Gemengd Nieuws. De oorspronkelijke begrooting had een eindcijfer van f 222.241.840,46 dat sedert is verhoogd tot f 222,745 325 41. Voorts zijn nog aanhangig 6 sup pletoire aanvragen tot een totaal be drag van f 3.193.177. Mochten de middelen A—L in de nog overige maanden des jaars in gelijke verhouding blijven stijgen als tot dusverre het geval was, dan zal ook de gewone dienst van het jaar 1912 waarschijnlijk sluitende te maken zijn, zonder dat er behoeft te worden beschikt over hetgeen de gedistilleerd- accijns meer,opbrengt dan f 25 200 000 en mitsdien aanvankelijk gestort be hoort te worden in het fonds voor de suppletoire opbrengsten van den accijns op het binnen- en buitenland- sche gedistilleerd. De Roode Dinsdag. Reeds vroeg in den ochtend zag men gisteren groole groepen mannen en vrouwen te 's Gravenhage met een wit lint waarop „Wij eischen algemeen kiesrecht", de residentie binnentrekken en later naar het ter rein „Houtrust* wandelen tot bijwo ning der meeting. Van 12 spreekgestoelten zou het woord worden gevoerd door de hee- ren Troelstra, Mendels, v. Kuykhof, Schaper, Hermans, v. d. Goes, ds. v. d. Heide, Oudegeest, Heykoop en Wibaut, en de dames Heieen An kersmit en H. de Boer Baltjes. De bezoekers, die gedurende de muziek uitvoering tot een niet te schatten massa waren aangegroeid, verdeel den zich om de verschillende spreek gestoelte. Trok de eene spreker wat meer hoorders dan de ander, het aantal dergenen, die naar den heer Oudegeest kwam luisteren, was zoo gering, dat deze er van afzag om het woord te voeren. Verreweg de meeste toehoorders had de heer Troelstra, die aanving met uiteen te zetten, waarom juist de derde Dinsdag in September Roode Dinsdag is geworden. Daarna herinnerde spr. eraan, hoe verleden jaar de christelijke meerderheid on der leiding van den aartsreactionair Lohman weigerde het kiesrechtvraag- stuk te behandelen. De obstructie der S. D. Kamerfractie dwong de kerkelpen onder het socialistisch juk door te gaan. Dit en het petitionnement waren echter niet voldoends om de oogen te openen voor den eisch der ar beidersklasse, die het kiesrecht wil, niet om politiek te sterk te worden, maar wijl zij politiek sterk is. Door de regeering daarvan te overtuigen is deze tweede Roode Dinsdag noo- dig. En mocht de rechterzijde niet overtuigd nog zijn, dan kan nieuwe obstructie niet uitblijven. Maar voor het daartoe komt, zullen we betoo- gen voor het kiesrecht. In drommen trekken we naar het Binnenhof en zullen daar de „Internationale" en den „Socialistenmarsch" doen weer klinken. Na scherpe critiek op de werk zaamheid dezer regeering herinnerde spr. eraan, hoe in Duitschland na elke onderdrukking van de arbei dersklasse het aantal S. D. afgevaar digden in den Rijksdag grooter werd. Wat de arbeidersklasse thans doet, is een laatste ordelijke poging om het A. K. te verkrijgen. Nadat de verschillende sprekers geëindigd waren, verdeelden de be- toogers zich in de vastgestelde groe pen, terwijl de muziek zich weder hooren deed. Tegen 3 uur, het tijdstip waarop de Tweede Kamer bijeenkomen zou, werd 't in de omgeving van het Binnenhof bijzonder druk; daarheen begaven zich ook talloozen, die de Roode-Dinsdagmeeting op Houtrust hadden bijgewoond. Een sterke po litiemacht was aanwezig ter hand having van de orde. De betoogers trokken onder de Gevangenpoort door, schuin 't Bui tenhof over, de Gravenstraat, de Veenestraat en verder de stad in. Bij het Spui werd een charge u tgevoerd door politie en marechaussee. Te 3 uur 15 heeft de bereden marechaussee met getrokken sabel het Plein schoongeveegd omdat de aandrang naar het Binnenhof te groot werd. Op de Groenmarkt en in de Gravestraat kwam hei enkele malen tot een botsing tusschen politie en manifestanten, gesierd met de rood witte lapjes, die begeerig over het buitenhof naar het „heiligdom", het Binnenhof, keken, doch zich moes ten troosten met den aanhef van het „kiesrechtlied" met als „refrein„De kieswet algemeen", en dan voorbij trokken. Te kwart over drie kwam het aan de Kapelsbrug tot een botsing. Een troep manifestanten onder leiding van de Kamerleden Duijs en Hugenholtz werd daar door de marechaussée uiteengechargeerd ook werden ee t paar arrestaties gedaan. De heer Hu genholtz werd door 2 rechercheurs naar de Tweede Kamer gebracht. Da politie wilde n.l. zekerheid hebben dat hjj Kamerlid was; een ander Kamerlid begroette hem toen met een „Bonjour amice 1 Hoe gaat het en dit stelde de politie gerust. In de Spuistraat was het gedraag nu en dan erg. Op het Plein was het buitenge woon druk, men mocht er zich slechts omheen begeven ook de zingende troepen, begluurd door de omwonen den de leden der „Witte" de bee- nen buiten de ramen, zaten er naar te kijken. Een groote troep jongens met zwaaiende oranjevlaggetjes dansten en sprongen door de straten, ook langs het Paleis in 't Noordeinte, oranjeliederen zingende. Ook hier werd door de marechaussees een charge uitgevoerd. Later op den middag kreeg de manifestatie een gemoedelijker ka rakter de menschen werden het zingen blijkbaar beuvelen kochten appelen en peren en liepen gezel- ligjes te kauwen. Werd er nu en dan eens uitdagend gejauwd en geschreeuwd, de politie gaf geen duim breed toe. Op het Buitenhof gaf de hoofdcommissaris, de heer Versteeg, zelf zijn bevelen. Den Haag heeft een woelige n kiesrechtdag meegemaakt, die ech ter ordelijk is geëindigd. Vlissingen, 18 September. Op de begrooting van binnen- landsche zaken wordt een subsidie van f 9000 uiigeirokken voor de Ned. Herv. kerk te Vlissingen als eersten termijn van f 45000voor de Ned. Herv. kerk te Oud-Vosmeer f 5000 als eerste termijn van f 11000. Verder komen op deze begrooting voor als subsidie aan de nieuwe leeszalen te Vlissingen f 450 en te Middelburg f 325. Voor de H. B. school te Ter Neu zen wordt een subsidie van f 10.000 's jaars uitgetrokken en verhooging van rijks-subsidie wordt voorgesteld voor de ambachtsschool te Middel burg met f 1750 en te Goes met f 460. Op de begrooting van marine worden de noodige gelden aange vraagd voor de oprichting van een nieuw secundair licht op den hoek van het Fort de Nolle te Vlissingen, voor het veilig bevaren van de Sar- dijngeui en voor verbetering van het geleideiicht te Borsele. Op de begrooting voor landbouw, nijverheid en handel worden gelden aangevraagd voor steun aan den proeftuin te Vlissingen. Ten overstaan van notaris!. C. Vet- hacke alhier, zijn gisteravond in „de Oude Vriendschap" alhier in het openbaar geveild lo. Een huis en erf aan de Slijk straat no. 41, groot 77 cent'aren. Het perceel werd opgehouden op f 2375 2o Een huis en erf aan de Wage- naarstraat no. 39, groot 55 centiaren. Hoogste inschrijver en kooper de heer H. J. Luitwieler voor f 1895 3o. Een huis en erf aan de Noord- sttaat n 45, groot 88 centiaren. Hooaste inschrijver en kooper de heer J. Os.é te Middelburg voor f 2133. 4o. Een heerenhuis met pakhuis en tuin aan den Boulevard de Ruyter no. 46, groot 2 aren 74 centiaren. Het perceel werd opgehouden op f7350. Bij Kon. besluit is benoemd tot ontvanger der directe belastingen te Domburg K. N. Houtman, ontvanger derzelfde middelen te Hedel en in gelijke betrekking te IJzendijke P. N. van Remortel, ontvanger der invoer rechten te St Pieter. Door Ged. Staten is aan den heer J. P. Goemans te Zierikzee met ingang van 1 October a.s. eervol ont slag verleend ais prov. veearts. KERK- EN SCHOOLHIEUWS. Ned, Herv. Kerk. Beroepen te Borsele (toez.) ds. A. R. de Jong te 's Heerenhoek. Op het drietal te Franeker komt voor ds. J. W. R.Ort te Aardenburg. Ger. Kerken. Beroepen te Tholen ds. G. B. Oberman te Woudsend; te Emlichheira ds. M. Uiltenhoudt te Zaamslag. Tweetal te Zonnemaire dsW. H. Bouwman te Schoonrewoerd en ds. F. J. van den Ende te West- kapelle. RECHTSZAKEN. De Centrale Raad van Beroep voor de Ongevallenverzekering te Utrecht, heeft gisteren uitspraak gedaan in het hooger beroep van J. R. Jz., steenlosser te Westkapelle, tegen de uitspraak van den Raad van Be roep te Middelburg, houdende be vestiging der beslissing van de Rijksverzekeringsbank, waarbij hem voorloopig is toegekend eene rente van f 0,23 per werkdag naar 25 pet. invaliditeit, ter zake van een onge val waaruit hij heeft overgehouden beperkte bewegelijkheid van linker pols, duim en pink. Da Cent-ale Raad bevestigde de uitspraak. Gisternamiddag ontstond op de tweede verdieping van een perceel in de Van Zesenstraat te Amsterdam een felle brand, doordat kinderen met lucifers in een kast met speei- g ed zochten. Het vuur greep door het licht brandbare goed snel om zich heendoch de spoedig ter plaatse zijnde brandweer wist het met twee stralen op de vechtkraan tot de tweede verdieping te beperken. Deze brand de echter geheel uit. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor, ter wijt verzekering de schade dekt. Op verschillende plaatsen in het land van Heusden, heerscht de vlekziekte onder de varkens, waaraan ook vele vette dieren bezwijken. Twee bewoners van 't dorp Veen, die elk een zware krulstaart hadden verloren en in hun tuin hadden begraven, keken vreemd op toen zij 's morgens wakker werden en zagen, hoe men 's nachts die varkens had opgegraven en meegenomen. Zou zoo iets ziin weg nog vinden naar een of ander worstfabriekje Zaterdagavond werd te Tilburg een man door twee personen mis handeld en aan hoofd en handen verwond. Aanvankelijk lieten de won den, die door een dokier verbonden waren, zich niet ernsiig aanzien. Gis ternacht evenwel werd de man be wusteloos liggende aangetroffen in de Industriesiraat. Hij werd binnen gedragen in een nabijzijade woning en gaf daar den geest. Hij was on gehuwd en 28 jaar oud. Een der daders is gearresteerd en reeds naar Breda overgebracht. Toen Zondagavond iemand uit Mil omstreeks 8 uur uit Langenboom per fiets naar zijn woonplaats terug keerde, had hij het ongeluk van eenige uit de tegenovergestelde richting ko mende wielrijders er een aan te rijden. Dit gaf dezen lieden aanleiding den man op een vreeselijke wijze te mis handelen. Niet alleen werd hij on- menschelijk geschopt en geslagen, doch zijn hoofd werd zoodanig met een mes bewerkt, dat hij door bloed verlies bewusteloos werd. Toen de man na eenigen tijd we der bij kennis kwam, bleek zijn geld verdwenen en was zijn in goeden staat verkeerend rijwiel tegen een oude fiets verwisseld. Na in eene na burige woning voorloopig verbonden te zijn, is hij naar Mil gesukkeld, waar hij zich direct onder genees kundige behandeling moest stellen. Door de marechaussée zijn de daders, twee personen uit Langenboom, op gespoord en werd tegen hen pro ces verbaal opgemaakt. Maandagavond, toen het logger- schip „VL. 2 Johan", zich in het Scheur, ter hoogte van Maassluis bevond, zijn twee schepelingen, die eenigszins onder den invloed van sterkedrank verkeerden, in brooddron kenheid over boord gesprongen. Men slaagde er in éen van hen, wonende te Vlaardingen, te redden; een 24 jarig persoon, wonende te Rotterdam, is verdronken. Een auto ongeluk dat ernstige gevolgen had kunnen hebben, had gistermiddag op het Waterlooplein te Amsterdam plaats. Een juffrouw wilde met tweesdoch tertjes de straat oversteken, toen zij door een in volle vaart rijdende atax werden aangereden. Na in een apo theek te zijn vetbonden, werd de vrouw en het jongste kind naar het Isr- z ekenhuis vervoerd en aldaar opgenomen. De vrouw had baar sleu telbeen gebroken, terwijl het kind lichte kneuzingen bekwam. Het tweede meisje bleef ongedeerd. Een ern stig ongeluk overkwam gistermiddag een huisschilder te Groningen. Door dat hij een misstap deed, viel hij van een ladder en kwam neer op een hek. Vreeselijk gewond aan bulk en been en met een hersenschudding is de man in het ziekenhuis opgenomen. Te Oosterbeek wordt een gepen- sionr.eerde kolonei vermist. Men vrees', dat hem een ongeluk is over komen. Een 3 jarig knaapje te Finsterwolde (Gr.), is in een diepe gracht verdronken. In de Wilp is een 2 jarig meisje toen het eenden in 't water wilde jagen, van een brug gestort en verdronken. Gisterna middag beeft in den IJssel onder Warnsveld de bemann'ng van een rljkswaterstaatboot het lijk opgehaald van een man, dat In verregaanden staat van ontbinding verkeerde en door de familie herkend is als dat van een arbeider, die ongeveer 15 maanden geleden daar ter plaatse uit een zandschuit is geslagen. De drie uit het geslicht S'. Vencentius a Paulo te Maastricht ontvluchte meisjes zijn weder in dat geslicht teruggebracht. Zij waren ie Venlo aangehouden. In de buurt van Cambridge zijn de groote herfstmanoeuvres van het Engelsche leger begonnen. Om zes uur gisterenmorgen begon het roode leger onder commando van generaal Douglas Haig. gevormd door ruim 22.500 man, 9000 paarden, 96 kanon nen, 68 mitrailleuses, 1500 wielrijders en 12 vliegmachines, welk leger ver ondersteld werd geland te zijn aan de Norfolkkust, zijn opmarsch naar Lon den. Het blauwe leger, dal ten Zuid- Westen van Cambridge is opgesteld en onder commando staat van sir Grierson, moet dien opmarsch trachten tegen te houden. Dit ieger is samen gesteld uit 25000 man, 8000 paarden, 95 kanonnen, 67 mitrailleuses, 12 vliegtuigen en 5 afdedingen wielrij ders. Generaal French heeft het opper commando over de manoeuvresdeze zal ook den koning, die vandaag naar Cambridge komen zou om vandaar uit de manoeuvres te inspecteeren, vergezellen. Gisteren werd er reeds druk met luchtschepen en vliegmachines geope reerd. Aan de pers worden intusschen geen bponderheden over het verloop van de manoeuvres medegedeeld. Te Hamburg is een maatschap pij opgericht, die ten doel heeft, de getijden aan te wenden tot het voort brengen van ekctriciteit. Een inge nieur, die 15 jaar over dit vraagstuk heeft nagedacht en in verband daar mee proeven heeft genomen, heeft de medewerking van de Pruisische regeering gekregen, aldus verhaalt de Westminster Gazette". Een eiland bij de kust van Slees- wijk Nordskand zal door twee dam men met het vaste land worden ver bonden, waartusschen een reservoir voor verzameling van de noodige kracht wordt vrijgehouden. Men re kent uir, dat de geleverde electrici- teit voldoende zal zijn, om Sleeswijk- Holstein ten Noorden van het Noord- Oostzeekanaal van licht en kracht te voorzien7500 paardenkracht zal worden voorigebracht. Garden Hail, een historisch ge bouw in de nabijheid van Boxton, in Engeland, is door brand vernield alleen de vleugel, waaiin het bedie nend personeel woonde, is blijven staan. De brand brak zoo snel uit, dat kolonel Holdswortb, detegenwoor- dige eigenaar en bewoner, zijn echt- genoote en een logée, die den brand ontdekte, met moeite het leven kon den redden door een snelle vlucht te midden van rook en vlammen. De door den brand aangerichte stoffelijke schade bedraagt 720000 gulden. Er zijn vele belangrijke kunst werken verloren gegaan, waaronder tal van oude olieverfschilderijen uit het Napoleontische tijdperk en kost bare miniaturen. Verleden Zaterdag stak de gouverneur-generaal te Port Augusta in Zuid Australië de eerste spade in den grond voor den spoorweg die dwars over het Australische vasteland heen naar West-Australië zal moeten loopen. Gemeentebestuur en andere hooge overheidspersonen, alsmede een groot aantal leden van het Bonds- pariement waren erbij tegenwoordig. De spoorweg moei 1063 Eng. M. lang worden, d. i. ruim 1700 K. M., en in 3 of 4 jaar gereed zijnde kosten worden geraamd op f48,000,000. In de buurt van Piock, in Po len, bevindt zich het oude kasteel Wladimirski, eens iiet eigendom van de baronnen van Liwekki-Pruss. De laatste van het geslacht, eene baro nes Helene, stierf in 1855. Zij had het kasteel geheel laten vervallen. Na haren dood verkochten de erf genamen het kasteel en de nieuwe eigenaar maakte er een jeneversto kerij var. De meubels, waaronder ook een oude schrijftafel was, wer den aan kooplieden verkocht. Een van hen ontdekte onlangs in de schrijftafel een geheime bergplaats, waarin z ch behalve een geschilderde miniatuur, die een mooi jonge vrouw nut een schoothondje voorstelt, een vergeeld papier bevond met een plattegrond van het kasteelbij een kamer was op een plaats aangetee- kend dat zich daar „mijn grootste en eenige schal" bevond. De koop man bracht al zijne spaarpenningen bij elkaar, leende nog bij andere menschen geld en kocht den bouw val voor 5000 roebels. Nu ging aan het zoeken naar den schat, jj] vond de aangegeven plaats, braköjj muur open en stuitte on een 0sl zilver beslagen kls'je. Onder geraamte van een klein hondje lagetl een met brillasfen bezette ba'sbanj en een gelijksoortige ketting. Kenneij schatten hun waarde op50 000roebels Een Amerikaansche marine-kot. ter, bemand met vijfentwintig aanko. mende matrozen, die Zondag j.l, 0. het Michiganmeer voer, stiet op ee{ zandbank en sloeg om al de op. varenden, van welke drie slechts konden zwemmen, geraakten te wj. ter. Er werd onmiddellijk een me. totboot uitgezonden om de zinker,, den te hulp te komen, maar het was te laat, achttien jongens tusschtn zestien en twintig jaren hadden des dood reeds gevonden in de hoog. gaande golven. Hunne lijken kondes echter gebo'gen worden, Op het congres van Duitscbe natuurvorschets en artsen te München, sprak Geheimrat prof. Czerny ovei de behandeling van kanker. Hij b(. toogde, dat in weerwil van de telkens opnieuw opduikende middelen, on de kankergezwellen te genezen, tot nog toe geen enkel specifiek genees middel daartegen is gevonden en misschien nimmer gevonden zaj worden. De hoofdzaak is voorloopig de behandelingsmethode met kankei le verbeteren. Niet minder dan 50.09) personen in het Duitsciie Rijk gaas jaarlijks aan deze ziekte ten gronde en meer dan 100.000 personen zijn aan deze ziekte lijdende. Czer j zegt dat van Staatswege legen deze ziekte ongeveer niets gedaan wordt, terwijl milli >enen uitgegeven woidai voor tub rculoscbestrijding van vee ziekte, enz. Dit laai zicii daardooi verklaren, dat tot nog toe als hel eenige middel tegen «anker ie operatieve behandeling werd toe gepast. Daarna spreekt hij over de che motherapie en de experimenten op dieren. Verder spreekt hij over de uitvindingen van Wassermann es Kayser, die muizen behandelden een combinatie van Sehen-Cosin a bewezen, dat de rnetaalzouten tot I de kern der gezwellen doordrongei Tot dusver werd dit experiment niet op menschen toegepast. Ook noemdi hij de uitvindingen van Neuberg si Caspiri met hun uitvinding vu koper en tin en het zoogenaamd! koperiecitin als geneesmiddel iegst tuberculose. Na nog andere methoden te hebbes gememoreerd, komt Czerny tot dt conclusie, dat de regeering zeti spoedig tot de oprichting van special! kankerinstituten over moet gaan, Te Philadelphia zal hel eeuw feest van den oorlog van 1812 ei tevens de honderd-vijf-en-twinligjail- ge gedenkdag van de ontwerpingdti grondwet van de Vereenigde States binnenkort met een historischen tocht worden gevierd. Het zal zesdaagsch feest worden van 7 tot en met 12 October a.s. en dt voornaamste tijdperken uil Philadel phia's geschiedenis zullen wordes uitgebeeld in den optocht, welke, al die dagen, zal worden gehouden op Belmont, het vroegere landgoed van de kolonistenfamilie Peters, thans een deel van Fairmount Park. zullen meer dan 5000 personen aas deelnemen, waarvan vele vertegen woordigers van oude families uil dl stad in de oude, schilderachtige ding. Voorgesteld zullen worden ge beurtenissen met Nederlandscne es Zweedsche vestigingende aankoiusl van William Penn en de stichting dei stad door dezen, de opstand, de on afhankelijkheidsverklaring, de ont vangst van Lafaytte in de stad in 1824, staan op het programma, jongt meisjes uit de stad zullen aan dt optochten meedoen in oude kleedei- drachten. De vcorziller der feestcommis'11 is de mayor der stad, Rudolph B'®1* kenburgsecretaris en directeur d'- Obenholzer. Miss Margaret Mc Hen'J zorgt voor de costumes, en de heet Charles H. Stephens voor Ifjr kleur, terwijl velen belangloos hulp verleenen. Een avontuur dat stof zou kun nen leveren voor een episode in e® roman van den een of anderen «6' dernen Aimard, is den directeur o»£I' komen van een groote Amerikaanse» maatschappij, die in Mexico gevr'" is en haar kopermijnen ontgint- Walter Douglas zoo heet QE recteur was gevangen gent' door Indianen van den s'am van Yaqui's, die hem alleen de vrp wilden teruggeven In ruil voor t aanzienlijk losgeld. Zelfs liE'en Roodhuiden aan de maatschap weten, dat zij als de gevraagde niet binnen een korl tijdverloop hun bezit was, den dir afgrijselijkste marlelinge derwerpen. De maatschappij si regeering te Washingtol zoek, een gewapende e zenden, om Douglas f Doch kort daarna kreeg pij van haar directeurl verdere stappen niet omdat hij er in geslaag snappen en wel op een dere manier. Van een c de waakzaamheid deij verslapt was, had Do gemaakt, om zich mee! van een rijwiel, dat in stond. Hij sprong erol in voile vaart weg. De gonnen hem le achtervr zij weldra bespeurden, vluchteling niet zouderi losten zij geweerschot Hun kogels misten eet en ten slotte geraakte] het bereik van hun scho aan den spoorweg, lorrie en wist zich daaf veiligheid te brengen. In Frankrijk is een noodlottige wijze vJ gebruik gemaakt. Za stapten aan het sfaiion de nabijheid van Orleaij personen uit een trein uiterlijk en hun vreemdl aandacht van de stat trokken. Naar hun kaai bleken zij dat niet te bei een hunner trachtte uitj het kwam dat zij er gee- den, nam een der anderq de vlucht, rende het snelde het land in. Eenil' beambten zetten hem na vluchteling, na een vj ongeveer een kwartier I toen deze een revolve! trok en daarmede versc[ ten loste op zijn vervolj troleur Tharry die per fiej deelnam, werd in het en stortte dood neer. een juist voorbijkomend de vervolging voortgezej ling bad het rijwiel vaq controleur genomen en weg; de aulo geraaktd keerde route en weldra spoor van den moorq Intusschen had men slation te Aubrais van mannen verzekerd en te Orleans gewaarschuv zoek wordt voortgezet, j nachts in een greppel demoordenaar blijft zoek der overigen kon worde. De ongelukkige conti stond goed aangeschn maatschappij. Hij was 36 en eerst enkelemaanden j geworden. In Duitschland Floralia meldt tegenf rieuwe délicatesse, wel reeds langeren tijd zeer uit China afkomstig gebakken rozen of „rq een zoete naspijs, die andere spijzen onderscti wondervollen geur der fr: ken rozebladeren. Men -rozenbeigr.ets" gehee rozen. Men plukt alle de roos af en bedek een massa eierdeeg, dd deren er geheel doo Dit deeg wordt nu goj lot het een vaste mass! Intusschen Iaat menc. koekspan een flinke hoes of nog beier olijfolie! de kleine pannekoeken C daadn te kunnen bakken pan opgediend, smaken De rqzenbeignets moet( heerlijk smaken, maar woon lekker geuren. Aisi' "og vethoogen wil, champagne bij of eenj voor een portie voor sonen zijn 2 3 groote i 41' De Oorlc Volgens een telegram! dePT la"de «Berl.Lo! «e 1 urksche minister vj ®,e zaken verklaard, leerhandelingen tan, staan. Wel zijn zij thar m? zft zullen spoedig f D't Rome wordt a linn geseind, dat dl ''"gen te Ouchy bij L n,LVf zijn. De onderbrel heiH °m den gedelege rp„ 'f geven ie confer peeringen. deu®.geinig er staal 'Ineen om,rent d dat 1 verspreid, btijl Tutksche corre

Vlissingse Courant | 1912 | | pagina 2