1 treft zulien B. en W. hun afwijkend gevoelen hierna motiveeren. In de eerste plaats hebben B. en W. duidelijk willen laten uitkomen, dat niet de gemeente zelve de werk- loozen verzekering ter hand zal ne men, doch steun verleent aan het particulier initiatief. In verband hiermede achten B. en Weth. het wenschelijk eene stichting in het leven te roepen, een lichaam derhalve hetwelk een zelfstandig bestaan zal bezitten. De steur, der gemeente zal dan bestaan in het ver- leenen eener bijdrage aan het fonds, dat echter ook andere inkomsten zal kunnen verwerven. Wanneer nu de vakvereenigingen of andere belanghebbenden hunnerzijds blijk geven van belangstelling in deze zoo gewichtige zaak en'.met inacht neming van hetgeen daaromtrent in de verordening is bepaald, toelating verkrijgen, dan zal het fondsbestuur bijslag kunnen verleenen op de uit- keeringen die deze toegelaten ver- eenigingen in geval van werkloosheid aan hare leden doen. De eigen zorg staat dus voorop, de gemeente treedt door tusschenkomst van 't fonds steunend op. Een tweede belangrijk punt is de gelegenheid tot toetreding niet alleen voor vakver eenigingen, doch ook voor andere v'ereenigingen, die aap de voorwaar den van artikel 9 voldoen. Hieruit blijkt, dat B. en W. niet hebben over genomen het in enkele gemeenten bestaande Noorsche stelsel, waaron der verstaan wordt de conditie dat de vereenigingen ook niet-leden tegen verhoogde contributie tot hare ver zekeringskas moeten toelaten. Deze bepaling heeft de werkloos heid-verzekering eiders in hare ont wikkeling geschaad, terwijl volgens 't ontwerp van B. en W. de niet bij een vakvereeniging aangesloten werklie den gelegenheid hebben zich, speciaal voor werkloosheid-verzekering, te vereenigen en daardoor voor toelating tot het fonds in aanmerking te komen. Vervolgens hebben B. en W. een bepaling voorgesteld, inhoudende dat bij huishoudelijk reglement, door het fondsbestuur vast te stellen, onder goedkeuring van den raad, nadere regelen zullen worden gesteld omtrent de formaliteiten welke in acht ge nomen moeten worden om te wor den toegelaten, omtrent de werkzaam heden van het fondsbestuur en de verplichtingen van de toegelaten ver eenigingen. In verband met den finantieelen steun dien de gemeente zal verlee nen, heeft zij ook recht om controle uit te oetenen. Vandaar dat hierom trent verschillende bepalingen in de verordening zijn opgenomen, met name in artikel 6. Bovendien is nog eene bepaling opgenomen (art. 13) omtrent het maximum-bedrag van den bijslag en van den tijd waarvoor deze zal worden toegekend. Overigens wordt het bestuur van het fonds vrijgelaten om in dezen te handelen. Het komt B. en W. voor dat de overige artikelen der- concept-veror dening geene toelichting vereischen. Burg. en Weth. stellen derhalve voor de volgende verordening vast te stellen Artikel 1. In de gemeente Vlissingen wordt opgericht een gemeentelijk fonds hetwelk bestemd is ter be vordering van de varzekering tegen de geldelijke gevolgen van werk loosheid. Ten behoeve van de stich ting van dit fonds wordt door de gemeente een grondkapitaal verstrekt van f 100. Art. 2. De inkomsten van boven genoemd fonds bestaan uita. de subsidie die jaarlijks op de gemeente- begrooting ten behoeve van het fonds zal worden uitgetrokkenb. uit an dere subsidies, uit schenkingen, ma kingen of giften uit gekweekte rente. Art. 3. De kosten der administratie van bovengenoemd fonds worden door de gemeente gedragen. Art. 4. Het bestuur van het fonds bestaat uit 5 leden, waarvan éen het voorzitterschap bekleedt. De voor zitter wordt door den raad uit zijn midden benoemd. De andere leden worden door den raad benoemd uit eene voordracht van Burg. en Weth, die daartoe een aanbeveling ontvangen van het be stuur van het fonds. Van de vijf le den moeten twee bestuursleden zijn van tot het fonds toegelaten ver eenigingen. Zoolang nog geen ver eenigingen zijn toegelaten, bestaat het bestuur uit drie leden. Voor de eerste maal wordt de voordracht van alle leden door Burg. en Weth. op gemaakt. Volgens een daarvan door het bestuur voor de eerste maal bij loting op te maken rooster, treedt jaarlijks éen lid van het bestuur af. De aftredenden zijn terstond herbe noembaar. Art. 5. Het bestuur wordt bijge staan door een secretaris, die door Burg. en Weth. wordt benoemd op eene aanbeveling van het bestuur van het fonds. Zijn bezoldiging wordt door Burg. en Weth. vastgv'steld, ge hoord het bestuur van het fonds. De bezoldiging wordt gerekend tot de administratiekosten bedoeld in art. 3. Art. 6. Het boekjaar loopt van 1 Mei tot 30 April. Voor 1 Juni van elk jaar brengt het bestuur aan den raad verslag uit omtrent den toestand van het fonds, met een overzicht der ontvangsten en uitgaven en van de verrichtingen in het afgeioopen boekjaar. Het bestuur is verplicht aan Burg. en Weth. inlichtingen en inzage te verschaffen omtrent alles wat het geldelijk beheer van het fonds raakt. Art. 7. Het fonds kan bij besluit van den gemeenteraad worden opge heven. In dat geval geschiedt de vereffening door het bestuur. Een eventueel batig saldo wordt aan de gemeente uitgekeerd. Art. 8. Het fonds tracht zijn doel te bereiken door het geven van een bijslag op de uitkeeringen die de tot het fonds toegelaten vereenigin gen ingeval van werkloosheid aan hare leden doen. Art. 9. Voor de toelating tot het fonds van eene vereeniging wordt vereischt: a. dat zij voor zoover zij niet uitsluitend verzekering tegen de geldelijke gevolgen van onvrij willige werkloosheid harer leden ten doel heeft eene afzonderlijke kas voor dat doel bezitte, tot welke alle leden der vereeniging verplicht zijn bij te dragenb. dat in het regle ment der vereeniging duidelijk zij aangegeven in welke gevallen uit- keering bij werkloosheid zal plaats hebben en uitdrukkelijk bepaald zij, dat geene uitkeering zal worden verleend indien de werkloosheid het gevolg is van ziekte, ouderdom, in validiteit, wevkstaking of uitsluiting of onwil om de- hem door zijn werkgever opgedragen werkzaamhe den binnen de grenzen van zijn be roep te verrichtenc. dat het toe zicht op het bestaan, de oorzaak en den duur der werkloosheid naar het oordeel van het fondsbestuur vol doende verzekerd zij d. dat zij rechtspersoonlijkheid bezitte en zich verbinde om hare statuten, reglemen ten, jaarverslagen en rekeningen der werkloozenkas bij het fondsbestuur in le zenden. Art. 10. Vereenigingen, die af- deelingen hebben, welke geen rechtspersoonlijkheid bezitten, kunnen voor hare afdeelingen toelating be komen mits deze ter beoordeeling van het fondsbestuur aan de voor vereenigingen overigens gestelde vereischten voldoen. Art. 11. De toelating van vereeni gingen die ophouden aan de voor waarden voor toelating te voldoen, wordt door het Fondsbestuur inge trokken. Hetzelfde geschiedt indien eene vereeniging aan het Fondsbe stuur onjuiste opgaven doet. Art. 12. De besturen van de tot het Fonds toegelaten vereenigingen zijn verplicht de door het bestuur van het Fonds voor te schrijven re gisters aan te leggen en geregeld bij te houden. Zij zijn eveneens ver plicht aan de Leden en den secre taris van het bestuur van het Fonds desgevorderd inzage te verleenen van alle boeken, registers en beschei den, voor zoover die betrekking heb- hebben op de verzekering tegen werk loosheid. Art. 13. Het Fondsbestuur stelt in verband met de beschikbare middelen het bedrag van den bijslag vasl. Deze mag niet meer bedragen dan de uitkeering die een werkloos lid van eene tot het Fonds toegelaten vereeniging ontvangt uit hare werk loozenkas en in geen geval meer dan f 0.50 per dag. De bijslag wordt ge geven voor hoogstens 60 werkdagen per jaar. Art. 14. De leden van toegelaten Vereenigingen moeten ten minste éen jaar in de gemeente Vlissingen wonen en bij het intreden van werkloos heid gedurend tenminste de daaraan voorafgaande zes maanden geregeld hunne bijdrage aan de Vereeniging hebben voldaan om voor bijslag in aanmerking te komen. Art. 15. Bij huishoudelijk reglement door het Fondsbestuur vast te stellen onder goedkeuring van den gemeente raad, worden nadere regelen ge steld omtrent de formaliteiten welke door eene Vereeniging zuilen moe ten worden in acht genomen om tot het Fonds te worden toegelaten de werkzaamheden van het bestuur van het Fonds; de belegging van de geldende verplichtingen van de toegelaten vereenigingen. Art 16. De gemeenteraad is ten allen tijde bevoegd deze verordening te wijzigen en aan te vullen. Met de nachtboot „Prinses Juliana" kwam hier hedenmorgen aan Prin ses Louis van Battenberg, die met den aansluitenaen mailtrein haar reis naar Mainz voortzette. Gedurende de kermis zullen in het Concertgebouw van den heer Burgers specialiteiten-voorstell in gen worden gegeven door een gezelschap, onder directie van den heer William Koster, artisten-agent te Rotterdam. De heer Koster heeft zich verzekerd van de medewerking van verschillende uitstekende artisten. Zoo noemen wij den heer Cherard, de beroemdste kanonnen- en kogeikoning met zijn komischen dienaarOtino's Ameri- kaansche acrobatische komische pan tomime het trio Suppé, bazuin-piston en xylophoon virtuosenIsabella Kaart, Hollandsche voordracht-sou brette Elsa Gladenbeek, trapéze- werkster. Het orkest staat onder leiding van den heer Blaser, kapelmeester van het „Casino" te Rotterdam. In de schouwburgzaal van den heer Bulling op de Groote Markt zullen weder voorstellingen worden gegeven door de gunstig bekende nieuwe Ne- derlandsche tooneelvereeniging uit Amsterdam, onder directie van den heer B. Delmonte. De openingsvoorstelling is bepaald op Zondag 17 Juli. Dan wordt opge voerd het beroemde tooneelspel in 4 bedrijven „De onbekende Vrouw" van A. Bisson. Maandag zullen de liefhebbers van lachen hun hart kunnen ophalen aan het groot militair kluchtspel „Eer. dag soldaat". Den volgenden dag, Dinsdag 19 Juli, wordt gegeven „Nick Carter", de ko ning der detectiven, groot sensatie drama in 7 tafereelen, een stuk dat meer dan 90 maal te AmsDrdam is opgevoerd. De hoofdrollen worden vervuld door de dames mevr. Math. Kiehl, mevr. A. Beukers, mej. M. Meijers, mej. Nieuwstraten en mej. E. Wertheiin en door de heeren B. Delmonte, H. Klui zenaar, J. de Windt, J. Joha, H. Grijn- ders, Chr. van Biene, A Gerlach, A. de Blauw, C. N.agtegaai en B. Groo- tendorst. De kermis zal dit jaar ook weer worden bezocht door een stoom- caroussel en wel van den heer A. Benner uit Roermond, die reeds hier gearriveerd is met zijn caroussel en twee woonwagens, welke laatste zijn geplaatst op de Gedempte Pottekade tegenover de Gravenstraat. Het Fransche viermastschip „An toinette", van Zeebrugge naar Shields is hedenmiddag op de reede ten anker gekomen als bijlegger wegens slecht weer. nummer Prins Hendrik juist op het terrein verscheen, werd de le, de 2e en de 3e prijs toegekend aan den heer Ph. J. van Dixhoorn te Axel en eervolle vermeldingen aan den heer Ph. J. van Dixhoorn voornoemd en aan den heer P. Dekker Fz. te Axel. De torpedoboot „G 6" vertrok he denmorgen, in vereeniging met de gisteravond aangekomen torpedoboot „G 5", welke eveneens ligplaats had genomen in de Houtkade, naar Helle- voetsluis. Geslaagd voor derden stuurman groote stoomvaart de heer H. van Grieken, leerling van de„DeRuyter- school" alhier. Voor het voorloopig diploma voor machinist zijn geslaagd de heeren J.Sloovers en C. P. Elsman, eveneens leerlingen der „De Ruyterschool". Heden werd onder militair geleide de bij het algemeen depot van dis cipline gedetacheerde soldaat J. A. T. de O. naar de gevangenis in den Haag overgebracht, om voor den krijgsraad terecht te staan wegens zich te verzetten tegen de politie. De heer W. Roelse te Middelburg is benoemd tot buitengewoon opzich ter van den Rijkswaterstaat, ter stand plaats Hommerts (Friesland). Gisterenmorgen werden te 's Gra- venhage op het concours-hippique, tijdens het defiteeren van de prijs- winners, de heeren Ph. J. van Dix hoorn, F. C. Zonnevijlle en F. Dekker Pz., allen van Axel, op de tribune genoodigd en aan Z. K. H. Prins Hendrik voorgesteld, die ze ieder afzonderlijk toesprak. In het nummer koudbloedhengsten van Belgisch of Belgisch gekruist ras, werd de le prijs toegekend aan de hengstenvereer.iging „De Toe komst" te Axel, voorts eene eervolle vermelding aan genoemde vereeniging en aan de vereeniging „Eigen Hulp" te Axel. In het volgende nummer, wedstrijd voor koudbloedpaarden, van Belgisch of Belgisch gekruist ras, toebehoo- rende aan Nederlanders, bij welk Ingenieurs en Architecten uan gemeentewerken. Na afloop van het gisterenavond door h'.-t muziekgezelschap „Ons Genoegen" op den boulevard Ever- sen gegeven concert, voerde dit ge- gezelschap nog enkele nummers uit op het terras van het Strandhotel van den heer Schroder, zulks naar aanleiding van een verzoek van de in genieurs en architecten van gemeen tewerken. Na afloop ontvingen de muzikanten daarvoor een vergoeding. Den tweeden dag van de samen komst van bovengenoemde gemeente ambtenaren ving hedenmorgen te negen uur aan in het Schuttershof te Middelburg, waar allereerst de ge restaureerde schutterskamer werd be wonderd. Te half tien had in de raadzaal op het stadhuis de officieele ontvangst plaats, waarbij de burgemeester de gasten toesprak. Spreker zeide, dat het hem zeer aangenaam was de heeren eenige oogenblikken te kunnen ontvangen. Met veel genoegen heeft het gemeentebestuur vernomen dat ditmaal Vlissingen en Middelburg als plaatsen van samenkomst waren aan gewezen. Voor Zeeland beteekent een dergelijke bijeenkomst altijd meer dan voor plaatsen in het centrum van het landwant Zeeland wordt altijd als geïsoleerd beschouwd. Voor buitenlanders is het een der meest bezochte gedeelten van Nederland, maar de Hollanders beschouwen het veelal als onbereikbaar. Spr. hoopt dat dit bezoek aanleiding zal geven tot meerdere bezoeken. Spr. weet echter wel dat de hoofdzaak dezer samenkomsten is het bespreken van de belangen der vak- genooten. De architecten zijn belast met het uitvoeren van de besluiten der gemeentebesturen, dit werk is niet altijd makkelijk en dat weten de gemeentebesturen ook wel. Spr. begrijpt het nut dezer bijeen komsten, waar opgedane ervaringen besproken kunnen worden, en hoopt dat deze jaarvergadering veel nut zai brengen aan de architecten zelf en ook aan de gemeenten, waar zij werk zaam zijn. Ook hoopt spr. dat dit uitstapje goede propaganda voor Zeeland moge zijn en dat de heeren door de genoten rust weder krachten zullen verzameld hebben om bij thuiskomst met frisschen moed aan het werk te gaan. Hierop werd. de eerewijn aange boden en dankte de heer Etteger uit Zutphen voor de ontvangst. Het heeft den leden zéér getroffen, dat zij zoo wel te Vlissingen als Middelburg zoo vriendelijk door het gemeentebestuur zijn ontvangen. Spr. eindigde met te drinken op het welzijn van Middel burg. Hierna werden achtereenvolgens bezoeken gebracht aan de oudheid kundige verzameling op het raadhuis, de Abdijgebouwen, terwijl verder eene wandeling door de stad werd ge maakt ter bezichtiging van de vele fraaie en oude gebouwen, die men hier aantreft. Onnoodig haast te zeg gen, dat al deze zaken de aandacht dezer deskundigen trokken. Te 12.15 vertrok het gezelschap per rijtuig naar Domburg, waar in het badhotel de lunch gebruikt werd, en deze badplaats werd bezichtigd. Te half vier werd naar Middelburg teruggereden, waar de samenkomst ontbonden werd en velen per trein van 5 uur naar hunne woonplaatsen vertrokken. KERK- EN SCMOOLHIEÜWS. Ned. Herv. Kerk. Drietal te 's Hee- renhoek de heeren A. de Jong, B. ten Kate en D. van der Most van Spijk, allen candidaat, resp. te Tilburg, Slie- drecht en Haarlem. Bedankt voor het beroep te Retran- chement door ds. H. Brink te Ruiner- wold. Gisteravond deed dr.G.Oorthuys, van Leiden, die Zondagavond jl. door zijn vader, ds. G. B. Oorthuys, van Rotterdam, bevestigd was geworden, zijne intrede in de Nieuwe Kerk als predikant der Ned. Herv. Kerk te Amsterdam. Dr. Oorthuysen sprak naar aanlei ding van 2 Corinthe 3 vers 6. De zeer groote schare, die de Nieuwe Kerk vulde, zong aan het einde der gods dienstoefening den nieuwen leeraar Psalm 134 vers 3 toe. Te Enschedé werd gisteren de 55ste vergadering gehouden van Twentsche onderwijzers. Ongeve; 300 onderwijzers(essen) waren opg;. komen. Met groote belangstelling wer,; de lezing gevolgd, op deze vergade' ring gehouden door den heer W. van de Volkere alhier, die sprak ovt draadlooze telegrafie. Inbrekers, plaatsen in Twente Omtrent het spoorwegongeluk bi Aken verneemt de „Limb. Koeriet' het volgendeEen personentrein komende uit de richting Blijberg, j in volle vaart geloopen tusschei. de Haupthahnhof en de Templerbeni op een ledigen trein, die aan hei rangeeren was. De botsing was hevig de schok geweldig. Niet minder dat twintig personen werden gewond 12 hunner zijn overgebracht naar hei, Mariahilfshospitaal, terwijl 8 gewon, den ter verpleging naar het Louise- hospitaal zijn getransporteerd. Van deze twintig zijn er zes zeei ernstig gekwetst. Hoe het ongeluk is gebeurd is nog niet met zekerheid Ie zeggen.Politie en spoorwegautoriteit onmiddellijk ter plaatse stelden eet onderzoekin. De materieele schade is groot. Nader verneemt het blad, dat hei ongeluk gebeurd is met den eersten arbeiderstrein, die te Maastricht des morgens vertrekt naar Aken, circa 5 uur. De arbeiders stappen allen aan het station Templerbend uil waarna de trein wordt gerangeerd, Gelukkig dus, dat de arbeiders reeds den trein hadden verlaten, anders zouden wellicht meerdere personen gekwetst of gedood zijn geworden, De treinenloop op het traject Aken- Maastricht ondervond veel vertraging, De trein, die ten 7.19 uur uit Aken moet arriveeren, liep pas ten 9.30 uur het station binnen. En de trein die te Maastricht ten 11.30 uur wordt verwacht was des middags nog niet aangekomen. De Heikesmannen. Men meldt uit Ginniken dd. 4 Juli aan de ,,'s Hert. Ct." Den laatsten nacht is een gedeelte onzer gemeenle in opschudding gebracht door een bende Heikesmannen, waaronder de beruchte gebroeders H., uit Rukfen, Zij gingen de veldwachters, en den nachtwaker te lijf en wierpen hen met steenen, waarbij de veldwachter Bovenmars aan het hoofd verwond werd. Een veldwachter als ook een nachtwaker losten daarop eenigt schoten, doch de bende bleef op dringen zoodat de politie moest wijken. Inmiddels was er getelephoneerd om hulp naar de marechaussee te Breda en weldra verschenen vier marechaus-, sees, die de belhamels gevangen namen in de woning van hun broe der aan de Molenstraat. Geboeid werden zij naar het arrestantenlokaal overgebracht, hetgeen echter niet hevig verzet gepaard ging. Gisteren is een wielrijderstocht gehouden van Amsterdam naar Maas tricht (afstand 286) De deelnemers vertrokken des morgens 6 uur van het Rembrandtplein te Amsterdam, De eerstaankornende van de 28 deel nemers was de heer G. H.France uit Hilversum, die gistermiddag even half zes in de Limburgsche hoofdstad aan kwam, dus in minder dan 12 uur de 286 K.M. heeft getrapt of gemid deld ongeveer 24 K.M. per uur. E e n o p 1 i c h t e r. Te Hengelo (O.) zijn een groot aantal personen de dupe geworden van een sluwe oplichterij. Een persoon in de kleeding van een lid van het Leger des Heils vroeg bijdragen en gaf daarvoor uit een kwitantieboekje, onderteekend met den naam van een officier van het Heilsleger, kwitanties af. Achteraf is gebleken, dat men met een oplichter te doen had. De militaire luchtschepen in Duitschland beleven donkere dagen. De M. III, die onder commando van majoor Gross voer, is, volgens de „Franfurter Zeitung," geheel buiten dienst gesteld. De M. Ill was uit Tegel vertrekken naar Gotha, maar werd door den al te krachtigen wind ge drongen te landen bij Riesa. Hoewel de berichten niet eensluidend zijn, staat het vrijwel zeker, dat het lucht schip veel gas verloren had. Het werd gedemonteerd en per spoor naar Tegel teruggezonden. Volgens de „Berliner Lokalanzei- ger" bleek de Parseval V, die zich sedert eenigen tijd te Breslau bevindt, na een manoeuvre van twee-en-een- half uur ook een niet onbelangrijke' hoeveelheid gas verloren te hebben. Daarom werd ook dit luchtschip ge demonteerd. En ten slotte besloot de Parseval VI, die van Bitterveld naar Dresden zou gaan, om daar door den koning van Saksen ontvangen te wor den, niet het oog op het slechte weer maar liever thuis te blijven. ;t "durende meer dan door een of meer in geslagen. Door hej ruiten of het opsch weten de dieven zie gang te verschaffen of winkel, alwaar maken van den inh' pit is reeds gebe Wierdeden, Borne, en Friezenveen. Nie' dubbele waakzaaml chaussée en er zelfs den gespeurd won daders geen spoor tf moedelijk zijn ze des nachts in meer ingebroken wordt, De heer Janser noote mej. Schuyt, dachten gisteren hui lijksfeest. Het feit zou niet vt zijn, ware het niet vierde vrouw en haar vierden man hf Een schrikkel de bevolking der België in opschuddii het Zondag kermis jonge schildersgast te diep in het glas dat men hem op ve sen drank geweige: naar huis te gaan, herberg binnen. Daar lastig viel, zette d holpen door ziju sch aan de deur. Daarover woedei schilder den herber| lijken dolksteek in zijn schoonvader w het schouderblad, w doordoord is. Verse kers die toesprong' door den woesten k en gekwetst. De t verkeeren in levens; darmen hebben den gehouden. ln Duitschland dagen een aantal pleegd tengevolge speculatiën op de Lq Zaterdag heeft een Bf die een som van f J Londensche makelaa en dat niet kon, opj eerst zijn vrouw, met en daarna zichzelven Vrijdag pleegde een zelfmoord wegens v Londensche beurs e van justitie te Altona keiaar, die terechtsto drog bij speculaties zeiven doodgeschott bladen wordt, naar die treurige voorvallen tegen het speculeer* densche beurs, waar bestaat voor groote De „Matin" me door verschillende mff te Parijs geheime ori gen om zoo spoed mobilisatiebevel voor ambten gereed te mak spoorwegpersoneel ni nemen aan herhaling: de gevolgtrekking vo deze maatregel getrol het oog op een moge staking. In dat geval spoorwegbeambten on moeten komen en ine bij de spoorwegcomp bilisatieorder zou nor van deze week geree' Bij ons in Euro nog maar niet kon niet blijven. Tegenc dagen, die wij gehad er alweer minstens e regen en guur wee klaagt men over de k- de bergen van het t land en vanSavoyeis gevallen tot op 140< en in de dagen rege dend. Het onvermijde een en ander is, dl voortdurend stijgen hinder heeft van over de lager gelegen stre Rijn bij Keulen bui getreden en ook in de waterstand onrustt de stroom zoo sterk, vaart op laatstgenoen worden gestaakt. In entegen, langs de geh kust, heeft men te lijc gewone hitte en de b voornaamste steden New-York geven elke van menschen, die zijn bezweken. Totrl zomertotdusverre reed: levens door deze oc gegaan. Na zeer bewoge jl

Vlissingse Courant | 1910 | | pagina 2