De Huwelijksdag CACAO MAAND AO 17 MEI; iöE. Ld gordijnen Jassen worden BINNENLAND Zaandam.) Vierk. Bussen Kilo Fl. 3 00 Kilo Kilo Kilo Fl. 1 65 Fl. 0.85 Fl. 0 36 gets: P. L. DE f ontvangt van een 1 «S?» IIS eiine, Pope-1 ot, Laken en lOSTL'UMS, maakie Da. en iVielsjes ikens, Sloe, idoeken, en. i op gemakkelijke fil ing. ezorgd, alsmede em elen zonder eemge ibevelend, IHT Co. tilingL. I. AKKER, iten. hoest, bronchitis, fziekte, verstopping susziekten, aderspat-1 ng der ernstigste ge- extracten van doktei vrage circulaire no. Gr. Markt 7, Rot- j ziekte. vanaf 55 cent 62 54 cent 47% cent 20 cent jïuken 2.25 ƒ5.- 1.10 JOPERS vanaf vanaf 1.60 JlEDEN 50 cent Ivaliteit, 3.50 lOLLAND, per stuk. rsoons 6.25, I extra goedkoop te dekens. •ing Gemaakte |?EN tegen zen. in 8/4 breed AGARÉNS I-C o s t u u m s. VLISSINGSCHE COURANT ADVERTENTIE-PRIJS ya$ i4 regels ƒ1.— voor iedere regel meer 24 centbij abonnement spe ciale prijzen. Reclames 48 cent per regel Dienstaanbiedingen en dienstaanvragen van 5 regels 50 centiedere regel meer 12 cent, bij contante betaling. Familieberichten van 16 regels ƒ1.55, iedere regel meer 24 cent. ABONNEMENTS PRIJS Voor Vlissingen en gemeenten op Wal cheren 2.1per drie maanden. Franco door het geheele rijk ƒ2.30. Week-abon- nementeir: 15 cent. Afecmderlijke nummers 4 cent ~0EM ËENTE B ESTU U R BAD-EXPLOIT ATIE. Bifrg. en Wefh. van Vlissingen brengen ter openbare kennis le. dat de zeebaden geopend zullen "wor den op Zaterdag 22 Mei a.s. 2e. dat voor het badseizoen 1520 de volgende tarieven zullen gelden Tarief voor de baden. Abonnementskaart voor één persoon (geldig voor één bad per dag) 1'0. Maandkaart voor één persoon (gel dig voor één bad per dag)4.— Abonnementskaart voor meerdere leden uit één gezin, mits eene hoofdkaart genomen zij (ieder 6. Maandkaart voor idem (ieder) 3. Voor eene badkaart voor één bad 0.50 Voor een boekje van 10 kaarten, elk voor één bad4. Voor eene badkaart voor één bad voor kinderen beneden de 14 jaren 0.25 Voor eene badkaart voor één „volks- bad" welke geen recht geeft op badgoed 0.10 Maandkaart voor één persoon (gel dig voor één volksbad per dag) 1.50 Aan ieder bader wordt verstrekt een zwembroek of een badcostuum en een badhanddoek en wel een zwembroek en een badhanddoek a ƒ0.10 per stuk en een badcostuum a ƒ0.15 per stuk, terwijl eene badmuts wordt verstrekt tegen betaling van 0.10 per stuk. Voor ieder stuk linnengoed meer wordt in rekening gebracht ƒ0.10. Tarief voor de strandstoelen. Voor het gebruik van een strandstoel wordt 10 cent per uur of gedeelte daarvan geheven. Dagkaarten (behalve Zondags) worden afgegeven voor 40 cent. Abonnementen en badkaarten worden afgegeven onder de volgende voorwaarden: 1. dat geen losloopende honden op het badterrein en geen honden in de badkoet sen of in het zeebad worden medegenomen; 2. dat bij langer gebruik van eene bad koets dan 40 minuten voor ieder kwartier of gedeelte daarvan 0.20 extra zal worden betaald 3. dat baders, die zich naar het oor deel van jiet badpérsoneel te ver in zee wagen en op het sein van dat personeel niet onmiddellijk terugkeeren, de verdere toegang tot het baden wordt ontzegd zon- 'der terugbetaling van eventueel betaalde bad- of abonnementsgelden 4. dat baders zich niet langer in bad costuum op het terrein bevinden dan noo- dig is om zich uit badkoets of cabine naar het water te begeven of omgekeerd 5. dat in het gemengd bad alleen in bad- costuums wordt gebaad. Kinderen bene den 10 jaar worden zonder geleide niet in het Volksbad toegelaten. Vlissingen, 14 Mei 1920. Burg. en Weth. voornoemd, VAN WOELDEREN. De Secrtaris, F. BISSCHOP. Nederland en België. De redacteur van „de Maasbode" te Brussel seint d.d. 15 dezer De „Libre Belgique" meldt, dat de Belgische regeering besloten heeft de FEUILLETON (Naar het Engelsch) Door M. HELLEMA. 34) Toen de zusters de schatten nog eens hadden bekeken en bewonderd, werden de etui's weer gesloten en Daura nam ze mee naar de aangrenzende kamer. Zij onderzocht, of haar deur gesloten was keek voorzichtig onder het bed en in de kleerkast, waar tusschen an dere japonnen haar ongebruikt brui- loftstoiiet zoo droevig hing. Nu was het de vraag, waar de etui's te bergen Het leek belachelijk te denken, dat zij ge vaar konden loopen. Maar Daura had de verantwoordelijkheid op zich geno men en moest zich Annira's vertrouwen waardig betoonen. De dingen zouden het veiligst zijn op een plek, waar geen dief naar kostbaarheden zou zoeken. „Achter de boeken in de boekenkast", zeide Daura, toen haar oog viel op de plaats, ledig,gelaten door eenige boek werken, die zij had weggenomen bij haar zoeken naar de „Geschiedenis van Dunulm". Zij had ze op den vloer ne- dergelegd, deftkende ze later weer op hun plaats te zetten. Na de zes etuis, ieder afzonderlijk in vloeipapier ge wikkeld, achter een rij boeken op de (tekening der Nederlandsch-Belgisehe verdragen uit te stellen tot de kwestie van het Nauw van- Wielingen is opge lost. Het blad zegt, dat men er aan twijfelt door directe onderhandelingen tot een oplossing te geraken. Daarom heeft men in zekere buiteniandsche kringen, die België sympathiek zijn, de idee geopperd de kwestie aan arbitrage voor te leggen. Van Belgische zijde heeft men daar tegen geen bezwaar, maar van Neder- landschen kant schijnt men minder ge neigd "arbitrage te aanvaaren. Misschien wel, omdat het heimelijk voelt, dat de door Nederland gestelde eischen te ver gaan. De „Libre Belgique" verkeert in den waan, dat Nederland eischen gesteld heeft inzake het Nauw van Wielingen Zulks is onjuist. Het was de Belgische regeering, die de kwestie op het tapijt bracht en de souverciniteit van-het Nauw van Wie lingen voor zich opeischte. De kwestie van de Wielingen is niet nieuw ze was reeds meermalen het voorwerp van onderhandelingen tus schen de beide regeeringen het laatst in de zestiger jaren, toen België en Ne derland na onderhandelingen ieder voor zich de souvereiniteitsrechten op het Nauw voor zich reserveerden. Gelijk men weet, wenseht Nederland dezen toestand te hanhaven. De luchtpostdienst EngelandHolland. Naar aanleiding van het „Times"- bericht als zou Maandag 17 dezer de luchtpostdienst Croydon-Holland aan vangen, welke dienst geheel afgeschei den van een eventueelen dienst Holland Engeland zou plaats hebben, zij er op gewezen dat het Engelsche blad blijk baar in de war is gebracht door de aankondiging van een dienst tusschen Holland en Engeland, welke 17 dezer zal aanvangen, en georganiseerd is door de Kon. Luchtvaart Mij. voor Ne- 'derlan den Koloniën. In een bericht in de „Tel." van Dinsdagavond wordt melding gemaakt van dezen dienst en waarschijnlijk is de „Times" daardoor van de wijs gebracht. Want zoowel de Engelsche als de Nederiandsche in schrijving voor den ofticieeien lucht postdienst sluit pas 16 dezer, zoodat, waar na de inschrijving toch zeker nog wel eenige administratieve formalitei ten zijn te vervullen en de regeling van een en ander niet in één dag op de Engelsche en Nederiandsche postadmi nistratie gereed zal kunnen zijn, wij vei lig kunnen aannemen, dat de officieeie opening van den luchtpostdienst nog wel eenigen tijd op zich zal laten wach ten. De ex-keizer naar Doorn. Zaterdagmorgen omstreeks half elf heeft de ex-keizer op het huis Doorn zijn intrek genomen. Bij den hoofdin gang had zich lang voor dien tijd een groot aantal rijksveldwachters en re chercheurs opgesteld en ook de laan, die naar den ingang leidt, was van afstand tot afstand door politiemannen bewaakt, terwijl in den omtrek voort durend gesurveilleerd werd. Later bleek dat alles vertoon was geweest te zijn om het in gering getal wachtende pu bliek om den tuin te leiden, want de ex-keizer en de keizerin kwamen door den achtergang binnen. De ex-keizer was naast den chauffeur gezeten. De ex-keizerin hield een bou quet bloemen op den schoot. Een aantal bloemstukken werd aan het nieuwe verblijf van den ex-keizer afgegeven. Onze geldpolitiek. Onderteekend door de heeren J. onderste plank te hebben gelegd, kniel de ze neer, om de boeken van den vloer te nemen. Ze wist toch zeker, dat er een rood boekje boven op den stapel had gele gen Molière's „Bourgeois Gentil- homrne". Ze herinnerde zich, dat ze naar den titel had gekeken, eer zij het boekje op de andere had gelegen, met dé vage gedachte, dat zij haar Fransch eens moest opfrisschen. Nu lag „Young's Gedachten in den Nacht" bo venop en „Le Bourgeois Gentilhomme" onderaan onder drie andere deeltjes van Molière. Daura was op het punt een uitroep van verbazing te slaken maar zij be dwong zich en beet zich op de lippen. Nira moest niet weten, dat er iets ge beurd was Maar was er iets ge beurd Neen, zeker niet. Zij had den indruk, dat ze een bepaald boek boven op een stapel had gelegd maar dat was slechts een indruk. Zonder twijfel was zij verstrooid geweest. Zij had ge meend iets te doen en had blijkbaar iets anders gedaan. Er kon maar één verklaring zijn voor dit dwaze raadsel tje. En toch hield een stem in haar bin nenste vol „Je hebt dat boek boven op gelegd Er heeft iemand in gesnuf feld Iemand heeft de boeken verlegd en vergeten ze weer juist te leggen als ze eerst lagen Het meisje huiverde van angst. Zij stond op en deed de etuis weer in den d'Aulnis de Bonrouili, D. van Blom, H. W. C. Bordewijk, G. W. J. Bruins, P. A. Diepenhorst, E. C. van Dorp, Tj. Grei- danus, H. B. Greven, Ant. van Gijn, A. Heringa, W. C. Mees R.Aspi., E. M. Meyers, C. A. Verrijn stuart en F. de Vries, is een verklaring gepubliceerd, waarin wordt te kennen gegeven dat onder de ingewikkelde sociaal-econo mische vragen, die hier te lande op het oogenblik een oplossing eischen, dat der geldpolitiek, als onderdeel van het duurtevraagstuk een eerste plaats in neemt. Doordrongen van de' groote volksbe-' langen welke bij een ordelijk en waarde vast ruilmiddel, vooral' thans, betrok ken zijn, achten onderteekenaren het hun plicht, een woord van ernstige waarschuwing te doen hooren tegen de neiging in vele kringen om in een voort gaande uitzetting van hét ruilmiddel, met haar direct gevolg van ruimte op de geldmarkt heil te zien. Deze politiek is dezer dagen door een der grootste bankinstellingen in Neder land aangeprezen, als ware zij ii^het algemeen belang, terwijl ook de geldpo litiek welke tot dusverre, met name se dert den wapenstilstand gevolgd is, van denzelfden gedachtengang blijk geeft. Beoogd wordt verder dat de leer der inflationisten uit de 17e en 18e eeuw, als zoude het economisch leven baat vinden bij liet bederf van het ruilmid del, immers bij hooge prijzen, te afdoen de is weerlegd, dan dat zij hier nog be strijding van noode zou hebben- Ons ruilmiddel is gedeprecieerd te genover het goud. Twee middelen in onderling verband zijn noodig tot herstel van den bestaan- den misstand. Het eene middel is afgif te van goud (of goudsaldi) door de Nederiandsche Bank. Op welke wijze zulks moet geschieden, is een vraag, van uitvoering, welke geen moeilijkhe den oplevert. Niet minder noodzakelijk is het bren gen van de hier te lande abnormaal lage geldrente in overeenstemming met de reëele rente. Hoofdzaak is dat de electriciteit in de credietpositie der .Nederiandsche Bank worde hersteld. Vroeg of laat moet men terugkeeren tot een op juiste beginselen berustende praktijk en het is van hpt grootste be lang dat dit spoedig geschiede. Waar de Nederiandsche Bank daarbij ver moedelijk de publieke opinie zal heb ben te trotseeren die ten onrechte in goudafgifte een gevaar ziet, hebben on- dergeteekende gemeend hun meening te moeten doen kennen, opdat de Bank- directie zich alsdan gesteund wete. In ternationale samenwerking in deze zou toe te juichen zijn, doch is geen ver- eischte. Afschaffing van de broodkaarten. In overleg met de regeering zal, bij wijze van proef, voor Amsterdam het broodkaartenstelsel worden opgeheven. Gebleken is, dat de broodconsumptie van de geheele bevolking beneden het door de regeering vastgestelde rant soen blijft, zoodat, wanneer eike bak ker het kwantum meel en bloem ont vangt, hetwelk' in overeenstemming is met zijn productie, de bevolking bin nen het raam der aan Amsterdam toe gewezen hoeveelheden, in het brood gebruik vrij kan worden gelaten. Van den 19en Mei af zullen dus geen broodkaarten binnen Amsterdam meer worden gebruikt. Slechts zullen de bak kers in zooverre aan een rantsoenee- ringgsstelsel gehouden blijven, dat de hun te leveren hoeveelheden bloem en meel zullen worden vastgesteld op den schoot van haar zijden japonnetje. Daarop liep zij regelrecht naar de ouderwetsche latafel om de revolver te zoeken, waarvan zi> Nira had gespro ken. De middelste lade stond op een kier, ofschoon Daura zeker wist, dat zij ze 's morgens had gesloten na daarin haastig het groene Ieeren kistje te heb ben geworpen, dat ze George had ont nomen, en zij zich niet herinnerde, ze later te hebben geopend. Onder in deze lade bewaarde zij Alastair's revolver en nu trok zij, met de eene hand de plooien van haar japonrok, waarin de etui's lagen, vasthoudend, met de ande re de lade wijd open en begon te'zoeken naar een gewatteerde handschoenen doos, waarin het wapen rustte. Doos en revolver waren er beide in een hoek van de lade onder honderd andere kleinigheden maar iets anders van veel meer belang ontbrak het groene ieeren kistje, dat, naar zij ge loofde, vergif bevatte. HOOFDSTUK XV. Dien nacht kon Daura den slaap niet vatten. Woeste gedachten en vrees vlo gen door haar hoofd en zij verbeeldde zich, dat het gemurmel der zee zich vermengde met de droevige tonen van den „Verloren Fluitspeler" van uit de holen onder het kasteel. Zij zeide niets aan Annira van wat er gebeurd was. Waarom zou zij haar angst nog ver meerderen Daura kon het alleen wel voet van het debiet, gedurende 5 Augustus20 November, zooais dat door middel van ingeleverde brocuoons werd aangetoond. Vrije Zaterdagmiddag bij de post. Het verslag, dat dezer dagen is uit gebracht door de commissie welke op dracht had om na te gaan in hoeverre rekening houdende met de belangen van het publiek, bij de posterijen uit technisch oogpunt op Zaterdagmiddag vijrheid van dienst zou kunnen worden verleend, wordt thans gedrukt. Het ver slag zal tegen betaling van de kosten verkrijgbaar worden gesteld. Het is de bedoeling van den minister van waterstaat om, alvorens tot het nemen van eenigen maatregel in dit op zicht over te gaan, hieromtrent het oortieel in te winnen van de Kamers van Koophandel en Fabrieken, in enke le der voornaamste plaatsen van het land. Het collectief arbeidscontract door de bouwvakarbeiders afgewezen. In een te Utrecht gehouden buitenge woon congres van den Algem. Ned. Bouwvakarbeidersbond, werd het door de patroons aangeboden collectieve ar beidscontract verworpen, op grond van het feit, dat de door de patroons voor gestelde loonregeling onaannemelijk geacht werd. De motiveering van dit bestuit zal door het bestuur nader ge publiceerd worden. Het dreigend conflict in de metaal industrie. Het'dreigende conflict in de metaal industrie zal misschien voorkomen wor den. De Metaalbond (de organisaties van de werkgevers) heeft zich in een schrijven aan de organisaties, bereid verklaard tot overleg. (Ook de Federa tie is uitgenoodigd, ai kan de Metaal- bond niet treden in de eischen van de Federatie, die nog verder gaan dan die van de andere, samenwerkende organi saties). V/el is het loonvoorstel van den Metaalbond lager dan wat de organi saties eischten, maar 't minimumloon- beginsel wordt aanvaard, en dit was 't voornaamste punt van het geschil. Het Roode Kruis. Onder voorzitterschap van prins Hendrik heeft de verceniging „Het Ne deriandsche Roode Kruis" Zaterdag middag in „Pulchri Studio" te 's-Gra- venhage een buitengewone algemeene vergadering gehouden. Nadat de Prins met enkele woorden de bijeenkomst had geopend en had meegedeeld, dat zij voornamelijk is uit geschreven in verband met de verkie zing van een nieuw hoofdbestuur, we gens het feit dat de buitengewone om standigheden met ingang van 1 Juni a.s. geacht worden te hebben opgehouden, herinnerde de ondervoorzitter, jhr. nir. de Jonge, eraan, dat de reorganisatie van het Roode Kruis onlangs haar be slag had gekregen. Dat dit zoo lang heeft geduurd, weet de heer De Jonge aan de toenmalige regeering, in het bij zonder aan den toenmaligen minister van oorlog (dezelfde jhr. mr. De Jonge, Red.) die genoodzaakt was, ruw in te grijpen in het wezen van „het Roode Kruis". Mr. Dresselhuijs, secretaris-generaal der vereeniging, bracht verslag uit over de in het afgeloopen jaar gedane ver richtingen, vooral ook ten behoeve van de levensmiddelenvoorziening van Oos tenrijk, Hongarije en Duitschland. De bestuursverkiezing had tot uitslag dat jhr. mr. B. C. de Jonge met alge meene stemmen als onder-voorzitter werd herkozen en dat als leden van het dragen, maar het was niet slechts de verdwijning van het groene Ieeren kist je, dat haar wakker hield maar ook de gedachte aan Troy in de zwarte Bre- tonsche kamer. Zij deed een beroep op haar gezond verstand om haar-vrees te verjagen, maar die wilde niet verdwij nen. Nu herinnerde zij zich, dat zij den vorigen dag tot zich zelve had gezegd „des te beter, als hij sterft Zijn dood zou George reddden 1" Doch nu, ter wijl zij in het donker naar elk geluid lag te luisteren, stelde zij zich voor, dat er iets vreeselijks gebeurde met den man, die op haar vertrouwde. Als hij stierf, was zij schuldig aan zijn dood, dacht zij. Zij zag zijne oogen voor zich, zooals zij haar hadden aangezien toen hij haar goeden nacht wenschte in de flauw verlichte gang maar nu met een blik van verwijt er in. De uren kropen voort en de dag brak aan. Zij was nu minder angstig voor Nira's juweeien. Zij waren vooreerst veilig maar Daura wenschte, dat het mogelijk was geweest, ze in de bank te bewaren. Een oogenblik overwoog ze die vraag, maar kwam weer even als vroeger tot de conclusie, dat haar vader nooit zou toestemmen. Zonder zijne toestemming ging het niet. Zij had een nachtlamp met groene kap in An- nlta's kamer gezet, die soms gebruikt werd, als een der meisjes ziek was. In haar eigen kamer had zij kaarsen ge brand en trachten te lezen om afleiding dagelijksch bestuur werden herkozen de heer mr. H. C. Dresselhuijs en mej. A. H. M. Thorbecke en gekozen jhr. A. W. G. van Riemsdijk en prof. dr. G. J. W. Koolemans Beijnen. Tot leden-adviseurs werden in het hoofdbestuur gekozen dr. C. W. Broers (hygiënist-bacterioloog) te"Utrecht, dr. j. C. L. Wortman (voor het zieken huiswezen), te Amsterdam en prof. mr. G. W. J. Bruins (als vertegenwoordiger der handelswereld) te Rotterdam. Scheepvaartbeweging. Gedurende de afgeloopen week zijn den Nieuwen Waterweg ingekomen 132 schepen, (42 Nederiandsche, 35 Engel sche, 22 Duitsche, 11 Noorsche, 10 Fransche, 6 Amerikaansche,2 Deensche, 1 Zweedsch, I Spaans.ch, 1 Grieksch en I Uruguaansch), waarvan 4 zeelichters, 5 vreemde sleepbooten, 3 bijleggers, 2 stuks baggermateriaal en waaronder ook 2 stoomschepen, die aan de Vonde- lingenpiaat hebben gebunkerd. Hiervan waren bestemd voor Rotterdam 112, voor Schiedam 1, voor Dordrecht 3', voor Vlaardingen 2, voor Poortersha- ven 3 en voor Hoek van Holland 7. Van Poortershaven en Schiedam ver trokken 2 stoomschepen naar Rotter dam. In hetzelfde tijdperk van 1919 kwa men binnen 94 schepen, waarvan 3 zeilschepen en 2 zeelichters, 2 vreemde sleepbooten. Hiervan waren bestemd voor Rotter dam 91, voor Vlaardingen 2 en voor Hoek van Holland 1. Sedert 1 Januari zijn aangekomen Schepen N. R. T. N. Waterweg 1920 1532 1,871,417 1919 1679 1,526,666 Rotterdam 1920 1312 1,688,322 1919 1368 1,503,581 Donderdag 20 Mei a.s. zal het 50 jaar geleden zijn, dat de Tweede Ka mer met 48 tegen 30 stemmen besloot de doodstraf af te schaffen en daar mede een einde maakte aan het bestaan van den beul in ons land. Stads» en Provinclenieuws VLISSINGEN, 17 MEÏ. AGENDA VAN HET DISTRIBUTIE BEDRIJF DINSDAG 18 MEI De broodprijs. Men deelt het „Hbl." mede, dat de minister van landbouw tegelijk met het oor hem genomen besluit om de maxi mumprijzen voor brood op te heffen, de bakkersorganisaties officieel een wenk heeft gegeven, met de broodprij zen niet boven 42% per K.G. te gaan, daar anders door hem weer zou wor den ingegrepen. Regeeringsbloem en -meel. De minister van landbouw, nijverheid en handel heeft bepaald lo. dat met ingang van 17 Mei eerst komende zal worden verstaan onder regeerinsgbloem een mengsel van 10 K.G. Amerikaansche bloem en 90 K.G. bloem, verkregen door uitmaling op 74 van 100 K.G. buiteniandsche tarwe en onder regeeringsmeel meel bereid uit uitsluitend buiteniandsche tarwe 2o. dat de prijs, waarvoor de regee ringsbloem aan de gemeenten Moet ge leverd worden, zal gehandhaafd blijven op 36 per 100 K.G. af fabriek 3o. dat voor regeeringsmeel als in koopsprijs voor gemeenten bedoeld in art. 3 der Distributiewet 1916 blijft te zoeken, maar zij had hare gedachten er niet bij kunnen bepalen. Toen het daglicht begon te komen, blies zij de kaarsen uit en slaakte een diepen zucht van verlichting. Morgen en het einde van spanning Ieder uur was zij een paar malen op hare teenen in haar zusters kamer ge slopen, om zich te verzekeren, dat het geheimzinnige wezen, dat blijkbaar door de eene gesloten deur was geko men, ook niet door een andere was binnengegaan. Maar Annira lag daar rustig, evenals den vorigen nacht, die reeds lang, lang geleden scheen haar dikke roode vlecht over het kussen neerhangend. „Wij hebben meer beleefd in de laat ste vier en twintig uren", dacht Daura, „dan in alle vorige jaren van ons leven! Zullen wij ooit tot rust komen Zij kon zich nauwelijks voorstellen, dat ze ooit onbezorgd was geweest. Om zeven uur toen Daura bezig was zich te kleeden, werd Annira wakker en riep haar. „Ik had akelige droomen", zeide zij, „erger dan over den Verloren Fluitspeler. Ik had een gevoel of er een booze macht dichtbij mij was, die mij bedreigde Het was alsof ik verloren was in het bosch en wist, dat een tijger op mij loerde. Mijn hoofd doet pijn, en ik zou gaarne in bed blijven als het niet om George was. Ataar ik moet hem gaan zien. Misschien komt hij vandaag tot bewustzijn en herkent mij." (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 1