Gemengd Nieuws, Ieder liet het uitstekend toebereid diner zeer goed smaken en men roemde als om strijd de heerlijke gerechten van de Hollandsche keuken. Bij het dessert werd het eerst het woord gevoerd door den heer Louis Houtsaeger, particulier secretaris van den heer Andries. Hij zeide het volgende „Vk aarde heer Voorzitter. In afwezigheid van onzen achtba ren kapitein komt mij de eer toe u onze dankbetuigingen toe te richten. Deze afwezigheid is op dit oogenblik destemeer te betreuren, daar ik de noodige welsprekendheid niet bezit om u te bedanken op een manier waardig van een schoone en leervoile reis welke gij ons deze dagen aanbiedt. Diegene onder ons welke de me nigvuldige uitstappen hebben bijge woond, welke de harmonie aan uwe mildheid te danken heeft, zullen het wellicht met mij eens zijn om vast te stellen dat het varen op onze mooie Scheldestroom en het bezoek van het bekoorlijk Walcheren onder de indrukwekkendste en de belangrijk ste mag gesteld worden. Na het be zoek aan de Maas te Namen en te Dinant, te Luik en te Seraing bleef ons de monding der Schelde te be schouwen. Na Duinkerke en Torquai, na Den Haag, Scheveningen en Rotterdam bleef ons de noordgrens van België onbekend. Vandaag en morgen is het ons gegeven deze te bewonderen, en wel nogmaals door de mildheid van onzen geachten voorzitter. Slechts een middel hebben wij ter onzer beschikking om U, heer voorzitter, anders dan met woor den onze erkentelijkheid en onze genegenheid uit te drukken 't is van met de hand in de hand den bloei en den voorspoed der harmonie te bewerken. In naam der werkende leden van de harmonie durf ik u de verzekering geven dat deze avond iedereen het zijne zal brengen om het program ma op onberispelijke wijze uit te voeren. Daarenboven zullen wij het ons ten plicht achten regelmatig de wekelijksche repetitiën bij te wonen om zoodoende de harmonie op zijn huidige kunsthoogte te be houden. Mijnheer en Ik noodig u uit uw glas te ledi gen op de gezondheid van onzen Voorzitter- En bij deze gezondheid laat ik mij toe er eene andere te voegendeze van mevrouw Andries wier belangstelling in hetgeen de harmonie aangaat ons aller wel ge kend is Op de gezondheid van mijnheer en mevrouw Andries. Hierna nam de heer Andries, alge meen voorzitter van het gezelschap, het woord. Hij dankte in de eerste plaats den heer Geelhoed voor de nette ontvangst hun in Vlissingen bereid, alsmede ook den heer Dupe- ron, voor de moeite, die zij zich hadden getroost, om alles zoo wel voor te bereiden. De heer Andries stelde een dronk in op het gemeente bestuur van Vlissingen en op den verderen bloei van de schoone bad plaats. Veel hadden zij in hunne omgeving over Vlissingen hooren spreken, doch zij hadden zich niet kunnen voorstellen, dat de stad en zijne omgeving zoo mooi waren. Met een glas schuimende champagne dronk de voorzitter op het voort durend welzijn van de bevolking van Vlissingen. Alsnu verkreeg de heer Geelhoed het woord. Namens het gemeente bestuur heette hij het gezelschap welkom aan de badplaats van Vlis singen. Waar het gemeentebestuur alles in het werk stelt om de bad plaats zoo bekend mogelijk te maken, stelt zij het op hoogen prijs, wanneer zelfs gezelschappen van de grens van Frankrijk zich opmaken om een bezoek te brengen aan het zeebad Vlissingen. Als herinnering aan uw bezoek aan de badplaats, zeide de heer Geelhoed, overhandig ik u, namens de badcominissie,een zilveren medaille met lint, waarop de datum van uw bezoek, 21 Augustus 1910, met gouden letters gedrukt is. Ik hoop, zeide de heer Geelhoed verder, dat deze herinneringsmedaille een plaatsje aan uwe banier zal verkrijgen en dat u èn van Vlissingen èn van de badplaats de aangenaamste herinneringen zult mogen medene- men. Op beide toespraken volgde telkenmale daverend handgeklap. De heer Henri Hollevoet, vaandrig van het gezelschap, dankte den heer Geelhoed voor deze prachtige her inneringsmedaille. Bij de vele me dailles, die het gezelschap reeds bezat, zou de medaille van Vlissingen voorzeker eene eereplaats bekomen. Hiermede was het officieele gedeelte atgeloopen, en werden de leden van het gezelschap in de gelegenheid gesteld, zich wat aan het strand te verpoozen, om ten 4 ure present te zijn om met de electrische tram naar Middelburg te vertrekken. Dit bezoek geschiedde ook onder leiding van de heeren Geelhoed en Dupéron, en werden de voornaamste straten en gebouwen van Middelburg bezichtigd. Ten 6 uur keerde het ge zelschap weder terug naar het Strand- hotel, waar toen alles in orde werd gebracht voor het te geven avond concert. Des avonds om 8 uur ving het aangekondigde concert aan. Jammer dat de vrij hevige wind een uitvoering op het terras in den weg stond, zoo dat het korps, een zeventig man sterk, in de zaal moest worden opgesteld Dat was voor zeer velen een teleur stelling, want u't den aard der zaak konden de talrijke bezoekers moeilijk een zitplaats vinden en kon het over- talrijke publiek in den omtrek van het hotel niet zoo ruimschoots genie ten als anders. Het program, dat eenige dagen te voren reeds was bekend gemaakt, deed verwachten dat hier muziek zou worden gehoord, die voor velen vreemd zou zijn. Dë mooie en accurate uitvoering van het zestal nummers, het militairistisch karakter van den vorm, waarin die uitvoering plaats had, terwijl men hier toch te doen had met muzikanten, die uit liefhebberij zich tot zoo'n hoogte hebben opgewerkt, een en ander gaf aan het geheel een cachet van dege lijkheid, zoodat het program dan ook in zijn geheel op keurige, artistieke wijze werd uitgevoerd. Nadat de 'onen van het laatste nummer waren weggestorven trad de heer M. Geelhoed op, om namens de Badcommissie en zeker ook namens alle belangstellende Vlissingers, zijn hartelijken dank te betuigen èn voor de moeite, die het korps zich had getroost hierheen te komen èn voor de uitvoering van hel keurig program. Met een welgemeend „tot weerziens" eindigde hij zijne toespraak, die be antwoord werd met het spelen van de volksliederen. Het bezoek van „St. Cécile" uit Furnes laat hier aangename herinne ringen na. De heer L. Dupéron, die, naar wij vernamen, dat bezoek aan Vlissingen heeft bewerkt, kan met voldoening op zijn werk terugzien. Hij en de heer M. Geelhoed hebben zich den gehee- len dag belangloos beschikbaar ge steld orn het den vreemden bezoekers bij hun kort verblijf alhier zoo aan genaam mogelijk te maken zij hebben een krachtigen stoot gegeven aan de breedere bekendmaking met de bad plaats Vlissingen en verdienen daarom den dank van allen, die belangstellen in den bloei en vooruitgang van onze badplaats. Nationale Schietwedstrijd, uitge schreven door de schietvereeniging „Voor Vaderland en Koningin". Stand van den wedstrijd op Zater dag 20 Augustus. A. Korps 150 M., hoogste „Nim rod" van 's Abtskerke 239 punten, 25 treffers, laagste „Prins Hendrik" van Gapinge 145 p. 22 tr. B. Korps 100 M., hoogste „Nimrod'' van 's Abtskerke 275 p. 25 tr., laagste „Prins Hendrik" van Gapinge 203 p. 21 tr. C. Korps 20 M. marga, hoogste „So- rarius" Oostkapelle 262 p. 25 tr., laag ste „Nimrod" van 's Abtskerke 222 p. 25 tr. D. Korps 12 M. cilinder, hoogste „Pro Patria" van Nisse 269 p. 25 tr., laagste „Prins Hendrik" van Gapinge 202 p. 20 tr. E. Personeele Baan, hoogste Tou- burg en A. Braam, van Middelburg beiden 59 p., laagste j. A. Slijpen van Vlissingen 42 p. F. Personeele baan der schietver eeniging van Vlissingen, hoogste A. Sap en J. Crucq beiden 56 p., laagste A. Ie Feber 35 p. G. Eere Baan 150 M., hoogste Tou- burg van Middelburg 53 p., laagste Frieller van Domburg 48 p. H. Eere Baan 20 M. marga, hoogste A. de Blaay van Nisse 60 p. laagste C. J. Goeman van Vrouwepolder 57 p. I. Vrije Baan 150 M. (3 schots), hoogste H.Bouwens van Kruiningen56 p., laagste A. Braam Abtskerke 47 p. K. Vrije Baan 150 M. (3 schots), hoogste Touburg van Middelburg, 34 p.,laagste Bootsgezel vanBreskens 31 p. L. Vrije Baan 100 M„ hoogste D' Frieller van Domburg 36 p., laagste A. Braam van Abtskerke 33 p. M. Vrije Baan marga, hoogste J. Wattel van Oostkapelle 60 p., laagste P. de Visser van Vrouwepolder 56 p. N. Vrije Baan cylinder, hoogste C. Bos van Nisse 60 p., laagste A. Bras ser van Souburg 54 p. Dagmedailles behaald door H. Bou- wens van Kruiningen op 150 M. 56 p., J. Wattel, C. Goeman, E. Vader en C. de Visser van Oostkapelle met marga allen 60 p., zoodat ze moeten loten. C. J. Bos van Nisse op cilinder met 60 p. Stand van den wedstrijd op Zondag 21 Augustus. A. Korps 150 M., hoogste „Bres- ker.s" van Breskens 243 p. 25 tr., laagste „Jan van Glijmes" van Bergen op Zoom 228 p. 24 tr., metKloetinge 220 p. en 25 tr. B. Korps 100 M., hoogste „Utile Dulci" van Bergen op Zoom 279 p. 25 tr., laagste „Groede" van Groede 259 p. 25 tr. C. Korps 20 M., hoogste „Soranus" van Oostkapelle 262 p. 25 tr., laagste „Koos de la Reij" van Wemeldinge 237 p. 25 tr. D. Korps 12 M. cylinder, hoogste „Jan van Glijmes" van Bergen op Zoom 271 p. 25 tr., Laagste „Utile Dulci" van Bergen op Zoom 265 p. 25 tr. E. Personeele Baan, hoogste Tou burg Middelburg, A. Braam 's Heer Abtskerke, A. van Haneghem (no. 1) allen 59 p., laagste J. van Tilburg Bergen op Zoom 54 p. (no. 25). F. Personeele Baan, hoogste A. M. Sap, P. Schenkel (no. 1) beiden teVlis- singen, ieder 56 p., laagste B. van Dierendonck Vlissingen 43 p. 16e schutter. G. Eerebaan 150 M., hoogste J.'A. Cransberg Schoondijke 55 p., laagste J. M. Drijgers 's Heer Abtskerke 50 p. H. Eerebaan 20 M., hoogste A. de Blaay Nisse 60 p., laagste S. de Visser, C. J. Goeman beiden te Vrouwepol der, ieder 57 p. I. Vrije Baan 150 M. (3 schots), hoogste L. Bootsgezel Breskens 35 p., laagste J.* Krijger Kruiningen 33 p., K. Vrije baan 150 M. (5 schots), hoogste L. Bootsgezel Breskens 59 p., laagste P. J. Roozendaal Breskens, J. Bosschaart Oostburg en L. Rok- snoer Bergen op Zoom, allen met 54 p. L. Vrije Baan 100 M. (3 schots), hoogste J. van Tilburg Bergen op Zoom 2 m. 36 p., laagste J. v. d. Hage, Domburg 35 p. M. Vrije baan, marga (5 schots), Hoogste J. Wattel, Oostkapelle 2x60 p., Laagste H. L. Kramer Kloetinge 57 punten. N. Vrije baan, cylinder (5 schots), Hoogste C. J. Bos Nisse 60 p., Laagste M. J. janse Nisse 57 p., Dagmedailles 20 M. baan behaald door S. de Visser Vrouwepolder 59 p. Dagmedailles 150 M. baan L. Bootsgezel Breskens en I. Hamelink Ter Neuzen, ieder met 59 p., zoodat ze moeten loten. Dagmedailles, cylinder 12 M. T. Leeuwenburg Vlissingen 58 p. Voor dezen wedstrijd worden een groot aantal medailles uitgeloofd, welke zijn geëtaleerd in den sigaren winkel van den heer Iz. van Brakel in de St. Jacobsiraat. Behalve deze medailles woiden nog een lltal andere ingewacht. De luxe-prijzen voor de personeele baan hebben wij heden bezichtigd in het café „Admiraal de Ruyter." Wij konden ons daar overtuigen dal de schutters een ruime keuze hebben en onder de voor deze. baan beschik baar gestelde prijzen zijn er ver schillende, welke van groote waar de zijn. De Commissaris der Koningin in Zeeland zal ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin op Woensdag 31 Augustus ontvangen van 3 uur af. Wegens den familie- rouw zal mevrouw Dijckmeester deze receptie niet bijwonen. Door den loodskweekeling der 2e klasse J. Sorgedrager werd heden met gunstig gevolg examen afgelegd voor zeeioods in de vaarwaters van de Ooster- en Weslerscheide. Hedenavond zal een aanvang ge maakt worden onder de benoemde directrice mej. E. C. Ets, met het geven van onderricht aan de jonge dames die zich hebben opgegeven om als volontaire te worden geplaatst aan de Fröbelschool aan de Paul Krugerstraat. Zaterdagavond omstreeks half zeven is brand ontstaan in een hooiberg van den landbouwer J., wonende aan den Boschweg. Het hooi werd met haken uit elkaar getrokken en daar blusschen toch niet helpen zou wer den daartoe geen pogingen aange wend, omdat het vuur vanzelf uit doofde toen het hooi verbrand was. met 3 stuks geschut en zal een paar dagen te Antwerpen verblijven alwaar het feestelijk zal worden ontvangen. Nog is voorbijgevaren de Fransche torpedoboot „Audacieux", komende van Yarmouth en bestemd voor Ant werpen, waar dit schip evenals de „Bougainville" verwacht wordt en feestelijk zal worden ontvangen. Hedenmorgen werd met de Wal- chersche tram een vaars aangevoerd, bestemd voor een slager te dezer stede. Het beest werd in de Bad huisstraat even gebonden aan een boom juist tegenover den winkel van den rijwielhandelaar v. R. De vaars wist zich los te rukken en kwam met zijn kop terecht in de spiegelruit van genoemden winkel, welke ruit geheel verbrijzeld werd. Als aanvulling op het bericht in ons vorig nummer betreffende de kwartjesvinders-truc, vernemen wij nog nader het volgende In den trein, die te 9.34 van Roo zendaal naar Vlissingen vertrekt had plaats genomen een Duitscher „Ober- lehrer" van beroep. Ook stapte een aan den Duitscher onbekend heer? in dezelfde coupé en toen de trein op vertrekken stond nog twee an deren die blijkbaar niets met den eersten heer te maken hebben. Deze twee laatsten begonnen reeds voor Bergen op Zoom bereikt was, te kaarten en na het verlaten van dit station begon ook de derde on bekende mede te spelen. Met hun drieën wisten zij den Duitscher over te halen mede te doen, en ondanks de herhaalde waarschuwingen werd wederom een slachtoffer gemaakt door deze slimme oplichters. Niet minder dan 325 mark wisten zij met hun behendigheid machtig te worden. Te Middelburg stapte het edele drie tal uit, terwijl de Oberlehrer naar hier doorreisde en de politie kennis gaf van zijn wedervaren. Ook de Mid- delburgsche politie werd met het geval in kennis gesteld. Het Duitsche stoomschip „Marie" dat te Middelburg een lading hout heeft gelost, is Zaterdagavond van hier naar Sunderland vertrokken. Door regenten van het St. Joris gasthuis te Delft is aanbesteedde levering en werkvaardige montage der geleidingen en ornamenten voor electrische verlichting der bin- nenafdeeling van 't geneeskundig ge sticht voor krankzinnigen. Raming f4000. Ingekomen waren 16 biljetten. Minste inschrijvers de heeren gebr. Polak alhier voor f 3200. Hedenmorgen is alhier voorbijge varen het Fransch oorlogschip „Bau- gainville", commandant de Gueden. Dit schip dat van Leith komt is met 200 koppen bemand, bewapend Men schrijft ons uit Middelburg De verlichting der Markt, die van gemeentewege op 31 Augustus a.s. za! worden aangebracht, zal evenals met het feest ter eere van de ge boorte van Prinses Juliana in Mei van het vorig jaar, bestaan uit onge veer zesduizend „vetpotjes". Het fraaie plein zal als het weer mede werkt, dan wederom een tooverach- tigen indruK maken. Hedenmorgen had de agent van politie J. j. Haak het ongeluk, toen hij per rijwiel van de korte St. Pieter straat de Gislstraat inreed over een hond te rijden. De agent viel en kreeg een inwendige kneuzing aan het rech terbeen, zopdat hij waarschijnlijk eenige dagen geen dienst zal kun nen doen. Een tiental jaren geleden is meer malen beweerd, dat de Algemeene Nederlandsche Wieirijdersbond de provincie Zeeland stiefmoederlijk be deelde, vooral waar het betreft het plaatsen van wegwijzers. Sinds echter de heer A. W. Berdenis van Berlekom te Middelburg als af- deeiingsconsul is opgetreden, is steeds verbetering in dien toestand geko men en ook nu weer zijn kortgeleden een tweetal wegwijzers geplaatst. Een is geplaatst ten Z.O. van Biezelinge op de spitsing der wegen SchoreBiezelinge en Biezelinge 's Gravenpolder, en de andere op het dorp Kapelle, waar de wegen van Goes, lerseke en Biezelinge samenkomen. Ook Walcheren zal binnenkort we der een wegwijzer rijker zijn en wel op den grintweg Biggekerke—Zoute- lande bij den tol van laatstgenoemde plaats, waar de nieuwe klinkerweg naar Meliskerke aan genoemden grint weg aansluit. In de gemeenteraadsvergadering te Serooskerke, (W). Zaterdagnamiddag gehouden, werd o.m. de gemeentere kening over 1909 vastgesteld. De inkomsten '„bedroegen f 8767,56 lü en de uitgaven f7789,88, een saldo dus van f977,69V2. Verder werd overge legd de gemeentebegrooting over 1910, welke in ontvangst eu uitgaaf bedraagt f 9263,82, waarbij onvo L ziene uitgaven f 117,14' IngekJ.1' was een verzoekschrift, getee| door zeer vele ingezetenen, om gemeentewege een nieuw uuri,J op den toren te doen plaatsen, ju 4 tegen 3 stemmen werd goedaUnJ' op het adres beschikt. 'I Op het platteland van Walchei, doet zich hier en daar de gevreesd" vlekziekte onder de varkens voo Onder de gemeente VrouwepoM,'' vooral heerscht de ziekte erg. ye' krulstaarten zijn reeds gestorven De ingeënte dieren houden 'zu veel beter dan de niet ingeënte. Het nut van het inenten dus niet nader aangetoond te worde,. Men schrijft ons uit Ter Neuzen. Zaterdag werd in den nieuWJ kanaalarm een lijk drijvende gezJ 'twelk bij onderzoek bleek ie zs' dat van den sedert Zondag der vorii week vermisten matroos van het Ned stoomschip „Magdalena" Aum Karl Bekker, oud 25 jaar, wonend, te Krebshagen, Schauwburg, Lipnt Het lijk is naar het lijkenhuis oi de begraafplaats vervoerd en Maan dagmorgen begraven. KERK- EN SCHÓOLNIËÜwT Ger. Kerken. De Gereformeerd! gemeente te Oostkapelle heeft voo, haar nieuw kerkgebouw aangekochi een nieuw kerkorgel, uit de fabriek van den heer J. Vermeulen uit Woerden. Chr. Ger. Gem. Ds. A. Janse, pre. dikant bij de Geref. gemeente te Ter Neuzen, heeft het beroep naar Bar- neveld, zijne vroegere standplaats, aangenomen en bedankt voor Grand Rapics. De heer J. van Rozendaal, vroegti onderwijzer aan de R. K. School alhier, tegenwoordig verbonden aai de leerschool van de Bisschoppelijke kweekschool te Beverwijk, is benoemd tot hoofd van de nieuw opgerichte St. Bavoschool te Haarlem. Het was Zaterdag juist een jas, geleden, dat te Rotterdam drie kinde ren uit één gezin door cholera we den aangetast. Nu in een streek van Italië die vree- selijke ziekte zich plotseling heell genesteld, toont de „Times" in een flink artikel aan, wat behoort te wor den gedaan om de verbreiding van de cholera in korten tijd te beteugeld en ten onder te brengen. Daartoe, wordt de Rotterdamsche epidemie va»! een jaar geleden ten voorbeeld gesteld! 26 Augustus verklaarde burgemeester Zimmerman de stad besmet. En reeds 11 September volgde de verklaring dat de ziekte was geweken, dat voornaamste haven van ons land wi der vrij was van de cholera-bezoeking-. Aan weike doeltreffende maatrege len dit succes te danken was, geel! hat artikel heider weer. Een fonds. In den li Rotterdam gehouden verkoop vanesi faillieten inboedel werden na dei verkoop door den kooper van es brandkast daarin gevonden 13 aa«- deelen, ieder groot f 500, in de Roll terdamsche Scheepshypotheekbaii' De curators in het faillissement zijij van meening, dat die waarde in den boedel moet komen, en hebben t daarom beslag op doen leggen. Di kooper, die van meening is, dat hij kast gekocht heeft zoo dezelve daï stond, dus ook mei hetgeen er in wat maakt er ook aanspraak op.11 heeft de zaak in handen van ad'1'! caten gesteld. Vrijdagmiddag werden dooreet viertal personen bij verschillen» goudsmeden te Leiden gouden en v veren sieraden te koop aangebodf- Ofschoon als heeren gekleed, k# de houding der verkoopers vrij vefl dacht voor, zoodat de politie in ket'i nis werd gesteld met de te koop a® bieding der kostbare voorwerp® Door een der goudsmeden wast waardebepaling in bewaring ge''"1 den een groote gouden medaille,' ker waardebepaling op 22 karaat worden vastgesteld en waaromtrent den loop van Zaterdagvoorm'®1- antwoord zou worden afgehaald.'1; moedelijk had het gezelschap ecW onraad bemerkt, althans de gouds»11; werd niet met nader bezoek vereg Tegen den middag werden Zaterdi door een rechercheur van politie"1 personen op de Breestraat opgei® met zich voerende een koffer, e» bezig waren onderling geld te1 deelen. Bedoelde politiebeambte wis'1! gemerkt zich de hulp van me®", agenten te verschaffen en toen het verdacht gezelschap ingepalmd overgebracht naar het commissi pen hunner wisf echter te on doch werd na wilde jacht al „gespoord in den tuin van Van der Hoeven in de Nie Van daar werd ook de vlu overgebracht naar het politieb He Breestraat, waar het vi voorloopige bewaring werd ge Zij bleken herkomstig uit Haa schenen ook aldaar niet juist te naam en faam bekend te star pe koffer bevatte een aant, bare gouden en zilveren voor en meerdere kostbaarheden, c fraaie antieke zware gouden rr waarop gegraveerd o. a. de n A, Rijnbende, globaal gesct waarde van ruim f 1200 te ve woordigen. Een der heeren b je voorwerpen te hebben ge de overigen waren natuurlijk ge kundig van de herkomst der p Gisteren werd een zeiiwi gehouden op het Alkmaarde |en jacht „de Kromo", sla waardoor 4 personen te w raakten. De heer Meijer zw delijk naar land, evenzoo Zaadnoordijk. Toen deze ech dat de knecht van den heet niet kon zwemmen, keerde h en greep den drenkeling in d De laatste vatte echter d Zaadnoordijk bij de jas en tij mee naar de diepte. Geluk hij kort daarna los en kwam Zaadnoordijk weer boven. Hi echter het bewustzijn en zo ook verdronken zijn, als Meijer zich niet nogmaals te had begeven en hem op den getrokken. Ook de heer Ro nog pogingen tot redding doel die opgeven en eigen leven omgeslagen vaartuig redden. De persoon, die verdron iemand uit Hillegom, gehuwd van vier kinderen. Vrijdagavond werd een v meisje te Dordrecht om eei schap gezonden. Toen he na een uur niet was terug; maakten de ouders zich ong- ging men haar zoeken, met volg dat de vader tegen 8 u lijkje in den spoorvliet bij de straat vond. Het iag met h beenen omlaag voorover in ter, waaruit men afleidt dat d bij het voederen van eenden vliet voorover gevallen en ken is. Terstond werden aangewend om de ievensgee; te wekken en werd de hu roepen van een geneeshe deze kon slechts den dood kind constateeren. Het den 18jarigen jongeling, die Zondag bij het baden te Scli gen is verdronken, is onder wijk aangespoeld. Het lijk verregaanden staat van ont De vader, die zichnawaarst naar Noordwijk had begeve aan de onderkleeding, die deelteiijk aanwezig was, z: herkend. Te Muntendam een tweejarig kindje in een dronken. Een droevig heeft te Ansen (bij Meppe! gehad. Een vrouw eenige we lieden verrichtende achter f liet haar kinderen in de spelen. Kort daarna kwam d buiten loopen en riep om ht volgd door haar tweejari wier jurkje brandde. De verleende onmiddellijk hu deed de kleine van de maar kon niet verhinderen kleine vreeselijke brandwor kwant. Deerlijk gebrand geneeskundige behandeling g Te Nieuweschans viel ee jarig kindje uit den kinderst band, waarmee het kind v gezet, sloeg den kleine om met het gevolg, dat het sp overleden. Te Hoorn kaasknecht door een luik kaaspakhuis van twee hoog De man werd met schedel! gebroken beenen opgenom vreest voor zijn leven. - T 9 Beek viel een landbou een hooizolder hij bekwarr inwendige kwetsuren en vendien een sleutelbeen, wekkenden toestand werd opgenomen. De geneeshet voor zijn leven. Te Scl en landbouwer met éen muieleden bezig een mu viel n' t06n deze onverw: hm'-j zwager waarschu luids, doch de landbouwe een zijner kinderen zi t n vallenden muur begal om zijn kind te rei "uur bedolf beiden. De tan heel hZVü,afr Sewond 1 ziin k veii bedolven onder de ste ie ni.et gedeerd. De one '"IJdels aan de bekoi wondingen overleden. i g knaapje te Lxidt.n;

Vlissingse Courant | 1910 | | pagina 2