I neisje aJE VRIJDAG 14 DECEMBER. J^isuwjaarswenschsn SJE JDSTER tbode bode ÏJË GEMEENTEBESTUUR FEUILLETON BINNENLAND Stads= en ProvSncienieuws ENJ. itore ruikt, g bij de Wasch 0.35 per flesch. DERSMA, Den aar, ter opleiding letter Z, WEGE- el. lette burgergezin. A L, Bureau ag en nacht, VAN BOVEN, beneden de 16 DE VAATE. leden de 16 jaar. JODESCHALK, lat 36. burger gezin, iDE BRUiJNE, eerder, plaats ïrouwvan mid- 1SHOUDSTER van goede ge wiss. Cour.1* ■R, Oprit 21, elijk der tegen? met 1 Febr. a.s. ve dagen, pl.m. liss. Courant." a—No. 295 1917 VL1SSINGSCHE COURANT ABONNEMENTS-PRIJS Voor Vlissingen en dle gemeenten op Walcheren 1.55 per -drie maanden. Franco door het geheele rijk 1,65. Afzonderlijke .nummers 3 cent. ADVERTENTIE-PRIJS Van 14 regels ƒ0.60 voor iedere regel meer 15'centplaatsing 3|2 X bij abonnement speciale prijs. Recla mes 30 cent per regel. Dienstaanbiedin gen en dienstaanvragen 7>/2 cent per regel, bij contante betaling. Evenals vorige jaren zal in het nummer der VLISSINGSCHE COURANT dat verschijnen zal en bij de Abonne's bezorgd wordt op Maandag 31 Decem ber 1917, de gelegenheid worden open gesteld tot het plaatsen van Deze advertentiën worden opgenomen tegen verminderd tarief en wel vari 1 tot 4 regels f 0.40iedere regel meer 15 cent. Opgaven worden ingewacht vóór of op 29 December a.s. MAXIMUMPRIJS VETKAARSEN. De Burgemeester vian Vffissilngen rnaalkt .bekend .dat .de Minister van Landbouw, Nijveiihe.ild en Handel heeft goedige vonden een maxiiim nm-k I ei.nh ain- del.prijs voor vetkaarsen vast te stellen van 2.30 .per K.G. Vllissingeni, 13 December 1917. ■De Burgemeester voornoemd, VAN DOORN VAN KOUDEKERKE. MAXIMUMPRIJS BRANDSPIRITUS. De Burgemeester van Vfesiingem maaikit bekend dat de Minister van Lamdbouiw, Nijverheid en Handel heeft goedgevonden vast te stelten een rnaxi- mum-kteinlharodelprijs voor brandspiri tus zijnde .per ftesoh van 0.7 Liter ad 85 0.90 exclusief flesdh, afgehaald iin den' winkel, flessdhen door afne mers te stelten of do.o,r ,de.n winkelier tegen berekenden prijs terug te nemen. VMssiingen, 13 December 1917. De Burgemeester voornoemd. VAN DOORN VAN KOUDEKERKE. DISTRIBUTIE VAN ZAAD VOOR ZANG- EN SIERVOGELS. De Burgemeester van Vlissingen ■maakt bekend diat den 10 .December dooir dien Minister van Landbouw, Nij verheid en Handel is vastgesteld eene diistnïbultiierageiling voor zaad voor zang- en siiervogels, welke regeling voor een ieder ter inzage ligt op het Bureau voor het Distributiebedrijf (Stadhuis, kamer no. 4, 2e verdieping). VI is singe n, 13 December 1917. De Burgemeester voornoe.md, VAN DOORN VAN KOUDEKERKE. VERVOERVERBOD VAN MOTOR BRANDSTOF. Bung, en Weth. van Vilissingen bren gen ter algemieene kanimis dat door den Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel1 .is vastgesteld eene distmfoutit- regeling voor benzine, alsmede vloei bare .brandstoffen, geschikt tot voort Een beeld der werkelijkheid. 45) - (MrnK verhoien.) Gezamenlijk hadden izij een protest opgesteld tegen de .handelwijze der Verhagens en dat aan de Hoflandsche 'bladen gezonden.ihun aller hartditee- 'keniing verleende aan dat stuk ieen ge- 'wiichit dat .de' firma had doen vallen, 'indien zij niet .reeds- zoo ignoote winsten binnen had gekregen, en dus rustig af kon .wachten dat het geschokt vertrou- iwcn, weer,zou izijn teruggekeerd. Adriaa.n Vertragen, die maar al te -goed voorzien, ,had, dat dit hem den een of anderen dag te wachten stond, 'antwoordde in een open brief, .die van verontwaardiging tintelde over hetgeen 'hij de ondankbaarheid noemde van lie den, die .daarginds .voor den lichten ar beid terugbeeilden, welke hen toch .bin nen zoo korten tijd den rijkdom moest 'bezorgen. Diiit istuk werd opnieuw Idoor velen geloofd, maar wiie er zich geen 'oogwenk zelfs doorliet verblinden, dat 'was de vader van den schrijver. Hij 'gevoelde, dat Lie bewoners der Mal- vimer-gnonden gelijk hadden, .en ver beweging van mbtarrij-, .matarvoer- en motarv.alantuigen, welke distributiere- igalinig voor een ieder ter .inzage ligt op het Bureau voor ihe,t 'Distributiebe drijf (Stadhuis, kamer no. 4, 2e ver dieping). Vlfesftlgem, 13 Deoember 1917. Burg. an Weitlh. voornoemd, VAN DOORN VAN KOUDEKERKE. De Secretaris, J. P. iv. ROSSUM Jr. MAXIMUMPRIJS TANDHEELKUN DIGE RUBBER. De Burgemeester van V,lissin gen meakt belkeinid dat de Minister van. Landbouw, Nijverheid' en 'Handel .heeft goedgevonden vlast itie stellen een maxiiimumprijis (levering idoioir de de póts aam de tandartsen en tand'tech- ni'Ci) voor tandheelkundige rubber van 50 per K.G. V'bssiingen, 13 December 1917. De Burgemeester voornoemd, VAN DOORN VAN KOUDEKERKE. RIJWIELBANDEN. De Burgemeester van- Vllissingen maakt bekend diat de Minister van Uanidibouw, Nijverheid en Handel, heeft goedgevonden te bepalen d.at art. 3, sub 1der Dis'tributi'enegeBmg voior rij wielbanden luidende „Het ,i's verboden rijwielbanden te verkoopen of ,a'f te le veren of ten verkoop in voorraad te hebben, die niet zijn voorzien van .het rijlkscarttrioteStempei, bedoeld in het volgende lid" nteit van toepassing is op ouide en versleten 'rijwielbanden voor zoover die banden 'bij het vervoer gedekt .zijn door een vergunning tot aflevering v,am bet Rijksbureau voor die distributie -vain rijwielbanden dalt aanvragen om dergelijke vergun ningen, vergezeld van eene gespecifi ceerde opgave der af te leveren partij moeten .wonden gerichtt tot bet bureau voornoemd. Vilissinigan, 13 December 1917. De Burgemeester voornoemd, VAN DOORN VAN KOUDEKERKE. Tweede Kamer. Na de toeëedigin'g van den heer Jans sen, het 'herkozen lid voor Maastricht en nadat 'vensohillende wetsontwerpen waren aangenomen .kwam de manine- beigrooting aian de orde. Bij de algemieene beschouwingen wees de heer Hugeniholtz erop, dat het gedurende dien oorioig onmogelijk zal zijn de idirie kruisers en onderzeeërs, waarvoor de bedragen zijin toegestaan, af te werkten, zoadat deze ,n.iet meer zulten kunnen dienen voor de handha ving van onze neutraliteit. Spr. ,wees er op, dat .alites wat ge voteerd wiomdt een vooruitlaopen op de toekomst is en herinnerde in dit ver band aan de anitwiapaninigs-gedachte. Hetzelfde lis 'het gav,al 'met den vlieg- diienst, die ook eerst nai den vrede in volte actie zal kunnen zijn. Hij vroeg den minister, inlichtingen te willen verstnekken over de op richting van oen vliegkamp inde buurt van Den Helder. Hij ziet in dit alles een 'demon stratie van ongeloof iin de ontwape- nïngsi'dee. Nationale ontwapening wemscht spr. niet, imaar na den oorlog za4 men den ouden koens niet meer kunnen volgen. Voorts vroeg 'hij, hoe het staat piet dien vrede tussahen den minister en 'den matrozembond. Spr. igaf uiting aan .zijin voldoening over de verbetering in de verstand'hou- diing fusschep ihiet .marinebestuur en het georganiseerd 'personeel en drong aan op meer reohitstneeksohe aanraking tus- 'weet zich .zoodanig, hen .in het ongeluk 'te hebben gestort, dat hij langzaam wegkwijnde van verdriet en binnen enkele maanden itijds aan hartzeer stierf. Eu nog aitijd .ging 'die iandvenivuizing voort, zoodat .men zich althans een 'weinig minder verlaten begon te ge- Voelen, ein elkander kleiime diensten kon bewijzen dodh 'MarceWe's .gemoeds stemming tverd er niet v>ro«I ijker om, 'en w.anneer Holdius 'huiswaarts keer- 'de. trof .hij slechts eene kwijnende, on tevreden gezellin aain,, .die niet de ge ringste belangstelling toonde in het 'door hem volbrachte wenk. Zijn leven 'in die dagen 'wias onbeschrijfelijk smar telijk, en alleen, de aanblik va.n zijn 'kind sali'onk hem nog eeroige vreugde. Zij todden reeds een jaar .in de wil dernis doorgebracht, toén op een dag dat Qnno bezig was zijn grond te be ploegen, eene ihaud op zijn sabouder 'nederdaalde, en eene iweltuidende itnan- 'neinstem hem in het Franseh toevoeg- die „Wel vriend, het doet mij goed u 'weer .te zien." Verrast keende hij zich om en her doende Fillips van Oudekerke. ..Gij luier ritep hij 'uit, hem vol har telijkheid ide hand drukkende. „Ik wist 'niet dat ik mij nog over iets ter wereld meer had kunnen verheugen. Maar ;wat voert u naar.Ma'lvinia „Enkteli en alleen liet Verlangen u beiden weer te zien," antwoordde de sche.n personeel en soheepsco,mman- danten en op opneming van. de voor waardelijke veroomdeeling in het tucht recht. De heer v. d. Vodnt van Zijp bracht hulde aan de ihouidinig van 'heit vlootper- 'someel in den laatstan itijd en betuigt zijn instemming niet ide plannen betref fende idian 'vl'iagdjensit. Spr. drong aan op der» grootste^ sipoed met de ver nieuwing van materieel en de vaststel ling van ibeipaallidle plannen omtrent mafarieel en personeel. Delheer van Idsinga vroeg het woord voor een persoonlijk feit. De voorzitter vroeg waarover dat persoonlijk fait 'liep. De heer van Idsiniga. verklaarde, dat hij ide beiwarihig van minister Gort van der Linden, dat Ihij, 'spreker, iziich parle mentair onwelvoegelijk Iheeff uitgelaten bij de Staatsbegrootiing, 'hoofdstak I, voior ,hem izoo grievend acht, dat hij daarvoor woorden van. verontschuldi ging van den miSijfater verlangt. De voorzitter meende, dat uit het feit, dat spreker dan beer van Idsinga t'hans het woord kleeft venteend over deze aangelegenheid, reads moge blij ken, dat spreker de grief van dein, heer van Idsinga .niiet 'zeer schokkend heeft geadht - Minister Cant van der Linden wees er oo, 'dat Ihij uitdrukkingen als „opéra bouffe", waar ihet geldt .rageeringsza- ken, miiet zonder protest -kom laiten voorbijgaan. Spreker kent den .heer van Idsinga .reeds tat van jaren en het zou heim geen moeite kosten om te verkla- ten da't id,e 'heer van Idsiniga het niet zoo .kwaad heeft bedoeld. De 'heer van Id'sdinga zag na deze woonden van, :zijn voornemen af em ver klaarde izloh bevredigd te achten. Het incident werfd' 'gesloten. Voortgezet 'werden de besahouwin- ren over de ma.rfneb'egroioting. De heer Janssen besprak den toe stand van bet materieel en Sloot zich in 'hoofdzaak bij hetgeen door 'den beer Humenboltz gezegd 'was aain. 'De beer Sibinga Mulder bepleitte een zoodanige dettaaheering 'in Indië, dat de gezinnen der betrokkenen spoedig kun nen volgen. De iheer de Jong wees op ide ver schillen der landmacht in Indië en die van de 'zee-officieren, wefke ten .nadee- le van laatstganoemdian 'Uitvallen. Spre ker zou daarin, gaarne venbetering zien gebracht. De heer Niierstnasz besprak de hou ding onzer iregeering in verband met de vensperrilnig van de vaart op de Noordzee. Spreker bad van ide regeerimg andere middelen verwacht, die ertoe .zouden kunnen leiden dat de vaart op de Noordzee voor neutrale schepen zou wonden mogelijk gemaakt. Spreker be treurde, dat het voornemen 'bestaat om het 'lidhtsohip „Noordhinder" weg te nemen dit liohitsahip iis voor de van uit Engeland komende schepen onmis baar. Dat onze marinesohepen zich nimmer buiten de vrije vaargeul mo gen begeven, ook niet, wanneer daar een, sloep met drenkelingen 'ronddrijft, betreurde spreker. De beer Ketelaar had met genoegen vernomen dat de minister erin geslaagd is een betere veriiaudiiing tusschen de regeering en idlen Band van Marinepcr- soineel te scheppen, en hij hoopte, dat de mii,mister op dien weg zal voortgaan. De 'heer Bidhon van IJsselmonde vestigde er d,e aanidaoht op, dat reus achtige 'sommieo voor de.n aanbouw van imarinesschepen worden aange vraagd, .tenwijl anderzijds 4»cn. onrechte de indruk wordt gewekt alsof men is aangevangen met den bouw van sche jonge man, die izijn paard bij den teu gel voerde, „ik wii'lide mij bovenal met eigen oogën 'overtuigen of gij h,ier naar wensoh geslaagd waart." „Wat dat betreft, is het een- ellendige bodem en iwij wenden alten op de 'schandelijkste wijze misleid. Gode zij 'dank slaag ik er fn innet mijn igezin voort te teven, maar dat is ook alles, 'envan eenig vooruitzicht om weder naar het vaderland terug te keeren is geen sprake, wat mij vooral diep grieft voor .mijne oude moederen voor Mar- celle, die bier een plantenleven leidt." „Is zij ten minste gezond in dit kli maat „Ja, izij 'verdraagt bet gelukkig goed imaar gij zult ier zoo aanstonds' over oordeeleu, want ik geef er voor heden den arbeid aan en breng u dadelijk maar 'huis. Vertel mij van waar gij 'komt." „Uit 'die prairiën, dat is al wat ik u kan antwoorden, wamt ik ben zoo wei nig imogelijk ;i,n de bewoonde wereld geweest. Het Ihieett unij goed gedaan zoovele maanden in ide verlate,n natuur .ronid 'te idolen zelfs het gezelschap van .miin cow-boy werd mij dikwijls te veel, en dan liet lik 'hem ikampeereh, terwijl ik zelf allleen de wildernis inziwierf." „Als die levenswijze zo-oveel aantrek kelijks voor u beeft, zult gij u 'moeilijk weder in Europa kunnen gewennen." „Misschien k'eer lik er wel nooit we der," sprak Fiilips ontwijkend, in elk pen waarvoor de gelden, reeds waren toegestaan. De iheer Rambonnet, minister van marine, beantwoordde allereerst eenige opmerkingen van ondergeschikten aard. Wat ide vraag betrof of spreker voornemens lis, weder zeemi'lieiens maar Indië over te plaatsen, hierop .ant woordde ihij, 'dat voior die uifzendimg voorlooipig geen aanleiding ibesitaat. Bij de hulde gebracht door 'dein, Iheer van der Voort van Zij.p aan de nagedachte nis v.an dein luit. ter zee, sloot ide mi nister izich geheel aan. Spreker ver zocht thans zijin rede te mogen afbre ken. De heer Beumer verzocht aan den minister van landbouw eenige vragen te mogen stelten over 'die door de rijks- kol emdiistnilbutie vaistgestel'dfe nieuwe prijzen, der bnamdstoffen en over de na vordering ider prijsvertioogin.gen Over id.it verzoek zal beden wonden beslist. De voedselvoorziening van Nederland- in het Engelsche Lagerhuis vroeg het parlementslid King le. Of het ministerie van buitenland- sche zaken bekend was met de toene mende voedselschaarschte in Nederland, in het bijzonder ten gevolge van het inhouden van vergunning voor de in New-Ysrk geladen schepen om naar Nederlandsche havens uit te varen 2e. Of het ministerie van buitenland- sche zaken berichten heeft omtrent Duitsche aanbiedingen in bepaalde ge vallen om levensmiddelen aan Neder land te leveren 3e. Of eenige poging in het werk ge steld zal worden door de geallieerden om te voorkomen, dat neutrale mogend heden afhankelijk worden van de hulp bronnen des vijands. Leverton Harris, de parlementaire secretaris van het Blokkade-departement, antwoordde Ik heb geen officieele inlichtingen, betreffende de eerste twee vragen. De geallieerden wijden voortdurend hun aandacht aan de kwesties in de laatste vraag bedoeld. Een luchtschip te Baarn gedaald. Het luchtschip, dat blijkens de in de gondel gevonden stukken van Engel- schen oorsprong en met eenige Engel sche luchtvaarders bemand is geweest, is naar aan de „Maasbode" wordt gemeld gisterenmorgen te halfzeven uur neergekomen en vast blijven zitten tegen het huis van den bakker Heek aan den Eemnesservveg nabij de kerk. Het luchtschip, dat omstreeks 40 bij 50 Meter lengte heeft, was toen geheel verlaten. Vóór Eemnes was het reeds gesignaleerd nabij de Hooge Vuursche, waar het blijkbaar in de boomen heeft vastgezeten en waar, naar men vermoedt, de bemanning ongedeerd het schip heeft kunnen verlaten, waartoe zij genood zaakt was, omdat het niet verder be stuurbaar bleek. Het is toen dicht langs den grond voortgesleept naar Eemnes, buiten langs den Eemnesserweg, de telefoon, tele graaf- en verlichtingsdraden vernielend. Het is betrekkelijk gelukkig neergekomen. De zware motoren en gondel vielen tusschen het huis van den bakker en een schuurtje, terwijl het ballonomhul sel op het erf achter het huis neerviel, na den schoorsteen omver getrokken te hebben en een groot aantal pannen te hebben meegesleept.- Natuurlijk verwekte het neerkomen van het luchtgevaarte in den vroegen morgen groote ontsteltenis bij de be woners, die echter met den schrik zijn vrijgekomen. Naar uit een onderzoek gevalt sohri'kt Liet gezelschap van vrien den imij zoo weinig af, 'dait ik u een voudig weg kom vragen mij voor eieni-. ge dagen als uw gast te willen 'be schouwen. Ik Iheb verscheidene stuk ken wild imeeigelbiraoht, die wij samen moeten eten, en igij zult er eens over oord.eeien of mijin joingein geen uitste kende 'kok is." „Gij izullt ons hartelijk welkom zijn maar hebt gij dan .al uwe have en góed t>ii u vroeg Hotdius Lachend. „Het lcoin niet .anders waar zo,u ik een .schuur gevonden (hébben om mijn boeltje 'zoolang de bergen, en mijn knecht moest to.dh ook onder 'dak ko men, evenals ihett paand voor dien wa gen. Ik iben alleen vooruitgereden, om dat ik u'niat opeens verschrikken wilde met liet onverwacht opdagen 'van zulk een karavaan." Omro geleidde d.e beide paarden naar een isital, foong dein ploeg weg en bracht zijn gaiS't daarna huiswaarts, ihem on derweg vertellende van al de teleur stellingen, weillke MaJvindla voor hem had weggelegd. Zij bereikten ide 'woning zonder dat Maircelle Ihein bemerkt 'had. De jonge vrouw verfoeide Amerika zoodanig dat zij zelden of ooit meer een blik wierp oo haar omringende landschap, en aan gezien Ihiet etensuur nog lang niet ge slagen Ihad, was zij ibeziig een wiiit jurk je voor Elsa te maken, terwijl! het kind aan ihare voeten speelde." van den inhoud van de gondel bleek, zijn de luchtschippers, die alleen zee kaarten bij zich hadden, boven het land blijkbaar den weg bijster geworden. Aan de gondel waren 2 Lewes-mi- trailleurs gemonteerd, terwijl men ver der nog 2 brandbommen en een twee tal mandjes met postduiven in de gondel vond, die ook van een inrichting voor draadlooze telegrafie voorzien was. Het luchtschip, dat gedreven werd door 2 Engelsche Daimler-motoren van twaalf cylinders, is een ontzaglijk ge vaarte, 4C a 50 lang. Het ligt nu ineen gezakt tegén het boerenhuis, zacht heen en weer schommelend in den wind, glimmend van den regen. De motoren met de versplinterde schroef en de verbrijzelde gondel en de bomhouders hangen aan een enkele staaldraad aan een der uitstekende bal ken die het dak dragen. Deskundigen schatten de waarde van het luchtschip op 2 ton. Opmerkelijk zijn de prachtige alluminium-tanks voor de bewaring van benzine en smeer olie, waarvan de waarde geschat wordt op f 10 000. Prijsverlaging van varkensvleesch. Naar het officieel orgaan van den Ned. Slagershond meldt, wordt een prijsver laging van de regeeringsvarkens nog deze week gepubliceerd. De nood der gemeente-ambtenaren. De Ned. Bond van gemeente-ambte naren heeft een adres gericht tot de ministers van binnenlandsche zaken en financiën, met het dringend verzoek, den gemeente-ambtenaren een toelage in den vorm van een percentage van hun wedden uit 's rijks kas te geven. Mochten tegen dezen billijken en recht vaardigen maatregel overwegende be zwaren bestaan, dan dringt adr. erop aan, dat de regeering maatregelen zal nemen, om langs anderen weg in den hoogen nood der gemeente-ambtenaren te voorzien. De Scliiedamsche brouwerijen stopgezet. Het Rijksgraanbuieau heeft aan de vertegenwoordigers der branderij-indus trie te Schiedam medegedeeld, dat hun deze week voor het laatst granen ter beschikking worden gesteld, meldt de „Tel." Het gevolg van dezen maatregel zal zijn, dat de geheele Schiedam'sche alcohol-industrie zal worden stopgezet. De Delftsche gist- en spiritusfabriek en de spiritusfabriek te Bergen op Zoom, de beide grootproducenten van alcohol en gist, die melasse als grondstof ge bruiken, zouden dan in de behoefte van het geheele land moeten voorzien. Herkenningsplaatjes. Er is bepaald, dat de nieuwe herken ningsplaatjes door den man aan een rood koordje om den hals op het bloote lichaam moeten worden gedragen. Voor de verschillende korpsen zijn op de plaatjes verkortingen ingesteld. Plaatjes, die detor het verlaten van den dienst of overlijden van den betrokken persoon, niet meer noodig zijn, moeten op 1 Dec. van elk jaar ingeleverd worden in het garnizoens-kleedingmagazijn. VLISSINGEN, 14 DECEMBER. De Stem van 't Hart. Maandagavond a.is. hebben we dus de tweede ■opvoering van ihet toaneel- stuk „De Stem van Hamt", weer uit— „Ga alleen binnen", fluisterde Onno den Belg itoe, „ik vertoon mij nooit in mijn aitbeiderspak aan ihaar, en zal ko men zoiodra Ik mij ver'kteed iheib. Het zal zulk een verrassing voor haar we zen u te zien." En tegelijk opende hij de deur en sfloo.t 'haar terstond weder achter Oude- ikemke, diie juist het eerst tot hem ge gaan was, om te voorkomen idat hij de jonge vrouw ailleien zou wederzien. Er viel evenwel aa,n geem terugtre den te denken reads vroeg Marcelle zonder om te kijken „Zijt gij niet wel geworden, On.no, dat gij zoó vroeg van ihet werk komt?" „Holidi'us woligt mij >zoo aanstonds", sprak Fitips op zaïcluten toon. „Gij ziet, dat ik u geen van 'beiden vergeten heb." De jonge vrouw sprong overeind; zij durfde zich niet omwenden, milt vrees 'dat zij bemerken zou slechts d'e speel bal te zijn van ee.n zinsbedrog. Was luet wel mogelijk 'dat ihij tot 'haar was gekomen, na de wijze waarop zij van elkander waren gegaan Had ihij niet duidelijk bqwezen boe 'onversoMHiig zij hem w,as En. 'toch, ja, zij 'herinnerde zich de belofte die,zij van 'hem igieëischf had, en op eems 'door een groeten aings,t aangegrepen, snelde zij oip hem toe en vroeg haastig „Zijt gij Kliek? Hebt gij bet einde voeten naderen, dat gij gekomen zijt." (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1917 | | pagina 1