LABELS „Magasin des Hodes" mwrni HOEDEN Diieie VI NI 11 EN MEUBELEN SVIeu bel- Magazijn RLOG. OBMKN0D N1BUWS LAATSTE BÏRTOITEN ADVERTENT! ËN Zaterdag 26 October KO^IX en ZIET „NEERLAMD1A" Uitsluitend prima kwaliteit LUXE KAMER Eea-verdiepingshuis n Jhotel- In lhage van De i.s feimnen -noest Zuid. heeft Here- ie Belgische overeenkomst "tan 214 UU[ maken. Het egenpartij -de heer a& O"* 300 gg» .het niet vlot- tal van onaan- - herhaaldelijk te liggen. Na Horem»iis (liet in ook slechts hii 60, 63, 57, 175 de partij' tevorderd, uit.' mans bedroes «artij 6.22. 1 tournee. Hen :ijn rondreis te ie. rilde de ,n en rast ie dan kte met ad Tore mans genp; i op "j STAND. Wilson op het land om een wa de Duitsche regee- ï.elijk. Wat Wilson andpu.nt misschien Dch vo'or Duitsch- i:g van deze voor een volkomen on- zegt dat een wa- gesloten kaïn wor- larden dat een her- ndelijkheden door lijk is. us volledige over- van alle oorlogs- urlijk ook van de vernederende voor- iiitschland worden, te verwachten dat ratsse voorwaarden at Duitschland om gevraagd heeft, or de geallieerden :hland er .niet sterk ad het dezen stap m wij uit aille oor dheid die zich ge- oon.iijk -niet malsch ggen dat Duitscli- niet gewonnen ge waar Dinsdag nog erklaard dat de re- mens is voor een en. sschen zeker dat kiezen of te deelen op de voorstellen dan is er van wa- ijk geen sprake en dzakelijk. Men zal 'iiten de onderhan- atten, -doch Wilson an willen weten, lat de Entente nog vooruitgamg maakt irtdurend een groot verliezen, dan chter af wat door ortzetting van den orden, onmogelijk dat de ers' ten slotte zul- oorstellen van Wil- rden, hoe onaannc- de militaire leiders dat er mog kans stige wending van al Duitschland wel van verdere on- Wilso.n voorloopig niet kunnen veron- latste het geval is, geen enkele over- öhland is behaald, Is van gevoelen dat dig zal afgeloopen n de nota van Wil der toch .nog eens acht vestigen, om- gunstige punt in de dnsnede waarin de tot de geassocieer- end te .hebben met die regeeringen be stand te brengen, geven voorwaarden nilitaire raadgevers 'oorwaarden zullen lle.11 nu dus moeten nden zijn voor een dslao van Wilson's omen wordt sombere be- geineld dat troepen een oproer 'dat de toestand t. Dit is geen scn- persbuireau, doch wd in, de Hongaar- Jgevaardigden ge- zulke ernsti- niet veel van- i-d is daaf dat ieder verwacht k- met oor 00 gen gaan, spreekt toestai espannen rsting kan net deze gébeurte- ïing moeten houden in Duitschland zei wat duidelijk blijkt daaromtrent af en bliceerd, zal bij het eer aan Wilson ge- 1, niet openlijk ver- den dat de oorlog (.„voorwaardelijk moet worden voort- STI1D O? HET WESTELIJK FRONT. Van 'Engelsche zijde Gisterochtend, hebben wij ons slag- j,n noordelijke 'richting tot de ffide bij Thiaint uitgebreid. Langs ircheeie gevechtsfront tusschen het ïlbrekrnaal en de Schelde werd de liiandelijke tegenstand gefnuikt en I'm onze vooruitgang voortgeduurd. Op tai van punten werd verbitterd ge- ^Op^den rechtervleugel baande de „.Je divisie zich een weg naar den Oostelijken rand van 'Bois Levèque e.n vermeesterde Ors. Benoorden dit punt „aderen onze troepen de westelijke witenwijken van het bosch van Mor- "l zij' hebben Robersart bezet. Op het centrum van ons aanvals front hebben onze troepen hun vorde ringen tot de nabijheid van Le Ques- .pV voortgezet. \Ve hebben de dorpen Poix du Nord en les Tuilcries genomen en ze achter nn3 gelaten bij den opmarsch in de richting van .Engle Fontaine. De 37ste divisie' vermeesterde Ghissignies na vinnigen strijd. De vijand verdedigde je overgangen over de Ecaillon .in die huurt hardnekkig. Ten N.W. van Ghis signies stelden we ons in het bezit van je" rivier-overgangen bij Beaudignies, jat in onze handen .is. Hier kregen Hieuw-Zeelandsche troepen, die er een aantal batterijen, o.a. zware kanonnen, „amen, fel verzet onder de knie. Wij namen, sedert Woensdag meer jan 7000 gevangenen en veroverden meer dan 1Ó0 kanonnen. HET STANDPUNT DER GEALLIEER DEN. Naar verluidt, wordt Wilson's nota on/oorwaardeiiik door de geallieerden goedgekeurd. Zij geeft in algemeenen 2111 hun standpunt over .den toestand weer. Verkeerdelijk .is aangenomen dat de geallieerden ihet brandpunt der onder handelingen op Wilson hebben doen vaiien. De geallieerden handelen in volko men overeenstemming en slechts vviil je centrale mogendheden .er d.e voor keur aam gaven een der oorlogvoerende staten afzonderlijk te .naderen, hebben zij afzijds gestaan in dit preliminaire stadium. Ha de president er in toegestemd heeft het Duitsche voorstel tot een wa penstilstand aan de andere oorlogvoe renden voor te leggen, zal d.e indiW.du- eel-e actie voor een volkomen overeen stemmende actie wijken. 'De raadgevingen der militaire en vloot-raadgevers der geallieerden zul len hun gemeenschappelijke voorwaar den vormen. HET ANTWOORD VAN WILSON AAN DUITSCHLAND. Aan het volledig antwoord door pre sident Wilson aan Duitschland gezon- den waarvan wij gisteren onder „Laatste Berichten" een uittreksel heb- ten op-genomen is mog .het volgende ontleend De president zou zichzelf gebrek aan eerlijkheid verwijten, als hij niet op de meest openhartige wijze dé reden aan gaf, waarom 'buitengewone waarbor gen moeten gewaagd worden. Hoe beteekenisvol en belangrijk de constitutioncele veranderingen schijm/n te zijn, waarvan door den Duitschen staatssecretaris van 'buiteniandsche za ten in zijn nota van'20 October wordt gesproken, zoo schijnt het niet, dat het beginsel van een regeering, verant woordelijk aan het Duitsche volk, thans geheel is uitgewerkt, of dat de veran dering van beginsel en van practijk, die nu gedeeltelijk is vastgesteld, blijvend zal zijn. 'Bovendien schijnt het niet, datode tem van de tegenwoordige moeilijk heid geraakt is. Het moge zijn, dat de toekomstige oorlogen onder de controle van het Duitsche volk zijn gebracht, maar de tegenwoordige oorlog is dit niet en het is met den tegenwoordigen oorlog, dat wij te maken hebben. 'Het is duidelijk, dat het Duitsche volk geen middelen heeft om de mili taire autoriteiten' van het rijk te dwin gen in den volkswil te berusten 'dat de macht van den koning van Pruisen de politiek van het rijk te con- troleerèn -onaangetast is dat het be slissend initiatief nog berust bij diege nen, die tot nu toe de heerschcrs van Duitschland»zifn --"wcest. Gevoelend, dat de hcele vrede der wereld thans afhangt van een openlijk spreken en een recht op het doel af- üaande actie, acht de president het zijn plicht, om zonder eenige poging te doen teneinde datgene te verzachten, wat misschien als harde woorden 1110- ffl» toeschijnen, te ze"<*en, dat de na ties der wereld het woord van hen, die tot nu toe de beiieerschers der Duitsche Politiek zijn geweest, niet vertrouwen en niet kunnen vertrouwen en er eens te meer op te wijzen dat bij het sluiten den vrc-de en de pogingen om de fPenzèlooze vergrijpen en onrechtvaar- dignecien van .dezen oorlog ongedaan e maken, de regeering der Vereenigdc «ten slechts lian onderhandelen met h w;er.keliike vertegenwoordigers van ct Duitsche volk, die verzekerd zijn ee,n in waarheid constitutioncele (Mme a|s ,de ware regeerders van Ind: oii.i zi' (cie regcerinc) thans moet verhandelen met de militaire heer- schers en de monarchale autocraten van Duitschla-nd -of, indien zij waar schijnlijk later met hcn.te doen zal hébben met betrekking tot de interna tionale veitpttchtinnen van het Duitsche rijk, dan moet zij geen vredesonder handelingen vragen, maar een over gave. DE BESLISSING LIGT BIJ DEN KEIZER. De „Frankfurter Zeitung" wijst er .in een bespreking van Wiison's nieuwe nota op, dat de kwestie van -den wa penstilstand op teen manier op den voorgrond is geschoven, die misschien het .voortschrijden tot den vrede 'kan belemmeren. W.ilson's uiteenzetting over de kern der moeilijkheden betreft klaarblijkelijk den keizer. Indien het er werkelijk op aankomt of Duitschland zal capituleeren dan wel of men daar mee vrij over den vrede zal onderhan delen, staat de beslissing in de eerste plaats bij den keizer. Van zijn besluit zal voor Duitschland's toekomst en de ■ontwikkeling der vredeskwestie veel afhangen. Wij hopen, dat het weldra en wijs zal wo.rden genomen. MOTIE VAN VERTROUWEN IN DEN RIJKSKANSELIER. De Duitsche Rijksdag heeft met 193 tegen 52 stemmen -en 23 blanco's een motie van vertrouwen in den rijkskan selier aangenomen. DE DUITSCHE RIJKSDAG. -In de zitting van gisteren heeft de staatssecretaris Solt in de eerste plaats de vijandelijke bewering, 'dat de Duit- schcrs liet ontruimde gebied vernielen en de bevolking daarvan slecht behan delen, op grond van de berichten van de neutrale' commissie van onderzoek van de 'hand gewezen, en verklaard, dat de Duitsche regeering, nadat z-ij zicli op den grondslag van Wilson's vredesprogram heeft gesteld, dat pro gram ook .op loyale wiize ten- uitvoer za! brengen. 'Daarom behoort de definitieve oploso sing van het Elzas-Lotharingsche en Poolsche vraagstuk ook tot de onder werpen der vredesonderhandelingen. De aanspraken der Denen zijn onhoud baar -en door de Duiitsch-Öostenrijk- sche overeenkomst van 1878 afgehan deld. Deze overeenkomst is ook door de Deensche iregeering .door het „op tieverdrag" van 1917 erkend. De gisteren door de Poolsche spre kers te berde gebrachte eischen der Polen zijn op krasse wijze in tegen spraak met Wilson's program, volgens welks grondbeginselen slechts streken met ontwijfelbaar Poolsche bevolking veree-niigd zullen worden- mei den on- af.hankelijken Poolschen staat. Nergens is gezegd, dat een onloochenbaar Duit sche bevolking gehecht zal wofden aan het toekomstige Polen, Een .dergelijke verovering van Duitsch-spreker.de lan den gaat verder, dan het door Wilson verkondigde recht der zelfbestemming van de volken. De Poolsche eischen moeten in -overeenstemming worden gebracht met den grondregel, volgens weiken niet nieuwe elementen van twist en strijd in 't leven moeten worden ge roepen, waardoor de vrede van Europa en dientengevolge van .de geheeie we reld opnieuw in gevaar gebracht zou worden. De Duitsche regeering zal zich bij de onderhandelingen met alle beslistheid verzetten tegen iedere gewelddaad, die slechts -nieuwe conflicten in het leven kan roepen. Indien de Poolsche spre kers compensatie-eischen stellen, dan moef de nadruk .er op gelegd worden, dat het Duitsche volk en het Duitsche leger goed en bloed hebben geofferd, 0111 den 'grondslag te scheppen, waarop de vrijheid in Polen moet ontstaan. Op •een geordende, vriendschappelijke en nabuurschappelijke verhouding is slechts te rekenen, indien daarnaar van beide zijden eerlijk wordt gestreefd. DE ENGELSCHE PERS OVER DE REDE VAN DEN RIJKSKANSELIER. Over de jongste redevoering van den Duitschen rijkskanselier schrijft de „Dady Mail" oa.De icda daet denken aan het geschreeuw van een misdadi ger, die, in zijn eei opgestoten, zit te betoogen, dat hij wreed wordt miskend. De „Daily Chronicle"Max' redevoe ring brengt ens geen stap verder. Hij praat over een rechtvaardigen vrede. Sluit dat „reoiitvaiardig" ook in herstel van Du.tschiands misdaden Balfour vervolgt het blad heeft een zeer juist oordeel over dequaestie der Duitsche koloniën uitgesproken. Zij mogen nooit als duikboat-basisgebruikt worden. Aan de vredesconferentie is het, een beslissing over deze quaestie te nemen. De „Daily Tel." zegt, dat prins Max blijkbaar niet weet, wat rechtvaardig heid beteekenfo'ie beteekent, dat de bedrijvers van ai de overbekende mis daden gestraft moeten worden. De veld tocht moet met ontembare hardnekkig heid worden voortgezet, tot Duitschland zljri les kent. De „Daily News" eischt eveneens, dat Duitschland voor zijn raecdoogenloos optreden zat betalen. Hat moet betrouw bare waarborgen geven, dat het zonder gevaar tot den bond van naties kan words» toegelaten. De „Daily Express" oordeelf, dat Max' rede zeker den vrede niet za! brengen. Van teruggave der Duitsche koloniën kan geen sprake zijndie mogen niet langer geëxploiteerd worden door Duitschland. De „Times" zegt, dal öuitsehland goedschiks of kwaadschiks e6ii recht vaardigen vrede zal moeten aanvaar den. Ook dit blad keurt Baifour's ver klaringen aangaande de Duitsche kolo niën goed. DE INDRUK IN DUITSCHLAND. ■Het antwoord van president Wilson heeft te Berlijn in kringen, welke kun nen worden geacht sterk voor het po litieke regime te zijn, hetwelk tenslotte Duiiscliland den vrede zal moeten bren gen, -tot heden een gunstig onthaal ge vonden. Men verheugt er zich over, dat in ieder geval de mogelijkheid om tot een vrede te geraken, niet, zooals eenerzijds werd gevreesd, door het ant woord van Wilsom is afgebroken. Thans hangt alles, zoo verklaarde men, af vam de voorwaarden voor een wapenstilstand door de militaire verte genwoordigers der Entente-mogendhc- den in naam hunner regeeringen ie stel len. Blijkt uit deze voorwaarden, dat men zich wel degelijk ten doel steit, de vernietiging van Duitschland en de ver arming van het Duitsche volk geduren de vele jaren, dan zou men onverbid delijk verder moeten strijden. De 'toon van Wilson's antwoord doet -echter ,het beste hopen. Alies, en hierop wees mem in het bijzonder, hangt thans af van Engeland en 'Frankrijk. Deze beide lan den hebben het thans in hun hand of de ellende thans kan worden tegenge houden, dan wel of Duitschland en met dit land evengoed België, Frankrijk en Engeland, in de komende jaren verder in rouw en ellende zuilen worden ge dompeld. Spaanse he griep. De bui tengewone vacantie op de onderwijsin richtingen te Airneio, die a.s. Maandag zou eindigen, is voor de derde maal ver lengd, nu voor onbepaalden tijd.De ziekte heeft ook in Den Haag weder haar intrede gedaan en zij woedt su vooral op de scholen, waar zoowel kin deten ais onderwijzers werden aange tast. Ir> verband hierme-de hebben 8 en W. op advies van den Gemeentelijken schooiartsendtenst besloten de openbare scholen aaa den Westduinweg, Galva- nistraat, Lijnbaan en Alexanderveid te sluiten, alsmede nog eenige ktessen van andere scholen. Er zijn teekenen, dat de ziekte groolere afmetingen zal aan nemen, wij! zich dagelijks nieuwe ge vallen voordoen. B. en W. zijn van plan indien de ziekte zieh verder uitbreidt alie open bare scholen te sloften. Dit za! echter niet ais bij de uitërste noodzakelijkheid geschieden, wijl zij meenen dat, wan neer de slecht gevoede kinderen in de zen tijd thuis of op straat slecht ver zorgd achterblijven, dit de ziekte juist in de hand zal werken. Wederom heeft te Harskamp een ernstig ongeluk plaats gehad op de handgra na-teiibaan. 'Een granaat werd op te korten afstand geworpen, ont plofte en trof den reserve 2e luitenant J. Aalfs in het zitvlak en -onderbeen, zood.at hij per auto naar het militair hospitaal te Arnhem moest 'worden vervoerd. Bij de halte Sint Paneras (N.-H.) stapten gisterenavond zekere P. Bleeker en diens vrouw, wonende onder Koedijk, aan den verkeerden kant uit den trein, zij werden gevrepen door een, uit Alkmaar, binnenrijdnden trein. .Bleeker was dadelijk dood. De vrouw werd bewusteloos opgenomen haar toestand is ernstig. Te Blijham is een 32-jarige arbeider tengevojge van een wagenongehrk overleden. Te Harmeien heeft de gemeente politie, bijgestaan door militairen, bij een huiszoeking in beslag genomen 19 kisten stijfsel, 24 K.G huishoudzeep, 12 kisten sohuutzeep, 3 tonnen gele zeep en 95 volvette kazen. Bij denzelfden persoon had men ook vededen week allerlei waar in beslag genomen. Gisteravond is te Leiden een be jaarde, gebrekkige vronw in de Hee renstraat overvallen en op den grond geworpen. Een gouden horloge en een portemonaie met f IS werd haar ont stolen. De dader, een militair, is ont komen. In do Hanshoiredijkstraaf te 's-Gravenhage woont in een bereden- huis (no. 45) een gezin bestaande uit vier personenman en vrouw en twee zoons van resp. 18 19 en 16 a 11 jaren. Bovenburen meenen des nachts ge kerm of geschreeuw gehoord te hebben, vermoedelijk van een kind en van een poes. Gistermorgen te ongeveer 7 uur bemerkte men in de bovenwoning een sterke gaslucht, en, omdat men zich vergewist had dat in die woning zelve de gaskraantjes behootiijk gesloten waren, kreeg men vermoeden, ook in verband met het vermeende geschreeuw des nachts, dat er bij de benedenburen iets aan de hand was. Een der huis- genooten w !de aan de benedenwoning aanbellen, maar kwam tot de ontdek king dat de bel was vastgebonden en de klep van de brievenbus in de deur dichtgespijkerd. Hierop werd de politie gewaarschuwd en deze heeft zich toen door opening van een raam aan de achteni'jde tot da woning-toegang ver schaft. Zfj vond de lijken van drie personen, nl. van den man, rog gé- kleed ap een stoel zittende vóór het bed, de vrouw, gekleed op bed, en het jongste zoontje ontkleed op een z. gt „kermis"-bed werd aangetroffen. Hij is onmiddellijk naar het ziekenhuis over gebracht. Zijn toestand geeft weinig- hoop De gaslamp werd afgeschroefd in de woning gevonden. Man vermoedt in verband met een en ander, dat men hier mei een geval van opzettelijke gasversiikking te doen heeft. In de woning werden eok nog twee katten dood gevonden. Omftent de oorzaak van het gebeur de is niets bekend. Naar men vernam had de man vrij geregeld werk, en inkomsten. Hij stond echter bi] familie en buren bekend als eenigszins zen deling. De gemeentepolitie te Stratum arresteerde met behulp van deEindho- vensche politie vijf kerels in een ver dacht café te Eindhoven, waar, naar men zegt, in korten tijd esn 2003 gul den verteerd zou zijn door verdachte nietsdoeners. Thans blijkt, dat de politie hierdoor op 't spoor kom» van de bande inbrekers in sigarenfabrieken. Op het oogenbiik zouden reeds een tiental nieuwe arrestaties hebben plaats gehad. Op een geheime bergplaats heeft de politie te Haarlem bij een koekfa brikant aangetroffen en in bezit geno men 2140 kilo tarwe, 33 küo margarine, 764 kilo witte bonnen, 1 i 15 kilo suiker en 567 kilo uilschoonsel van verschil lende granen. VLUCHTELINGEN NAAR ONS LAND. MAASTRICHT. Hedenmorgen, zijn hier ruim 2000 vluchtelingeen aangeko men en ziin ondergebracht in de fa briek „De Bek" te Limmel. WEERT. Gisteravond' half twaalf kwam een groote troep van 'ruim 200 gegoede Fransche vluchtelingen alhier aan, ,en hedenmiddag ruim 400. EEN BEROOVING. Gisterenavond omstreeks 10 uur zijn te Maastricht 2 Amsterdamsche hande laren beroofd van -een tasch, inhouden de diamanten, ter waarde van 100.000. DE STRIJD OP HET BELGISCH FRONT. LONDEN (Off.) De vijand deed gis teren ;een aanval 00 onze linies aan tiet Noordelijk' deel van het afleidingska naal. Verscheidene storm, kolonnes, ge steund door hevig artillerievuur, be proefden iangs Stroobrugge, Meerhui zen en Balgerhoeck te naderen, maa.r werden onder zware verliezen terugge slagen. WILSON'S ANTWOORD-NOTA. BERLIJN (V. D.) Naar men ons meldt uit meerderheidskringen van den Rijksdag, wordt Wilson's antwoord nota uiterst kalm en zakelijk beoor deeld. Hoewel de inhoud der nota eenige teleurstelling heeft verwekt, worden de netelige quaesties a en een grondige bespreking onderworpen, in de vaste overtuiging, dat de onderhandelingen met Washington kunnen worden voort gezet. De .meerderheidsfractie is van mee ning, dat .in de eerste plaats het ge deelte der nota, dat handelt over de autocratie der regeering Jn de fractie aan .een bespreking zal moeten worden onderworpen, waardoor dat vraagstuk allereerst tot opheldering gebracht zal kunnen worden, omdat deze .quaestie een der belangrijkste punten is van Wiison's politiek. Men verwacht beslist een verklaring van den keizer, die geschikt zal blijken te zijn, om de geweldige spanning te doen verdwijnen, en waardoor een vol komen heldere atmosfeer zal ontstaan. De fracties der meerderheidspartijen hebben z.ioh gisteravond in hare verga deringen met .het te verwachten keizer lijke besluit beziggehouden. KEIZER WILHELM ZAL EEN BELANGRIJKE VERKLARING AFLEGGEN. Het Persbureau Vaz Diaz seint ons Men. verwacht dat keizer Wilhelm binnenkort eên belangrijke verklaring zal afleggen, welke een ontspanning zal teweegbrengen. DONAU-HAVENS DOOR DE FRANSCHEN BEZET. BERLIJN. Naar bericht wordt zijn de Bulgaarsche Donauhavens door de Fransche trbepen bezet geworden. DE ORDE TE F1UME HERSTELD. j BUDAPEST. De orde' is te F.iume volkomen hersteld. De Hongaarsche troepen tr.okkenr.-fie stad binnen en heb- i ben alle oproeiTingcn verdreven. WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 26 October Zwakke tot matige, in liet J Noorden matige wind uit Westelijke i richtingen. Zwaar bewolkt, met tijde- j lijke opklaring. Waarschijnlijk regen buien in liet- Noorden, jn liet Zuiden weinig of geen regen. Aanvankelijk iets zachter. WISSELKOERSEN. 24 October. 'Londen 11.16 Berlijn en Hamburg 34.10; Parijs f 42.95; Weenen 20.10. Voor de zesr vele blijken van belangstelling, ondervonden bij ons 25-jarig huwelijksfeest, betuigen wij onzen hartelijken dank. W. MELIS. P. MELIS—BOSSCHAART. O.- en VV. Souburg, Oct. 1918. (Bermweg.) Bij beschikking van den Heer Reehter-Com- missaris In het faillissement der naamlaoze vennootschap „HOTKL Z0ELAND" te Middelburg éd. 21 October 1918 is bepaald 1. dat de termijn, binnen welke de schuldvorderingen moeien werden ingediend bij den Curator, eindigt dan 20 De cember 1918 2. dat de verificatievergadering zal gehouden worden op Za terdag den 18 Januari 1919 des voormiddags te haif elf uur in een der zalen v;*n het Gerechtsgebouw te Middel burg aan het Hofplein aldaar. De Curator, Mr. J. F. VAN DE1NSE. Middelburg, Bnlans D 4/5. Bij vonnis der Arron- disseraents-rechibank te Middelburg van den 21»ten Octo ber 1918, is verklaard in staat van faillissement, CORNELIS DE BLIJ, wonende te Viissingen, han- dalende onder den firmanaam „VERUM COMPANY", met be noeming van den E. A. HeerMf. P. VAN RBOTEREN ALTENA tot Rechtor-Cornmissaris en van on- dergeteekende tot Curator. Mr. j. H. M. STIEGER, Advocaat en Procureur Goes. Goes 24-10-T8. Dames- etra Kindsr- Hceden MagasJJn. St. Jacobstraat 13, Viissingen. 0— een étalage van uitsluitend CHIQUE tegen uiterst lage prijzen. Beleefd aanbevelend, d. C. BAARS- SlJBHANTS. TE KOOP omtrek Oprit. Adres; [OH. LOOIS Hz., St. Jacobstraat 3. Een mooie WINTERJAS te koop, zee goed ats nieuw. Vor der een paar B0TT1NES, no. 42 voor f 10,Adres: bureau „Vliss. Courant". St. Jacobstraat, hoek Lepelstraat. o— Een net gemeubileerde TE HUUR, zeer geschikt voor eenige studeerende jongelui. Adres: Groenewoud 23. TE KOOP net voor onmiddellijk gebruik. Omtrek Prinsenstraat. Brieven no. 293, Bureau „Vliss. Courant". weer voorhanden in diverse soorten Beeltdrukkerij VAN DE VELDE.

Vlissingse Courant | 1918 | | pagina 3