Hjuffrouw kameroverzicht] 2)oor eigen kracht. DONDERDAG 4 MAART, Iemeentebestuiir «®e JsMarHaiasS Meubeler, keukengerei, en?'j anbiedlnpg itaanvragen. MSTIKSTER kvrouw AAÏSTm ENSÏBODE >TMEISJE ie Maatschappij nar onmvssrt FEUILLETON 'Stads- en Provinciën jeu ws F'-is© S-4- y 3«*K, «fttiMtfruttVKCifei «^220 C. Buskenstraat UVGRUIL. GROOTE WONINn met KLEINE Wo en letters W. 1 Courant". :en bekwaam en een laJcersJcnecht ewerk. A. ROELSE .ederhandel, Nieuv/ :aak wordt terstjjj et beneden 18 jaar. ter „SCH", bureau nt". en zindelijke dags en Vrijdags bii I DE VRIES, Coosie I 63 (boven). ne HUISNAAISTER )r eens per week, E, bur Vliss.Gt" 15 April een nette END MEISJE ge- Lampsensstraat9. aagd in klein gezin nd. Adresbureau t". SCHE TRAM. ;enMiddelburg. rgen naar Middel- "A, 5.40*A. 5.45*A, 10, 7.50G, 8.20, I.30G, 11.10, 11.500 1.10G, 1.50, 2.30G, .30, 5.10, 5.50, 6.30, 0. 9.10, 9.50, 10.30, burg naar Vlissin- )*A, 6.10*A, 6.13*A, 8.30G, 9.10, 9.50G, II.50 nm, I2.30G, 2.30, 3.10G 3.50, .50, 6.30, 7.10, 7.50, 10. 10.30, 11.IOC. ag tot en met Vrij- int. van de remise manstram. 1 jn werkmanstreinen :n op werkdagen. ;n B vertrekken van rijden niet verder vervoeren goederen kdagen. merkt met rijden mi feestdagen, tburg in de richting m. 15 minuten later gen. Vertrek Sou- richting Vlissingen nuten later als- uit 1 luur van den rit on- uten. dag, Zon- en feest- ntueele drukte vet- tatieve extra-treinen kan dus niet gere- Van Vlissingen 10, 2.50, 3.30, 4.10, IOC en 6.50C. elburg 1.30, 2.10, 0, 4.50. 5.30 en 6.10. n, Middelburg otterdam. f, Yliss.! t.iit Y. M44. If-BOU. (.11. UI YU.Itt 7 |- 12 ur 7 7 12 uat te bekomen: N.V Transporten rn.v.h. Erven G. VOS; g: B EENHOORN; ANOOSfERHOUT; t: Gebrs BUITEN VLISSINGSCHE COURANT ADVERTENTIEPRIJS uan 14 regels: ƒ1.voor iedere ,eeel meer 24 centbij abonnement spe ciale prijzen. Reclames 48 cent per regel dienstaanbiedingen en dienstaanvragen van 1—5 regels 50 centiedere regel meer 12 cent, bij contante betaling. familieberichten van 16 regels 1.55, tedere regel meer 24 cent. ABONNEMENTS PRIJS Voor Vlissingen en gemeenten op Wal cheren 2.per drie maanden. Franco door het geheele rijk: ƒ2.30. Week-abon- nementen 15 cent. Afzonderlijke nummers 4 cent. ONVEILIGHEID VAARWATER. Schietoefeningen. De Burgemeester van Vlissingen maakt aan zeevarenden bekend dat op 11 Maart 1920 (z.n. op 12 Maart d.a.v.) en op 25 Maart 1920 (z.n. op 26 Maart d.a.v.) van het fort „Erfprins" stelling van Den Helder schietoefeningen zullen worden gehouden. De voor de veiligheid te nemen voor- zorgsmaatregelen liggen voor belangheb benden ter secretarie dezer gemeente ter inzage. Vlissingen. 4 Maart 1920. De Burgemeester voornoemd. VAN WOELDEREN. TWEEDE KAMER. Vergadering van Woensdag. De heer Beumer heeft verlof ge vraagd om vragen te mogen richten tot den minister van arbeid, over de uit voering van de Invaliditeitswet. Het amendement-Ter Laan, om over 1919 nog oorlogswinstbelasting te hef fen, werd verworpen met 39 tegen 21 stemmen. Vóór stemden de sociaal-de mocraten, de vrijzinnig-democraten, de communisten en de heer Bakker (c.-h.). Het ontwerp werd daarna goedgekeurd; de socialisten wenschten aanteekening, dat zij er tegen waren. De heffing van het recht op de mij nen, dat vervolgens aan de orde was, bedoelt wijziging te brengen in het stelsel der heffingen. Tot nog toe wordt 5 geheven van de belastbare op brengst der mijnen. Thans wenscht de minister de belasting per ton te heffen, te weten 25 cents per ton steenkolen, 7 cent per ton bruinkolen en 5 cents per ton steenzout. Tegen dit stelsel opper de de heer de Jonge bezwaar, omdat hij liet oude evenredige stelsel beter achtte. De Kamer verwierp echter zijn denk beeld. Van de opbrengst der heffing zal een deel aan de gemeenten en aan de provincies waarin de mijnen liggen, worden uitgekeerd. Na eenig loven en bieden werd bepaald, dat de provincie 10 krijgt, de gemeenten 20 en zoo noodig nog 20 als zij door de aan wezigheid van de mijnen op grootere lasten komen te zitten. De regeling zal geschieden door de instelling van een mijnfonds, waaruit extra-bijdragen aan de gemeenten kunnen worden betaald. De lieer de Jonge wilde nog meer voor de gemeenten opeischen, maar daar ging de minister niet mee accoord. Het was zuiver een kwestie van loven en bieden, want niemand weet eigenlijk precies hoeveel deze cijfers ten slotte zuTlen beteekenen. Na deze wijzigingen werd het ont werp goedgekeurd. Roman van H. ABT. 38) Haar wangen begonnen van ijver te gloeien en de vingers vlogen letterlijk over de schrijfmachine, tot de kant vol was en het inspannen van een nieuw vel haar tot pauzeeren noodzaakte. Daarbij vloog haar blik weer naar Jobst Miillenhof en weer ontmoette ze zijn oogen alsof deze den ganschen tijd onderzoekend op haar gericht waren geweest. Tik tik tik zei hij thans en lachte haar gemoedelijk toe, iemand wordt al duizelig alleen van tiet toekijken. Ais die vingertjes 's avonds tiet krom en stijf zijn Uit innerlijken drang, om hem gun stig te stemmen voor het goede woord, dat ze zoo mogelijk .nog voor Rudolf Müllenhof wilde spreken, hield ze hem met een zweempje van onbewuste ko- j «etterie de blanke, mollige hand toe. Krom en stijf Het gaat nogal. Alsof hij er zich met eigen oogen j van overtuigen wilde, schoof hij met 1 ZIjn stoel nog wat dichter naar haar foe. Gaat het nogal Ja, dat lijkt me ook zoo. Maar langzaam keek hij in t kantoor rond als er den ganschen dag aan alle lessenaars zooveel ijver wordt betoond als hier door u, dan kan meneer Brömmeimann zich met zijn Meer animo was er voor het ontwerp tot wijziging van den postchèque en girodienst. De minister wil dezen dienst naar financiën overbrengen en daarbij 25 filialen oprichten. Deze dienst is tot heden vrijwel een mislukking, maar het valt zeer te betwijfelen of deze wijzi ging een verbetering is. De heer Rink vreesde groote bemoeilijking van hef publiek, grootere omslachtigheid van den dienst, met vertraging en verwar ring als gevolg en ten slotte stijging van de kosten. Het lokale giro-verkeer zal worden vertraagd en de onmiddel lijke uitbetaling aan den rekeninghou der zal zeer worden vertraagd. Tegen over al deze nadeelen staat geen enkel voordeel een opvatting, die ook door den heer van Stapele werd gedeeld. Deze afgevaardigde ried de regeering aan dit ontwerp terug te nemen. Doet ze dit niet', dan zal hij er tegen stem men. Ook de heer Lely had ernstige bezwaren. Alinister König bromde wat voor zich uit, doch was als steeds onverstaanbaar. Gelukkig kwant mi nister de Vries wat helpen. Hij wilde de gelden van dezen dienst beter be leggen en daarom meer een zelfstandig bedrijf ervan maken. Het is een kas- siersbedrijf, waarvoor hij geen post ambtenaren kan gebruiken, die boven dien niet gemist kunnen worden. Morgen voortzetting. Verkiezing van een lid van de Eerste Kamer. Gisteren kwam de Provinciale Staten van Noord-Brabant in buitengewone vergadering bijeen ter verkiezing van een lid van de Eerste Kamer om te voorzien in de vacature, ontstaan door het overlijden van den heer R. J. A. Diepen. Na 2 vrije stemmingen is bij her stemming de heer B. Th. C. Strater, textielfabrikant te Tilburg, gekozen, met 29 van de 58 uitgebrachte stem men, w.o. 8 blanco biljetten. De heer P. de Wit uit Helmond ver wierf 21 stemmen. Nederland en België. De redacteur van „de Maasbode" te Brussel seint d.d. 3 dezer Volgens de Libre Belgique" zal de Belgisch-Nederlandsche overeenkomst niet vóór de Paaschvacantie aan de Belgische Kamer worden voorgelegd. Na de ratificatie van het verdrag door de Belgische regeering, die naar het blad meent te weten, nog slechts enkele dagen op zich zal laten wach ten, zal het verdrag te Parijs aan de commissie van Veertien worden onder worpen. De overeenkomst zal eerst bij de Belgische en Nederiandsche Kamer worden ingediend, wanneer deze laat ste formaliteit is vervuld. De „Soir" meldt Het schijnt zeker te zijn, dat het Nederlandsch-Belgische verdrag door de heeren Hijmans eh Segers te Parijs in elkaar gezet, niet door België (het blad bedoelt waar schijnlijk de Belgische Kamer) zal wor den goedgekeurd, indien het niet veran derd wordt op het punt der militaire verdediging der Schelde. Het verdrag van 1839 dat een servituut op het ge bruik der Schelde in tijd van oorlog bevatte, bestaat niet meer. Het is derhalve niet duldbaar, dat de Schelde in tijd van oorlog niet vrij is voor Belgrë. Op dat standpunt zal de Belgische regeering zich plaatsen." De „Maasbode" teekent hierbij aan Dit bericht is niet anders dan ten- denz, met de bedoeling om stemming te maken tegen het ontworpen econo misch verdrag. België heeft gewild, dat de geallieer de mogendheden bij de onderhandelin gen te Parijs haar woord zouden mee spreken. De mogendheden hebben zich gelijk men weet tegen de opening der Schelde in tijd van oorlog verklaard en nu zou de Belgische regeering zich te gen deze uitspraak willen verzetten 'f Is niet aan te nemen. Aanvulling onteigeningswet 1851. Ingediend is een wetsontwerp tot nadere aanvulling van de wet van 28 Augustus 1851, regelende de onteige ning ten algemeenen nutte. In de memorie van toelichting wordt er op gewezen, dat zoowel de voedsel voorziening in Nederland als de werk loosheid een groote uitbreiding van het voortbrengingsvermogen van Neder lands bodem wenschelijk maken. Nu ligt nog 15'/2 van de oppervlakte van ons land onontgonnen, terwijl de parti culiere ontginningen belemmerd wor den door 't gebrek aan onontbeerlijke kunstmeststoffen. Er bestaat dus voor de overheid aanleiding zich recht streeks met deze aangelegenheid in te laten. Voor de exploitatie op uitgebrei de schaal toch van gronden, die tot nu toe weinig of niets opbrachten, zijn maatregelen noodig, die zeker later wel hun rente zullen opbrengen, maar die toch aanvankelijk zeer kostbaar zullen zijn. In het algemeen kan daarom niet van particulieren of particuliere maat schappijen worden verwacht, dat zij daartoe zullen overgaan. Er moge daar bij de aandacht op worden gevestigd, dat de taak, welke de overheid hierbij krijgt te vervullen, voor een goed deel zal aansluiten aan haar gewonen werk kring. Zoowel de ontginning als in het algemeen de verbetering van de afwa tering van gronden toch hebben onmid dellijk invloed op den waterstaatkun digen toestand van het land, waaraan de verschillende overheidsorganen hun zorg hebben te geven. Voor de, naar de regeering hoopt, niet talrijke geval len, dat de gronden iftet in der minne zullen kunnen worden verkregen, zal tot onteigening moeten worden overge gaan. Zou nu de gewone procedure der Onteigeningswet moeten worden ge volgd, dan zou, door het jarenlange op onthoud, het beoogde doel stellig niet worden bereikt. Met een een groot aantal voorbeel den toont de regeering dan de nood zakelijkheid eener vereenvoudigde pro cedure aan. Het wetsontwerp nu strekt tot het treffen van de noodige voorzie- hing, waardoor een bijzondere proce dure in het leven wordt geroepen om op eenvoudiger wijze tot onteigening te kunnen geraken ter verbooging van de opbrengst van gronden en ten behoeve van daarmede in verband staande wer ken ter verbetering van waterloozing en van watervoorziening van gronden. Verschillende der voorgestelde bepa lingen zijn ontleend aan het ontwerp- Wegenwet der Staatscommissie voor de waterstaatswetgeving. Naar de thans voorgestelde regeling is allereerst de onteigening beperkt in zoover, dat zij slechts kan geschieden ten name van de openbare lichamen en van vereeni- personeel feliciteeren. Of betaalt hij voor buitengewoon werk ook buitenge woon goed Ik heb geen reden om mij te be klagen, gaf ze ten antwoord, en hij knikte, alsof hij dat antwoord verwacht had. Naar „beklagen" ziet u er ook r.iet uit. Het lijkt veeleer, of u van alle dingen den mooien kant weet te zien of u dwingt dien te zien. Over haar vriendelijk glimlachend gezicht vloog even een schaduw en haar lippen trilden even zenuwachtig, eer ze zich voor een antwoord open den. Dat moet toch iedereen beproe ven, die plichten tegenover anderen te vervullen heeft. Bravo zei Jobst Miillenhof, trok de knieën op, sloeg de handen er om heen en keek haar met voorovergebo gen hoofd aan. En hoe heeten uw plichten behalve het typen bij Bröm meimann Ik heb een moeder, die lijdende is, zei ze eenvoudig. Dat dacht ik al haast. En goed heeft het uw moeder, dat geloof ik, zonder dat ik het zie. Goed terwijl ze zich den ge- heelen dag alleen moet behelpen 1Goed, onidat ze zich bij dat behel pen den ganschen dag kan verheugen in 't vooruitzicht van weer met zijn tweeën te zijn. Of bent u niet met u tweeën en hebt u nog een vader of broers en zusters Wij hebben niets dan elkaar. Nu bleef het een poosje stil. Kathe i Eilert had dezen keer meer tijd dan anders noodig om het nieuWe blad in de schrijfmachine te bevestigen en Jobst Miillenhof zag nadenkend voor zich neer. Eindelijk, alsof hij plotseling iets ontdekt had, zei hij U bent een dapper, klein meisje. Ze werd rood,van heimelijke blijd schap en iets als het schijnsel van een uit de verte dagend geluk trachtte de schaduw te verdrijven, die zich weer over haar ziel had uitgebreid. Maar bij de woorden van den vreemden man schudde ze afwerend het hoofd. Hoe zoudt u dat weten U kent me immers in 't geheei niet Bij sommige menschen heeft men niet veel aanbevelingen noodig om te weten, waar men met hen aan toe is, luidde het antwoord. Kathe Eilert hoorde echter nauwe lijks nog wat er voor welwillends voor haar in dit antwoord lag ze dacht al leen maar Als hij nu toch nog maar ems naar dien ander vroeg. Oom noemde dc naam van zijn neef j echter niet meer. Een poosje bieef hij nog zwijgend zitten toen stond hij langzaam op en ging naar den naasten lessenaar, waarop een kleine schaal met tarwe stond, die als monster ver zonden moest worden. Onwillekeurig stak hij zijn handen uit en 'streek er mee over de gouden korrels. Daarna liet hij ze als onderzoekend door de vingers glijden, knikte voldaan en zei Mooie tarwe, vol en zwaar. Daarop naar Kathe ziende, die zijn doen gadesloeg U hebben die ge- dorschte korrels natuurlijk niet veel te gingen, welke werkzaam zijn in het belang van de verbooging van de op brengst van gronden. Voorts is met toepassing van artikel 151, 2e lid, der Grondwet de eisch eener voorafgaande verklaring bij de wet, dat het algemeen nut de onteigening vor dert, losgelaten. Er wordt ten slotte op gewezen, dat de openbare lichamen, te wier name de onteigening geschiedt, vrij zullen zijn om de gronden, waar over zij aldus de beschikking zullen hebben verkregen, ter exploitatie aan anderen over te dragen, zij liet door ze te verkoopen, of door ze voor korteren of iangeren tijd in pacht of erfpacht te geven. De ex-keizer. Volgens mededeeling uit den Opper sten Raad zullen de geallieerden de keizerkwestie aan het oordeel van het Internationale Gerechtshof overlaten. Kermis afgeschaft. De gemeenteraad te Hilversum heeft, na breedvoerige discussie, overeen komstig het voorstel van Burg. en Weth., met 16 tegen 4 stemmen beslo ten tot afschaffing van de kermis. Jhr. Beresteijn burgemeester van Arnhem Naar „de Tei." verneemt, is binnen kort de benoeming te verwachten van jhr. mr. dr. E. A. van Beresteijn, lid der Tweede Kamer, tot burgemeester van Arnhem. De heer Van Beresteijn zal dan ontslag nemen als lid der Tweede Kamer. Zijn plaatsvervanger is de heer P. Noiting oud-lid der Tweede Kamer. De staking bij de R. T. M. opgeheven. Het hoofdbestuur van de Ned. Ver- eeniging voor Spoor- en Tramwegper soneel heeft aan den directeur der R. T. M. een schrijven gericht met de mede deeling, dat het, in overleg met de sta kers, besloten heeft de staking op de Zuid-Hollandsche en Zeeuwsche tram lijnen dezer maatschappij met ingang van 3 Maart op te heffen. Het deelt in dit schrijven voorts me de, dat de stakers zich weer aan de werkplaatsen en stations zullen aan melden en hoopt, dat de directeur geen rancunemaatregelen zal nemen. De staking heeft 15 weken geduurd. Een mooie gift. Door mevr. de weduwe en de erven van wijlen den heer G. J. van Beek, is aan de gemeente Enschedé een bedrag van 50.000 aangeboden, ter bestrij ding van de kosten, verbonden aan het stichten van een paviljoen, sporttribune en tennisveld in het G. J. van Heekpark, welke schenking door den raad is aan vaard. VLISSINGEN, 4 MAART. AGENDA VAN HET DISTRIBUTIE BEDRIJF VRIJDAG 5 MAART Bloem en meel. Wegens onvoorziene omstandighe den kan a.s. Vrijdag geen verstrekking van bloem en meel plaats hebben. De N. V. meelfabrieken der Neder iandsche bakkerij te Middelburg wer den aangewezen de hoeveelheden a.s. Dinsdag prompt te leveren. zeggen. Oh Bijna driftig tegen zijn veronderstelling opkomende, schudde ze het hoofd. Of die mij wat te vertel len hebben. Heele geschiedenissen ver tellen ze me dikwijls en wat mooie Ik ben immers een kind van het land Ja, dan zal 't wel zoo zijn, zei jobst Miillenhof en zag haar aan, alsof deze laatste omstandigheid zijn welge vallen in haar nog heel wat vermeer derd had. Zij echter wees glimlachend naar het sombere binnenplein, waar juist een paar zware werkpaarden een wagen hoog opgestapelde zakken met koren voort trokken en zei Vaak, als ik dat zoo zie en het versche koren letterlijk ruik, is het, alsof door tooverij het binnenplein met zijn grijze muren verdwijnt en onze kleine pachthoeve daar staat van het veld komen de wagens met den oogst en boven op den allervolsten zit ik en houd de handen heel, heel stijf om de gouden aren. En in de plaats daarvan zit ik nu hier bij August Brömmeimann, zei Jobst Mülienhof langzaam. Dat is inderdaad een groot onderscheid. Hoe is dat alles toch zoo gekomen Wij zijn ongelukkig geweest. Va der lag in den oogsttijd ziek te bed, en daardoor werd vergeten de polis van de brandverzekeringsmaatschappij tij dig te vernieuwen, en toen nu de blik sem in de hoeve sloeg en de gevulde schuren afbrandden, was de verzeke ring afgeloopen. Ze hield op. En toen vroeg jobst Miillenhof na een poos stilzwijgen. Er wordt nogmaals op gewezen om zorg te dragen dat de verzamelstaten naar behooren worden ingevuld en op- plakbladen op den aangegeven tijd worden ingeleverd teneinde vertraging in de toezending van bloem en meel te voorkomen. Voortaan wordt niet meer gewacht op te late inzendingen van verzamelstaten. Het gemeente-ziekenhuis. Het comité voor de oprichting van een gemeente-ziekenhuis heeft van den heer P. een gift ontvangen van 300. Voor het examen van radio-telegra fist ie klasse zijn geslaagd de heeren J. van den Burght en F. Cogghe, leerlin gen van den cursus-Frelier. Van de barak, staande aan de Brou- wenaarstraat (Singel) alhier, zijn he dennacht weder verschillende planken uitgebroken en medegenomen. Naar men zich herinnert is deze zaak in de laatst gehouden vergadering van den gemeenteraad ook ter sprake geko men en wéés de heer Van Niftrik er op, dat gedurig van die barak planken gestolen worden. Het Nieuwe Tooneei-ensenible, di recteur de heer J. Gosschalk, geeft Donderdag 11 Maart, des avonds 8 uur, in de schouwburgzaal „de OudeVriend- schap", een opvoering van „Mooie Juultje van Volendam". Het gezelschap heeft overal veel succes gehad met dit stuk en in de achterstaande advertentie kan men ver schillende persbeoordeelingen vinden. Het concours der Christ, zangver- eenigingen in Zeeland zal op Hemel vaartsdag te Middelburg worden ge houden. In de Concert- en Gehoorzaal te Mid-, delburg wordt Zondag a.s., des mid dags half drie een matinee gegeven door Julius Röntgen, piano en Julius Röntgen Jr., viool. Op het programma komen werken voor van Beethoven, Brahms, Nardini, Schubert en Röntgen. Insulaire Hypotheekbank te Zierikzee. Aan het verslag over 1919, het vijf tiende boekjaar, ontleenen wij dat in het afgeloopen jaar 237 aanvragen voor hypotheek zijn ingekomen, tot een bedrag van 4.347.600. Hiervan zijn tot stand gekomen 193 leeningen, sa men groot f 3.026.150. Tot 31 December 1918 waren ge sloten 821 leeningen, tot een bedrag van 14.036.390, totaal dus 1014 iee- ningen voor 17.062.540. Vóór 1919 was aan aflossingen ont vangen voor 6.509.640, terwijl in het afgeloopen jaar door de debiteuren 1.829.330 is terugbetaald, zoodat op 31 December jl. per saldo op hypo theek uitstond 8.723.570, verdeeld over 554- leeningen. Aan pandbrieven was op 31 Decem ber 1918 in omloop voor 7.506.500. In het afgeloopen jaar werden verkocht 58.700 4>/2 pandbrieven en 1.705.400 5 pandbrieven terugge kocht werd voor 624.200, waardoor op 31 December jl. aan pandbrieven in circulatie was 'n bedrag van 8.646.400 aan pandbrieven van 4 tot 5 De netto-winst bedraagt 49.878.93. Hiervan komt 14.838.78>/2 aan hef reservefonds, waarna de gezamenlijke reserves 80.000 zullen bedragen. Toen ze staarde voor zich uit, alsof haar blikken een langen, donke ren weg aflegden toen kwam het eene bij het andere. Vader had zich een ongeneeslijke borstkwaal op den hals gehaald, doordien hij bij het blusschen had willen meehelpen. Twee mijner zusters waren even door den bliksem geraakt en kwijnden langzaam weg, de anderen werden het slachtoffer van een typb.us-epidemie, welke in de fabrieks stad heerschtte, waarheen we vertrok ken waren, omdat vader natuurlijk ook de waarborgen had verloren, wijl door zijn schuld, de schade, welke de brand had yeroorzaakt, niet door de verzeke ring gedekt kon worden. Het werd stil in het kantoor, zoo stil, dat Kathe Eilert hoorde, hoe de vreem de man met moeite ademhaalde, alsof een zware last hem de borst in elkaar drukte. Hij had medelijden met haar, zeker, dat gevoelde ze, maar dat had ze niet bedoeld, toen zij, die anders over haar droeve eerste jeugd zweeg, bijna alsof ze er zich voor schaamde, in eenvoudige woorden een beeld van haar leven had gegeven, die haar bin nenste opensloot. Maar medelijden had zij niet willen opwekken. Dat moest hij niet denken. En daarom eindigde ze op vroolijken toon en met een zachten glimlach Maar nu gaat het, gelukkig, mij en moedertje tot dusver heel goed. (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 1