boden De Huwelijksdag kameroverzicht! MD No. 142 8420 Gulden] oof tip rijs Ibanden latmage?, GüGEft luff rouw. isfbode «JE stmeisje Kutschippii nvssct VRIJDAG 18 JUWl ■FEUILLETON BINNENLAND r dee! (e nemen I hg derNATIO 3IETBAKKLO- I nae bij de trek- j nil a s. ;n va f 4500, f225 en f115 an 2000 pi ijzen. Li bij deze trek- Irigslijst woidt ponden. Na foe f 1 20 storting In het nummer leeie lot, waar- |eds aandetrek- nt tn recht heeft die er op valt, [rectus. Storting 5 stuks *4 |50 en 20 stuks Oimiddel- ng volgt franco, van postwissel (TONALE CRE- FECTENBANK, I HAARLEM VUSSINGSCHE COURANT U S'\ lelburg rf Ik e J en br spoedigste in- pp een tiandels- Jkhouden en mo- even in te zenden ■Kantoor", bureau Ik loon. Adres: Ipeistraat 5. iwaren, Igd een nette bvereen te komen. L Z bur. „Vliss. |e flinke ■n Adres: Hotel levard". DER HEIJDEN, buyter 80. vraagt, Ir der tegen woof- |ugustus een flinke leneden de 18 jaar. Istraat 53 gerit; (waschbut- pt aan te melden I 7. de morgenuren. Iflaan 3 (beneden). Ml d d e Ibu rfe T. 1(11 I'I 7 f» 7 7 en wordt Woens dag 12 nur v m> bekomen J.V. Transport en v.h.Erven G.VOSj 3. EENHOORN,! OOSfERHOUTt jebrs. BUITEN t e r d a m. T. im. Juni MB. UT V 7 n 9 7 H 9 9 7 - ADVERTENTIE-PRIJS Van 14 regels t.voor iedere regel meer 24 centbij abonnement spe ciale prijzen. Reclames 48 cent per regel Dienstaanbiedingen en dienstaanvragen van 1—5 regels 50 centiedere regel meer 12 cent, bij contante betaling. Familieberichten van 16 regels 1.55, tedere regel meer 24 cent. ABONNEMENTS-PRIJS Voor Vlissingen en gemeenten op Wal cheren ƒ2.per drie maanden. Franco door het geheele rijk: ƒ2.30. Week-abon- nementen 15 cent. Afzonderlijke nummers 4 cent TWEEDE KAMER. Vergadering van Donderdag. Twee dagen nadat hij zijn 70sten ver jaardag had gevierd en hij door de Tweede Kamer was gehuldigd en door de regeering was benoemd tot staats raad in buitenwone dienst, werd de griffier mr. Artzenius ziek en deze ziek te sleepte hem gisteren ten grave. He den heeft de voorzitter hem in treffende woorden herdacht. Hij was vooral voor den voorzitter een krachtige steun om dat hij over groote parlementaire en staatkundige ervaring beschikte. Bo vendien was hij een fijne geest, wars van uiterlijk vertoon. Humor was hem eigen en door al deze eigenschappen was hij zeer gezien. Minister de Visser sloot zich namens de regeering bij deze in Memoriam aan. Eindelijk was nu weer dé Lager On derwijswet aan de orde. De discussie was genaderd tot art. 193. De heer Otto stelde voor, te bepalen dat de hoofden van scholen, die al 5 jaar of meer am bulant zijn geweest, dit zullen blijven. Hierover ontstond een nogal rumoerige discussie, omdat de socialisten daarin een terugkomen zagen op een eenmaal gevallen beslissing,waarbij het ambu- lantisme werd afgeschaft. De minister de Visser zag, als gevolg van dit amen dement, nog zeer vele jaren groote willekeur er. hij ontried het dus. Het werd verworpen met 40 tegen 34 stem men. Daarna 'trachtte de heer Otto nog bepaald te krijgen, dat de afschaffing van het ambulantisme pas zou plaats hebben op een nader door de Kroon te bepalen tijdstip. Dit amendement werd echter ontoelaatbaar verklaard. Het was niet duidelijk of nu eigenlijk beslist was. dat ook voor liet bijzon der onderwijs de afschaffing van het ambulantisme gold. Ten einde daarover- een uitspraak te kunnen doen, werd art. 108 weer aan de orde gesteld, waarbij de heer Ketelaar voorstelde dit zelide voor het bizondere onderwijs zal gelden. Dat echter was de heeren van rechts al te machtig. De heer Heemskerk ver klaarde onomwonden, dat met deze be perking van de vrijheid alle subsidie te duur gekoeld was en dat bij aanneming daarvan de wet voor hem onaanneme lijk was, een opvatting, die door de heeren de Savornin Lohman en van Wijnbergen werd gedeeld. Zij dus die vóór de afschaffing op de openbare school waren, schenen niet alle bereid te zijn deze zegening aan de bijzondere school toe te kennen. De heer Teenstra somde vóór-af op, wie van de rechter zijde vóór de afschaffing voor de open bare school hadden gestemd. Het was een netelige kwestie men wilde de schoolbesturen-vrij iaten, omdat het een interne aangelegenheid gold midde- (Naar het Engelsch) Door M. HELLEMA. 61) „Hij beseft nog niet, dat hij mijn slaaf is, maar dat zal hij hedenavond weten. Ik heb beloofd je te beschermen, en dat doe ik. Ik heb mijn taak vervuld en zal Robert Troy beletten, de zijne te vervullen." „Wat zal je met hem doen vroeg George. „Daarover behoef jij je niet te bekom meren. Als jij en Annira maar gered zijn, dat is het cenige, waarover je nu behoeft te denken. Ben je sterk genoeg om te reizen „ik zou sterk genoeg zijn, om naat het eind van de wereld te gaan, met Annira." „Wel. zoo ver behoef je nu niet te gaan. Wij moeten zorgen, dat je auto klaar staat, maar de chauffeur moet niet weten waarvoor, tot op 't laatste oogenblik. Ik zal zorgen, dat Nira ge noeg bagage bij zich heeft voor eenige dagen. Daarna kan jij wel voor haar koopen, -wat ze noodig heeft, tot ik meer kan zenden, ik kan niet zeggen, wanneer dat zal zijn. En o, wat moet er met hare juweelen gebeuren Ze zijn veilig. En ik denk, dat je er wel wat m?e wilt nemen," lerwijl ontnam men de gemeentebestu ren de vrijheid om deze aangelegenheid zelf fe regelen De wet beveelt aan de gemeentebesturen, dat op de' openbare scholen geen ambulantisme- zal zijn maar zij laat particulieren vrij om te doen wat ze willen, waarbij ten slotte de Staaf cle kusten moet dragen. Het amendement werd verworpen met 40 tegen 28 stemmen. Van de rech terzijde stemde vóór de heer Van de i Laar. Nederland en België. De redacteur van „de Maasbode" te Brussel seint d.d. 17 dezer De „Vingtième Siècle" heeft een be kend Belgisch generaal, die volkomen op de hoogte is van de Fransch-Belgi- sche onderhandelingen in zake de mi litaire overeenkomst geïnterviewd. Na verklaard te hebben, dat deze overeenkomst aan België nieuwe ver plichtingen zal opleggen, zeide de ge neraal o.m. „Het zeer zwakke punt in 't Fransch- Belgisch verdedigingsplan is het gat van Limburg. Gelukkig is het Nederlandsch-Bel- gisch verdrag nog niet geteekend en ik geloof wel, dat, wanneer de Fransch- Belgische overeenkomst gesloten is voor de Nederlandsch-Belgische Frank rijk zich met kracht zal verzetten, dat zijn bondgenoot België geen verdrag teekent, hetwelk de waarde van de mi litaire overeenkomst denkbeeldig maakt. Frankrijk zal waarschijnlijk aan Nederland de verplichting opleggen Limburg te verdedigen aan de zijde der Franschen en der Belgen in een ge meenschappelijk verdedigingsplan. Dat is het eenige middel, om te voorkomen dat bij een nieuwen Duitschen aanval de intregiteit van Frankrijk, België en Nederland bewaard blijft. De Belgische Senaat heeft, zooals wij gemeld hebben, een motie aangenomen, waarin er op wordt aangedrongen, dat de Duitsche schepen, bij het begin van den oorlog door het Belgische prijsge- recht tot goeden prijs verklaard, en waarvan er op het oogenblik nog 33 door Nederland of geallieerden geëx ploiteerd worden, onmiddellijk aan Bel gië zullen worden teruggegeven. Minis ter Hymans kon zfch geheel met deze motie vereenigen. De „Haagscbe Cf." wijst er op dat nten hier wederom te dóen heeft met een voorbeeld, hoe België het recht ge heel en al naar z ij n zijde uitlegt. En als men den toon in aanmerking neemt, waarop België in den laatsten tijd zijn wenschen meent te mogen en te kunnen kenbaar maken, beseft men steeds die per de waarheid van de woorden dier bezadigde Belgen, dat, vooral in bui- tenlandsche staatkunde, het land geleid wordt door gelegenheids-politici, die het hoe langer hoe meer sympathie zul len doen verspelen. Minister De Visser. In „de Middenstandsbond" heeft de heer D. Hans, de bekende Haassche redacteur van „de Telegraaf" en voor zitter van den Nederlandsehen Journa listenkring, een artikel gewijd aan mi nister De Visser, waaraan wij het vol gende ontleenen „De wet-De Visser zal een monument worden in de onderwijs-historie van ons vaderland. „Met stijgende bewondering hebben „Neen", zeide George, „als Nira het goed vindt, zou ik er wel iets anders mee willen doen." „Zij zal alles goedvinden, wat jij wenscht. Wat wi! ie er mee doen „Ik wil ze achterlaten voor Troy." „Voor hem Maar hoe bedoel je, dat ik ze hem moet geven „Het kan mij niet schelen, hoe het gebeurt. Als hij ze maar krijgt." „Vreemd 1" zeide Daura. „Zonder het te weten bewaakt hij ze nu. Ze zijn ver borgen bóven op de oude kleerkast in de zwarte Bretonsche kamer, waar hij slaapt HOOFDSTUK XXVII. „Als u vanavond met mij durft dan sen, zult u njij liefhebben waren de woorden, welke Troy steeds in.de ooren klonken. Hij hoorde ze altijd, door alle geluiden heen, onder het gesprek, ter wijl hij tegen anderen sprak en anderen tegen hem spraken. Daura had er op gezinspeeld, dat zij- op de grens van liefde had gestaan. En toen had zij ge zegd, dat die liefde voorbij was en zij hem nu haatte. En eindelijk was de be dreiging gekomen. „Als u vanavond met mij danst, zult u mij liefhebben Maar het was de zinspeling, op wat hij kon hebben bezeten, wat hij had ver loren, welke die bedreiging zoo vreemd en gevaarlijk maakte. Zij kon hem hebben liefgehad. Nu haatte zij hem. En toch, als hij hare uit daging aannam, zou zij hem dwingen, haar lief te hebben „En ik Zoo was zij begonnen, maar had den zin niet we dezen bewindsman tijdens de behan deling gevolgd. Om twee redenen. In de eerste plaats om de wijze, waarop hij de stof beheerschte. Hij zat er hee- lemaal „in". Wie denkt, dat dit van zelf spreekt voor een minister, die z'n eigen wet verdedigt, vergist zich. Maar dr. De Visser beheerschte het ingewikkelde ontwerp volkomen en wist door het labyrinth van artikelen met gesloten oogen den weg. En dan de manier, waarop hij zijn werk verdedigde. Vrij wel doorloopend improviseerend, zich nooit vergissend, altijd ad rem en altijd paraat, immer frisch en immer opge wekt, beantwoordde hij de sprekers volledig, zonder eenige aanteekening te raadplegen. Het was knap werk, en we hebben iets dergelijks in de vele jaren, die we op de pers-tribune van het par lement zitten, zelden of nooit meege maakt. Wij, journalisten, die van boven af op het gewoel neerzien, hebben den minister bewonderd." Onze suikervoorziening. Het Nederlnndscbe weekblad van hande! en kruidenierswaren verneemt, dat hei reeds vast staat, dat met dc nieuwe campagne de prijs der vrije suiker in geen geval zal worden ver hoogd en intc-gendeel een prijsdaling niet is uitgesloten. Waar de geringe winstmarge op suiker de risico eerrer eventueele daling niet kan dragen, ziet het blad aankomen dat èn grossier èn winkelier zal zorg dragen bij den aan vang der campagne den voorraad ge heel te hebben geruimd. Tenzij de cen trale suikermaatschappij de gelegen heid opent reeds zeer tijdig op de nieu we conditie su'rker te betrekken, acht het blad het in verband met het nieuwe denkbeeld niet onmogelijk, dat ons eind September een stagnatie in suikervoor- ziening te wachten staat. De 10e volkstelling. Men schrijft aan de „N. R. Ct.", dat het bericht, als zou de tiende algemee- ne volkstelling niet plaats zal vinden, blijkbaar onjuist! is gisteren hebben de gemeentebesturen de voorschriften tot het houden van de volkstelling toe gezonden gekregen. De telling moet ge schieden naar den toestand in den nacht van 3! December 1920 op 1 Ja nuari 1921. De huwende ambtenares. Aan het antwoord van den minister van arbeid op de vragen van het lid der Eerste Kamer, mevr. PothuisSmit, in zake verkorting van den termijn, binnen weiken de ambtenares die in het huwe lijk treedt, ontslag moet nemen, om recht te hebben op terugbetaling van haar pensioensbijdragen, ontleenen wij hef volgende De gratificatie aan vrouwelijke amb tenaren wordt verleend aan haar, die wegens huwelijk ontslag vragen vóór, op of onmiddellijk na den datum van het sluiten van het huwelijk. De bedoe ling van deze regeling, die reeds jaren bestaat, is aan te moedigen, dat ambte naressen bij het sluiten van een huwe- lijijk vrijwillig ontslag nemen. Bij het departement van arbeid werd ontslag tot heden niet later verzocht en verleend dan met den datum van het huwelijk. Elders bleek bij de uitvoering eenig verschil van uitvoering. Dat heeft aanleiding gegeven tot verduidelijking der voorwaarden, zoodat thans in de plaats van „onmidddellijk na den datum van het sluiten van huwelijk" is te le zen „uiterlijk 14 dagen na het sluiten van het huwelijk." voltooid. „En u had hij gevraagd. ..Dat zutt u wel zien", had zij geant woord. En hoe had ze hem aangekeken De vrouw, de echte vrouw scheen hem te dreigen met haar zoete en vreeselijke macht in de toornige oogen van dat eene meisje. Hij had gezegd, dat hij het er op zou wagen en had haar blik voor blik terug gegeven en gezegd, dat hij niet bang was, dat hij nu vast stond als een rots. Het was, alsof hij had gezegd, dat zij niet langer de macht bezat, hem zijn besluit te doen vergeten. Maar hij had gelogen, toen hij beweerde, nu tegen de verleiding bestand te zijn, en hij vreesde dat zij zijn zwakheid doorzag. Toch zou zelfs de zekerheid, dat hij een oogenblik later den marteldood zou sterven, hem niet hebben weerhouden, dien avond met Lady Daura Score te dansen. Den geheelen dag peinsde hij over hare woorden en vroeg zich zelf af, welke tooverkracht zij tegen hem wilde ge bruiken, en hoe zij den zoo haastig af gebroken zin had willen voleinden Hij kon nauwelijks het oogenblik van ge vaar afwachten, het gevaar, dat zij bei den zouden loopen, naar zij zeide, en het woeste genot, dat hij hoopte te smaken, door dit heksje te bewijzen dat hij sterker was dan zij en zij hem niet kon overwinnen. Aan den lunch werd er over het bai gesproken door kapitein Mac Rimmon en Miss Erskine, maar de twee dochters des huizes zeiden weinig en de gastheer in 't geheel niets over dit onderwerp. Daarom was het een verrassing voor Alleen op deze wijze wordt de bedoe ling van het toekennen dezer gratifica- .fiën befeikt. De werkloozenkassen. De reglementen van de werkloozen kassen der verschillende vakbonden be vatten de bepalingen, dat personen die den leeftijd van 60 jaar hebben over schreden, niet als leden tot de kas kun nen worden toegelaten. Tal van 60- jarigen en ouder, die ai jaren leden van hun vakbond waren geweest, worden daardoor gedupeerd. Naar wij verne men overweegt de minister nu maatre gelen, om aan dien onbillijken toestand een einde te maken. Het plan is nl. om tot de kassen toe te laten de arbeiders, die minstens een jaar voor de inwer kingtreding van het desbetreffende werkloozenfonds leden van hun ver bond waren en toen nog niet den leef tijd van 60 jaar hadden bereikt. Air. A. R. Arntzenius t- In den. ouderdom van ruim 70 jaar is gisterennacht te 's-üravenhage overle den de Staatsraad in buitengewonen dienst mr. A. R. Arntzenius, griffier dei- Tweede Kamer. Mr. Arntzenius, die den 22en Maart !850 fe Delft werd geboren, ontving in Mei 1888 zijn benoeming tot griffier der Tweede Kamer, welk ambt hij dus ge durende 32 jaar heeft vervuld. In die vele jaren was de heer Arnt zenius, uitstekend kenner van het Regie ment van Orde en steeds op zijn post, de rechterhand van de opeenvolgende voorzitters. En bij de Kamerleden vond hij steds de grootste achting en waar deering. Hij was hun vraagbaak, hun immer welwillende en vriendelijke voorlichter. De Voorloopige Verslagen, welke hij samenstelde, worden ge roemd als meesterstukken op dit ge bied en zullen den schrijver van de parlementaire geschiedenis der laatste decennia onschatbare diensten kunnen bewijzen. Van de griffie der Kamer, wier chef hij was, maakte hij een in richting, welker faam als vlug en ac curaat werkende instelling algemeen verbreid is. Ook op ander ge,bied dan dat van den parlementairen arbeid vergaarde mr. Arntzenius zich groote verdiensten. Zijn naam als geleerd schrijver over staatsrecht en staatkundige geschiede nis was wijd verbreid en zijn erkende bekwaamheid in deze was indertijd, aanleiding om hem uit te noodigen de taak van den beroemden hoogleeraar Buys voort te zetten. Zijn groote be scheidenheid, die ntede een der hwofd- tvekken van het karakter van den heer Ari#zenius was, deed hem evenwel het hoogleeraarsambt afwijzen. Na zijn promotie was mr. Arntzenius eerst eenige jaren griffier der Staten van Zeeland, welke functie hij in 1879 verwisselde met die van referendaris chef der afdeeling binnenlandsch be stuur van het departement van binnen- landsche zaken. In dit ambt was hij werkzaam tot hij het griffierschap der Tweede Kamer aanvaardde. T eiegram-adressen. Tegen half Juli zal Verschijnen een uitgave van den rijksteiegraafdienst, bevattende de telegram-adressen, wel ke tot en met Maart 1920 zijn inge schreven op de rijkstelegraaf- en post en telegraafkantoren in Nederland, al- phabëfisch gerangschikt volgens de adressen en de namen der houders. Te gen betaling zal de uitgave -verkrijg- Troy, toen Lord Gornte hem een oogen blik later in zijn studeerkamer noodigde en terstond over het ba! begon te spre ken. „ik ga er elk jaar heen. als ik kan", zeide hij, „en niet alleen ter wille van de meisjes, maar omdat de menschen het van mij verwachten. Vanavond ech ter heb ik er werkelijk lust in. Ik zie het bal met genoegen te gemoet. Kunt u raden waarom Troy antwoordde verbaasd, dat hij zulks niet kon. „Omdat ik Margaret's zoon een ech ten Hooglandschen dans zal zien dansen met mijn dochter", antwoordde Lord Gorme met een van zijne innemende glimlachjes, en geheel onbewust van den storm, dien hij weer deed opsteken in de borst van den jongen man. „ik denk, dat u, ondanks.de weinige lessen toch wel een goed figuur zult maken", ging hij voort. „U ziet, het is in uw bloed. Niemand, die Margaret ooit heeft zien dansen, kon dat schouwspel ooit vergeten. Ik heb een gevoel, of haar geest ons nabij is, en dat zij op u neer ziet. Denkt u, dat ik een dwaas ben „Neen goede hemel, neen sta melde Troy, bewogen door Lord Gor- me's ontroering en diep getroffen door zijn toegenegenheid. Hier was geen vrees voor bedrog, en hij begon den ouden man lief te krijgen, den vader van het heksje, dat hem haatte den vader van Annira, wier hart hij zou breken. „Ik heb nog een plaid, welke Marga ret mij gaf", ging Lord Gorme voort, baar zijn aan de loketten, bestemd voor de aanneming van telegrammen. De vrouw aan de stembus. De „Nederlander" heelt naar aanlei ding van de in Duitschland gehouden verkiezingen voor den Rijksdag, de vol gende opmerking gemaakt Bij de jongste verkiezingen in Duitschland is voor de eerste maal ook de vrouw aan de stembus geweest, en, als men de redactie valt het „Beri. Ta- geblatt" gelooven mag, dan heet't zij voor een deel schuld aan den uitslag, die zoo verwarrend is, dat men niet weet, welke conclusie er uit te trekken. De vrouwen zijn niet opgevoed in de politiek, en hebben, zoo betoogt het blad, blindelings gestemd volgens haar impulsief gevoel, teneinde uiting te ge ven aan haar verbolgenheid over de hooge prijzen, het dure trammen, of an dere gevolgen van den economischen toestand. Dat zou den groei der stemmen naar de twee uitersten hebben veroorzaakt, en het blad vreest, dat het zoo blijven zal bij iedere stemming, tenzij de poli tieke opvoeding der vrouw worde ter hand genomen. Daafin zit ook voor elders een les, dunkt ons. Aan voorlichting onzer vrouwen, die straks ook aan de stem bus worden geroepen, mag het niet ontbreken. De uitsluiting in het bouwbedrijf. Van patroonszijde wordt gemeld, dat ruim 3400 man in den Haag zijn uitge sloten. Erkend wordt, dat velen van de zen in de onmiddellijke omgeving van Den Haag nog werken, dóch men moet niet vergeten, dat daar pas' over 8 da gen de uitsluiting begint. Kleine en niet georganiseerde patroons benutten de 8 dagen respijt, om nog zooveel mogelijk werk af te krijgen. Heden vergaderen de fabrikanten van bouwmaterialen. Men verwacht, dat de ze zullen besluiten tot aansluiting bij de patroons. De A. P. V. heeft alle fa brikanten tot medewerking uitgenoo- digd. Van twee der grootste fabrikan ten is nog geen antwoord ont vangen en deze leveren tot op heden ook nog. Men zal dan komen tot de oprich ting van een Centraal Kantoor van alle bij het bouwvak aangesloten vereeni- gingen. Wie zich van de fabrikanten in bouwmateriaal daarbij niet aansluit, komt op de zwarte lijst. Het kantoor geeft bonnen voor leverantie af aan pa troons, die met Christelijke en R. Kath. werklieden werken, daar deze het col lectief contract hebben geteekend. Het is mogelijk, dat de C. B. V. (Cen trale van Bouwmaterialenvoorziening) blijft leveren. Alsdan zal organisato risch de strijd tegen dat lichaam wor den aangebonden. Gisterenmiddag vergaderde het Haagsche Veem met eenige hoofdbestu ren van Clir. en R. Kath. vereenigingen om samen maatregelen te treffen, opdat de Chr. en R. Kath. arbeiders aan het werk kunnen blijven en goed be schermd werk, daar de terrorisatie van de zijde der syndicalisten groot is. Men voelt zich natuurlijk zedelijk verplicht, daarvoor te zorgen. Gisterenmorgen heeft de gemeente 's-Gravenhage bij het Haagsche Veem grint aangevraagd, doch de levering is geweigerd, daar dc gemeente uitgeslo ten arbeiders in dienst neemt en zich dus volgens het oordeel der patroons partij stelt. ..van het tartan der Camerons natuur lijk. Ze gaf hem voor de grap, toen wij elkaar pas kenden wegens de fami- lieveete. Mijn knecht, die vele jaren bij mij geweest is, zal het wel vreemd vin den, ofschoon hij niet uit Skye afkom stig is, dat ik zulke strenge bevelen heb gegeven om een ouden plaid van Cameronsch tartan zoo goed na te zien iedere maand en tegen motten te be schermen. Ik wilde gaarne, dat u dien heden avond droeg en u door Miehie liet helpen hem om te doen. Dan is er ook nog wat oude kant, die ik geërfd heb van dien voorvader, van wien ik u vertelde, die de brieven van zijn prinses placht te bewaren in het zilveren kistje een kanten kraag en manchetten, zooals wij altijd droegen op een bal en zooals velen nog dragen, als zij toeval lig goude kant hebben. Anders zou het aanstellerij lijken in den nieuweren tijd; maar in uw geval zal het juist zijn, als of u die dingen van een bloedverwant had gekregen, ik heb u gezegd, dat u mijn zoon behoorde te zijn geweest Wilt u mij deze gril inwilligen, zelfs als u ze belachelijk mocht vinden „Ik zal met genoegen dragen, wat u mij wilt leenen, en ik stel uw vriende lijkheid zeer op prijs", zeide Troy. De oprechtheid van zijn gevoel maakte hem stijf en verlegen ais een school jongen. Maar Lord Gorme, die gewoonlijk niet heei verdraagzaam was jegens per sonen, minder beschaafd dan hij zelf, svas voldaan. (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 1