Gemengd Nieuws. Festival Ma sch onder diens leiding door de deelnemende muziekgezel schappen plaats had en dit op zeer verdienstelijke wijze. Nadat de laatste tonen weg waren gestorven en het applaus der duizen den toehoorders had opgehouden beklommen de voorzitter en vice-voor- zilter van „Middelburg Vooruit" de katheder en sprak eerstgenoemde den heer Morks toe. De heer van der Sluljs zeide den dirigent dank voor de genomen moeite, weike ta meer op prijs wordt gesteld, omdat bekend is, dat de heer Morks zich een groote opoffering moet getroosten om dezen dag in Middelburg te blijven (de heer Morks was uitgei oodigd deel uit te maken van een jury Ie Dordrecht). Spr. eindigde met de hoop uit te spreker, dat er een jarenlange samenwerking tusschen den heer Morks en „Middelburg Vooruit" moge ontstaan, en deelde den heer Morks mede, dat hij bij zijn thuis komst een blijvend aandenken, be staande u't een jardinière van Delftsch porcelain zal vinden. Bovendien hing de vice-voorzittter den heer Morks een lanwerkrans om. Fanfares klonken na deze huldiging voor welke de heer Morks met enkele worden dank betuigde. Hierna begon het eigenlijk festival. In drie kiosken, op de Markt, de Loskade en den Dam opgesteld, voerden de verschillende muziekge zelschappen bun verplichte twee nummers uit en maakten daarna leder een muzikale wandeling door de stad. Het is hier wel de plaats om even te wqzen op de plantenversierlngen aan die kiosken aangebracht; inzon derheid op de fraaie aan de tent op de Markt, welke geleverd werd door den heer F. A. Hanssens. Bij al deze uitvoeringen was het zwart van de menschen, en ook in de straten, die naar die verschillende pleinen voerden, was het zeer druk. De uitvoeringen op den Dam wer den afgewisseld door een. matinee van de ,,WiIheimina Kapél" uit Viissingen, die daarbij veel applaus inoogslte. In het Schuttershof was het niet minder druk. in de stampvolle groote zaal voerden de zanggezelschappen hunne nummers uitterwijl in den tuin de verschillende afdeeiingen der gymnastiekvereniging „Mediobur- gum" den liefhebbers van turnen goed werk te zien gaven. Bij monde van den heer J. Vree ken werd de damesturnsters namens het bestuur van „Middelburg Vooruit" ieder een bouquetje aangeboden, voor welke attentie de voorzitter van „Medioburgum" zijn dank uitsprak. Nog verdient vermelding, dat het zanggezelschap „Crescendo" van Kloetinge het alom bekende „Nader mijn God bij U" iert gehoore braclif, hetgeen onder ademlooze stilte werd aangehoord. Té vijf uur werden in het hotel „du Commerce" de prijzen uitge reikt. Het zóu ons veel te ver voeren die alle te vermelden, daarom zij mede gedeeld alle vereenigingen een of meer medailles en bijna allen een geldprijs kregen, terwijl de heer van Houten uit Nieuwland namens allen bedankte Na afloop hiervan speelde „Excel sior" van Middelburg een door haar directeur, den heer A. Calatz gecom- pineerde marsch getiteld „Middelburg Vooruit" in de tent op de Loskade. De voorzitter boed den heer Calatz namens de vereeniging uit erkente lijkheid een fraaien dirigeerstok aan. Om kwart voor zeven zat het Mid- deiburgsch muziekkorps op de tent op de Markt en voerde daar tot kwart voor „negen een bij de feest stemming passend progamma uit. Te negen uur stelden zich voor het stadhuis de muziekgezelschappen uit Aardenburg en Souburg op en voorafgegaan door velen, maar ge volgd door een zoo talrijke menigte als wij nog maar zelden zagen, ging het langs de kaden naar het Molen water. Aldaar werd een vuurwerk afgesto ken, dat was aangekondigd als schit terend, en dat dit ook zeker jwas. Hoeveel menschen dat vuurwerk bijwoonden is niet bij benadering te zeggen, maar het liep zeker in de tienduizenden. Te ongeveer half elf was men op de Markt terug en ving het slotcon eert aan, dat gegeven werd door Aardenburg's Fanfare. Het Bengaalsch vuur, dat van tijd tot lijd werd afge stoken gaf aan het altijd zoo mooie marktplein een fantastischen aanblik. Te twaalf uur was de muziek af- geloopen. Wij zouden nu ons verslag kunnen eindigen als op ons de plient niet rustte om een woord van dank te brengen aan heeren bestuursleden en commissarissen, inzoaderheid aan den predident der vereeniging vooial hetgeen zij gedaan hadden voor de voorbereiding en de uitvoering voor dit feest. Maar wij zouden ons plicht zeker ook te kort doen als wij niet ook een woord van hulde brachten aan de politie, die de voor haar zeer zware taak tot het einde toe op voortreffelijke wijze vervulde. Dat dit ook door het bestuur werd erkend bleek in een intieme bijeen komst waar de voorzitter gelegenheid vond zijn dank aan den comm'ssa'is te brengen voor de huip, door hem en zijn korps aan de vereeniging verstrekt. De electrische tram had al haar beschikbaar materieel in dienst ge steld en hoewel de trams voortdurend overvol waren, was het nog niet mogelijk alle passagiers te vervoeren en moesten bij elke rit, vooral aan de tusschenstations vele passagiers blij ven staan. Voor de wijze evenwel waarop de dienst was georganiseerd, past een woord van lof. Viissingen, 28 Mei. Wij vernemen dal de concerten op het strand Zondag 16 juni een aan vang zullen nemen. Met het muziek gezelschap „Ons Genoegen" is even wel nog geen overeenstemming ver kregen kunnen worden, zoodat het nog niet zeker is dat ook dit korps dit seizoen zich weder geregeld zal doen hooren. Wij hopen evenwel, dat deze regeling alsnog gelroffen zal kunnen worden,jie concerten van „Ons Ge noegen" toch, vallen zoozeer in den smaak van het 'publiek dat het te betreuren zou zijii als deze voortaan niet meer gegeven zouden worden. Het nieuwe telegraafkantoor zal a.s. Donderdag of Vrijdag in gebruik worden genomen. Zopals wij gisteren reeds door aanplakking aan ons bureau hebben bekend gemaakt, heeft het harmonie gezelschap „Ons Genoegen" alhier, directeur de heer C. G. Goovaarts, bij het te Dordrecht gehouden con cours van harmonie- en fanfare-ge- zeischappen, den eersten prijs be haald. Dat dit gezelschap, onder de de gelijke leiding van den heer Goo vaarts steeds verder voortschrijdt op de baan der kunst, is hiermede we der ten duidelijkste bewezen. Het is vopral een aangename satisfactie voor den heer Albert Bailleux, dié zeer zeker met het grootste genoegen zal vernemen dat „Ons Genoegen", dat zooveel aan hem verplicht is, het excelsior steeds voor oogen houdt. In de vierde afdeeling fanfaren be haalde „Eendrachiïtnaakt Macht" te Kortgene den tweeden prijs en in de vierde afdeeling harmonie „Apolio" Wissekerke eveneens den tweeden prijs. Zaterdagavond werd op de kiosk op het Bellamypark een concert ge geven door het muziekkorps van de opleidingsscheper, „Boelen" en „Van Goens.' Dit korps ondervond veel belangstelling. Het voerde een gevarieerd pro gramma op alleszins verdienstelijke wijze uit. Dat het bezoek aan de duinen gisteren niet druk was, laat zich wel begrijpen. Dat was ook merkbaar aan het aantal genomen zeebaden, dat gisteren 5 bedroeg. Den eersten Pink sterdag, toen de baden werden ge opend, werden er 27 genomen, in den nacht van Vrijdag op Za terdag is in de weide van den land bouwer H. Aarnoutse op de hofstede „Pauwenburg" aan den Koudekerk- scheweg, een van de twee daar loo- pende lammeren den kop afgesneden en geslacht. Daar het beest Zaterdagavond nog niet was vermist stelde de eigenaar Zondag een onderzoek in en ontdek te bloedsporen. Deze volgende vond hij op eenigen afstand in een sloot den kop en de ingewanden. Zondag middag werd in een naburige weide het vel gevonden. De politie stelt een onderzoek in. Het hul^telegraaf-en hulptelephoon kantoor te Domburg zal voortaan geopend zijn als volgta. op werk dagen gedurende het tijdvak 16 Juni tot 15 September van 8 uur voor tot 1 uur namiddags, alsmede van 2 tot 3.30 en van 6 tot 9 uur namiddags gedurende het tijdvak 16 September tot 15 Juni van 9 voor-tot 1 uur na middags, alsmede van 2 tol 3.30 en van 6 tot 7.30 uur namiddagsb. op Zon-en feestdagen gedurende het tijdvak 16 juni tot 15 September van 8 tot 9 uur voor- en van 1 tot 2 uur namiddagsgedurende het tijdvak 16 September tot 15 Juui van 8 tot 9 unr voormiddags. Bij Kon. besluit is bepaald, dat de vacature van kantonrechter te Terneuzen, ontslaan door de benoe ming van mr. G. W. F. Wentholt tot andere functiën, niet zal worden vervuld, en is, met 1 Juni, aan den kantonrechter te Hulst, mr. B. J. H. van Blaricum, opgedragen de werk zaamheden van kantonrechter te Ter- neuzen waar te nemen. Verder is L Wiskerke te Terneu zen, met 1 Juni, benoemd tot bureel- ambfenaar van den Rijkswaterstaat 3e ki. Nog is met 1 Juni, C. J. H. Zim merman, onder toekenning van eer vol ontslag als opzichter-eléctriclen bij de Rpseleciiciteitswerken te I(- muiden, benoemd tot opziener bij de Rpselectriciteitswerketi van het Ka naal van Gent naar Terneuzen, (e Terneuzen en is aan G. Minderhoud, te Borselen, op zijn verzoek, met 15 Juni, eervol ontslag verleend als voor zitter van het bestuur der waterkee- ring van den calamiteusen polder Borselen. Gisteren heeft de werkman H. te Groenendijk, zijne vrouw in een vlaag van waanzin met een mes ernstige wonden aan hals, borst en handen toegebracht. De man is voorloopig in verzekerde bewaring gesteld. De toestand der vrouw was heden niet zonder gevaar. VOETBAL. Zeeuwsche Competitie M. V. V. O. II kampioen. „E. M. M." beker „Viissingen" winner der voorronde. „M. V. V. O." plaatst zich in de finale. „E. M. M." II—„Viissingen"3—3 Stand bij de rust: 2—2. Zondagmorgen half 11 had deze ontmoeting, die zou beslissen, wie kampioen der Zeeuwsche Competitie zou zijn en tevens welk el ftal winnaar van de voorronde voor den beker zou worden, op het „E. M. M." terrein plaats. De roodwitten ver schenen met 2 invallers, de blauw- witten met 1. Van het begin tot het einde was het een zeer spannende wedstrijd3 keer nam „Viissingen" de leiding; evenveel malen maakte ,,E. M. M." gelijk. Oogenblikkelijk na den aanvang zat er het noodige vuur in. Reeds spoedig maakte de blauwwitte rechts buiten het le punt: 0—1. Lang duurde deze leiding echter niet; weldra brak de „E. M. M." midden voor door; een fput der blauwwitte verdediging en hij passeerde met een hard en zuiver schot den uitgeioopen doelman: 1—1. Daarna een periode van sterker zijn der „E. M. M.'ers, waarbij de beide roodwitte achterspelers, die voor de rust zeer onzeker waren, te ver opdrongen, welke fout den „E. Mv M."ers een doelpunt kostte; on verwachts liep de blauwwitte links binnen langs den „E. M. M." rechts achter en maakte daarop met een goed geplaatst schot het 2e punt 1 —2. Nog vóór de pauze wist rood- wist echter voor den tweeden keer gelijk te maken 2—2. Na de pauze was „Viissingen" een tijd overwegend sterker, wat ze in een 3e punt wist uit te drukken2 —3. Toen zette „E. M. M." nog eens alle zeilen bij, om kort vóór het einde nogmaals den stand te nivelleeren 3—3 Ondanks hunne heftige pogingen wisten de roodwitten het winnende punt niet meer, te maken, zoodat de eindstand 3 —3 bleef, weike uitslag de verhouding zeer goed weergeeft. Als besten noemen we van „Viissin gen" de beide vleugelspelers (of schoon de rechtsbuiten wel eens gebruik van zijn ellebogen maakt), den spil en de beide achterspelers van „E. M. M." II: den linksachter (in de 2e speelhelfl), den linksmid den, den spil en den middenvoor. Door dezen uilslagjs „M. V. V. O." kampioen der Zeeuwsche Competitie geworden met evenveel punten als „E. M. M." II., doch met een beter doelgemiddelde. De eindstand is dus geworden P-Ö on e sa 8 j< slëi O w -i1 r ^6 O H M.V.V.O. II 12 7 1 4 15 86—23 1,25 2.E.M.M. II 12 7 1 4 15 43—35 1,25 3. Zeelandia G. 12 7 0 5 14 67—19 1,16 4. Zeelandia II 12 7 0 5 14 34—20 1,16 5. Viissingen 12 6 2 4 14 34—36 1,16 6. Goes 12 5 0 7 10 22—33 0,83 7. Zeelandia Ut 12 1 0 11 2 9-69 0,16 Daar „E. M. M." II. niet door wilde spelen voor de beslissing om den „E. M. M. beker", won „Viissin gen" de zilveren medaille en het kampioenschap der Voorrond?, eene kranige prestatie der blauwwitten. le ronde „E. M. M. beker." M. V. V. O.Viissingen 6—2. Stand bij de rust3-0. 's Middags om half 3 traden de vermoeide blauwwitten voor den 2en keer in het strijdperk en wel tegen „M. V. V. O.", dat met een combi natie van het le en 2e elftal verscheen terwij! „Viissingen" toen 3 reserve's telde. Vóór de rust was „Olympia" overwegend sterker3 keer wisten de Middelburgers tiet Vtissingsche net te vinden, zoodat bij de pauze de stand 3—0 was. Daarna evenwel waren de blauw witten, vooral door het laksche spel van de „Olympianen," eenigen tijd in de meerderheidtegen alter ver wachting in wisten ze den achterstand tot 3—2 te reduceeren. Toen begon de oververmoeidheid echter te werken terwijl „Olympia" wat vuriger aanpak te, waardoor de bezoekers nog 3 keer wisten te scoren, alzoo winnende met 6—2. Bij „M. V. V. O." waren de rechtsbinnen, die 4 punten voor zijn rekening nam, de spil, de rechtsmid- den en de belde aehterspelers de besten. Van „Viissingen" werkten allen, ondanks hun groote vermoeidheid, tot het laatste toe, om de nederlaag zoo gering mogelijk te doen zijn, wat hun dan ook volkomen gelukt is: een 6—2 nederlang, onder boven genoemde omstandigheden geleden, is zeker eervol te noemen Door deze overwinning plaatste „M. V. V. O." zich wederom in de finale tegenover haar plaatselijke concurrente „Zeelandia". Of „Olym pia"- echter weder der beker zal winnen betwijfelen we ten sterkste. As. Zondag heeft eindelijk de finale plaats. A.Z. KERK- EN SCHOOLNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Ril land-Bath ds. A. J. Visser teKlevers- kerke. Tot lid der commissie belast met het afnemen van het examén voor de hoofdacte is voor de commissie te 's Grave nhage o.a. benoemd de heer W. H. Hasselbach, onderwijzer aan de rijkskweekschool te Middelburg en van de commissie te Amsterdam de heer J. G. Nijk, directeur der rijkskweekschool te Middelburg. Te Winschoten is een moord aanslag gepleegd. Een dertigjarige gescheiden vrouw was gedurende de kermisin gezelschap van een 19jarigen jóngen. Ze kregen twist en de jonge ling wien een revolver afhandig was gemaakt stak in woede de vrouw in den linkerschouder en in den arm en bracht haar een snijwonde toe van 32 cM. De :dader is gearresteerd. De vrouw heeft veel bloed verloren. Haar toestand is zorgelijk. Zaterdagavond reed zekere J.J. op een wagen aan de Leidsche Vaart bij Haarlem. Twee personen, een vader en zijn zoon, V. genaamd, wilden op den wagen klimmen, wat I- hun belette, door met een z.weep te slaan. De jonge V. sprong in drift op de kar en bracht drie messleeken.toe in den hals. J. werd later door een conducteur van de tram gevonden, doodelijk gewond en badende in zijn bloed, aan den weg liggende Hij is naar het Diacor.es- senhuis te Haarlem gebracht. De dader is gevat. Te Tongelre (N.-Br.) hebben twee gebroeders gepoogd hun idioten broer van kant te maken. Nidat ze hem geheel ontkleed hadden, werd de ongelukkige in het water gewor pen. Op de komst van een visscher namen de daders de vlucht, terwijl de drenkeling nog bijtijds op het droge kon gehaaid worden. De justitie zal de zaak nader onderzoeken. Uit de Provinciale vaart bij Delft is het lijk opgevischt van een man uit Vrijenban, die sinds verleden week werd vermist. Men vermoedt, dat de man door de duisternis misleid te water is geraakt. Uit een sloot, ioopende langs het „Ventje" te Zaan dam, is opgehaald het lijk van een vrouw. Zij laat 2 kleine kinderen achter. Te Berkel Enschot is een wachter van de S S. bij een overweg door een trein ovei reden en zoodanig gewond, dat hij kort na het ongeval overleed. Bij de in aanbouw zijnde R. K. Kerk te Kaatsheuvel had een man het ongeluk van den steiger te vallen, waarbij hij ernstige ver wondingen aan het hoofd bekwam. Vrijdagavond werd een export slager te Eepe door een koe in het land aangevallen. Het beest heeft den man vreeselijk toegetakeld en met de horens den buik opengereten. Daarna nam het dier den man op en wierp hem eenige meters verder op den weg, waar hij eenigen tijd bleef liggen, alvoons hulp opdaagde. De toestand van den man is zorgwekkend. Men vreest voor zijn leven. Te Haar lem ontstond in een woning aan de Molensteeg een begin van brand, doordat de vlam in een potje met was sloeg. De jeugdige huisvrouw nam het brandende poije met haar boezelaar beet om het in den gootsteen te werpen. Daasdoor vatten hase kleederen vlam, en bekwam zij zulke hevige brandwonden, dat zij Zater dag aan de gevolgen is overleden. De vrouw was 21 jaar oud en slechts 10 dagen gehuwd. Te Nijeveen had een treurig ongeluk plaats, 't Was feest in het dorp. Zekere B. behoor de tot de feestvierenden. Terwijl hij een café zou binnengaan, kwam hij te strompelen en viel achterover. Een juist passeerende melkwagen reed hem over de borst. De dood trad oogenblikkelijk in. Nader bleek, dat de man te veel aan Bachus geofferd had. Te Voorschoten had een on geluk met doodeiijken afloop plaats. De schuit van een kermisreiziger uit Amsterdam, lag daar aan het einde van de Kerksloot. In een onbewaakt oogenblik is een meisje van zeven jaar in het water gevallen en jammer- lp verdronken. Nabij het station Roozendaal is uit een naar Rotter dam vertrekkenden trein een kindje gevallen van een Russische landver huizersfamilie. De moeder sprong het in haar angst na en werd zeer ernstig inwendig gekneusd. Ook het kindje is verwond. Beiden zijn per brancard naar het gasthuis te Rozen- daal overgebracht. Zondagmiddag is op de rivier de Maas ter hoogte van de Oude Plantage te Rotterdam het 7 jarig zoontje van een schipper overboord gevallen en verdronken. Een half uur later is het lijkje opge vischt. i,- Zondagmorgen, haiftwaalf on geveer, reed de auto van de familie Capelle uit Luik, bij de brug te Kat- wolde te water. De familie, die op een driedaagsch plezierreisje is be staat uit vijf personen. Met den chauffeur mede waren er dus zes in zittenden. Doordat de auto kantelde, werd de positie der slachtoffers, die in 't water en in de modder vielen, zeer hachelijk. Een tweetal voorbij gangers, de heeren Abas en Schrötker, uit Amsterdam, die toevallig ter plaatse waren, snelden onmiddellijk ter hulp. Ze riepen er een man van Katwoude die het dichtsblj woonde, er bij, en met vereende krachten slaagde men er in alles op het droge te halen. Het was een moeilijke redding, want twee van de inzittenden, die onder de auto gekomen waren, kon den slechts met moeite uit de modder worden gehaald. Zij werden btnnenr gebracht bij den heer Kelderman, die met zijn huisgenooten alles in het werk stelde, om de slachtoffers van dit auto-ongeluk zoo goed mogelijk te helpen. Medische hulp werd gehaald en verleend door de dokto ren v. Balen uit Volendam, en Van Thijen, uit Monnikendam. Het was zeer moeilijk de levensgeesten op te wekken, en de toestand van twee der inzittenden was zorgelijk. De Hollandsche vlieger Fokker, die Zaterdagmiddag op het vliegplein van |ohannisthal bij Berlijn met luitenant Schlichttng als passagier was opgestegen, is van een aanzien lijke hoogte gevallen. Luitenant Schlichting bleef op de plaats dood onze landgenoot Fokker werd slechts licht gewond. Vrijdagavond, zoo schrijft de „Nieuwe Gazet", ontstond een ge weldige brand in de schoensmeerfa- briek van dc rue Sair.t-Laurent te Luik, toebehoorende aan den heer Reneaux. De heer Reneaux haalde uit een oven een mengsel van 35 kilo was en terpentijn, toen de wind den kokenden damp, die uit den pot ont snapte, in de richting van de bussen terpemijn joeg, die in de fabriek stonden. Een dezer bussen ontplofte en deelde het vuur mede aan de andere bussen, waardoor een gewel dige brand ontstond. Op het oogen blik der ontploffing waren twee ar beidsters in de fabriek. De kleederen van deze twee ongelukkigen vatten vuur, met het gevolg, dat de beide vrouwen brandwonden bekwamen. Mevrouw Reneaux, die de ongelukki gen ter hulp wilde snellen, bekwam eveneens ernstige brandwonden aan het gelaat en de handen. De heer Reneaux werd insgelp zwaar ge kwetst. De vier slachtoffers werden naar het gasthuis in behandeling bh der twee arbeidste In den nachtj Zondag heeft op df dijk te Rotterdam partij plaats gehad kers en Noorscbl bootwerker kreeg digen messteek in moest naar het zi vervoerd. De dad teerd en het mes Te Port Gid gelaten het slalen gebouwd voor reke terdamsche Lioyjjj 445 voet lang, 55 voet diep, is gebou tersche passagiers Het schip zal gehti licht voorzien word Voor de Londi van onderzoek inza ramp, verklaarde beslist^ dat de „Ti zijn, wanneer hij ij een verrekper haq dan den ijsberg tijd^ om de aanvaring hoeden. Het senaatslid Sn de „Olympic" aan van de „Titanic", die verklaarde, dat tegen den ijsberg slechts 5 niet werde na de botsing klonk1 Een acht voet ho vulde de machinekan deze en zag nog enkele minuten daar ling sloten, waardo daarin waren opges mee met de 13e hoorde later de ketd getuige werd gehoon de „Olympic". Het noemde dit getuigd rijkste. Over de quae tanic" een recoidvaai wil Smith zich eersf uitlaten. De kapitein van werd nog gehoord verklaarde, dat hij he „Californian" ontvang het schip overblijfsel den, niet verder heeft hij nauwkeuriger b afwachten. Hij had o; of de „Olympic" de helpen ten antwoord Ismay de „Olympic' niet te vertoonen aan van de „Titanic". In een groot deel bladen, die nabescho aan de jongste ge. Boedapest, wordt he «socialisten eenparig a De „Neue Freie Prt dat de kiesrechthervo kelp is, maar dat de van Vrijdag een waa tegen de schandelijke pi te maken van de hart menigte om tot die geraken. Het „Fremdenblatt" de dag een nederlaa socialistische partij di meene slaking zondei te hebben af ge kon di, ontsnappen aan het ve king de gelegenheid le ven excessen van al begaan. Justh moet de die hij heeft gespeeld Het „Deutsches Vö de schuld niet aan Het blad verwijt den adel niets voor de poli voeding te hebben conflict te hebben uitg het volk en het leger, zelf in zijn macht te h De „Reichspost" daai de sociaal-democraten misdadige agitatie ee tegen de burgerlijke opgezet, die tot elk staat is." De socialistische „Arb verontschuldigt natuurli en tracht ze te rechtva blad schrijft o.a.„Na van graaf Tisza tot de Kamer, zag het volk heeft te wachten van h< dige regime en maakte van straatmanifestaties.' Het volgende sfu je Brussel afspeelde, 'n den stijl van de ai van wie de Fransche p< hameis levend of doe kreeg. Vrijdagmiddag goedgekleede heeren aa Nord te Brussel een a gelastten den chauffeur n Pe te rijden. Op eenige doel lieten de passagiers der een zijweg in slaan

Vlissingse Courant | 1912 | | pagina 2