D.D.D. Bellamy-Snoop ?ii mi\im 1 Personen liME^lïïiuws" LAATSTË "BOCHTEN ~ADVERTEiNTlËN „DE SCHELDE" KRÊPE PAPIER Frans Timmerman. ran cm ülï WsscWdel voor Huidziekten irl'aten. CC -v. ikzee. enmaker, lèr, recht. te hebben gsvestfed en, gedurende de maand Februari. MEN: Bel, zonder,. Schel. :e. ïtelmaker, Dam 7, vanl rman;, Aclrter del van Galen. Kasteelstraat 70 Koluenierstraat 28 de Ruyterstraat 12 rgev. Klooster, 2011- Kruiningen. il'pbesteller, Koestraat scheepmaker, Breewa- rillingen. toorbediende, Badhuis. rair S.S., Kanaal. t. diende, Evertsenstraati rekhouder, Ballastkade ileurder, Dijkstraatji tantoorbediende, \Y& rdam. scheepmaker, Kleine es. O K K E N jkstraat 25, naar Krui- I Hobeinstraat 3, naar Kanaalstraat 96, naar Wagenaarstraat 14. Quakkelaarstraat 26, [oningsweg 23, naar raat 29, naar Princen- me Elleboog 7, naar rark 21', naar Gesset. irdstraat 51, naar Ub- slaan 6, naar Rotter- ddelburgsche weg 10, jbstraat 13, naar Ara- Schout, St. Jacob- r. er. Koestraat 65, naar iwond 15, naar Den at 95, naar Schiedam, twen Ewoutstraat 43. practische en geen teren. De rechtvaar- reenstemming wor den noodzakelijken aren vrede. De toc- terust op méér pro- voorwaarde hier- ten van een atmos- ust. Dientengevolge moeten wij er ons afregelen te betver en de rust zouden 'n uitleveringseisch Engeland en Italic illerand in zijn tot te kolen-nota een isloeg. L HET DRAQ NAKOMEN. n het wekelijksche he politiek wordt in meine Zeitung" in esprekingen van de ien en de reis van naar Essen opge- nten der gealiieer- len zijn bijeengeko- en zoo mogelijk ter tud spookbeeld, dat ;heid der vroegere aankleeft, is naar Essen ge- ipeesclie en valuta- e pakken, waar het ïezen is. t het niet om det m het groote offer et vinden van nieu- :e werken tot toene- De reis van den wederopbouw der uitgesproken, maar entenis van den wil celijk uit te voeren, niet opbouwen op underling vergelijk, [echts mogelijk op "oor het verdrag na profeten van een ar den Duitsclien t gegeven zijn, de gen voor de bui- der Rijksregeering. en zij den toestand ;n. Door productie iging van liet mar- Rijniand voorko- in de reis van den voor de heele wc- vat zich krachtiger i of Essen, weten dat elk re- uwende werkzaam- rnietigd door een besluit te Londen, waardoor de uitleve ring zou blijven gehandhaafd. EEN ISNNaÈELNEACONFERENTIE. De meeste Engelsche bladen geven hun voldoening te kennen over het besluit van den Raad van den Volken bond om een internationale financieele conferentie bijeen te roepen De mee ning wordt uitgesproken dat deze uit- noodiging, nu zij van den Raad van en Volkenbond komt, veel meer ge wicht heeft, dan wanneer zij door een andere organisatie zou zijn gedaan De Daily Chronicle" schrijft Het voornaamste punt, dat in het oog ge houden moet worden is, dat onder de Staten van het vasteland, die het meest lijden hebben onder het dalen van rte wisselkoersen, er nauwelijks één is, waarvan de regeering met het hare hiidraagt tot het verder dalen der koersen door het voortdurend blijven „Reeven van nieuw bankpapier. België Lelt zich verzet tegen deze voortdu rende dalende beweging, maar de Bel- crïsche financieele moed is vrijwel een on zichzelf staand feit. Het is onmoge- ,4 de wisselkoersen te stabiliseeren voordat de stand van het in omloop zijnde geld weer normaal is geworden en dit is onmogelijk zoolang de regee ringen der verschillende landen niet zijn teruggekeerd tot de gewoonte om hun uitgaven te dekken door hun in komsten en niet door het doen druk ken en in omloop brengen van nieuw bankpapier. Het was noodig, dat men tot de erkenning kwam, dat het niet gemakkelijk zou zijn een zóq algemeen verspreide gewoonte te overwinnen, in dien men niet overging tot een syste matische internationale actie, om hier aan een einde te maken. AMERIKA EN 'T VREDESVERDRAG. Uit Washington wordt aan 't „Jour nal des Débats" medegedeeld, dat alles doet verwachten, dat nu eindelijk de tatiiicatie door de Vereenigde Staten van het vredesverdrag aanstaande is. in otticieele kringen wórdt verzekerd, dat de eerste maatregelen welke on middellijk na de ratificatie moeten ge nomen worden, reeds bij de regeering in studie zijn. De regeering zal offici eel haar houding vaststelden ten aan zien van den eisch der Entente aan Duitschland betreffende de uitlevering en omtrent de zending van Amerikaan- sche troepen naar streken waar een volksstemming wordt gehouden. Van gezaghebbende zijde wordt ver klaard, dat de verklaring in zake de uitlevering van de oorlogsmisdadigers reeds is opgesteld. De Vereenigde Sta ten zouden formeel als hun bedoeling te kennen geven, dat ze niet willen deelnemen aan het_prqc£s _tegen.d£.fa£n. schuWigden, wanneer dézen zouden verschijnen voor het door de Entente I geëischte gerechtshof. Verder zal de regeering aan de le den, die deel uitmaken van den Vol kenbond, mededeeJen, dat ieder plan betreffende het zenden van Amerikaan- sche troepen naar Europa door het Amerikaansche volk met het grootste v/antrouwen zou worden ontworpen. Men zal er daarom op aandringen, dat de Volkenbond geen pressie zal uitoefenen om de regeering der Vereen. Staten er toe te- brengen, troepen te zenden naar streken waar volksstem mingen worden gehouden en tevens zal aan den Volkenbond worden ge vraagd aan de Vereenigde Staten geen nieuwe mandaten te verleenen. Vrijdagavond vervoegde zich bij de politie te Schiedam de 52-jarige J. F. v. d. Gr., wonende aldaar, mede- deelende, dal hij van een onbekende op zijn werk een brief had ontvangen, waarin hij er voor werd gewaarschuwd dat zijn (v. d. Gr.'s) vrouw hem ver gift had toegediend den vorigen dag in zijn eten. v. d. Gr. klaagde over maag pijn, hoofdpijn en zeide, ciat hij aan drang tot braken had gehad. De politie ging onmiddellijk op on derzoek uit in de woning van den man. Bij dat onderzoek trachtte de vrouw op behendige wijze iets in een emmer vuil water te verbergen, doch dit werd Soor een inspecteur opgemerkt, die den uumer onderzocht en daaruit achter eenvolgens S sublimaat pastilles te voorschijn haalde, terwijl bleek, dat de vrouw tusschen haar kleeding een gla zen buisje verborgen had, waarin de pastilles hadden gezeten. Zij had dat buisje stuk geknepen en de pastilles in den emmer laten vallen en verwondde daarbij haar linkerhand. Eer. gedeelte van het eten van den vorigen dag, dat was overgebleven, nam dc politie in beslag, evenals de sublimaat-pastilles. Vervolgens werd de vrouw gearres teerd en overgebracht naar lief politie bureau, waar zij werd geleid voor den commissaris van politie. Bij fouillee- ring werd nog op haar bevonden een Murantenuitknipsel, waarboven stond: «Vergiftigingsgevailen". Nadat zij geruimen tijd hardnekkig "ad ontkend haar man vergift te heb ben toegediend, viel zij ten slotte door de mand en verklaarde op 6 en 12 Fe bruari in zijn middageten telkens een "alve sublimaat-pastille te hebben toe gediend, met de bedoeling hem op die 'jze van het leven te berooven. Ver- ei verklaarde zij door twist met haar ran daartoe te zijn gekomen. In, i echtPaar is reeds 24 jaar ge- en uit hun huwelijk zijn 11 kin deren gesproten, waarvan er nog 3 in leven zijn. Zij is naar het huis van be waring te Rotterdam overgebracht. Zaterdagmorgen had de man nog erge brakingen en Zondag vertoonden zich vergiftigingsverschijnselen aan tong en keel! Vermoedelijk loopt zijn leven geen gevaar. Gisterenmorgen is door de Brus- selsche politie in een hotel aan de Gare du Nord de Hollander Albert B. gear resteerd, die van zijn pqtroon in een der steden van Friesland 40.000 gulden gestolen had en daarmee naar België was gevlucht. Het grootste gedeelte van het geld werd in zijn bezit gevon den. B. is in de gevangenis van Foreest opgesloten in afwachting van uitleve ring aan de Nederlandsche justitie. De 67-jarige man te Leiden, die wordt verdacht van voof vier jaar zijn vrouw te hebben vergiftigd, is evenals zijn huishoudster, die het geheim heeft verraden, ter beschikking van den offi cier van justitie te 's-Gravenhage ge steld. i— Zondagnacht reed te Breda een auto, bestuurd door den heer v. T. uit Dongen, tegen de Tolbrug aldaar. Een ijzeren lantaarnpaal werd omverge smeten een zeer zware hardsteenen- paal knapte doormidden. W. D„ die zeer toevallig aanwezig was, geraakte onder de auto. De ioestand van D., die over pijn in de borst klaagt, is niet ongunstig. Terwijl de bewoners naar de kerk waren, is Zondagmorgen tusschen 10 en 12 uur ingebroken ten huize van den heer K. aan den Hoorn te Hof van Delft. De dieven haalden olies overhoop en zijn met de aanwezige contanten en eenige gouden en zilveren sieraden verdwenen. De buren hebben twee per sonen elk op een rijwiel zien wegrijden. Te Halfweg en Sloterdijk zijn de laatste 14 dagen meer dan honderd Auto's of motorrijwielen aangehouden en de bestuurders geverbaliseerd we gens te snel rijden. Er zijn er bij die op èlenzeifden dag op beide plaatsen een bekeuring opliepen. De stoomtrawler „Eendracht" 2 heeft te Ijmuiden binnengesleept den verlaten Noorschen motorschoener „Re- gina", thuis behoorende te Skiën, met een lading papier van Gresaker naar Leith. De schoener heeft averij over dek en aan tuigage en werd opgepikt 40 mijl Noord-Oost van Doggersbank Noord. De opvarenden zijn Waarschijn lijk door een ander stoomschip overge nomen. Van een Hamburgschen scheeps bouw kan men op het oogenblik niet meer spreken. Op de reusachtige wer ven, waar in vredestijd vele duizenden arbeiders hun brood verdienden, heerscht thans een troostelooze verla tenheid. De hellingen, waarop vroeger de reuzenstoombooten werden ge bouwd, staan verlaten. Voor ailes ont breekt 'het aan de grondstoffen voor het bouwen van schepen. Men kan te genwoordig niet meer van arbeid op de werven spreken, maar hoogstens van bezigheid. De directies der werven ge ven zich moeite, den arbeiders zooveel mogelijk v/eik te'verschaffen, ten einde het groote leger van werkloozen in Hamburg niet nog te vergrooten. Reparatie van schepen, het herstellen van oude locomotieven en de bouw van kleine lichters en schuiten, dat is tegen woordig de hoofdbezigheid van de groote werven. De arbeidsiust van de werklieden op de werven is nog niet j bijzonder groot, maar toch begint zich j een wending ten goede merkbaar te i maken, in ieder geval kan men consta- teeren, -dat de heillooze invloed der communisten en onafhankelijken op de arbeiders sterk aan het verminderen is. Tusschen de verstandige arbeiders en de aanhangers der onafhankelijke soci alistische partij is een groote kloof ontstaan, die van dag tot dag dieper wordt. DE NOTA OVER DE UITLEVERING VAN DEN EX-KEIZER. De nota aan Nederland, zoo luidt een draadloos bericht uil Parijs, doet alle redenen gelden, die de schuld van den ex-keizcr vaststellen. Zij loont aan, dat de uitlevering geenszins de eer van Nederland zal aantasten en verwijt integendeel, zonder eenige soort .bedreiging of sommatie te bevat ten, aan de tegeering van Den Haag geen enkel voorstel te hebben gedaan j niet betrekking tot de bestemming van j den ex-keizer. Zij vestigt de aandacht op de verantwoordelijkheid, die zij op zich laadt door het feit, dat zij in de nabijheid van de Duitsche grens de haard van intriges duldt, die hei ver blijf te Amerongen beteekent. Dit is dus een duidelijk uitnoodiging aan Ne derland om voor Wilhelm li een ander verblijf te zoeken in een verwijderde bezitting, bijv. op een der eilanden van Indië. De geallieerden kunnen hun ver wondering niet verheelen in het Ne derlandsche antwoord geen enkel woord te vinden van afkeuring der misdaden door den keizer begaan. Hoe zou iemand niet onder den indruk kun nen komen van de reactionaire betoo gingen, die op de weigering van Ne derland zijn gevolgd Het is toch niet de wensch van Nederland zich door zulk een enghartige opvatting van zijn verplichtingen buiten de volkerenge meenschap te plaatsend De mogend heden wenschen de regeering van Ne derland in herinnering te brengen, dat indien zij zou volharden in hare hou ding van onverschilligheid tegenover de aanwezigheid van de keizerlijke fa milie op haar gebied, zoo dicht bij Duitschland, zij de directe verantwoor delijkheid op zich zou laden zoowe! voor de bescherming van den misdadi ger tegenover de eischen van het rechP als voor die propaganda, welke zoo gevaarlijk is voor Europa en voor de geheele wereld. De rechten, welke zij bezitten krachtens de meest duidelijke beginselen van het volkenrecht, verlee nen hen de macht en maken het hun tot plicht zoodanige maatregelen te treffen, als geëischt worden voor hun eigen veiligheid. De mogendheden kunnen niet den pijnlijken indruk ver bergen, die op hen is gemaakt door de weigering van de Nederlandsche re geering den ex-keizer aan hen uit te leveren, zonder eenige overweging van een mogelijkheid de bezwaren van Ne derland te verzoenen met eenige af doende voorzorgsmaatregelen hetzij ter plaatse genomen of door het houden van den ex-keizer op'verren afstand van het tooneei zijner misdaden, het aldus onmogelijk voor hem „makend in de toekomst zijn noodloitigen invloed in Duitschland uit te oefenen. Ofschoon een voorstel van dezen aard niet vol komen zou hebben gecorrespondeerd met het verzoek der mogendheden, het zou althans tot bewijs hebben gestrekt van die gevoelens, die Nederland niet kan nalaten te koesteren. De mogendheden wijzen de Neder landsche regeering op de meest plech tige en nadrukkelijke wijze op het be lang dat zij hechten aan een nieuwe overweging van de hun voorgelegde kwestie. Ze verlangen dat het duidelijk begrepen moge worden, welk een ern stige toestand voor de Nederlandsche regeering zoude kunnen ontstaan, in dien zij niet die verzekeringen zou ver strekken, welke de veiligheid van Europa zoo gebiedend ëischt. DE TRANSPORTARBEIDERS- STAKING. AMSTERDAM. Hedenmorgen werd de pers uitgenoodigd foto's te maken langs de havens. De journalisten wer den echter tegengehouden, want ze had den een bewijs noodig om door de ha vens te varen. De boot werd vastgemaakt aan een bootje van den torpedodienst. De pers boot voer langs de motorkade, toenser een andere sleepboot passeerde, wiens stuurman door eenige der bestuursleden toegeroepen werd langszij te komen. Een iweetal leden der stakingsleiders stapten over op deze sleepboot. Ze werden door een tweede-luitenant, die inmiddels op de sleepbéöt was geko rven, weder van boord gehaald. Een sergeant richtte toen ze van boord wa ren zijn revolver op de vluchtende be stuursleden. MODERNEN EN SYNDICALISTEN. De onthullingen betreffende de 3e internationale, waaruit gebleken is, dat Sneevliet de penningmeester van de met de modernen samenwerkende Ned. Fe deratie van Transportarbeiders en Bouwman, haar voorzitter en vertegen woordigen in het te Rotterdam zetelen de stakingscomité, in het geheim met de leiders der Communistische Partij hebben vergaderd, zijn niet zonder ge volg gebleven. Men weet, dat de (mo derne) Centr. Bond de federatie om nadere inlichtingen gevraagd heeft. Deze informaties schijnen verstrekt te zijn, want blijkens bericht uit Rotter dam heeft het gerezen geschil aanlei ding gegeven tot het besluit van den Modernen Bond om zich uit de combi natie met de federatie terug te trekken. Het „N. v, d. D." maakt zulks ten minste op uit een ontvangen telegram, van haar correspondent, hetwelk aldus luidt „Het" hoofdbestuur van den Centra- len Bond heeft besloten niet mede te werken aan de samenstelling van het gemeenschappelijke stakingscomité. De motieven zijn vervat in een brief aan de Federatie, welke morgen wordt gepubliceerd." EEN KLACHT TEGEN EEN STRANDVONDER. Naar wij vernemen is door den ka pitein van het Amerikaansche stoom schip „Liberty Glo" bij den officier van justitie te Leeuwarden een klacht in gediend tegen den burgemeester- strandvonder van Terschelling, we gens verkoop van een gedeelte der bij hein aangebrachte goederen, behoo rende tot de lading van het gestrande stoomschip „Liberty Glo". NEDERL. STOOMVAARTLIJNEN. HollandAmerika Lijn. „Rotterdam" van Rotterdam n. New-York, pass. 15 Febr. 2.25 n.m. Lizard Kon. West-Ind. Maildienst. „Jan van Nassau" (thuisreis 13 Febr. van Fayal. „Prins Frederik Hendrik" (thuisreis) 14 Febr. van Horta. „van Rensselaer" 10 Febr. van Port Limon naar Colon. JavaBengalen Lijn. „Gorontaio" van Calcutta naar Sabang. Kon. Hollandsche Lioyd. „Frisia" (thuisreis) 14 Febr. van Buenos- Ayres. MARKTBERICHTEN. Vlissingen, 17 Februari 1920. Zure bellefleur 7 a II ct. sterappelen 8 et. Meigroen 5 ct. goudreinetten 5 a 12 ct. reipe d'or 5 ct. reinetten tulpa 4 ct. ermgaard 7 ct. zoete bellefleur 7 a 9 ct. grauwzoet 8 ct. pondsperen 7 ct. kieiperen 4 a 5 ct. bergamotten 6 ct. gieser wildeman 6 a 7 ct. peen 1 (4 a 3 ct. kroten 1(4 a 2(4 ct. spruiten 28(4 a 321/j ct. witlof 21 a 38 ct. rapen 1(4 a 2(4 ct. uien 10 ct. poters 4JA ct. kool rapen 21/2 ct„ alles per K.G. savoye kool (4 a 121/2 ct. eieren 10'/, a 11 ct. witte kool 21/ ct. roode kool 3 a 4 ct. boeren kool 1 a 2'/2 ct. bloemkool a 30 V2 ct., alles per stuk prei 3>/2 a 10 ct. rapen 41/, ct., beiden per bos veldsla 36 ct. spruitkop.pen 12 ct. andijvie 43 ct., alles per mand. Veilingsvereeniging „Walcheren". Middelburg, 17 Februari 1920. Goudreinetten 9 a 10 ct. zure bellefleur 9 ct. reine d'or 5 a 9 ct. huisma'nszoet 7 a 8 ct. grauwzoet 11 ct. hoirdsmuil 7 a 9 ct. gold pipping 7 ct. prirïcesse noble 9 ct. kieiperen 8 a 9 ct. pondsperen 7 ct. spruiten 15 a 32 ct. wortelen 2 n 4 ct. kroten 1'/2 a 3 ct. rapen 3 a 3(4 ct. koolrapen 3 ct. uien 9 ct. kleine uien 3 a 6 ct. sjalotten 4 ct. witlof 32 a 40 ct. molsla 27 ct. ramenas 1 a 3 ct., alies per K.G, andijvie 1 a ct. roode kool 2 a 6 ct. savoye kool 1(2 a 8 ct. witte kool 3 ct. boerenkool 2(4 a 5 ct., alles per stuk veldsla 41 a 73 ct. molsla 76 ct. Fransche postelein 61 a 63 ct., alles per mand sterrekes 5 ct. per mandje prei 4 a 9(4 ct. selderie 1 a 15 ct., beiden per bos. WISSELKOERSEN. 16 Februari. Londen ƒ9.19; Berlijn 2.75; Parijs f 19.05; Brussel 19.85 Weenen ƒ1. New-York 2.68(2. WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 18 Fe bruari Zwakke tot matige Zuid-Oostelijke wind. Helder tot licht bewolkt. Droog wéér. Mogelijk nachtvorst. Zelfde temperatuur overdag. ^OOGWATER TE VLISSINGEN. Februari v.m. n.m. Woensdag 18 12.35 12.56 Voor de vele blijken van deel neming bij het overlijden van ons zoo innig geliefd Dochtertje JOPIE, betuigen wij onzen harte- lijken dank. Ook inzonderheid aan den Zeer geleerden Heer Dr. H. C A. Detmar en Zuster M. Wilgen burg voor de veie en liefderijke zorg aan haar bewezen C. A. DE KAM. C. DE KAM— verijzer. Mevrouw de Wed. D. SCHREiJ- van Bel dankt, mede namens de familie, voor de vele bewijzen van deelneming bij het overlijden van h .ar lieven, besten Man on dervonden. Vlissingen, 16 Februari 1920 (Scheldestraat 36.) Allen die nog iets te vorderen hebben van ondergeteeker.de of van zijne Echtgenoote, worden beleefd doch dringend verzocht, specifieke rekening (Post restante) in te zenden met duidelijke vermelding van datum en jaartal van leve ring, vóór 20 Februari a s. PH. J BEiJÉ. (Post restante) Vlissingen. DEBATAVOND van Ds. N. J. C. SCHERMERHORN en Dr.JOH. DE GROOT, Woensdag 18 Fe bruari 1420, 's avonds 8 uur, zaal van den Heer HARSVELD. Aangezien de kaarton uitver kocht zijn kan NIEMAND zonder kaart toegang verleend worden. De Commissie. KONINKLIJKE MAATSCHAPPIJ Scheepsbouw en Werktuigen- fabriek te VLISSINGEN. Uitreiking van nieuwe dividend- bladen voer aandeelen der 4e en 5e Serie. Aan houders van Aandeelen 4e en 5e Serie der Koninklijke Maatschappij „De Schelde", te Vlissingen, wordt de gelegenheid geboden de talons hunner stuk ken tegen ontvangstbewijs bij'de ROTTERDAMSCHE BANKVER- EENIGING, te Rotterdam, de AMSTERDAMSCHE BANK, te Amsterdam en de NATIONALE BANKVEREENIG1NG, te Vlissin gen, van 20 Februari a s af, in te leveren. De aangeboden talons moeten vergezeld zijn van geteekende nummerlijsten, waarop de num mers naar volgorde zijn te rang schikken, en die kosteloos bij genoemde instellingen verkrijg baar zijn. Uiterlijk eene week na inlevering zullen tegen teruggave van bovenbedoeld ontvangbewijs nieuwe talons met Dividendbe wijzen, genummerd 31 tot en met 40, bij meergenoemde Instellingen van 1 Maart af verkrijgbaar wor den gesteld. De Directie. Vlissingen, 17 Februari 1920. De perceelen 1, 2 en 3 der Telling van 18 Febr zUn uit dehand VERKOCHT. Notaris PAAP. Hedenavond Rollen voor het vervaardigen van Lampekappen en Bloempot- omhulsels, alsmede voor Etalagedoeleinden. Alle kleuren, IS ets. per rol. Beschouw aandachtig de illustratie. Het geeft een zieke huid in door snee te zien. Hierin wordt aangetoond op welke wijze de ziektekie men in de huid werken, []0e zij deze vergiftigen en hoe zij de weef sels aantasten en zoodoende die hevige pijn en biandende jeuk veroorzaken. Het toont U tevens duidelijk aan hoe zij beproeven hun vergift naar de oppervlakte van de huid te stuwen, aldus zweren, korsten, Schilfers en puisten veroorzakende Let eens op de dikte van de opperste huidlaag. Om nu de ziektekiemen welke in de huid aanwezig zijn te bereiken, moet het geneesmid del die dikke buitenste laag ge heel kunnen doordringen. Vandaar dat zalven geheel ongeschikt zijn ter bestrijding van huidziekten Zij kunnen de dikke laag niet door dringen, en verstoppen slechts de poriën, waardoor de groei der ziektekiemen nog bevorderd wordt. De Doctoren zijn het er dan ook alle over eens, dat slechts een vloeibaar geneesmid del het gewenschte resultaat kan brengen. De beste Huidspeciali- teiten schrijven dan ook een vloei baar geneesmiddel voor. Een vloeistof dringt snel door tot de poriën, welke rechtstreeks naar de ziektekiemen leiden (zie de fotografie). Dit is de eenige ma nier waarop het geneesmiddel heilzaam kan werken. Huid uit slag, Zeere beenen, Ringworm, Psoriasis, Puislen, Schilfers of jeuk en alle, meer of minder hevige huidziekten, vereischen de aanwending van een vloeibaar geneesmiddel. Alle andere ge neeswijzen zuilen vruchteloos falen. is het meest wetenschhppelijke geneesmiddel dat bekend is Het geeft onmiddellijk verlichting zoodra men het aanwendt. Binnen 2 seconden wordt het hevigste lijden verzacht. D. D. D. dringt spoedig in de poriën door en vernietigt de ziektekiemen, welke de huid aantasten. De verzach tende olie, welke het bevat, komt de natuur te hulp ter voltooiing eener spoedige volkomen gene zing. D. D. D bevat in juiste verhouding die heilzame bestand- deelen, welke door huidspeciali teiten als de meest waardevolle in de genezing der huidziekten beschouwd worden. Vraag even- eensnaar D.D.D -zeepen de gratis D.® D. brochure. Prijs van een proefflesch f 0.75, en van een groote flesch, (inhoud 5 maal zooveel en dus veel voor- deeliger) f2 15. Verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten. Waar niet verkrijgbaar wende men zich tot de alleenvertegenwoordigers Firma B. Meindersma, Den Haag- Sneek. Te Vlissingen bij: ARM. BENIEST, Lepelstraat: H. 1 LUITWIELER, Waistraat 59F VAN DEN HEUVEL, Waistraat 78 en J. ROELSE, Scheldestraat 25.

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 3