ADVERTENTIËN INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Houdt altijd een huidzalf in huis. Men dient een betrouwbare zalf te kennen of liever nog in huis te hebben om haar in geval van nood te gebrui ken. En wel, omdat de ergste huidkwalen aanvankelijk zeer gering kunnen zijn. Een ruwe, korstelige huid, jeuk, een pijnlijk of brandend gevoel, vurigheid, puistjes of vlekken kunnen het begin zijn van een der vele bedroevende vor men van eczeem, dauwworm, gordel roos, psoriasis, schurft of andere vor men van huidziekte. Om te voorkomen, dat de kwaal zich uitbreidt, is zindelijkheid en spoedige aanwending van een antiseptische zalf aan te bevelen. Het succesvol resultaat zijnde van jarenlange onderzoekingen, bevat Fos ter's Zaif de antiseptische, verzachten de en genezende bestanddeelen, die het best geëigend- zijn om de ontsteking, pijn en prikkeling van alle jeukende huidziekten te doen bedaren. Foster's Zalf doogt niet te spoedig op, iaat zich niet te gemakkelijk afve gen en zij dringt tot elke plek door.. Aanwending bij het uitbreken van dc kwaal voorkomt uitbreiding en verze kert baat. Foster's Zalf dient niet voor open wonden, doch uitsluitend voor jeukende huidziekten en is een uitstekend ge neesmiddel voor in- en uitwendige aambeien. Let op den juisten naam Foster's Zalf. Te Vlissingen verkrijgbaar bij A. C. Beniest, Lepelstr. 13 a ƒ1.75 per doos. 40 Toen zij gezeten was, vonden de ande re reizigers, dat die verpleegster er al heel weinig vrouwelijk uitzag, en vooral haar handen waren van zulk 'n afmeting, dat het zeer dubieus werd geacht of men wel met een heusche pleegzuster te maken had. Er werd een politie-agent bijgehaald, die twijfelde óók, zat wat met het geval verlegen en nam securiteitshalve de juffrouw mee naar het bureau. Daar bleek, dat het een m'nheer was in vevpleegsterscos- tuum. Hij was te Utrecht in den kost geweest bij een familie, die hij óijk in den waan had weten te brengen dat ze met 'n jongedame tc doen hadden en aangezien men medelijden had met de jonge vrouw zonder middelen van be staan, voorzag men haar van onder- en bovenkleeding, kocht voor haar een spiksplinternieuwe uitrusting voor ver- pleegzuster, hoedje met witten rand, langen sluier, zwarten mantel enz., al les en alles bij elkaar voor meer dan honderd gulden. Het „meisje" had ver teld. dat ze een betrekking zou aan vaarden te Rotterdam, en om haar voott te helpen had de familie, bij wie ze in pension was, haar van al liet noo- dige voorzien boezelaars, drie nieuwe japonnen, manchetjes, boordjes, keurig ondergoed, alles eerste kwaliteit. Het politie-onderzoek bracht wel groote ontnuchtering het was 'n man geweest Het heet in den volksmond „Het zal je gebeuren". Dat zegt óók de familie, wie het overkomen is. Die zit bovendien met een volledige garderobe van een ver pleegster, alles fonkelnieuw. Men had, om alles op tijd gereed te hebben, er nog den halven Zondag aan zitten naaien en stikken, om het „kind" te kunnen verblijden met alles wat ze mogelijk in haar nieuwe betrekking zou kunnen noodig hebben. Gisterenmorgen omstreeks 5 uur geraakte op hei rangeerterrein van liet Hollandsche Spoorstation te 's-Graven- hage een rangeerder bekneld' tusschen twee wagons, 's Mans borstkas werd ingedrukt, ten gevolge waarvan de dood onmiddellijk intrad. Te Leiden waren gisterenmiddag 4 jongens in de Haagsche Trckvliet aan liet roêien. Bij het verwisselen van plaats sloeg de boot om, waarbij alle vier te water ge raakten. Twee hunner wisten zwem mende den oever te bereiken de derde wist op de boot te klimmen. Een 19- jarige jongeling echter verdween in de diepte en is kort daarna levenloos op gehaald. Maandagavond werd een 60-jarige juffrouw-te Dordrecht, op den Burgemeester de Raedtsingei, nabij de machineloods door een haar achterop komenden auto aangereden. Zij kwam te vallen cn het voertuig reed haar over liet lichaam. Bewusteloos werd zij bin nengedragen. Een dokter slaagde er 'iet meer in de levensgeesten op te «ekken, hij kon slechts den dood con- 'iateeren. Ooggetuigen verklaarden dat lie chauffeur voldoende links aange houden heeft om eenige bakkerskarren te ontwijken en ook vele geluidsignajèn pgeven heeft. Een 15-jarig meisje w Utrecht is het slachtoffer geworden Jan het gas. Men vond haar in de keu ken, waar 'n kraantje van een niet bran dend gascomfoor openstond. Een as sistent van de rijksklinieken trachtte met een zuurstofkoffer nog de levens geesten op te wekken, doch zonder re sultaat. Te Parijs worden plannen-ge laakt voor het oprichten van een reus achtig beursgebouw voor industrieën uo eiken aard en uit alle landen. grondvlak zal zes maal zoo I 2'in als de Place de la Concorde. flere industrie ter wereld zal verte- Mhiwoordigcl zijn in het gebouw, dat tn,ü 1,et voornaamste handelscen- m van Parijs zal maken. Het zal den 1 am dragen van Paris Marché du Monde. Men verwacht koopers uit alle deelen der wereld. Het doei van de ge- heele onderneming is, koopers en ver- koopers op één punt bijeen te brengen, zoodat de grootste zaken met een mini mum van tijd, kosten en ongerief kun nen worden afgesloten.- Het gebouw wordt opgericht aan den Quay de P.assy, bij het Trocadéro, tien minuten van het hartje van Parijs. De kosten van liet gebouw zullen meer dan 150 millioen francs bedragen. Het zal zes verdiepingen hoog zijn, een frontbreedte van 280 meters en een diepte van ongeveer 200 meters hebben. Er komen 5000 toonkamers van elf vijftien vierkanten nieters in. De onderneming zal worden een blij vend handelscentrum, dat moet dienen om de door den oorlog verbroken han delsbetrekkingen op de gemakkelijkste wijze te helpen herstellen. Van een afschuwelijken moord, door communisten bedreven, maakt de „Miinsterische Anzeiger" melding. Een zekere graaf Westerliolt.'die Maandag middag als getuige voor den krijgsraad zou verschijnen in de zaak tegen den rooden gardist Susan wegens plunde ring en verwoesting van zijn kasteel Sitten bij Dortnuind, is in zijn bosschen bij Hartern vermoord gevonden. De moord moet zonder twijfel bedreven zijn door handlangers van Susan, die de getuige-verklaring van den graaf betreffende de verwoesting van zijn kasteel en de ernstige mishandeling van zijn vrouw vreesden. De graaf was Zondagmiddag met zijn vrouw gaan wandelen. Daar de gravin vermoeid was, keerde zij iets eerder dan haar man naar huis terug. De graaf had beloofd, haar weldra te zullen volgen. Toen hij echter 's avonds om 11 uur nog niet thuis was, begaf zijn personeel zich op weg om hem te zoeken. Zijn spoor werd spoedig ont dekt, evenals dat van vijf andere man nen. Drie van hen bleken na korten tijd een anderen weg te zijn ingeslagen, terwijl de sporen van den graaf en der twee andere mannen verder voortliepen tot bij Haltern. Daar is de graaf met een vuurwapen gedood, terwijl hij ook aan het achterhoofd gewond bieek door een slag met een scherp voorwerp. Reeds eenigen tijd geleden had de j graaf een,waarschuwing ontvangen dat I de spartacisten een prijs van 20.000 mark op zijn hoofd gesteld hadden. Uit Dublin wordt aan de „West- minster Gazette" gemeld, dat Maandag dagavond een sergeant en twee consta- bels van de Iersche politie, die naar hun posthuis in het graafschap Kerry fiet sten, door een gewapende bende werden aangevallen en beschoten. De sergeant werd op slag gedood. Een der consta- I bels werd levensgevaarlijk, de ander minder ernstig gewond. Na het drietal politiemannen te hebben geveld, nam de bende hun de wapens en munitie af en liet zij de slachtoffers aan hun lot over. in de Wilhelmsmijnschacht te Zwichau (Saksen) is Zaterdag tenge volge van een mijngasontploffing een groote brand ontstaan. Negen mijn werkers allen gehuwd en vaders van groote gezinnen, werden door het vuur afgesneden. Stikgassen verhinderden den toegang tot de naburige mijn schacht. Alle pogingen om het vuur te blusschen mislukten. Gisteren zijn de vreeselijk verminkte lijken der ongeluk- kigen gevonden. De brand moet nog voortwoeden. In de ltaliaansche stad Viareggio kwam het bij een voetbalwedstrijd tot ernstige incidenten. Aan het einde van den wedstrijd kwam het tusschen de spelers tot handtastelijkheden. Een ka- rabinier, die door een steenworp ge wond werd, doodde met een revolver schot den scheidsrechter. De menigte maakte zich meester van de wapens der karabiniers en sneed de telegraaf- en telefoondraden door. De politie kon de rust eerst tegen den volgenden och tend herstellen. i— In Londen en 300 steden in heel Engeland wordt deze week beschouwd als een „gezondheidsweek." Deze be weging is in 1912 begonnen door het koninklijk geneeskundig instituut, maar tijdens den oorlog stop gezet. Ze wordt nu gesteund door het ministerie van gezondheidsdienst en veie plaatselijke autoriteiten. Men wil het idee dóen doordringen dat de gezondheid der ge meenschap evenzeer afhangt van de individuen zelf als van hun omgeving en van persoonlijke hygiëne en reinheid evenzeer als van het werk der genees kundige autoriteiten of geneesheeren. De plaatselijke autoriteiten organisee- ren lezingen en tentoonstellingen en speciale lessen voor kinderen, terwijl Zondag in de kerken over dit onder werp is gepreekt. Onder verdenking van geheimen uitvoer van zijn vermogen is een groot handelaar uit Berlijn met zijn motor boot te Stettin aangehouden. Die mo torboot, een van groot model, had op 27 April Berlijn verlaten én had Stettin bereikt. Maar toen het gezelschap aan boord van daar verder wilde reizen, werd de boot onderzocht en bij die gelegenheid bleek, dat de Berlijnsche groothandelaar 350.000 mark aan Duitseh bankpapier bij zich had en bovendien drie chèque-boeken van ver schillende banken, tot een totaal be drag van ruim twee millioen mark. De Berlijner was in gezelschap van zijn verloofde, haar zusfer en vader, die de bestuurder van de boot was, terwijl een sergeant met verlof,, maar wiens ver loftijd ai verstreken was, als machinist dienst deed. Er bestaat een sterk ver moeden, dat de Berlijnsche groothan delaar trachtte op die manier zijn ver mogen naar het buitenland te smokke len, ofschoon hij het deed voorkomen, alsof hij maar een plezierreisje maakte en alleen maar zooveel geld bij zich had omdat hij van plan was een land goed te gaan koopen. De boulevard van St. Martin en boulevard Magenta te Parijs leken Zon dag na de onlusten op een slagveld na den strijd en waren bezaaid met ge scheurde kleedingstukken, arbeiders mutsen enz. De giet-ijzeren hekken, die de boomen beschermden op de boule vard, waren uitgerukt om als projec tielen te gebruiken tegen de politie en de omnibussen. Vele gekwetsten werden "uit de han den der politie gerukt en ontvingen de eerste hulp in de naaste apotheken of drogisterijen. Het juiste getal gekwet sten zal daarom nooit bekend zijn. Te Buenos-Ayres (Argentinië) is in het arsenaal- een onlangs bij êen communist in beslag genomen bom ontploft, waardoor de directeur van het arsenaal alsmede verscheidene officie ren en werklieden werden gekwetst. Te Tantah in Egypte is een mis dadiger van den aard van Landru ont dekt. Vrouwen die een bepaald huis binnengingen, denkende daar een rij ken bewonderaar te ontmoeten, zijn vermoord en van haar juweelen be roofd. De lijken werden verbrand op de hoofden na. Er zijn tot dusver reeds 20 hoofden gevonden. Uit Washington wordt bericht, dat de voorzitter van het Amerikaansche Roode Kruis op snelle en afdoende hulp aandringt voor de Oost-Europeesche landen, in Polen alleen zouden 250.000 menschen aan typhus lijden, voor liet grootste gedeelte onverzorgd. Zou het Roode Kruis ertoe bij machte zijn, dan zou een cordon tusschen de Oost- en de Zwarte Zee moeten worden gevormd de regeeringen moeten met menschen en middelen bijstaan. In Montenegro zijn slechts 4 artsen op 420.000 inwoners. Een groep van de grootste waren huizen te New-York heeft advertenties geplaatst, waarin zij meedeelt, dat zij een poging zal doen om de hooge prij zen „te breken" door de aanwezige artikelen ten verkoop aan te bieden met 20 prijsreductie. In een toelichting op deze aanbie ding zeggen de warenhuisdirecties, dat zij door geen ander motief gedreven zijn dan door den wensch, een plicht tc vervullen jegens het vaderland. Zij wa ren tot de prijsverlaging overgegaan wegens de regeermgsrapporten, die aantoonden dat de prijzen nog slecds een neiging hadden tot stijging. Een Russisch blad meldt, dat te Koergan in Wèst-Siberië een vrouwe lijke pretendent naar de keizerskroon is opgestaan. Zij beweert een achter kleindochter te zijn van Alexander I, die naar de legende wil, 40 jaar langer heeft geleefd dan de Almanach de Go- tha aangeeft. Met medewerking van enkele vertrouwden zou hij zijn eigen doodsbericht hebben laten verkondigen en zijn begrafenis zou een schijnvertoo- nig zijn geweest. Onder den naam „Koezma" zou hij nog 40 jaar in Sibe rië hebben gewoond. De „witte tsaritsa" en haar volgelin gen dragen witte kleederen om in het sneeuwland minder in het oog te loo- pen, als zij bij nacht bolsjewistische posten aanvallen. Zij hebben in Febru ari op tal van plaatsen de Siberische spoorlijn opgebroken, treinen aange houden, sovjet-ambtenaren en roode soldaten gedood. De centrale raad te Omsk heeft een millioen roebel uitge loofd voor dengene die hem de „tsarit sa" levend of dood uitlevert. Volgens een bericht uit Sar, Anto nio is in een warenhuis te Camp Travis, in de nabijheid van die stad, een brand uitgebroken, die, naar door de autori teiten is vastgesteld, door brandstich ting is ontstaan. Er werd een schade aangericht van 500.000 dollar. In het geheele district is de politie in de ver schillende steden gewaarschuwd en een belooning is uitgeloofd voor de arresta tie van den dader. TEGEN EEN VERPLAATSING VAN DE „ZEELAND". Het Persbureau Vaz Dias meldt ons Met het oog op aanhoudende ge ruchten omtrent een verplaatsing der maatschappij „Zeeland" van Vlisisngen naar Hoek v. Holland, hebben 55 groot- industrieelen te 's Bosch, Oss, Eind hoven en Waalwijk, zich bij request tot den minister van binnenlandsche zaken gericht. Op daarbij aangevoerde gronden verzoeken zij den minister met aan drang te willen bevorderen, dat de maatschappij „Zeeland" te Viissingen gevestigd blijve. De Kamer van Koophandel te 's Her togenbosch en de andere Kamers in de drie' zuidelijke provincies zullen aan dit adres adhaesie betuigen. (Uit deze mededeeling blijkt dat er nog steeds vrees blijft bestaan dat de „Zeeland"' zal verplaatst worden. Wij weten dat ons gemeentebestuur waakzaam is. Nu uit Noord-Brabant krachtige'stem men opgaan voor het behoud van de „Zeeland" te Vlissingen, blijkt ten dui delijkste, dat bij 'n eventueels verplaat sing volstrekt ■geen plaatselijk belang is betrokken, doch dat hierbij wel degelijk nationale belangen op net spej staan. Nu de gemeenteraad Vrijdag a.s. in buitengewone zitting bijeenkomt, zou het zeker wel aanbeveling verdienen als dit college het request van de Noord-Brabantsche industrieclen even eens zal steunen en den minister er nogmaals op zal wijzen dat niettegen staande dc geruchten over verplaatsing steeds worden ontkend, in breede krin gen dg meening blijft heerschen. dat deze geruchten niet van grond ont bloot zijn. Red.) DE ACTIE IN DE BOUWWAKKEN. Men schrijft van arbeiderszijde aan het persbureau Vaz Diaz Afgescheiden van de vraag of al of niet de onderhandelingen over de lan delijke collectieve overeenkomst zullen worden voortgezet, kan wel worden ge constateerd, dat nu er tot op heden geen overeenstemming is verkregen, de toe stand zeer we! gespannen kan worden genoemd. In tal van plaatsen loopt per 1 Mei 1920 de overeenkomst af, terwijl het de bedoeling was van de werkge versbonden om van dien datum af de L. C. O. in werking te doen treden. Door liet hoofdbestuur van de Landelij ke Federatie van Bouwvakarbeiders is den afdeelingen geadviseerd het lande lijk contract niet te aanvaarden, omdat het geen bevrediging brengt. Vooral ten opzichte van het loon zijn de bezwaren waarlijk niet onbeteekenend te noemen. Niet alleen het verschil tusschen het gevraagde en het aangeboden loon is daarvan de oorzaak. Ook de vergroo ting van het loonverschil tusschen de z.g. geschoolde en ongeschoolde groe pen is niet vreemd aan het niet verkrij gen van overeenstemming. Naast de be zwaren dus nopens de hoogte van loon, heeft de Federatie ook nog principieeie bezwaren tegen het door de werkge versbonden voorgestelde loonsverschil, aangezien dit verslechtering brengt no pens de verhbudingscijïers van heden. Door de bouwvakarbeiders is sinds lang de wensch geuit, oni gelijk loon vast te stellen voor alle groepen. In plaats daaraan te voldoen, hebben de werkgeversbonden een grooter loons verschil aangeboden dan voorheen be stond. Bedroeg dit in tal van plaatsen 3 cent in enkele plaatsen 2 ct. per uur, liet zou nu moeten worden opgevoerd tot 5 cent voor de groote plaatsen. On juist is - het bericht in de pers, waarin Het wordt voorgesteld, als zou de Fede ratie aan de onderhandelingen niet deelnemen. Wel heeft er op Vrijdag 30 April 11. een conferentie plaats gevon den op verzoek van eenige bonden, waarvoor .de Federatie geen uitnoodi- ging heeft ontvangen. In een den werk geversbonden d.d. 27 April 1.1. gezon den schrijven zegt het hoofdbestuur der Federatie o.a. ditMocht uw commissie aanleiding vinden opnieuw een confe rentie te doen plaats vinden ter bespre king van het landelijk contract, dan verwachten wij een uitnoodiging daar voor vroegtijdig in ons bezit te hebben. Intusschen kan met zekerheid worden geconstateerd, dat liet advies van het hoofdbestuur, inhoudende verwerping van het aangeboden contract, door de afdeelingen der Federatie zal worden aanvaard. der onafhankelijken zijn verklaringen ontvangen, dat zij met geen der leden van de tegenwoordige regeering over deze kwestie wenschen te onderhan delen en dat zij ook bij de Rijksdagver kiezingen niet met de ineerderheidsso- cialisten zullen samengaan. Er komen echter steeds meer aanwijzingen, dat ook in de onafhankelijke partij in zoo verre een scheuring zal ontstaan, dat een deel dezer partij meer neigt naai den linkervleugel van de sociaal-demo craten, terwijl de meest radicale, zuiver communistisch getinte elementen, die de doeleinden van den Spartacusbond nastreven, een afzonderlijke groep zul len vormen. EEN ARRESTATIE. BRUSSEL. (V. D.) De veiligheids brigade van het bezettingsleger in Duitschland heeft een zekeren W. aan gehouden, op het oogenbiik dat hij de Hollandsche grens wilde overschrijden. Hij werd gefouilleerd en in bezit ge vonden van een geheim rapport betref fende den Amerikaanschen dienst, en van andere documenten, alsmede van een kaart, door den keizer in Maart 1920 geschreven, waarin hij .wordt be dankt voor de bewezen diensten. Bij zijn aanhouding gaf de arrestant voor, dat hij een werkman was en van de rechterzijde van den Rijn gevlucht te zijn verder verklaarde hij, geen geld bij zich te hebben, maar een groo te som gelds in Hollancj te moeten ontvangen. Nader ondervraagd, bekende hij, voor en gedurende den oorlog in Lon den directeur te zijn geweest van een instituut voor zenuwziekten en in 1918 naar Duitschland teruggekeerd te zijn. Hij werd ter beschikking gesteld van den auditeur-militair uit den krijgsraad van het bezettingsleger. WILSON EN HET VREDESVERDRAG WASHINGTON. (V. D.) Wij verne men dat de president voornemens is zijn leed uit te spreken over de 'reso lutie van Knox betreffende den vrede met Duitschiand en Oostenrijk. Waarschijnlijk zal de president het verdrag van Versailles naar den Scnaai terug zenden met de mededeeling dat hij de resolutie van Knox afkeurt. DE PRESIDENTSVERKIEZING IN DUITSCHLAND. Uit toonaangevende parlementaire kringen verneemt de correspondent van „het Hbld." te Keulen, dat in den laat- sten tijd tusschen de coalitiepartijen be sprekingen gevoerd worden over de aanstaande presidentsverkiezing. Het is te verwachten, dat de meerderheids socialisten den tegenwoovdigen rijks president Ebert in Juli opnieuw candi- daat zullen stellen en dat deze candi- datuuv door een deel der coalitiepartij en zal worden gesteund. Van de zijde DE OPPERSTE RAAD EN DE VOLKENBOND De. dualiteit van de organisatie van den Oppersten Raad en den Raad van den Volkenbond houdt, volgens den Londenschen correspondent van de Temps", Britsche politieke persoon lijkheden druk bezig. De correspondent meent te weten, dat men in de kringen van den Oppersten Raad geneigd is de voortzetting van de werkzaamheden van den Oppersten Raad te vezekeren door van dezen een internationaal be stuursorgaan te maken. Wat de Duitsehe gedelegeerden be treft, die te Spa worden verwacht, zoo is het niet onmogelijk dat men op een of anderen dag hun toetreding tot den oppersten raad zal overwegen. Hetzelf de zou ten opzichte van de vertegen woordigers van Rusland kunnen ge schieden, binnen een niet al te ver ver wijderd tijdstip. Naast den volkenbond zou er dus een internationaal bestuurs orgaan bestaan, samengesteld uit de eerste ministers van eiken staat. NEDERL. STOOMVAARTLIJNEN. Stoomvaart Mij. „Nederland". „Java" 1 Mei van Rotterdam te Sydney (C.B.) „Boeton" van Batavia naar Amsterdam, pass. 2 Mei Sagres. „Ceram" van Batavia naar Amsterdam, pass. 2 Mei Gibraltar. Ambon" van Rosario naar Amsterdam. pass. 3 Mei Fernando Noronha. „Lombok" van Amsterdam naar Batavia, pass. 3 Mei Kaap Bon. „Kangean" (thuisreis) 2 Mei van Batavia. „Prinses Juliana" (uitreis) I Mei te Sabang. „Rotti" van Java naar New-York, 1 Mei van Padang. Kon. Hollandsche Lloyd. „Maasland" van Buenos-Ayres naar Am sterdam, pass. 3 Mei Ouessant. „Frisia" (uitreis) 2 Mei van Corunna. Stoomvaart Mij. „Oceaan". „Zwazi" van Japan naar Rotterdam. 1 Mei te Londen „Ningchow" van Japan naar Amsterdam, 2 Mei te Londen. .Knight Companion" van japan naar Am sterdam, 30 van Singapore. „Knight of the Garter" 25 April van Ba tavia naar Amsterdam. Antenor" 2 Mei van Liverpool te Batavia. Kon. Pakketvaart Mij. „Houtman" 1 Mei van Melbourne naar Java HollandAmerika Lijn. „Gorredijk" I Mei van Rotterdam te New- Orleans. HollandEng.-Indië Lijn. „Kieldrecht" (thuisreis) 3 Mei van Port Said. WISSELKOERSEN. 4 Mei. Londen ƒ10.61 Berlijn 4.92'/2 Parijs ƒ16.85; Brussel ƒ17.85; Weenen ƒ1.35; New-York 2.75. WEERBERICHT. Hoogste barometerstand 777.8 te Vlis singen en Portlandbi). Laagste barometerstand 761.3 te Herno- sand. Verwachting.tot den avond van 6 Mei Zwakke tot matige, later wellicht toene mende Zuidelijke tot Westelijke wind. Ge deeltelijk bewolkt. Weinig of geen regen. Zachter. HOOGWATER TE VLISSINGEN. (Zomertijd). Mei v.m. n,m. Donderdag 6 4.10 4.30 Vrijdag 7 4.46 5.05 Zaterdag 8 5.22 5.39 Zondag 9 6.01 6.18 Den 10en Mei hopen onze geliefde Ouders PIETER SINKE I en I ADRIAN A PIETERNELLA I WONDERGEM, den dag te herdenken dat zij i f vóór 25 jaar in den echt ver- eenigd werden. g 1 Dat zij nog lang gespaard g mogen blijven, is de wensch g j> van hunne dankbareKinderen. I E. SINKE S en Verloofde. S P. J. SINKE. (Paul Krugerstraat 8). g ln plaats van kaarten. Ondertrouwd M. J. IJSSEL en A. C. JANSE. Vlissingen, 4 Mei 1920. (Callenfelsstraat 13). Huwelijksvoltrekking 19 Mei a.s.

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 3