NO. 840 S92BO HSiBODE siflislt Maatschappij m nvasrt KAMEROVERZICHT, Oe Huwelijksdag AND NKNECHT -Leerling GEN 3NGEN STERS tbode tbode WOENSDAG 16 JUNI. uffrouw. flOEDEN. itbode nsfbode BINNENLAND FRIIII LfBTON bieding* isati'mgest, spoedigsfe jn- op een handeis- ekhouden en mo- leven in te zenden Kantoor", tureau flinke BR POLAK iet eden de 16 jaar. .Strand Hotel". oop en magazijn- irma FAGG&Co. 30SSCHAART, lwaren, O een nette overeen te komen, I. Z bur. „Vliss. bekwame )diste. S'SE—Damave T. MM. T. M T.l». 1EI m ui 7 t> 7 7 7 7 l* 7 58e %5».ar£|£uatf aagd. Masseherij „Vol- 1, Vlissingen. flinke TBODE. Adres: Nieuwstraat 53. tuis te Vlissinge: en. Zich te ver- linnenmoeder. )PER, Beursplein ens huwelijk der een RKHOF, Pastorie, 4 DER HEIJDEN, luyter 80, vraagt, c der tegenwoor- ugustuseen flinke eneden de 18 jaar. [Straat 53. ieisje Badhuisstraat 26, aagd. SANSE—Damave. M i d d e lbu rg ter dam. Juni en wordt Woens dag 12 uur v.ffli bekomen: U.V. Transporten v.b.ErvenG.VOSi B. EENHOORN! OOS fERHOUT Gebrs. BUITEN- VLISSINGSCHE COURANT ADV(:RTENT!E-PR1]S Van 14 regels: voor iedere regel meer 24 centbij abonnement spe ciale prijzen. Reclames 48 cent per regei Dienstaanbiedingen en üier.stoanvrager, van 1—5 regels 50 centiedere regel meer 12 cent, bij contante betaling. Familieberichten van 16 regels f Ï.55, tedere regel meer 24 cent. ABONNEMENTS PRIJS Voor Vlissingen en gemeenten op Wal cheren 2.per drie maanden. Franco door het geheele rijk f2.30. Week-abon- nementen !5 cent. Afzonderlijke nummers 4 cent. TWEEDE KAMER. Vergadering van Dinsdag. Mr. Troelstra deed nog eens een po ging om het wetsontwerp op de lange baan te schuiven. Naar zijn meening was de minister er niet in geslaagd om aan Nederlandsche toestanden ontleen de argumenten aan te voeren, die de urgentie van het wetsontwerp bewezen. Hij wilde den rniniste" alsnog de ge legenheid geven om die nadere bewijzen aan te voeren en daarom wilde hij tfe behandeling uitstellen. Natuurlijk werd dit voorstel verworpen. De behandeling der artikelen nam nu een aanvang. Juridisch festijn De mi nister wenscht aan te nemen, dat een aanslag bestaat, zoodra het voornemen des daders zich door een begin van uit voering heeft geopenbaard. Het ging nu om de vraag of hij, die nog bijtijds zijn voornemen laat varen en terug treedt, al dan niet strafbaar moet zijn. De juristen stonden tegenover elkaar de heer Marchant wilde straffeloosheid, omdat er nog niets is gebeurd de heer Dresselhuijs wilde de gelegenheid open laten voor strafbaarstelling, omdat het individu door zijn begin van aanslag reeds zijn zwakte heeft bewezen, waar tegen de maatschappij verdedigd moet worden. De minister van justitie zag in het amendement niets anders dan zijn ■eigen voorstel alleen gaf het aan, dat dit artikel moet berusten op de juris prudentie die de Hooge Raad gaf var het beginsel „begin van uitvoering" van een misdrijf. Hij ontried het amende ment dus niet, al achtte hij.het niet noo- dig. Zelfs was hij ren slotte bereid, na dat de redactie iets was gewijzigd, om het over te nemen. Het artikel werd aangenomen met 55 tegen 24 stemmen. Het tweede punt van gewicht gold het amendement-Dresselhuijs, om te bepalen, dat niet strafbaar is hij, van wien blijkt, dat hij enkel in algemeenen zin staatkundige veranderingen voorbe reidt of bevordert. De bedoeling Is om alleen het concrete geval strafbaar te stellen en niet het theoretische. Volgens mr. Marchant was dit artikel alweer niet noodïg, omdat allerlei an dere artikelen uit hef wetboek van straf recht de daad of de poging tot het vo1T trekken, strafbaar stellen. Morgen voortzetting. Nederland en België. De redacteur van „de AAaasbode" te Brussel seint 15 dezer De senaat heeft vandaag een motie van orde van den. senator Lejeune aan genomen, waarin er op aangedrongen wordt, dat de Duitsehe schepen bij den «aanvang van den oorlog door het Bel (Naar het Engclsch) Door M. HELLEMA. 59) ,.lk vraag u verschooning, Lady Daura", stamelde hij. „Ik dacht ii; dacht, als het misschien een soort toe val was geweest, dat Lord Gorme dan niet „Maar dat is het niet geweest riep Daura uit. cn haar toon zeide „en al was het dat geweest, dan gaan mijn zusters zaken je nog niet aan." Die woorden werden niet uitgesproken, maar dat was ook niet noodig. Doch toen Conal was heengegaan met een zeer ongelukkig gezicht, be rispte Daura zich zelf over haar wreed heid. Zij wist heel goed, hoezeer Conal haar zuster vereerde ofschoon Nira dat zeil nooit had vermoed. Het meisje ried de ware reden van Conal's vurig verlangen om door de wereld erkend te worden als een groot dichter, en zijn droom, die hem misschien als een leid ster aan den hemel had voorgelicht, tot dat die was verduisterd door Nira's liefde voor een gelukkige man. Daura zeide tof zich zelf, dat zij vriendelijker utoest zijn geweest, en toen Conal een uur later terugkwam, om haar zijn ge sprek met Emmons mee te deelen, was Z'j heel aardig tegen hem, in haar gisch prijshof tut goeden prijs verklaard en waarvan er op het oogenblik nog 33 door Nederland of geallieerden geëx ploiteerd worden, onmiddellijk zullen teruggegeven worden. De minister van buiteniandsche zaken sloot zich bij deze motie aan. Steunverleening aan Duitschland. Bij de Tweede Kamer is ingerïiend een wetsontwerp tot het verleenen van een crediet aan Duitschland. Krachtens de .overeenkomst die'bij dit ontwerp aan de State.n-Generaal ter goedkeuring wordt aangeboden, zal Nederland een tweeledig crediet aan Duitschland openen: één van 60.000.000 voor den aankoop van le vensmiddelen van Nederlandschen ol Ncdertandsch-lndischen oorsprong re kening A'n tweede van 140.000.000 voor den aankoop van grondstoffen (rekening iB). Beide rekeningen zuilen .een rente dragen van 6 pet. Als onder pand worden tot een bedrag van 200.000.000 Duitsehe schatkistbiljet ten bij de Nederlandsche Bank gede poneerd.. De terugbetaling van het levensmid- delencnediet (rekening A) zal geschie den door verrekening met 25 'i van den prijs van krachtens deze overeenkomst door Duitschland aan ons land gelever de steenkoien en aanverwante artikelen; met dien verstande intusschen, dat Duitschland niet meer dan jaarlijks ten hoogste 20 miüioen op deze rekening zal behoeven af te -schrijven. Men mag aannemen, dat uiterlijk in een viertal jaren het crediet A door verrekening met de kolenprijzen zal zijn afgelost, zoodat hier feitelijk slechts plaats heeft een rui' van levensmiddelen tegen grondstoffen. Het «levensmiddelencre- diet zal .Duitschland in staat stellen hier ,fé lande belangrijke hoeveelheden levensmiddelen aan te koopen. Het be lang, dat Duitschland bij deze voedsel voorziening (voornamelijk van hef Roergebied) heeft, bleek ten duidelijk ste enkeLe weken geleden, toen de re- geerireg zich genoodzaakt heef# gezien op de lbeslissing der Kamers «vooruit te loopen door op verzoek van de Duit sehe regeering tot «een bedrag van 25.000.000 den uitvoer van levensmid delen op crediet toe te staan. Het is zeer te hopen, dat Duitschland zoo spoedig mogelijk in séaat gesteld wordt ook voor de overige ƒ.35.000.000 tevens- middelen in te voeren, aangezien juist in dc-zen tijd van het jaar de voedsel voorziening daar te .lande de meeste zorg baart. Het grondstof.fencrediet rekening.B) zal het karakter dragen van een zooge naamd revolving credit, dat is van een zich steeds vernieuwend crediet, en «be hoeft eerst «uiterlijk 31 December 1929 te worden afgelost. Voor dit crediet zullen grondstoffen worden aangekocht voor dat deel cjer Duitsehe nijverheid, dat door export zijner producten in staat is, opgenomen voorschotten in buiteniandsche munt terug te betalen. Teneinde zoo daadwerkelijk mogelijk steun te bieden is daarbij niet de be perking gemaakt, dat de grondstoffen van Nederlandschen of NecL-Indischen oorsprong moeten wezen. Duitschland kan dus koopen op de voordeeligsfe markt. Wel is in de overeenkomst vast gelegd, dat de aanvoer in de eerst® plaats over Nederlandsche havens zal geschieden, waaruit vanzelf weer volgt, dat in liet bijzonder de nijverheid in de nabijheid van onze grenzen gevestigd, van dit crediet profijt zal trekken. wensch het weer goed te maken. Emmons had het naar het scheen niet kwalijk genomen, dat hij werd wegge zonden. Hij had de schouders opge haald cn gezegd, dat hij misschien wei een kanier in hei dorp kon vinden, in eik geval was hij bereid, terstond het kasteel te veriaten. Deze tijding, wei verre van Daura's bezorgdheid te verminderen, vermeer derde haar angst nog. Zij vond het vreemd, dat Emmons geen boosheid had getoond en zeer onaangenaam, dat hij in de buurt bleef. Het scheen, dat hij hen openlijk durfde braveeren door te blijven, alsof hij een macht bezat, welke hij op het juiste oogenblik kon gebruiken. „Ik wou, Conal, dat jij hem in het oog hield", stelde het meisje voor. „Ik ben niet heel bang, dat hij mijn zusters ju- weelen zal kunnen stelen, zelfs als hij daarop mocht wachten maar ik voel, dat hij iets tegen ons in den zin heeft. En jij zegt, dat je hem maar oppervlak kig kent dus is het niet, alsof je een vriend bespiedt. Doe dit, niet zoozeer voor mij, ais voor mijn zuster." „U weet, dat ik aües voor u beiden zou doen riep Conal uit. „Voor ons persoonlijk, ja. Dat weet ik. Maar als er iemand gevaar dreigde, die niets voor jou is, en veel voor ons Het zou mijn zuster dooden, als er, na alles wat ze de laatste dagen heeft doorgemaakt, na al die hoop en vrees, meneer Conway iets mocht overko men." Conal herhaalde slechts op doffen Bij de gevoerde onderhandelingen stond de gedachte van hulpverieening zij het in het welbegrepen belang ook van ons eigen volk, op den voorgrond. De Tegeering meende verplicht te zijn, als voorwaarde voor het crediet te stel len. dat Duitschland aan Nederland eervrge zekerheid gaf ten aanzien van de levering van steenkolen. Teniec-r waar» de hcehtte zij daaraan, omdat hoogst onzeker is, of geregeld en in belang rijke hoeveelheden steenkolen uit an dere landen zullen kunnen worden be srokken. Als koienleverancier komt tegen woordig behalve Duitschland feitelijk alleen Amerika in aanmerking. In den tegenwoordigen tijd is hei echter meer dan ooit een eisch van goed beleid, te trachten voor twee ankers te liggen. Met het oog op een en ander is net voor onze kolenvoorziening van werke lijke beteekenis, dat bij de overeen komst Duitschland zich heeft verbonden gedurende een tijdperk van vier jaren maandelijks ten minste 90.000 ton steenkolen en aanverwante producten aan Nederland te leveren. Duitschland verbindt zich zoo mogelijk meer te le veren. Men mag vertrouwen, dat door bijkomstige aanvoer uit andere landen, met name uit Amerika, de kolenvoorzie ning van ons land ongeveer op het hut dipje peil zou zijn te handhaven. Een der moeilijkste punten bij de onderhandelingen, is geweest te komen tot een prijsbepaling voor de steenko len, die Duitschland ons zal leveren. Men is het ten slotte hierover eens ge worden, dat Nederland voor de Ihiit- sche kolen zal voldoen den prijs, dien het betaalt voor Engelsche en Ameri- kaansche koien c.i.f. Holiandsche in voerhaven onder aftrek van het vracht- verschil dat zijn oorzaak heeft in het feit. dat de kolen ons worden geleverd aan de Duitsehe mijnen en met Neder landsche treinen herwaarts worden ver voerd. De kolenprijs in ons land in 'het loo- pende jaar en de eerstvolgende drie jaren, zal tengevolge van deze rege ling, nauw verband houden niet de hoogte der zeevrachten. Het wetsontwerp financieele verhouding rijk en gemeenten. Naar het „Dagblad varf N.-Brabant" verneemt, ligt het in de bedoeling dat in de Tweede Kamer, na behandeling van het anti-revolutie-ontwerp, en na afdoening, onmiddellijk daarop, van «de onderwijswet, terstond daaraanvolgend en nog vóór het reces het wetsontwerp regelende de financieele verhouding van ;hct rijk en de gemeenten in behandeling zal worden genomen. Vóór de Kamer-vaeantie hebben we dus het financieele debat tegen minister 'De .Vries te wachten. Speeikaartenbe lasting. Handelaars en winkeliers in speel kaarten, herbergiers, koffiehuis-, loge ment- en societeitshouders worden her innerd aan hunne verplichting tot het doen stempelen der bij hen voorhanden spellen kaarten vóór I Augustus 1920, onder gelijktijdige voldoening der be lasting. Re spellen kaarten kunnen tegen stor ting van het verschuldigde bedrag op ieder ontvangkantoor der accijnzen ter stempeling worden aangeboden. Na 31 Juli 1920 is het voorhanden hebben van ongestempelde spellen kaarten in magazijnen, winkels, koffie toon „Ik zal mijn best doen." HOOFDSTUK XXVI. Daura's gevleugele gedachten, welke van Troy naar Nira en George Conway waren gegaan, waren eerst nog slechts zeer vaag, maar namen weldra den vasten vorm aan van een plan. Zij kon het echter niet alleen uitvoeren. Nira moest toestemmen, voor er iets anders kon worden gedaan. En Nira, de nood zakelijkheid te doen inzien van een on- verwachten stap, zonder haar te veel te vertellen, daarin lag de eerste groote moeilijkheid. Maar Daura vertrouwde op haar goed gesternte, dat aan den horizon scheen te stralen. Zij geloofde, dat nu de gunstige gelegenheid was ge komen, en da't ze er terstond gebruik van moesten maken of het zou mis schien te laat zijn. Toen zij Conal's verslag had'aange hoord, ging zij naar Annira, die bij Ge orge het ochtendbezoek van dokter Mac Donald afwachtte. Het meisje zat bij hef bed en staarde peinzend naar het sla pende gelaat van haar verloofde, alsof ze een vraag deed, waarop de gesloten oogen niet konden antwoorden. „Waar cfenk je over, liefste fluis terde Daura, met hare handen op Nira's schouders. „Ik wou, dat George weer gauw tot bewustzijn kwam", antwoordde Nira. „Dat zou dokter John wel kunnen be werken", zeide Daura. „Door weer een proef op hem te ne men, als waarvan je mij vertelde „Ja." huizen, logementen, herbergen, socie- tciien cn dergelijke inrichtingen verbo den, on straffe bij de wet bepaald. Het conflict in het bouwvakbetfrijf. in de vergadering van de aideeling Amsterdam van de landelijke federatie van bouwvakarbeiders is het ultimatum der patroonsvereeniging, benevens aan vaarding van het door de patroons aan geboden contract verworpen. De aange kondigde uitsluiting der Amsterdam- sche bouwvakarbeiders staat dus vast tegen Maandag a.s. Bestrijding misbruik bedwelmende dranken. Do Volksbond tegen Drankmisbruik zal zijn 46ste algemeene vergadering honden op 20 Juli, te Gouda. Op de hoofdagenda staat o.m. het volgende voorstel van 't hoofdbestuur De algemeene vergadering stelle een bedrag van ten hoogste duizend gulden ter beschikking" van het hoofdbestuur ais honorarium voor den schrijver van een volksroman of fooneelstuk in den goeden zin van het woord, welk boek werk bevorderlijk moet kunnen zijn aan ■de bestrijding van het misbruik van bedweimende dranken zonder in over drijving ie vervallen. Zij machtige het hoofdbestuur met een auteur van naam lot dat doel in onderhandeling te tre den en de uitgave of opvoering van het «aldus tot stand gekomen werk te be zorgen. DE BROEDERSCHAP VAN NOTARISSEN .IN NEDERLAND. Gisteren kwamen, grootendeels per extra-trein van zes uur te Mid- dwelburg aan de leden van bovenge noemde broederschap, die deelnemen aan de algemeene vergadering, welke lieden en morgen plaats heeft Te kwart over acht werden de deel nemers aan deze iaarlijksche bijeen komst in de raadszaal ten stadhuize of ficieel ontvangen door het voltallige college van burgemeester en wethou ders. De burgemeester, de heer P. Dumon Tak S[5rak de talrijke opgekomen no tarissen toe en zei-de, dat hef gemeen tebestuur het op hoogen prijs stelt, dat Middelburg als plaats van samen komst is uitgekozen. Waar- nu 8 of 9 jaar terug de jaarvergadering ook te Middelburg plaats had, ziet spr. daarin oen bewijs dat van dat vorige bezoek aangename herinneringen zijn overge bleven. Hef is een goede propaganda voor Middelburg als congressen als dit te Middelburg plaats hebben, daar ■de leden van heinde en verre komen en bun indrukken aan anderen mede kun nen deelen. Een eigenaardigheid wil spr. niet onvermeld laten. Waar de broederschap verleden jaar te Maas tricht en nu te Middelburg vergadert, wilt hij er op wijzen, dat dit beide hoofdsteden zijn van provincies, die den laatsten tijd veel besproken zijn, omdat zekere fracties van een naburig land «er een begeerigen blik naar slaan, daarom is de belangstelling in die pro vincies een verblijdend teeken. Wijzende op de agenda van de ver gadering, wijst spr. er op, dat daarop belangrijke punten voorkomen. Naast de belangen der klerken, zal een be langrijk wetenschappelijk onderwerp behandeld worden. Met groot genoegen heeft spr. het praeadvies van dr. Polak gelezen. Dat daarin voorkomt de ver melding dat het aantal processen over erfenissen zoo gering is door het werk „Maar je zeide, dat het wei gevaarlijk kon zijn." „Wel gevaarlijk, maar niet voor zijn gezondheid. Annira, schoonste maagd, er is nog iets, dat ik voor je verborgen heb gehouden. Je zoudt er te veel over getobd hebben, want je kondt George niet helpen. Nu is het iets anders. Het is nu goed dat je het weet, voor hem en voor ion ook. Hij is eerst heel ziek geweest, natuurlijk maar later was het niet zoo slecht met 'nem gesteld, als het leek. Maar hij had een onverbiddelijken vijand hier in huis, dien we voorloopig niet kwijt konden raken, en daarom werd hij op mijn bevel onder den in vloed van morphine gehouden. Anders hadden ze misschien gevochten en was George gedood. Nu kan de vijand uit den weg gehouden worden „Je bedoelt Emmons riep Nira uit. ..je moet je eigen gevolgtrekkingen maar maken", riep Daura. „ik kan je niet meer zeggen. Dat is George's taak, als hii weer op de been is. Je zoudt het immers liever van hem hooren, niet waar. zelfs al wilde ik spreken „Ja, misschien wel. .Maar hoe weet jij dingen van George, die ik niet weet „ik heb het geheel bij toeval ontdekt. En George vilde niet, dat ik het jou vertelde. Hij wilde je sparen, zoolang hij kon." „Hij heeft dus toch een geheim zooals die brief zeide die nagemaak te brief „Als dat zoo is, weet ik er evenmin van als jij behalve, dat er iemand is, die hem kwaad wil doen, en hem gaar der notarissen, bewijst de iiooge wijze, waarop het ainbt wordt uitgeoefend. Met de beste wenschen voor den bloei van de broederschap en de hoop dat de verschillende excursies, die op het pro gramma staan, goed mogen slagen en (ie beste herinneringen mogen achter laten, eindigde spr. De voorzitter van de broederschap, de heer Ch. Miseroy, uit Amsterdam bracht namens de leden dank voor de woorden van den burgemeester en voor de vriendenlijke ontvangst. Het is 8 jaar dat de broederschap te Middelburg ver gaderde en het is niet toevallig, dat na Maastricht weer Aliddelburg werd ge kozen. Zeeland werd thans aangewezen, omdat steeds de trouwe Zeeuwen zoo hartelijk en ongekunsteld hebben ge toond gehecht te zijn aan hun geboorte grond en van Zeeland kiest men na tuurlijk de hoofdstad, de prachtige goede, oude stad Middelburg. De stad waarin men geen stap kan zetten of men wordt herinnerd aan het verleden van het Vaderland, dat wellicht beter was als het heden, maar toch doet dit alles onzen nationaien trots goed, een trots, waaraan vele andere landen een voorbeeld zouden mogen nemen. Met de beste wenschen voor Middelburg en Zeeland eindigde de voorzitter. Met de woorden van beide sprekers betoonden de aanwezigen instemming, waarna de eerewijn werd aangeboden. Na een photografische opname der aanwezigen begaven allen zich naar den Tuin op het Noordbolwerk, waar het Middelburgsch Muziekkorps ter eere van de notarissen een concert gaf. Er werd een afwisselend programma uitgevoerd, waarvan inzonderheid het eerste nummer na de pauze de instem ming der notarissen verwierf, dit was namelijk een nieuwe marsch van den heer .Viorks, welke hij genoemd had de Miseroy-Wertheim marsch deze nieu- de compositie daarmede opdragend aan den voorzitter en den secretaris van de Broederschap. Na de uitvoering van dit nummer be traden de hëeren .Miseroy en Wetheim de tent, terwijl de leden van de Broe derschap zich daarvoor verzamelden. De heer Miseroy sprak den heer Morks en het korps toe en zeide, dat men de aangenaamste herinneringen heeft aan 1912, toen men met den heer Morks kennis maakte. Als bewijs van hoogachting en sym pathie overhandigde hij den heer Morks een fraaien lauwerkrans. De muziek zette fanfares in, de nota rissen gaven blijk van groote instem ming met de gesproken woorden en op de tonen van den nieuwen marsch maakten zij een wandeling door den tuin. Nog slechts één nummer zouden de gasten aanhooren. want het feestpro gramma riep hen naar de sociëteit „de Vergenoeging", waar zij werden ont vangen door de kringen Middelburg en Zierfkzee bij monde van den voorzifter van eerstgenoemden kring, den heer Joh. Pilaar uit Goes, die allen welkom heette en er op wees.dat het programma der feestelijkheden eenigszins afwijkt van hetgeen hij verleden jaar in Maas tricht toezegde. Hij sprak toen van een zeetochtje, maar de algemeene voorzit ter meende dat de zee nog niet voldoen de veilig is. En spr. geeft toe, dat het een ramp voor de broederschap zou zijn als 140 notarissen tegelijk veronge lukten en dit zou het ook zijn voor het geheele Nederlandsche volk. Er werd ne zou willen dooden, als hij kon." ..Wat een ellendeling wat een dui vel 1" „Nu. zie je, die ellendeling, die duivel leverde een gevaar op. George wist dat. ofschoon hij na zijn ongeluk niet sterk genoeg was er het hoofd aan te bieden en het te overwinnen. Wensch je. nu je dit hebt gehoord, nog met hem te trouwen „Meer dan ooit „Zelfs als er aan den anderen kant ook eenig recht was Weet je zeker heel zeker, dat ie met George zoudt wil len trouwen, welke moeilijkheden hij zich ook op den hals mag hebben ge haald, liever dan hem op te geven en tot ons vreedzaam leven terug te kee- ren „Alsof ik terug kon riep Nira. „Al was George een moordenaar, dan zou ik hem nog huwen. Dan wist ik, dat hij het in zelfverdediging had gedaan Het eenige. dat ons zou kunnen scheiden, zou zijn, dat hij meer hield van een ander dan van mij." „Ik denk, dat wij allemaal zoo zijn zeide Daura. „Nu, hij bemint niemand anders dan jou en za! dat nooit doen, omdat niemand een andere vrouw zou kunnen liefhebben na jou. En zou je vandaag met hem willen trouwen, als hij tot zich zeiven kwam, liever dan ge vaar te loopen, nooit met hem te kunnen trouwen (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 1