een lust der oogen, niet het minst voor de huisvrouw zelve. De aan- schaffingskosten van apparaat en glazen wegen niet op tegen het veel zijdig voordeel en het genot, dat men er van heeft. Die kosten zijn trouwens beduidend minder dan vroeger en over enkele jaren verdeeld ieder jaar koope men eenige glazen bij worden ze niet gevoeld. Viissingen., 5 Juli. Van Z. K. H. Prins Hendrik is een zilveren medaille ontvangen voor de in de volgende maand alhier te houden huisvlijttentoonstelling. Het programma van het morgen avond te geven concert door de harmonie „Ons Genoegen", directeur de heer Albert Bailleux, luidt als volgt: „Salut au 2eme Regiment", marsch G. F. de Pauw; „La Croix de Jeru salem", ouverture, M. Bléger; „Estu- diantina", valse, arr. par Wittman „Le Caliph de Bagdad", (Fantaisie sur I' opera) Boieldieu „Ouverture de Concert", L. Langlois; Fantaisie sur „Les Dragons de Villars", Mail- lard „La Gazelle" polka pour cornet piston, E. Mullot; Fantaisie sur „Martha" de Flotow, arr. par E.Pontet; „Mieke enjanneke",marsch, E.Siroux. De kolonel deWildt, commandant van het 3e regiment infanterie, ver gezeld van den kap itein B. Reijntjes van Veerssen, arriveerde hier heden morgen voor eene inspectie over het 4e bataljon, welke op de kazerne pleinen plaats had. Het tegenwoordige wachtlokaal van de electrische tram in de Verlengde Aagje Dekenstraat, zal vervallen, daar dit bij het kantoor getrokken wordt. Aan de overzijde zal nu een nieuw wachtlokaal worden gebouwd. Bij het overgangsexamen aan de veeartsenijschool te Utrecht is be vorderd van de 1ste tot de 2de klasse met no. 3 van de 24, onze stadge noot de heer J. J. Meier. Hedenmorgen is in het kanaal door Walcheren tusschen Abeele en Mid delburg opgevischt het lijk van het 22jarig meisje S. L. alhier, dat sedert Woensdag werd vermist. Het lijk werd per brancard naar hier overgebracht. De opbrengst der inzameling aan boord van het stoomschip „Oranje Nassau", bij gelegenheid van den automobilistentocht is door den bur gemeester van Middelburg aldus ver deeld dat ten goede zal komen aan de armen van alle gezindten te Mid delburg f 100, Viissingen f75, Veere f 25 en Domburg f 16. Men schrijft ons uit Middelburg Tot lid van de Kamer van Koop handel en Fabrieken alhier werd heden gekozen de heer C. A. Schulte met 43 van de 51 uitgebrachte stemmen. Betreffende de hier gepleegde inbraak vernemen wij nader, dat zooals uit het politieonderzoek is gebleken, de daders een raam hebben opengeschoven, waardoor het ge lukte bij de winkellade te komen. De inhoud dezer lade, pltn. f 4 werd medegenomen, terwijl de lade zelf ©p den stoep der woning werd ach tergelaten. Sedert Zaterdagmiddag 12 uur wordt uil de echtelijke woning aan de Lambrechtstraat alhier vermist de 36 jarige metselaar P. K. Het signalement van den vermiste luidt als volgt: 1,70 lang, mager bleek gezicht, rossige knevel, ge kleed in donker grijs costuum, jockey pet en hooge rijgschoenen. Door de politie alhier is pro ces-verbaal opgemaakt tegen een voerman, die ondanks herhaalde waarschuwingen, toch door een troep soldaten heenreed. De levering van aardappelen voor de soldatenmenage te Middelburg gedurende het tijdvak van 16 Juli tot en met 31 October 1910, is toegewezen aan A. van Sorge tegen den prijs van f 1.86 per H.L. Bij Kon. besluit is krachtens de burgerlijke-pensioenwet een pensioen verleend van f 452 aan H. M. Kes- teloo, laatst brievengaarder te Dom burg. KERK- EN SCHOOLNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Bedankt voor het beroep le Meliskerke door ds. S. O. Los te Nieuweroord (Dr.) De commissie aan welke wordt opgedragen het examineeren van hen, die een akte van bekwaamheid wenschen te verkrijgen tot het geven van middelbaar of lager onderwijs in de gymnastiek, zal voor het jaar 1910 zitting houden te Utrecht. In deze commissie is o. a. tot lid be noemd de heer W. de Graaf, leeraar aan de R. H. B. school te Middelburg. Rechtzaken. De rechtbank te Middelburg heeft heden veroordeeld wegens: wederspannigheidL. J., 60 jaar, koopman en L. J., 16 jaar, werkman, beiden te Meliskerke de eerste tot 1 maand gevangenisstraf de tweede tot 1 maand tuchtschool mishandeling van een ambtenaar M. L. huisvrouw van L. J., te Melis kerke tot tien dagen gevangenisstraf mishandelingIA. K., 19 jaar, werk man te Ter Neuzen tot eene week gevangenisstraf en J. M., 32 jaar, schip persknecht te Ierseke tot f20 boete subs. 20 dagen hechtenis en C. v. E., 27 jaar, schipper te Ter Neuzen en W. v. 8., 21 jaar, visscher, te Arne- muiden, beiden tot f5 boete subs. 5 dagen hechtenis vernieling: L. J. de P., 20 jaar, zee mannen H. L. v. d. W., 18 jaar, zil verpoetser te Viissingen, ieder f 10 boete sub. 10 dagen hechtenis en A. de M., 31 jaar, werkman te Graauw f5 boete subs. 5 dagen hechtenis; straatschenderijA. M. C. H., 21 jaar, zonder beroep te Hulst tot f5 boete subs. 3 dagen hechtenis beleediging van een ambtenaarC. de J., 42 jaar, klerk der posterijen te Hulst f5 boete subs.ödagen heehtenis; mishandeling van een dier L. de R., 41 jaar, koopman te Refranchement tot een week gevangenisstraf overtreding der hondenbelasting A. W. K., 58 jaar, werkman te Viis singen f5 boete ten behoeve der ge meente Viissingen, subs. 1 dag hech tenis overtreding rijksbelastingenS. de L., 20 jaar, werkman te Stekene f 25 boete subs. 25 dagen hechtenis en 2 maal f 10 boete subs. 2 maai 2 dagen hechtenis P. C. van H.. 29 jaar, tapper te St. Jansteen f 25 boete subs. 15 dagen hechtenis M. v. d. A., schip per te Gent f 10 boete subs. 10 dagen hechtenis en P. D., 40 jaar koopman te Gent en A. J. L., 26 jaar, schipper te Ter Neuzen, beiden tot f5 boete sub. 5 dagen hechtenis vrijgesprokenJ. J. H., 33 jaar en G. P. A. J., 27 jaar, graankooplieden te Hulst, beklaagd van beleediging van een ambtenaar. De rechtbank te Middelburg heeft heden staande de zitting 4 personen, allen beklaagd van het zonder middel van bestaan rondzwerven in het land van Hulst, vrijgesproken van het hun ten laste gelegde. De officier had tegen ieder van hen geëischt een hechtenis van 12 dagen en de opzending naar een rijkswerkinrichting voor den tijd van 2 jaar en 9 maanden. Wegens bedelarij werd j. F. W., 50 jaar, werkman, geboren en wo nende te St. Jansteen veroordeeld tot 2 dagen hechtenis en opzending naar eene rijkswerkinrichting voor den tijd van 2 jaar en 9 maanden. Bij beschikking der rechtbank te Middelburg is rechtsingang ver leendlo. in de zaak tegen Ch. j. B„ 32 jaren, veldarbeider wonende te Kats, beklaagd van diefstal 2o. in de zaak tegen M. J. A., 60 jaren, huisvrouw van F. J. M., wonende te Goes, thans gedetineerd te Middel burg, beklaagd van oplichting. Omtrent den kassier T. te Tiel, bericht men dat een bevel tot aan houding is uitgegeven. Een en ander schijnt in verband te staan met het directeurschap van den voortvluchtige van een oud begrafenisfonds, waarvan de gelden, tot een bedrag van circa f 3500 bij hem waren gedeponeerd. Ook moeten effecten ontbreken, terwijl het passief ongeveer zal bedragen f 130.000, het actief raamt men op circa f 5000, bestaande uit een kas saldo ad. ongeveer f45, een paar kleine aandeeltjes, een paar hypot heken, eenige boekvorderingen en een aandeel in onroerende familiegoederen. Het bedrag dat de voortvluchtige onder zich heeft zal f 1000 niet veel overschrijden. Men vreest dat door dit faillisement enkele neringdoenden tevens in moeilijkheden zullen komen. In de Wagenstraat te 's Gra- venhage werden in den nacht van Zaterdag op Zondag twee mannen aangesproken door twee vrouwen van verdachte zeden en gingen met haar naar een huis in het Jagerstraatje. Daar werd een der mannen van zijn horloge beroofd. De beroofde deed aangifte bij de politie, die het horloge in beslag nam en een der vrouwen meenam naar het commissariaat aan de Nieuwe Haven. Zij is naar het huis van bewaring overgebracht, als verdacht zich aan den diefstal van het horloge te hebben schuldig gemaakt. Bij het hevig onweder, dat in den nacht van Zaterdag op Zondag j. 1. boven Scheveuingen woedde en dat eene opeenvolging was van blik semschichten en ratelslagen, werd aan den Duinweg een van de in 't gras land aldaar* weidende paarden van den stalhouder W. door den bliksem getroffen en gedood; het was geheel verkoold. De bliksem is ook geslagen in een telefoonpaal. Gisteravond stond te 'sGravenha- ge op den hoek van de Veenestraat een 14jarige jongen met kameraadjes te spelen en week, zooals jongens meer uit baldadigheid doen, eerst op het laatste oogenblijk uit voor een aan komende taxi-auto. De jongen week echter uit in verkeerde richting en werd door de auto overreden, met het noodlottig gevolg, dat hij in be- denkelijken toestand naar het ge meenteziekenhuis werd vervoerd. De vorige week gleed een werkman te Hoorn bij het vervoeren van een betonijzeren regenbak van den wagen af, waardoor hij. tusschen bak en wiel bekneld geraakte. Tengevolge van de bekomen verwondingen is hij gisteren overleden, Te Maastricht is gis termorgen even buiten de Tongersche poort door de stoomtram een jongen van 5 jaar overreden. Het kind was terstond dood. Al spelende is een 3jarig kindje te Melissant (Z.-H.) nabij de ouderlijke woning in een diepe sloot geraakt en levenloos daaruit opgehaald. Zondag speelde een jongen te Breda met zijn vriendjes „bok sta vast". Hij nam zijn sprong te groot, kwam met het hoofd tegen een muur, waardoor een hersenschud ding ontstond. Gisteren is hij aan de gevolgen overleden. Het lijk van den kapitein van de sleepboot „Ener gie" die Zaterdag te Rotterdam bij het overvaren van zijn boot door de Telegraaf 1" verdronk, is Zondag morgen nabij het Maasstation opge vischt. Een 8jarige jongen wonende in de Amsterdainsche straat te Sche- veningen werd sedert Woensdag vermist. Zijn lijk is opgehaald in een sprank van het Kanaal. Een niet alledaagsche reclame is door een barbier te Haarlem uit gedacht, zoo meldt de „Haarl. Ct." Hij heeft nl. het plafond in zijn scheer- salon disponibel gesteld voor zaken- drijvende personen, die tegen een jaarlijksche vergoeding van een ge deelte gebruik kunnen maken door er een reclame op te laten schilderen. Zit men nu in den scheerstoel, dan ziet men naar het plafond en natuur lijk ook tegen de reclames. In Zwitserland is het weer in het algemeen goed, ten deele echter geenszins nevelig. Daarentegen ligt in Noord-ltalië een depressie, die onweer brengt. In Oostenrijk heeft het weer een aarzelend karakter. In al deze landen is het te koud. De gevallen neerslag is zeer gering. In Frankrijk is het weer goed, in het binnenland zelfs zeer goed. Hier komt veelal ongetemperde zonneschijn voor. Daarbij is de vochtigheid der lucht zeer gedaald, waarmee gister avond een abnormaal lage tempera tuur voor den tijd van het jaar ge paard ging. Echter is het hier om streeks het middaguur veel warmer geworden. Dergelijke plotselinge af koelingen komen in den warmeren tijd van het jaar wel meer voor. In den regel treden zij op, wanneer het regenachtige depressieweer in het zonnige hoogweer overgaat, inderdaad is dit thans in Frankrijk het geval. Zoodoende zal deze koude slechts van korten duur zijn. Terloops zij hierbij opgemerkt dat, wanneer wij een hoog voor een laag zien vluchten, m. a. w. wanneer na een goedweerperiode een tijd van regen aanbreekt, het tijdelijk zeer warm en drukkend is. Ook deze hitte— periode duurt in den regel zeer kort. Wat nu het koude gebied betreft, zij meegedeeld, dat dit tot België, en zelfs tot onze provincie Limburg doordringt. Zoo meldt men uit Aken, dat aldaar gisterennacht ruige vorst voorkwam. De minimum-temperatuur van Amsterdam werd gisterenmorgen om 3 uur 45 min. waargenomen, en bedroeg 38 gr. F. (6 graden dooi zou men kunnen zeggen) op een hoogte van 2 c.M. boven den bodem, en 44Vs gr- F. op l"s M. De zon heeft thans zoowel Neder land als België en Frankrijk ver warmd. Het Noordenwindweer zal hier overal inzetten, zoodat de avon den nog frisch zullen blijven. In Engeland komt ook zonneweer voor, evenals op de Schotsche hoog landen. In de Poolzee nabij IJsland en bij Spitsbergen heerscht kalm weer. Hier ligt de temperatuur nabij normaal, terwijl verder een getem perde zonneschijn het weer vrij goed maakt. Bij de Oostzee en in Noord en Oost-Duitschland, alsmede in Rus land en Zweden, is het weer slecht. Kleine depressies veroorzaken nu eens windstooten, dan weer wind stilten. Verder komen hier ook on- weders voor. De temperatuur is hier uiteenlonpeiid veranderd. Een telegram uit Odessa aan de Londensche bladen geeft eenige bij zonderheden over de verwoestingen, die de cholera in Zuid-Rusland aan richt. Te Tsjarchinsw werden 100 nieuwe gevallen geconstateerdte Alessandrowsk 109 gevallen, waarvan 94 met doodelijken afloop te Kiew 153 gevallen, waarvan 28 doodelijk te Ekatarinodar 175, waarvan 89 doo delijk, en te Rostow 339 gevallen, waarvan 227 met doodelijken afloop. Natuurlijk is dit staatje zeer onvolledig. Ook in andere centra maakt de ge vreesde ziekte vele slachtoffers. Zoo lang de bevolking zich verzet tegen de eerste beginselen der hygiëne blijft het gevaar voor een epidemie bestaan. De hoofdprijs, ten bedrage van een millioen francs, van de groote Fransche weldadigheidsloterij, is dit jaar gewonnen door een braven baan wachter van den Orleansspoorweg. Toen de man Zaterdag aan het „Crédit Foncier" verscheen om zijn millioentje af te halen, verklaarde hij „Ondanks menige verkeerdheid bij mijn spoorweg, heb ik toch vertrou wen in de onderneming en zal ik het millioen vastleggen in aandeelen van de algemeene vergaderingen op aan dringen, dat het lot van het lagere spoorwegpersoneel verbeterd worde." De „Neckar Zeitung" deelt het volgende aardige verhaaltje, als „his torisch" mede. Een generaal, tot divisie-comman dant benoemd, reist in burgerkleeding naar zijn nieuwe garnizoensplaats. De generaal heeft niet direct een „militair uiterlijk," klein en nog al corpulent, en maakt in zijn politiekje geen al te krijgshaftigen indruk. Zoo komt hij van den trein het divisie-bureau bin nenstappen, en vraagt den hem wan trouwig aanzienden sergeant-schrijver naar den chef van den divisie-staf of den adjudant van den divisie-com mandant. Beiden zijn niet aanwezig. „Dat is jammer," zegt de generaal, „ik moet de heeren noodzakelijk spre ken. Ik ben namelijk de nieuwe divi siecommandant." De sergeant-schrijver begint te grin- neken, legt gemoedelijk zijn hand op den schouder van den korten, dikken heer en zegt Nee, kereltje, hier vliegen wij er niet in, hoor je, „kapitein van Köpenick 1" De generaal was het zelf, die het verhaaltje 's middags aan tafel met bijzonder welgevallen vertelde. Van de bende de „Zwarte Hand" valt weder een nieuwe misdaad te vermelden De gebroeders Binotti, bankiers te Palermo, ontvingen dezer dagen van dit beruchte genootschap een brief, waarin hun werd gelast een som van 100.000 lire te storten. Op dien brief werd niet geantwoord. De wraak der ellendelingen liet echter niet lang op zich wachten. Zondag oetplofte een bom voor de villa der bankiers. Daardoor werd niet alleen die villa, maar ook alle andere nabijgelegen huizen en villa's over een uitgestrektheid van 1000 M. beschadigd. De schuldigen zijn natuurlijk niet te vinden. De dreigende spoor wegstaking. De vraag of de Fransche spoorwegbeambten tot het uiterste middel van algemeene staking zullen overgaan, als hun eischen van loonsverbetering en verandering van den diensttijd niet ingewilligd worden, is nog niet be slist en zelfs is na d'e laatste alge meene vergadering van het personeel, waarin nog eens met klem de ver schillende vorderingen uiteengezet werden, een meer rustige toestand ingetreden. Maar ingewijden gelooven dat dit de stilte is die den storm voorafgaat. In het orgaan der beamb ten de „Tribune de la Voie Ferrée," kwam gisteren een artikel voor met het opschrift„Wij bereiden ons voor". Verder heet het dan: „Eenige groepen der bij ons georganiseerde spoorwegbeambten zijn ongeduldig, maar zij moeten nog eenigen tijd hun geduld bewaren, opdat zij allen te zamen ten strijde kunnen trekken. Niemand mag, als alleenstaand persoon, iets ondernemen. Wanneer daarentegen allen voor éen opkomen is de overwinning zeker. Het sta kingscomité heeft tijd noodig om het, reeds geheel gereedgemaakte krijgsplan pasklaar te maken voot uitvoering. Ook moeten wij nog eenige gewichtige punten bespreken en in enkele belangrijke plaatsen als Ly0j en Marseille de nog weifelende man nen overhalen onze zijde te kiezen, Dat eenige onzer makkers nog hopen op een vriendschappelijke oplossing is hun recht; ook wij hopen daar nog op, maar desondanks is het onze plicht ons tot den strijd voor te bereiden. Maar de algemeene sta king is, ook al zouden dezen keer de hangende kwestie's nog opgelost kunnen worden slechts een vraag van tijd. Zij moet vroeg of laat uit breken want de maatschappijen gaan voort onze eischen te verwerpen, terwijl zij ons verlangen om dit eischen in tegenwoordigheid van een commissie van regeeringsambtenaren te mogen uiteenzetten, met gering- schatting hebben afgewezen. Daarom hebben wij nog slechts een wapen De Algemeene Staking! Tot zoover de „Tribune de la Voie Ferree." Ook de conducteurs en het hooger trampersoneel schijnt zich ij alle stilte maar met grooten ernst voor te bereiden. Reizigers op de Oostelijke Staatsspoorweglijnen von den in hun coupé gedrukte briefjes waarin hun gevraagd wordt te infor- meeren naar het „hongerloon der spoorwegbeambten" om bij een even- tueele staking voor het personeel partij te kunnen kiezen. Toch is er nog geen reden om de alarmeerende berichten te gelooven, die eenige Parijsche avondbladen Zaterdag op de boulevards ver spreidden. In eik geval zal eerst het resultaat afgewacht worden van het onderhoud dat een deputatie det beambten met de vertegenwoordigers der maatschappijen in tegenwoordig heid van Briand en Millerand zal hebben. De secretaris van het sta kingscomité zal de volgende punten op die conferentie nader toelichten: „Wij willen dat een minimum salaris voor eerstbeginnenden wordt vast gesteld bij de wet. Daarnaast moeten wij aandringen op een algemeent verhooging van den loonstandaard, omdat zoowel de levensmiddelen als de huren in de laatste 12 jaar be langrijk zijn gestegen en onze be zoldiging volkomen dezelfde geble ven is. Dan moet de geheele diensl herzien worden opdat werktijden van 16 tot 20 uur achtereen niet meer kunnen voorkomen. Wij hebben nu genoeg beloften gehoord en willen eindelijk daden zien. Het vermoeden dat de maatschap- pijen zullen weigeren aan het onder houd deel te nemen is weinig waar schijnlijk, want minister Millerand geeft zich alle moeite ten gunste dei beambten bij de maatschappijen te werken en hij schijnt ook nog op eenig positief resultaat van de con ferentie te hopen. Toch heeft de regeering ook mei stil gezeten en maatregelen genomen om gereed te zijn als de staking plotseling mocht uitbreken. De regeering heeft een corps spoor wegbeambten gerecruteerd uit de in dienst zijnde troepen, terwijl de ma chinisten dan genomen zouden wor den uit de bekwaamste leerlingen der technische scholen, en uit vrijwillig zich aanbiedende ingenieurs. Tenzij de staking geheel onver wacht uitbreekt, en alle beambte» zich solidair verklaren, heeft ze weinig kans van slagen; Er zulle» dan hoogstens enkele dagen storm- gen in het verkeer plaats hebber, maar ten slotte zal ze vanzelf te niet gaan zooals bij de poststaking vat verleden jaar. Het buitenland behoel zich voorloopig nog niet ongerusi te maken over de bedreigingen d« Fransche spoorwegbeambten, uok al zou de storm werkelijk losbarsten, ook dan zou hij toch spoedig op' houden zonder veel schade te hebbet kunnen aanrichten. Tot de grootste schoonhede» van het slot Malmaison, dat Keizerm loséphine, de gemalin van Napoleo» naar haar smaak en neigingen na' ingericht, behoorde ook een uitge zochte schat van bloemen, waaronde de meest zeldzame ter wereld ware» Ieder uitvarende Fransche zeekapite» kreeg het bevel aan de hartstocht at- keizerin voor zeldzame en schooi); bloemen te denken en zoo kreeg z( er uit alle landen. Dezen bloementoo van Malmaison wil men nu wee herstellen. Nadat de restauratie van het s» door Ajalbert is geëindigd, zal oo: het park weer 't voorkomen krijgen dat het in 't groote verleden hec gehad. Het zoogenaamde paviljoe van den keizer is bestemd het nu»' del punt te worden van den bloeme» rijkdom. Eenvoudige slingerende P den, die den indruk maken, waren zij niet door menschenhan 8 aangelegd, voeren over een licht g°'; vende vlakte, die met bloemen van de ke.ze naar een kunstmatige cahr een overvloed va. zen giet. Dit zijn de ro den tijd van Napoleon waren en die nu ov ais 't ware naar benei Enkele rustpunten dezen aanleg geven e in het omringende lar nark zal weer word den stijl van het be; eeuw en naar den keizerin. Zoo zal hier het verleden doen men aan de Frankf. verleden van de k schoonste van haar r van: „Souvenir de M de eenige misschien Josephine gegeven ■Jot op onze dagen heel Hier rijst het beeld omhoog, van wie de gi bij zijn laatste verbhj eens zei, dat met hac van hun geweken wa Citroensap treffelijke eigenschapf troensap als toilet-a veel te weinig bekem gebracht. Voor de verzekeru zonde functioneering in de eerste plaats een bad. Een aantl toevoegsel aan het tegelijkertijd de zenuv sterkt en de gelaats bloeiend gemaakt w troensap. Zulk een c alleen goedkoop en king, maar het kan c kei ijk saamgesteld v zes citroenen worden sneden en gedurend in water gelegd. D giet men dan in het geheel krachtig om. Ook voor de vei hand is de citroen gd Geen huisvrouw, d huishouden bezig i$ men, na grof werk schoonmaken, aardap| ten schillen, enz. ha zij ze wascht met ee| citroen flink in te te laten indrogen en tijd aan het wasschei zeep te beginnen, blijven, in weerwil v dé handen glad en c Bij zachte, overii zorgde handen mist n de teere blankheid. I vallen moet men ze zij gewasschen zijn inwrijven. Het sap 1", dat de huid lichter, s| en blanker wordt. Daarom is citroi aanbevelenswaardig werking van de zoni men uit de zomerhitt" het gelaat dadelijk inwrijven. Na een het met koud water gevoelig, zoodat met troensap niet verdra| men dit laatste verrr zelfde of de dubblj glycerine. De verhoogde heeft in Engeland he derd, dezelfde uitw> verhoogde invoerrec heven, op het rooke Mei 1908 tot 30 Ap ruim 46 millioen K.G in de volgende twa 42 millioen een ve ruim 4 millioen K.G De „Daily Mai nieuwe wedstrijden reclame voor eigen vreemd is, maar zij goed werk mee. In si Lord Roberts laat ze jaardag in Septembe met het miniatuur-gf geland al veel in ge op miniatuur-schietb een dak of in een s in het schieten te vaardigheid aldus v men ook bij het gev toepassing te kunne Er zijn in Engeiai niën een groot aant; tuur-geweer-clubs o roept de „Daily Mp tien man uit alle cl rijk op om in Engj schieten voor de e- beker en penningen Eeigenaardig is i der jury. Leden daa van de volgende be digheden uitoefenerl bedienaar van een schaps- of gemeend advocaat, procureur dokter, inspecteur ol

Vlissingse Courant | 1910 | | pagina 2