:ieren NECHT ONGEN De Huwelijksdag IZEN, tsaimagm. LNER iaaister if bode WOENSDAG 26 MEI. :r's tonic ONGEN GEMEENTEBESTUUR BINNENLAND FEUILLETON wto» 122 NK-STOOMBOOT stfreding e Stoomvaart, gage verhoogingen van Voor genoemde omst in lndië in fe op een gage van verhoogingen var. ing van f60.— per te richten aan de Itlaan 30, den Haag. 1 Aken, Apofheker- e Selzaete, België, d Geneesmiddel Zenuwlijders. r flacon f2. iot voor Holland A Schuite Co., aar bij de bekende rs. KOOP ifzonderlijk, 2 goed 5 kamers, keuken, gelegen op goeden inger. ett X. Y. Zbureau it". LOHEN COLLIER met iet datum). Tegen ug te bezorgen TE KOOP Een met TUIN, te O. Cevaalsweg B 194. NHEER, Paspoort- u b u r g. end llotei Café Restau- I letters D. C bur. It". fesMej. HAARS- ltraat. TUB. 12 ur T. 1111. Y.m. in Jl, f 25 per maand ■woning, zoo spoe- pdiensttreding N. 8., bureau pugge I worden, loon 7 a podbakkerii P. C. GOETHEER. „Vliss. Courant". JfESSELINK, Ko- Iraagt tegen 15 juni ftte >nd Mi d d elburg iter dam. t. Eott. ra.i" bekomen: -N.V. Transport en jv.h.Erven G.VOS) B. EENHOORN) lOOSTERHOUTl Gebrs. BUITEN- VLISS1NGSCHE COURANT advertentie-prijs Van 14 regels ƒ1.voor iedere regel meer 24 centbij abonnement spe ciale prijzen. Reclames 48 cent per regèl Dienstaanbiedingen en dienstaanvragen van 15 regels 50 centiedere regel meer 12 cent, bij contante betaling. Familieberichten van 16 regels 1.55, iedere regel meer 24 cent. abonnements prijs Voor Vlissingen en gemeenten op Wal cheren ƒ2.per drie maanden. Franco door het geheele rijk ƒ2.30. Week-abon- nementen 15 cent. Afzonderlijke nummers 4 cent PERSONEELE BELASTING. Afkondiging van de kohieren der Personeele Belasting nos. I en la, dienst 1920. De Burgemeester van Vlissingen maakt bekend dat op heden bij hem ontvangen en aan den Rijksontvanger zijn gezonden de executoir verklaarde kohieren, wegens de personeele belasting nos. 1 en la,'dienst 1920 de daarop voorkomende belastingschul digen worden^uitgenoodigd om hunne aan slagen op den bepaalden tijd aan te zuive ren, ook ter voorkoming van vervolgingen en herinnert dat de bezwaarschriften binnen zes we ken na heden behooren te worden inge diend, terwijl de aangiften ter bekoming van ontheffing ingeval van verhuizing, moe ten worden gedaan bij den Directeur dei- directe belastingen, in wiens directie de aanslag is vastgesteld, zes weken na het verlaten van het perceel. En is hiervan afkondiging geschied wadr het behoort den 26 Mei 1920. De Burgemeester voornoemd, VAN WOELDEREN. Nederland en België. De redacteur van „de Maasbode'' te Brussel seint d.d. 25 dezer In Belgische politieke kringen heerscht vrij groote opwinding over de kwestie Wielingen en haar gevolgen. Men acht het zeer vreemd, dat Ne derland in Maart 'l.l. nog verklaarde de status quo inzake de Wielingen te handhaven en thans de volledige sou- vereiniteit zou hebben opgeëischt. Sommigen zijn van meening, dat Ne derland flezen stap zou gedaan hebben, om de teekening van het Nederlandsch- TBefglsch verdrag te verhinderen, doch van welingelichte zijde merkt men ons op, dat een dergelijke opvatting al te dwaas is. Anderen zijn van meaning, dat de na tionalisten van het Belgische ministerie van buitenlanösche zaken want er zitten nog altijd leidende persoonlijk heden, wier sympathie voor een impe rialistische politiek nog steeds niet is uitgedoofd minister Fly mans tot den bewusten stap zouden "hebben gebracht om zoodoende het verdrag met Neder land, dat zij vijandig gezind zijn, te dien mislukken. Wat er van zij, zeker is, dat minister Hymans, ais hij morgen in de Kamer zijn verklaring za!,afleggen over de njet-teekening van het verdrag en den eisch inzake de souvereinitcit van de Wielingen het geheeie parlement achter zich zal hebben. De Vteamsche leiders Poutet en Van Cauwelaert hebben dat, gelijk we reeds meldden, duidelijk verklaard. In diplomatieke kringen te Brussel erkent men., dat de kwestie zeer moei lijk is, maar men rekent er op, nog een oplossing te kunnen vihden. De „Soir", de „Indépendance" en de ».^ingtie.me Siècle" wijdden hedenavond artikelen aan de kwestie-Wielingen. Zij (Naar het Engelsch) Door M. HELLEMA. 41) ..Zij heeft maar vijf jaar geleefd na ons huwelijk. Daura was nog maar een klein kindje, toon zij stierf, maat Annira kan zich haar moeder nog herinneren. Ik geloof, dat de beide meisjes dikwijls over haar spraken als over een schoon ideaal. En ik nu, ik vref.s, dat ik geen goede vader ben geweest. Ik weet, dat ik zelfzuchtig ben. Ik heb meer gegeven om mijn boeken, dan om het gezelschap der meisjes. Ik heb mij opgesloten en mijn werk beschouwd als een troost voor vele teleurstellingen en ontberin gen. Toen Annira en Daura nog heel jong waren, verveelden ze mij maar dit zouden zij niet gedaan hebben, als ze Margaret's kinderen waren geweest. U, meneer Troy, ofschoon u uiterlijk niet op haar gelijkt, u hebt uw moeders glimlach. Ja, verwonderlijk, precies de hare Als ik u gisterenavond onder den maaltijd onbeleefd aanstaarde, het was niet onbeleefd bedoeld. U weet nu de reden." >,lk heb u niet onbeleefd gevonden", zeide Troy. ^.Het moet u toch in 't oog zijn gevat geven de twee standpunten weer en verklaren, dat België het zijne niet kan opgeven. Het „Vaderland" (niet het Brussel- sche, doch het Haagsche blad van dien naam) schrijft dat ct voor»ons Iarid niets bedenkelijks in zou zitten, indien België het verdrag met ons land niet wil onderteekenen, want onderteekent België niet, dan blijft het 'Scheldebe- wind zooais het is, <en' daar hébben wij niets tegen. Voorts komt er dan niets van de concessies, die ons. land België doet 'rn zake de kanalen, hetgeen ons zou spijten voor de Betgen. Moesten we dus met behoud van onze réchten op de Wielingen koopen met prijsge ving van het verdrag, dan zouden we niets verliezen, clan alleen het uit zicht op een spoedige'betere verstand houding met België, en dat zou ons spijten zoowel voor ons zelf als voor de Belgen. Bezuiniging staathuishouding. in de Tweede Kumer-vergadering •van 21 November l.L werd door den heer Rink een motie voorgesteld en 'dienzelfden dag aangenomen, waarbij de Kamer als haar oordeel uitspreekt, dat de meest mogelijke zuinigheid in de huishouding van den Staat noodzake lijk is en de regaering uitgenoodigd wordt maatregelen te nemen, \vaardoor meerdere zuinigheid verkregen zal worden en aan de "Kamer me'dedeeling te doen van hetgeen de regeering ver meent in deze te moeten verrichten. Naar wij thans vernemen, is aan die motie onlangs een 'begin van uitvoering gegeven, in dezen zin dat door het de- •partement van financiën een voorstel is uitgewerkt in de fichting dier motie, 'hetwelk om advies "is gesteld in handen van het college van secretarissen-gene raal der verschillende departementen van Algemeen Bestuur. Dit -advies zal eertang worden uitge bracht. De Volkenbond. "Wij vernemen van het ministerie van buitenlandsche zaken, dat van het se cretariaat van den Volkenbond bericht is ontvangen, dat de meerderheid der leden van de commissie, belast met de voorbereiding van een ontwerp voor 't 'permanente rlsof van internationale ju stitie 's-Gravenhage als plaats van bij eenkomst der commissie heeft gekozen. Het secretariaat van den Vdlkenbond heeft ingevolge ,daarvan cle commissi uitgenoodigd den 11 juni a.s. in het Vredespaleis aldaar bijeen te komen. "Venster-enveloppen. De directeur-generaal der posterijen en telegrafie maakt bekend, dat in veie gevallen, waarin- voor per post te ver zenden stukken "briefomslagen met doorschijnend adresvlak (zgn. venster- enveloppen) zijn gebezigd, de adressen onduidelijk, soms zelfs onleesbaar zijn, hetgeen de uitvoering van den post dienst emsfig belemmert. De onduide lijkheid is meestal een gevolg van het gebruik v-an minder goed doorzichtige vensters oï het-verséhciiven van den in houd in de omslagen. Dringend wordt aanbevolen zorg te dragen dat de adressen op de per past te verzenden stukken ook bij kunstlicht goed lees baar zijn. Bij gebruik var/ venster-enve loppen dient te worden gelet op de hoedanigheid van het doorzichtige ge deelte dér omslagen en moeten de in sluiten brieven zorgvuldig, wordtin ge vouwen, zoodat verschuiven tijdens het vervoer uitgesloten is. Bij nalatigheid in deze zal vertraging 'ui de verzea.ling „Ik zag, dat u soms naar mij 'keek.'t'n ik wist niet waarom. Verder' niet." „Maar u kunt mij toch wel iets ver tellen, .aangaande u zelf en uw moe der „Er valt weinig van haar te venellen, behalve dat zij een heldin was. Mijn vader kwam het verlies van zijn vermo gen nooit te boven. Dat knakte hem, Hij was vele jaren ouder dan moeder, weet u, bijna oud genoeg om haar va der te zijn. in zijn loopbaan heeft hij vele financieei'e crisissen doorgemaakt, maar deze laatste was te veel voor hem. Zijn hoofd geraakte in de war. Jarenlang was hij verlamd. Moeder zocht werk. Ze gaf les aan een meisjes school, en 's avonds placht zij stukken te vertalen voor een firma te Washing ton, waar wij woonden, een huis, dat veel zaken deed met het buitenland. Zij bekostigde de geheeie huishouding, zoodat wij nog in welstand konden le ven. Maar ik kon haar zoo niet zien werken, en na vaders dood, toen mijn broeder Dick en ik elf jaar waren, werd ik boodschaplooper in een winkel en studeerde 's avonds zoo goed mogelijk. Dick was anders. Hij had een vlug ver stand en begreep, dat het voor hem be ter zou zijn, een goede opvoeding te krijgen. Hij had ook gelijk. En het was wat moeder wilde, ik ben altijd een rollende steen geweest, maar ben er toch eindelijk in geslaagd heel wat mos te verzamelen, in weerwil van het spreekwoord. Doch het is te laat. Ik ben rijk, tg rijk, want wat ik heb, is en uitreiking der stukken, of wei onbe stelbaarheid het gevolg zijn. Congres S. D. A. P. De resolutie op het Congres der S. D. A. P. te Haarlem aangenomen, luidt in haar geheel als volgt Hef Congres der S. D. A. P. in Neder land, overwegende dat verschillende belangrijke partijen de Tweede Internationale hebben verla ten en dat de Duitsche onafhankelijke, de Fransche, de E/igelsche Ind. Labour en de Zwitsersche partij overleg met de partijen der Derde internationale po gingen doen tot „hergroepeering der rev. soc. krachten, gegrond op de tra- ditioneele principes van het Internati onaal Socialisme" dat, gezien het sectarisch en dictato riaal optreden van de zijde der Derde Internationale, die reeds bij voorbaat partijen als de Engelsehe Labour Party, de Zweedsche en de Hollandsche soci aal-democratie, benevens bepaalde ele menten in de bestaande socialistische arbeidersbeweging van elk internatio naal overleg wenscht uit te sluiten, de vrees is gewettigd, dat dit overleg meer tot scherper scheiding dan tot vereeni- ging zal bijdragen dat de S. D. A. P. geen enkele verant woordelijkheid wil dragen voor de voortzetting der bestaande verdeeld heid en onderlinge- gedaehtenwisseling tusschen de verschillende partijen en opvattingen vóór ailes noodig acht, om uit te maken, of de mogelijkheid van ééne Internationale ter bekamping van het imperialisme ter verovering van de politieke macht door het strijdende pro letariaat en den arbeid aan de verwe zenlijking van het socialisme bestaat verklaart zich in beginsel bereid, deel te nemen aan elk internationaal over leg, dat de reconstructie der internati onale tot een daadkrachtige arbeidsge meenschap der gansche socialistische arbeidersbeweging beoogt. Het Congres wijst beslist elke poging af, om door een soort dictatuur over de internationale socialistische arbei dersbeweging deze een bepaald pro gram en taktiek op te dringen. Het neemt met instemming acte van de ver klaring in de Straatsburger resolutie, dat rekening moet.worden gehouden met de arbeidersbeweging in Midden- en West-Europa, d>e haar arbeid tot sociale omvorming verricht in landen met vergevorderde industrieele ontwik keling en daarbij moet handelen in overeenstemming met de bestaande or ganisaties, vakvereenigingen en arbei derscoöperaties, en het meent, dat voor de verwezenlijking van dezen eisch het stellen van bindende regelen van arbei- derspolifiek, gelijk voor alle landen, een onmogelijkheid is. De revolutionaire toestand in Europa als gevolg van den oorlog en het vre desverdrag, de geestelijke opleving der •arbeidersmassa's en de tegenstand te gen hunne eischen, geboden door impe rialistische regeeringen en reactionaire groepen, zullen de beweging in alle landen steeds verder drijven op den weg naar de verovering der staats macht en hare reorganisatie in proleta- schen zin. In dit vertrouwen dient de wijze, waarop die verovering en reorganisatie in elk land zai geschieden, aan de vrije zelfbeschikking der partijen van eik tand te worden overgelaten, zoodat de Internationale, na vrije discussie van al le belanghebbenden, daaromtrent niet meer dan wenschen of adviezen kan formuleenen. Skvchts iop dezen grondslag z-iS! het voor niemand van «enig nut." „Niet voor u zelf ,,lk geef niets om mijzelf. Moede? stierf, eer mijn fortuin kwam ik heb haar niet kunnen helpen, zooals ik had gehoopt te doen. En nu het is,geen geld, dat noodig is om een altaar te "bouwen ter gedachtenis van mijn broe der. Het is gebeel iets anders Jets, dat u niet heeft „iets, dat ik heb na-ar ik hoop. Daar zullen wij echter niet over spre ken, als u 't niet kwalijk neemt. Lord Gorme." „Wij zullen over nieis spreken, dat u niet verkiest. Maar ik verheug mij, dat het lot u in mijn huis heeft gebracht. Ik ben meer dan blijde, u te zien, en vooral na met u te hebben gesproken. Gaarne zou ik denken, dat het u ook wat genoegen heeft gedaan. Ik hoop, dat u gelukkig heel gelukkig is on der mijn dak. Wij moeten vrienden wor den, na dit onderhoud vrienden in den besten zin van het woord. U moest mijn zoon geweest zijn." Onder het zeggen van deze woorden stak hij zijn hand uit, en toen was Troy genoodzaakt ze aan te nemen en den handdruk te beantwoorden. Maar in zijn hart voelde hij zich een verrader. „Dit maakt het moeilijker dan ooit om verder te gaan", dacht hij. „Zoo moei lijk, dat het onmogelijk zou zijn, als ais het niet moest worden gedaan. Maar dat moet. Er is geen andere weg mogelijk." mogelijk zijn, omtrent feiten, die een gemeenschappelijke actie vereischen en mogelijk maken, tot een daad te komen waarvoor de vestiging van één of meer secretariaten noodig is, waarin de gan sche Internationale permanent is verte genwoordigd door gedelegeerden, die deze vertegenwoordiging beschouwen ais de hoofdzaak van hun socialisti- schen arbeid. Daar voor het Congres der Tweede Internationale te Genève alle socialisti sche partijen zijn uitgenoodigd en het zeer twijfelachtig is of eenige andere internationale bespreking 't gewensch- te resultaat zal hebben, besluit de Par tij, hare deelneming aan dat Congres te handhaven. Pinksterdrukte. De wandelpier aan het strand te Scheveningen is gedurende de beide Pinksterdagen bezocht door 37,884 per sonen. Het vervoer op de electrische stads- lijnen te 's-Gravenhage bedroeg dit jaar op den Isten Pinksterdag 241,524 per sonen tegen 242,973 in het vorige jaar Op den tweeden Pinksterdag was dit cijfer 302,876 tegen 289,907 in 1919. Het totaal der beide dagen was dus 544,400 tegen 532,880 in 1919. Het vervoer per stoomtram Den Haag-Delft bedroeg op den lsten Pink sterdag 15,308 tegen 12,132 het vorige jaar en op den tweeden dag 19,539 te^ gen 16,365 het vorige jaar of het totaal 34,847 in 1920 tegen 28.497 in 1919. Het vervoer op alle fijnen der H. T. M. bedroeg dus op den 'lsten Pinkster dag 256,832 in 1920 tegen 255,105 in 1919. Op den tweeden dag was dit aantal 322,415 tegen 306,272 in 1919. Tet totaal vervoer op alle lijnen op beide dagen bedroeg dus dit jaar 579,247 tegen 561,377. De Rotterdamsche Electrische Tram wegmaatschappij heeft op den eeTsten Pinksterdag 188,706 en op den twee den Pinksterdag 248,990 passagiers vervoerd, in totaal 437,696. Met de Heen- en Weerbooten van de gemeentelijke veren zijn vervoerd op den l sten Pinksterdag 44,959 en op den 2en Pinksterdag 63.308 personen. De stoomboot-reederii Fop Smit <5 Co. heeft op de beide Pinksterdagen vervoerd 27,199 passagiers. VOORSTELLEN AAN DEN GEMEENTERAAD. Door Burg. en Weth. zijn nog de volgende voorstellen aan den gemeen teraad gedaan Bij openbare verpachting gehouden den 22 Augustus 1919, ter, overstaan van notaris J. C. Paap alhier welke ver pachting is goedgekeurd bij raadsbe sluit d.d. 22 Augustus 1919, no. 11, is o.a. verpacht aan de Naamlooze Ven nootschap „Imperial Continental Gas Association", gevestigd te Londen, een perceel weiland aan Velddam fort de Nolle, kadastraal bekend, sectie A no. 292, groot 1.48.20 H.A. voor een som van 375 per jaar. alsmede een perceel weiland aan den Kapoentjesweg, kada straal bekend Sectie B no. 205, groot 0.51.40 H.A. voor een som van 165 per jaar. een en ander voor den tijd van zeven jaar, ingaande 25 November 1919. In 'n overgelegd schrijven verzoekt ge noemde Vennootschap van haar pacht ontheven te worden onder mededeeling dat de firma F. Wibaut <5 Zoon genegen is de pacht van eerstgenoemd perceel en J. Sohier die van laatstgenoemd per ceel over te nemen. HOOFDSTUK XVIII. Het geluid, dat Daura hoorde, scheen in de kamer te zijn, toch waren er geen schuilplaatsen behalve de geslo ten kleerkast, de kleine ruimte achter de zware venstergordijnen, of de gor dijnen van het groote bed. Zij stelde een 'haastig onderzoek in en vond niets. Misschien was het geluid toch wel uit de gang gekomen, dacht zij. Janet had misschien iets laten vallen op den stcenen vloer, welke slechts in het mid den met een smailen looper was be dekt. Maar toen zij de deur opende, lag Janef nog op haar knieën, druk bezig met haar gewaande taak. „Is er niemand geweest vroegi Daura. „Niemand, Mylady." „Je hebt zeker wel een geluid ge hoord zoo iets als vailen „Neen, Mylady, ik heb niets ge hoord." „Dan", zeide Daura tot zichzelve, „geloof ik haasf, dat het waar is, dat liet spookt in de zwarte Bretonsche ka mer". Maar overluid zeide zij alleen, dat er nu niets meer te doen viel en dat Janet kon gaan. Toen Alastair en Vane van het kolf- balveld terugkwamen, tamelijk laat voor den lunch, droeg miss Erskine nog steejis de witte roos met de robijnen speld op haar borst. Daura had intus- schen tijd gehad om na te denken over het verlies van haar groen leeren kistje, en te besluiten dat, daar er niemand was, wiens hulp zij durfde vragen, zij Wij hebben hiertegen geen bezwaar en hebben derhalve de eer U voor te stellen aldus te besluiten. Door Burg. en Weth. wordt ter vast stelling aangeboden een ontwerp-be- siuit tot wijziging der gemeentebegroo- ting voor het dienstjaar 1919. Het zal U bekend zijn, dat ter bevor dering van den bouw van midden standswoningen bij Kon. besluit d.d. 6 November 1919, no. 51, voorschriften zijn gegeven betreffende de toekenning van bijdragen in de bouwkosten uit 's rijks kas. Bij genoemd Kon. besluit is bepaald dat de rijksbijdrage ten hoogste het drievoud mag zijn van het bedrag, dat voor hetzelfde doel uit de gemeentekas wordt beschikbaar gesteld en tezamen niet meer mag bedragen dan het ver schil tusschen de werkelijke bouwkos ten en anderhalf maal het bedrag van de kosten, die de uitvoering van het bouwplan in 1914 zou hebben gevor derd. Waar het gebrek aan middenstands woningen zich, mede in verband met de vestiging der marine, in belangrijke mate alhier doet gevoelen, hebben wij intusschen verschillende plans doen ge reedmaken, welke wij bij dezen de eer hebben uwe vergadering aan le bieden, zonder evenwel daaraan een bepaald voorstel om tot de uitvoering thans, in de gegeven omstandigheden, over te gaan, te verbinden. In de eerste plaats leggen wij over een plan voor den bouw van 13 één- gezinwoningen aan de Noordzijde van de Badhuisstraat, waarvan de stich- tingskosten in totaal zullen bedragen (naar raming) 149.390, waarvan 48.644.25 ten laste van het rijk en 16.214.75 ten laste der gemeente zou komen. Deze laatste bijdrage zou ech ter kunnen worden verleend in den vorm van bouwgrond, welke gratis zou kunnen worden ingebracht. De huur Van deze woningen zou op 680 moeten worden gesteld en de inkomengrens op 4800. Voorts bieden wij U hierbij aan een plan voor den bouw van 24 midden standswoningen aan den Singelweg tusschen de Scheldestraat en de Brou- wenaarstraat, waarvan de stichtings- kosten zijn geraamd op 255,610. Rekening houdende met den nog noo- digen aanleg van bestratingen, trottoirs en: plantsoenen, dan zal een subsidie noodig zijn van 114,748, waarvan 86.061 ten laste van het rijk en 28,687 ten laste van de gemeente. Wordt de benoodigde bouwgrond ad 3480 Mr. door de gemeente gratis ingebracht, dan kan de gemeentelijke subsidie met 20.880 worden vermin derd, zoodat 7807 of ongeveer f 325 per woning in geld behoeft te worden bijgedragen. De gereduceerde huurprijzen van de ze woningen bedragen f 550 en 565. Ten slotte bieden wij U hierbij aan een ontwerp voor den bouw van 2 eens gezinswoningen en 20 verdiepingswo ningen aan de Paul Krugerstraat. De stichtingskosten bedragen in totaal (naar raming) 186,750. Voor het bouwplan zal in tota'al 90,913.50 worden gesubsidieerd, waarvan ten ïaste van de gemeente zal komen 22,728.37'/2. Dit bedrag kan worden verkregen door den bouwgrond ad 1660 M' gratis in te brengen, waarbij deze kan worden gerekend op 6 per M'. of in totaal 9960. Het overige deel der subsidie, zijnde 12768.37^ zal door de gemeente in geld moeten worden bijgedragen. zelve het raadsel moest zien op te los sen. ,.lk zal na den lunch met Vane pra ten," besloot zij moedig. May dat was gemakkelijker gezegd, dan gedaan. Zij kon haar nicht en gast niet zoo maar beschuldigen van diefstal en wat kon zij zeggen om Vane te dwingen haar te vertellen, hoe zij de speld had gekre gen „Ik moet maar vertrouwen op een in geving van het laatste oogenblik,"dacht zij wanhopig. En het was haar onmoge lijk de oogen af te wenden van het ro bijnen hart, dat als een bloeddruppel op Vane's borst lag. Toen Annira niets vermoedend met een glimlach tegen haar nicht opstond om de tafel te verlaten, riep Vane „O, apropos, Daura, wanneer ga je meneer Troy zijn eerste les in Sehotsche dansen geven Er is geen tijd te ver liezen, weet je, als wij eer met hem willen inleggen op het bal." Lord Gorme zag van het eene meisje naar het andere, en toen naar Troy, met zijne wenkbrauwen opgetrokken van verbazing. „Heeft Daura aangeboden meneer Troy danslessen te geven?" vroeg hij met een belangstelling en nieuwsgierig heid, welke zijne beide dochters zon derling voorkwam, in den regel luister de hij naar hare plannen, zonder ze te hooren. Daura verwachtte, toen zij ant woordde, niets anders, dan dat haar vader het zou afkeuren. (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 1