 98 8318 106J9 12652 20 49 l27io 84ü4 08 37 21 10701 56 33 58 70 76 02 128UO 8508 10870 11 65 86 37 92 10901 63 86^8 67 12912 8701 72 44 34llÜJo 52 61 56 55 68 96 7b 81 U122 13oU8 84 30 yy 59 13207 8921 11205 (15 63 26 93 76 60 13305 21 19124 26 48 4719225 53 55 82 19372 14207 1349/ Sg 17 16575 99 41 16703 19403 44 2y 4 14337 69 15 49 90 19530 71 1682? 36 14430 27 39 85 34 58 1452/ fc7 19647 43 16916 73 50 7ó 87 71 80 19714 88 9U 7g 14650 1 7088 79 58 17134 19823 68 83 27 92 17220 80 93 23 19959 14732 66 73 52 73 2C00J 94 94 22 14801 17307 64 n 39 20123 15 57 5g 37 17446 65 ö7 17503 20254 y317665 78 15050 93 20306 ol 17802 15 84 15 04 15143 17907 87 01 26 88 15333 18039 20457 43 73 82 64 20515 154 <2 95 3/ 15508 18152 91 14 5D 20632 42 bJ 20/25 15673 18310 20b57 88 55 62 92 97 80 15843 18406 20926 69 30 53 721850Ê 83 Vorj Ujst stond 5031 m.z. 5032. S594 m.z. S504

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 3