GEMENGD NIEUWS LAATSTE BERICHTEN INGEZONDEN MEDEDEEL!NGEN Hoe nierkwalen te voorkomen. Nu de ernst van nierkwalen voor den bedachtzamen lezer duidelijk is gewor den, valt te hopen, dat de middelen tot voorkoming algemeen zullen worden toegepast. Want hoe moeilijk het ook valt nierkwalen te genezen, zij kunnen gemakkelijk voorkomen worden. De natuurwetten matigheid, op gewektheid en voldoende lichaamsbewe ging die ertoe dienen om het lichaam in orde te houden, zijn ook de voor naamste regels om nieruitputting te voorkomen. Zware maaltijden, laat naar bed gaan, overdadige prikkels, overwer king. zorgen, eenzaamheid, luiheid en vadsigheid, zijn alle urinezuur vor mende gewoonten. Zij vergiftigen het bloed, tasten de nieren aan en veroor zaken' pijnlijke verschijnselen als stijve, ontstoken en rheumatische gewrichten, rugpijn, spit-, nier-waterzucht, ischias, niergruis of -steen, en blaasontsteking. Als gij reeds een nierkwaal hebt, laat Foster's Rugpijn Nieren Pillen u ,dan helpen om gezond te worden, en past daarna op voor herhaling. Foster's Pillen kunnen nog behulpzaam zijn. Zij verbeteren en voorkomen derhalve, bij tijds genomen, nierzwakte. Foster's Pillen geven verzachting aan de urinewegen, regelen de blaas en ver sterken de nieren. Zij dienen tot niets anders en zijn geen alles genezend middel. Zij werken niet op de lever, maag of ingewanden. Foster's Pillen doen slechts één ding, maar doen dit goed. Alleen echt, wanneer op de verpak king de handteekening van James Fos ter voorkomt. Foster's Rugpijn Nieren Pililen zijn te Viissingen verkrijgbaar bij A. C. Beniest, Lepelstr. 13, a 1.75 p. doos of 10.p. zes doozen. 45 (Duitsche volkspartij). Voor schatkist- minister komt Von Kardorff van de Duitsche Volkspartij in aanmerking. Over de bezetting van het, ministerie voor economische aangelegenheden en' het ministerie van arbeid is nog geen beslissing genomen. Voor het laatste komt waarschijnlijk een vertegenwoordiger van de christe lijke vakbeweging in aanmerking. Het ministerie van wederopbouw zal waarschijnlijk met een ander ministe rie vereenigd worden. Minister van buitenlandsche zaken zal geheimraad Simons worden, die zich door deelname aan de onderhan delingen te Versailles naam gemaakt heeft. DE DUITSCHE VERKIEZINGEN. Thans zijn ook de officieele cijfers bekend van de gehouden verkiezingen voor den Duitschen Rijksdag Er wer den in het gehecll 26,017,300 stemmen uitgebracht. De linksche groepen ver kregen in het geheel meer'dan de helft daarvan, nl. 13,180.000 stemmen. De rechtsche groepen 8.480.000 stemmen en de middengroep (Duitsche volkspar tij) 3,600,000 stemmen. De overige stemmen waren verdeeld. DE VREDESCONFERENTIE TE BOULOGNE. De conferentie der geallieerden te Boulogne is. gisteren geëindigd. Zij heeft een categorische nota aan de Duitschers opgesteld, waarin geëischt wordt, dat vóór 30 Juli de Duitsche ef fectieven zullen verminderd worden tot 100.000 man en tevens het oorlogsma teriaal vernietigd zal worden. De conferentie besloot verder met algemeene stemmen en zonder eenig voorbehoud de handelsrelaties met de Russische sovjet te hervatten. De speciale correspondent van Havas zegt Om de vordering op Duitschland te mobiliseeren hebben de geallieerden besloten, aan de internationale finan cieele conferentie te Brussel aan te be velen internationale leeningen uit te ge ven met de Duitsche inkomsten als on derpand, vertegenwoordigd door schuldbewijzen die Duitschland's eigen dom zouden blijven, maar die de ge allieerden onder zich zouden houden. Indien Duitschland een kwaden wil toonde ten aanzien van de uitvoering van het vredesverdrag, zoudgn andere dwangmiddelen, tot bezetting van ge bied, toegepast kunnen worden. Betreffende de verdeeling van de schadevergoeding tusschen de geal lieerden is nog geen besluit genomen De geallieerden zijn besloten de ontwa pening van Duitschland zoo gestreng mogelijk door te zetten. De vernieling van oorlogsmateriee! zal bespoedigd worden. Griekenland zal in Syrië troe pen kunnen laten oprukken, om den weg'aan de nationalisten te versperren. De Engelschen zullen tegelijk hun leger versterken en de Engelsche vloot is al op weg, om de zeeëngtcn te bewaken. DE TOESTAND IN IERLAND. De parlèmentiare medewerker van de „Daily Telegraph" meldt, dat Lord Monteagle vandaag in het Hoogefhuis een wetsontwerp zou indienen* om te scheppen een „Dominion of Ireland". Het ontwerp zai duidelijk aangeven de verhouding van de op te richten Do minion tot Groot-Brittannië de ver kiezing van een Iersche vertegenwoor digende vergadering op de basis van evenredige vertegenwoordiging. De constitueerende vergadering zal beslis sen of het noodig zal wezen provinci ale parlementen of provincie-raden op te richten voor deelen van- ot samen gevoegde provinciën. De kwesties van verdediging, oorlog en vrede, maken van tractaten (behalve handels-tracta- ten) zullen als afzonderlijke kwesties behandeld worden, ierland's aandeel in de kosten van zijn eigen verdediging, zal geregeld worden tusschen beide regeeringen volgens de Dominion precedenten op dit punt. BRITSCHE HULP AAN ANDERE LANDEN. In antwoord op een vraag in het par lement, heeft de kanselier der Engelsche schatkist een verklaring afgelegd, waaruit blijkt dat 13.490.707 pond ver leden jaar door de Britsche regeering werden verstrekt voor ondersteunings- en herstellingsdoeleinden aan de ver schillende buitenlandsche natiën. Dit bedrag bestaat uit voorschotten door de regeering gedaan ten bedrage van meer dan 13 millioen pond en gif ten van vrijwillige hulpvereenigingen, voor bijna 500.000 pond. Van dit be drag zijn ongeveer 5 millioen gegaan naar België, bijna 4 millioen naar Oos tenrijk, 1.600.000 naar Roemenië, bijna 1.200.000 naar Servië, meer dan 235.000 naar Tsjecho-Slowakije, meer dan 100.000 naar Joegb-Slavië, meer dan 940.000 naar Polen, meer dan 158.000 naar Estland en mindere bedragen naar verschillende andere staten. Wat het loopende financieele jaar betreft zijn 10 millioen pond bestemd voor hulpver leeningen aan Oostenrijk en Polen. Bei de leeningen en giften door vereenigin- gen blijven voortduren. Een verdere som van bijna 4 millioen pond zal wor den geleend aan België, voor herstel en 3.500.000 is beschikbaar voor andere hulp- en hersteilingsdoeleinden. DE SCHADEVERGOEDING. De Parijsohe correspondent van de „Daily Chronicle" meent, dat het be drag der schadevergoeding, door Duitschland te betalen, zal zijn 5500 millioen pond. De oorzaak van de moeilijkheid in het vaststellen der scha devergoeding is steeds geweest, Duitschland's economische toekomst te voorspellen. Het kan in den loop der volgende generatie nogmaals het rijkste land van het continent worden, doch ook arm blijven, in het eerste geval zou een thans reeds vastgestelde schadever goeding Duitschland vrij stellen van hetgeen 't behoorde te betalen in het andere geval zou de eisch te ruineus kunnen zijn en daardoor onmogelijk we zen. Nochtans moet er reeds iets wor den bepaald, want indien Duitschland slechts een absoluut elastische afper sing in het zicht heeft, dan zou dit niet aanmoedigen, aan het werk te gaan. De geallieerden schijnen thans tot het be sluit gekomen, een absoluut maximum te bepalen voor totale schatting. Zij zul len eveneens een absoluut minimum be palen voor de jaarlijksche vergoeding maar het bedrag, dat Duitschland ieder jaar te betalen zal hebben, zal telkens afhankelijk zijn van een minimum, te bepalen volgens zijn jaarlijkschen rijk dom, gebaseerd op de handels- en eco nomische cijfers. Dit is in beginsel rechtvaardig en een behoorlijke rege ling en onderstelt, dat de cijfers wor den bepaald met gezond verstand en op redelijke wijze, in overeenstemming niet met den schijn, doch met de werke lijkheid. Dan is de moeilijke quaestie gebracht op een practisch plan. ONLUSTEN IN DUITSCHLAND. Uit verschillende deelen van Duitsch land wordt weder melding gemaakt van ernstige onlusten, die deels een po litieke, deels een economische oorzaak hebben. Ernstig is de toestand te Osnabriick, waar in den laatsten tijd herhaaldelijk buitensporigheden zijn voorgekomen, wegens de hooge levensmiddelenprij- zen. Eerst werden levensmiddelen ge roofd, daarna schoenwinkels geplun derd en het gestolene dadelijk op straat te koop aangeboden. Zoo ging het ook met andere zaken. Honderden politic-agenten uit Hannover ijlden te hulp. Het kwam tot botsingen, waarbij een aantal personen gewond werd. Soortgelijke looneelen hebben zich ook in Krefeld afgespeeld. Daar werd de markthal leeggeplunderd en het warenhuis van Tietz bestormd. Alle etlages werden vernield en de aanwe zige goederen uit alle verdiepingen naar beneden gesmeten en wegge sleept. Ook verscheidene andere win kels, meerendeels schoenenwinkels, werden geplunderd. Eerst in de avonduren gelukte het aan de Belgische bezetting met een sterke troepenmacht de rust te* herstel len. Bij de botsingen werden tal van personen gekwetst. Spartacisten uit het rechter Rijnge bied hebben in de onlusten de hand gehad. Meerdere millioenen schade is door de plunderingen aangericht. De stad maakt nog steeds een onrustigen indruk. Sterke Belgische patrouilles trekken door de straten en dulden geen samenscholingen. Uit Frankfort wordt gemeld Tenge volge van de hooge ooftprijzen ont stond gisteren op de markt een ernstig opstootje, dat er toe leidde, dat de op gewonden menigte de manden omver stiet cn het ooft, kersen, aardbeien en boschbessen vertrapte. Inzake het uitgeven van valsche bankbiljetten van 25 te Enschedé en omstreken, van welke biljetten er reeds heel wat in beslag werden genomen, lean nog worden gemeld, dat ze alle zijn van de serie B. R. en den datum 24 April 1919. Ze zijn behalve aan 't ontbreken van 't watermerk, ook te kennen aan de lichtere kleur van den druk en het minder soepele papier. Te Glanerbrug is nog gearresteerd een zekere Tönis, wegens het in omloop brengen van deze biljetten. Hij heeft bekend en werd naar Almelo overge bracht. Het onderzoek wordt voortge zet. Zaterdagavond vond men te Venlo een knaapje met een prop in den mond. Het kind verklaarde dat men hem zijn geld, waarvoor hij winkelwaar moest koojen, had afgenomen. Op Duitsch grondgebied is het lijkje gevonden van een knaapje uit Kaldenkirchen. Dit knaapje werd reeds 14 dagen vermist. Hij was door worging om het leven ge bracht. Door de politie zijn twee perso nen, die van den moord verdacht wor den, aangehouden. Nog meerdere kin deren uit de omgeving zouden worden vermist. Bij het verwerken van een zending goederen ontplofte een kist met knal- kurken in een goederenloods op het ter rein van de Nederlandsche Spoorwegen aan den Stationssingel te Rotterdam. Van de vier employe's die in de loods werkzaam waren, werd de 51-jarige be steller der Nederlandsche Spoorwegen van der Staay onmiddellijk gedood. Een werkman kreeg ernstige beenfracturen en is terstond naar het ziekenhuis aan den Coolsingel overgebracht. Aan de loods werd groote schade toegebracht op een aanzienlijken afstand sprongen alle ruiten stuk. Het overschot van de lading werd opzijgezet. In de Hin- thanerstraat te 's Hertogenbosch is een motorrijder door een auto overreden en gedood. Een 3-jarig kind te Zutphen is door een sleepswagen overreden en gedood. In de Lek te Schoonhoven is een militair bij het zwemmen ver dronken. De spoorwegrecherche leidde te Enschede het onderzoek naar een aan tal in den laatsten tijd voorkomende vermissingen van per spoor verzonden goederen. Vijf personen werden gear resteerd, van wie een conducteur en een arbeider-remmer. Bij huiszoekin gen werden opgespoord, als van die diefstallen afkomstig gewone messen, scheermessen, manufacturen, citroenen enz. De justitie te Brussel stelt ijverige pogingen in het werk om de hand te leggen op den Nederlander Hendrik Hoedemaker, uit Amsterdam, die ge zocht wordt wegens oplichting van 352.000 mark, ten nadeele van Jacob Jaschar, doctor in 'de geneeskunde te Berlijn. Men heeft zijn aanwezigheid in een der groote hotels in Brusseë ge constateerd, doch thans js hij weer voortvluchtig. Een hevige wolkbreuk heeft groote verwoestingen aangericht in de buurt van Napels. Zondagmorgen barstte een ontzettend onweer los, gepaard met he- vigen regen en zwaren hagelslag, waar door aanzienlijke schade werd veroor zaakt, vooral te Posilipo, waar het wa ter de wegen en straten overdekte en ongeveer een voet hoog stond. Het wa ter stroomde als een woeste rivier de hellingen af en sleepte groote steenen in zijn vaart mee. De grootste schade werd aangericht aan het kinderzieken huis te Posilipo, waar een muur door den hevigeh druk van het water over een lengte van ongeveer acht meter in stortte. Verschillende villa's werden overstroomd. Naar men meldt is ook aanzienlijke schade toegebracht aan de dorpen, welke den Vesuvius omringen; vooral de oogst heeft veel geleden. De Berlijnsche politie zocht se dert drie jaren tevergeefs naar een elegante jonge dame, die in de wonin gen van onvermogende menschen ver scheen en zich als controleuse van het een of ander distributie-bureau voor stelde. Zij vroeg of de menschen tevre den waren met wat zij kregen en daar dit meestal niet het geval was, beloofde zij er voor te zorgen dat een extra-uit- keering zou worden toegestaan. Om dit mogelijk te maken moest zij echter dan de distributiekaarten mee' naar haar bureau nemen. Men zag ze daarna natuurlijk nooit terug Dezer dagen is de dievegge, die trouwens in de wo ningen nog tal van voorwerpen had ontvreemd, door de politie op heeter- daad betrapt. Zij was sinds twee dagen getrouwd Het doorzichtige bruidscostuum. De dames van New-Orleans verkeeren in een staat van hevige opwinding over het feit dat pastoor Antoine van de St. Louis kathe draal weigerde een rijke jonge Italiaan- sche vrouw kerkelijk over te trouwen, omdat ze een bruidskleed droeg, dat naar de meening van den geestelijke wel wat te doorzichtig was. Het voor gevallene is een dia-eet gevolg van een door den aartsbisschop van dat district uitgevaardigde order, waarin verklaard werd, dat onzedelijke gewaden niet meer in de kerk geduld mochten wor den. Woensdag zou de plechtigheid plaats vinden. Alles was reeds in ge reedheid gebracht. De bruidegom was in het koor der kerk aanwezig en het orgel speelde zachtjes, toen de bruid aan de arm van 'haar vader de kerk binnentrad. Opeens viel er een felle lichtstraal op het doorzichtige gewaad, dat de bruid droeg, hetgeen de geeste lijke beschrijft als bestaande uit niets meer dan een stuk gaas even boven het middel uitkomende. De eerwaarde huiverde, toen hij dit zag. Het was me te veel, verklaarde hij. Ik gaf den koster last de lichten in de kerk uit te dooven, opdat de aanwezi gen haar schaamte niet zouden zien en opdat ze in de duisternis de kerk kon verlaten om een ander toilet aan te doen, waarin ze dan op een later uur kon trouwen. Ze zou van ,het huwelijk iets onzedelijks maken en het in onge nade brengen. Hetgeen haar overkomen is, zij een waarschuwing voor aUe_vrou wen, die in een kerk wenschen over te trouwen. Aan de Theresia-kerk te New-Or- leans is door den dienstdoenden gees telijke aan de kerkdeur een biljet aan geplakt, waarop het volgende te lezen staat. Vrouwen, die japonnen dragen met laag uitgesneden halzen of mou wen, die zoo kort zijn, dat ze de elle bogen niet bedekken of die op een an dere wijze niet afdoende het lichaam bedekken, mogen deze kerk niet binnen treden. Kleeren van vrouwen, die niet aan deze eischen voldoen, mogen in een kerk niet gedragen worden. NEDERLAND EN BELGiE. De Brusselsche correspondent van de Temps" meldt aan zijn blad, dat hij uit Engelsche en Nederlandsche bron verneemt, dat waarschijnlijk bin nenkort de onderhandelingen tusschen Nederland en België over het tractaat van 1839 zullen worden hervat. De Ne derlandsche regeering zou, naar de correspondent verneemt, bereid zijn concessies te doen inzake de Wielin gen-kwestie. DE TOESTAND VAN DE EX-KEIZERIN. Wij publiceerden reeds een tegen spraak op het Havas-bericht, dat de ex-keizerin ernstig ziek zou zijn. Nader vernemen wij, dat de ex-keizerin nog wel aan een hartkwaal lijdt, maar dat deze geenszins verergerd is sinds bijv. een jaar geleden in Amerongen. De ex- keizerin rijdt, hoewel niet dagelijks, toch dikwijls in een kleine ponnywagen door het park van het huis Doorn. Het bezoek van den ex-kroonprins staat dan ook niet met den gezondheidstoe stand van zijn moeder in verband. DE RECHTSPOSITIE DER ONDEROFFICIEREN. De heer Haazevoet, lid der Tweede Kamer, heeft de volgende vragen aan den minister van oorlog gedaan Is de minister bereid om de spoedige totstandkoming van de regeling der rechtpositie van de beroepsonderoffi- cteren, als door de commissie Von Schmid voorgesteld, te bevorderen en alsnog het advies van de organisaties van onderofficieren daarover in te win nen is de minister bereid de vacantietoe- siag. zooals deze door genoemde com missie in art. 29 van haar concept is voorgesteld, nog over 1920 uit te kee- ren DE UITSLUITING IN DE BOUWVAKKEN. De Algemeene Patroonsvereeniging deelt in zake de uitsluiting in de bouw bedrijven het volgende mede De berichten, die van werkliedenzijde zijn gelanceerd over de zoogenaamde mislukking van de uitsluiting zijn ten eenenmale bezijden de waarheid en kunnen bedoeld zijn als een poging om stemming te maken. De waarheid is, dat alle georganiseerde patroons het uitsluitingsbevel hebben uitgevoerd, behoudens een zeer enkel geval, berus tende op onjuiste opvatting van de mededeeiingen van het bestuur. Om aan te toonen, hoe onjuist de van werkliedenzijde gegeven cijfers zijn, wordt medegedeeld dat het bestuur der A. P. V. nog slechts de beschikking heeft over de gegevens bij een derde gedeelte van het aantal leden en dat deze uitwijzen, dat bij dit derde deel der leden het aantal uitgeslotenen reeds ver boven de duizend bedraagt. Binnen eenige dagen, wanneer de juiste cijfers, die nauwkeurig worden gecontroleerd, bekend zijn, zal het be stuur der A. P. V. deze publiceeren. Ook de berichten over het elders werk vinden door de uitgeslotep^en zijn zeer sterk overdreven. Voorts wordt medegedeeld, dat jl. Vrijdagmiddag een vergadering werd gehouden, waar ongeveer 300 pa troons aanwezig waren en behalve de werkgevers ook allen, die bij den han del voor het bouwbedrijf in Den Haag zijn betrokken handelaren in bouw materialen, hout, ijzer en glas. De stemming dezer vergadering gaf blijk van schitterende eensgezindheid onder de aanwezigen, terwijl van alle zijden steun voor de werkgevers w'erd toege zegd. BEDREIGING MET EEN NIEUWE STAKING. AMSTERDAM. Gisterenavond en he dennacht hebben de Amsterdamsche Federatie van Personeel in Openbaren Dienst, de Gaswerkersvereeniging V. Z. O. S. en de Jeugdorganisatie V. Z. O. D. een algemeene ledenvergadering ge houden over de vraag Zullen de ge meentewerklieden toestaan, dat de sta kers onder hen, van 8 Juni, voor straf zouden worden voorgedragen en deze ondergaan Naar wij vernemen, zullen de gecom bineerde besturen voorstellen de even tueel op te leggen straf niet te aanvaar den en opnieuw een staking van ge meentewerklieden te proelameeren, ais de straf mocht worden uitgevoerd. („Tel.") AFTREK VOOR NOODZAKELIJK LEVENSONDERHOUD. In den gemeenteraad van Deventer heeft de wethouder van financiën ver klaard. dat hem uit een onderhoud met den minister van financiën gebleken was, dat in geen enkele gemeente, on verschillig de klasse, grooter aftrek voor noodzakelijk levensonderhoud zal worden toegestaan dan ten hoogste 800. DE NOODTOESTAND OP DE KOLENMARKT. BERLIJN. (V. D.) De rijkscommissa ris voor kolen wees bij een bespreking met leiders van stedelijke gaswerken van Duitschland op den ondanks de verbetering der kolenproductie be- staanden noodtoestand op dé kolen- markt. In het Ruhrdistrict bedraagt de dagelijksche productie behalve die in de extra werkuren 15000 wagens en met inbegrip der laatste 20.000. tegen 32,000 wagens in vredestijd. In Opper-Silezië bedraagt de produc tie dagelijks 7000 wagens, tegen 12.000 wagens in vredestijd. CRITIEKE TOESTAND IN HET SAARGEB1ED. BERLIJN. (V. D.) De toestand in het Saargebied is tteor de scherpe maatre gelen der Franschen opnieuw critiek geworden door invoering van den franc als muntstandaard zijn de arbei ders ontstemd, voora! toen bekend werd, dat de maatregel op bevel der Fransche regeering was genomen. Verder protesteert de bevolking van het Saargebied tegen het bezetten van vele regeeringsplaatsen door buiten landsche directeuren, bijv. de benoe ming van Belgische civiele ingenieurs tot directeurs van publieke werken, en van den spoorweg-, post- en telegraaf dienst. HET PROGRAM DER DUITSCHE VOLKSPARTIJ. De programverklaring der Duitsche Volkspartij, die thans aan de regeering deelneemt, luidt in haar geheel als volgt De deelname aan de vorming der re geering is mogelijk geweest, omdat niet van de Duitsche Volkspartij verlangd is* dat zij haar grondbeginselen zal prijsgeven. De fractie blijft evenals de partij op haar principieel standpunt staan, wat de kwestie van den staats vorm betreft, maar is evenwel van op vatting, dat herstel van het rijk slechts dooivvereeniging van alle krachten van het volk kan geschieden en dat strijd en de kwestie van een staatsvorm daar bij achtergesteld moeten worden. De partij stelt zich dus met de geheele re geering op den grondslag van een re- pubtikeinschen staatsvorm, hetwelk de kanselier in de opening van de zitting van den Rijksdag op 2 Juni aldus wil uitdrukken De eerste zorg der regee ring is het herstel van Duitschland. Wij verzoeken den partijen op een tijd! waarin de belangrijkste buitenlandsche financieele en economische vraagstuk ken alle krachten in beslag nemen, grondwettelijke vraagstukken te laten rusten. NEDERL. STOOMVAARTLIJNEN. Kon. Hoüandsche Lloyd. „Gelria" (thuisreis) 19 Juni van Pernam- buco. Stoomvaart Mij. „Nederland". „Java" (uitreis) pass. 22 Juni Ouessant. Stoomvaart Mij. „Oceaan". „Tantalus" 22 Juni van Java te Amsterdam. HollandAmerika Lijn. „Noordam" 21 Juni van Rotterdam te New- York. „Zijldijk" 19 juni van Rotterdam te Tampa. „Beukelsdijk" 19 Juni van Rotterdam te Jacksonville. „Themisto" (gech.) van Rotterdam naar Tampa, 19 Juni n.m. van Charleston. Kon. Ned. Stoomboot Mij. „Minerva" van Algiers naar Amsterdam, pass. 20 juni van Sagres. „Berenice" 19 Juni van Lissabon te Alexan dria. „lno" 22 Juni Van Amsterdam naar Havre. „Zeno" 22 Juni van Rotterdam te Amster dam. WISSELKOERSEN. 22 Juni. Londen II. 10J2 Berlijn 7.65 Parijs 22,85; Brussel ƒ23.60: Weenen t'2 05; New-York J2.7S. WEERBERICHT. Hoogste barometerstand 773.5 te Valen cia. Laagste barometerstand 753.8 te Thors- haven. Verwachting tot den avond van 24 Juni Meest matige Westelijke tot Noord-Weste lijke wind. Gedeeltelijk bewolkt. Weinig of geen regen, iets koeler. HOOGWATER TE VLISSINGEN. (Zomertijd.) Juni v.m. n.m. Donderdag 24 8.39 8.58 Vrijdag 25 9.44 10.06 Zaterdag 26 10.50 11.13 Zondag 27 11.55 12.13 Maandag 28 12.45 1.—

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 3