»d' GEMENGD NIEUWS LAATSTE BERICHTEN ingezonden MEDEDEELINGEN. Als geneesmiddelen noodig rijn. Matigheid, opgewektheid en lichaamsbeweging zijn natuinli)ke le venswetten, die u gezond dienen te houden. Maar voor de velen, die deze niet hebben beoefend, het niet wilden of konden, zijn geneesmiddelen een noodzakelijke behoefte om de kwade gevolgen van het verwaarloozen der gezondheidsregels vai de Natuur te herstellen. Dit geldt de vele, pijnlijke verschijn selen van nieraandoening, vooral als door overwerking, zorgen, laat naai bed traan, te veel eten en drinken, en in 't "algemeen door een onverstandige leefwijze, overmatig veel urinezuur de nieren overweldigd heeft en het bloed heeft vergiftigd, waardoor niergruis, rugpijn, spit, nier-waterzucht, niei- steen, ischias, rheumatiek of ontsto ken nieren en blaas worden veroor zaakt. Verandering in ai uw gewoonten is niet voldoende om beter te worden. Een verstandige leefwijze is noodza kelijk. maar de verzwakte nieren die nen eveneens versterkt te worden door een speciaal niergeneesmiddel. Foster's Rugpijn Nieren Pillen zijn uitsluitend voor de nieren, de blaas en urinewegen. Zij hergeven aan de nie ren de kracht om haar taak het fil- treeren van het urinezuur en vloeibare onzuiverheden uit het bloed te ver richten. Zij verzachten de blaas en re gelen de urineor'ganen. Duizenden zijn door Foster's Rugpijn Nieren Pillen duurzaam bevrijd van ernstige nier verschijnselen. Wacht 11 voor namaak, .elke echte doos draagt de handteekening van James Foster. Foster's Rugpijn Nieren Pillen zijn te Vlissingen verkrijgbaar bij A. C. Beniest, Lepeistr. 13, a 1.75 p. doos of 10.per zes doozen. 46 misschien op onaangename wijze voel baar zullen worden. Ook de bladen der meerderheids socialisten en van de onafhankelijken vallen natuurlijk het programma op enkele punten aan, doch over het alge meen wordt met vrij algemeene in stemming het regeeringsprogranima op de meeste punten goedgekeurd. de a,s. verkiezing voor rijkspresident in duitschland In Beieren wordt aan de gedachte uiting gegeven de post van een staats president, die gecreëerd zal worden, aan kroonprins Rupprecht aan te bie den. De Beiersche koningspartij heeft zich, volgens de „Munchener Ztg." af wijzend over dit voorstel uitgelaten en de leiders dezer partij hebben ver klaard, dat deze weigering in het be lang der monarchie en van den kroon prins zelf is. Daarmede is echter niet gezegd, dat het plan definitief van de baan is. De ontwikkeling naar rechts heeft in Beieren sedert de radendicta tuur groote vorderingen gemaakt en er is slechts een terugslag te verwach ten, als de rechtsradicaien geen geduld weten te toonen. Verschillende nieuwsbureau's be richten dat de Rijksdag reeds in de eerstvolgende dagen den datum voor de verkiezing van den rijkspresident zal vaststellen. Een dezer bureau's beweert, dat de datum reeds is vastge- jo October. Volgens de in- n van het Holl. Nb. is echter over een bepaalden dag be- 1st van de duitsche regeering. De X itwerpsclie „Matin" deelt me de, dat dr. Landsberg, zaakgelastigde te Brussel, op last van de Duitsche re geering, bij den Belgischen minister van buitenlandsche zaken geprotes teerd heeft tegen de anti-Duitsche ma nifestatie, welke op Zondag 13 Juni te Antwerpen is gehouden. Indien de Belgische regeering niet krachtig optreedt tegen dergelijke be toogingen, is het te vreezen dat deze zich zullen herhalen. DE entente-nota inzake de ontwapening. In de Duitsche bladen was aange kondigd dat de toon der Entente-nota inzake de ontwapening van Duitsch- land buitengewoon scherp was. De nota's zijn nu gepubliceerd en volgens Wolf wordt daarin o.m. gezegd De geallieerden hebben met groot leedwe zen de langzaamheid en het gebrek aan goeden wil vastgesteld, waarmede de Duitsche regeering te werk gegaan is bij de uitvoering der bepalingen van het vredesverdrag over het leger, de luchtvaart en de marine. Op 2 Juni, 6 maanden haast sedert het van kracht worden van het vredesverdrag, zijn de gewichtigste dezer bepalingen nog on uitgevoerd of niet geheel uitgevoerd. Zoo komt het, dat het staande leger eerst nu op 200,000 man is terugge- j bracht, het cijfer, waarop het 10 April al gebracht bad moeten zijn, dat bij het verdrag verboden militaire forma- 1 ties, zooais de veiligheidspolitie en de I burgerwachten, ondanks herhaalde i aanmaning, nog voortbestaan, dat de vernietiging van oorlogsmateriaal, die op 10 Maart geëindigd had moeten I zijn, nog niet voor de helft is uitge- j voerd en dat de uitvoer van wapenen i naar het buitenland voortduurt. Daarop wordt verklaard dat de ge- I allieerden de volledige uitvoering der I ontwapeningsbepaling blijven eischen l en dat aiie voorstellen tot wijziging beslist afgewezen zullen worden. Medegedeeld wordt voorts dat er van behoud van een leger van 290,000 man, zooals Duitschland gevraagd had, niets kan komen, het blijft bij de bepaalde sterkte van 100,000 man, ontbinding der veiligheidsvveer en bur gerwachten en uitlevering van wapens en anderzijds zal de sterkte der politie tot 150,000 man mogen uitgebreid worden. De geallieerden spreken de verwachting uit dat geen nieuwe ver traging zich zal voordoen, anders zou den zij zich genoopt zien gepaste mid delen toe te passen om algeheele uit voering van de bepalingen van het verdrag te verzekeren. duurterelletjes in duitschland. De levensmiddelenonlusten hebben zich nu ook naar Berlijn uitgebreid. In de hal der fruitmarkt vielen vechtpak tijtjes voort. Een uit Hamburg overgekomen re denaar hitste de koopers op liet voor beeld van Hamburg na te volgen. De politie kon de onlusten spoedig be dwingen doch niet verhinderen, dat meerdere groepen van 500 tot 1000 man met roode vaandels door de stra ten trokken. In de betooging werden borden met het opschrift Weg met den levensmiddelenwoeker gedragen. Veel erger zijn de gebeurtenissen in de provincie. Uit alle deelen van liet^ Duitsche rijk komen berichten over botsingen, waarbij dooden en gewon den gevallen zijn. Het ergst schijnt het nog in Ham burg toe ie gaan, waar de regeering zich op alle eventualiteiten voorbereid. Er zijn daar veel troepen geconcen treerd en ononderbroken rollen treinen met soldaten, machinegeweren, baga ge naar Hamburg en Alrona. Gisteren zijn te Cuxhaven plunderin gen voorgekomen. De politie was machteloos. De kustweer werd ie hulp geroepen, doch greep niet in. Gisteren eischten de vakverenigin gen in aanplakbiljetten het terugtrek ken der troepen en politie uit de stra ten. Zij verklaarden, dat zij zelf de orde zouden handhaven. onlusten in italië. Officieuse kringen protesteeren te gen de onrustbarende en onjuiste be richten, in het buitenland omtrent den toestand in Italië gepubliceerd. Alleen te Annoca, Pionibino en Milaan heb ben ongeregeldheden van eenigszins ernstigen aard plaats gehad, sinds het nieuwe ministerie aan liet bewind is, doch overal werd de orde spoedig her steld. De minister van binnenlandsche zaken verklaart dat hier en daar nog wei een vlaag te wachten is, maar ten slotte zal overal de rust terugkeeyen. DE CONFERENTIES TE BRUSSEL EN SPA. De conferentie te Brussel begint Vrijdag, Millerand zal Donderdag Pa rijs verlaten en Lloyd George komt ook dien dag te Brussel aan. Zondag avond gaan de gevolmachtigden van Brussel naar Spa, waar Maandag de algemeene bijeenkomst plaats heeft, waaraan ook Duitschland zal deel ne men. Men verwacht, dat de Duitsche afvaardiging zal bestaan uit Fehren- bach, de rijkskanselier^ dr. Simons, de minister van buitenlandsche zaken en dr. Gessier, de minister van rijksver dediging. De politie te Vlaardingen heeft een goede vangst gedaan, door aanhou ding van een fietsendief, een zekere S. V. uit Pernis. Hij bood een rijwielhan delaar te Vlaardingen een fiets te koop aan, ver beneden de waarde. De hande laar kreeg argwaan en waarschuwde direct de politie. Bij onderzoek bleek liet rijwiel te Numansdorp te zijn ge huurd. Verder kwam ook aan het licht dat de gearresteerde reeds meerdere fietsen had verduisterd. Te Dinxperlo zijn Maandagoch tend ca. 1500 Duitschers uit Duisburg, Essen en Oberhausen, die den trein had den verlaten, langs de grens gekomen om toch levensmiddelen te krijgen. Vele Hollandsche grensbewoners stonden uit hun bed op en verkochten zooveel als ze konden. Bij sommige grensbewoners drongen de Duitschers zoo binnen en stalen wat ze vinden konden. Maandagmorgen was een koe uit het abattoir te Utrecht ontvlucht eh de stad doorgewandeld, steeds achtervolgd door ntenschen en jongens, totdat zij, geheel woest geworden, in den tuin van de school aan de Hamburgerstraat te recht kwam. Een paar veedrijvers zou den trachten haar daar te pakken, maar zij deed zoo wild, dat de drijvers mits gaders een paar brutale jongens, spoe dig in de boomen zaten. Toen werd naar het abattoir getelefoneerd, van waar een ambtenaar met eenige slagers naar den tuin kwamen. De slagers durf den ook niet verder dan de boom waar in de veedrijvers en de jongens geklom men waren. Een hunner echter waagde zich verder, maar de koe kwam snui vend op hem af en ook hij ging op de vlucht achtervolgd door het woedende beest. Hij werd met de hoorn tegen een bank geworpen en wist gelukkig te ont snappen. De koe was te ver verwijderd om geschoten te worden daarom trachtte men haar dichterbij te lokken. Maar ook dat lukte niet. Eindelijk liet men twee rustige koeien in den tuin aan een hek gebonden en spoedig stond het wilde dier naast zijn rustige kameraden. Toen kon men het touw grijpen, dat aan zijn kop bengelde en werd het neerge schoten. Gisteren is te Leerdam een vier jarig jongetje door een auto overreden en gedood. Te Arnhem raakten op het Graaf Ottoplein twee met rails be iaden goederenwagens, die men aan den motorwagen van de tram wilde koppelen, in beweging. Zij liepen de hellende GraafLodewijkstraat af, en sloegen onder aan de straat in een bocht om. De werkman, die op de wa gens stond, werd onder de rails ver pletterd. Een knaapje te Gieben kreeg een trap van een paard tegen de borst, waardoor het na eenige oogen- blikken overleed. Te Diever werd een meisje van acht jaar door een adder gebeten, waardoor de arm geweldig op zwol. De hulp van den dokter werd in geroepen, wien het gelukte het kind te behouden. Een lo-jarige jongen te Oostzaan, die de vorige week door een zandtrein werd overreden is thans aan de gevolgen overleden. Een 5-iarig meisje te Meeuwen is van een kar ge vallen en verdronken. Bij een zevental personen te Gro ningen zijn ernstige vergiftigingsver schijnselen voorgekomen door gebruik van worst, betrokken van een export slagerij in de buurt van Groningen. De worst-is in beslag genomen en de sla gerij onder controle gezet van den keuringsdienst. In een café in de Rustenburger straat te Amsterdam ontstond twist tus- schen den caféhouder en een bezoeker, waarbij eerstgenoemde zijn tegenstan der met een dissel een gat in het hoofd sloeg. De bezoeker trok daarop een mes een bracht den caféhouder drie messteken toe, die hem zoo gevaarlijk verwondde, dat overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk bleek. Sinds geruimen tijd kwamen her haaldelijk diefstallen voor in Alphen en omstreken, zonder dat de daders gevat konden worden. Het in het openbaar dragen van gestolen goederen gaf de politie aanleiding een inval te doen in een bepaald huis. Hiervan waren de resultaten verrassend. Van onder de vloer kwamen dingen van allerlei aard te Voorschijn, hetwelk op wagens naar liet politiebureau werd gebracht Een drietal personen werden gearresteerd en door den commissaris in verhoor geno men. Het onderzoek gaf nog verrassen der resultaten. Men bleek nl. te doen te hebben met een groote bende van ste lers en Jielers, welke hun arbeidsveld verschillende kilometers in 't rond had den. Niet minder dan 2i personen zijn in verhoor genomen, waarbij ter sprake kwamen diefstallen VHJi meer dan drie jaar terug en die thans opgehelderd werden. Het onderzoek duurt voort. Een wonderdokter. Te Enkhuizen werden in den iaatsten tijd in de stadspiantsoenen herhaaldelijk boomen aangetroffen, waarvan de bast voor een deel was afgetrokken. Deze beschadiging nam zóó in omvang toe, dat er in de plaatselijke bladen door den burgemeester herhaaldelijk tegen werd gewaarschuwd. Thans heeft de politie aangehouden zekeren G., afkomstig uit Franeker, die in Enkhuizen als wonderdokter op treedt en als geneesmiddel in den regel de eerste of tweede bast van zekere boomsoort voorschrijft. Gisterenmiddag begaf zich de 61- jarige mevrouw W., wonende aan de Rijn- en Schiekade te Leiden, die zich onwel gevoelde, even naar buiten. Op de stoep viel ze met het hoofd in de punt van een ijzeren hek met het droe vig gevolg, dat zij spoedig overleed. Na een bruiloftsmaal te Welders- haiisen bij Hersteld zijn 18 personen on der vergiftigingsverschijnselen ernstig ziek geworden. Drie jonge meisjes zijn reeds overleden. Te Neuss zijn twee mannen en een vrouw gearresteerd, die 's nachts een goederentrein hebben aangevallen en beroofd. Bij het gevecht tusschen de roovers en het treinpersoneel werd een roover gedood. De muskieten-plaag was in het afgeloopen jaar zoo ernstig in Parijs, dat het Pasteur-instituut zijn speciale aandacht heeft gewijd aan de verdel ging der larven. Men was aanvankelijk van plan, om petroleum over het water uit te storten, doch dit had het nadeel, dat daardoor tevens alle visch zou wor den gedood, terwijl het water onbruik baar zou worden als drinkwater. Thans heeft een medewerker van ge noemd instituut, de heer Roubaud, een nieuw procédé uitgevonden, waardoor de visch en de drinkbaarheid van het water niet worden aangetast. Roubaud wil nl. formaline in poeder- vorm op het water strooien. Een interessant pro ces. Kan een vrouw van zestig jaar een man van 32 trouwen, zonder voor gek aangezien te worden Deze onge twijfeld interessante vraag krijgen de zer dagen de rechters van de Eerste Kamer te Parijs te beantwoorden. Bij dit proces zal ook de verschrikkelijke Fransche wet van 1838 ter sprake ge bracht worden, die de onmiddellijke op sluiting van iemand mogelijk maakt louter op een bewijsje van een dokter. Men weet tot welk misverstand zooiets leiden kan. in het onderhavige geval behoeft men zich niet ongerust te ma ken, want de belanghebbenden staan er op, de opinie der rechtbank te weten over den geestestoestand van de 60- jarige. Aan den eenen kant verklaren 10 deskundigen, dat de dame in kwestie haar verstand kwijt is. Aan den anderen kant verklaren 20 andere deskundigen, dat ze zeer normaal is. De rechters moeten nu een oordeel vellen. Onnoodig er aan toe te voegen, dat de 60-jarige weduwe een 20 millioen francs rijk is, anders zou men zich niet zoo druk over haar maken. De Woermann-lijn, Deutsche Ost- Afrika-lijn, Hamburg Amerika lijn Afrika-dienst) en Hamburg-Bremer- Afrika Lijn, zijn voornemens, de voor den oorlog door hen onderhouden vaart op Afrika, weder te hervatten. Als eerste schip zal op 15 Juli het Duitsche stoomschip „Palias" van Hamburg via Rotterdam, Lissabon,Te- neriffe en Las Palmas naar West-Afri- kaansche havens vertrekken. Voorts zal op 31 Juli het passagiers schip „Baltica" van Hamburg naar Zuidwest en Zuid-Afrika vertrekken. Dat liet een dwaling zou zijn te gelooven, dat er in Frankrijk geen groo te gezinnen meer zijn, behalve in de la gere volksklassen, blijkt uit de toeken ning van de Fransche eeremedailles voor groote gezinnen. De gouden me daille werd o.a. toegekend aan de vrou wen van de Fransche ministers van handel, volksgezondheid en financiën, mevrouw Isaac, mevr. Breton en mevr. Marsal. Mevrouw Isaac is de moeder van acht zoons. Verder werd de gouden medaille toegekend aan mevrouw de Castelnau, de vrouw van den generaal, die elf kinderen heeft gehad, en aan de vrouw van professor Jordan, die aan 10 kinderen het leven schonk. De zilveren medaille werd toegekend aan markiezin de Vogue, die moeder is van negen kin deren en aan de vrouwen der beide pro fessoren Ricl.et en Bigourdin. Ook de vrouw van maarschalk Pétain heeft een meciaiiie gekregen. in de steengroeven te Chagny (Saóne et Loire, Frankrijk) heeft men pl.m. 5 M. onder den grond de over blijfselen gevonden van een geweldigen olifant. Prof. A. Mayet uit Lyon heeft ver klaard, dat de beenderen moeten be- hooren aan een olifant uit het Zuiden, die reeds vóór den mammoeth bestond. De hoogte van het dier bedraagt meer dan 4 M. één van de slagstanden heeft een lengte van pl.m. 2.14 M. en een omvang van een halven meter en weegt meer dan 200 K.G. Een gewone tand van dit monster heeft een gewicht van ruim 71/2 K.G. Het geheeie geraamte weegt ongeveer 1800 K.G. Het skelet zal in het museum te Lyon worden op gezet. Het is alsof de modeseizoenen elk jaar vervroegd worden, want ter nauwernood heeft de elegante vrouw haar garderobe „au grand complet" of de mode-magazijnen annonceeren hun seizoens-uitverkoopen, aldus schrijft de redactrice van de rubriek voor vrouwen in het „N. v, h. N." Het is overbodig te zeggen, dat die uit- verkoopen menige vrouw in de ver leiding brengen nog de een of andere coupon zijde of stof aan te schaffen, om er nog een aardig modern toilet je uit te laten vervaardigen. Zij, die met het aanschaffen van nieuwe kleeding minder haast hadden, omdat zij van het vorige jaar nog wel het een en an der bezaten, om mee te beginnen, zijn natuurlijk het voordeeligste af. Ze kunnen zich nu aanschaffen hetgeen ze noodig hebben en daarvoor van de opruimingen eens recht te profiteeren. De geplisseerde rokken vallen bij zonder in den smaak van haar, die op slanke lijnen nu juist niet kunnen bo gen en ze winnen dan ook meer en meer veld. Lange figuren, die toch ook van de ze nouveauté willen profiteeren, dra gen een rok, die uit gepiisseerde vo lants bestaat. Als de rokken van wol len stof zjjn gemaakt, draagt men er de lange, gladde jumper op. die dan voor zoover het gekleede japonnen betreft, rijk met kralen motieven ge borduurd zijn. De zwart- en witmode verheugt zich opnieuw in de gunst der mode. Zoo zag ik dezer dagen een teér toilet van witte crêpe de chine, waarvan de jumper met fijne zwarte kraaltjes be werkt was, hetgeen een bijzonder fijn cachet gaf. Veel eenvoudiger, doch niet minder chic was een simpel jurk je van zwarte doffe zijde. De korte kimono-mouwen, die slechts tot aan den elleboog reikten, hadden opslagen van witte crêpe Georgette. Streepen is op het oogenbiik de groote mode. Men combineert veel beige en groen, benevens, zwart en wit. Dezeiflde kleurcombinaties brengt men in' geruite stoffen. Meer dan ooit ziet men op de wandeling gekleede japonnen dragen en robes manteaux, d.w.z. japonnen, die er speciaal op ge maakt zijn om zonder mantels gedra gen te worden, alzoo geen gekleede gezelschaps- of avondtoiletten. Bijzonder mooi zijn de moderne tailleurs van shantung in de bekende beige- en champagne-kleuren. Het champagne-kieurig shantung wordt tevens veel als garneering gebruikt, ten eerste voor kragen en mouwop slagen en op mantels en japonnen, doch men ziet het ook als stola op zwarte zijde, voile en crêpe de chine. Heel lief staat een stola van champagnekleur, op een zwart zijden rok met geplisseerde volants, de taille en de mouwen kunnen dan eveneens van zwarte zijde zijn of naar verkiezing van zwarte tule of gase de soie. De randen der stola worden met zwarte kunstzijde versierd. Bij voorkeur past men een lange of steel- steek toe. tenzij men een meer gecom pliceerd borduurpatroon wil aanwen den. Zwarte tule is nog steeds een geliefd materiaal, zoowel voor toiletten als voor hoeden. Men brengt zwarte tule hoeden, die aan charlottes doen denken, alleen is de bol iets kleiner van om vang en hooger. Men garneert er een fluvveelen lint om en afhangende stroo- ken vormen den rand. Verder wordt zwarte tule aangewend, om al te schril le kleuren van lint of bloemen te over- siuieren. nederland en belgie. De correspondent van de „N. R. Ct." te Brussel seinde gisterenavond De „Libre Belgique" van vanavond bevat een hoofdartikel van kolonel de Bray,waarin de wenschelijkheid van 'n militaire overeenkomst tusschen België Frankrijk en Engeland uitgesproken wordt. De steller van het stuk zag het liefst ook Nederland tot dix accoord a quatre toetreden, en meent dat de Wieiingenkwestie daartoe kan bijdra gen. De Wielingen zijn Belgisch, en de Nederlandsche regeêring zal spoedig op loyale wijze het goede recht van België erkennen. Er zou een overeen komst tusschen beide ianden kunnen worden getroffen op de volgende ba sis België zou dezelfde toegevingen doen inzake de Wielingen als Neder land geneigd is te verleenen voor de Schelde. Beide ianden zouden dan ge lijke rechten op de Westerschelde van de grens tot de volle zee hebben. salarissen onderwijzeressen De minister van onderwijs heeft in buitengewone audiëntie ontvangen de leden van het hoofdbestuur der Alge meene Nederlandsche Vrouwenorgani satie, welke namens hun organisatie kwamen bepleiten de handhaving van het principe gelijk loon voor gelijken arbeid, in verband met hef te verwach ten Kon. besluit, dat als aanvulling van de wet bij het lager onderwijs de sala rissen der onderwijzers zal regelen. De minister verklaarde eerst kennis te willen nemen van de argumenten der commissie voor georganiseerd overleg; voor hij zijn standpunt kenbaar maakte, waaruit de vertegenwoordigsters der A. N. V. O. de conclusie trokken, dat hij dus toegankelijk was voor argumenten, dus ook voor de argumenten der A. N. V. O., welke niet vertegenwoordigd is in de commissie voor georganiseerd overleg en zich daarom direct tot den minister had gewend. f1nancieele conferentie. BRUSSEL. (V.D.De Raad van den Volkenbond heeft besloten, de verga dering der intergeailieerde financieele conferentie te Brussel op 23 Juli vast te stellen. Het resultaat der onderhan delingen, die te Spa zullen plaats heb ben over de door Duitschland ver schuldigde schadeloosstelling en de wijze, waarop die zal worden betaald, zal aan den Raad van den Volkenbond moeten worden medegedeeld vóór de vergadering der financieele conferen tie, opdat deze laatste nuttige bespre kingen kan houden betreffende ver schillende problemen, welke betrek king hebben op de uitgifte eener inter nationale leening, de vernieuwing van het in omloop zijnde bankpapier en de verhooging der koersen. nederl. STOOMVAARTLIJNEN. Rotterdamsche Lloyd. „Medan" (thuisreis) pass. 27 Juni Suez. Stoomvaart Mij. Oceaan". „Priam" van Japan naar Amsterdam, pass. 23 Juni Perim. HollandEng.-Indië Lijn. „Schiedijk" (uitreis) 28 Juni te Kurrachee. Stoomvaart Mij. „Nederland". „Vondel" (uitreis) 28 Juni van Suez. „Sumatra" van Chili naar Java, 25 Juni te Papeete. JavaBengalen Lijn. „Cevion" 25 Juni van Sabang naar Java. Kon. Ned. Stoomboot Mij. „Helder" 29 Juni van Amsterdam naar Va lencia. „Nero" 28 Juni van A'dam te Bordeaux. „Erato" 28 Juni van A'dam te Gothenburg. „Deucalion" 28 Juni van Beyrouth te Sfax. „Theseus" 28 Juni van Malaga te Genua. „Saturnus" van Amsterdam naar .Middel- iandsche Zee, pass. 27 Juni Gibraltar. „Bacchus" van Rotterdam naar Middellaiid- sche Zee, pass. 27 Juni Gibraltar. „Medea" 28 juni van Baltimore. „Ceres" van Villa Constitution naar Am sterdam. 26 Juni van Teneriffe. „Ganymedes" 28 Juni v. Algiers te Salonika „Irene" 28 Juni van Kopenhagen naar Am sterdam. „jason" van Algiers naar Amsterdam, pass. 29 Juni Dover. „Kwazan Maru" (gech.) 28 Juni van Smyrna naar Carthagena. „Titan" 28 Juni van Pasages naar Oporto, „lno" 29 Juni van Amsterdam naar Havre. „Dido" 29 Juni van A'dam naar Stettin. Kon. Hollandsche Lloyd. „Kennemeriand" (uitreis) 26 Juni van Rk> Janeiro. „Gaasterland" (uitreis) pass. 29 Juni 1.30 n.m. Dungeness. HollandAmerika Lijn. „Nieuw-Amsterdani" 29 Juni des v.m. van Rotterdam te New-York,

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 3