>en Jr. MONGER iEMSTBÖÖf ►nsfbode SJE ftóüiiappij in komvaart s OINSDAe 2S7 APRIL. BINNEN L aND De Huwelijksdag In OOSfERHOUTi Gebrs BUITEN' GEMEENTEBESTUUR FEUILLETON ff? Proytnefenieuw f, "bij tot staking werd ïgenomen met 171 orvn 147.000 en 13.000 ont laad van den bond van Is zal binnen enkele en de bijzonderheden vaststellen. JAARS TER DOOD JRDEELD. Assizenhof van Bra- personen, die zieli gemaakt aan moord bp het platteland, ter )MVAARTLIJNEN. nsche Lloyd. lil van Rotterdam naar I van Java te Rotterdam Stoomboot Mij. nu Norrkoping te Len in Portland naar Vigo, van Amsterdam naar I April van Amsterdam [lij. „Nederland". van Amsterdam naar flgalcn Lijn. an Java te Calcutta. *3 «Jyö* )rrgy&n ■&2SO E R I C H T. prstand 767.6 te'Va- Irstand 742.S tè Herno- len avond van 27 April: I tot Noordelijke wind, liking. Waarschijnlijk Trien. Kouder. TE VLISSINGEN. v.m. nan. 2 r t ij d.) 9.46 10.23 11.09 11.34 en flinke link loon). Adres: 1 Lepelstraat. rouw 5HOUD3TER boven |G. bij dame al'een. A 12, bureau „Vlis- |rant". /ici gevraagd een Itfeslaurant BUNIMl pn flinke |resBoulevard Ban- bellen) 9-12 uur, f2 50 IresMevrouw VAN 1 Villa „Hollantiia". Ind gevraagd een net Ï8 J E, Irgenuren, Vi ijdags ldag. Adresbureau nt". M i d d e 1 bu rg 11 c r d a m. i. vim. v. HM. v.a. T.m. sur 12 uur 7 7.8» VI» III 7 7 Ite bekomen: n.V. Transporten [i.v.li.ErvenG.VOS; b eenhoorh; VUSSINGSCHE COURANT ADVERTENTIE-PRIJS Van 14 regels: ƒ1.voor iedere fegel meer 24 centbij abonnement spe ciale prijzen. Reclames 48 cent per regel Dienstaanbiedingen en dienstaanvragen van i5 regels 50 centiedere regel meer 32 cent, bij contante betaling. Familieberichten van 1—6 regels f 1.55, iedere regel meer 24 cent. abonnements-prijs Voor Vlissingen en gemeenten op Wal cheren ƒ2.per drie maanden. Franco door het geheele rijk ƒ2.30. Week-abon- nementen 15 cent. Afzonderlijke nummers 4 cent. fonds voor het gemeente ziekenhuis. Ontvangen b ij dragen: Vorige - opgave ƒ,17853.11 C. A., Den Haag 5. H. J. J., Waddinxveen 5. E., Brum men 5. Door tusschenkomst van den heer L. Nierse P. H. Co., Nijmegen5.—- Oebr. K., Roermond 2.50 Door tusschenkomst van de Firma Joz. üvaa C. L. J. O., Amsterdam 10. Totaal 17885.61 li DIENSTREGELING SPOORWEGEN. Burg. en Weth. van Vlissingen brengen ter algemeene kennis, dat door hen ter gemeente-secretarie (3e afdeeling) ter in zage is nedergelegd een door den Minister van Waterstaat van de Nederlandsche Spoorwegen ontvangen ontwerp tfan de dienstregeling 1 Juli 1920 dat eventueele opmerkingen betreffende dat dienstregelings-ontwerp vóór of op. 1 Mei 1920 rechtstreeks aan het Departe ment van Waterstaat mpeten worden ge zonden. Vlissingen, 27 April 1920. Burg. en Weth. voornoemd, VAN WOELDEREN. De Secretaris, F. BISSCHOP. HINDERWET. Burg. en Weth. van Vlissingen, gelet op art. 8 der Hinderwet, brengen ter openbare kennis, dat bij hun besluit van 27 April 1920 aan D. A. GILLISSEN, alhier, vergun ning is verleend tot de oprichting van een banketbakkerij met aanverwante artikelen, waarin geplaatst zullen worden een ijze ren oven en een ijzeren fornuis, in het per ceel, kadastraal bekend gemeente Vlissin gen sectie D no. 1161, plaatselijk gemerkt Groene woud no. 40. Vlissingen, 27 April 1.920. Burg. en Weth. voornoemd, VAN WOELDEREN. De Secretaris, F. BISSCHOP. prof. mr. D. van Embclen, Ed van de I Eerste Kamer der Staten-Generaal, P. J. de Kanter. voorzitter van de vereeni- ging „Nederland in den Vreemdp" te Dordrecht dr. W. \V. van der Meulen, lid van den gemeenteraad te 's-Graven- hage H. Duniop te 's-Gravenhage, secretaris, dr.- M. P. Rooseboom te 's- Gravenhage, penningmeester. Het se cretariaat is gevestigd Bezuidenfi-out no. 373 te 's-Gravenhage, tsiwaar be langstellenden gaarne inlichtingen wor den verstrekt. r. Kath. Defensie-rapport. Het rapport" van de Defensie-com missie, ingesteld door den Aigemeenen Bond van R. Kaft. rijkskieskringerga- nisaties, is verschenen. Aan de door de ..Maasbode" medegedeelde conclusies van het rapport ontleenen wij het vol gende Het tijdstip nm tot algefreelé ontwa pening over te gaan. is gelet op het geen op defensiegebied in de ons om ringende landen geschied), thans nog niet aangebroken, waar immers prijs wordt gesteld op het b'e'houd van een zelfstandig .volksbestaan. Ons land moet echter zijn votle -medewerking blijven geven om tie algemeene gelijk tijdige ontwapening te "bespoedigen en zou zelfs, indien de -omstandigheden daartoe gunstig worden in verminde ring van bewapening kunnen voorgaan. Onder de huidige omstandigheden kan nog niet mer voldoende zekerheid worden onderkend in welke richting 't 'bewapeningsvraagstuk definitief zal moeten worden opgelost, zoodat de thans door de commissie voorgestelde regeling slechts als van tijdeiijken aard is te beschouwen. In den bestaanden -vergangstoe- stand moeten weliswaar de grondsla gen. waarop het Nederlandsche leger is opgebouwd, ongewijzigd blijven, cfoch de duur van dienst- en eersten oefentijd, de organisatie -en samenstel ling daarvan, moeten onverwijld gron dig worden herzien, opdat nevens zeer belangrijke bezuiniging een maximum rendement worde verkregen. Nederland en Engeland. Zaterdag werd te 's-Gravenhage op gericht het genootscliap „Nederland Engeland", dat ten doe! heef) de vriend schapsbetrekkingen tusschen Nederland en het Britsche rijk te bevorderen. Tot het comité van voorbereiding was nog toegetreden de heer Ter Meu len, lid van de firma Hope éc Co., te Amsterdam. Op de vergadering werden de statu ten vastgesteld en tot leden van het bestuur werden benoemd de heer Joosé van Vollenhoven, voorzitter mevrouw de gravin van Limburg Stirum gek. Fa- gei, de heeren prof. mr. dr. A. A. H. Struycken, lid van den Raad van State (Naar het Engelsch) Door M. HELLEMAI - .20) „Hield hij zich dus nmar zoo „Nu noemt het, zooais u wilt. Ik heb zieke kinderen hetzelfde zien doen, ais zij wenschien te hooten, wat vol wassenen van hen zeiden. Natuurlijk «as dat uit, als de dokter op het too- neel verscheen. Dan hadden ze geen koten meer." „En Nira Is zij nog bij hem „Neen. Ik heb haar weggezonden. De jonge Angus is bij hem. Angus zou geen slechte ziekenverpleger zijn overi gens, als u hem als lakei kunt missen. Wij moeten geen geschoolde verplegers hebben. Die zouden gauw raden, hoe het er mee stond. Nira is telegrammen gaan schrijven, ik heb haar wat gerust gesteld. Zij denkt, dat de-bruiloft op Zl)n hoogst veertien dagen behoeft te worden uitgesteld. Wat de ware staat van zaken is, weet u beter dan ik, iheisjeijef." „Wat bedoelt u, dokter John „Ik bedoel, dat George Conway heel goed kon zijn opgestaan en getrouwd, onder zichzelf of iemand anders scha ft te doen, als u zich er niet mee had' moeid u en wie achter u staat, •aar ik heb nu eenmaal a gezegd en c' ook b zeggen Ik gehoorzaam Ontslag bij huwelijk. 'Zwals bekend is, word: door de 'huidige regeering bevorderd, dat de vrouwelijke ambtenaren, die in het hu welijk treden, den dienst gaan verla ten. Oni dit te bevorderen is bepaald, dat aan hen, die vóór, met ingang van, -of kcrrt na het in het huwelijk treden, ontslag vragen, in het genot zullen ge steld -worden van de door 'hen gestorte bijdragen voor eigen pensioen, dan wel. mocht dit voor belanghebbenden voordeeli.ger zijn, 5 van het gedu rende hun diensttijd genoten salaris. Om -dezen maatregel meer effect te doen sorteeren "en ongetwijfeld ook orri een vaste lijn te krijgen, is thans door den ministerraad bepaald, dat ..kort na het huwelijk" al-dus moet op gevat wOTden, binnen 14 dagen na liet huwelijk. De gehuwde vrouw wordt mitsdien onmiddellijk voor de keus gesteld of zij al dan niet ontslag zal nemen. Hooge belastingen. Burg. en Weth. van Arnhem stellen aan den raacl voor, voor het betasting- jaar Mei 1920/2i het vermenigvukü- gingscijfer in de verordening op de plaatselijke directe belasting naar het inkomen bedodd, te bepalen op 4, waardoor het percentage tot 18 stijgt. .aan uwe bevelen en doe geen vragen." ..George heeft een --reeselijken schok gehad. Het is billijk, dat ik u zooveel vertel", zeide Daura. „Dat kan ik wel zien, zonder dat u het zegt I Het moet zoo'n schok voor hem geweest zijn, ais het .bijvoorbeeld voor mij zou zijn, als ik in «we Breton sdie kamer moest slapen, en midden in den nacht wakker werd en mij tegen over de verschijning -bevond." Daura schrikte cn een huivering ging door hare leden. Zij zag den ouden man strak san. Was het alleen toeval, dat hij nu de zwarte Bretonsche kamer noem de HOOFDSTUK IX. In het dorp w.erd nergens ander-s over gesproken dan over de gebeurte nissen op het kasteel. Het postkantoor, dat zich bevond in den eenigen winkel, Was een groot aantrekkingspunt. De postjuffrouw had te Diinulm gediend, tot haar oude moeder ziek werd en wenschte, dat zij thuis kwam, en zij was een verre nicht van Hamar Mac Fingon, den fluitspeler. Ook was zij in de verte verwant aan- den jongen An gus, den lakei, die nu belast was met het verzorgen van den zieke. Het was dus niet vreemd, dat het postkantoor de algemeene verzamelplaats was op don dag, dat de bruiloft van Lady Aoni- ra zou plaats hebben. Miss Jes sie Mac Fingon had het dus heel druk, en degenen, die briefkaarten kochten, schreven en adresseerden op de toon bank. Dit gaf eenigen de gelegenheid VOORSTELLEN AAN DEN gemeenteraad. Door Burg. en Weth. zijn nog de volgende voorsteller- aan den gemeen teraad gedaan Het Algemeen Bestuur van de Tucht- ■Unie, gevestigd te Utrecht, wijst in een adres op het euvel, dat de scholen voor lager onderwijs leerlingen teilen, ■die door hun vergaande koppigheid, brutaliteit, ongehoorzaamheid enz. on geschikt zijn voor het gewone onder- I wijs. -Genoemd aigemeer, bestuur wenscht s irl verband daarmede een onderzoek te doen instellen riaar den omvang van hef kwaad in Vlissingen en eventueel tot het oprichten van een of meer speciale scholen of klassen over te gaan. Blijkens een eveneens overgelegd adres betuigt de afdeeling Vlissingen van den Bond van Nederlandsche On derwijzers hare instemming met het verzoek van de Tucht-Unie. Burg. en Weth. gelooven wel dat de instelling van speciale scholen voor bandelooze leerlingen zoowel in het belang van het schoolkind ais '-n dat van den onderwijzer zou zijn, niettemin zal het nemen van een dergeiijken maatregel in onze gemeente voors hands moeten afstuiten -op de financi- eele bezwaren. De stichting toch van een dergelijke school zal komen voor rekening van de gemeente, die toch al reeds zoo gebukt gaat onder hare t'i- nancieele lasten. Wij zien ons dan ook genoodzaakt uwe vergadering in overweging te moeten geven, omtrent deze aangele genheid geen beslissing te nemen, al vorens de betere financieele regeling waarop het hoofdbestuur van de Tucht-Unie in de memorie van toelich ting bij het adres wijst, waarbij het' rijk een grooter deel der kosten voor zijn rekening neemt, tot stand zal zijn gekomen. Bij dezen hebben wij de eer uwe vergadering aan te bieden de door de commissie van toezicht op het lager onderwijs ingezonden aanbevelingen, ter benoeming van twee leden, wegens uitbreiding dier commissie en wel, voor een lid. behoorende tot de sociaal-de mocratische arbeiders partij 1de heer P. A. Praag, ambtenaar bij de Staatsspoorwegen 2: de heer J. van der PeyJ, werkman ■Maatsch. „de Schelde voor een lid der socialistische partij de heer L. P. van Oorschot, lid van den gemeenteraad 2. de heer J. Post, timmerman, alhier. Ten aanzien van d-e voordracht voor de benoeming van drie onderwijzers als adviseerende leden, deelt de commissie mede, dat zij gaarne bereid is deze in te dienen, zoodra het thans nog vigee- rende artikel 6 der verordening, rege lende het plaatselijk toezicht op het lager onderwijs, dat haar thans nog belet er gevolg aan te geven, v e r- vallen is. Genoemd art. 6 luidt „Onderwijzers kunnen zoolang zij aan eenige lagere school werkzaam zijn. niet tot lid der commissie wor den benoemd." Het wil ons voorkomen, dat dit voor schrift. bij het karakter hetwelk de commissie van toezicht onder de thans nog geldende wet bezit, niet kan worden gemist, daar blijk'ens de heer- schende rechtsopvatting een onderwij zer geen I i d van de commissie mag zijn. (Zie Kon. besluit dd. 7 Januari 1920, Stbl. no. 7). Voorts verwijzen wij naar artikel 2 -om te zien, dat er een hoop telegram men van hef kasteel kwamen, welke dien morgen moesten worden verzon den. Laat op den namiddag echter, na dat de eerste toeloop voorbij was, hield een vigelante stil voor het postkantoor en een vreemdeling stapte er uit. Ieder, die het voertuig zag, wist, dat het uit Portree kwetm er kwamen zelden rei zigers op dat uur. Score lag ver van Portree en had geen herberg als de menschen dus laat waren, kwamen ze in auto's. De man, die aan het postkantoor uit stapte, sprak met ziin koetsier in een /accent, dat de Schotten deed den ken aan Amerikaansche touristen. Hij v/beg den: koetsier eenige minuten te wachten. Toen bekeek hij het uit stalraam en miss.Mac Fingon's jon gere zuster A-ggie, die het gelaat door het raam kon zien gluren, verwachtte dat hij haar om gekleurde prentbriefkaarten van Dunulm of om eer; reispet of een romannetje van zes stuivers zou vragen. Daar de vreemde ling juist uit Portree kwam, was het niet waarschijnlijk, dar hij toegangs kaarten wilde koopen voor de spelen, die overmorgen zouden beginnen. Weldra had hij genoeg van het kij ken en liep den kleinen winkel binnen, welke reeds vol was met vier of vijf dorpelingen. Aggie Mac Fignon wend de zich tot den nieuw aangekomene, daar zij op dat oogenblik geen klanten had, die iets gewichtigers wenschten dan een klosje garen of een brief spel den. Vreemdelingen waren altijd voor der verordening, zooals dit in uwe ver gadering d.d. 27 Februari 1.1. is gewij zigd „De commissie bestaat uit elf man nelijke en twee vrouwelijke leden door den gemeenteraad te benoemen. ..Aan de commissie worder. drie on derwijzers bij het lager onderwijs als adviseerende ieden toegevoegd, welke door den gemeenteraad worden be noemd". Ten einde echter aan het bezwaar der commissie tegemoet te komen, heb ben wij de eer U voor te stellen, art. 6 der verordening als volgt te doen lui den „Onderwijzers kunnen, zoolang zij aan een lagere school verkzpam zijn, slechts tot adviseerend lid der commis sie worden benoemd." Den 5en Maart jl. overleed C. de Wijze, die sedert April 1906 als los werkman in gemeentedienst was. Hij was derhalve niet in het pensioenfonds voor de gen;eenre-ambrena,ren opgeno men, zoodat zijn echtgenoote geen recht op een weduwen-pensioen kan doen gelden. De gemeente heeft echter in derge lijke gevallen nimmer de weduwe aan haar lot overgelaten, doch heeft steeds een toelage verieend, wanneer zij in behoeftige omstandigheden verkeerde. Daar weduwe De Wijze, ondanks hare ouderdomsrente, in de termen valt voor een toelage uit de gemeentekas', stellen wij uw vergadering voor haar met ingang van 1 Maart jl. een toelage te verlecnen van f 100 .per jaar. Naar aanleiding van den in uw ver gadering van 23 Maart j.l. geuiten wenseh om den tijd, gedurende welken de met ingang van 1 April j.l. ontslagen werklieden bij de gemeente-reiniging indertijd bij 'den pachter der reiniging werkzaam zijn geweest, ook voor bij slag in aanmerking te doen komen, hebben wij de eer U mede te dee'Ien, dat deze tijd voor j. jacobse en A. Alewijnse respectieceiijk 3 jaar en 3 maanden heeft bedragen, terwijl P. Krijger en W. Sohier niet bij den pach ter in dienst geweest zijn. Met medetelling van deze diensten zou het pensioen var, J. Jacobse vol gens berekening over 3 jaren bedragen 47!.— Zijn rijkspensioen zal zon der medetelling van deze diensten volgens berekening over 5 jaar bedragen - 363. Verschil 108. j Wijl de aangeboden pachtsom billijk j kan worden geacht, hebben wij de eer i U voor te stellen genoemde perceelen j grond, op een situatietekening nader aangeduid, tot 25 November 1920 aan j adressant te verpachten. Bij adres verzoekt j. Sohier, sleeper i alhier, hem voor den tijd van één jaar in pacht af te staan eenige perceelen weiland, gelegen aan don Oostelijken Bermweg, op een overgelegde situatie- teekening nader aangeduid. Aangezien de geboden pachtsom ad f 225 'ons billijk voorkomt, hebben wij de eer U voor te stellen het verzoek van adressant in te willigen, met dien verstande dat de pacht geëindigd zal ziin op 25 Jjovember 1920. Voor A. Alewijnse zijn deze bedragen respectievelijk 443. en - 375. Verschil 68. Onder verwijzing overigens naar ons voorstel d.d. 13 Maar: JU, hetwelk wij hierbij overleggen, hebben wij de eer U voor te stellen, te rekenen vanaf 1 April 1920 .aan P. Krijger, j. jacobse, A. Alewijnse en W. Sohier een bijslag op hun pensioen te verleenen ten be drage van respectievelijk ƒ6!, 108, 68 en 30. Bij adres verzoekt H. C. Beijennan, eigenaar van de Kon. Stoomwasscherij „Volharding" alhier, eenige perceelen weiland, gelegen achter zijn fabriek, welke hij in 1919 voor een som van 70 in gebruik heeft gehad, ook dit jaar weder in pacht te mogen ontvangen en wel vooreen som van 100. deeliger klanten dan de dorpsbewoners, vooral op dagen, dat er iets aan de hand was, wanneer ieder een voor wendsel zocht om naar het postkantoor te gaan en daar te blijven, alsof het een club was. Deze man zag er volstrekt niet uit als een rijk toerist, en het was ook®niet in zijn voordeel, dat hij geen auto had maar hij leek wel een Amerikaan te zijn, er was dus hoop, dat hij geld te verteren zou hebben. Zijn zwart en grijs geruit pak was eenigszins ouder- wetsch, zoo niet kaal, en hing slecht om zijn mager lichaam. Hij droeg een ron den hoed, dien de Amerikanen een „derby" noemen, welke hem een num mer te^root was, zoodat hij diep over zijn hoofd zakte, bijna zijne zonder ling hoogingeplante ooren aanraakte en zijn voorhoofd geheel bedekte. Zijn haar was lichtbruin, zoo dik en glad, dat liet aan een pruik deed denken, en zijn zwartgewimperde lichte oogen stonden dicht bijeen, alsof de zeer groote neus was ingedrukt om ruimte voor hen te maken. Zijne jukbeenderen waren hoog, met diepe holten er onder, I alsof de man pas hersteld was van een ziekte toch was het vermagerde ge laat niet bleek, maar do-nkerrood. Deze hooge kleur, die een vreemd contrast vormde met de magere, gladgeschoren wangen, en de bleeke, platte lippen trok de aandacht en wekte nieuwsgie righeid op. Tóen hij het postkantoor binnentrad, nam hij den hoed af, en het glanzige bruine haar deed meer dan ooit aan een Bij adres verzoekt A. Goedegebure alhier voor één jaar in pacht te mogen ontvangen eenige perceelen weiland aan der, Singelweg, hoek Koopmans voetpad, eenige perceelen ten noorden van den Singelweg bij de electro-tin- fabriek. alsmede eenige perceelen aan genoemd voetpad, hoek Kapoentjes- weg, een en ander op een situatie-tee- kening nader aangeduid. De directeur der gemeentewerken acht hei aan geen bezwaar onderhevig de gronden voor één jaar te verpachten daar in beginsel besloten is. de terrei nen ten noorden van den Singelweg voorloópig nog niet voor bebouwing in gereedheid te brengen en de eerste werkzaamheden voor een aanleg van de algc-meene begraafplaats aan het Koopmansvoetpad naar zijn meening veilig tot 1921 kunnen worden uitge steld. Wijl voorts de geboden pachtsom men, respectievelijk bedragende voor de beide eerstgenoemde complexen te zamen 150 en voor laatstgenoemd complex f 450, ons billijk voorkomen, I hebben w ij de eer U voor te stellen tot de verpachting te besluiten, met dien verstande, dat- de pacht op 25 Novem ber 1920 geëindigd zal zijn. Bij dezen hebben wij de eer uwe vergadering ter vaststelling aan te bie den een cntwerp-beslui; tot het verhu- len van een aantal gemeente-woningen aan den Koudekerkschen weg, Zand weg, en den Nieuwen Middelburgschen weg en wel voor den tiid van drie jaar. In verband met de hoogere onder houdskosten stellen wij U voor de huur prijzen met 20 te verhoogen, met uit zondering echter van de woning aan den Zandweg, no. 8, bewoond door L. E. M. van Raalte, aangezien de huur hiervan het vorig jaar reeds aanmerke lijk is verhoogd. Wij hebben de eer U hierbij ter vast stelling aan te bieden een door den gemeente-ontvanger opgemaakten staaf van ontheffingen wegens plaatse lijke directe belastingen naar het inko men over' het jaar 1919. Genoemde staat is door den contro leur der belastingen nagezien en ac- coord bevonden tot een bedrag van f 12.707.67. VLISSINGEN, 27 APRIL. AGENDA VAN HET DISTRIBUTIE BEDRIJF WOENSDAG 28 APRIL Normaal margarine. Bon no. 6 is geldig van 27 April tot pruik denken. Jessie en Aggie Mac Fingon, die hem goed hadden opgeno men, kwamen tot de gevolgtrekking, dat de Amerikaan geboren was zonder haar of wenkbrauwen, of .dat hij kaal geworden was na een ziekte. !n Porlrce woonde zoo iemand, die een pri.lk droeg om zijn kaal hoofd te bedekken. Hij had ook geen wenkbrauwen, maar evenmin wimpers, en deze man had zwarte korte wimpers. De beide meis jes waren benieuwd hoe oud hij was en dachten, dat hij dertig vijftig jaar kon tellen. Zij hadden ncoit iemand ontmoet, wiens ouderdom zoo moeilijk te raden was. Zooals Aggie verondersteld had, v.as zijn eerste vraag naar prentbriefkaar ten. „Ik wil die drie verschillende opna men van het kasteel Dunulm hebben, die in uw uitstalraam liggen", zcide de vreemdeling. En toen ze in een couvert werden gedaan, ging hij voort: „Woont er niet een lord Gorme of zoo Iemand od het kasteel Aggie antwoordde bevestigend, en was eenigszins beleedigd, dat iemand zufk een beroemden naam niet zou kennen. „Dat wilde ik gaarne weten", ging de Amerikaan voort met een scherpe zwaar sleepende stem. „omdat ik meen, dat bij dien Lord Gorme en zijne familie iemand logeert, die George Conway heet, kunt u mij zeggen, of dat zoo is?" (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 1