Paviljoen WilMmina GROENTEN en FRUIT Willem Nijzink Verkuyl Quakkelaarstraat 40 Eiken- en Dennen Brandhout, zoolang de voorraad strekt, iQT MATINEE. Personer PENSION lederen Zondagmiddag -n, GEMENGD NIEUWS LAATSTEBERICHTEN OEPHEENTERAAQ VAH VLISSINGEii Burgerlijke Stand ADVERTENTIËN LOUWS, bij H. VERHELLE, Zandweg No. 34, Rij w. Banden. GEBRUIKTE RITW.-BUITENBAKDBt, Vanaf heden gemeente hebben pP sn verlaten, van Augustus E N luitenant ter zee --llamypark 6 varensgezel, van Ter hebben helft KOM :ven, c 2. zonder t 111. letterzetter, t. kappersbediende in van Utrecht, van Goes, kappersbediende van 90. Cheepmaker, van Hel. rat 14. kèllner, van Middel- huishoudster, van 27-, :rkman, van Rid- 15. van Antwerpen, 6. sse ïv-en werkman arkt nder isfitter, van -Oost- en tahlialaan 3. oo-d-bakker, van Oost- Leliënlaan 9. ten, leerling-machinist 's-iHertogenbosch, ootsma-n Kon. Marine Noordstraat 53. ele, stoker, van Helle- Zelke 48. ling-machinist Staats- ïdaal, GroenewoudSl. arbeider Staatsspoor! st-Souburg, Seringen- broek, gepensioneerd, engrachit 26. childer, van 's-Hage, kantoorbediende, van mypark 34. klinker, van Oost- en O'Zengracht 4. Ier, onderwijzer, van elstraat 3. er, dekknecht Prov. euzen, Slijkstraat 13. sergeant-torpedist Middelburg, Narcis- tOKKEN: ngel 9, naar Oss. ge Zelke 20, naar Rot- ouwestraat 28, naar boord „Donau", naar Scherminkelstraat 30, Kreke-Bode, Oude larderwijk. Groenewoud 48, naar erema, Kanaalstraat jer, Hellebardierstraat er-Boels, Spuistraat Kromme Elleboog 2, Wagenaarstraat 14, ambrechtsestraat 30, Glacisstraat 149, naar Hellebardierstraat 2, Lange Zelke 36, naar ijkstraat 121, naar :t Heinstraat 18, naar anaalstraat 120, naar <oudenhoek 16, naar Hobein&traat 1, naar it, Aagje Dekenstraat e. reeling, Slijkstraat 16, st-Souburg. Sande, -Hellebardier- iage. roogdok 2, naar Mid- TTEN AAN BELG1E. an een Kamerlid om- rtten door de gealli- gedaan, heeft minis- minister van finan- als volgt bedroegen de voor eerden de somma v-an Van deze voorschot- nme van 837.500.000 het verschaffen van zette gebied. Van de rden de uitgaven van .ge-d-ekit door de voor- 'ereenigde Staten van n interest van de „Li- Mi pCt. De fimantieele enigde Staten zal zich uitbreiden tot andere r zijn nog steeds on- ipende. ;n der geallieerden jk gedaan door Groot jk en Rusland. Er is aarde bij gesteld, n.l. mogen gebruikt wor- n van oorlog en loo- ladminisitratie buiten behalve wat betreft aan de „Commission um". e minste interest ge- •isrht voor de voorschotten gedaan tij dens den ,duur van den °0rl°2' van het italiaansche front. Van Italiaansche zijde Donderdag streden wij op het Bain- sizza- en Karstplateau om het bezit van enkele hoogten te versterken en onze linie te verbeteren. Wij maakten vorderingen op de Noordelijke hellingen van den Monte «an Gabrielle en in het Brestevizza-'dai, daarbij den verwoeden tegenstand van den vijand overwinnend. Wij maakten -635 gevangenen, w.o. 12 officieren _en veroverden 5 machinegeweren. de duitsche duikbootvloot. De marine-deskundigen Thirkell van de „Daily Mail" schrijft De meest opmerkelijke uitlating van Lloyd George was dóe betreffende het voortdurend in aantal toenemen der duik'booten. Duitschland is dus, on danks de verbeterde Britsche verdedi gingsmaatregelen, in staat, zijn duik- bootvloot sneller uit te breiden, dan En geland in staat is, haar verliezen toe te brengen, Duitschland vernietigt met zijn duikbooten per jaar 3 millioen ton, van de Engelsche handelsmarine en de cimeert bovendien de handelsvloten van de geallieerden en der neutralen, terwijl bet" tevens nieuwe duikbooteskaders uitrust voor een misschien meer direct militair doel. De laatste twaalf maanden hebben de duikbooten 5 slagschepen, 5 krui sers, 12 torpedojagers, 2 duikbooten, 7 mijnenvegers en 8 hulpk-ruisers der En tente vernietigd, -terwijl de vijand in dien tijd slechts eenige torpedobooten beeft verloren. Hieruit blijkt, -dat de mo gelijkheid van een wettig gebruik der duikbooten geenszins -is uitgesloten. Helaas heett Lloyd George niet kunnen mededeel-en, dat men me-t het vernieti gen van duikbooten snelle v-orderingen maakt. De afweermaatregelen zijn dus nog lang niet voldoende. Bij zulk een stand van zaken is het voor En-geland belachelijk, te spreken van successen. Duitschland bouwt voortdurend duik booten, misschien met het doel, -dat het zoo luidruchtig heeft aangekondigd, maar misschien o-ok met een geheel an der doel. Als-Engeland -deze plannen wil verijdelen, moet het de duikbooten ver nietigen. HET FAMILIELEVEN DER ROMANOFFS. Van de Romanoffs ai-t de ex-tsaar met zijn vrouw en kinderen in Siberië en welke zijn -bezigheden- daar zijn, is nog niet bekend gemaakt. De overige leden der Romanoffs wo nen in de Kóm. Daar woont bijv. groot vorst Nikolai Nikolajewiitsch, die zich bezig houdt met -het -schrijven van mé moires. Ook moet hij bezig zijn aan een boek, dat tot titel za! dragen „De ware schuldige van den wereldoorlog". Voor hei overige leeft hij zeer teruggetrok ken. Niet zoo de andere verwanten. Deze gunnen zichzelf meer vrijheid. Ze worden echter scherp bewaakt. De moeder van den ex-tsaar, Maria Te-o-do- rowna, een vroegere prinses Dagmar van Denemarken, woont samen met hare beide -dochters Xemia, die met grootvorst Alexander Michailowitsch gehuwd is en Olga, die volgens de „Russkoje Slowo" onlangs met een rit meester Kuliko'wsky moet getrouwd zijn. Vroeger -was ze gehuwd met her tog Peter v. Oldenburg. Dit huwelijk schijnt gedurende den oorlog' ontbon den te zijn. Alexander Michailowitsch was be gonnen met archologische studies en deed dientengevolge opgravingen, waarbij de boeren hem hielpen. De overheid vond dezen arbeid echter be denkelijk e,n verbood dien. Sindsdien houdt hij zich bezig met de astronomie en met de verzorging van zijn wijnber gen. Zijn zes zonen -hebben in de bos- schen hout gekapt voor den winter. Met de leiding der huishouding houdt Maria Teo-dorowna -zich persoonlijk bezig. Ze was zeer teleurgesteld, toen haar verzoek om inmaak-suiker van -de hand werd geiwezen. De overheid meent, dat de grootvorsten op niet meer levens middelen recht hebben dan de overige Russische -onderdanen. Twee stokers van een te Arnhem in den Rijn liggend schip waren in den afgeloopen nacht uit geweest. Zij kwa men niet ai te vast ter been thuis en liepen over de loopplank. Zij verloren hun evenwicht en vielen in dén Rijn. De eene H. wist zich te redden, de an der G. B. van Rotterdam, niet. Er werd terstond gedregd, waarbij het lijk van B. werd opgehaald. Gisterenmorgen had, naar het „Nieuwsblad v. h. Zuiden" meldt, in den trein bij het station Schijndel een ern stige vechtpartij plaats tusschen Duit- schers en Hollandsche militairen. Door een der inzittenden werd aan de nood rem getrokken en na onderzoek werden eenige Duitschers gevankelijk wegge voerd. Een g e v a a r 1 ij k t o c h t j e. Na een reis van 16 dagen -is de stoombeuger „Koningin Wilhetai-na", reederij G. -van Leeuwen te Schevenin- gen, Don-derdagavond te Katwijk bin nengesleept. Het schip had reeds drie dagen kolenloos rondgedreven, nadat een anker met -ketting verloren was ge gaan. Honderd mijl uit de kust was het opgepikt. Deze week werd ingebroken in een perceel aan de Weteringschans te Amsterdam. Daar werden o.a. gestolen 11 kisten fhee, 2 kisten koffie, een partij spijkers, -een schrijfmachine -en pl.m. 60 gulden aan geld en postzegels. Dit alles is nu ongeveer door de politie terugge vonden, Den v.olgenden dag reeds werd een -man op den openbaren weg aange houden. -Hij was in het bezit der gesto len schrijfmachine. Voorts werd een in val -gedaan in een opslag-plaats in de 3e Oosterpar-kstraat. -Hier werden 800 K.G. spijkers gevonden. Een tweede inval had plaats in de Maarten Jansz. Koster straat, waar de thee en koffie gevonden werd. In het geheel werden- vier perso nen aangehouden. Omstreeks 7 uur gisteravond wist een Nederlandsch deserteur aan zijn be wakers uit de marinierskazerne aan het Oostplein te Rotterdam te ontkomen. Een drietal militairen, en spoedig ook een talrijke menigte burgers zaten den voortvluchtige op de hielen. Deze wist evenwel den afstand tusschen zijn ver volgers steeds grooter te maken en verdween op zeker oogenblik plotse ling aan zijn vervolgers. Men ver moedde dat hij een pand aan de Oos terstraat was binnengevlucht. Later werd voor het huis een post geplaatst. Het gebeurde trok de aandacht van een groote menigte nieuwsgierigen. De Amsterdamsche politie heeft in zijn woning gearresteerd een koetsier, een z.g. „snorder", die vermoedelijk in zijn rijtuig, een „Victoria", de brand kast heeft vervoerd die bij de Arbeids beurs aan de Heerengracht aldaar is ge stolen. Mede is door de politie nog een andere man aangehouden, die in dien nacht op bedoeld rijtuig is gezien. Beide gearresteerden ontkennen iets van de zaak te weten. Bij de economische afdeeling van het Duitsche militaire bestuur in Roe menië werd een afdeeling ingericht voor de Roemeensche visscherij, die tot de belangrijkste zoetwatervisscherijen van Europa behoort. De waarde van de ge vangen visch bedraagt jaarlijks ongeveer 10 millioen. Voornamelijk worden kar pers, baarzen, snoeken, zeelten en steur gevangen. De gevangen visch zal in de eerste plaats worden gebruikt voor de troepen en daarna zal pas de regeering de burgerlijke bevolking daarvan voor zien. Het vermoedelijk belangrijk over schot zal naar Duitschland worden ge transporteerd Reeds twee waggons van deze zoetwatervisch zijn naar Duitsch land gebracht. De visch wordt gezou ten, in kuipjes gepakt en per stoom schip verzonden. De poging heeft schit terend succes, want ondanks de groote warmte gedurende het transport zijn de visschen goed aangekomen. Grootere hoeveelheden zijn te verwachten. Uit Stockholm wordt aan het „Beri. Tagebl." geseind, dat op laatstleden Vrijdag om 4 uur in den namiddag een brand uitbrak in de raketten-afdeeling van de munitiefabriek Ochta bij Petro- grado, waarbij 45 tot 50,000 geladen raketten, die waren voor verzending naar het front, vuur vatten. De exploisie was van dien aard, dat de stukken Van het vernielde dak van het fabrieksge bouw en brandende raketten over ge heel Petrogrado tusschen het volk te recht kwamen, dat toeschouwer was van het vreeselijke schouwpel. Er ont stond een paniek. De inwoners verlie ten voor het grootste deel hun woning, waarop vagebonden van de gelegenheid gebruik maakten om te plunderen. De orde werd eerst hersteld door te hulp geroepen militairen. Het vuur heeft ver scheidene huizen aangetast. Een groote fabriek van dakvilt en groote hoeveel heden opgestapeld hout werden door het vuur vernield. De schade bedraagt verscheidene milltaenen roebels. De „Russkoje Volja" zegt, dat deze brand de grootste geweest is, die coit Petro grado geteisterd heeft. De vlammen sloegen uit tot een hoogte van dertig vadem. Het theegebrek. -Naar wij aan -de „Times" van 22 Augustus ontleenen, heeft in Engeland eene nieu we order van den levensmiddelencon- troleur het licht gezien, waarbij alle personen, die betrokken zijn bij den theehandel, verplicht worden voor den lOen September op te geven, hoeveel thee zij den 3en September onder hunne berusting hadden. De „Tim-es" teekent hierbij aan, dat de order een bewijs is, dat de autoriteiten zich thans in ieder geval volk-omen bewust worden v-an de noodzakelijkheid, spaarzaam te zijn met de theev-oorraden. De theehandel was al maanden geleden er van overtuigd, schrijft het blad, dat in verband met de scheepvaart-moeilijkheden de geringe voorraden, die Engeland bereikten, on der nauwkeurige controle moesten wor den gebracht, w-anneer men wilde ver mijden, dat er weldra een groot gebrek aan thee zou ontstaan. In de „-Daily Mail" wordt er op -ge wezen, dat de Fransche regeering de kleermakers heeft bevolen, zoo min mo gelijk w-olmateniaal te gebruiken vöor klee-din-gstukken, en er bij alle vrouwen op aandringt, zij-de te dragen. Ook in Engeland is een wolnoo-d spoedig te verwachten, da-ar alle balen wol noodig zijn voor de geallieerde legers. Daarom wordt de raad gegeven aan de Engel sche vrouwen- zijde te dragen. Het is buitengewoon, met deze redeneering steunlt het blad zijn raad, welk eeri psychologisch effect het dragen van zijde op een vrouw heeft. Het wekt in haar alles wat goed is en verschilt hier in van w-ol, dat afgemeten en traag maakt. Zij-de maakt haar geestig, vroo- lijk en -edelmoedig wol verstandig en zuinig. Wees gelukkig en gij zult goed zijn veel ongeluk is in de wereld ver oorzaakt door vrouwen die wol dragen. Handel in broodkaar ten. Terwijl enkele der eerste Ber- lijnsc-he restaurants, als „Dressel", „Un- ter den Linden" en het „Schlossrestau- rant" op bevel van ho-ogerhand geslo ten zijn, omdat de eigenaars en de gas ten zich -niet aan de officieele voor schriften van zuinigheid en een mini mum aantal „gangen" hielden, tracht men 00I5 onder het volk met knoeierijen zooveel'mogelijk -de strenge en zuinige levensmiddelen-voorschriften te ontdui ken. De Berlijnsche politie -is zelfs een broodkaarten-„beurs" op het spoor ge komen, ge-dreven -door een paar beruch te sujetten in een volks-kroegje, waar zij onder de -klanten- met succes en te gen flinke prijzen broodkaarten ver kochten, -gekocht en gestolen, langs slinkschen weg. Hun standje nam steeds -een groote ren omvang van alle hoeken en gaten kwamen de luidjes opdagen, die hun laatste spaarpenningen <er graag voor over -had-den, om dank zij een tweede -broodkaart w-at extra voedsel te ver krijgen. Of zij de kaart onrechtmatig verwierven, -liet hen koud ze hadden honger... om de rest béftommerden ze zich niet. De politie heeft dan afgezien van een vervolging tegen de koopers van de onrechtmatige en ten name van anderen staande broodkaarten. Maar het tweetal handelaars in -broodkaarten werd -op 'heeterdaad betrapt, terwijl zij nog eeni ge honderden kaarten in hun bezit h-ad- d-en. Wel lieten -de kaartverkoopers al hun -broodkaarten op den grond vallen, toen- de politie een invai deed in hun kroegje. Maar de twee hoofd-verdach- ten zullen hebben aan te toornen op welke wijze ze aan hun overdadige voorraad broodkaarten kwamen. En daarna zal de rechter uitspraak doen. "RANTSOENEERING VAN GAS EN ELECTRICITEIT. 's-GRAVENHAGE. Ingaande October zal worden overgegaan tot een rant soeneering van gas en electriciteit. NED. ANTI OORLOG-RAAD. De Nederlandsche Anti-Oorlog Raad ontving van kardinaal Caspari namens den Paus het volgende telegram van dank voor de zijnerzijds den paus ge brachte hulde Bijzonder getroffen door de betuiging van hulde en erkentelijkheid van den Nederlandschen Anti-Oorlog Raad spreekt de Hooge Priester van ganscher harte zijn dank en zegen uit. en zich verheu gende over uw heilzame actie, wenscht hij levendig, dat, dank zij den veelvul- digen pogingen van de kinderen van God, een goede geestesgesteldheid, noodzakelijk om de vredesboodschap te kunnen ontvangen, eindelijk -de zielen der volkeren moge verwinnen en ver haasten moge de heerschappij van het recht en van -de christelijke beginselen. EEN GROOTE BRAND. LONDEN. -Uit Petersburg wordt ge meld dat bij een brand in Kazan vele duizende personen gedood of gewond waren. OPENBARE VERGADERING van den ■op Dinsdag 4 September 1917, des namiddags 2 uur. A. -Mededeelingen. B. Over te leggen stukken. C. Te verleenen ontslag. Aan mej. M. S. Bourdrez, als onder wijzeres in de nuttige handwerken aan school A. D. Benoemingen 1. Van een- Wethouder in de vacature M. -Laernoes (jaar van aftreding 1920). 2. Van een Wethouder in -de vacature H. J. Tichelman (jaar van aftreding 1923). 3. V-an -een Wethouder in de vacature P. F. Auer (jaar van aftreding 1923). Van- de leden der vaste commissiën uit den Raad. 5. Van een tijdelijk leeraar in de ge schiedenis aan de H. B. S. en H. S. Aanbeveling K. -E. van Griethuijsen. 6. Van -tijdelijk onderwijzend perso neel aan de Burger Avondschool en Avondschool voor Handwerkslieden. 7. Van een tijdelijk onderwijzer en van -een tijdelijk onderwijzer in steno grafie en machineschrijven Aanbeve ling a. J. Brander -b. S. Caljouw Pzn. 8. Van een regent van het Gasthuis (vacature M. J. Verhorst). Aanbeveling: de heeren J. C. Paap en J. Jansen. E. Te behandelen punten 1. Loting voor de af-deelingen v.an den Raad voor het onderzoek der gemeente- begroot-ing voor 1918. 2. Voorstel van Burg. en Weth. tot het opnieuw vaststellen van de veror deningen -op de heffing en invorderirïg van schoolgelden op de -openbare l-agere scholen. 3. Voorstel van Burg. en Weth. tot vaststelling van het 1ste suppletoir ko hier van d-e plaatselijke directe belas ting naar het inkomen tot een -bedrag van ƒ4117.40. WEERBERICHT. Verwachting tot den .avond van 2 September Stormachtige tot krachtige later afnemende Zuidelijke tot Weste lijke wind. Betrokken het regenbuien, -later tijdelijk opklarend. Zelfde tempe ratuur. VLISS1NGEN van 28 Augustus1 September. ONDERTROUWD L. M. van den Broeck, jm. 31 j. en H. C. W. Jekeler, jd. 24 j. C. Bostelaar, jm. 25 j. en A. J. de Willigen, jd. 24 j. D. van Bel, jm. 23 j. en P. A. de Landmeter, jd. 22 j. A. C. van de Velde, jm. 25 j. en V. A. M. Vermeesch, jd. 23 j. J. G. van der Eijk, jm. 25 j. en T. C. Franke, jd. 25 j. GETROUWD: A. de Rijcke, jm.' 25 j. en W. Vader, jd. 26 j. P. R. Jacobs, jm. 40 j. en G. Vandenberghe, jd. 20 j. BEVALLEN: K. G. de Landmeter, geb. van Ree, d- M. H. Slegt, geb. Kroes, z. W. Minderhout, geb. Janisse, z. M. Hek huis, geb. Viënne, d. E. M. M. van Gemst, geb. van den Ende, z. G. M. J. van Outrijve, geb. Maesen. d. A. de Ruijter, geb. Luijten, z. M. E. Ven dels, geb. Vanderputte, z. S. M. Jil- leba, geb. van der Hof, d. OVERLEDEN: M. Louwerens, d. 5 m. J. M. Laroy, man van G. Potters, 68 j. B. J. van Opbergen, z. 4 j. - M. Theune, d. 4 w. SOUBURG. van 23—28 Augustus. GEBOREN: Johannes, z. v. A. Schipper en J. Schipper. Johannes, z. v. Joos Bliek en M. de Schutter. Adriaan, z. v. C. Cyvat en M. Jasperse. Cornelia, d. v. A. P. Diermanse en J. C. Goedhart. RITTHEM. van 281 September. BEVALLEN: L. Blaasse, geb. Dourleijn, z. CORRESPONDENTIE. H. Uw stukje -tegen de vervroegde winkelsluiting heeft thans nog geen zin. Deze quaestie zal -pas na den oorlog aan -de orde worden .gesteld, -omdat er thans, wegens -gebrek aan licht, vanzelf een gedwongen winkelsluiting komt. Red. MARKTBERICHTEN. Vlissin-gen, 1 Sepetember 1917. Bij de gisteren gehouden groente- en fruitveiling werden de volgende prijze-n besteed Andijvie 26 a 57 et. kr-opsla 6 a 35 ct. spinazie 44 cit. zuring 6 ct„ alles per mand kervel 4 a 24 ct. postelein 24 a 35 ct., bei-den per kleine mand. Selderie 2/2 a 4 ct. kroten 3 a 5]/2 ct. peen 6)4 a iy2 cl ramenas 2 ct. ra pen 4y2 ct. uien 8/2 ct. prei \4'/2 a 151/2 ct., alles per bos savoye kool 6 a 8 ct. roode kool \2y2 a I5y2 ct. bloemkool 15 a 26y2 ct., alles per stuk glasappels 11 /2 ct. keswick 11 f2 ct. the Queen \8]/2 ct. tarwe-appelen \4y2 ct. lord Suffiel-d 9 ct. keizer Alexan der 8'/2 ct. Dirkjes 6ct. scharla kenperen iy2 ct. jutten 14i/2 ct. clapps favorite 131/. a 14y2 ct. prin- sesseboonen 15y2 a 20 ct. suikerboo- nen 8</2 a 9J/2 ct. snijboonen 16y2 a 261/2 cf. koolrapen l'/2 ct.tomaten 13 a l4'/2 ct. blauwe -druiven 39!/2 a 42 ct. uien 14J4 ct., alles -per K.G. -Middelburg, 1 September 1917. Veilingsvereeniging „Walcheren". Op de gisteren -gehouden veiling van de veilingsvereeniging „Walcheren" werden de volgende prijzen besteed Zure appelen 2'/2 ct. zoete appelen 6 ct. peren 4 ct. goudreinetten 10 a 60 ct. -snijboonen 14 a 36 c-t. suiker- boonen 14 a 31 ct. uien 14 a 21 ct., alles per K.G. bloemkool 6 a 24 ct. roode kool 10 a 15 ct. -savoye kool 4 a 12 ct. witte kool 8 ct. sla 1 a 2 ct. andijvie 1 a 3 ct. komkomemrs 1 a 3 ct., alles per stuk augurken 17 a 40 ct. per 100 stuks spinazie 40 a 55 ct. zu ring 11 a 14 ct. postelein 53 a 65 ct., alles per -mandje peen 4 a 7 ct. kro ten 4 a 5 ct. rapen 5 ct. rammenas 4 ct. selderie 4 a 5 ct. peterselie 1 ct. uien 6 a 7'/2 ct., alles per b-os. Voor de talrijke en hartelijke bewijzen van deelneming, ons betoond gedu rende de ziekte en bij het overlijden van onzen geliefden jongsten Zoon en Broeder EDUARD, betuigen wij onzen weigemeenden dank. Wed. A. J. DE POORTERE— de Blok. A. J. G. DE POORTERE. J. C. A. DE POORTERE. Vlissingen, 1 September 1917. Gisterenavond overleed in het Sint-Joseph Ziekenhuis alhier in den leeftijd van 60 jaar, onze geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante, Mejuffrouw de Weduwe A. P. DE MUL-Dieleman uit Zaamslag. J. JURRIJ—Dieleman. G. JURRIJ. J. E. J. JURRIJ Ja. E. JURRIJ. Vlissingen, 1 September 1917. (Geen rouwbezoeken.) Ondergeteekende, zijn zaak overgedaan hebbende aan den heer bedankt het geachte publiek voor het zoo vele jaren genoten vertrouwen. P. DE BREE, Noordstraat 57. In aansluiting met boven staande, heb ik de eer het geachte publiek mede te deelen dat ik de zaak in van den heer DE BREE heb overge nomen en verklaar de zaak op den zelfden voet voort te zetten, hopende hetzelfde vertrouwen te genieten, en beveelt zich ten zeerste aan in de gunst van het publiek. Met de meeste achting, «J. LOUWS, Noordstraat 57- Sieen Koter- gr 001 ban del. Vlissingen. Adres tot einde September Hotel „ZEELAND" Tel. in?. 99. Vanaf 1 October Lampsensstraat 9 Tel. in« 221 Expeditiekantoor BI1VIVEIVHAVEIV, tegenover aanlegplaats Pennyboot. Zuster RUIJTER, wijkzuster van het „Groene Kruis", is VERHUISD naar (bij de HOBE1NSTRAAT). Nieuwe aanvoer van in het Café „LEVENSLUST". De prijzen zijn als volgt, in het Café afgehaald Mooie Dennen Blokken per 100 kilof 3,30 Mooie droge Dennen Blokken per 100 kilo - 3,80 Mooie Eiken Blokken per 100 kilo- 6,25 Dennen Blokken per H.L. mand - 0,70 Gekapt Kachelhout per gewicht of mand- 0,60 Gekloven Dennen Bakkershout van een halve Meter lang, per 100 kilo- 3,10 Ook nog Dennen Stammen van 1 tot 5 Meters lang. gr LET GOED OP HET ADRES om alle vergissing te vermijden. Doet Uw bestelling in het Café „LEVENSLUST". TE KOOP gevraagd een partij in goeden staat zijnde. Br. met prijsop gaaf en waar te zien, letter A, Boekh. Gebr. HILDERNiSSE, Middelburg. Voor een leerling van de Ruyterschool wordt gevraagd een degelijk met toezicht op de studie. Br. letter V. Z. Bureau „Vlissingsche Courant". om 3 aiur

Vlissingse Courant | 1917 | | pagina 3