strie l ist-Bankwerker. grmeisje ajmeisje agmeisje tr~ Door eigen kracht. JUFFROUW «laar#ang rm stbode ENSTBODE, agmeisje DINSDAG 27 «JANUARI fiSr? c.en ^'verij JNG Singei 1. ng-Snijder. van omvaart BINNENLAND FEUILLETON je Zeeuwsche Stoom- voor den Schoen- de fabriek een llMERM AN, Bellamy- bekwaam I920-^ evraagd een netle ^Ihelminastraat 12. evraagd een n de 16 jaar. Goed bur. „Vliss. Cour." en net Hotel „NIEUWE Middelburg. oog loon. Adres: Courant". t beneden de 18 gezin. Adresbur. ht". raagd, |JLEVARD DE RUIJ- n). n, Middelburg t t e r d a in. t. Vliss. ï.B. t. Midi t.ffi. nnr Bon. T.ffl.HI 7 2 our|. ten wordt des mor- yaren. te bekomen N.V. Transporten .v.h.Erven G. VOS: B. EENHOORN NOOSTERHOUT; Gebrs. BUITEN- JJCHERIJ. Stoom Chemische j cn Ververij ilharding". 5EYERMAN. Telefoon 50. RLEIDÏNG. [VATERLEIDINü- ICHAPPIJ. 2 Telefoon 64 atie van binnenlei- anitaire Artikelen. ADELAREN. AARTSEN. ikenstraat 62. d. Eist Bueno.. 1., Likeuren, Limon. fMMERMAN. Tel. Int. 46. :uivere Bordeaux, en Advocaat. LJ- [VRDENTUIGERIJ, HMELZER. School- en Hon- Reparatie-inrichting. •EPSTU1GERI). (3ENS ZONEN. Tel. 290. Aannemers- materialen. (3LJ RG LISSHNGSCHE COURAN1 cwVan 1 ADVERTENTIE-PRIJS 4 regels: ƒ1.— voor iedere i l:: k^nnomnnt cnP- 24 centbij abonnement spe cie oriizen. Réclames 48 cent per regel lensmanbiedingen en dienstaanvragen van 1—5" regelsS50' cent iedere regel meer 12 cent, bij contante betaling. familieberichten van 6 regels ƒ1.55, iedere regel meer 24 cent. ABONNEMENTS-PRIJS Bvoor Vlissingen en gemeenten op Wal keren- f2.— per drie maanden. Franco door hét gcheele rijk: 230. Week-abon- nïnenten 15 cent Afzonderlijke nummers Tceoi. Het verzoek om uitlevering van den ex-keizer. [Bruter verneemt, dat. in welinge- lich'.e kringen de meening heerscht dat tót antwoord van Nederland inzake de uitlevering van den gewezen keizer niet als het einde van de zaak mpet worden beschouwd. T ■ïjHet antwoord, dat niet onverwacht kwain, zal door den Oppersten Raad in- Parijs of. dóór diens opvolger be handeld worden err het onderwerp, jijt- riiakcn van nieuwe onderhandelingen tusschen Nederland en de geallieerden. pDe vorm,- waarin die onderhandelin gen zullen worden gevoerd, zal door de' rechtsgeleerde raadslieden 'worden liep,-.aki. r: .Het Instituut voor Internationale Wetgeving te Parijs acht het antwoord van Nederland op de nota der'gealli eerden juist wat men 'onder de inter nationale wetgeving verwachten kon. „Welke ook de appreciatie Van de da den van Wilhelm II moge zijn, ontken^ kan niet worden dat deze daden met de politiek in verband .stonden, en 'al gemeen wordt toegegeven dat geen ïmkcl land een man uitlevert voor mis daden, wélke met de politiek in ver band staan. Het eenige middel om Nederland te dwingen zou toepassing zijn van een vreedzame blokkade, maar dat middel is' buitengewoon gevaarlijk. Venezuela maakte een vreedzame blokkade door in 1903. Duitschland Heeft geen beter recht dan de gealli eerden om uitlevering te vragen van den ex-keizér, tenzij Duitschland voor- Hemens is hem te beschuldigen van moord of een andere misdaad, die on der de gewone wet valt. Verschillende specialiteiten in het Fransche internationale rechf geven in de Fransche pers hun meening over de uitlevering van Wilhelm. Clunet, geïnterviewd door de „Excel sior", blijkt het geheel eens met de Hollandsche juristen. Hij critiseert de redactie van artikel 227 van het ver drag. De Hollandsche juristen konden niet anders antwoorden. Het eenige middel van pressie op Holland zou zijn een blocus pacifique, waarvan Clunet een absolute tegenstander zou zijn, primo om opportuniteitsredenen, se- cUndo uit sympathie voor het Neder- ■ndsche volk, dat de Haagsche confe rentie georganiseerd heeft. Volgens Clunet valt thans niets anders te doen dan, na de speciale rechtbank te heb ben ingericht, in artikel 227 voorzien, Wilhelm plechtig te sommeeren te verschijnen. Komt hij niet, dan kan men hem bij verstek veroordeelen, Imaar tot welke straf is niet duidelijk, want alles is even vaag in deze ge schiedenis. Clunet acht trouwens een veroordeeling bij verstek vol komen. voldoende om hel rechtsge voel te bevredigen en keurt het af van --.r-rocvv- CiUIT- EN [NKETBAKKER1J RWAARDER It A 50, Souburg, por Banket, Bitter- pu en allerhande ime sort. Bonbons. ►LONIALE COMESTIBLES. Hond Lzn. nat A 83. annex Melksalon |é-Biljard. Roman van H. ABT. En daarbij een groot glas wit bier, vulde zijn neef aan, nam van het .buffet de groote steenen kruik, maakte (voorzichtig en met kennis van zaken Ide sluiting los, nam het groote, dik- fbuikige glas, liet het bier er langzaam jginloopen en reikte met een plechtig gebaar zijn oom den schuimenden laaf drank. Prosit, oom Jobst Hoe is 't, kan men u daarmee nog altijd een genoe- 'gen doen'? Jobst Müllenhof was .opgesprongen, nam staande het reuzenglas aan dronk en dronk en zette eindelijk het ledige glas behoedzaam weer op |de tafel. Er was een vochtige glans in zijn oogen. En met die vochtige oogen keek hij zijn neef aan en liet zijn hand langzaam op diens schouder dalen. Jongen, dat je onthouden hebt, wat voor twintig jaar mijn lijfgerecht was waarnaar ik daar ginds soms zoo verlangde, dat ik het haast niet niqer kon uithqpden, dat je daaraan gedacht hebt, daarvoor krijg je bij mij een wit voetje, dat krijg je. Dacht u dan, dat ik vergeten had, I oom Jobst, hoe het voor twintig jaar Wilhelm alleen de zondebok te willen maken. De „Libre Parole" heeft verschillen de specialisten naar hun opinie ge vraagd. Lapradelle en Weiss weiger den te antwoorden als ófficieele raads mannen van het ministerie van buiten- landsche zaken. Berthelmy vatf de Pa- fijSche universiteit bevveert met storm achtige overtuiging, dat Wilhelm kan en moet uitgeleverd worden en dat Holland het recht schendt, althans „les principes du droit" door zijn negatief antwoord. Het inroeppn. van het sinds eeuwen verouderde asyirecht is een „ptaisanterie". Alle andere deskundigen zijn het met deze onstuimige redeneering oneens. Pillet, professor in het tractatenrecht, vindt de juridische basis van aanvraag der geallieerden absurd en keurt de Hollandschè w'eïgeritig goed. maar wil geen verdere argümertten geven om geen wapenen te smeden voor de Duitschers, die natuurlijk hun keizer verdedigen. Joseph Bartheimy, even- ec'tis professor te Parijs én nieuwe af gevaardigde, zeide Als Franschman wensch 'ik de bestraffing van alle schuldigen, vooral van den grootste, maar als jurist meen Ik dat de aan vraag der Entente alle basis mist. Hij geeft dus Holland gelijk wegens zijii antwoord en meent trouwens, dat de geallieerden leelijk in de war zouden zitten, indien Wiihelm inderdaad werd uitgeleverd. In artikelen in de bladen blijkt de overwegende stemming, dat men tegen Holland niets: doen kan, mhar dat men pressié moet oefenen op Duitschland, opdat het den keizer opvragen en zelf zou Uitleveren. In een hoofdartikel met het opschrift „Het Keizer-fiasco" maakt de „Obser ver" de opmerking, dat de Nederland- sche afwijzing van den uitleverings- eiscli heel flink is en berust op zuivere gronden. In het buitenland verwacht men een geprikkelde openbare meening in Engeland, die, als zij er al acht op slaat, dat zal doen met eenig gevoel van leedvermaak, minachting en wre vel, omdat de stembusbelofte, om den keizer uit te leveren, geen geringen last geeft, dadr zij betrekking heeft op het geen de meeste menschen inderdaad niet wenschen. Laat ons, voordat het onvermijdelijk fiasco nadert, liever deze vertooning van schijndeugd opgeven. Wij zullen den keizer niet krijgen. Hadden wij he,m, dan konden wij niet in den gewonen zin van het woord hem voor het gerecht brengen, daar wij wel een Hof van bestraffing, maar niet van gerechtigheid konden instellen. Wij zouden hem kunnen ophangen en daarvoor een zoogenaamd proces be ginnen. Natuurlijk dient hij gehangen te worden de brieven van Willy en Nicky maken hem dat eenige malen waardig maar niet volgens een wet telijk proces. Naar „Wolff" uit Weenen meldt, is daar het antwoord van Nederland- op de nota der mogendheden met de grootste genoegdoening vernomen. De bladen spreken van de „groote daad van een klein volk" met erken ning en bewondering en hopen dat de Entente in deze zaak geen verdere stappen zal doen. Tegelijk brengen de bladen een ma nifest van Pol. Corr. waarin de positie der Duitsche regeering tot deze kwes tie wordt weergegeven. Het „Neue Wiener Tagebiatt" ver klaart in een hoofdartikel Nederland was, hoe we des Zondags altijd bij u in 't prieel zaten, en hoe u mij eens hebt •afgeranseld, omdat ik stilletjes in de schuur was geslopen en de roodbonte had gemolken, zoodat de melk tot voor aan de staldeur liep Een lach dreunde. Of ik je geranseld heb En 't was jammer van eiken slag, -tJie niet raak was. De roodbonte was mijn beste melkkoe en je had ze tot den laatsten droppel uitgemolken. En grootmoeder die haastig kwam aan- loopen, nam je op den arm, alsof je een bakerkindje was, en jammerde het koppige beest had hem kunnen doodslaan. Ook de jonge man lachte, dat hem de tranen in de oogen- kwamen. Ja, grootmoeder moest altijd wat hebben, waarover ze jammeren kon Maar nu eerst zorgen, dat het eten niet koud wordt, oom Jobst daarna kunnen we de oude geschiedenissen weer ophalen. Ja, ja, knikte oom en smulde van zj^n lijfgerecht, tot hij eindelijk kreu nend het bord wegschoof. Nu kan ik wezenlijk niet meer. En nu kwamen de oude geschiede nissen weer aan de beurt. Denk je er nog aan Weet je 't nog vroeg tel kens de een den ander en de oude oom beschouwde soms aandachtig zijn neef en wiegde daarbij het hoofd langzaam heen en weer. Zoo'n goed geheugen had ik bij jou niet verwacht en daarom begin ik ook een beetje vertrouwen in je te is klein en zwak, maar in zijn waardige antwoord-nota omgordt het zich met het onoverwinnelijk wapen van het recht en de beste nationale traditie. Ware de Entente wèl-beraden, dan zou zij nooit in het verdrag van Ver sailles de artikelen 227230 hebben opgenomen. In dat verband spreekt het blad dan over de stappen van Duitsche zijde in deze aangelegenheid gedaan. De. openbare meening in de Veree- nigae' Staten is niet opgewonden over Nederiand's besluit over den ex-keizer. Een deel houdt vól, dat de keizer niet met andere politieke vluchtelingen, die voor het recht streden, vergeleken kan worden. Anderen verklaren, dat het terechtstaan niet noodig is als afschrik wekkend voorbeeld vcor andere ver- overingszuchtigen, alsóf het lot van den keizer niet voldoende is. Daar be hoeft de bedreiging met den dood niet bij te komen. Een brief van den ex-keizer. De „Neue Berliner Mittagzeitung" heelt langs den omweg over Kopenha gen kennis gekregen van een brief van den gewezen keizer, welke het Stock- hoimsche dagblad „Aftontidningen" van zijn correspondent in Holland heeft ontvangen en gepubliceerd. De brief is gedagteekend 2 Januari 1920 en luidt o.a. als volgt ik was verheugd, dat Wilhelm (de kroonprins) kwam en mij vertelde, dat in het hart van menigeen onder mijn volk een gevoel van aanhankelijkheid voor mij bestaat. Doch ik ben zonder hoop voor mij en koester geen enkelen wensch. De toekomst is donker en wanneer ik aan de kleinen in Potsdam denk, beleef ik droevige uren. Wilhelm klaagt ook mondeling en schriftelijk over het feit, dat alles zoo duur is en hij zeer kort bij kas is door de vele verliezen op zijn effecten. Wat zegt gij wel van de ongeoor loofde openbaarmaking mijner brieven aan Nicoiaas Deze menschen moeten wei geen greintje fatsoen bezitten en ik mag blij zijn als ik er zonder te rechtstelling afkom. Jk heb aan Lö- wenfeld laten verzoeken om tegen de ze openbaarmaking van privé-brieven te protesteeren, wetke natuurlijk voor zekere landen een bijzonder doel had in verband met het geva'.-Bismarck. Dat zelfs een Duitsch blad aan deze schandaligheden meedoet Na de be handeling, die ik van mijn volk heb ondervonden, koester ik niet den wensch om naar Duitschland terug te keeren. De aanblik van de ineenstor ting van dat land door zijn eigen schuld zou mij te smartelijk zijn en ik zou daardoor het gevoel krijgen, dat alles en allen mij bedrogen en verlaten hebben. Ik begrijp maar niet, na al wat ik van de „onderzoekingscommissie" heb vernomen, waarvoor al die arglis tigheden .dienen, van mannen als Von Bethmann, Luder.dorff en Von Tirpitz gezwegen. Ik heb thans, wat mijn gezondheid betreft, veel te lijden. De oude kwaal in mijn rechterzijde en -arm komt mij weer bezoeken, tengevolge van de on zekere toekomst, die mij wacht. Ik hoop niets gunstigs meer na het tragische einde van Nicoiaas en ge loof, dat alle solidariteitsgevoel uit de wereld verdwenen is en de anderen denken hunne plannen te verzekeren, als zij mij vrijgeven. Nederland en België. Onder 't hoofd „Nederland begun- steiien. Toen ik in je „tijdelijk verblijf" was, mankeerde daar wel een beetje aan. Neen, neen hij hief beide han den op je behoeft niet te probeeren mij dat uit te leggen en aannemelijk te maken wat dat betreft weet ik, wat ik moet weten, daarover zullen we niet veel woorden vuil maken. Maar ik zou nu de ververij wel graag eens willen zien. Neef was reeds opgesprongen hij was maar al te bereid om van het voor hem zbo lastige onderwerp af te stap pen. Hij stak zijn arm door dien van zijn oom ert bracht dezen over het bin nenplein naar de bedrijfsgebouwen en naar de chemische waschinrichting, van welke laatste de grondslag gelegd was door de gelukkige uitvinding van een nieuw vlekkenwater, die Fricdrich Miillenhof enkele jaren geleden gedaan had. Hoe het groote bedrijf, dat meer dan honderd arbeiders werk gaf, liep kon men gemakkelijk opmerken. Doch jobst Miillenhof zag ook nog iets an ders. Ofschoon zijn neef in de' werk plaatsen en machinegeboliwen met veel ijver de honneurs waarnam en heel goed wist te doen uitkomen, dat hij de chef was, wanneer oom nu eens over dit, dan weer over dat grondig inge licht wenschte te worden, dan wenkte de mooie Rudi met een elegante hand beweging den bedrijfsinspecteur, den chef der machinekamer, den chemi- schen leider, den hoofdopzichter of een der directrices en dezen moesten ant woord geven. stigt de Belgische landverraders" geeft het „Petit Journal" een telegram uit Brussel weer, waarin gezegd wordt, dat in het Belgische parlement de vol gende week zal worden geïnterpelleerd naar aanleiding van de Nederlandsche actie tot steun van de vervolgde Vla mingen, „waarvoor de Nederlandsche minister van staat, De Savornin Loh- man, gesteund door Duitsche agenten, een oproep verspreidt." Men zal den minister van buitenlandsche zaken ver zoeken, te protesteeren bij het Haag sche kabinet tegen de instelling op zijn territorium van deze premie „op het verraad der Belgen tegenover hun vaderland „Het feit overigens, be sluit het telegram, ,^lat men verraad gelijkstelt met een politieke misdaad, verklaart geheel, dat men den ex-keizer gelijkstelt met een politieken misdadi ger, die niet onderworpen is aan het gewone recht en gedekt wordt door het asyirecht." Tijdens den oorlog in beslag genomen goederen. Het ministerie van buitenlandsche zaken brengt ter kennis van belang hebbenden, dat het betrokken Britsche regeeringsdepartement blijkens een mededeeling van den consul-generaal te Londen door bemiddeling van de firma Waltons Co., Solicitors aldaar, aan de verschillende Nederlandsche belanghebbenden, die door deze firma worden vertegenwoordigd, ten aan zien van goederen welke tijdens den oorlog zijn in beslag genomen, doch welker aanhouding nog niet door het Prijzenhof is behandeld, heeft voorge steld de helft of de helft van de op brengst, indien de goederen reeds zijn verkocht, vrij te laten, mits betrokke nen er in toestemmen, dat de weder helft worde verbeurd verklaard. Daar van vele belanghebbenden op dit voorstel nog geen antwoord is ont vangen en spoed in de afdoening dezer aangelegenheid wenschelijk is, heeft 't Britsche departement de tusschenkomst van den consul-generaal ingeroepen, opdat door de betrokken firma's in Nederland een snelle beslissing worde genomen.. Valsche Belgische bankbiljetten. Het ministerie van financiën deelt mede, dat blijkens ontvangen inlichtin gen een aantal valsche Belgische bank biljetten van 1000 francs naar Neder land zouden zijn geëxporteerd. Deze biljetten kunnen aan de volgende ken- teekenen herkend worden 1. De nummers der series zijn slecht gemaakt, vooral de 8 is slecht. Wan neer de serienummers bevochtigd wor den en er wordt over gewreven, vlekt de inkt. 2. De borsten op de vrouwelijke fi guur worden op de echte biljetten ge vormd door een ruwe afgeronde lijn. Op de valsche biljetten is deze lijn in drie stukken verdeeld. VOORSTELLEN AAN DEN GEMEENTERAAD. Door Burg. en Weth. zijn nog de vol gende voorstellen aan den gemeente raad gedaan De Commandant van de Stelling van de Monden van de Maas en de Schelde te Middelburg wenscht de voormalige woning van den gemeente-bouwmees ter, Groote Markt no. 24, te huren, ten einde daarin een kliniek te vestigen en tevens als woning te dienen voor een ziekenverpleger of een bij den genees kundigen dienst werkzamen employé. je schijnt hier vertrouwbaar per soneel te hebben, zei oom, die lang zamerhand minder spraakzaam werd. Waren al deze menschen ook reeds hier, toen je vader nog leefde Voor een deel. Een paar heb ik er bij aangesteld, luidde het luchtige antwoord. i— Een paar heb jij er bij aangesteld zoo nu zeg eens, wat is eigen lijk jouw specialiteit Dat er wat achter deze vraag stak, was duidelijk, doch neef deed, alsof hij het niet merkte, en zette een ge wichtig gezicht. Ik Ik heb natuurlijk de opperste leiding van 't geheel. - Zoo, zoo de opperste leiding En dat is je privaatkantoor Fijne meubels gemakkelijke stoelen vóór luiaards en oom Jobst liet zich zwaar in een der met juchtleer beklee- de clubzetels vallen. Heeft je vader daar ook al in gezeten Een fijn rood vloog over 't voor hoofd van den jongen man. Hij had den steek gevoeld, maar deed nog altijd alsof hij niets begreep en antwoordde Neen. Ik heb hier den vorigen herfst alles nieuw laten inrichten. Als een veer was oom weer uit zijn stoel opgesprongen. Nieuw laten in lichten en de oude rommel naar den rommelzolder ik had het kunnen denken. Je vader heeft het op jouw leeftijd niet zoo gemakkelijk gehad. Dat klonk bijna vijandig, maar de De huurtijd zou kunnen worden be paald op ten minste 3 jaren, welke daarna telkens voor den tijd van een half jaar wordt verlengd, behoudens het wederzijdsch recht van opzegging 6 maanden voor den afloop der huur. De stelling-commandant is bereid een huurprijs te betalen van 1000 per jaar, mits voor rekening der gemeente alsnog zullen worden aangelegd élec- trische lichtleidingen en eenige veran deringen zullen zijn gedaan, waarvan de kosten een bedrag van 900 hoogst waarschijnlijk niet zullen overtreflen. Hiermede is bij de bepaling van den huurprijs rekening gehouden. Genoemde woning is sedert 1 Janu ari jl. tijdelijk betrokken door een nieuwen commies ter secretarie, tegen betaling van 25 per maand. Deze ambtenaar moest de aanne ming van zijn betrekking afhankelijk stellen van. een woongelegenheid te Vlissingen. Met het oog op de verhuring van het perceel Groote Markt no. 24 zal den nieuwen commies worden verhuurd de thans in restauratie zijnde woning hoek Steenen BeerKoudenhoek, toe- behoordende aan den heer M. Laer- De heeren C. Bode, A. Ciarisse, M. Kuzee' eri C. Meerman, eigenaren van de woningen respectievelijk nos. 32 en 34, 36, 38 en 40 Vrijdomsweg, wen schen blijkens overgelegde adressen, kosteloos aan de gemeente in eigen dom af te staan de vóór hun perceeien gelegen grond, buiten de noordelijke rooiiijn, zooals op de situatieteekening is aangegeven. Daar tegenover verlangen de adres santen een kosteloozen aanleg van rioolaansluitingen vanaf den voorgevel van elke woning tot aan het straatriool en een erfscheiding met afsluitbaren doorgang tusschen elk perceelsgedeel te, dat wij wenschen af te staan en het overblijvende deel van het perceel. Aangezien wij het in het belang der gemeente achten, dat de boven aange duide stukken grond bij den Vrijdoms weg worden getrokken, hetgeen het verkeer ter plaatse ten goede komt, hebben wij de eèr u voor te stellen, het verzoek van adressanten in gunstige overweging te nemen. Wij kunnen hier nog aan toevoegen, dat bij uw besluit d.d. 26 Juli 1918 op dezelfde voorwaarden 'n strook grond ter plaatse werd overgenomen van M. J. Pol. De afdeeling Vlissingen van den Roomsch Katholieken Volksbond heeft gemeend in een adres, hetwelk in onze handen om advies werd gesteld zich tot uwen raad te moeten wenden, met het verzoek maatregelen te nemen te gen het verkleinen van het gedeelte publiek terrein van het strand. Adressante spreekt haar afkeuring uit over het onttrekken van bedoeld gedeelte strand aan „het publiek ge bruik" en wijt zulks aan den bouw der badcabines. Wij achten het onjuist de inkrimping van het strand aan den bouw der bad cabines toe te schrijven. Zooals uwe vergadering bekend zal zijn neemt de breedte van het strand gestadig af, waarvan de oorzaak moet worden gezocht in de wijziging van den stroom van het zeewater door het hoofd aan den Nolledijk, hetwelk door het bestuur van den Polder Walcheren destijds ter plaatse is gemaakt. Om dit euvej te bestrijden hebben wij reeds vele pogingen aangewend mooie Rudi lachte met. een overweldi gende voorkomendheid. Ja, daarin ben ik hem de baas. In de keuze mijner ouders ben ik voorzichtiger geweest. En nu, weet u wat, oom Jobst 't Is vandaag nu toch eenmaal een gebro ken dag. Wat zou u ervan zeggen, als we thans eens 'n boemeltochtje maak ten, zoo naar buiten naar Wilmerr.dorf en Charlottenburg, waar ook zooveel veranderd is. Wij kunnen dan in de diergaarde soupeeren. Het antwoord liet op zich wachten. Oom liet zijn scherpen blik door het aardige privaat-kantoor in 't rond gaan en knikte eindelijk. Een boemeltochtje wel ja, waarom zouden we niet je schijnt hier best gemist te kunnen worden. Niet scherp worden oom, Jobst Moeilijke weken, vroolijke uren, en men viert niet eiken dag het weerzien van een oompje als u bent Nu. dan maar aan de boemel, zei Jobst Mtillendorf gewillig en ze reden in een open rijtuig door de lange stra ten van Wilmersdorf en Charlotten burg tot naar Halensee en van daar langs den Kurfiirstendamm terug naar den zoölogischen tuin. Oora was één en al verwondering en verbazing over al het nieuwwe, dat hij zag, en daardoor kwam zijn goed humeur langzamer hand weer boven. (Wordt v^fvolgd.)

Vlissingse Courant | 1920 | | pagina 1