BUITENLAND GEMENGD NIEUWS LAATSTE BERICHTEN Burgerlijke Stand Bij de herstemming voor een lid der commissie van beroep voor de scho len voor Chr. Volksonderwijs werd ge kozen de heer K. Brants te Goes met 543 stemmen tegen 182 op den heer A. P. Jungcurt te Vlissingen. De heer jhr. inr. D. J. de Geer was reeds als zoodanig herkozen. Voorzitter blijft jhr. Mr. P. A. J. van den Brandeler. RECHTSZAKEN. Een roekelooze rijder. De rechtbank te Amsterdam heeft uit spraak gedaan in de zaak tegen den 34-jarigen monteur M. G., die Zondag 4 April op hoogst onverantwoordelijke wijze langs de drukke Kalfjeslaan al daar reed en toen den 61-jarigen bloe mist L. Kleefsman. uit Nieuwer-Amstel, tot zijn slachtoffer maakte. Deze moest van 4 April tot 7 Juni in een gasthuis verpleegd worden en zal vermoedelijk een blijvend letsel aan het been behou den. De rechtbank veroordeelde beklaagde overeenkomstig den eisch tot 3 maan den en wees de civiele vordering tot 150 toe. MARINE EN LEGER. Het bezoek van tiet Zweedsche eskader. Thans is ambtelijk medegedeeld, dat het Zweedsche eskader, dat naar ge meld werd, tijdens een oefeningsreis in de Noordzee, ons land zal bezoeken, den 6en dezer te Amsterdam verwacht kan worden. Tijdens het verblijf der Zweedsche oorlogsschepen zullen twee torpedohooten der Kon. Ned. marine te Amsterdam vertoeven. De luit. ter zee le klasse de josselin de Jong wordt aan den Zweedschen eskader-commandant, schout bij nacht graaf Wachtmeister, toegevoegd. Weer cn wind dienende, zullen de twee bovenbedoelde Nederlapdsche torpedobooten het eskader op de grens onzer territoriale wateren tegemoet va ren, opdat de vreemde schepen, bij hun aankomst op Nederlandsch gebied ver welkomd kunnen worden. Bij Kon. besluit is bepaald, dat net vrijwillig militair automobielkorps met ingang van I Juli 1920 wordt opgehe ven en is aan genoemd korps dank uit gesproken. Bij Kon. besluit is aan den gepens. kapitein ter zee J. L. von Leschen ver gunning verleend tot het op de uniform drager van het ijzeren Kruis der 2e klasse hem door de Duitsche regeering geschonken. DE CONFERENTIE TE SPA. Over het verloop van de conferentie te Spa wordt van Duitsche zijde opge merkt, dat er geen sprake van zijn kan dat de Duitschers aanstonds uitgewerk te voorstellen omtrent de schadever goeding zullen ter tafel brengen. Door de gedachtenwisseling hopen zij de on mogelijkheid der eischen van liet vre desverdrag aan te toonen in verband met de huidige arbeidstoestanden in Duitschland. Maar wanneer de Entente- vertegenwoordigers weigeren de klaag liederen der Duitschers te aanvaarden en wanneer zij waarop alle kans is blijven vasthouden aan hun hoogste betalingseischen, dan zal Duitschland moeten kiezen of deelen. De „Lokal Anz." stelt de vraag Zullen de Duitsche vertegenwoordigers te Spa op voet van rechtsgelijkheid met die der tegenpartij kunnen onderhande len Zoo niet, dan zullen naar 'het blad verwacht de Duitschers onver wijld naar Berlijn terugkeeren. Het zal dus te Spa moeten blijken of de Entente bezield is met een oprecht verlangen naar verzoening met de D«chsrs. Een sehmdelsciier heei't er ten slotte ook belang bij dat zijn schul denaar hel vuur niet al te na aan de schenen wordt gelegd, mits de iaatste vatx goeden wille blijkt om zijn reke ning te vereffenen. DE EEmiEüD DER GEALLIEERDEN. Millerand verklaarde in een onder hond met Brusseisciie journalisten, dat er een hoogsgt belangrijk punt op het programma staat, nl. de volmaakte entente, de nauwe aansluiting der geal lieerden. Dit punt beheerscht op hel oogenblik alies. Meen niet, voegde nij er bij, dat dit een banaliteit is. Duitsch land zou wenschen, dat wij weifelden, maar het vastaaneengesloten blok zal het tot het besef der werkelijkheid brengen. Het is Duitschland's eigen be lang. eerlijk en loyaal te zijn, en ik hoop, dat Duitschland dit zal inzien. EEN NOTA AAN OOSTENRIJK. Volgens een bericht uit Weenen aan „de Temps" heeft generaal Hallier Donderdag aan den Oostenrijkschen minister van oorlog een nota overhan digd, waarin er aan herinnerd wordt, dat het Oostenrijksche leger ten hoog ste 80.000 man mag tellen en dat het verboden is een reserve-leger te vor men. DUITSCHLANDS BETALINGS VERMOGEN. De Duitsche vredesdelegatie in Parijs heeft de Vredesconferentie twee memo randa overhandigd. Het eerste behandelt Duihchiands vermogen om te betalen voor het her stel het tweede zet in' bijzonderheden uiteen hoeveel Duitschlancl reeds nu zijn belastingbronnen heeft aangespro ken. In een bijgeieidende nota wordt er op gewezen dat Duitschland thans belangrijk minder economische hulp bronnen ier beschikking staan dan voor den oorlog. Uilvoering der voor gestelde maatregelen moet het ontwerp van mondelinge gedachtewisseling in Spa zijn. Tegelijkertijd is een rapport over handigd over Duitschlands economi sche positie, zijn prestatievermogen en de mogelijkheid tot versterking daar van, onderteekend door 22 Duitschers, die in het economische leven op den voorgrond treden. Diefstal van spoor boekjes. Sinds eenige dagen trok het de aandacht van het personeel der S.S. dat spoorboekjes verkocht .werden voor ƒ0.20 per stuk, terwijl toch dc prijs ƒ0.30 is. Een der ambtenaren van de S.S. te Utrecht gir.g op onder zoek uit en wist den man, een bankwer ker. die de spoorboekjes voor den lagen prijs verkocht, op te sporen. Hij werd overgebracht naar het hoofdbureau van' politie, waar de man achter slot en grendel werd gezet. Bij onderzoek bleek het volgende De bankwerker heeft een zwager, die meesterknecht was bij een drukkerij en binderij, waar de spoorboekjes gemaakt worden. Herhaaldelijk had hij er Gij zijn zwager op aangedrongen boekjes te verduisteren, die hij dan zou verkoopen. Ten slotte liet de zwager er zich toe overhalen hij stal een partij boekjes die in een magazijn opgestapeld, op verzending lagen te wachten. De bank werker belastte zicli met den verkoop en zoo loopen er op het oogenblik velen in ons land rond. die hun spoorboekjes voor een dubbeltje minder hebben ge kocht. Ook de zwager is aangehouden. Op het hoofdpostkantoor te Rot terdam zijn twee vervalschte postwis sels, groot ƒ50 en ƒ75, uitbetaald. Na dat dit ten postkantore ontdekt was, deed een ambtenaar daarvan aangifte bij de politie. Gisterenmorgen toen een inspecteur van politie zicli in het post kantoor bevond tot het instellen van een onderzoek, kwam daar binnen de zelfde jongen, aan wien eergisteren de vervalschte postwissels werden uitbe taald. Deze jongen bood nu weder een vervalschte postwissel, groot ƒ50. ter, inwisseling aan. Hij werd gegrepen en bleek in het bezit van nog twee ver valschte postwissels, elk groot 75. Alle postwissels waren op denzelfden naam gesteld. Hij zeide ze te moeten innen voor een onbekenden man, die op het Beursplein wachtte, welke man echter niet gevonden is. Gebracht naar het politiebureau in de Groote Paau- wensteeg bekende de jongen daar, dat twee oems van hem de postwisselfor mulieren gekocht en van vaische stem pels en cijfers voorzien hebben, terwijl zij tevens gefingeerde namen en onder- teekeningen invulden. Die ooms heb ben zich uit de voeten gemaakt. Met donderend geweld bezweek in den nacht- van Woensdag op Don derdag een ijzeren den (bewaarplaats van zout) van de zoutziederij der firma J. J. Bouvy en Zn. te Muiden. Er lag tusschen de 6 en 700 ton ruw zout. Al eenigen tijd verzakte de den en eens had men hem 15 c.M. opgevijzeld. Thans is het gebouw gespat. De straat is versperd en een groentetuin onder liet zout bedolven. De luchtbrug en een kanaal zijn gebroken. De pekel stroom de over de straat. Er is alleen mate- rieeie schade. Uit Doesburg zijn een i 00-tal sol daten naar Dinxperloo vertrokken, in verband met de pogingen van groote troepen Duitschers, om de grens te overschrijden teneinde levensmiddelen machtig te worden. Van Duitschen kant zijn 50 mar rijkswee- aan de grens ge- nnsteerd. Tot dusver was aan de grens alles rustig. Een zeer brutaal stukje heeft zich Woensdagavond' afgespeeld in den trein vnh ongeveer 9 uur Esschen Roosendaal. Een Zwitser, horlogemaker van be roep, had te Esschen in een comparti ment Hie klas plaats genomen, toen 2 ongure kerels binnentraden. Deze spra ken tot elkander eer. vreemde taai. Hal verwege Roosendaal vroeg een der ke rels vuur. De Zwitser wilde dit geven, docii kreeg een geweldigen slag op het achterhoofd en een steek met een mes in den hals. In de nu volgende vecht partij kreeg hij nogmaals een verwon ding in de linkerzij, waarop hij bewus teloos ineenzeeg. De kerels vatten hein nu aan en smeten hem buiten. Hier biecf de ongelukkige tegen den spoor dijk liggen. Na eenige uren kwam hij tot bewustzijn doordat hij in de verie een torenklok hoorde luiden. Hij strom pelde in die richting en belandde in Nis- pen onder Roosendaal. Direct werd ge neeskundige hulp ingeroepen, terwijl de justiitie met de berooving op de hoogte werd gesteld. Dc man vermiste een portefeuille met 800 frs., horloge met ketting en vingerringen, dasspeld en valies niet kleeding. Aanstonds stelde de marechaussee van Roosendaal, bij gestaan door eenige rechercheurs een uitgebreid onderzoek in. Men vermoedt dat de daders, welke Russen moeten zijn, Holland ingevlucht zijn. De Zwitser is naar het gasthuis te Roosendaal overgebracht. Een 24-jarige klerk bij de Spoor wegen is bij het zwemmen in de Waal te Nijmegen verdronken. Hij was uit gegaan met een roeiboot en deze werd iater onbeheerd met de yeeren van den verongelukte op de zoogen. zandplaat gevonden. Een voerman van een ver huiswagen uit Lunteren, die zicli naar Leusden begaf, alwaar hij door een der bewoners ontboden was, en blijkbaar niet bemerkende, dat de poort vóór de woning, waar hij 'niet den wagen door moest, te laag was, had liet ongeluk met het hoofd beklemd te geraken tusschen poort en wagen met het gevolg dat on middellijk de dood intrad. Een 19-jarig meisje uit Gendt (O.B.) is in de Waal te Doornenburg op nood lottige wijze om liet leven gekomen. Bij een binnenbrandje in een perceei aan de Brouwersgracht te Amsterdam, geraakten de kleertjes van een 8-jarig kind in brand. Met brandwonden over dekt werd het kind in ernstigen toe stand naar een der gasthuizen overge bracht. Uit den IJsel te Zutfén is het lijk opgehaald van een matroos die van een stoomboot overboord was gevallen. Een geweldige brand vernielde gisterennacht de groote iegermagazij- nen te Thenars bij Parijs. Van de acht barakken, 300 bij 17 meter metende, is niets dan wat asch overgebleven. Be langrijke voorraden, waaronder drie millioen meter linnen, en ontzaglijke hoeveelheden materiaal voor motoren en vliegtuigen, zijn totaal vernield. Het vuur begon in het iinnenmagazijn en greep niet een onweerstaanbare snel heid om zich heen. De schade bedraagt meer dan een half milliard francs. Het scheepsongeluk op de N e w a. Een ooggetuige heeft aan de „Neue Freie Presse" in lichtingen gegeven over het ongeluk, aan een schip met krijgsgevangenen op de Newa overkomen. Het blijkt uit zijn mededeelingen, dat alle gevangenen, op tien Oostenrijkers na, gered zijn. Het tot hospitaalschip ingerichte bol sjewistische transportschip „Narodo- wolez" van 8000 ton lag al bijna twee jaar in de Nevvaliaven van Petersburg voor anker. Tengevolge van verzanding der rivier was het schip in den loop der tijden iinks, (naar den oever toe) gaan overhellen. Daar het schip den 8en Juni door een commissie zou worden be zocht, had de commissaris van het schip liet besluit genomen, dit gebrek op te heffen. De eerste machinist had zich bereid verklaard, zonder er de scheepsofficieren en ingenieurs van in kennis te stellen, zicli van deze taak te kwijten. Hij liet in een schot aan de rechterzijde van het schip water binnen om naar rechts te' doen hellen. Toen het in het rivierzand vastzittende schip hierop niet dadelijk reageerde, liet hij alle schotten rechts van het schip met water voiloopen. Tengevolge hiervan bezweek het zand plotseling voor den druk en helde het schip langzaam en daarop steeds sneller naar rechts. In de onderste twee dekken lagen on geveer 300 ernstig zieke Russische ma trozen, in de liooger gelegen dekken waren 200 Oostenrijksche en Hongaar- sche krijgsgevangenen ondergebracht, die op hun transport naar de Estland- sche haven Narwa wachtten. Het was een mooie zomermiddag en zoodoende was een deel der gevangenen aan dek, een deel was in de haven en in de stad en slechts enkelen waren in het schip. Er waren slechts weinig matrozen aan boord. Toen iiet schip steeds meer ging hel len, maakte zich een begrijpelijke op winding meester van degenen, die zich aan boord bevonden. Men drong naar de naar den wal voerende trappen, maar slechts weinigen gelukte liet op deze wijze den vasten wal te bereiken, daar Je trappen instortten. Gelukkig le gen in de nabijheid twee Rusische stoombooien voor anker en hierop kon den de meeste krijgsgevangenen zich redden ue overigen sprongen in liet water en werden door toeschietende booten gered. Met zeer veel moeite ge lukte het ook alle krijgsgevangepen tot op een tiental na en een der zieke matrozen te redden. De „Narodowolez" ligt bijna horizon taal in de Newa. Te Kopenhagen heeft zich een tragedie afgespeeld. Een koetsier met name Hermansen, hing zich een maand geleden oo. Men begreep eerst niet waarom de man had het goed ep hij leefde gelukkig met de zijnen. Toen vernam men dat zijn dochter Poula hem had verteld, dat zij'in liefdesbe trekking stond tor een zekeren Frantz Carlsson. in dezen nu herkende Her mansen een onechter! zoon van hem. Dc jongelieden hebben niet geweten, dat ze eenzelfden vader hadden. Voor de politie, die het geval van Hermansen's dood onderzocht, moesten zij hun ver haal doen. Het oordeel van de maat schappij over hun verhouding kan men zich denken. Maandag heeft men hun lijken, met een riem aan elkaar gebon den, uit het water gehaald. Te Parijs zijn de juweelen van Caby Deslys, de overleden actrice en danseres, verkocht, ten bate van de armen van Marseille. De opbrengst was 2.303.900 francs. Er waren ook koopers uit Londen, Amsterdam en Rome. Een halsketting is verkocht voor 402.100 fr., een snoer Oostersche paarlen voor 462.000 fr., een platina-ring met een grooten briljant voor 20.000 fr. Bij de INGEZONDEN MEDEDEELINGEN, Neem geen proeven. Met een nierkwaal moogt gij niets wagen. Ais gij zenuwachtig, prikkelbaar, bleek, loom en bloedarm zijt gij on derhevig zijt aan duizeligheid en hart kloppingen gij van uw slaap be roofd wordt door urine-stoornissen, ze nuwpijnen en rugpijn, neem dan geen proeven. Er bestaat maar al te zeer re den om verstandig en onmiddellijk te handelen. Bovenstaande reeks verschijnselen toont nieraandoening aan, die als zij verkeerd behandeld wordt of verergert door verwaarloozing of verkeerde ge woonten, mettertijd tot niergruis.biaas- ontsteking, rheumatiek, ischias, nier steen, nier-waterzucht en urinezutirver- giftiging ieidt, Laat deze ernstige •verschijnselen niet de bovenhand krijgen wijdt spoedig aandacht aan de nieren. Laat overworking, te laat naar bed gaan, een verkeerd dieet of onnoodige prik kels na -u en neem integendeel een eenvoudige, goed verzorgde leefwijze aan. Dit zal de in het lichaam gevorm de vergiften verminderen, die de teere nierfilters overspannen hebben. Neem om de' verzwakte nieren te herstellen een speciaal niergeneesmid- del. Foster's Rugpijn Nieren Piilcn ziin als zoodanig erkend. Zij genezen niet alles, maar worden aanbevolen als suc cesvol geneesmiddel voor nier- en blaaskvvaien. Foster's Pillen zijn uit sluitend voor dit soort ziekten zij werken niet op de ntaag, lever of inge wanden. Het gedeponeerde handelsmerk de man met zijn handen in de lendenen komt voor op elke echte doos. Foster's Rugpijn Nieren Pillen zijn te Vlissingen verkrijgbaar bij A. C. Beniest, Lepelstr. 13, a 1.75 p. doos of 10.p. zes doozen. 46 veiling waren een aantal persoonlijk heden uTt de tooneelwereid en veel ju weliers aanwezig. De moderne blauw baard. De deskundigen, welke de geestesgesteldheid hebben onderzocht van Landru, die, naar men weet, van twintig moorden wordt beschuldigd, hebben vastgesteld dat Landru over zijn volledige geestelijke vermogens be schikt. Bij een vorig onderzoek door een an deren deskundige was evenwel vastge steld dat Landru ontoerekenbaar is. De gemeenteraad te Ter Neuzen ver wiep het beroep van mevr. Duiker Blekkink tegen de beschikking van Burg. en Weth., die haar vervallen ver klaard hebben als lid van den raad, op grond dat zij door de verhuizing van itaar man, die zijn domicilie naar Nij megen overbracht, heeft ongehouden al daar wettige woonplaats te hebben en zij dus een der vereischten (het ingeze tenschap) heeft verloren. DUITSCHLAND EN NEDERLAND. In verband met de aanneming door de Tweede Kamer van het wetsontwerp tot goedkeuring van de overeenkomst betreffende liet verleenen van een cre- diet van 200 millioen gulden aan Duitschland en de verplichting van Duitschland tot levering van steenkolen, alsmede van de overeenkomst met de Neder!. Mij. tot ontginning van Steen kolenvelden, vernemen wij dat reeds 30 Juni jl. de eerste zending steenkolen van evengenoemde Mij., bedragende 250 ton (230.000 K.G.) steenkolen, on ze grens bij Vlodrop is gepasseerd. MAR1NEBEGROOTING 1920. In -en nota naar aanleiding van liet verstag over de marine-begrooting voor 1520 deelt de minister van marine a.i. mede, dat erop gerekend wordt, dat de proeftochten met de kruisers „Java" en „Sumatra" zuilen kunnen gehouden worden in September of October 1023. Omtrent de aflevering bestaat nog geen zekerheid. Terugbrenging van de marine naar Heltevoetsluis ligt niet in de bedoeling. Door een logische organisatie en. voor- zooveel zulks mogelijk zal blijken, door samenvoeging van de vliegdienstea van land- en zeemacht, hoopt de mi nister tot bezuiging te komen. Deze aangelegenheid is bij een commissie in onderzoek. Vereenvoudiging van de opleiding der officieren komt niet aan bevelenswaardig voor. Aanstelling van een adviseur voor sociale zaken ligt niet in de bedoeling. In beginsel heeft de minister geen bezwaar tegen in stelling van een vlootcommissie. HET TAPVERBOD TE APELDOORN. Burg. en Weth. van Apeldoorn zijn in zooverre aan de krachtige oppositie uit de kringen der belanghebbenden bij het vreemdelingenverkeer tegemoet geko- tmen, dat zij hun voorstel tot invoering van een tapverbod van Zaterdagmiddag 12 uur tot den volgenden Maandagna middag 4 uur liebben ingekrompen tot een verbod alleen geldend van Zater dagmiddag 12 uur tot den volgenden Maandagochtend 8 uur. Het verbod van tappen en gebruiken in vergunningslokaliteiten op de twee de Paasch- en Pinksterdagen, Hemel vaartsdag, Kerstdagen, Oude- en Nieuwjaarsdag, alle marktdagen, Ko ninginnedag, lotings- en verkiezings dagen hebben B. en W. uit hun voor stel teruggenomen. DE CONFERENTIES TE SPA EN TE BRUSSEL. Eén onverwacht incident belemmerde gisterenmiddag den arbeid der confe rentie te Brussel naar aanleiding van de kwestie van het percentage voor België in de door Duitschland te beta len schadevergocdiing. Men verzekert, dat het incident het gevolg zou zijn van de interventic der Italiaausche regeering, die gevraagd zou lieben, dat België te harer gunste afstand zou doen van een gedeelte van het percentage, waarop het recht zou hebben. De Belgische premier had hierover lange conferenties met Lloyd George en Millerand, en daar het geschil voort duurde, verkeerde men in de onmoge lijkheid om de middagzittiing te' doen plaats hebben Delacroix zou met den koning over deze kwestie confereeren voor het diner dat op het paleis aangeboden was. UIT DEN RIJKSDAG. In den Rijksdag is de volgende motie van vertrouwen met 253 tegen 62 stem men en 54 onthoudingena angenomen. De Rijksdag heeft kennis genomen van de verklaring der regeering en ver wacht, dat de regeering overeenkomstig deze verklaring de rijkspolitiek, in het bijzonder tijdens de a.s. onderhandelin gen te Spa, zal voeren. De Duitscli-Na- tionalen stemden blanco, de onafhanke- lijken tegen. PREDIKBEURTEN. ZONDAG 4 JULI 1920. Gereï. Kerk. Middelkerk: 9.30 uur de heer W. M. LE COINTRE van Amsterdam. 5.30 uur de heer W. M. LE COINTRE. Christ. Geref. Kerk. 9.30 uur Ds. J. CROES. 5 uur Ds. J. CROES. Evang. Luth. Kerk. 10 uur Ds. SNIJDER. Doopsgezinde Gemeente. 10 uur Ds. KIELSTRA, van Zeist. Vrijz. Herv. Kerk. Geett dienst. SOUBURG. Ned. Herv. Kerk. 9.30 uur Ds. A. GRAVES VAN WILLENS- WAARD 2 uur Geen dienst. Geref. Kerk. 9.30 uur Ds. KERKHOF. 2 uur Ds. KERKHOF. R1TTHEM. 9.30 uur Ds. REUS. van Wesrkapelle. Bediening H. Avondmaal. 2 uur Ds. J. DE VISSER, van Middelburg. Dankzegging. KOUDEKERKE. 9.30 uur de heer FEiJ, Evangelist te Zwolle 2 uur Geen dienst. 'T ZAND. 10 uur Ds. TJEBBES, van Middelburg, e uurDr. JOH. DE GROOT, van Vlissingen. SOUBURG. ONDERTROUWD: O. Siiurmond, 28 j. en M. Schrier, 22 j. OETROUWD T. Bos, 23 j. en C. Baljeu, 23 j. P. Joosse, 26 j. en S. Willeboordse, 27 j. GEBOREN: Adriana Cornelia, dochter van T. R. Zijl stra en D. M. Hendrikse. Jacob Adria- nus, zoon van J. Bruggeman en C. Hooge- steger. Andries Johannes, zoon van A. J. dc Beer en M. F. J. Peeters. Jacoba. dochter van J. Vendevielle en H. van S'oo- ten. Levinus Willem, zoon van W. M. Boutens en T. J. de Brec. RITTHEM. Over de maand Juni® GETROUWD: Pleter Johannes Cornelis, 25 j. en Jozina de Waard, 24 j. GEBOREN: Jaco mina, dochter van Johannes Cevaal en Leintje Ovaa. Cornelis, zoon van Klaas de Visser en Leintje Cevaal. Een levenloos kind (j.) van Andries Koppejan en Christina Boogaard. WEERBERICH T. Hoogste barometerstand 765.3 te Valen cia. Laagste barometerstand 757.3 te Port- landbill. Verwachting tot den avond van 4 Juli Aanvankelijk zwakke Zuidelijke tot Weste lijke wind. Zwaar bewolkt tot betrokken. Waarschijnlijk regen- en onweersbuien. Aanvankelijk warm. GEVONDEN VOORWERPEN. De Commissaris van politie te Vlissingen maakt bekend, dat als gevonden zijn ge deponeerd een sleutel, een konijn en een zilveren halsketting met collier, en dat in lichtingen te bekomen zijn omtrent een taschje met inhoud behoorende bij motor fiets bij Moerland, Groenewoud 34 stof bril bij den Broeder, Nieuwstraat 6 hon denhalsband bij P. Brazen, Kanaalstraat 156 heeren zakmes bij Louiros, Noord straat 57 motortasch bij Hou més, Noord- straat 21 rozenkrans bij Limburg, Scher- minkelstraat 2 etui inh. penh. en potlood bij Pamelen, Residalaan 1 zwartbonte heerenStrik bij Buis, Hobeinstraat 28 groe ne waterproof jongensjas bij Gabriëlse, Oude Kerkstraat B 80, Middelburg rij wielsleutel bij Rosset, Kasteelstraat 16 grijze bol sajet bij de Feij, Noordstraat 36

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 2