ZAND ragens igoose 'AKATIBK, lieden De Huwelijksdag T&ZOON van haren WEGE- SB FRI!= SEKISiG- meisje DONDERDAG 30 MEI. KAMEROVERZICHT. FEUILLETON BINNENLAND IIS *2*" i£&r&&xs3il »20 \P AEDEN ENT A iz. te zenden aan W. A. FLORIS, rraad. rij: .Vlissingen t-onderneraing perdijk 36. SNGEIV, el: le klasse ort van goederen j)guinosum acuo. Jriver planlaar- (bloedarmoede, algemcene kcliadtlijkt ne- liaags een eet- j |ieeste gevallen f 2.— 6 fl. j If 21 Ihekers en Dro- Co. |at 2c/4. Den HaagA pEed!tog®R laitvracwp Itoren. L VAN I Wagenaarstraat. W. ANKER I Vlissingen rgen dar „VLIS- 4NT" in aan dar een vlugge n, op een week- Zich aan te It Bureau Kleins Ivraagd. Adres: lEON", Nieuw- lis te Vlissingen |i Zich aan te [Moeder van het Itotóapsij «se wsrl |Mi d delburg terdarn IVlUs. wt I. KIM. V.IB. Of 7 T. Eotl Til. 11' i bekomen: IV. Transporten [h. Erven G. VOS; 1. EENHOORN! ,:OOSrERHOyT| iebrs. BUITEN- VLISSINGSCHE COURANT ADVERTENTIE-PRïJS yan 14 regels l.voor iedere regel meer 24 centbij abonnement spe ciale prijzen. Reclames 48 cent per regel 'Dienstaanbiedingen en dienstaanvragen vaB 15 regels 50 cent iedere regel meer cent, bij contante betaling. Familieberichten van 1—6 regels: ƒ1.55, iedere regel meer 24 cent. ABONNEMENTS-PRIJS Voor Vlissingen en gemeenten op Wal cheren 2.per drie maanden. Franco door het geheele rijk ƒ2.30. \Veek-abon nementen 15 cent. Afzonderlijke nummers 4 cent llEMEENTEBËSTÜÜR ONTHEFFING WINKELSLUITING. Burg. en Weth. van Vlissingen "brenge*. ter openbare kennis, dat zij in verband met den aanvang der Pinksterdagen op 22 Mei a.s. ontheffing verleen en van de verbods bepalingen der verordening op de winkel sluiting voor Zaterdag 22 Mei a.s., tot des avonds 11 uur, voor alle winkels in -deze gemeente. Vlissingen, 20 Mei 1920. Burg. en Weth. voornoemd. VAN WOELDEREN De Secretaris. F. BISSCHOP. HINDERWET. Burg. en Weth. van Vlissingen, gelet op att 8 der Hlndewet, brengen ter openbare kennis, dat bij hun besluit van 17 Mei 1920 aan C. B. VAN ZWIENEN, alhier, vergun ning is verleend tot oprichting van eene slachtplaats (met stal) in het perceel, ka dastraal bekend gemeente Vlissingen sectie E no. 1324, plaatselijk gemerkt Lange Zelke No. 10. Vlissingen, 19 Mei 1920. Bxirg. en W-eth. voornoemd, VAN WOELDEREN. De Secretaris, F. BISSCHOP. TWEEDE KAMER. Vergadering van Woensdag. Bij den aanvang van deze vergade ring viel een beslissing, die misschien belangrijker lijkt dan ze is. Reeds Dins dagmiddag werd met de behandeling daarvan een aanvang gemaakt, terwijl ze 's avonds werd voortgezet, totdat bij een noodzakelijke stemming aan den dag kwam, dat slechts 49 leden bijeen \e brengen waren. De kwestie raakt de betaling der kos ten van de onderwijsgebouwen, stich ting en onderhoud. Nu houdt dit punt ten nauwste verband met de fïnancieele verhouding van Rijk en gemeente, een vraagstuk, dat tegen de volgende week in de Kamer aan de orde is gesteld. Tegenover elkaar stonden de meening van den minister, die de regeling voor stelt welke de volgende week eventueel weer gewijzigd kan worden en de mee ning van den heer K. Ter Laan, die incidenteel, bij deze Onderwijswet, een beslissing wilde nemen over de finan- cieele kwestie, waardoor feitelijk voor- uitgeloopen werd op de beslissing van de volgende week. Het is begrijpelijk, dat de minister dit laatste niet wfide, maar minder duidelijk is het, waarom hij zich niet kon neerleggen bij een voorstel, om het financieele punt van de Onderwijswet aan te houden totdat over het z.g. verruimings-ontwerp voor ilc gemeentefinanciën zou zijn beslist. Had hij dit voorstel aanvaard, dan had hij getoond, dat de financieele kwestie er niet één is die bij zijn departement thuis behoort en had hij tevens erkend, (Naar het Engelsch) Door M. HELLEMA. 37) Toen de Deken haar had gevraagd, waar in de bibliotheek hij een zeker oud boek kon vinden en antwoord daarop had gekregen, ging Daura naar de groote vestibule en bleef een oogen- blik stil staan, trachtend het met zich zelf eens te worden, wat nu te doen. Zij had de juweele'n en haar plan daaromtrent vergeten, ook de robijnen dasspeld op Vane's borst en Emmon's bestaan, ja zelfs hare bezorgdheid over George. Zij kon slechts denken aan Troy er) het geheim der Bretonsche ka mer, die hem misschien verzwolgen had zooals ze vroeger anderen heette te hebben verzwolgen. HOOFDSTUK XVI. ..Zal ik zelf naar de kamer gaan dacht ze, „of en toen hoorde zij Troy's stem achter, haar. „O riep zij uit, bijna snikkend. „Is u het? Ik ik ben zoo blij Wat zerde u Ik kon het niet goed hooren." ..Ik zeide niets", antwoordde Troy, haar aanziende met den ernstigen, zon derlingen blik, welke het meisje nog al- "Jd raadselachtig voorkwam. zei niets Maar op 't hooren van dat sedert dt- Pacificatie-commissie haar rapport dat de minister ook op dit punt overnam uitbracht, de toe standen zóózeer zijn gewijzigd, dat (ie voorgestelde regeling niet meer past bij de financieele draagkracht der genieen ten. De minister weigerde echter uit te stellen, hoezeer hij zelf verklaarde, dat zijn wet niet zal kunnen worden uitge voerd, zoolang de financieele positie der gemeente niet gunstiger is gewor den. Het komt dus feitelijk hierop neer, dat de minister in zijn wet een regeling vastlegt, waarvan hij weet dat zij onuit voerbaar is, maar hij laat niet toe, dat één week wordt gewacht totdaé beslist is hoe de regeling moet zijn o.ni wel Uit voerbaar te zijn. Deze houding was niet begrijpelijk. Natuurlijk werd vandaag het verzoek om uitstel verworpen. Een poging om de kosten tussehen Rijk en gemeente anders te verdeelen, zoodat de eerste driekwart en de laatste één kwart daarvan dragen zal een amende ment-Ketelaar werd eveneens ver worpen. Bij de sclioolgeldregeling trachtte de heer Gerhard zijn denkbeeld voor de algemeen? Icostelooze schoei door te voeren. Hij kreeg van den heer van Wijnbergen de niet onjuiste opmerking te hooren. dat hierdoor voor de ge meenten een bélangrijke bron van in komsten wordt weggenomen, en dat ter wijl men zoo klaagt over den nood der gemeenten'. De minister verzette zich tegen het denkbeeld, omdat hij het noch in het belang der ouders noch in dat der gemeenschap achtte wanneer de zorg voor de kinderen wordt weggenomen. Het cijfer van het schoolverzuim op de bizondere school is veei tager dan dat op de openbare school en dit meende de minister te moeten verklaren uit het feit, dat de ouders meer belang stellen in liet onderwijs, wanneer zij er voor be talen. Het amendement werd verworpen met 55 tegen 21 stemmen. Een poging van den heer Visser van IJzendoorn, om de gelegenheid voor de oprichting van standen-scholen te ope nen, had niet veel succes. Trouwens in de steden krijgt men door de groepee ring der woning-soorten vanzelf een zelfde soort kinderen op één school. Practiscfi heeft dus een verplichting niet veel beteekenis. Nog een stapje verder wilde de heer Albarda gaan. Hij wilde bepalen, dat geen kind mag worden geweigerd op de school, om redenen aan de positie of den stand van den verzorger ontleend. Deze afgevaardigde wilde dus naar een verbod van standenscholen, terwijl de heer Visser van IJzendoorn de ge legenheid wilde openen. Het voorstel van den minister, dat midden tussehen deze uitersten ligt, had de meeste kans en werd dan ook aangenomen. Passen voor België. Van bevoegde Belgische zijde wordt de aandacht van Nederlanders die voor nemens zijn, zich naar België te bege ven en wier pas nog niet van een Bel gisch visum voorzien is, gevestigd op het belang dat zij zoo spoedig mogelijk aan de consuls van België, binnen wel ker ressort zij wonen, de formulieren doen toekomen, noodzakelijk ter ver krijging van het eerste visum. Reeds thans zijn de consuls in verband met het naderen van het zomerseizoen met ittw stem keerde ik mij om. Ik .dacht „Wat dacht u, dat ik zeide?" „Dat weet ik niet goed", stamelde Daura. „Ik dacht dat het zoo iets was als Ik wou, dat ik uw-.e gedachten lezen kon." Troy glimlachte. „Dat is zonderling omdat ik dat juist wenschte. U leek zoo in gedachten verdiept. En ik was nieuwsgierig. Maar ik heb geen woord gezegd. U kunt dus mijn stem niet ge hoord hebben. U moet mijn wensch hebben gevoeld." Daura kon niet antwoorden. Zij was dankbaar, dat de zwarte Bretonsche kamer haar reputatie niet had gehand haafd, zoo dankbaar, dat haar hari lui de klopte en tranen in haar oogen op welden, maar zij wilde toch niet erken nen, dat zij onder den invloed van dien man geraakte. Zij voelde de kracht van zijn persoonlijkheid op eene eigenaardi ge wijze, welke aan magnetisme deed denken, en dat gevoel mishaagde haar, omdat zij wenschte invloed op hem te krijgen, maar zelf geheel onverschillig te blijven. Zij had gaarne willen geloo- ven, dat hij nu onwaarheid gesproken had, dat hij werkelijk de woorden had geuit, welke zij had meenen te hooren maar in haar hart wist zij, dat hij de waarheid had gezegd. ,,'t Is vreemd, nietwaar herhaalde hij, toen zij hem geen antwoord gaf. „Óf is er niets te vreemd voor dit oude kasteel De laatste vraag bracht Daura ge heel tot zich zelve. „Niets van dien aanvragen overstelpt, zoodat het ge vaar bestaat dat men bij te lang wach ten het vereischte visum niet tijdig kan verkrijgen. Nederlanders, die thans een aanvraag indienen en een oproeping van den con sul ontvangen, kunnefi deze onder hun berusting houden, tot liet oogenblik, waarop zij hun reis wenschen te onder nemen. De Belgische consuls kunnen inmid dels reeds dadelijk de aanvragen gaan onderzoeken en zullen bij het aanbre ken van den vacantietijd in staat zijn de visa onmiddellijk te verstrekken op vertoon van de oproepingskaart. Rijksmiddelen. Overzicht van de opbrengst der mid delen (hoofdsom en opcenten) over de maand April 1920, in vergelijking ge bracht rnet de opbrengst over hetzelfde tijdvak van 1919. Opbrengst Opbrengst over de over de maand maand April 1920. April 1919. Grondbelasting J 1.620,500 ƒ1:656.872 Personeel Inkomstenbelasting 1 i .517.865 5.818.555 Div.- en Tant. belast. 898.352 226.200 Vermogensbelasting '2.106.224 1.085.684 Suiker 2.SI6.477 2.296.562 Wijn i 42.793 28.971 Gedistilleerd 4.271.559 2.819.147 Zout 125.433 88:823 Bier en azijn 190.408 57.878 'Geslacht 1.174.844 888.046 Zegelrechten 2.000.113 1.394.317 Registratierechten 3.450.092 2.505.877 Hypotheekrechten Successierechten 2.397.196 2.684.606 invoer 2 952.387 '2.308.451 Bel. goud en zilver 71.882 71.695 Essaailoon 78 69 Statistiekrecht 352.199 431.392 Mijnen 8.000 Domeinen 154.653 123.969 Staatsloterij 24.337 24.337 Jacht en visscherij 265 170 Loodsgelden 87.062 70.662 Totaril-generaal 36.262.729 24.577.293 Verhoogtng der pensioenen. De Memorie wan Antwoord op het afdeelit'gsverslag der Eerste Kamer op het wetsontwerp tot verhooging van de pensioenen is verschenen. De betrokken ministers deeren daar in O.a. meüe, dut zr. zooveel mogelijk eeri spoedige verhóoging der Indische pensioenen zullen bevorderen. Een re geling tot verhooging van de (wachtgel den kan 'binnenkort worden 'tegemoet gezien. Een wetsontwerp rot wijziging der oorlogsbegrooting. In parlementaire kringen verwacht men, dat eerlang de Tweede Ramer be reiken zul een wetsontwerp lot wijzi ging der ooriogsbegrooting voor het loopemie jaar, en waarbij ongeveer eft millioeri gulden zal worden aange- 'raagd tot dekking van de onkosten, v erbonden aan de 1 Januari jl. inge voerde verhoogde bezoldigingen bij de mndmariat. De vijfde Roode Kruis-trein. Van Roterdarn uit is de vijfde Roode Kruis-trein, 4S geladen goederenwa gens tellende, naar Oostenrijk en Hon- 1 g&rije ver.troken Voor Weenen is o.a. bestemd 84,000 K.G. margarine, 7500 K.G. rijst, 3500 K.G. suiker, 3000 K.G. koffie, 1500 K.G. chocolade, 10,000 K.G. bokking, 5000 K.G. haring, 17 vaten levertraan, 1000 K.G. thee, 10.000 K.G. kaas, 800 K.G. rundvet, 1200 K.G. spek, 730 kisten Eielk, 40 kisten zurgelingenmelk, 25,000 K.G. tarwemeel, 30,000 K.G. aardappe len, 800 K.G. macaroni, 20,000 stukken zeep, 2450 K.G. corned beef, 6400 K.G. cacao,- 2300 K.G. boter. 15,000 K.G. boonen en erwten, 7700 K.G. kinder meel, mits groote partijen ondergoed en bovenkleeding en een groot aantal pakketten met „Liebesgaven". Onder de waggons bevindt er zich één, welks inhoud speciaal bestemd is voor de Weensche Israëlieten. De wag gon bevat 15,000 K.'G. diverse levens middelen, waaronder ritueeie boter, id. melk, kaas, aardappelen, boonen, rijst, suiker enz. Vwor(Boedapest bevinden zich o.a. in den trein520 kisten melk 2200 K.G. rijs1". 1000 K.G. chocolade 1000 K.G. kaas, 4800 K.G. tarwemeel 2500 K.G. margarine 2500 K.G. cacao 10.000 K.G. haring 20,000 stukken zeep 7500 K.G. boonen 1 waggon aardap pelen 1400 fl. slaolie; 13.000 K.G. kin dermeel 3000 K.G. suiker 2000 K.G. roggemeel 10 vaten levertraan; voorts groote hoeveelheden nieuw ondergoed, lakens en ander linnengoed, genees- en verbandmiddelen, vele pakketten „Lie- besgaberen ten slotte groote partijen kleeren, schoenen, manufacturen, enz. uii Edinburgh, bestemd voor het „Scot tish Hungarian Relief Gomittee". aard is te vreemd voor ons eiland, den ken w.ij bewoners van Skye", ant woordde zij vrij kalm. „Tenminste wij vinden zoo iets niet vreemd. Wij be schouwen het als natuurlijk mis schien omdat wij dichter bij de natuur slaan dan gij. Sommigen van ons heb ben de gave van helder zien." „Waarom ook niet van helder hoo ren U moet oppassen, meneer Troy, als ik uwe gedachten kan lezen zoo als tr zooeven de mijne wenschte te le zen." „Het is niet de eerste maal, dat ik dat heb ge wensch t", bekende hij. ,.U is een groot raadsel voor mij." „Als u mijne gedachten kon lezen, zou u een bede om genade hooren", zeide Daura. „Dan moest ik mijne ooren sluiten." „Ik had dat onderwerp niet willen aanroeren. Het is uw schuld. Zeg mij eens, waarom u dit kasteel zoo vreemd vindt Hebt u van nacht van het spook gedroomd Daar was ik bang voor „Ik heb niet gedroomd." „Waarom zegt u dat zoo vreemd Meent u dat u zag „Neen, omdat ik niet aan spoken geloof. Maar die kamer is zeker eigen aardig." „Het spijt mij als u niet goed sliep." „O, ik heb tamelijk goed geslapen. Eerst siiep ik vast maar later ont waakte ik en kon niet weer insla' pen." „Wat deed u ontwaken Uitzending van Netïerlandsche kinderen naar buiten. Naar het kinderkamp te Didam, door 'het rijk aan de centrale commissie voor uitzending van Nederlandsche kinderen naar buiten, gevestigd te 's-Gravenha- ge, bureau Frankenslag 83, in bTuikieen afgestaan voor de verpleging van zwakke kinderen, die wegens lichaams gebreken niet geschikt zijn voor uitzen ding naar gezinnen op het platteland, en ook niet in aanmerking kunnen ko men voor opname in gewone kolonie huizen, is op 18 en 19 Mei de eerste groep van 80 jongens vertrokken, af komstig uit Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Arnhem, Haarlem, Leeuwar den, Middelburg, Oudewater en Roer mond. Uitschrijving van een prijsvraag. net hoofdbestuur der vereemgrng „Nederlandsch Fabrikaat" schrijft een prijsvraag uit. Gevraagd wordt een uiteenzetting waarom het een- algemeen landsbelang is dat aan voorwerpen van Neder landsch fabrikaat de voorkeur boven buifenlandsche worde gegeven indien de nationale voortbrengselen in prijs en in hoedanigheid met buitenlandsche kunnen wedijveren, en hoe het komt dat Nederlanders zoo gaarne buiten landsche producten kiezen boven in- landsche. Elke leerling van Hoogere Burger 'scholen, inrichtingen van middelbaar technisch onderwijs, middelbare han delsscholen, of inrichtingen van onder wijs met een dezer gelijkgesteld, even als leerlingen van gymnasia zijn tot deelname toegelaten. Alle inzendingen moeten zijn onder teekend met een pseudoniem. In een gesloten enveloppe, bij de inzending gevoegd, moeten zich bevinden naam en volledige voornamen met opgave van volledig adres van de(n) inzender (inzendster) evenals het pseudoniem, ■terwijl dit laatste eveneens moet zijn vermeld buiten op de enveloppe. Elke inzending moet duidelijk aan één z ij d e zijn beschreven, ten min ste 7700 en ten hoogste 11550 letters bevatten, hetgeen overeenkomt met on geveer één, resp. anderhalve blad zijde der vereeniging. „Dat kan ik u niet zeggen, Lady Daura. Ik weet het niet. Het klonk als een ademhaling, een geluid als een zucht, dicht bij mijn oor en ik had een gevoel, alsof er v!#tigels mij voorbij streken. Dat bleef zoo tot ik opstond en een kaars aanstak maar er was niets." „En toen „Toen ging ik weer naar bed." „En had u weer dat zelfde gevoel „Ja. Ik gaf er niet veel om. Maar daar ik veel had om over te denken en niet heel slaperig was, bleef ik wakker lig gen.- Een vaste slaper zou niets ge merkt hebben." „Het spijt mij, dat u zulk een onaan- genamen nacht hebt gehad", zeide Daura. „Maar dat heb ik niet. Integendeel, ik voelde mij heel prettig. Het is een heer- lijk oud bed. Ik heb nog nooit zoo iets prachtigs gezien nog nooit iets, dat er hc-t minste cp geleek." „Het is een Bretonsch bed. Ik geloof, dat men ze vroeger dikwijls zoo had in Bretogne, met het hoofdeinde in den rnuur gebouwd. U zult daar wel niet gaarne weer willen slapen „O ja, zeker wei. Indien u wist, welke ondervindingen" ik in Nome en andere plaatsen heb opgedaan, zult u begrij pen, waarom, al kwamen ook alle spo ken, die ooit in kasteelen van Schotland huisden, mij een bezoek brengen, ik mij er niet aan zou storen. Maar ik kon niet slapen, dat is alles. Daarom stond ik op en ging een wandeling doen, zoo- dra de bedienden op waren. Misschien Inzendingen moeten uiterlijk in het bezit van de commissie van beoordee ling zijn T September a.s. adres ..Prijsvraag Ver. Ned. Fabrikaat, Maria- straat 25, Den Haag." Als eerste prijs wordt uitgeloofd een voortbrengsel der Nederlandsche nij verheid ter waarde van een honderd gulden, ter keuze van de(n) prijswin- ner(winster).'Als tweede prijs idem ter waarde van vijftig gulden. Het tapverbod. Ged. Staten van Overijssel hebben bekrachtigd het besluit van den ge meenteraad van Deventer, waarbij ge durende de kermisweek het tappen van sterken drank, ook in sociëteiten,, ver boden wordt. Stads- enProvIncfenieuws VLISSINGEN, 20 MEI. AGENDA VAN HET DISTRIBUTIE- BEDRIJF VRIJDAG 21 MEI Bloem. Bakkers, die tekorten aan regeerings- bloem hebben om hun debiet uit te breiden tegen inname van broodbon nen, kunnen zich opgeven aan den amb tenaar der afdeeling Bloem en Meel van ons bureau derf 21 en dezer. De prijs is voorloopig gesteld op 46 gulden per 100 K.G. Geen distributie meer van normaal margarine. De minister van landbouw, nijverheid en handel heeft met ingang van 28 de zer afgevoerd van de lijst van goederen aangewezen ingevolge art. 1 der Dis- tributiwet 1916 het artikel normaal margarine. Door Burg. en Weth. is voor Zater dag 22 Mei ontheffing verleend van de verplichte winkelsluiting tot des avonds 11 uur. Door Burg. en Weth. werd den 10 Sept. 1919 bekend gemaakt, dat bij een gehouden controle op het broodgewicht was geconstateerd, dat het brood van den bakker J. Vergouwe te Middelburg niet aan het vereischte gewicht voldeed. Ter aanvulling van het gisteren op genomen bericht kunnen wij thans me- dedeelen, dat bij de daarop door de politie gehouden controle in December 1919, Maart, April en Mei 1920 steeds is geconstateerd geworden dat 't brood van genoemdefT bakker beneden het ver eischte gewicht bleef. De IJs-Co. fabriek „Walcheria". Aan de Lampsensstraat no. 21 bij de halte der tramremise is Dinsdag weder het werk hervat van de in aanbouw zijnde ijsco-fabriek „Walcheria". Zij die de zomerdagen onze Neder landsche steden bezoeken zullen reeds genoeg de ijscowagens kennen, die met hun vroolijk tinggeluid de aandacht op zich doen vestigen. H. B. S.'ers, gym nasiasten, kantoor- en magazijnperso- neel, speelsche jeugd en wandelaars, zrj allen kennen reeds genoeg het genot van een pakje IJsco. Wij roepen deze onderneming eèn welkom toe, niet alleen als nieuwe in dustrie welke hier wordt opgezet, maar vooral ook om het aspect wat deze aan onze stad zal brengen. De ondernemers zijn de directie der IJscofabriek te Arnhem en de IJsco- fabriek „Davia" te Amsterdam. Deze fabrieken die in Arnhem en Amsterdam moest ik dat niet hebben gedaan Maar u zeide, dat niemand aan het ontbijt be hoefde te komen, tenzij hij het wilde en ik had geen honger. Maar u ziet er uit, alsof u zelf niet ai te best hebt gesla pen." „ik zeide u immers, dat ik niet ver wachtte te slapen", antwoordde Daura. „Hoe lang kunt u het zonder slaap uithouden „Dat weet ik niet," zeide zij. „En het kan mij ook niet schelen. Ik geef niet om mijzelf nu ten minste. Meneer Troy, zou u nu met mij mee willen gaan om George te zien Ik heb u beloofd, dat iederen dag zoudt gaan, en ik ben bereid die belofte en alle andere na te komen. De dokter zal wel spoedig ko men, denk ik, en u kunt hem ondervra gen als u wilt." „U denkt, dat ik u niet vertrouw „Vertrouwt u mij „ik weet het niet 1" mompelde hij. „Ik ken mijzelf niet wat u aangaat. Dat is een der redenen, waarom ik van nacht niet kon slapen, dat beken ik." „Kom mee naar George's kamer", zeide zij. „Dan zult u mij misschien meer vertrouwen." En zij glimlachte tegen hem haar betooverendste glimlachje. „Vertrouwen vijanden eerlijke vijanden elkaar niet En wij zijn geen vijanden. Wij zijn bondge- nooten." (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 1