BIJVOEGSEL ^euilleton GEMEENTEBESTUUR Brieven uit de Hofstad van de van ZATERDAG 14 ABfiOSTBS. - Mo. 191. bekendmaking. rui» en Weth. van Vlissingen maken hekend dat de zomervacantie op school E (aan de Wagenaarstraat) is verlengd tot <11 met 31 Augustus a.s. Ook de nieuwe leerlingen zullen tot genoemde school e eerst op den len September worden toe tsingen, 30 Juli 1920. Ruw en Weth. voornoemd, VAN WOELDEREN. De Secretaris, F. BISSCHOP. Monüjnenten-zorg. Verkeersregeling. Gedeputeerde Staten van Zuid-Hol land vijn gelukkig nog niet van hetzelf de kaliber als roovele gemeentebestu ren, tiie maar raak doen en voorstelen aannemen, die over de schreef gaan. Zij I ebben nu weer eens hun goedkeuring onthouden aan de verordening van de gemeente Den Haag, waarbij werd be paald dat gebouwen of gedeelten daar van, die naar het oordeel van Burg. en Weth. als kunstwerk kunnen worden beschouwd, niet mogen verbouwd of afgebroken worden, zonder goedkeu ring van het gemeentebestuur. Wij hebben indertijd al gewezen op het dwaze van deze verordening, niet om dat wij liet in principe niet eens waren met de strekking, maar wel, omdat deze verordening geen effect kan sorleeren. tien gemeente-verordening kan als maximum-straf een boete van 25 gul den stellen. Wie dus een huis bezit, dat als kunstwerk wordt aangemerkt, kan rustig zijn gang gaan en dit afbreken of vernietigen, waarbij hij alleen de kans loopt op een boete van ten hoog ste 25 gulden. Aangezien het bij een dergelijke verbouwing of afbraak aan stonds in de duizenden guldens gaat loopen, is een zoo luttele boete natuur lijk geen punt van overweging. Terecht wijzen nu Gedeputeerde Sta ten erop, dat een dergelijke bescher ming van kunstwerken, welke deze ver ordening zich ten doel stelt, alleen effect kan hebben, indien de Rijkswet gever zich met liet geval gaat bemoeien. Dan eerst kan er sprake zijn Van een zware bestraffing en wat veel meer beduidt verhindering van de voorne mens tot afbraak of vernietiging. Zelfs dan is het niet altijd te voorkomen, maar in elk geval zal dan de zware repressieve werking van de verorde ning gewicht in de schaal leggen. Het was zoo'n mooi gebaar dat de gemeenteraad deed biina te mooi voor een dergelijk college en alleen zij, die met een papieren bepaling meenen de zwakheden en ondeugden van de menschlheid te kunnen verbeteren, zul len thans in hun illusie gestoord zijn. Het denkbeeld is ongetwijfeld aan iedereen sympathiek, maar wat heb je aan een denkbeeld, als liet in de prak- lijk niet goed wordt uitgevoerd of krachtig kan worden toegepast Inder daad zou de Rijkswetgever hier tus- schenbeide moeten treden en wanneer alles wat van het Rijk uitgaat niet zoo langzaam ging, zou een wettelijke be paling in een oogwenk zijn vast te stel len, wanneer deze slechts aan de ge meentebesturen opdroeg om toezicht te houden. Langs den weg dien liet Haag- De Diamanten van Ladv Walworth. Sïtr het Engelsch van Airs. HUNGERFORB Vertaald door i. P. WESSELINK VAN ROSSUM. 28) (Nadruk verboden.! „Dus is het afgesproken", verklaarde lady Valworth hartelijk zij zag haar besluiteloosheid voor schuwheid aan. „Millicent, lieveling", riep zij miss Grey toe, die juist als overwinnaar uit den strijd met liaar tantetje was te voor- schijn gekomen, die daarmee geëindigd was, dat zij tegen beter weten in had verklaard, dat Gerald Massareene, voor zijn middelen, merkwaardig goed ge kleed was en dat er natuurlijk niet het minste bezwaar tegen was, dat ntïss Grey hem ontmoet had op den ont vangdag van miss Duran. „Zoolang je er maar aan denkt, dat je geëngageerd bent met je neef", be sloot zij boos. Miss Grey haalde haar schouders op en knikte toestemmend. De tijd was nog niet gekomen, dacht zij bij zichzelve om op haar toch nu reeds zwaarbeproefde tante ,4e geheele waarheid los te laten." Toen zij dit merkwaardige zinnetje in haar geest voleindigd had, lachte zij en verzeker de er zich van, dat de Duitsche lessen met geheel en al aan haar verspild wa ren geweest. „Millicent, lieveling riep lady Val- sche gemeentebestuur wilde inslaan, is niets te bereiken, als het Rijk niet rug gesteun verleent bij de uitvoering van de bepaling. Bovendien is liet ge- wensoht, dat alle willekeur uitgesloten is er zit n.l. een zeer bedenkelijk ele ment in, dat de vrijheid, van. eigendom >aan banden worde gelegd. Het moet dan ook onomstootelijk vaststaan, dat daartegenover een belangrijk goed ten algemeene nutte staat. Over de waarde van de kunstwerken is men het gewoonlijk niet eens en in den loop der jaren is liet oordeel nogal eens gewijzigd. Het standbeeld van Willem fl op liet Buitenhof heeft men bij de oprichting waarschijnlijk mooi •gevonden. Thans is dat wel iets anders. Het monument voor de gebroeders Maris, dat weinige jaren geleden is onthuld, valt nu zeer in den smaak, maar het is de vraag of dit blijft. Aan de grillen van de kunstbeóordeelaars mag niet gebonden zijn de vraag of iemand in zijn eigendomsrecht geknot zal worden. Vooral in den tegenwoor- digen tijd, waarin de overheid heel wat losser in haar rechtsopvattingen is ge worden, is het gewenscht, dat niet te lichtvaardig en te luchthartig wordt gehandeld. De zomer verloopt helaas snel en niet op een wijze als wij wel wenschten. Het blijft killig najaarsweer en voor de badplaats is dit onaangenaam. Men moet zicli nu op andere wijze vermaken en misschien is het daaraan te wijten, dat acrobatische luchttoeren, die weer eens op Duinzigt zijn vertoond, attrac tie hadden. We kunnen dit overigens niet begrijpen, want we dachten hcusch, dat liet luchtverkeer zich reeds te ver had ontwikkeld, dan dat de luchtvaart nog als een Spielerei kon worden aan gezien. Helaas blijft een groot deel van het motor-verkeer alleen vermaak en een onaangenaam vermaak. .Men zegt, dat de regeering eindelijk gaat ingrijpen, maar naar hetgeen wij ervan vernemen, belooft dat niet veel. Ieder weet, dat het systeem van rij- en voerbewijzen larie is. Er zijn duizenden rij-bewijzen uitgereikt, die niet meer gebruikt wor den of in andere handen zijn overge gaan. Voerbewijzen worden met de auto zelf overgedaan en herhaaldelijk is gebleken, dat daarvan misbruik werd gemaakt. De politie noteerde een num mer en de werkelijke houder kon bewij zen, dat hij op het moment der notee ring daar ter plaatse niet aanwezig was geweest. Men zal inderdaad naar een ander systeem moeten zoeken, om de woestelingen te achterhalen, want het thans gevolgde is ondeugdelijk geble ken. Trouwens de gansche verkeersre geling in de groote steden vraagt drin gend herziening. Misschien vindt ein delijk liet Amerikaansche stelsel 'navol ging, dat veel verder gaande persoon lijke aansprakelijkheid stelt aan allen, die debet zijn aan een ongeluk of een verkeersbelemmering. Wat is voor den eigenaar van een automobiel een boete van eenige tientallen guldens Alleen persoonlijke verantwoordelijkheid kan tot beter handelen leiden. Voorioopig is het echter de vraag hoe de wilde rijders in letterlijken zin achterhaald kunnen worden. De minis ter schijnt de instelling van een rij examen te overwegen. Of dat helpen zal valt te betwijfelen. Het is niet de onmacht om goed te rijden, die onge lukken veroorzaakt, maar wel de onwil. En daartegen helpt een papieren diplo ma van bekwaamheid niet. Inmiddels gaat de zomer j/oorbij en zien we met gemengde gevoelens den winter naderen. Wat die ons zal bren gen Laten wij hopen, dat de weerprofeten gelijk hebben en dat we na 13 Augus tus nog vele weken prachtig weer krij gen. Menigeen heeft het zoo hard noo- dig, dat hij eens vol-op geniet van de vrije natuur. Dagelijks trekken lange worth, en Millicent, wakker geschrikt, keerde zich naar haar toe, „je vriendin netje heeft mij beloofd den vijfden bij mij te komen. Dat is immers de dag, dien wij hebben bepaald voor jouw komst is het niet terwijl zij mrs. Brand aankeek. „Lieve'.', dit tot Nadine, „het zal natuurlijk prettiger en gemak kelijker voor je zijn met mrs. Brand te reizen." „Natuurlijk", zei mrs. Brand en hier mee werd de discussie gesloten. Nadine's geweten kon thans, al was het misschien ook geenszins voldaan, niet meer tusschenbeiden komen. Het was geheel buiten de regeling van de kwestie gelaten. Zij voelde zich gedrukt een beetje zenuwachtig, en terwijl Millicent op haai toekwam, stond zij op en nam vriendelijk, maar haastig, afscheid van Lady Valworth. „Zoo gauw al, Nadine?" zei mrs. Brand. „Lady Valworth heeft nog niet eens den tijd gehad, je goed'te bekij ken. Kan je niet blijven eten Je komt zoo zelden bij ons op een vrijen da» 'buiten de „Duitsche" dagen, dat ik graag wilde, dat je vanavond bleef." „Ja, blijf toch Nadine", verzocht Mil licent. „Je japon komt er niet op aan", zei mrs. Brand. „Er komt niemand anders dan kapitein Boyle." „Dank u, neen, vanavond niet. Mama maakt zich ongerust, wanneer zij niet weet, waarom ik wegblijf", antwoord de Nadine vriendelijk. Eiken anderen keer zou zij het verrukkelijk gevonden rijen kinderen door Den Haag. Het is j soms zoo'n zielig gezicht, dat de zo- merzon hen zoo in den steek laat. EIBER. I Zeeuwscli-Vlaamsclie i OiufrelcVcen Hengelaars. Er zijn van die zwoele zomernach ten, waarin de afgematte sterveling vruchteloos dén smeekenden blik op Morpheus houdt gericht, om in zijne liefdevolle armen vergetelheid te erlan- j gen, de parasiteerende derdegraads verwanten met onheilspellend motor geronk om hem'; heen blijven zoemen en hunne karakteristieke vampyreigen- sehappen zoo. gevoelig demonstreeren, dat hem een „sqhnsucht" bekruipt naar j de koele nachtlucht en hij nog voor j Cantecleer de landelijke reveille heeft j geblazen de klamme legerstede verlaat i om zijné schreden te wenden naar het met dauw beparelde. mollige grastapijt. Zoo iets overkwam mij eenige weken geleden, toen eenige verzengende da gen den meteorologen deden vermoe den, dat een centrum van hoogen druk blijde boodschap voor den landman zicli voortbewoog naar onze streken. Jammer, dat dé nukkige Pluvius den draak stak met-deze menschelijke be rekeningen. Weldadig werkt de heerlijke, onge stoorde rust der natuur. Alles ligt in ^oete drooinen verzon ken, niets verbreekt de plechtige stilte daij de schorre kreet van een gevleugel- den nachtroover,,op spookachtige wijze voortsehuifelend ibij den terugkeer van zijne zwerftochten in de onmetelijke ruimte, waar liet onverbiddelijke „struggle for life" hem een bloedige rol deed spelen in menig nachtelijk drama der vogelwereld. Zwart en ondoordringbaar leek de Oosterkim, doch liet rijk der duisternis naderde zijne ineenstorting. Reeds had de dageraad zijne legioenen verzameld om den strijd te beginnen, waaruit de morgen zou geboren worden.' Vergeefs schoven de nevelen in diclile rijen aaneen om de borende lichtstralen terug te dringen, Aurora scheurde hun ne compacte massa als rag, dreef ze als vluchtende legerscharen voor zich uit tot ze zich opfosten in de hemelkolk of in het Westen verdwenen, als be schaamd over hunne verpletterende ne derlaag -en daar rees in al den luister harer ongerepte jnajesteit de gouden zonne Anne kosmopolitische landgenoot, die zich vergaapt aan liet Alpengloeien en dit onvergelijkelijk schouwspel slechts een medeljjdenden blik waardig keurt Waarlijk, ik gevoelde op dat aangrij pend oogenblik een sprankeitje van het heilig vuur, dat onthecht aan het aardsche, docli werd op zeer prozaïsche wijze tot het ondermaansche terugge voerd door een eindelooze tirailleur linie hengelaars, aan de kanaalboorden gelegerd en hunne aanwezigheid ver radend door den in de ijle morgenlucht opstijgenden, krinkelenden rook der onafscheidelijke pijpen, zooals uit de kampvuren der Indiaansche wigwams. Verbazend rijk is Zeeuwsch-Vlaanderen aan wielen, kreeken, watergangen, poe len en plassen, een eldorado voor be oefenaars der hengelsport Als logi sche^ consequentie wemelt liet er van broeders dezer kaste en ontelbaar is liet aantal toko's, waar men in letterlij ken zin alles kan bekonïen om met succes in dit bedrijf werkzaam te zijn, van den eenvoudigen bamboestok tot het vernuftig samengestelde chemisch praeparaat, onweerstaanbaar voor de lekkerbekken onder de gevinde bewo ners van het vloeibaar element. Een merkwaardig wezen is onze hen gelaar. Heeft hij den ouden duffel om de le den geslagen en den hoed in de oogen hebben om te blijven, maar nu verlang de zij er naar, een oogenblik alleen te wezen om ongestoord te genieten van die vreemde vreugde half geluk half vrees, die over naar gekomen was. De komst van andere bezoekers be letten mrs. Brand en Millicent verder aan te dringen, en nadat zij de laatste vriendelijk de hand had gedrukt, sloop zij achter haar om en stormde de trap af naar de hall. Toen zij daar aankwam, trok het ge luid van iemand die floot baar aan dacht en, rond kijkende, zag zij een jongmensch, met den rug naar haar toegekeerd, die onder de lamp een brief las. Haar altijd lichte voetstap was on hoorbaar door den traplooper, maar toen zij beneden op het marmer trad, verraadde een zacht geklik haar tegen woordigheid. De jonge man keerde zich plotseling om en zag baar aan. Hij stond juist onder de lamp, zoodat zijn gezicht duidelijk zichtbaar was. Het was Paul Annerley. HOOFDSTUK XVIII. Wanneer Nadine zich ook een oogen blik verbeeld had, dat hij schrok en bleek werd, toen hij haar zag, dan moest zij toch spoedig inzien zich ver gist te hebben. Mr. Annerley kwam naar haar toe, met uitgestrekte hand en een stralenden glimlach. „Jij hier I Maar het is toch geen van je vaste dagen", zei hij. Hij sprak haastig, kortaf bij iemand anders zou men het zenuw achtig noemen.Een lange, lichte overjas gedruki, begiftigd met het eereteeken van veeljarigen trouwen dienst, dan schijnt hij zijn spraakvermogen op non- actief le hebben gesteld en zou men uit zijne gelederen de élite kunnen recru- teeren der eertijds zoo vermaarde Aca demie der Zwijgers. De grimmige noordenwind moge hem 'oor de ribben blazen, regen of hagel in 't aangezicht striemen, de gloeiende zomerzon onbarmhartig roosteren, hij blijft als een Oostersche toovenaar op zijne kabalistische figuren onbeweeg lijk op den dobbei; staroogen. Verraadt een lichte trilling, dat er „rumor in casa" is, met nimmer falende zekerheid weet hij of een slokkerige brasem, gul zige karper, zilver-glimmende voorn of grove bliek de paria der zoetwater- visschen- door het verleidelijk aas wordt bekoord. Van visites blijkt hij een hartgrondi- gen afkeer te bezitten, belangstellende vragen omtrent de vangst beantwoordt hij met monosyllaben en wenscht hij van den voor hem hinderlijken bezoeker ontslagen te worden, dan ziet hij er volstrekt geen been in dezen als een tweeden Nurks met een grijns op 't ge laat toe te bijten Praten en loopen jaagt de visch weg Eene welgemeende, doch in minder aangenainen vorm gegoten invitatie om zoo spoedig mogelijk te eclipseeren. Heeft liet oog van den dag liet cul minatiepunt bereikt en ligt de operatie- bazis niet te ver van de cehtelijke wo ning verwijderd, dan maakt zijne be zorgde gade zicli op 0111 iets hartigs te brengen aan den man, die reeds in de korte uurtjes zijnen penaten den rug toekeerde en door zooveel smakeloos vocht is omringd. De uitverkoorne zijns harten alleen geniet de hooge eer een blik te mogen werpen op den behaalden buit. Voor één minuut wordt het netje uit het wa ter gelicht, waarin de argelooze ver- sohaikfe diertjes al vriemelend liet uur afwachten, waarop zij hunne onbe dachtzaamheid met den vreeselijken door der onthoofding zullen boeten, opdat zij een doorslaand bewijs krijge van de supérieure kundigheden des visscliers en een weinigje toekomstmu ziek der geurende, sissende braadpan haar in opgewekte stemming houde, want... zij vlijt zich in de onmiddellijke nabijheid van haren lieer en geniaal ne der, breit een steekje en verdiept zich in stille overpeinzingen. Traag kruipen voor onzen vriend de wintermaanden voorbij en weemoedige blikken slaat hij op de gepantserde wa teren, welker schoot zooveel heerlijks voor hem verborgen houdt. Gelukkig, dat andere vurige aanbid ders der hengelroede fnet legendarische verhalen .over wonderbare vischvang- sten, waarin vratige snoeken, het merkwaardig vermogen bezittend een gewiclitstoename te verkrijgen recht evenredig met den leeftijd der novelle en die bij 't verlaten van lmn roofge- bied nog even een onvoorziclitigen, nieuwsgierig om den hoek der deur glurenden baars naar binnen wipten om hem in de genietingen eener reis naar 'nooger sfeeren te laten deelen, opgeld doen. Wee den boozen scepti cus, die de waarheid dezer met den gioed der overtuiging voorgedragen avonturen in twijfel durft trekken of wiens liciitgekrulde bovenlip een zweem van spotternij verraadt Hengelaaars handhaven energiek het dives Hony suit qui mal y petisc. En toch ben ik zoo snood te vermoe den, dat het liengellatijn groeit naar mate het bewegingsgebied van Nim rods zonen bedenkelijk inkrimpt. Heeft echter de lente met rozevinge- rig schrift het „vade retro" aan den ijsvloer beteekend, stoeien de kabbelen de golfjes weer met melancholisch ge murmel iangs de waterboorden en speelt het dartele zuidenwindje door het wuivende oeverriet, dan ontwaakt omhulde hem van top tot teen. Hoewel zij zijn kleederen daaronder niet kon zien, begreep Nadine toch, dat iiij voor een diner gekleed was. Maar ook die gedachte was verdwenen, vóór zij ge legenheid had gehad zich in haar brein vast te zetten. „Neen, het was geen van mijn vaste dagen, maar Zij was zóó verbaasd hem hier te zien, ten huize van mrs. Brand, dat het haar moeite kostte vlug en vrij te spre ken. „Ga je heen", viel hij haar in de rede, „ik ook, dan gaan wij samen". Hij opende de viJbrdeur, terwijl hij haar een teeken gaf voor te gaan. Het was alles het werk van een oogenblik. Wanneer het zijn bedoeling was ge weest, haar uit het huis te krijgen met een spoed, die geen uitstel gedoogde, had hij het niet handiger kunnen doen. Nog geheel onder den indruk van haar verbazing over zijn tegenwoordigheid in Park Lane, viel dit Nadine eerst veel later op, lang daarna. Toen zij mrs. Brand's huis verlaten hadden, veranderde de manier van op treden van Annerley .geheel. Zijn ge jaagdheid verdween, en hij werd weer even kalm als gewoonlijk. „Maar jij misschien wilde jij niet zoo gauw weer verdwijnen," zei Nadi ne verward. Wat had een kantoorklerk op dit uur in mrs. Brand's huis te maken „Ja, ik was al klaar. Mijn bezigheden waren geëindigd", antwoordde hij be daard. INGEZONDEN AIEDEDEELINGEN, Moeders, neemt u in acht. Zooveel hangt van n af. Het is voor vrouwen niet verstandig om haar eigen pijnen te verwaarloozen, ofschoon velen zoo onzelfzuchtig zijn. Zenuwachtigheid, pijn in de lendenen en zijden, rugpijn, duizelingen en urine- stoornissen wijzen op gevaar voor nier uitputting en verschijnselen als graveel, rheumatiek, nier-waterzucht en blaas ontsteking. Vrouwen dienen beslist niet zulke kwade kansen te loopen. Al was het alleen voor anderen vrou wen moeten de noodzakelijkheid van zich in acht te nemen begrijpen. Zorgen en overwerking, ongeregelde maaltij den, gebrek aan frissche lucht en an dere zelfopofferende gewoonten kunnen niet biijven duren. Zij leiden tot ophoo ping van urinezuur en dit veroorzaakt nierkwalen. Tracht uw huiselijk werk te vermin deren, de maaltijden op bepaalde uren te houden, iederen dag een flinke wan deling te maken en 's nachts acht uren te slapen. De resultaten zullen uw ver wachting overtreffen. Tot versterking der nieren en gene zing der nierverschijnselen worden Fos ter's Rugpijn Nieren Pillen aanbevolen. Dit speciale niergeneesmiddel bevor dert de werking der nieren, bewerkt vrije vloeiing der urinewegen en heeft een verzachtende, antiseptische wer king op de blaas. Zelfs bij langdurige nier- en blaasziekten hebben Foster's Pillen succes. Zij werken niet op de lever of inge wanden. Haar totale genezende kracht is op de nieren, de urinewegen en blaas gericht. Hieraan kan nog worden toegevoegd, dat vrouwen groote baat vinden bij dit geneesmiddel in aan haar geslacht eigen zijnde beproevende tijdperken. Let er op, dat gij de echte Foster s Rugpijn Nieren Pillen krijgt. Iedere echte doos draagt de handtcukening van James Foster. Te Vlissingen ver krijgbaar bij A. C. Beniest, Lepelstr. 13 a 1.75 p. doos of 10.per zes doo- zen. 52 onze ridder uit zijne verstijving. Het preludium der hengelcantate wordt gespeeld door het peuren. Zijn kennersblik wijst met nimmer- falende zekerheid de plaatsen aan, die door hunne vochtigheid de geliefkoosde verblijfplaats van spekvette regenwor men waarborgen. Met mathematische juistheid worden de glibberige pieren aan een snoer ge regen „bij den kop in en aan den staart uit". In deze pijnlijke kunstbewerking -uitermate geschikt om eene aetherische jongejuffrouw minstens een dozijn ap pelflauwten te bezorgen en kan iemand met stalen zenuwen slechts met moeite een gevoel van walging onderdrukken, nóeli de gildemeester, nóch de talrijke discipelen, die eenmaal hun proefstuk wenschen af te leggen slechts wei nigen halen den „baton de maréchal" uit den ransel vertrekken een spier op 't gelaat. Met onverholen aandacht volgen zij de periode, waarin het. ge wrocht tot stand komt, het lijden der levend gespietsten deert zelfs hunne onderziel niet. Hildebrand goot eenmaal de fiolen zijner gramschap uit over den Leid- schen peueraar, die de aaltjes in de schuit vilde, rijkelijk met Schiedammer besproeide en na den - terugkeer van zijne smui-odysse door de trouw cents- koekjesbakkende Penelope begroet werd met den titel Luilak Dit vernietigende vonnis is niet van toepassing op onzen stoeren Zeeuwsch- Vlaming, want slechts éénmaal zag ik een individu, dat wanhopige pogingen in 't werk stelde om liet zwiebelend bovendeel van zijn corpus humanus te beduiden, dat stabiliteit in het even- „Je bezigheden Bezigheden bij mrs. Brand „En zeer ernstige bezigheden Zoo ernstig, dat zij zoo geheim mogelijk moeten blijven." „Heeft het iets met je firma te ma ken vroeg zij angstig. „Met mijn firma? Jawel. Het spijt mij, dat je mij hier hebt ontmoet. Het is van het grootste belang, dat mijn komen en gaan daar in huis onbekend biijven." Hij zag haar scherp aan, terwijl hij sprak. „Je behoeft niet bang te zijn", zei Nadine rustig, „ik zal er niet over spre ken. Ik zal niet vertellen, dat ik je heb ontmoet. Daar kan je gerust op zijn. Maar ik moet bekennen, dat ik verwon derd - verbaasd ben." „Kom mee hier naar toe. Het is een mooie avond. Een wandeling zal je goed doen en ik heb je wat te zeg gen." Door den hoofdingang gingen zij hei Park binnen en slenterden stilzwijgend langs de Row, de Drive langs de laatste wandelaars, de soldaten van de .Lifeguard er, de kindermeisjes, tot zij aan een donker afgelegen plekje kwa men, waar zij tamelijk wel alleen wa ren. „Ja, ik ben meer verbaasd, dan ik zeggen kan", zeidc Nadine opnieuw, terwijl zij hem opnieuw aanzag. „Je daar te ontmoeten En die geheime bezigheden. Ik hoop niet. dat dit iets slechts te bedniden heeft voor Milli cent." (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 5