wiVovtncït'fiie?;w.' INGEZONDEN STUKKEN BUITENLAND ^MËNGP'^iiuwr mond- en keelholte'aanbeveelt en als hij het noodig oordeelt patiënten die ern stige verschijnselen vertoonen afonder- 1 ijk-te houden van licht aangetaste zie ken. VLISSINGEN, 31 MAART. AGENDA VAN HET DISTRIBUTIE BEDRIJF DONDERDAG 1 APRIL inwisseling van suikerbons. (Officieel.) De aandacht van belang hebbenden wordt gevestigd op. de ken nisgeving. voorkomende in de „'Staats courant" van Vrijdag en Zaterdag i.l., betreffende het in acht nemen van den. termijn, gesteld voor de inwisseling van suikerbons, en in 't bijzonder op de -in bedoelde kennisgeving voorkomende zinsnede, dat in den vervolge slechts bij hoóge uitzondering en op gegronde mo tieven een gunstig gevolg zal worden verleend aan verzoeken om dispensatie van den vervaltermijn. Bereiding van melkbrood. De minister van landbouw, nijver heid en hanndel heeft ingetrokken zijn. beschikkingen van 2 Maart en d,d. S Maart I.. houdende verbod tot het bezigen van melk, melkproducten en melkbestanddeelen bij de bereiding van brood in enkele gemeenten des lands. Het gemeente-ziekenhuis. t)e propaganda-commissie voor het gemeente-ziekenhuis verzoekt ons de aandacht te vestigen op de vele giften, die voor het ziekenhuisfonds ontvangen zijn door tusschenkomst van de heeren Jos. van Raai te en j. G. van Nirtrik. Om het fonds zoo krachtig mogelijk te steunen hebben genoemde heeren verschillende personen verzocht daar voor een steentje te willen bijdragen. Hun pogingen zijn, z'ooals uit de verantwoording der giften blijkt, met succes bekroond- De propaganda-commissie zou nu gaarne zien, dat ook andere stadge- nooten hetzelfde deden en zij doet daar toe vooral een beroep op de werkge vers en handelaren, die aan hun leve ranciers wel eens kunnen vragen of zij bereid zijn een bijdrage voor het goede doèl af le zonderen. Er zullen wel ver schillende fabrikanten gevonden wor den, die hun clientèle op deze manier een dienst willen bewijzen en hierdoor kan men het fonds allicht ruinte giften doen toevloeien. De commissie doet daarom een be roep op allen, die haar willen steunen en vertrouwt, dat tal van fabrikanten, grossiers enz., als men den primitieven toestand van ons gemeente-ziekenhuis nog eens duidelijk uiteenzet, de com missie met een gave zullen verblijden. De commissie voflr het havenbedrijf heeft gisterenavond een vergadering gehouden, naar aanleiding van het door de heeren de Meij en Van Oor schot ingediend ontslag als lid der commissie. Wij vernemen dat de besprekingen tot gevolg hebben gehad, dat genoemde le den op hun verzoek om ontslag zijn teruggekomen, waaruit blijkt dat in deze quaestie een bevredigende oplos sing is gevonden. De Zweedsche kruiser „Fylgia". De Belgische bladen doen het voor komen alsof het oponthoud dat de Zweedsche kruiser „Fylgia" Maandag op de reede alhier heeft gehad, veroor- zaaki is door onze regeering. Wij vernemen evenwel uit betrouw bare bron dat de oorzaak van het lang durig oponthoud niet aan onze, doch aan de Belgische regeering is toe te schrijven. Toen door onze marine toe stemming was gegeven om door te va ren, moest men nog wachten op de be slissing uit Brussel. In de „Staatscourant" is opgenomen de acte van oprichting van de naam- looze vennootschap „Algemeene Tech nische Handel-Maatschappij" te Vlis- singen, ten doel hebbende het drijven van handel in benoodigdheden voor huis-, scheeps- en machinebouw, stoom-, gas-, water- en electrische lei dingen en -installitiën, voorts den han del in aannemersmateriaal, werktuigen en gereedschappen voor landbouw, hout- en metaalbewerking en in huis houdelijke artikelen, alsmede het ver vaardigen en herstellen van zoodanige artikelen en het uitvoeren van installa ties, een en ander in den ruimsten zin. Het kapitaal is vastgesteld op 100.000, nonderd aandeelen van 1000, waarvan bij het verlijden der akte 25 geheele aandeelen waren vol gestort. Voor de eerste maal wordt tot directeur benoemd Huybregt Vader, koopman te Vlissingen, door wien wordt ingebracht het winkelhuis met bovenwoning en erf aan de Walstraat, hoek Vrijgang. Bij de oprichting was H, Vader last hebber van C. G. Govaarts en P. L. Goovaarts, beiden te Bergen op Zoom, en van J. W. Gillisen, timmerman te Vlissingen. De Landelijke Federatie van Bouw vakarbeiders houdt Donderdag 1 April des avonds 8 uur, een openbare verga dering in het Concertgebouw aan de Emmastraat, waarin de 'heer C. A. de Klerk uit Rotterdam over de botiwvak- staking zal spreken. De Vlissingsche Postfanfare. direc leur de heer J. A. Hollaars, geeft Maan dag 5 April (2e Paaschdag) een groote gecostumeerde uitvoering in het Con certgebouw aan de Emmastraat. Opgevoerd zal worden „Jorinde en Joringcl", operette in 4 afdeelingen en „Mijn Luitenant", blijspel in 1 bedrijf. De opbrengst van deze uitvoering is bestemd ten bate van het ziekenhuis fonds. Door de afdeeling Vlissingen van den Kweekelingen Geheel Onthouders- Bond zal op Donderdag 8 April een Groote Propaganda-Feestavond wor den gehouden in het Concertgebouw, Emmastraat. Op het nrogramnia komt voor zang, muziek, tooneel, tableaux, enz,, terwijl als spreker zal ontreden de heer H. Boeimans uit Winschoten: Het circus-Kagenbeck. De directie yan het circus-Hageti- beck verzoekt ons te hielden, dat het circus niet naar Vlissingen komt. Met het oog op het zeer drukke be zoek dat het circus zeker ook uit Vlis singen zal krijgen, zal de directie van de electrische tram maatregelen nemen dat de bezoekers de voorstelling in haar geheel kunnen bijwonen. Het circus geeft thans voorstellingen te Goes. Wegens vertrek naar een andere ge meente zal de heer J, J. Mesu te Ritthem ontslag nemen als lid van den gemeen teraad. Niet alleen in het bestuur der gemeente, maar ook in dat van vele vereenigingen had hij zitting, zooals in de lannbouwvereeniging. boerenleen bank, kolen fonds, enz. Hij was in' de gemeente eer. zeer ge'acht persoon, wiens onpartijdig optreden door ieder zeer op prijs werd gesteld. Zijn plaats als gemeenteraadslid zal ingenomen worden door den heer C. Wisse. Spoorwegaanleg op Zuid-Beveland. Gisteren werd te Goes, onder leiding van den heer H. G. A. Hajenius, bur gemeester dier gemeente, een vergade ring gehouden van gemeente- en pol derbesturen ter bespreking van het door Ged. Staten van Zeeland samen gestelde schema, betreffende de kosten verdeling van den spoorwegaanleg op Zuid-Beveland. Tegenwoordig wfiren de heeren J. Weyerman, directeur van de spoorweg- maatsch. en mr. P. Dieleman en mr. F. J. Sprenger, leden van Ged. Staten. Óver 't algemeen konden de afgevaar digden zich vereenigen met net schema. Ged, St.aten zullen trachten aan en kele bezwaren tegemoet te 'komen. De kosten voor de streek bédragen een bedrag van 1.073.000. Een monument te Aardenburg. Binnenkort zal op het plein voor het gemeentehuis te Aardenburg een hard- steenen monument van 4 M, hoogte bij een voetbreedte van ongeveer 2 M. ont huld worden ter eere van de nagedach tenis aan den 13 October 1915 overle den heer G. A. Vorsterman van Oyên. het bekende vroegere Kamerlid, oud-lid van Ged. Staten van Zeeland en van tal Zeeuwsche organisaties. Het monument wordt vervaardigd door den beeldhouwer, den heer P. Puijpe, te Apeldoorn. SOUBURG. Geref. Kerk. Goede Vrijdag Geen dienst. KERK- EN SCHOOLN1EUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Hans- weert (toez.) de heer J. A. Waarden burg, cand. te Rijpenkerk. Bedankt voor Leerbroek (toez.) door ds. J. J. van de Pol te Ooltgensplaat. Het ambulantisme. De gemeenteraad te Deventer heeft met groote meerderheid het voorstel van Burg, en Weth. verworpen tot af schaffing van het ambulantisme op de openbare lagere scholen. Voor stemden slechts" de drie vrijz.-dem. wethouders en drie leden der S. D. A. P. Onder de tegenstemmers bevond zich de geheele S. P.-fractie, die geen afschaffing wenschte alvorens aan een school een proef genomen weid. RECHTZAKEN. Een vitrioolwerper. Een 22-jarige kellner, die zijn 19- jarige vrouw met vitriool wierp, werd door de rechtbank te Amsterdam ver oordeeld tot twee jaren gevangenisstraf wegens poging tot zware mishandeling met voorbedachten rade. De eisch was vier jaar. Ontaarde vader. De rechtbank te Breda veroordeelde overeenkomstig den eisch, tot vier maanden gevangenistsraf een werkman uit Breda, die zijne vijf kleine kinderen in hulpbehoevenden toestand achterliet en met eene Belgische vrouw over de grens trok. Bui tea verantwo- rdelijkiieid der redactie De codIo weidt alet teruggegeven Mijnheer de Redacteur, In de „Vlissingsche Courant" van Zaterdag 27 Maart 1920, no. 4, komt in het tweede blad een berichtje voor over „Draadlooze ontvangstations in auto's". De schrijver daarvan geeft blijk wel eens iets over draadlooze telegrafie in een tijdschrift gelezen te hebben, zon der dit evenwel te kunnen verwerken. Vandaar dat men dan ook wel eens van uitvindingen hoort, die bij nadere be schouwing reeds een tiental jaren in gebruik genomen werden en als van nul en geener waarde ter zijde gesteld. Waar hij zegt dat „raam" en antenne per slot van rekening hetzelfde zijn, ziet hij voorbij'dat hunne werking ge heel verschillend is. Dat vooral liet be grip antenne buiten zijne opvattingen valt toont hij nog eens ten overvloede aan, door een eenvoudig rekensommetje uit te werken en wel op de wijze zooals men dat in een manufacturenwinkel doet. Zóó eenvoudig its het evenwel niet, er bestaat nog zooiets van een vormfactor en die geeft een heel ande re uitkomst te zien. De slotzin doet óns duidelijk zien, welk addertje hier on der het gras schuilt. Misschien dat hij later nog wel eens leert voor welke proefnemingen op draadloos gebied zoo'n auto bij uitnemendheid ge schikt is. Datgene wat buiten het bevattings vermogen van een Don Quichotte valt, is (gelukkig!) ook voor kinderen van O.W.-ers niet te koop. A. FREL1ER. MARINE EN LEGER. De uit Oost-ïndië teruggekeerde of ficier van administratie 2e klasse J. M. Tinga is te Middelburg geplaatst als secretaris van den commandant uer marine aldaar ter vervanging van den officier van administratie P. Rijnders, die 1 April ter beschikking wordt ge steld. De generaal-majoor M. D. A. For bes Wels, onlangs benoemd tot tijdelijk bevelhebber in de le militaire afdeeling, tevens tijdelijk commandant der stelling Amsterdam, is bestemd om op te tre den ais chef van den generalen staf te 's-Gravenhage, ter vervanging van (|pn tot minister van oorlog en van marine benoemden luitenant-generaal W. F. Pop. DE STAKING DER HAVENARBEIDERS EN ZEELIEDEN. De gisterenmorgen te 'S-Gravenhage plaats gehad hebbende conferentie tus- schen de besturen van den Centralen Bond en de Ned. Fedepatie van Trans portarbeiders heeft het volgende resul taat gehad De Centrale Bond heeft zich met kracht verzet tegen het voorstel van de Federatie om 'uitbreiding te geven aan de staking. De Centrale Bond zal in eigen kring nog eens beraden en daar na aan de Federatie een definitief ant woord doen toekomen. In verband met de besprekingen van gisterenmorgen zal heden een confe rentie worden gèhouden tusschen de besturen van het N. A. S. en het N. V. V. Het is niet onwaarschijnlijk dat de samenwerking tusschen den Centralen Bond en de Ned. Federatie weer zal verbroken worden. De Scheepvaartvereeniging Noord te Amsterdam deelt mede, dat in verband met het zeer belangrijke aantal reeds te werk gestelde arbeidswilligen, voor- loopig geen andere werkkrachten meer worden aangenomen, dan die daartoe speciaal zijn opgeroepen. DE TOESTAND IN DUÏTSCHLAND. De toestand in het industriegebied is nog allesbehalve rooskleurig en het heeft er allen schijn van dat er nog heel wat bloed zal vloeien eer rust en orde hersteld zullen zijn. In Qorkum is de oude arbeidsraad afgezet en door een radicalen raad ver vangen. De nieuwe arbeidersraad heeft de algemeene staking afgekondigd. Het onmiddellijk terugtrekken der troepen en de afzetting van generaal von Wal ter wordt geëischt; Alle trams hebben den dienst gestaakt. De persoonentrei- nen ,der stedelijke1 spoorwegen rijden ook niet. Er hebben massa-vergaderin gen plaats. De bladen komen niet uit. Volgens een bericht uit Dortmund is ook daar de algemeene staking afge kondigd. In Dusseldorf is de uit meer derheidssocialisten, onafhankelijken en gematigde communisten bestaande Vollzugsrat door de radicale commu nisten gearresteerd en is een zuiver communistische Vollzugsrat gevormd. Uit Essen wordt gemeld, dat de cen trale raad in Westfalen sedert Vrijdag door middel van de draadlooze telegra fie met den centralen raad van Moskou en de opperste leiding van het tegen Polen oprukkende Russische roode le ger in verbinding staat. In Frankfurt zouden de vakvereeni- gingen besloten hebben onmiddellijk de algemeene staking uit te roepen wanneer de rijkstroepen Rijnsch-West- faalsch gebied zouden betreden. Volgens een bericht uit Plauen pu bliceert de „Frankensteiner Anz." een oproep van den rooden Vollzugsrat aan de bezittende klassen, waarin wordt ge zegd, dat een opmarsch der rijkstroe pen terstond de proclameering der al gemeene staking, het stilleggen van al le bedrijven, ook van de voor het le vensonderhoud noodzakelijke, zal ten gevolge hebben. Zou deze eerste waar schuwing niet voldoende blijken, om den opmarsch der troepen te verhinde- INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Gewone huidkwalen en net geneesmiddel er voor. Een uit de lichaamsgesteldheid voort komende huidkwaal vereischt medisch advies. Er zijn echter bepaalde opge dane huidaandoeningen, die spoedig moeten zwichten voor verandering in gewoonten en voeding, en behandeling met een speciale, antiseptische zalf. Tot de laavsten behooren de roos achtige, dragende, roode, droge of natte vormen van eczeem, die uit ónzuiver heid van het bloed, geestelijke inspan ning of besmetting ontstaan. Andere soortgelijke aandoeningen zijn dauw worm, gordeiroos, psoriasis, winter handen, waterpokken, huidjeuking enz. Bij al deze huidkwalen is volkomen zindelijkheid-, geregelde stoelgang, rust, eenvoudig voedsel en onthouding van alkohol noodzakelijk. Men mag niet over de aangedane deelen wrijven of krabben wegens de daaruit voortvloei ende misvormingen en gevaren. Om de jeuk en pijnlijkheid te verdrijven is een speciale zali noodig en Foster's Zalf wordt hiervoor alom geprezen. Zij heelt en geneest bovengenoemde jeukende huidkwalen. Foster's Zalf dient licht te worden aangewend na afsponsing en zacht dro gen der aangedane deelen. Een enkele doos van deze speciale zalf is gewoon lijk voldoende om zelfs hardnekkige huidaandoeningen te genezen. De zalf is- ook bijzonder geschikt voor in- en uit wendige aambeien. Let op den juisten naam Foster's Zali. Te Vlissingen verkrijgbaar bij A. C. Beniest, Lepeistr. 13, "a 1.75 per doos. 4i ren, dan zal men er niet voor terug schrikken, de machines in de fabrieken te vernielen en als uiterste midde! zelfs de villa's en alle huizen der bezittende klassen en gebouwen der autoriteiten in brand te steken "en in de lucht te doen vliegen. Wij waarschuwen daarom ieder, zoo wordt verder gezegd, om te ondersteu nen, terwijl wij voor de daaruit voort komende gevolgen de betrokken krin gen verantwoordelijk stellen. Als maatregel tegen een eventueel binnenrukken der rijkstroepen, heeft zich een brand-comité gevormd, dat bij het opmarcheeren der troepen onmid dellijk de steden in brand zal steken. Wanneer tegen de leiders een aan slag wordt gepleegd, dan zal het wraak-comité in actie komen en een „opruiming" houden onder de bezitten de klasse. Ten slotte wordt nog gemeld, dat de centrale raad de arrestatie der burger lijke gijzelaars in de steden van het Roergebied heeft goedgekeurd voor het geval, dat de rijkstroepen met wapen geweld tegen het roode leger optreden. Er zijn reeds lijsten opgesteld van de namen der te nemen gijzelaars. VERSCHERPING VAN DEN TOESTAND IN HET ROERGEBIED. De gebeurtenissen in het" Roergebied hebben tot een verscherping in den po litieleen toestand geleid. L|j algemeene staking in het Roergebied is gisteren morgen als protest tegen het 'opmar cheeren der troepen van Watter begon nen.' Alleen de voornaamste bedrijven zijn nog op gang. Uit vakvereenigings- kringen verluidt, dat het ultimattim van Watter aan het roode leger op de ge heele arbeidersbeweging niet alleen in het Roerdistrict, maar ook over geheel Duitschland een catastrophale uitwer king toonr. Indien de regeering niet op het laatste oogenblik inbindt, dreigt een nieuwe algemeene staking. Zelfs wordt behalve het aftreden van Walter even tueel ook dat van von Seeckt geëischt. De gisterenmorgen in Elberfeld bij eengekomen Actionsausschuss heeft eveneens een algemeene staking en mi litaire maatregelen bevolen. Men ver langt de onmiddellijke uitvoering van het besluit van Bielefeld. Overigens ver klaart men, dat tegen den opmarsch der rijksweertroepen alle mogelijke tegen stand zal worden netj.den en dat men zelfs een opmarsch"der Ententetroepen prefereert. In geval van nood zal op besluit van de Actionsauschuss een uitgifte van wapenen aan de georganiseerde arbei ders plaats vinden. Ook uit de overige gedeelten van het rijk komen berichten van een dreigende algemeene staking. En de actionsausschuss der revolutio naire bedrijfsraden in Berlijn verklaarde volgens de „Freiheit" Bij opmarchec- ring der troepen algemeene staking 1 Ook de aanvoerders der bedrijfsraden in Frankfurt besloten bij een opmarsch onmiddellijk de algemeene staking te proclameeren. HET STANDPUNT DER DUITSCHE REGEERING. Volgens een afgelegde verklaring ziet de rijksregeering nog steeds in de o er- eenkomst van Bielefeld een geschikten grondslag voor de regeling der toestan den in het Roergebied. Zij heeft zich ook harerzijds aan de overeenkomst van Bielefeld gebonden en de troepen tot dusver nog niet het industriegebied doen binnenrukken. Daarentegen is van de andere zijde niet het minste gebeurd om de verplichtingen na" te komen, voortvloeiende uit die overeenkomst. Het is echter de plicht der regeering, geordende toestanden in het leven te roepen. Dit moet op grond der over eenkomst van Bielefeld geschieden. Overigens zal het uitvoeren der noo- dige maatregelen geschieden met mede werking van burgerlijke vertrouwens mannen en op een wijze, waardoor de bevolking meer dan 48 uur tijd zal heb ben zelf geordende toestanden in het leven te roepen. EEN STAATSGREEP IN DENEMARKEN. De koning van Denemarken heelt gisteren na een langdurige bespreking met minister-president Zahle over de Noord-Sleeswijksche politiek de regee ring verzocht haar ontslag aan te vra gen. Zahle wees dit van de hand. Daar op verleende de koning het ministerie ontslag en droeg den leider der linker partij Neergaard de vorming eener nieuwe regeering op. Neergaard ver klaarde na een'bedenktijd van twee uur dat hij niet in staat was de opdracht te aanvaarden. Daarop verzocht de ko ning de oude regeering de loopende zaken verder af tc doen tot de vorming van een nieuw ministerie, wat Zahle weigerde. De oude regeeringspartijen, de sociaal-democraten en de radicalen zijn, daar de Rijksdag reeds op Paasch- reces is, voor gisteren telegrafisch voor een partijzitting naar Kopenhagen ge roepen. „Sozial-Demokraten" gaf gisteren middag een extrablad uit dat ónder het opschrift De koning volvoert een staatsgreep, tegen de handelwijze des %nings opkomt. Op het Amaiienborgplein verzamelde zich in den loop van den dag een me nigte menschen. De orde werd echter door de politie gehandhaafd. In sociaal-democratische en radicale kringen beschouwt men den toestand ais zeer ernstig. De Koning heeft een ultimatum der sociaal-democraten verworpen. De so ciaal-democratische partij heeft daarop voor hedenochtend de algemeene sta king afgekondigd. Zij is voornemens een eigen kabinet te vormen e'n het af treden van den koning en het ministe rie, dat in zijn opdracht gevormd wordt, te eischen. Naar „Berlinske Tidende" mededeelt, heeft de koning den advocaat bij het rijksgerechtshof Liebe opdracht gege ven een zakenministerie te vormen, dat ,tot taak heeft, nieuwe verkiezingen voor den Rijksdag uit tc schrijven. Voor minister van buitenlandscftjs za ken heeft men den Deenschen gezant te Londen, kamerheer Grevenkow-Casten- stiold, op het oog. De radicaal-linksche partijen publi ceerden een oproep, waarin zij het ont slag tier ministers ais een bedreiging van de politieke rust beschouwden. DE REGEER1NGSTROEPEN RUKKEN OP NAAR DEN ROER. De opmarsch der regeeringstroepen in het Roergebied is gisterenmiddag om 12 uur begonnen. De troepen zullen zoo oprukken, dat het eigenlijke industrie gebied voorloopig ongemoeid blijft. Er blijft dus den rooden troepen tijd om de in het ultimatum gestelde voorwaar den na te komen. Zaterdagavond heeft te Ameron- gen een hevige vechtpartij plaats ge had tusschen militairen en Iqurgers. Den geheelen avond was het onrustig geweest, doch tegen 11 uur in den avond werd men handgemeen. Er wer den messen getrokken door cavaleris ten en een der burgers werd een steek toegebracht, die op de portefeuille in den binnenzak afstuitte. Een ander werd in den rug gestoken. De vechters bazen werden allen naar het politie bureau gebracht, dat in een bloedbad herschapen was. Door den inspecteur L. werd geschoten en twee cavaleristen gearresteerd. Den geheelen nacht duur de het onderzoek voort. Er waren zoo veel arrestanten, dat men ze niet ber gen kon. Eenige medeplichtigen zijn van hun bed gelicht. Ook den geheelen Zondag duurde het onderzoek voort. De getroffene, waarvan zekere De J. er ernstig aan toe is, werden verbonden en eveneens in arrest gesteld. Gisterennacht halféén werd op de Hoogstraat te Rotterdam een juffrouw aangereden door een auto, tengevolge waarvan zij bewusteloos bleef liggen. Een agent van politie, die dit uit de verte bemerkte, sommeerde den chauf feur, die later bleek een goede beken de van de politie te zijn, om te stoppen, waaraan deze evenwei niet voldeed. Integendeel, hij versnelde zijn vaart nog. De agent loste een drietal revol verschoten in de lucht, doch zonder re sultaat, de auto verdween. Inmiddels was de juffrouw naar het ziekenhuis vervoerd, waar zij, na bijgebracht te zijn, verklaarde van den chauffëur met wien zij vroeger verkeering had gehad eerst eenige klappen te heb ben ontvangen, waarna hij haar met zijn auto onderstboven reed. Zij had echter slechts eenige lichte kneuzingen bekomen. Zondagmorgen is in de Surhui- sumervaart een lijkje gevonden van een pasgeboren kind. De ongehuwde moe der, een 25-jarige dienstbode, heeft be kend het kind in het water te hebben geworpen. De moeder is naar Leeuwar den gebracht en ter beschikking van den officier van justitie gesteld. - Zondagmorgen vervoegde zich ten huize van den landbouwer F. de O. te De Wijk een zekere H. U., eveneens landbouwer. Nauwelijks was deze in de kamot; of hij trok een mes en viel de G.

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 2