buitenland "oemenoiTnieuws laatste berichten r-.itikki0- zeggen wij. Maai* toen werkte nog'het beperkte tapvcrbod, n.m. ^rantsoenering van de sterke drank gevolg van het weinige, dat gepro- Hiïceerd werd. En ifS het laatste motief. n;i vinden wij een zeer bedenkelik •irgument. Kwaadwillenden kunnen hierin kracht putten om zich aan de maatregel te- onttrekken. Wii Stellen daartegenover weer de raktiik in andere steden. In Den Haag, Niimcgen enz... zijn naar verhouding niet veel meer agenten dan hier, en men "et het tapverbod te doen eerbiedi gen Zou het dan hier niet gaan? Bo vendien de Burgemeester kan, als het m0et ook de hulp van rijkspolitie inrne- oen. Ook dat bezwaar kan dus onder vangen worden. Daarom, nogmaals doen wi| een be roep op de Raad, om het tapverbod te nanvaarden, en laten de Raadsleden 'mei nadruk verklaren de tapkraan mcht. DE BAARE. D! Sekr. V.D.K. de staking der havenarbeiders en zeelieden De Nederlandsche Federatie en de Centrale Bond van transportarbeiders (lebben onderstaand telegram gisteren verzonden in antwoord op het Dinsdag ontvangen schrijven van minister Aal- berse „Bevestigen ontvangst van uw bnet van 22 dezer. Uw verzoek om mede te deelcn of en op welke grondslagen arbi trage door ons kan worden aanvaard zal uiteraard in stakersvergadering ern stig worden besproken. Inmiddels betreuren dezen het, dat Uwe Excellentie zich niet uitlaat over onze uitlating tot bemiddeling en be spreking daarvan. Wij verzoeken U onzen besturen een onderhoud toe te staan, ter bespreking van deze aangelegenheid in haar gehee- len omvang en zien gaarne bericht om trent dag en uur, waarop Uwe Excellen tie ons kan ontvangen, tegemoet". ln de gisterenavond te Rotterdam ge houden vergadering van sleepbootpev- soneel, aangesloten bij den Centralen Bond van Transportarbeiders, werd met vrijwel algeineene stemmen beslo- aen, geen onderkruipers meer te ver voeren. Enkelen der aanwezigen wenschten het geheele sleepbootbedrijf stop te zet ten, doch het bestuur was van meening hiertoe voorloopig. niet te moeten be sluiten en het stopzetten slechts tot be smette schepen te bepalen. Gisterenmiddag wilden een drietal politie-agenten te Amsterdam een 150- tal stakende bootwerkers, welke zicli in de Indische buurt ophielden in de na bijheid van de woningen van enkele •werkwilligen, verwijderen, waaraan geen gevolg werd gegeven. Eenigen be gonnen de agenten met steenen te wer pen, waarop deze een charge met de blanke sabel uitvoerden. Hierop echter volgde opnieuw een steenenregen. Daarop trokken de agenten hun revol vers en losten een aantal schoten. Een daarvan trof een staker in den linker arm Eenige personen werden door de politie gearresteerd. DE TOESTAND IN DUITSCHLAND. Sedert het uitbreken van de contra revolutie, zijn gisteren dc Berlijnsche bladen weder voor het eerst verschenen. Zij bevatten een samenhangende be schrijving van de gebeurtenissen in de aigeloopen bewogen dagen. Zij stem men hierin overeen, dat de schade, welké Kapp en zijn aanhangers hebben veroorzaakt, ontzaglijk is en dat alle krachten moeten worden ingespannen om weer op te bouwen, wat deze lieden hebben vernield. Dc „Freiheit", Jiet orgaan der onaf- hankelijken schrijftDe geheele regee ring is rijp voor den vai. Het rijkska- binet-Bauer en het Pruisische kabinet- Hirsch hebben bewezen dat zij tegen ten politieken toestand niet zijn opge wassen en er alleen naar streven hun baantje re behouden. Zij hebben ge toond elk besef voor de eisclien der re volutie te missen. Slechts een zuivère arbeidersregeering is in staat de rust te brengen, die het ontwrichte land noodig heeft. Dc^ „Deutsche Allg. Ztg." schrijft De regeering van Kapp is verdwenen 'naar zij heeft een gevaar gewekt, dat kei ernstiger lijkt, dan de heerschappij, te gedurende vijf dagen door het re gime van Kapp was uitgeoefend. Dat regime heeft het communisme opnieuw 'teengestneed en het nieuwe krachten tegeven. In het Roergebied, in Saksen cn >n andere streken heeft het commu nisme zich van de macht meester ge maakt. En nog staan -wij voor ernstige waagstukken liet kabinet moet wor den gereorganiseerd en de kwestie van net militairisme moet opnieuw worden onderzocht en geregeld. Het „Berl. Tagebl." zegt Ofschoon "J-' eisch der vakvereenigingen om in- oed je krijgen bij de samenstelling der egeering en op de richting der poli- i gevaarlijke kiemen in zich, bevat, is daardoor toch de mogelijkheid geboden t uit de gelegenheidspolitiek in de are ve'den te komen, waar het aad der nieuwe tijden rijpt, e „Deutsche Zfg." noemt de hu- zarenrit van Kapp in zijn effect een misdaad jegens de nationale gedachte. In de „Voss. Ztg." schrijft Georg Bernhard, dat de regeering-Bauer bij haar terugkeer uit Stuttgart wel inge zien zal hebben, dat de eendrachtige krachtsinspanning van alle Duitsche kringen uitsluitend een protest was te gen de poging der gewelddadige heer schappij van rechts en geenszins als een votum van vertrouwen in de oude regeering mag beschouwd worden. De politici, niet de militairen, hebben nu het beslissende woord te spreken. De „Lok. Anz." noemt Kapp een va- banque-speler, die alles op één kaart gezet heeft en met een slag alles ver loren heeft. In de „Kreuzztg." bespreekt graaf Westarp de jongste gebeurtenissen en merkt op, dat de troepen en de bevel hebbers klaarblijkelijk niet achter de. mannen van den staatsgreep gestaan hebben. Hij spoort tot een krachtige politieke actie aan, daar de verkiezin gen wellicht voor de deur staan. De „Vorwarts" wijst op de beweging naar links als gevolg van Kapps actie. De partijenzegt het blad, moeten den strijd tegen reactie met vertienvoudig de energie voortzetten. Zij moeten be reid zijn om de republiek steeds met het wapen van de algemeene staking of zelfs met het geweer in de hand te ver dedigen. HET NIEUWE DUITSCHE KABINET. Na lange onderhandelingen is het Woensdagavond gelukt het nieuwe ka binet samen tc stellen, en wel als volgt Rijkskanselier: Bauer (soc.-dem.) Vice-kanselier en minister van justitie Schiffer (dem. partij). Buitenlandsche zaken Hermann Muller (soc.-dem.) Binnenlandsche zaken Koch (dem.) Rijkspostminister Giesberts (centr.) Rijksvveer Gessier (dem.) Financiën Cuno (centr.) Schatkist Bell (centr.) Arbeid Schlicke (soc.-dem.) Economische zaken Robert Schmidt (soc.-dem.) Wederopbouw Silberschinidt (soc.- dem.) Zonder portefeuille David (soc.- dem.) Tot nu toe maakten de ministers Bauer, Schiffer, Koch, Gessier, Bell, Schlicke, Schmidt, David en Muller deel uit van de regeering. DE TOESTAND IN HET WESTFAALSCHE INDUSTRIEGEBIED De roode troepen houden de linie van de Lippe bezet en hebben zich daar verschanst. Bij Wezel wordt hevig ge vochten. Men maakt zelfs gebruik van 21.5 c.M. kanonnen. De wederzijd- sche verliezen zijn zeer hoog. Zoolang de onderhandelingen in Bielefeld duren hebben de arbeiders bevel een defen sieve houding aan te nemen. Hjet doel der rooden is in de eerste plaats de aftocht en ontbinding van de reactionaire troepen welke sterke stel lingen bij Hanint hebben ingenomen. Ei- konten geregeld versterkingen uit an dere deelen van het rijk aan. Generaal Von Watter, de komman- dant van het district Westfalen, is we gens de overmacht van oprukkend roo de troepen gedwongen terug te trekken uit Minister, waar zijn hoofdkwartier was. Hij heeft de regeeringstroepen achter de Lippe teruggetrokken en moet zich buiten Munster ingraven ten einde zich te vrijwaren tegen een omsingeling door de revolutionaire troepen, welke Münster van* twee kanten naderen. Be richten uit Münster welke de regeering heeft ontvangen, zeggen dat de revolu- tinonaire troepen in Westfalen worden aangevoerd door 100 Russische of ficieren. Volgens inlichting in Duitsche militaire kringen te Berlijn vormen een aantal Duitsche krijgsgevangenen, die uit Frankrijk terugkecren, onder wie talrijke officieren, een deel van het roode leger. Bankiers beweren te weten dat Russische agenten groote hoeveel heden marken koopen om de Duitsche revolutie te financieeren en ook voor 't moreele en politieke effect in Duitsch- land en daarbuiten dat de mark niette genstaande de huidige omstandigheden toch stijgt. De stad Emmerich is geheel afgesne den van alle verkeer. Niet alleen is het spoorwegverkeer stopgezet, maar ook de Rijnvaart is onmogelijk gemaakt. DE 3ED0ELINGEN DER" BOLSJEWiK! Betreffende een conferentie der links- radicale leiders, die reeds op 13 Maart (op 13 Maart 's morgens rukten de re volutionaire troepen van Kapp Berlijn binnen) te Essen plaats vond, wordt van welingelichte zijde het volgende bekend, dat een opheldering geeft over de werkelijke bedoelingen en plannen der bolsjewiki. Op deze conferentie waren circa 50 tot 60 vertegenwoordigers van het Rijnsch-Westfaalsche industriegebied aanwezig, benevens 3 Russische offi cieren van het Russische roode leger. Er werd vastgesteld, dat thans de tijd gekomen was ont de in de kleinste bij zonderheden voorbereide organisatie van het roóde leger ook in Duitsch- land ten uitvoer te brengen. De aanval van rechts moet het sein tot vereeniging van het geheele prole tariaat tegen de bestaan-de regeering zijn. Het gaat er nu nog maar om de ar beiders te bewapenen. De burgerweer baarheid, de politie en de rijksweer baarheid moeten onmiddellijk ontwa pend worden. De organisatie van het roode leger is in handen van bolsjewis tische officieren, ongeveer 100 in aan tal, die over het geheele industriege bied verdeeld worden. Het tijdstip wordt nog nader bekend gemaakt. Uiterste voorzichtigheid is geboden, opdat het plan niet door spionnen verraden wordt. Alle boven- en ondergrondsche munitie-bergplaat sen moeten bestormd en leeggehaald worden en de fabricatie van handgra- naien en andere ontploffingsmiddelen moet verzekerd worden. Zoodra alle arbeiders in de steden en industrie-centra gewapend zijn, volgt de opmarsch naar Munster, dat als mi litair centraalpunt wordt aangewezen. Wezel moet tegelijkertijd worden geno-1 men. Binnen enkele dagen moet een sterk rood leger aan dqn Rijn staan. Tegelijkertijd met den aanval van het roode leger in het Westen heeft een aanval van het Russische roo'de leger tegen Polen plaats. In Juli denkt Trotzki voor de poorten van Berlijn te staan. Hoogstaande personen moeten als gijzelaars worden vastgenomen. Ook luit.-gen. Von Watter onmiddellijk ge arresteerd worden. Alle inlichtingen zullen op een be paalde plaats kunnen worden ingewon nen na hel uitgeven van een wacht woord. Iedere leider moet zonder dat de ka meraden er iets van weten, alvast de beste en stoutmoedigste mannen uit zoeken, die het eerst gewapend zullen worden. Er wordt opgetreden en gevochten volgens de bolsjewistische taktiek. DE ROL VAN LUDENDORFF. Volgens de „Berliner Zeitung am Mittagwas Ludendorff volkomen met het voornemen tot den staatsgreep be kend en keurde hij dit voornemen goed. Ludendorff heelt op de ontwikkeling der gebeurtenissen van den 13en Maart een overwegenden invloed uitgeoefend. Bekend is ook, dat hij bij de onderhan delingen met vertegenwoordigers der wettige regeering en de vakvereenigin gen tegenwoordig was en daarop een overwegenden invloed heeft uitgeoe fend. Dinsdag den 16en Maart was hij degene, die beproefde de nieuwe regee ring in verbinding te brengen met de vertegenwoordigers der vakvereenigin gen en eveneens met de vertegenwoor digers der Entente in Berlijn. Toen Kapp de onuitvoerbaarheid zij ner plannen en de onhoudbaarheid van zijn positie had ingezien, wilde hij zich terugtrekken. Het was echter Luden dorff, die het parool gaf tot doorzetten. Evenals in den oorlog heeft Ludendorff ook in het 5-daagsche bewind de krachten zijner tegenstanders onder schat en zijn eigen krachten overschat. In de week van 13 tot 18 Maart ver loor hij zijn tweeden oorlog De lage markenkoers brengt al heel wat teleurstelling. Zoo doet zich te Sittard het volgende geval voor Ten tijde toen de marken ad 0.17 verhandeld werden, moest door ge meentebedrijven te Sittard 50.000 mark betaald worden voor een levering van buizen door een Duitsche firma. Er werden echter honderdvijftig dui zend marken gekocht en de overtollige honderd duizend werden op de bank gedeponeerd. .Nu de koers zoo zeer gedaald is, wordt in den gemeenteraad deze zaak ter sprake gebracht. Burg. en Wetli. verklaren geen opdracht te hebben ge geven tot den aankoop van meer mar ken dan noodig waren en zij stellen nu een onderzoek in wie voor deze handel wijze aansprakelijk is en het schade- postje van ruim twaalfduizend gulden zal hebben te dragen. Noodlottig gesto'ei. Gisterenmorgenis op het terrein van de machinefabriek Wilton, te Feyenoord, de 29-jarige bankwerker K. aan het stoeien geweest met zijn collega B., waarbij K. een stuk schrokstaai met een driehoekige punt in den schouder kreeg, met het gevolg, dat de slagader werd geraakt. De ongelukkige was op slag dood. De politie heeft B. aange houden. Koningin Elisabeth van België, die per auto incognito in Frankrijk reisde, kwam Dinsdagavond te Fon- tainebleau aan. Zij bestelde een appar tement in een groot hotel en gaf, oin haar indentiteit te verbergen, een an deren naam op. De hotel-eigenaar wan trouwde haar, omdat zij was vergezeld door een officier en twee hofdames. Hij weigerde haar een kamer te geven. De koningin bracht meer dan een uur in de auto, die duister was, door, voor dat zij een onderkomen in een ander hotel vond. Den volgenden morgen huurde zij voor veertien dagen een leegstaande villa. Ook in Brussel is het des nachts niet meer veilig. Dezer dagen is om één uur des nachts een heer, die zich langs de Avenue Louise huiswaarts be gaf, door een paar bandieten aange rand. Op zijn hulpgeroep namen de .mannen de vlucht. In een van de zij straten liepen zij een anderen voetgan- 'ger tegen iiet lijf. Zij verkeerden in den waan, dat deze, die zich van niets be wust was, hen in de gaten had en schoten hem zonder vorm van process neer. De getroffene verkeert in levens gevaar. Van de bandieten is niets be kend. De Fransche bladen bevatten een Havasbericht uit Washington, volgens 't welk het personeel van het Ameri- kaansche Roode Kruis bij Novorossik, in Transkaukasië aan de Zwarte Zee, de grootvorstin Olga, zuster van den Tsaar, en eenige andere personen heeft ontdekt, die thans verblijf houden in een wagon. In een knoopenfabriek te New- York heeft een hevige ontploffing plaats gehad. De vlammen sloegen zoo hoog op en zoo ver weg, dat zij de aan de overzijde gelegen brandweerkazerne aantastten. De straatbreedte, die de fa briek en de brandweerkazerne scheidde bedroeg ongeveer 20 meters. Er wer den tien brandweermannen gewond. Te Porth is Zondag een bijeen komst gehouden, waar 70.000 personen, in hoofdzaak mijnwerkers, denton-' streerden tegen „Pussy footisme". Pussy foot is, gelijk bekend, de be kende Anterikaansche drooglegger, die bij een studentenopstootje te Londen een oog verloor. Van vijftien platformen voerden spre kers het woord, terwijl een daarna ge vormde optocht begeleid werd door twintig muziekcorpsen. De vergadering nam ten slotte een motie aan, waarin met „directe actie" wordt gedreigd, in geval de regeering mocht trachten de tijdens den-oorlog geldende drankbe palingen te handhaven. „Grootje"' Lambert is dood. Zij woonde te Edmonton (Engeland) en was 6 Januari 11. 106 jaar geworden. Aan boord van een schip geboren, had „grootje" meer dap negentig jaar in Edmonton gewoond. Zij placht in jon ger jaren .voor de menschen te was- schen, te strijken en te naaien. Nog pas een dag of wat geleden had zij een partijtje gegeven aan vier generaties kinderen, kleinkinderen, achterklein kinderen en achterachterkleinkinderen. Van den oorlog had grootje zich niets aangetrokken. Voor luchtaanvallen had zij maar matige belangstelling getoond. Enkel het feit dat zij gedurende den oorlog dikwijls haar glaasje stout had moeten missen had haar uit haar even wicht kunnen brengen. Overstroom ingen in Hongarijen. Correspondenten, die uit de streken aan gene zijde van de Theiss zijn teruggekeerd, maken melding van een reusachtige overstroo ming van de Theiss. Meer dan een hal millioen hectaren zijn ondergeloopen, de oogst is vernield en de bevolking heeft niet te eten. De oorzaak van de overstrooming is de Roemeensche be zetting van den bovenloop van de Theiss, welke de noodige werken ter voorkoming van de overstrooming be let heeft. THE VITRITE WORKS. De naamlooze vennootschap „The Vitrite Works" te Middelburg keert over het afgeloopen boekjaar 13 pet. dividend uit, tegenover 20 pet. over 1918. AAN HET FRONT VAN HET ROODE LEGER. Een medewerker van het „Hbid.", de heer G. Nypels, die zich sedert twee da gen aan het front van het roode leger bevindt, deelt aan zijn blad mede, dat de strijd tusschen de regeeringstroepen en het roode leger, niettegenstaande de zgn. overeenkomst in Bielefeld, met groote kracht wordt voortgezet. De heer Nypels heeft den indruk, dat de val van Wesel voor den druk van het roode leger onmiddellijk aanstaande is. Volgens zijn meening zijn de in Wesel geconcentreerde regeeringstroepen bui tengewoon zwak. Zij slagen er niet in stand te houden tegenover de aanvallen van het roode leger, ofschoon het dit aan kanonnen, paarden, munitie en le vensmiddelen ontbreekt. Volgens een mededeeling van het hoofdkwartier van het roode leger is de rechtervleugel reeds 5Ö0 meter over de Lippe in dc richting Wesel opgerukt, terwijl de linkervleugel, waarbij de heer Nypels zich bevindt, nog op aanzienlijken af stand van Wesel verwijderd is. De heer Nypels bevestigt de mede deeling, dat de electriciteitswerken in Wesel door mijnen, die het roode leger heeft afgeschoten, zijn stopgezet, waar door de stad en omgeving zontler stroom zijn. Tengevolge van de onvoldoende ver pleging verlaten vele roode soldaten het leger, dat echter door den toevloed van nieuwe mannen versterkt wordt. Om deze reden is de stemming aan hel front van het roode leger zeer gedrukt. Het roode leger heeft het door de Belgische troepen bezette fort Btücher van de vesting Wesel beschoten. De Belgische bezetting heeft weliswaar daartegen geprotesteerd, hetgeen ech ter niet verhinderde, dat de beschieting door het roode leger werd voortgezet. wegverkeer hervat is. Men tracht met Holland nieuwe onderhandelingen aan te knoopen over het verkrijgen van le vensmiddelen. Gevechten vinden nog plaats in den omtrek van Schermbeek Het spoorwegverkeer in de richting 'Reeklinhausen - Haltern -Wezel-Sterk- rade en voorts Oberhausen-Wezel- Walzlang, is onderbroken. AANVAL VAN HET ROODE LEGER. FRANKFURT a/d. MAIN (V. D.) Aan de Noordelijke grens van het in dustriegebied zijn sedert Maandag bui tengewoon lievige gevechten aan den gang. Het door de communisten en on- afhankelijken gevormde roode leger is tot den aanval overgegaan regen de in de richting van Wezel en Munster te rugtrekkende rijksvveer- en politietroe- pen. Dé rijksweer opereert defensief. Het Roode leger, dat 10 K.M. van We zel stond, schijnt dichter de stad gena derd te zijn. Ook schijnt de aanval op Munster voortgang tc vinden. SPOORWEGSTAKING IN ENGELAND LONDEN (V. D.) Tweeduizend spoorwegarbeiders der spoorweg-maat schappij Lancashire-York zijn in sta king gegaan, als gevolg van het aan een mecanicien gegeven ontslag. De mecanicien had geweigerd na zijn eigen dagtaak volbracht te hebben, van een ander het werk over te nemen. Thomson, lid van het parlement cu voorzitter van de Nation Union van spoorwegarbeiders, verklaart, dat iiet uitvoerend comité van de Union de sta king zal steunen. e De toestand kan ernstig wordei.1. DE REVOLUTIE IN DUITSCHLAND. BERLIJN (V. D.) Na den afloop der laatste gevechten, die hier hebben plaats gehad, heeft men tot nog toe 50 dooden geteld het is echter aan te nemen, dat dit getal nog stijgen zal. ESSEN (V. D.) Omtrent den toe stand in het Roergebied wordt thans gemeld, dat in den omtrek van Dorsten, thans rust heersclit, zoodat het spoor DE SPOORWEGSTAKING IN SPANJE. MADRID (V. D.) De staking, do spoorwegarbeiders is geëindigd. De directies der spoorweg-maatschappijen en de arbeiders hebben de voorstellen der regeering aanvaard. COMMUNISTISCHE ACTIE IN ITALIË. ROME (V. D.) Een poging om de Sovjet-republiek uit te roepen door de werklieden dér Aliana-fabrieken te Na pels, is mislukt. Door het krachtdadig optreden van dc troepen, die vuurden op de arbeiders, werden zij tot over gave gedwongen. De roode vaandels moesten worden ingehaald. De arbei ders werden door de troepen uiteeng. dreven. Er zijn veel gewonden. DUITSCH-AMERIKAANSCHE VREDE. Het wetsontwerp, hetwelk bij het Amerikaansche Huis van Afgevaardig den is ingediend en dat de regeering machtigt een afzonderlijken vrede met Duitschland, te sluiten, voorziet in de vorming van een raad voor den handel met Europa, samengesteld uit den pre sident en de staatssecretarissen van handel en arbeid. Deze raad zou zoo spoedig mogelijk aan het Congres een algemeen plan moeten voorleggen voor het financieren van een Europeesch crediet door middel van het Federal Reserve Bank-stelsel, totdat de buiten landsche wisselkoersen ongeveer weer op het-peil van voor den oorlog zullen zijn aangekomen. MARKTBERICHTEN. Vlissingen, 25 Maart 1920. Up de gisteren gehouden groente- en fruitveiling werden de volgende prijzen be steed Kleipereu 15 a 20 ct. rambour mortier 11 ct.goudreinetten 16 a 24 ct. ernigaard 18 ct zure bellefleur 18 a 20 ct. zoete belleifeur 13 ct. grauwzoet 13 ct. spi nazie 38'7 a 471L, ct. peen 1 a 5'/2 ct. kroten 2D a 4 ct. nien 8D a 9 ct. sja lotten 6 ct. witlof 17 a 37 ct. snijsla 33 a 41 ct- koolrapen 3D ct., alles per K.G. kropsla 6ja 8D ct. eieren 11 a 11ct.. Vleiden per stuk prei lOVj a 12D st. rabarber 1/2 a 9D ct. schorseneeren 5 a 6D ct. peterselie 1D ct. raapstelen 4D, ct. radijs 4D ct., alles per bos; veldsla 13a 14 ct. peterselie 16 a 25 ct. andijvie 38 ct. zuring. 18 a 26 ct„ alles per mand. Middelburg. 25 Maart 1920. De aanvoer aan de graanmarkt was lie den gering de stemming t ast. Tarwe ƒ30 a ƒ30.50 zomergerst ƒ24 kroonerwten 25.50 a ƒ26.50; lange brui- neboonen ƒ24 a 2(5, alles per 100 K.G. Boter f.40 a ƒ1.50 per 5 ons. Eieren 9.50 a 10.50 per 100 stuks. WISSELKOERSEN. 24 Maart. Londen ƒ10.46; Berlijn ƒ3.721 Parijs ƒ19.Brussel ƒ19.05; Weenen ƒ1.35; New-York /2.73J4. WEERBERICHT. Hoogste barometerstand 772.4 te Memel. Laagste barometerstand 738.6 te Sey- disfjord. j Verwachting tot den avond van 26 Maart Zwakke tot matige Zuidelijke .tot Zuid-Westelijke wind. .Gedeeltelijk be wolkt. Weinig of geen regen. Zelfde tem peratuur KOOGWATER TE VLISSINGEN. Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Maart v.m. n.m. ?6 5.07 5.38 27 E.K. 6.04 '6.40 28 7.22 S.06 29 8.57 9.44 30 10.25' 11.— 31 11.33 11.53

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 3