SPORT INGEZONDEN STUKKEN BUITENLAND aan strand en duinen brengt, ver- zuime niet eens een kijkje te gaan ne men in het Strandhotel, dat wederom een verbouwing heeft ondergaan en thans aan de hoogste eischen voldoet. De directie van het Zeebad Vlissin- gen stelt alle pogingen in het werk om dit hotel tot een der voornaamste at tracties te maken en zij is daarin vol komen geslaagd. Vanaf Zaterdag zal hetzelfde orkest, onder directie van mevr. Sara Höflein- Bekker, dat daar het vorig jaar con certen gaf. wederom optreden. Het voornemen bestaat gedurende het badseizoen in genoemd hotel des middags van 46 thé dansant te ge ven, terwijl de avond-concerten bij gun stig weder op de terrassen zullen plaats hebben. Behalve in het Strandhotel worden ook dagelijks in het paviljoen „Wilhel- mina" concerten gegeven door de Hol- landsche dameskapel. Deze kapel zorgt voor voldoende af wisseling en liefhebbers van een goed ..strijkje" zullen zeker met genoegen een avond in het badpaviljoen door brengen. Wij vestigen er nog eens de aandacht op dat de prijzen van de strandstoelen en de baden eenigszins verhoogd zijn, zooais onze lezers reeds bekend zal zijn uit de officieele bekendmaking van Burg. en Weth. Voor bet ziekeuhuisfonds. Door de firma Pathé frères ie Parijs werden belangrijke uitvindingen en ver beteringen gedaan op het gebied der wetenschappelijke bioscoop-films» Enkele buitengewoon merkwaardige en levens zeer belangrijke van deze films zullen bij genoegzame deel name in het „Alhambra"-theater al hier op het doek worden gebracht. Deze films, die uitsluitend weten schap en natuur te aanschouwen zullen geven, zijn voor iedereen, van welke richting ook, even leerzaam als mooi. De bruto opbrengst dezer weten schappelijke avonden is bestemd voor het ziekenhuisfonds. Wij kunnen nog niet veel mededee- len van al het mooie wat dan zal wor den vertoond, doch enkele grepen uit de rijke collectie volgen hieronder. Men kan hieruit wel zien, wat deze avonden bieden. De waterkever en zijne larven de wortelrups de Chrysanthemums de bloedsomloop Röntgenstralen de groote Duizendpoot proeven op het gebied der eiectriciteit radio-telegra- phie en hare toepassing planten met zenuwen vleeschetende planten knop, biad en bloem de goudkever een ies over vloeibare lucht de klui zenaarskreeft wonderen op electrisch gebied. Deze films zullen worden afge wisseld door natuuropnamen.De prach tigste piaatsen en steden der wereld zullen dan op het witte doek worden getooverd. Enkele hunner zijn Een paar dagen in Londen Parijs en hare omgeving Nizza en omstreken een uitstapje naar Dinant langs de Range New-York de mooiste Spaansche ste den, met alle oude prachtige monu menten. Deze films zijn meestal ge kleurd. Er zullen meer dan 50 verschil lende opnamen worden vertoond, en beloven deze avonden dus zeer inte ressant te zullen zijn. De Kamer van Koophandel houdt Woensdag 26 Mei, des avonds 8 uur, een vergadering. Op de agenda komen de volgende punten voor Begrooting '921, rekening 1919, jaarverslag 1919 en verkeersmoeilijkheden Engeland Nederland. Vanaf 1 Juli zal. zooals wij reeds vroeger hebben gemeld, een latere avondverbinding voor de Zeeuwsche lijn worden verkregen. De laatste trein zal hier des nachts 12.28 arriveeren. Met dezen trein kan men des avonds tusschen 7 en 8 uur nog uit Amster- .dam, Utrecht en Arnhem vertrekken. De latere aankomst van dezen trein weegt zeker ruimschoots op tegen het voordeel dat verkregen wordt, dat men met alle deelen van het land een veel betere aansluiting heeft dan tot nog toe het geval was. Onze vroegere stadgenoot, de heer W. J. Ossewaarde behaalde dezer da gen het diploma van de Maatschappij tot Bevordering der Bouwkunst (B. N. A.) te Amsterdam. Voor het voorloopig machinisten-di ploma is gestaagd de heer J. F. C. Meijer, leerling van de De Ruyterschool. Gisterenmorgen is door een koe melker op de spoorbaan nabij Goes het geheel verminkte lijk gevonden van den 20-jarigen boerenarbeider Zwwonen de te Wissekerke, gem. 's Heer Arends- kerke. De jongeman is den vorigen avond door den laatsten trein naar Mid delburg overreden. Een been en een arm waren geheel van het lichaam ge scheiden. Door den Commissaris der Koningin worden Maandag 31 Mei a.s. bezocht de gemeenten Hontenisse, Ossenisse en Hengtsdijk. i SOUBURG. Vanwege het alhier opgerichte Christelijk Comité vai; Actie, waarin 12 organisaties vertegenwoordigd zijn, werden gisteren en heden aan de hui zen der ingezetenen tractaatjes ver spreid, ten doe! hebbende tegen het kermisvermaak te waarschuwen. A. s. Maandag en Dinsdag zullen de ze tractaatjes ook op de Souburgsche kermis rondgedeeld worden. GEMEENTERAAD VAN SOUBURG. in de gisteren gehouden vergadering van den gemeenteraad was afwezig de heer S. de Pagter de heer Jobse kwam later ter vergadering. Als eerste punt was aan de orde stemming over het voorstel van Burg. en Weth. om adhaesie te betuigen met het bekende voorstel-Rutgers. inzake plaatselijke keuze. Met 5 tegen 4 stemmen werd beslo ten geen adhaesie te betuigen. Voor stemden de heeren Melis, Kod de, Suurmond en Arendse. Een schrijven van den Ned. Bond van gemeente-ambtenaren over verhoo ging van pensioenen, werd in handen van Burg. en Weth. gesteld om advies. Voldaan werd aan een verzoek van den gemeenteraad van Oud-Beierland om adhaesie te betuigen met een motie betreffende de reorganisatie der ge- mecnte-politie. Over een aangehouden voorstel van den heer Arendse betreffende het invoe ren van het gebed in den gemeenteraad ontspon zich een breedvoerige discus sie. De heer Daniëlse meende dat deze zaak thans niet behandeld kon worden, daar een vorige vergadering besloten is, dit aan te houden tot een voltallige vergadering en deze vergadering niet voltallig was. De heer Arendse meende, dat een aangehouden voorstel van een vorige vergadering in de eerstvolgende moet behandeld worden. De heer Melis zeide dat deze zaak in de vorige vergadering genoeg is be sproken en nu rijp is voor stemming. De heer Holfhuijzen, ter vorige ver gadering niet aanwezig, wenscht om trent het gebed in den raad nog een en ander te zeggen. De heer Jobse, ter vergadering geko men, zeide het wenschelijk te achten de discussie te beperken tot die leden, welke op de vorige vergadering afwe zig waren. De heer Suurmond merkte op, dat de voorzitter in een vorige vergadering het voorstel heeft uitgelokt, en de heer Arandse in overtolligen ijver dit voor stel ter tafel heeft gebracht en hij meent dan ook dat dit geen voorstel is van den raad, maar een stemming, die de voorzitter wenscht, omdat tot hem persoonlijk het verzoek is gericht. De heer Holthuijzen zeide, dat deze zaak bij raadsbesluit dient aangenomen of verworpen te worden, de raadszaal is geen tempel Gods, hier dient vrijheid te wezen. Uw God, antwoordde hij den heer Suurmond, wil geen gedwongen gebed en wanneer de heer Arendse het voorstel niet intrekt, verkracht hij Gods wetten door dwang. De heer Kodde wenschte ook aan houding tot een voltallige vergadering, daar uit de goedgekeurde notulen blijkt dat dit een besluit is van de vorige ver gadering. De heeren Melis en Arendse verde digden nog nader hun meening en zei den, dat de bedoeling in een vorige vergadering geweest is, deze zaak, aan gezien de rechtsche partijen toen in de meerderheid waren, niet door te drijven maar uit te stellen tot deze vergadering. De voorzittere zeide een einde aan de discussie te maken en zich te zullen houden aan de door den raad goedge keurde notulen en deze zaak te behan delen in een voltallige vergadering. Alzoo werd besloten. Uit een ontvangen circulaire van den Commissaris der Koningin over de jaarwedden der veldwachters, blijkt, dat Souburg in de derde klasse be hoort, zoodat de minimum jaarwedde zou moeten bedragen 1200, met 3 jaarlijksche verhoogingen van 50, be nevens 125 voor vrije woning, 125 voor kleeding en 100 voor medische hulp. Na eenige discussie stelde de heer Daniëlse voor het salaris te brengen op 1100, zoodat hun jaarwedde dan 1500 wordt. De heer Melis wees er op, dat Cied. Staten vermoedelijk dc begrooting dan niet zuilen goedkeuren. Het voorstel-Daniëlse werd met alge- meene stemmen aangenomen. Van Ged. Staten is een schrijven in gekomen, waarin zij verklaren geen genoegen te nemen met den post van 2000 voor jaarlijksch onderhoud van den Nieuwen Viissingschen weg, maar verlangen dezen post te brengen op 5500'. De heer Melis stelde voor genoem den weg in twee jaar te vërleggen en hiervoor thans een leening aan te gaan van f 18000 voor de eerste helft, tegen een rente van hoogstens 6'/2 en een aflossing van 2000 jaarlijks, te begin nen met 1922. Dit voorstel, in stemming gebracht, werd verworpen met 7 tegen 3 stem men. Voor de heeren Melis, Jobse en Arendse. Alsnu zal overeenkomstig den wensch van Ged. Staten gehandeld worden. Ingekomen was een verzoek van het plaatselijk comité van de Diakonessen- inrichting te Vlissingen, om een subsi die van 700 voor het aanstellen van een wijkverpleegster voor Souburg en Ritthem. Burg. en Weth. stellen voor deze subsidie toe te staan onder de volgende voorwaarden lo. Dat in het voorloopig comité de raad moet vertegenwoordigd zijn 2o. dat statuten en huishoudelijk reglement aan den raad ter goedkeu ring worden voorgedragen 3o. dat de verpleging voor hen, die zulks behoeven, kosteloos zal geschie den. Het voorstel van Burg. en Weth. werd met algemeene sternen aangeno men. Omtrent eenige reclames hoofdelij- ken omslag, werd met 2 stemmen te gen, die van de heeren Holthuijzen en Eimendorp, besloten zich aan het oor deel der hiervoor aangestelde commis sie te onderwerpen. Naar aanleiding van een schrijven van Ged. Staten omtrent de samenvoe ging van gemeenten, werd besloten aan Ged. Staten te berichten, dat hier geen reden voor bestaan. De voorzitter dee'lde mede, Jat door de Staatsspoor 20 en door de marine 100 woningen wenschen betrokken te worden, zoodat nog 30 woningen ter beschikking der ingezetenen overblij ven. Bij de rondvraag wees de heer Melis op dc noodzakelijke verlegging der Kanaalstraat en diende een voorstel in om hiervoor een leening groot 8000 aan te vragen, rentende 6|/> met een aflossing van 1000. Met algemeene stemmen werd alzoo besloten. De heer Arendse vraagt of Burg. en Weth. kunnen besluiten tot uitbreiding van het Burgerlijk Armbestuur. De voorzitter zeide, dat de wensch van den heer Arendse op de eerstvol gende vergadering van Burg. en Weth. zal behandeld worden. De heer Eimendorp vroeg of de hoof delijke omslag spoedig in behandeling zai komen. De voorzitter zeide spoedige behan deling toe. Verder zeide de heer Eimendorp, dat het gewicht van het brood bij sommige bakkers niet in orde schijnt te wezen en de melk van enkele leurders te schraal wordt gemaakt. Burg. en Weth. zuilen van een en ander nota nemen. Nog vraagt de lieer Eimendorp of er bezwaar bestaat om enkele vuilnisbak ken te plaatsen. De voorzitter antwoordde dat de aannemer van het ophalen der vuilnis moet zorgen, dat deze overal op tijd de vuilnis weghaalt en zai deze door Burg. en Weth. 'hierop gewezen worden. Nog verzoekt de heer Eimendorp dat bij aanbesteling voor de gemeente, de ingezetenen niet zullen gepasseerd wor den. Dit werd toegezegd. Eenige aanmerkingen op de wijze van handelen van den gemeente-ont vanger, werden den heer Eimendorp door den voorzitter toegelicht en geant woord dat de gemeente-ontvanger zich heeft te houden aan zijn instructie en daarvan niet is afgeweken. De heer Suurmond wenschte wel een geschikter politiewacht. De voorzitter antwoordde, geen ge schikter plaats ter beschikking te heb ben. Hierna ging de. vergadering over in geheime zitting ter behandeling van ee nige verzoeken om ontheffing van den hoofdelijken omslag. PROVINCIALE VEREENIG1NG VAN VRIJZINNIGE HERVORMDEN IN ZEELAND. Gisterenmiddag werd in hel gebouw der Vereeniging van Vrijzinnig Her vormden te Middelburg de jaarverga dering gehouden van bovengenoemde vereeniging onder voorzitterschap van den heer ds. J. N. Pattist uit Aarden burg. De voorzitter wees er in zijn ope ningswoord op, dat de toestand vrijwel onveranderd bleef. IJzendijke kreeg weer een vrijzinnig predikant. Ingekomen was o.a. een scrijven van het hoofdbestuur der Nederlandsche vereeniging, waarin wel voor Retran- chement 100 werd toegekend en 25 voor de afvaardiging, maar niet meer de 100 voor het godsdienstonderwijs. Tegen dit laatste heeft het dagelijksch bestuur met klem geprotesteerd, maar zonder het gewenschte resultaat. De voorzitter vond gelegenheid er op te wijzen, dat zeker mede door het adres der vereeniging aan den minister om te bevorderen, dat de godsdienston derwijzeres, mejuffrouw Janneman, ook op de openbare scholen werd toegela ten, waarmede de minister zich echter- niet kon bemoeien, thans in de nieuwe lager onderwijswet is opgenomen, dat ook personen ais mejuffrouw janne man, dus aangesteld door andere dan kerkgenootschappen, toegang tot de school zullen hebben. Hierna werd door den secretaris, den heer dr. j P. Cannegietre, het jaarver slag uitgebracht, waaraan het volgende is ontleend Meer dan ooit blijft rustig aanzien en afwachten en stil doorarbeiden de boodschap voor wien het godsdienstig kerkelijk leven ter harte gaat en met name geldt dit ten aanzien van het vrijzinnig beginsel in onze provincie en op het terrein der Ned. Herv. Kerk. De provinciale vereeniging heef! als zoo danig in het laatste jaar niets bijzon ders kunnen doen. Terwijl dc plaatselij ke afdeelingen haar werk met meer of mindere energie verrichtten, beperkte het werk der Prov. vereeniging zich tot datgene wat haar godsdienstonderwij zeres, mejuffrouw Jannema», te Mid delburg en te Vlissingen, niet zonder succes, mocht doen. Ér is groote be langstelling in haar werk. Dc afdeelin gen zetten haar werk op de gewone wijze voort. Hier en daar werden lezin gen gehouden, cursussen georganiseerd enz. Mag, wat Middelburg betreft, van de godsdienstige belangstelling ge zegd worden, dat ze er zeker niet min der op wordt, dit geldt van de belang stelling in de kerkelijke aangelegenhe den niet. Conclusies kunnen hieruit vooralsnog niet getrokken worden. De afdeeiing Westkapelle heeft hare werk zaamheden nioeten staken en haar ge bouw moeten verkoopen, daarentegen werd te Goes een vereeniging van vrijz. Godsdienstigen opgericht. In Oostelijk Zeeuwsch-VIaanderen werd de eenige vrijzinnige predikant, die te Hulst, door een orthodoxen vervangen. Naar aanleiding van het verslag werd besloten te trachten het daarheen te voeren, dat de 1600 door Westkapelle voor het gebouw ontvangen, en aan de Nederl. vereeniging afgedragen, door deze zoo mogeiijk geheel of althans grootendeels aan Zeeland wordt terug gegeven, waarbij dan Middelburg twee derden en de Prov. vereeniging een derde zal krijgen, terwijl de Prov. ver eeniging daarvan o.a. Vlissingen zal steunnen bij de pogingen tot behoud der gelegenheid om in de Engeische kerk godsdienstoefeningen te houden. Door ds. Ruijtenberg werd verslag uitgebracht van de commissie voor de predikantstractementen, waaruit bleek, dat IJzendijke en Retranchement wor den gesteund. Wel verliest de commis sie belangrijke contributies maar er werden in de vergadering andere bron nen aangewezen om dit verlies voor meerdere jaren te bestrijden. Door den heer J. C. Paap werd ver slag uitgebracht over het beheer van het godsdienstonderwijs, waarvan het batig saldo klom van 295.44 tot een bedrag van 333.52, doch dat dit ver- eenigingsjaar niet .zal stijgen, door het ophouden van den steun van het hoofd bestuur. Vervolgens werd de rekening goed gekeurd van den penningmeester, den heer ds. Ruijtenberg, welke in ontvangst aanwijst 231.92 en uitgaaf 205.30, alzoo een goed slot van 26.62, dat vermoedelijk nog zal worden verhoogd, omdat enkele afdeelingen luin quotum nog niet hebben afgedragen. De begrooting werd in ontvang en Uitgaaf goedgekeurd op 255. Tot bestuurslid werd herkozen de heer dr. J P. Cannegieter. Tot afgevaardigden naar de verga dering der Nederl. vereeniging op 27 Mei te Deventer, werden benoemd de heeren ds. Pattist en ds. J. P. Scholten en tot plaatsvervanger de heer ds. Ruij- tenburg. De heer ds. Pattist werd herbenoemd als afgevaardigde-lid van het hoofd bestuur. Bij de behandeling van de agenda voor de algemeene vergadering bleek, dat men algemeen medeging met het hoofdbestuursvoorstel om op te komen tegen het verkiezen van een Synode van 40 leden door de elassicale verga deringen, daar men dit ondemocratisch acht. Het meerendeel der vergadering voelde voor een wetgevend iichaam, gekozen door de lidmaten of de kerke raden (dit laatste achtte dr. Cannegie ter even verkeerd) en het vestigen van een rechtssprekend college voor het geheele land en van een uitvoerende commissie uit genoemd wetgevend col lege, Synode). Aan de afgevaardigden werd echter ten deze vrij mandaat gegeven. Naar aanleiding van een vraag van den heer Van de Putte uit Vlissingen, over het combineeren van gemeenten, deelde de voorzitter mede, dat plannen voor de vereeniging van de kerken te St. Kruis en Aardenburg fn behandeling zijn. St. Kruis verklaarde zich reeds be reid, Aardenburg moet nog beslissen. Na nog eenige discussie over hetgeen de Prov. vereeniging zou kunnen doen ter bevordering van haar doel. werd de vergadering gesloten. KERK- EN SCHOOLNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Was senaar ds. P. G. de Vey Mestdagh te Schipluiden. Aangenomen het beroep naar 's-Gra- venhage door ds. W. Bieshaar te Utrecht. Tot tijdelijk onderwijzeres aan de Christ, school in de Palingstraat alhier is benoemd mej. O. van Puffelen, alhier. Tot onderwijzer aan de Ger. schooi te Grijpskerke is benoemd de heer J. van der Hofstede, leerling van de Christ, kweekschool te Middelburg. Tot onderwijzeres aan de Christ, dameskosfschool te Driewegen is be noemd mej. C. E. de Koster te Dom burg. RECHTSZAKEN. De rechtbank te Middelburg heeft veroordeeld wegens heling: T. V., 25 jaar, A. D. F., 31 jaar, kooplieden te Wemeldinge, A. v. d., 30 jaar, T. H., 29 jaar, schippers te Wemeldinge, H. M., 20 jaar, A. H., 34 jaar, beiden koopman te Wemeldinge, allen tot zes maanden gevangenisstraf uitvoer en omkooping: V. W., 43 jaar en F. V., 19 jaar, beiden veekooplieden te Hulst, ieder tot 8 weken gevangenis straf diefstal 1. K., 29 jaar, schippers knecht te Rotterdam en P. L. L., 40 jaar, werkman te Hulst, ieder tot zes maan den gevangenisstraf vernieling A. C., 29 jaar, rijwielher- steller te Driewegen, tot 10 b. s. 10 dagen hechtenis verduisteringA. K., 24 jaar, arbei der te Stekene B.)tot zes weken ge vangenisstraf Ch. R., 22 jaar, werk man te Vlissingen, tot zes maanden ge vangenisstraf. Voor de rechtbank te Middelburg werd gisteren tegen P. V., uit Koude- kerke, die een vrouwelijke getuige, die zijn liefde niet beantwoordde, zou heb ben bedreigd met een misdrijf tegen het leven, 7 dagen voorwaardelijk met een jaar proeftijd gevorderd. De verdedi ger, rar. Adriaanse, bepleitte, dat a! heeft beklaagde zich wellicht te driftig gemaakt, er toch geen sprake van is, van het ernstige misdrijf dat hern ten laste is gelegd. De zaak tegen C. K. uit Vlissingen, beklaagd van mishandeling en een scheldpartij tijdens de havenarbeiders staking, werd uitgesteld wegens het niet verschijnen van een getuige. Op Vrijdag 4 Juni a.s. zal voor de rechtbank te Middelburg worden behan deld de strafzaak tegen G. P. P., 25 jaar, manufacturier, wonende te Vlis singen, thans gedetineerd, beklaagd van diefstal met braak en inklimming in den nacht van 13 op 14 November 1919 te Vlissingen, gepleegd in den winkel van de wed. LambooyVan Hilst, aan het Bellamypark alhier. In deze zaak zullen van de zijde van het O. M. 14 getuigen worden gehoord. Vrijdag 11 dezer zal voor dezelfde rechtbank worden behandeld de zaak tegen P. M., arts alhier, beklaagd van het door schuld veroorzaken van den dood van mej. B., in deze zaak zullen van de zijde van het O. M. 13 getuigen worden gehoord, waaronder 3 artsen en 2 hoogleeraren als deskundigen. Het Haagsche zedenschandaal. Ook gisteren stonden 14 verdachten in het zedenschandaal voor de recht bank te 's-Gravenhage terecht. Even als eergisteren werden straffen, variee- rend tusschen 4 maanden en 3 jaren gevangenisstraf gevorderd. De uitspraken in deze zaken zijn op 3 Juni bepaald. Een driftkop. De rechtbank te Zutphen veroordeel de een landbouwer te Epe, ter zake dat hij op 31 Maart jl. een 72-jarigen man in drift met de vuist doodsloeg, om dat hij niet voor hem uitweek, tot zes maanden gevangenisstraf, met aftrek van de preventieve hechtenis. De eisch was een jaar. VOETBAL. H. B. S. in Zweden. Men seint uit Göten'ourg H. 3. S. heeft tegen het Götenborgs' elftal met 32 gewonnen. MARINE EN LEGER. Bij beschikking van den minister van marine a.i. zijn de navolgende over plaatsingen enz. gelast Met 25 Mei a.s. de luitenant ter zee ider 2e klasse F. J. Backer, belast met het bevel over het vliegkamp te Schel- tingwoude, de officier-machinist der 3e klasse J. H. van de Laar, geplaatst aan boord Hr. Ms. „Koningin Emma" met 1 Juni a.s. de officieren-machi nist der 3e klasse J. R. Hofstra, ge plaatst aan boord Hr. Ms. „Koningin Emma" A. J. Gelderblom, tijdelijk ge plaatst te Vlissingen J. van Brugge, tijdelijk geplaatst te Rotterdam A. Govers, geplaatst bij de onderzeedienst- kazerne te Willemsoord, en W. M. Ziet- se, thans geplaatst te Vlissingen, ge steld ter beschikking. Voorts zijn de adelborst der le klasse marine-reserve J. W. Nanninga en de buitengewone adelborst marine-reserve H. J. Landsman, resp. met 1 Juni en 1 Juli a.s. geplaatst aan boord Hr.Ms. „Atjeh". •Jul tee u rail two. rdelijkhelü der redactie üt coBlt windt o!ei teru&iegcver BLAUWE WEEK. Vanwege de verschillende drankbe- strijding-organisaties wordt dezer da gen weder de traditioneele Blauwe Week georganiseerd. Ook het Vlissings Drankweer-Comité zal a.s. Maandag (2en Pinksterdag). evenals vorige jaren een bloempjesdag houden, waartoe verschillende jonge daines zich bereidwillig beschikbaar hebben gesteld. Van harte hopen wij dat de inwoners onzer stad Maandag a.s. door het kno pen van zulk een bloempje de taak der jonge meisjes gemakkelijk zullen ma ken en allen zoodoende medewerken den arbeid van het Vlissing's Drank weer-Comité te steunen, daar de op brengst geheel aan dit comité ten goede komt. W. DE WOLFF Jr. Penningm. v. h. VI. Dr. Comité- DE HANDELSBETREKKINGEN MET RUSLAND. Het „Petit journal" meldt uit Lon- den, dat de onderhandelingen tussen

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 2