islets LAARS itbod© De Huwelijksdag DONDERDAG 3 JUNI. mm nl *8®e JlMtirttaiUi LIJN inbledlngts taanvragm, ERSOON SOON tföEIM RKVROUW MEISJE] (SJE, GEMEENTEBESTUUR KAMEROVERZICHT. FEUILLETON *N'D WO< *wa«iwfiiwwrwit«dn<i Vfa&rtfxt) s>a^ -Azië aatschappij, am, alwaar iaar zijn. ASSAIV 2535 ïnteerd middel tegei ebele of geduria (Geh. Ziekten.) 3 en 4 ELS van Dr. Pieters I. 1.80 een verkrijgbaar bij j. „SANITAS". Sf. Jacobstraat Sanitas, postbox spoedigste gevraagd ran den spoorweg- org kunnende stor- vervoegen agent gen. nd een flinks hat bezorgen der COURANT" In vijken, des namid- t Zich aan te het Bureau Kleine de in aanbouw ■'"ek Koj>ing?wf$ 5RS, Aannemer. n halfwas of flinke ;erij van EIGEN Beursplein. den winkel LERUM.Waistraat. res: Lepelstraat 2 I flink aankomend sNieuwendijk 8. raagd. Viiss Courant". zegens ziekte der een net muren. Adresbur. t". Mastschappij w inTurt Mi ddelburf tterdam. Y iws. m i T.ffl. Mr Ti». ffl 7 Juni 7 II 7 gen wordt Woens- rdag I? uur v.fflr te bekomen: NV Transporten .v.b.ErvenG VOS) B. eenhoorn! noosterhout, Gebrs. buiten VLISS1NGSCHE COURANT ADVERTENTIEPRIJS Van 14 regels: voor iedere -."egel meer 24 cent; bij abonnement spe ciale prijzen. Reclames 43 cent oer regel 'Dienstaanbiedingen en dienstaanvragen zan 1—5 regels 50 cenrtiedere regel meer :i2 cent, bij contante betaling. Familieberichten van 16 regels ƒ1.55, -iedere regel meer 24 oord. ABONNEMENTSPRIJS Voor Vlissingen en gemeenten op Wal cheren 2.per drie maanden. Franco - door het. geheele rijk f 2:30. Week-abon- i oementen 15 cent Afzonderlijke nummers 4 cent ONTEIGENING BETREFFENDE VERBETERING VAN 'DE- üAVEN VAN VLISSINGEN. N De' Burgemeester der gemeente Vlissin- gen maakt bekend, dat de stiikken, bedoeld bij art. 6 en ter voldoening aan art. 7 der wet van 28 Augustus 5,851 (Staatsblad no. 125.)betreffende verbetering van de haven van'Vlissingen, voor zooveel dat werk in die gemeente is gelegen, .ter secretarie van die gemeente ter inzage van-een ieder zul- lem worden nedergelegd van 7 Juni tot en met 11 Juli 1920 en dat belanghebbenden binnen dien termijn hunne bezwaren mon deling of schriftelijk moeten opgeven- aan het college van Burgemeester-en'.Wethou ders. Vlissingen, 31 Mei 192CL De Burgemeester voornoemd, VAN WOELDmEN. TWEEDE KAMER. Vergadering vanWiaensdug. De obstructie is in-voilen gang.' Het ■voorstel van den voorzitter, om de in- 'terpellatieTDuys over de loongrenzen van de invaliditeitswet, aan het eind der agenda te plaatsen was het onder werp. De heer Duys wenschte een meer vooraanstaande plaats op de agenda «en óm dat te verdedigen sprak hij drie kwartier. Toen de heer van den Tempel tot 2.25. Ete rechterzijde is bijna geheel afwezig en .wacht in de koffiekamer, de vrijzinnigen dwalen ook weg. Toen .de geheele rechterzijde verdwenen was, ging een deel der socialisten aan de rechterzijde zitten. Nadat van 2.25 tot .2 55 de heer Koltliek had gevuld, stelde .de heer Bongaerts voor om de beraad slaging te sluiten, hetgeen met 59 (ai— -gemeene) stemmen werd aangenomen. De sociaal-democraten en .de com munisten hadden de zaal verlaten. !Het voorstel van den voorzitter, om de interpellatie-Duys achteraan op de agenda te plaatsen werd aangenomen met 58 tegen 17 stemmen. Maar tóen begon het opnieuw, want de heer Kolt liek vroeg zijn motie over de artilerie- inrichtingein aan de orde te stellen. De voorzitter stelde voor den spreektijd op 5 minuten te stellen, doch over dat ■voorstel zette de heer Duys weer een obstructie-boom op; hij probeerde daar bij eenige maien om door schorsing der vergadering te vragen, zijn rede mor gen te kunnen voorstellen. De voorstel len werden echter verworpen. Een voor- stel-Bongaerts, tot sluiting, werd aan genomen. En zoo ging het voort, totdat eindelijk de interpellatie-Schaper werd bereikt, waarbij eerst weer de obstructie begon over den duur van den spreek tijd. Morgen de interpellatie. (Naar het Engelsch) Door M. HELLEMA. 48) Hamar, die onder den maaltijd mu ziek had gemaakt en nog weer eens „De Marsch der Cameronsche mannen" had gespeeld, kreeg van Lord George Level te wachten en Lady Daura's aan wijzingen te volgen. De oude man werd mét zijn instrument buiten de studeer kamer geplaatst, en de dansmeesteres met haar langen, tamelijk norschen ieeriing gingen samen naar binnen. „Begin maar met de feeëndans, Ha- mar," zeide Daura. „Later zal ik je wel om iets anders vragen." HOOFDSTUK XI. Nooit had Daura meer moeite gedaan om zich mooi te kleeden, dan dien avond voor den maaltijd en toch had haar costuum niets van een gewone di nerjapon. Zij had zich inderdaad voor bereid op het effect, dat zij op Troy wilde maken, als zij den zwaarddans voor hem danste. Haar zijden rok, van het tartan der Scores, was kort en reik te slechts tot de enkels, en liet schar- lakenroode Zijden kousen zien, welke pasten bij de schoentjes met hooge hak ken en zilveren gespen. Haar laag uit gesneden- lijfje was wit en eenvoudig gemaaktmaar daar het famiiietarfan De obstructie in de Tweedt Kamer is gisteren begonnen. De heerVan'den Tempel (SD.A.P.) hield een rede van 35 minuien. De heer Kolthek (S.P.) 'wenschte nog niet tot sabotage over te gaan. doch hij meende dat het er wel van za! moeten komen. (Intusschen bevond zich niemand meer op de banken dei rechterzijde. De heeren Troelstra, van Zadelhoff. Brau- tigam, J. ter Laan, Duys en L. M. Her mans namen als „figuranten" aan de rechterzijde plaats). In den breede betoogde de heer Kolt liek verder, dat de interpeUatie-Duys zeer urgent is. (Genoemde sociaal-democraten gin gen weer naar hun banken terug. Di verse leden van rechts hernemen 'hun plaatsen). Nadat de heer Kolthek ruim een iialf uur had gesproken, deed de heer Bon- gaerts (R.-K.) mede namens eenige an dere leden van rechts een voorstel tot sluiting der debatten. Dit voorstel gaf aan de sociaal-demo craten aanleiding om de zaal tijdelijk- te veriaten. Het voorstel werd met 58' tegen 0 stemmen aangenomen. Het voorstel van den voorzitter om de interpelatie-Duvs achter op de agen da te plaatsen, zou thans in stemming worden gebracht, doch hiertegen ver zetten zich heftig de heeren Duys en Troelstra, die betoogden dat het voor- stel-Duys moet voorgaan. (Rumoer ter rechterzijde werd geroepen stem men De heer Duys wenschte stemming over een voorstel om zijn voorstel éérst in stemming te brengen. Nadat dit voorstel-Duys was ver worpen, kwam het voorstel van den voorzitter in stemming. Het voorstel van den voorzitter werd met 58 tegen 17 stemmen aangenomen. De interpellatie-Duys werd dus achter aan op de agenda geplaatst. De heer Kolthek (S.P.) stelde thans voor, om zijn motie inzake de artillerie inrichtingen als vredes-bedrijf te be handelen vóór het ontwerp-revolutiewet. De voorzitter stelde voor, den spreek tijd hierover op ten hoogste 5 minuten •te bepalen. De heer Duys (S.D.A.P.) vroeg en verkreeg over dit voorstel van den voor zitter het woord. Hij betoogde, dat hij onmogelijk in 5 minuten de urgentie van die motie kan aantoonen. Allerlei zaken brengt hij hierbij ter sprake. In een langdurige rede concludeert hij, dat het dan maar beter is, het parlement af te schaffen, als er toch niet meer gesproken mag worden. Wil de meerderheid de minderheid onderdrukken, dan moet zij de gevol gen daarvan maar ondervinden. Spre ker vraagt of het vrijzinnige deel der linkerzijde bereid is, zich door de rech terzijde te laten knevelen. Te 4 uur 15 stelde de heer Duys na 5 kwartier te hebben gesproken voor, om zijn rede morgen te mogen voortzet ten. Dit voorstel werd met 58 tegen 16 stemmen verworpen. De voorzitter deed een beroep op den beer Duys om de waardigheid der Ka mer roet in gevaar te brengen. De heer Duys zette daarna zijn rede voort, betoogend dat het de rechterzijde is, die daarvan de schuld draagt, in dien de waardigheid van het parlement wordt verkracht. voor kleeding meest wit en rood was (het geleek zeer op dat der Sfnarts) was er geen Strenge afscheiding tus- schen lijfje en rok en de sjerp van tar tan, welke over den eenen schouder ge slagen was, harmonieerde met het ge heele costuum. Haar haar was in dichte vlechten om het hoofd gelegd en werd slechts vastgehouden door vier groote schildpadden haarspelden met zilver versierd, welke schitterden tusschen de donkerroode goJven. Annira, die naar 't kieeden harer zuster zat te kijken, had haar aangeraden, meer haarspelden te nemen. „Weet je, als je na den maaltijd gaat dansen, dan zal je haar zeker losgaan," zeide zij. Maar Daura had geglimlacht en hare schouders opgehaald, „ja, dat weet ik wel," antwoordde zij droogjes. En Nira, die een oogenblik verwon derd was geweest, had weldra haar be doeling begrepen. „Kleine kat lachte zij. Je bent het niet vergeten Dat wat Daura niet vergeten was, was natuurlijk de gedenkwaardige avond, toen George Conway Nira voor het eerst zag, terwijl zij den zwaard dans danste voor een weddingschap, en haar haar was losgegaan. Toch was zij blijven dansen en Conway had haar later gezegd, dat haar rood haar hem had betooverd. dat vlammende haar had zijn hart in brand gestoken. Daura's haar, ofschoon vele graden donkerder, was even-lang, even dik en even golvend als dat van Annira. Na die vraag en het antwoord daarop en de begrijpende lach zeide Annira niets meer. Zij dacht, dat Troy een vriend van Nederland en Beigië. De Brusselsche correspondent: van ..de Maasbode" seint Minister Renkin, de minister van bin- nelandschc zaken, die, gelijk men weet, Zondag een rede hield tegen het N'eder- landsch-Belgische verbond, is heden af getreden. Hij zal opgevolgd worden door mi nister Jaspar, die lot nu toe het departe ment van economische zaken beheerde. Wouters d'Oplinter, afgevaardigde van Leuven, zal minister'voor economi sche zaken worden. Alle bladen zijn het er over eens, dat Renkin is heengegaan om zijn geschil met de andere leden van de regeering inzake de Nederlandsch-Belgische 'kwestie. in zijn ontslag-schrijven aan Dela croix zou Renkin o.m. verklaard hebben dat hij niet langer mede de verantwoor delijkheid wenschte te dragen van de internationale politiek der regeering. Hij herinnen er aan, dat hij in Maart, toen de regeering het Nederlandsch- Belgisch verdrag had opgesteld, zijn collega's gewaarschuwd had, dat hij 't land zou wijzen op het dreigende ge vaar. Sinds dien was hij feitelijk demissio nair. De botsing moest komen en het heeft velen bevreemd* dat Renkin zoo lang in het Kabinet heeft kunnen zete len en tegelijk lid kunnen zijn van het comité voor nationale politiek. Op den katholiekendag te Marche heeft hij zulks genoeg bewezen en dat heeft den doorslag gegeven. De Wielingen-kwestie. Het „Handelsblad" betoogt, dat er reeds vóór den oorlog tusschen Neder land en België verschil van meening be stond over het bezitrecht van de Wielin gen en dat het onder die omstandighe den begrijpelijk is, dat Nederland tij dens den oorlog zich niet op dat bezit recht beroepen heeft, maar dat zulks nog geen afstand van dat recht betee- kent dat in overeenstemming met Bel gië besloten en plechtig verklaard is, de beslissing over de Wielingen-quaes- tie aan te honden dat de Belgische re geering, door in strijd met die verkla ring en overeenkomst eensklaps op een beslissing in de Wielingen-quaestie en erkenning van hart aanspraken aan te dringen, in strijd met de goede trouw heeft gehandeld. Het sluiten van een contract, dat trots het feit, dat alle concessies van onze zijde komen, de goede verstandhouding niet herstelt, heeft, zegt het blad, voor ons geen waarde, zoodat afbreken van .de onderhandelingen, bij de gebleken geestesgesteldheid van het Belgische volk, thans geen euvel is te achten. Intusschen hoopt het blad, dat onze regeering ten spoedigste de stukken zal openbaar maken, waaruit ondubbelzin nig blijkt, dat dezerzijds thans de Wie lingen-quaestie niet is opgeworpen. Het is onwaar wat van Belgische zijde wordt gezegd, dat de Belgische regee ring de zaak in haar statu quo wilde laten en onze regeering zich daartegen heeft verzet. Beiden waren het erover eens, dat men zich tot een verklaring in de commissie van veertien zoude bepa len. Deze verklaringen zijn blijkbaar in de vergadering van de commissie van 23 Maart afgelegd. Niets zal dus ge makkelijker zijn dan door overlegging van het proces-verbaal dier vergadering George was en zij vond het een heer lijke gedachte dat hij en Daura elkaar misschien lief zouaën krijgen. Dan zou Daura ook in Amerika gaan wonen, en de zusters zouden elkaar dikwijls zien. Lord Gorme zou hen beiden natuurlijk bezoeken, en eens per jaar zouden zij allen vereenigd 'zijn in hef kasteel Du- nulm misschien voor het Kerstfeest of voor het herfstbal en de spelen. Het was een heerlijke droom, en Annira zag er niets vreemds, niet onmogelijks in. En indien Daura opzettelijk Troy wilde betooveren, zooals zij onopzettelijk George had betooverd nu, dat was zeer natuurlijk en romantisch. Nira's lach was een vroolijk lachje van zuiver genoegen. „Nu zal ik een vertooning voor u houden ter eere van uw verjaardag," zeide Daura, toen de les in de studeer kamer was afgeioopen, en zij haar leer ling behoorlijk had geprezen. „U her innert zich, dat mijn vader van den zwaarddans sprak? Nu, ik zal trachten dien voor u te dansen, zoo goed als een vrouw dat vermag." Zij onderzocht den vloer met de punt van een scharlakenrood schoentje, dat een eigenaardigen vorm had, wijder bij het gewricht en uitloopend in een lange, scherpe punt aan de teenen. „Ik denk, dat het wel zal gaan," ging zij voort toen, ziende, dat Troy's oogen gericht waren op den bevalligen rooden enkel in het kleine voetje met den schitteren den gesp. „Deze schoenen werden ge dragen door mijn overgrootmoeder, zij danste daarin met Prins Charlie op het van deze overeenkomst te doen blijken. De Belgische regeering heeft den in druk gewekt, alsof zij, om redenen van binnenlandsche politiek, zoo niet erger, de onderteekening der fractaten heeft willen voorkomen. De ex-keizer. Door het Belgische Senaatslid- Asou zijn aan den minister van buitenland- sche zaken de volgende vragen gesteld: 1. Tijdens de besprekingen in den Se naat op 12 April jl. had ik den minister een vraag gesteld, die tot nu toe onbe antwoord is gebleven. )k neen: daarom de vrijheid haar opnieuw aan de orde te stollen. Het vredesverdrag bepaalt, dat de geallieerde en geassocieerde mogend heden den ex-keizer van Duitschland in staat van beschuldiging zullen stellen wegens vergrijpen tegen de internatio nale moraal en schending der verdra gen. Het vredesverdrag bepaalt tevens, dat een internationaal gerechtshof zal worden ingesteld, om Wilhelm II te be rechten met alle waarborgen voor het recht van verdediging. De minister heeft verklaard, dat Hol land op het verzoek om uitlevering stel selmatig een weigerend antwoord gaf, maar een beschuldigde, die weigert te verschijnen, kan bij verstek veroordeeld worden het recht moet zijn loop heb ben. Zal het gerechtshof, waarin voor zien is door het vredesverdrag, niet bijeenkomen om den schuldige bij ver stek te veroordeelen Zal België, als mede-onderteekenaar van het verdrag, en dat toch zeker gegronde redenen heeft om te eisehen, dat het recht zijn loop hebbe, geen handelend optreden van de geallieerde verlangen 2. De dagbladen meidden eenige da gen geleden, dat de Nederlandsche re geering. door tusschenkomst van het secretariaat-generaal van den Volken bond, aan de commissie, belast met het voorbereiden van een ontwerp voor het Internationaal Permanent Gerechtshof, heeft doen weten, dat zij het ten zeerste op prijs zou stellen, om de commissie in Den Haag te ontvangen, waar het Vredespaleis ter beschikking der com missie zou worden gesteld, en dat de beslissing van de commissie, waarin nok Belgische vertegenwoordigers zit ting hebben, nog niet bekend was. Is de minister niet van oordeel, dat liet zonderling zou zijn om in de hui dige omstandigheden dit aanbod van Holland te aanvaarden, op gevaar af het vreedzame en aangename verblijf, dat de Nederlandsche regeering aan Wil helm II heeft verzekerd, te verontrusten door de nabijheid van het Int. Perma nente Hof van Justitie of van zijn com missie De nieuwe Zondagswet. Dat de rechtsche groepen op het punt van de Zondagswet niet eenstemmig denken, is voldoende bekend. in de christ.-historische „Nederlan derkomt thans een artikel voor, naar aanleiding van de indiening der nieuwe Zondagswet. Het blad herinnert er aan, dat het het vorig jaar over Zondags wetgeving het volgende schreef „Wat is de plicht des wetgevers? Hij laat de Zondagsheiliging over aan wie daaraan behoefte heeft beschermt haar zelfs voor zoover noodig, b.v. voor het rustig houden van kerkdiensten bevordert inzonderheid den rustdag ten behoeve van de arbeidersbevolking maar ziet daarbij niet de behoeften van anderen voorbij, en sluit daarom niet groote bal te Holyrood. Als ik daar niet goed in danste, zou ik geen echte Score zijn Maar u zult zien Wilt u die twee zwaarden eens van den muur ne men, die daar boven den schoorsteen mantel onder het portret van mijn grootvader hangen Troy gehoorzaamde en vroeg zich af, wat er met die wapens moest gebeuren, want hij had nog nooit een zwaarddans gezien en nog nimmer een hoorén be schrijven door zijn moeder, Margaret Cameron. Hij gaf de twee gevaarlijke oude wapens aan Daura, denkende, dat zij ze onder liet dansen in de handen zou houden maar zij lachte en verzocht hem de zwaarden op den vloer te leg gen, met gekruiste klingen. Toen hij dat heel nauwkeurig had gedaan volgens haar aanwijzing, verzocht zij hem te gaan zitten op een op een troon gelij- kenden stoel en te denken, dat hij zich in een loge in den schouwburg bevond. Toen ging zij naar de deur en riep, „Hamar, speel Gillie Cailium Er was geen andere aanwijzing noo dig. Het was voldoende Hamar be greep het en begon, nadat zij de deur had gesloten, de melodie te spelen, wel de zij had bevolen, zoodat de muziek zacht in hunne ooren klonk met een melodieuse rhytmus. Terwijl de fluit speler de inleidende accoorden speelde, naderde zij de gekruiste zwaarden. Met de ontbloote, blanke armen in de zij en met opgeheven hoofd stond zij in af wachting, het eene roode voetje achter het gevest van het eerste zwaard. Daarna bewoog zij zich op het teeken onvoorwaardelijk elk postkantoor en verbiedt niet het ioopen van treinen. De overheid stelt de museums open voor liet publiek, belemmert niet een tentoon stelling en evenmin openlijke lichaams oefening omdat zij erkent dat al deze dingen op zich zelve goed zijn en een ontspanning voor velen, die op de werkdagen voor de groote massa onbe reikbaar is, terwijl ieder die in dat alles Zondagsontheiliging ziet vrij is van die ontspanning geen gebruik te maken." Het blad betoogt, dat de regeering met haar huidig wetsontwerp juist doet wat niet op haar weg ligt en vreest na deel voor de christelijke levensopvatting als de Zondagsrust, volgens het ont werp van gemeentelijken verkiezings strijd wordt en de gemeenten een vrij brief krijgen om van de „hooge levens opvatting" der wet af te wijken. Het eenige goede in het ontwerp acht het blad de bepaling die rust in de na bijheid der kerken verzekert. Tegemoetkoming wegens gescheiden leven van het gezin. De minister van oorlog heeft bepaald dat gehuwde beroepsmilitairen, welke gescheiden van hun gezin moeten leven in verband met den heerschenden wo ningnood en zich zonder dat de be langen van den dienst zich hiertegen verzetten, eiken dag naar hun woon plaats kunnen begeven inpiaats van de vastgestelde toelage een abonnement voor spoor, tram of boot voor rijks rekening zulen ontvangen. Het al of niet genieten van de toe lage of een abonnement is aan het oor deel van den commandeerenden officier overgelaten. Schoolreisjes. Het hoofdbestuur van Volksonder wijs is zeer erkentelijk voor de gunstige beslissing van de spoorwegen, dat de afgifte van gezelschapsbiljetten voor uitstapjes van kinderen, vanaf Juni weder is hervat. Ze zullen worden verstrekt voor op zijn minst 20 kinderen, jonger dan 15 jaar, onder geleide. Voor elk kind moet dan betaald worden voor een reis heen en terug een derde gedeelte van een gewone enkele reiskaart één geleider vrij op elk 20-tal en een overblijvend deel. Deze biljetten duren drie dagen. Bij ongunstig weer kan de reis verval len of worden uitgesteld, als daarvan één uur te voren kennis wordt gegeven aan het station van afreis. Op Zon- en feestdagen en den dag daarvóór wor den de biljetten niet verstrekt. Rotterdam en Antwerpen. Gedurende de maand Mei zijn te Ant werpen aangekomen 705 schepen,waar van 628 stoom- en 77 zeilsehepen.totaa! 936,653 netto tons. Wij laten hieronder volgen een ver gelijkenden staat van de liavenbewe- ging van Rotterdam cn Antwerpen Rotterdam Antwerpen 1920 schepen n. r. t. schepen n. r. t, januari 423 538.246 570 721.221 Februari 236 432.972 613 698.236 Maart 155 237.934 691 838.257 April 181 325.560 648 899.744 Mei 482 582.057 705 936.653 Tot. 1537 2.116.769 3227 4.094.111 De voor Antwerpen opgegeven cijfers der nefto-tonnenmaai zijn die volgens Belgische berekening. Om deze gelijk te maken met de hier gebruikelijke berekening, moeten deze Cijfers met 15 verminderd worden. der muziek met den Pas de Basques, een pas, zoo levendig, zoo bijzonder bevallig, dat zij geleek op een jeugdige dryade, dansende voor de opkomende zon. Steeds vlugger werd het tempo van Hamar's muziek steeds sneller danste het meisje, terwijl hare voetjes met de zilveren gesp als een regenboog voorbijfladderden, binnen en buiten dé gekruiste zwaarden, maar die nooit aanraakten, Troy zat stil in'den grooten stoel, waarin Daura hem had geplaatst, ter wijl zijn hand de gebeeldhouwde eiken leuning zenuwachtig vastklemde. De wilde, barbaarsehe muziek deed het bloed sneller door zijne aderen stroo men, en de schoonheid v dat, zooals ze daar voor hem danste, hem alleen scheen te behooren, be dwelmde hem geheel. Onvermoeid danste zij voort. Hare oogen schitterden als sterren de blos op hare wangen werd donkerder. Hare eenigszins geopende en glimlachende lippen waren rood als koraal. Haar ste vige, jonge borst, wit als het luchtig bekleedsel, golfde op en neer met haar diepe ademhaling in den woesten dans. Toen plotseling viel er een groote scliildpaddenspeld uit haar haar op den vloer, gevolgd door nog een en nog een, maar zij lachte en danste voort en toen viel het haar naar beneden in twee groote vlechten, die langzamer hand losgingen en in donkerroode gol ven haar zwevend lichaam omhulden. (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 1