i THEE E.Br^ndsm^ Motor-Rijwiel Schouwburg, Middelburg R. A N DRIËSSE 8 BOK HEEREH-BOTTIMES R KJ K Verhuisd LAURE FRÉVILLE L VANHOUCKE, Timmerlieden, 1 LAATSTE BERICHTEN Burgerlijke Stand ADVERTENTIËN A. FREUER Afdeeiing fleerenkleeding GROOTE KEUZE ONTVANGEN Instrumentmakers. Verloren 72000 GULDEN. Nationale Mitt- en Effectenbank, Kleverlaan 6, Haarlem. an ƒ65. 16 646 »2 2404 .00 3409 176 5124 38 6897 152 8534 197 10214 143 12675 133 13859 28 15779 49 17454 76 18288 106 20324 197 21623 O T E R IJ. 4e Lijst. 6 Mei 1920. 964 116e 2431 2630 3658 3861 5181 611 7977 7898 8703 9077 10265 10303 13127 13144 14253 1431S 16226 16501 17460 17479 18411 18580 20378 20751 22448 22894 d-SIeeswijk uitge- inschappen moeten it zij de eerste zijn, het Deensche leger land mogen bren- zij gedachtig zijn [vloeiende plichten, lorbeeld van tucht er moet zich herin- ando naar Noord- werd om een nau- ïet de civiele auto burgers te verze- blik mag vergeten jfficieren en man- t hebben, beleefd er alle autoriteiten gen, onverschillig tonaliteit deze zijn. S VAN DUITSCH- D. schreef ;n Mei beëindigde le levensjaar. Toen joren stonden zijn grootvader en zijl i aan zijn wiej. inds glansperiode, iprins zijn verjaar- lerland, gescheiden -banning. ■ootvader, die aan iets dergelijks be- hij ais prins van lichten en zijn toe- joeken. Deze jaren |en echter niet al- iw, maar ook een is. iet lot den kroon- |t zijn thans reeds jf op het eenzame ingen, is waarlijk ir een werkzamen !ren, voor een sol- hem, die met zijn vaderland hangt :ft zich politick j Je grootste terug [onze vijanden heb- iden om hem van ;en. Daarom wen- :t komende levens een wending in komen. Ijdag 7 Mei, |s 2 uur. C. A. van Woel- lleden. Afwezig de In de orde gesteld 1 het voorstel-Hen- I betuigen aan het |an Negen van den Plaatselijke Keu- -Camer, inzake hel nam niet aan dezi aangenomen met 9 Iheeren Huson, dl Titte, van Oorschot ]fal en Lindeijer. kwam ter verga- |ning was afgeloo- j lierstemd worden Jdeijer, tot aanhou- [rschrift van M. lde in de Paling- lluit van Burg. en Ittrekking van een In de Hobeinstraat (mming. aangenomen niet laangenomen, ■leeren Huson, Van In Laernoes. |n behandeling een waarover in de Iveneens de stem- om aan de Kroon timum aantal ver- temeente terug te fijl door Burg. en ld dit op 50 te be lde dat hij het tus- II rg. en Weth. ac- liierom dat dan ue Ininghouders haar ïi uitoefenen, tenen dat de Am ide rechten van de laarborgt. I tegen het geheeie len Weth. en ook Prstel- m er terkoop wordt er lerkt en hij is <»n lel. De heer Staverman wilde het voot- uitstellen tot de volgende vergade ring omdat hij zich niet voldoende op de hoogte van het voorstel heeft kun nen stellen. Hij wenschte de voor- en tegenstanders gelegenheid te geven zich daarover in de courant uit te laten. Het voorstel werd daarna aangeno- "iTn slotte kwam ter tafel een voor stel van Burg. en Weth. inzake de be perking en de verstrekking van voeding en kleeding aan schoolgaande kinderen. Dit voorstel was aangehouden, ten einde nader te overwegen welke kinde ren in aanmerking kunnen komen. Het desbetreffende voorstel van Burg. en Weth. hebben wij in ons num mer van Donderdag in zijn geheel op genomen. De heer De Meij zeide dat schoot- voeding en kleeding aan schoolgaande kinderen een der voornaamste punten is van gemeente-politiek. Hij verdedigde de strekking hiervan op zoo ruim mogelijke schaal. Hij haal de het oordeel aan van den heer Klaas de Vries over deze kwestie. Ook van medisch standpunt werd schoolvoeding en -kieeding verdedigd door dr. Deijl, schoolarts te Amsterdam. Als hij ziet dat deze menschen school voeding en -kleeding aanprijzen, dan concludeerde hij dat deze behooren bij het onderwijs. Hij meende dat Burg. en Weth. deze zaak niet zoo goed bekijken als eigen- fijk wel noodig is. Nu zwaaien Burg. en Weth. de vlag dat van schoolvoeding en -kleeding misbruik wordt gemaakt. De gevallen door Burg. en Weth. genoemd werden door hem onderzocht en het is hem gebleken dat er verschillende niet juist zijn, o.a. met het geval van den man die 115 verdiende. £r wordt beweerd, dat de loonen met 100 zijn verhoogd, doch de prijzen j der levensmiddelen zijn zeker met niet minder dan 100 verhoogd. Wanneer er een stijging met de loo nen van 100 is, dan beteekent dit voor hem dus dat de kindervoeding niet minder moet zijn dan in 1914, doch wel meer. De norm, door Burg. en Weth. geno men, kan hij dus niet aanvaarden. Hij wil verder gaan. Als in een groot gezin 35 per week inkomt, wordt er nog steeds armoede geleden, wat hij nader aantoonde. Hij heeft heel wat huisbezoek ge daan in Vlissingen en op grond daar van is hij tot de conclusie gekomen dat het niet gemakkelijk is na te gaan, wel ke gezinnen wel en weike niet aan kin dervoeding mogen deelnemen. De lijst van den Armenraad nader bekijkend, blijkt dat deze lijst niet met de noodige juistheid is opgesteld. Hij wees er op, dat de heer Van Hal rads in de vorige vergadering er op gewezen heeft, dat wanneer wij geen geld hebber, voor goede sociale maat regelen, wij beter naar huis kunnen gaan. Zijn voorstel zal ongeveer 5000 meer kosten dan het voorstel van Burg. en Weth. en hij meent, dat voor dit goe de doel dit hooge bedrag wei mag wor den genoteerd. Hij wees er op dat de arbeiderskinde ren alleen lager onderwijs ontvangen, wat ƒ43 per kind kost, terwijl de kos ten voor het middelbaar en hooger on derwijs resp. ƒ211 en 832 per kind bedraagt. De heer Auer onderschreef geheel het betoog van den heer De Meij, dat kin dervoeding en kleeding medewerken aan de verstrekking van goed onder wijs. Hij vroeg verder waarom de kin dervoeding onttrokken is aan het da- mes-comité, dat zoo goed voor de kin dervoeding heeft gezorgd. De heer Van Niftrik bracht hulde aan den heer De Meij voor de wijze, waarop hij deze zaak heeft bestudeerd. Hij was het geheel met hem eens, dat in het beiang van het onderwijs voeding en kleeding noodig kan zijn. Burg. en j Weth. zouden gaarne den maatstaf van 1 den heer De Meij aanvaarden, doch dan j zou de kindervoeding veel moeten wor den uitgebreid. Het gaat er evenwel niet om wat wij willen, doch wel wat wij kunnen. Wij zijn gedrongen te bezuini gen. Anders zouden wij veel meerdere uitgaven voorstellen. Er zouden bijv. verschillende openbare werken moeten worden uitgevoerd. Door de groote fi- nanciaele moeilijkheden moeten wij ons limiteeren tot het absoluut noodzake lijke. Waar in een gezin met 3 kinderen minder verdiend wordt dan ƒ24 en in een gezin van 5 kinderen minder dan ƒ28, daar moeten wij helpen. Verder kunnen wij evenwel niet gaan. De principes van den heer De Meij onderschrijven Burg. en Weth. geheel, en hoe ongaarne moeten Burg. en Weth. er op aandringen dat de raad hun voorstel geaccepteert. De voorzitter wees eveneens op den financieelen toestand der gemeente en hij haalde een schrijven aan van Ged. Staten aan den minister, waarin Ged. Staten schrijven dat zij niet doordron gen zijn dat de raad de uiterste zuinig heid betracht. De heer Staverman kon ook geheel onderschrijven wat de heer De Meij heeft gezegd. Hij wees er op, dat het hier een post betreft die op de begroo ting voorkomt, die thans door Burg. en Weth. eenigszins wordt bekrompen. Hij gevoelde geen gewetensbezwaar voor het voorstel-De Meij te stemmen. De heer Vermaas meende, dat de vergelijking tusschen Amsterdam en Vlissingen niet opgaat. Ook meende hij, dat niet alleen ondervoeding oorzaak is van het slecht uitzien van kinderen. Daar zijn nog verschillende andere oor zaken voor, o.a. dat de kinderen niet tijdig genoeg naar bed gaan. De heer De Meij wees er op, dat te gen zijn betoog eigenlijk niets is inge bracht, alleen het kostargument uitge zonderd. Hij wil zich niet laten intimi- deeren door Ged. Staten en wil de kin dervoeding wel eenigszins beperken, doch deze niet geheel stopzetten, van daar het door hem gedane voorstel. Nog meer uitvoerig verdedigde hij nader zijn voorstel en wees er nog op dat de kwaliteit van het eten belangrijk is gedaald. Een portie kost, na altrek van het werkloon, slechts 6 cent. Hij drong er daarom op aan, dat wat meer werd toegezien op de samenstelling van het eten. Het financieele argument mag niet, den doorslag geven. Laten wij nu maar eens een royale bui hebben en de ƒ5000 die de kindervoeding meer zal kosten, voteeren. Op een vraag van den voorzitter ant woordde de heer De Meij, dat hij niet kan berekenen hoeveel kinderen er aan de voeding zullen deelnemen. Hij kan alleen ramen. De heer Huson verdedigde nader het rapport van den Armenraad en er kan niet ontkend worden, dat er schromelijk misbruik is gemaakt. Van de 224 ge zinnen vielen er slechts 20 in de termen om van de kindervoeding gebruik te maken. Wat den norm betreft, deze is verschillend, naarmate het standpunt, hetwelk wordt ingenomen. Hij kon zich met den norm van Burg. en Weth. wel vereenigen. Deh eer Merckens was, na het schrij ven dat de voorzitter had voorgelezen van Ged. Staten, het verstandigste is, wat water in onzen wijn te doen en dus voor het voorste! van Burg. en Weth. te stemmen. Hij acht het een quaestie van practische politiek thans te trachten dat de minister ons zoo krachtig mogelijk zal steunen en daarom zal hij voor dit jaar met het voorstel van Burg. en Weth. medegaan. De heer Van Oorschot kan zich ge heel aansluiten bij het betoog van den heer De Meij. Dat er van kindervoeding misbruik wordt gemaakt, ontkende hij. Hij stelde de vraag aan de leden of zij voor 31 perw eek een gezin met 3 kin deren behoorlijk kunnen onderhouden. Dit kunnen zij niet en daarom is het een billijke eisch dat de norm van den heer De Meij wordt aanvaard, nl. ƒ22 per week en ƒ3 voor elk kind, alzoo een gezin van man, vrouw en 3 kinde ren ontvangen kindervoeding als het loon niet hooger is dan ƒ31 per week. Hij kan evenmin met het argument der gemeente-financiën medegaan. De kindervoeding is noodzakelijk en daar om moeten wij de gelden daarvoor toe staan. Nog verschillende andere cijfers wer den genoemd, om aan te toonen hoe noodzakelijk kindervoeding voor be paalde gezinnen is. Hij zal het beschei den voorstel van den heer De Meij gaarne ondersteunen. De heer Huson wees er op dat, wan neer in een gezin 4 fietsen in den gang staan en kindervoeding wordt genoten, dan zegt hij dat er van kindervoeding misbruik wordt gemaakt. De voorzitter drong op beperking der discussies aan. De heer Tichelman zeide, dat het voorstel van Burg. en Weth. concien- tieus is onderzocht, na advies van den Armenraad. Wat de quaestie zelf be treft bleef de heer Tichelman van ge voelen, dat de opvoeding tot het gezin behoort. De ouders van de kinderen van de christ. scholen kennen hun plicht en sturen hun kinderen niet naar de kin dervoeding. Hij was van gevoelen dat de arbeiders over het algemeen veel ge makkelijker leven dan personen, die in betere levenspositie heeten te verkee- ren, wat hij nader uiteenzette. Deh eer Van Niftrik wees er op, dat hij reeds heeft aangetoond, dat wij de onmogelijkste zuinigheid moeten be trachten. Hij vroeg of wel voldoende overwogen is, dat personen met een in komen van ƒ1600 tot ƒ2300 aan de kindervoeding zullen deelnemen. Het aantal kinderen dat zal afvallen bij aanneming van het voorstel-de Meij, zal zeer gering zijn. Wij moeten met Ged. Staten wel de gelijk rekening houden. Die hebben het lot van onze stad in handen. Het is dus onmogelijk verder te gaan dan Burg. en Weth. voorstellen. Wij moeten ons onderwerpen aan de harde noodza kelijkheid. De heer Sorel noemde het een groote tekortkoming in de plichten van de pa troons ten opzichte van hun arbeiders, dat zij niet voldoende loon krijgen dat geen kindervoeding en -kleeding noo dig is. Wij moeten dus aan de misstan den helpen een einde te maken. Hijzal echter tegen het voorstel van den heer de Meij stemmen, omdat vele arbeiders zich dan te gemakkelijk aan hun plich ten onttrekken. De heer De Meij verdedigde nog maals de aanneming van zijn voorstel en bleef van gevoelen, dat er niet schromelijk misbruik van de kindervoe ding wordt gemaakt. Hij heeft ook overwogen of de aanneming van zijn voorstel ons in Den Haag kwalijk zal genomen worden. Deze vraag heeft hij ontkennend beantwoord en hij durft dus de gevolgen van de aanneming van zijn voorstel gerust voor zijn rekening te nemen. Wat het argument van den heer Tichelman betreft, wees hij er op dat in christelijke kringen geen volledige eenstemmigheid bestaat ten opzichte van de kindervoeding. Dat er van ont wrichting van het gezin sprake zou zijn bij kindervoeding ontkent hij. De bezwaren van den heer Van Nif trik werden nog nader door hem weerlegd. Hij gaf den heer Sorel in overweging wat meer vertrouwen te stellen in de arbeidersklasse, waartoe hij zelf be hoort. Hij moet tenminste medewerken dat er in de arbeidersgezinnen geen honger wordt geleden. Het amendementDe Meij om de grens voor de kindervoeding op te voe ren tot gezinnen van 22 werd verwor pen met 13 tegen 5 stemmen. Voor stemden de heeren Lindeijer, De Meij, Staverman, Van Hal en Van Oorschot. Het tweede amendement-de Meij, om voor de kinderen 3 te rekenen inplaats van ƒ2, zooals Burg. en Weth. voor stellen, werd aangenomen met 11 tegen 7 stemmen. Tegen stemden deh eeren Sorel, Mer ckens, Laernoes, Tichelman, Hillinga, Vermaas en Van Niftrik. Het geheeie voorstel werd daarna zonder hoofdelijke stemming aangeno men. (Gedeeltelijk ongecorrigeerd). Op den straatweg naar Leiden, even buiten de gemeente Bodegraven, zijn twee auto's in volle vaart op elkaar gereden. Beide voertuigen werden to taal vernield en geleken een vormlooze klomp ijzer. Wonder boven wonder kwamen de inzittenden er met een paar hoofd- en beenwonden af. De drie uit de gevangenis te Zut- phen ontvluchte Duitschers zijn gisteren door marechaussee en veldwachters tusschen Groenlo en Lichtenvoorde aan getroffen in een korenveld. Alle drie zijn gepakt. Twee van hen, die nog wil den vluchten, kregen een schot in den rug en in de beenen. Zij zijn naar Groenlo vervoerd. Te Etten bij Terborg zijn twee in woners uit 's-Heerenberg gearresteerd, die uit een weide, op Duitsch gebied ge legen, twee koeien hadden ontvreemd en trachtten deze op de markt te Ter- borg aan den man te brengen. Beiden legden een volledige bekentenis af. 'Men vermoedt hiermede ook in handen te hebben de daders van de in die streek in den laatsten tijd veelvuldig voorkomende diefstallen van fietsen enz. Naarmate „de Maasb." mededeelt is uit het politieonderzoek gebleken, dat het bericht, als zou een bootwerker, die tijdens de staking gewerkt had, door zijn makkers in het ruim geworpen en tengevolge daarvan overleden zijn, niet waar is. VERGADERING VAN AANDEELHOUDERS KON.MAATSCH. „DE SCHELDE". Op de heden ten kantofe der Kon. Maatsch. „de Schelde" plaats gehad hebbende jaarlijksche vergadering van aandeelhouders, werd door de directie verslag uitgebracht over het boekjaar 1919. De balans, en verlies- en winstreke ning werden goedgekeurd, alsmede een nadere overeenkomst gesloten met de N.V. „Nationaal Bezit van aandeeien Koninklijke Maatschappij „de Schelde". Het dividend werd vastgesteld op 15 betaalbaar van 15 Mei a.s. af. De heer Arie Smit werd als commis saris herkozen. In verband met het overlijden van den heer jhr. A. A. van Teylingen werd als lid van de commissie tot nazien der balans en verlies- en winstrekening gekozen de heer P. Dumon Tak. De heer Is. van Raalte, welke als lid de zer commissie aan de beurt van aftre ding was, werd als zoodanig herkozen. Als plaatsvervangend lid werd herko zen de heer M. Hudig en gekozen de heer mr. J. J. Heijse. ONZE LANDGENOOTEN IN RUSLAND. In de gisterenavond gehouden zitting der Tweede Kamer heeft minister Van Karnebeek medegedeeld, dat de secre taris-generaal in algemeenen dienst dien dag een telegram heeft ontvangen uit Rusland, waaruit blijkt, dat een honderdtal Nederlanders (vermoedelijk allen) zich op de „Lingestroom" heeft ingescheept, om naar het vaderland te rug te keeren. DE KEIZERIN PEET GEWORDEN. ZEIST. De keizerin, die een dezer da gen een bezoek bracht aan het Oude Mannen- enVrouwenhuis in de gemeen te Amerongen, is bij die gelegenheid peet geworden over hef kind van den diacoon dier inrichting. Haar namen zullen thans nog achter die van het kind geplaatst worden. Men verwacht, dat de doopplechtigheid van het kind veet menschen naar de kerk zal leiden. De gewoonte is, dat de peet het kind „ten doop houdt", hoewel dit in dit geval we! niet zal gebeuren, zal de keizerin zich toch wel doen vertegenwoordigen. VLISSINGEN. Van 30 April6 Mei. ONDERTROUWD: J. A. Nederhof, jm. 30 j. en H. TroosL jd. 26 j. P. P. L. van Loo, jm. 28 j. e« M. P. D'haese, jd. 24 j. J. P. van Niftrik; jm. 24 j. en L. H. W. van Waveren, jd. 20 j. C. van de Swaluw, jm. 38 j. en D. H. M. Leenpoel, jd. 37 j. G. Marinissen, jm. 26 j. en C. de Nooijer, jd. 19 j. M. ljssel, jm. 28 j. en A. C. Janse, jd. 27 j. P. J. de Broekert, jm. 22 j. en L. Vosse- naar, jd. 20 j. 1. de Smit, jm. 24 j. co T. de Nooijer, jd. 24 j. N. Dijkshoorn, jm. 31 j. en C. Marijs, wed. 35 j. A. J. de Visser, jm. 22 j. en J. C. Daamen, jd. 10 j. H. de Quelerij, jm. 23 j. en A. van Schaik, jd. 21 j. M. L. Kerpestein, jm. 32 j. en S. J. Risseeuw, jd. 21 j. GETROUWD: A. Geschiere, jm. 24 j. en H. Gabriëlse, jd. 22 j. J. Verhaagen, jm. 25 j. en J. D. Kopmels, jd. 22 j. E. C. Sytor, jm. 32 en P. M. Wilelms, jd. 21 j. P. J. Kamer mans, jm. 27 j. en M. Moerland, wed. 27 j. M. Florijn, wedr. 33 j. en A. van Waar de, jd. 33 j. BEVALLEN: M. F. van de Kop, geb. Dieleman, d. J. J. de Smit, geb. van den Berg, z. F. Loesberg, geb. Kokelaar, z. J. Janse, geb. Meerman, z. E. J. M. de Paauw. geb. Wijnands, 3 d. (drieling) H.Tigche- laar, geb. Vermeer, z. -S. M. J. van Wes ten, geb. Visser, d. E. A. Leeuwenburg, geb. Wanner, d. P. Buurman, geb. Buurman, d. K. P. J. Vermeule, geb. de Vos Burchart, z. G. Muider, geb. de Nooijer, z. W. van Bogerijen, geb. Vreeswijk, z. S. H. Stapper, geb. Dis sel, d. OVERLEDEN. R. B. de Coninck, jm. 15 j. A. Wai- jon, jm. 21 j. J. j. Buurman, jm. 17 L. Bostelaar, wedr. van J. Louwerse, 87 J. L. van Eek, man van B. A. Janse, 35 j. SOUBURG. GEBOREN: Cornelis Jacobus, zoon van W. Pouvrer en B. Flipse. Marina, dochter van J. Lobbezoo en C. Pierens. Willem Pieter„ zoon van J. G. Veis en C. S. C. Wissekerke. Bastiaan Cornelis, zoon van F. vaa Satten en A. van Waarde. OVERLEDEN: Lein Davidse, lj. Cornelis jan vaa Nobelen, 2 maanden. GETROUWD: J. Riemens, 26 j. en E. Dorleijn, 25 j. RITTHEM. Over de maand April. ONDERTROUWD: Lourens Koppejan, jm. 27 j. en Elisa beth de Pagter, jd. 25 j. Pieter Beek man, jm. 30 j. en Maria Polderman, jd. 20 j. Jasper Roelse, jm. 22 j. en Johanna Del- lebeke, jd. 23 j. Willem Cornelis vaa Keulen, jm. 20 j. en Wilhelmina Koppejan, jd. 21 j. Marinus de Visser, jm. 23 j. ea Pouwelina Verhoeff, jd. 26 j. Joost Brouwer, jm. 24 j. en Sara Stoffelina Kal- jouw, jd. 24 j. GEBOREN: Maatje, dochter van Willem Ovaa e* Dina Maria Meliefste. Johannes, zoor van Willem Prinse en Johanna Maria vaa Toren. Pieter Jan, zoon van Janus de Pagter en Wilhelmina Laurina Osté. WISSELKOERSEN. 6 Mei. Londen 10.57/2 Berlijn ƒ5.25 Parijs l6.67l/2 Brussel 17.75 Weenen 1.35,; New-York 2.75. WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 8 Mei Matige tot krachtige Zuidelijke tot Weste lijke wind. Betrokken of zwaar bewolkt", met tijdelijke opklaring. Regenbuien. Iets zachter. HOOGWATER TE VLISSINGEN. (Zomertijd). Mei v.m. n.m. Zaterdag 8 5.22 5.39 Zondag 0 6.01 6.18 In plaats van kaarten, Ondertrouwd HENDRIK DE QUELEREIJ en ANNA VAN SCHAIK. Vlissingen, Middelburg, 6 Mei 1920. In plaats van kaarten. Ondertrouwd A. J. DE VISSER en J. C. DAAMEN. Vlissingen, 6 Mei 1920. van GROENEWOUD 25 naar VILLAPARK 133 en Wed.C. de Wolff AHasn. Ter overname aangeboden een jjwt motor in het freem, zoo goed is nieuw. Brieven letters Q. J., "'eau „viiss. Courant." Theater- en Concertbureau H. K. TEUNE, Nassaukade 502, Amsterdam. Telef. Zuid 8654. LUNDI 10 MAI 8 heures Grand Gala de Comédie Fran- caise avec le concours de Mile Grand vedette parisienne du Th. du Gymnase de Paris. Chef d'oevre en 3 actes de M. HENRY BERNSTEIN. Prix des places de f 0.60™ f 2.50augmentés de taxe commün et 12 pet. droits d'auteun IX i i* Afgewerkt als maatwerk. ISmxDKM >Rï^tei5BR3fSn5R5i9fi50lëi5 aoAcktÜ! vmsOjl Duizenden drinken ze dagelijks WANNEER U EEN STERKE EN SOLIDE SCHOEN WENSCHT AAN BILLIJKEN PRIJS IS UW A D R E SJ ui 'ST. JACOBSTRAAt*23. - een mooie collectie a 116.7 „FOCUS" Firma A. R. DE MUYNCK Middelburg. VERLOREN; een GOUDEN RING, met 3 bril janten. Tegen belooning terug te bezorgen Wed. VAN KEULEN, Kanaalstraat 70. te Oost-Souburg een JONGENS JAS. Tegen belooning terug te bezorgen bij Wed. P LOUWERSE Nieuwe Vliss weg C 157, Souburg die wenschen een partij RAMEN en DEUREN te maken, vervoe gen zich Dijkstraat 57, Terneuzen. kan men worden met slechts éen gulden. 15 Mei a.s. trek king der Hollandséhe Grondcrediwtbank-Loten met een Hoofdptijs van niet minder dan Verder prijzen van f4800, f 1200, f480, in totaal 2000 prijzen (geen nieten). Na toezending van f I.— storting ont vangt men het nummer van het origineele lot, waarmede men reeds aan die trekking deelneemt en recht heeft op den vollen prijs die er op valt zonder eenige korting. Storting 3 stuks f2.50, 5 stuks f4.—, 10 stuks f7.50, 20 stuks 115 Na ontvangst van postwissel volgt franco toezending door de Bestelt reeds nu, daar wij U anders wellicht moeten teleurstellen.

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 3