BUITENLAND. wijzende in ontvangst en uitgaaf een bedrag van f6864,53', met een goed slot van f606,01 tegen f 524,20 over 1908. Onder de inkomsten komt een bedrag voor van f486,50, zijnde de subsidie uit het Bmnme-Van den Broecke-fonds over 1908. Bij Kon. besluit is benoemd tot rijksontvanger te ColijnsplaatC. Haiff, surnumerair te Amsterdam; tot adjunct controleur bij de grondbelasting te Zutphen D. Norel, surnumerair te Middelburg; tot voorzitter van het bestuur van den Annapolder J. de Korte te Kortgene tot dijkgraaf van den Spieringpolder J. van Nieuwen- nuijzen te Wissenkerke, en van den Nieuwe- of Jonge Polder van Drei- schor J. van Langeraad te Dreischor. KERK- en SCHOOLNÏËUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Goes ds. J. de Vries te Ovezande. Voor de acte nuttige handwer ken zijn gisteren te 'sGravenhage geslaagd de dames D. C. van Cad- sand te Ter Neuzen, J. J. Bartels te Zierikzee, E. W. Hoogerheide te Brui- nisse en A. C. M. Karste! te Zuid- dorpe. De „Prins Willem II" is Donderdag aan de herverzekeringsmarkt te Lon den onttrokken, waaruit dus blijkt dat het schip in assurantiekringen reeds is opgegeven. Men weet dat het schip den 8 Februari te Paramaribo moest aan komen en het dus thans ruim 4 we ken overtijd is. De flauwste hoop dat het schip hulpeloos op zee zou ronddrijven, dient men, helaas, wel te laten varen en als zeker te gaan aannemen dat het schip met man en muis is vergaan. Het perceel, dat afgebroken wordt aan de Leidschestraaf, hoek Keizersgracht te Amsterdam en een oppervlakte heeft van 40 centiaren, is in eigendom overgegaan voor f 48,000, d. i. f 1200 per vierkanten meter. Dit moet de hoogste prijs zijn die ooit in Amsterdam besteed is althans voor onbebouwd. Door de rechtbank te Amster dam is op vordering van den sub stituut-officier van justitie rechtsin gang met bevel tot gevangenhouding en instructie verleend tegen het dienstmeisje en haar vrijer, de beide verdachten inzake het misdrijf op de Nicolaas Witsenkade. Door deze beslissing der rechtbank wordt de preventieve hechtenis van beiden met dertig dagen verlengd Tevens is hierdoor de eigenlijke in structie geopend. Het tot dusver ge voerde justitieele onderzoek was de zoogenaamde voorloopige informatie. Gedurende de laatste drie a vier maanden kwamen bij de admi nistratie der posterijen te Amsterdam herhaaldelijk klachten in over de bezorging van stukken. Niet alleen dat deze bezorging veel te laat Ge schiedde, met een vertraging van n 1 drie dagen tot een week, maar soms werd ook geldswaarde vermist, welke in gewone brieven was gesloten. De administratie stelde een onderzoek in, waarbij ze tot de conclusie kwam dat een der beambten met de dis tributie belast, de bewuste stukken achter hield, teneinde te onderzoeken of er zich eventueel geldswaarde in bevond en zich daarvan meester te maken. Althans, sommige der stukken welke met beduidende vertraging bezorgd werden, toonden duidelijke sporen, dat zij geopend waren geweest en daarna weer dicht gemaakt en zooals wij reeds zeiden, warsn er ook, waaruit geldswaarde verdwenen bleek te zijn. Zoodra de postadministratie vol doende zeker meende te zijn, deed zij aangifte bij de ploïtie. De ver dachte beambte schijnt echter lont geroken te hebben, althans gister middag ontbrak hij op het appèl Vermoedelijk heeft hij de vlucht ge nomen. Zachte winters. De meteorologische medewerker van de „Zutph. Ct." schrijft Nu de lentemaand daar is, zijn de drie wtntermaanden weder achter den rug en kenmeikte het koude jaarge tijde zich ditmaal over het algemeen genomen wel door een betrekkelijk hooge temperatuur. Zachte winters komen in ons land nog al eens voor men ziet echter zelden, dat zooals nu de temperatuur der drie wintermaan- »V!der voor 2ich den normalen stand der betrokken maand overtreft. De gemiddelde temperatuur van den 1888er lonshm- twiuntigJ'arig tijdvak 1888—1908 alhier, bedraagt 34,8 gr de temperatuur van den afgeloopen winter 38,5 gr. Fahr., een verschil dus van iets meer dan drie en een halve graad. Wij hadden ditmaal dan ook een zeer zachten winter, dienaan gaande alleen overtroffen door den winter van 1898 op '99 met een tem peratuur van 39,3 gr., dus ongeveer één graad hooger dan thans. De koud ste winter dier twintig jaren, was die van 1890 op '91 met een stand van 29,2 gr. Een winter waarin geen dag voor komt met een hoogsten stand der tem peratuur berieden het vriespunt, zoo als nu, behoort tot de hooge uitzon deringen. Er komen in dit jaargetijde dooreengenomen 46 dagen met vorst voor, thans 29, waaronder slechts acht meer dan vier graden vorst. De laagste temperatuur was 22 gr., of tien graden vorst, die der winters van de voor afgaande twintig jaren gaven alle meer vorst aan. Toen er in den loop van dezen winter geen vorst van beteekenis voor kwam kwam ook het volksgeloof nog wel eens ter sprake„Dat na een zachien winter, een koele zomer, en, na een kouden winter, een warme zomer volgt en omgekeerd". Zoowel den winter als den zomer als normaal beschouwende, d. w. z. indien de temperatuur van het betrokken jaargetijde niet meer dan 0,9 gr. Fahr. (0,5 gr. Cels.), ver schilt met het gemiddelde daarvoor over het twintigjarig tijdvak boven genoemd kwamen in dit tijdsver loop, zes normale, acht zachte en zes koude winters en tien normale vijf warme en vijf koele zomers voor. Na de normale winters volg den vier normale, éen warme en een koele zomerna de zachte, vijf normale, twee warme en éen koele zomer en na de koude winters, éen normale, twee warme en drie koele zomers. De zachtste winter dier twintig jaren werd voorafgegaan door een normale en gevolgd door een warmen zomer, de koudste winter, zoowel voorafgegaan als gevolgd door een koelen zomer. De warmste zomer werd voorafgegaan door een kouden en gevolgd door een zeer zachten winter, de koelste zomer door een kouden en door een normalen winter Mij dunkt dan ook, dat bedoeld volks geloof behoort tot de meeningen waaraan ten onrechte nog eenige waarde wordt toegekend. De architect f. P. Stok Wzn„ te Botterdam, heeft namens de Gransilo- Maatschappij aldaar onderhands op gedragen aan de N. V. Industrieele Maatschappij v.h. F. J. Stulemijer <5 Lo„ constucteurs van werken in ge wapend beton te Breda het bouwen van graansilo's en pakhuizen, geheel in gewapend beton voor een bedrag van f 460.000. Het gebouw, dat aan de Maashaven zal verrijzen, is het grootste dat tot heden in ons land geheel in gewapend beton werd vervaardigd. Gisternacht omstreeks kwart over twaalf hoorde de dienstbode, die nende bij een familie aan den Breedeweg te Watergraafsmeer ver dachte geluiden uit de aan haar kamertje grenzende badkamer op de tweede verdieping van het naastge legen huis. Het scheen haar toe alsof het jammerklachten waren. Zij waar schuwde haar mevrouw, die het meisje geruststelde. Zij begaf zich daarom weer ter ruste, doch het meisje kon niet slapen door de zware zuchten en het gekerm, welke uit de badkamer kwamen. Zij stond op en begaf zich op het dak achter de wo ning, waardoor zij het raam van de bewuste badkamer een klein eindje kon opschuiven. Zij zag toen dat de heer en mevrouw L. A. van M. bei den in zwijm lagen. Terstond begaf zij zich weer naar haar huis, waar schuwde haar mijnheer en mevrouw die zich onmiddellijk naar de buren begaven. Inmiddels werd ook de po litie gewaarschuwd. Door het inslaan van een der ruiten der straatdeur verschafte men zich toegang tot het perceel en vond inderdaad het echt paar bewusteloos in de badkamer Gasverstikking kon het niet zijn, daar het gaslicht, zoowel als het apparaat waarmede het water verwarmd wordt' brandde. Direct werden door een inmiddels geroepen arts de beide patiënten behandeld en op hen het zuurstofapparaat toegepast, met het gevolg dat mevrouw van M. binnen korten tijd weer tot bewustzijn kwam Met den heer v. M. liet het zich aan vankelijk ernstiger aanzien, het duurde toch wel ongeveer drie uur voor deze weer tot bewustzijn was gebracht. De oorzaak dat beide personen bewusteloos geraakten was gebrek aan voldoende zuurstof in de bad kamer. Waarschijnlijk was door het branden van het gas voor den geyser en het licht te veel zuurstof aan de lucht onttrokken, terwijl niet voor de 1 onmisbare luchtverversching was zorg gedragen. Inmiddels is dankzij de activiteit van de dienstbode het echtpaar aan een groot gevaar ont snapt. Donderdagmiddag is een 2-jarig meisje te Tilburg, al spelende ge vallen in een bak met water en ver dronken. De politie, terstond ter plaatse, trachtte door toepassing van kunstmatige ademhaling de levens geesten op te wekken, doch het mocht niet baten. De dokter kon slechts den dood constateeren. Een rijwielhandelaar te Utrecht werd eergisteravond in zijn slaapkamer door gas bedwelmd gevonden. Met behulp van den spoedig gearriveer- den zuurstofkoffer der politie mocht het gelukken de levensgeesten weer op te wekken, 't Schijnt dat de gas kraan niet geheel gesloten is ge weest. Op de Rozengracht te Amsterdam wilde gisterenmiddag een juffrouw die spoedig verwacht moe der te worden, achter een juist pas- seerende tram aan, de rails overste ken. Zij had daarbij niet gelet op een van den anderen kant komende motorwagen, die haar greep en ter aarde wierp. In zeer zorgzamen toe stand werd de vrouw naar het Wil- helminagasthuis gebracht, waar zij werd opgenomen. Te Oirschot (N.-Br.) is een vrouw, van wie wij eenige weken geleden meldden, dat zij door te struikelen over een stoof hevige brandwonden had gekregen, thans aan de gevolgen bezweken. Een 86-jarige weduwe te Besoijen woonde sedert eenigen tijd alleen. Toen de buren haar, zooals gewoon lijk, niet haar bezigheden zagen ver richten, verschafte men zich toegang tot de woning. Bij onderzoek vond men de vrouw dood op den grond liggen. Te Alfen a. d. Rijn mist men sedert 14 dagen een knaapje van 7 jaren. Den geheelen Rijn in den om trek heeft men met de zegen afge- vischt, doch tevergeefs. Er is daar een heer gezien, die naar den weg vroeg naar Leiden en aan kinderen een gulden bood. De politie stelde een ernstig onderzoek in, doch zon der resultaat. Het gister van Antwerpen naar Mexico vertrokken Duitsche stoom schip „Bolivia" is tegen de kade gevaren, waardoor het schip lekkage bekwam en de voorpiek vol water liep. Men heeft het schip naar de Cockerillkade teruggesleept, waarmen met het lossen begonnen is om het voorschip meer boven water te bren gen. De Redder ligt langszijde om zoo noodig assistentie te verleenen. Koning Albert van België heeft een millioen frs. gegeven tot bestrij ding van de slaapziekte en een half millioen tot het oprichten van zie kenhuizen voor zwarten in de kolonie. Bovendien heeft hij een half millioen per jaar uitgetrokken als jaargelden voor ambtenaren die in dienst van den Congostaat zijn geweest en voor hun nagelaten betrekkingen. De reizigerstrein, die uit Den- dormonde om 3 ure 16's namiddags naar Lokeren vertrekt, is Donder dagnamiddag ontspoord aan een overweg bij Dendermonde. De ma chine sprong uit de rails, een groote schrik onder de reizigers verwek kende. Persoonlijke ongelukken zijn niette betreuren. De materieeleschade is nogal groot. Men heeft twee uren moeten werken om de banen vrij te maken. De „Matin" ontving uit Londen het verhaal van een eigenaardige poets, die men minister Winston Churchill zou hebben gespeeld. De minister had kolen besteld en dus vond het dienstpersoneel het vol komen in den haak, dat een wagen met twee ton steenkolen voor de deur stilhield. Deze kolen werden naar den kelder gebracht. Nauwe lijks echter was de eerste kolen- voerman weg, of er meldde zich een tweede, ditmaal van de firma, bij wie werkelijk de kolen besteld waren. Hij moest echter onverrichter zake terugkeeren, daar de kelder propvol was. Maar daarmede was het niet uit. Den heelen dag door volgde de eene wagen, volgeladen met kolen op de andere, zoodat de heer Chur chill te 4 uur 's middags 50 ton kolen had moeten weigeren. Bij on derzoek is gebleken dat de bestel lingen grootendeels gedaan waren op papier van het ministerie van binnenlandsche zaken en men ver wacht dat de minister daarin aan leiding zal vinden de zaak voor de rechtbank te brengen. P e a r y. Prof. Geelmuijden, hoogleeraar in de sterrenkunde aan de universiteit te Christiana, heeft aan een medewerker van de „Aften- posten" verklaard, dat hij het vol komen eens is met het sub-comité van het Amerikaansche marine-cn- snité, 2.4 P a y onderschei ding te beurt mag vallen, alvorens zijn waarnemingen en ander mate riaal zijn ingezonden en onderzocht. Wij lezen weer eens iets over mevrouw Steinheil. Zij is in Parijs geweest in gezelschap van een der medewerkers van de „Daily Mail" en is afgestapt in een hotel aan den Boulevard Poissonnlère waar zij ka mers heeft gehuurd op de bovenste verdieping van het hotel, terwijl de portier den last had gekregen, nie mand, wien ook, binnen te laten. Bovendien had de mooie weduwe zich een beetje vermomd, een pruik opgezet van grijs haar, zoodat zij een oude dame leek. Het doel van de reis was de afwikkeling van zaken. Marthe Steinheil wil de nalatenschap van haar vader, verdeelen en daarom moet het huis in de Impasse Ronsin, het veel besproken huis van de mis daad, verkocht worden. Marthe wil haar moeder nog altijd niet zien. Ze woont met eenige familieleden in het huis in de Impasse. Mevrouw Steinheil is maar een paar dagen in Parijs gebleven. Daarna is zij weer naar Engeland vertrokken; zij woont in een lief huisje in den omtrek van Londen, en leeft van een 3 a 4000 gulden inkomen die ze nog heeft. In het proces-Tarnofska is Woensdag het verhoor van beklaagde Priloekof voortgezet. Hij vertelt hoe hij herhaalde malen een einde heeft willen maken aan de verhouding met de gravin, maar zij wist hem telkens terug te winnen. In 1906 trachtte hij zich van het leven te berooven.maar helaas men belette het hem. Hij had geen geld meer en de gravin wilde geld hebben toen gaf hij haar een 40.000 gulden die aan zijn cliënten toebehoorden en vluchtte met Tar- nofska uit Rusland, naar Weenen, Berlijn, Parijs, Algiers. Daarna wilde Priloekof weer een einde maken aan de verhouding en in Marseille liep hij van haar weg, maar aan het eerste het beste station stapte hij uit, tele grafeerde naar Tarnofska en keerde tot haar terug. Op dat oogenblik krijgt Priloekof een zenuwtoeval en de ztt- ting wordt geschorst. Donderdag morgen zet hij zijn verhaal voort. Gravin Tarnofska haalde hem over om de levensverzekering die hij ten behoeve van zijn vrouw had gesloten, op haar, Tarnofska's naam te zetten. Priloekof deed het. Zij wilde Priloe kof bewerken om Kamaroiski te doo- den, maar hij gaf niet toe en achteraf achtte zij Naumof ook geschikter. Op bevel van Tarnofska reisde Pri loekof Naumof achterna naar Venetië om te constateeren dat hij den moord pleegde. Priloekof heeft dan ook den kreet gehoord, dien Kamarofski slaakte, toen hij getroffen werd. Een familie om eerbied voor te hebben. De oude mevrouw Jane Marris te Sant Gap in Jacksonville (Kentuckie) mag trotsch zijn. Hoe oud zij is, weten wij niet; maar zij mag er wezen. Mevr. Morris, wier man reeds 15 jaar dood is en die slechts éénmaal ge huwd is geweest, zag dat huwelijk rijk gezegend. Er waren 15 kinderen van wie er 11 nog in leven zijn. Ook die kinderen hebben hun tijd niet verbeuzeld al zijn zij niet, zooals de moeder, op 13jarigen leeftijd in den echt getreden. De 15 kinderen waren aansprakelijk voor 126 kinderen, die op hun beurt weer zorgden voor 391 achterkleinkinderen. De achter-achterkleinkinderen be ginnen nu iri drommen te arriveeren. Er zijn er reeds 48 geboren, en enkelen zijn reeds op een leeftijd, dat er aan trouwen gedacht wordt. Welnu, het is de eerzucht van mevr. Jane Dorris om ook nog kleintjes van de 6e generatie op haar knie te zien. In leven zijn op dit oogenblik mevr. Morris zelf, 11 kinderen, 97 klein kinderen, 317 achterkleinkinderen en 44 achter-achterkleinkinderen. FRANKRIJK. Zelfs de Fransche bladen vinden het stelsel van verde diging dat Duez volgt, van een uiterst cynisme. Duez leed geruimen tijd een roemloos bestaan. Een groote oplich terij en het misbruik maken van een aantal volmachten welke zijn chef hem gaf, maakten hem tot een gezien per soon en den opvolger van zijn slacht offer. Dit succes versterkte hem in zijn meening, dat alleen bekrompen scru pules iemand het geld van een ander konden doen eerbiedigen. Dus ging hij voort met zijn diefstal. Van het begin van de bekleeding van zijn ambt stal hij en hij bleef stelen. Hij bekende, dat niet al het gesto- lene aan ongelukkige speculaties ver loren ging. „Ik offerde, zeide hij, bijna een millioen, misschien meer aan mijn persoonlijke genoegens." Op de van den rechter "an instructie of hij geen spijt had, antwoordde hij Zeer zeker. En op de uitnoodiging verder te i spreken zeide Duez „Ik betreur het, dat de wetgever de noodzakelijkheid niet heeft ingezien, om de liquidateuren van de congre- naties niet buiten alle financieele toe zicht te laten. Wij zelt hebben die noodzakelijkheid zoo goed gevoeld, dat wij in 1902 beproefden een ver- eeniging van liquidateuren te stichten, welke den leden de verplichtingen een streng toezicht zou opleggen. Maat de rechtbank weigerde minachtend ons aanbod een vereeniging te vormen. U ziet de uitslag. Ik heb omtrent dit punt nooit den minsten twijfel ge koesterd." Hij zeide verder, dat hij betreurde, dat men hem niet tijdig had gecon troleerd. Indien hij had geweten, dat hii drie maanden na de aanvaarding van zijn ambt echte rekeningen had over te leggen, zou hij het onmogelijke hebben gedaan om zijn zaken in orde te brengen op andere wijze dan ten koste van hen, voor wier belangen hij optrad. Door zijn bekentenis dat hij als beambte 500.000 francs stal van zijn chef en misbruik maakte van diens vertrouwen, heeft Duez zijn zaak geen goed gedaan. Na zijn verklaringen gelooft men dat de zaak voor de jury zal komen en niet voor de kamer van strafzaken. Bij hel onderzoek naar de sommen door hem aan de beurs verloren bleek tot nu toe alleen dat hij zaken had gedaan met den heer Bouvray. Nog deed men Donderdag huis zoeking bij een paar van de dames, die profiteerden van zijn diefstal. In de Kamer is de zaak gisteren ook aan de orde geweest. Nadat Jaurès had herinnerd aan de verduisteringen door Duez gepleegd, constateerde hij dat de Grande Char treuse, die 8 millioen waard was en waarvoor er 5 werden aangeboden, ten slotte werd verkocht voor slechts 500,000 frs. Minister Caillaux, die gewaarschuwd was, had om het schan daal tot staan te brengen moeten in grijpen in de hoogste rechtbank van het land. Caillaux vroeg het woord. Jaurès antwoordde dat hij wel weet, dat Cail laux tot den minister van justitie een rapport richtte waarin hij verzocht dat men de zaak zoo zou oplossen, als de wet vereischte. Intusschen wachten wij al twee jaar op de con clusies van de regeering. Briand was volkomen verzekerd van de noodzakelijkheid van het toezicht op de liquidatie van de congregraties, maar hij wees op alle moeilijkheden daarbij, Het parket is overladen met werkzaamheden en kan dus slechts een oppervlakkig toezicht uitoefenen. De Kamer heeft niet toegestaan dat werd gestemd over het ontwerp, waar bij een toezicht het gerechtefijk toe zicht vervangt. De ministerraad besloot vooral met betrekking tot de zaak van de Grande Chartreuse af te wachten, dat de recht banken uitspraak-zouden doen. Inde processen tengevolge van de liqui datie heeft niemand genoten van bij zondere welwillendheid. Zoo er schul digen zijn zullen ze worden gestraft. Briand deed voorlezing van de door hem verzonden circulaire, waarin hij aanbeveelt toezicht te oefenenen op de handelingen van den gerechtelijken beheerder Duez. Hierop werd de zit ting geschorst. Na hervatting van de zitting toon de Briand aan, dat hij steeds de on regelmatigheden bij liquidaties ge pleegd, heeft in het licht gesteld. De minister gaf een historisch over zicht van de zaak Duez en deed ui - komen, dat de rechters zich niet wel willend betoonden voor Duez en hun plicht deden. De aarzeling om strenge maatregelen te nemen kwam voort uit het feit, dat Duez het vertrouwen van de rechtbank had verdiend. De minister zeide, dat de arrestatie van Duez was geschied zonder eeiuge angst voor de verkiezingen of andere overwegingen. Het recht zou tot he uiterst zijn loop hebben. Briand gai de Kamer de verzekering, dat de veri ficatie zal worden voortgezet en dat men de geheele waarheid zal zoeken in de zaak Duez. ENGELAND. Het kabinet Asquitn schijnt zelve in te zi -n, dat he maar het beste is spoedig van -hj tooneel te verdwijnen. Waarschijnlijk is de premier niet van plan nog langer naar Redmond's pijpen te dansen en daar het zonder Redmond nu eenmaal niet gaat, zal de regee ring, in kalme berusting, half Mei hei bijltje er wel bij neerleggen. Bij het aanvragen der credieten voor den binnenlandschen dienst vroeg Lloyd George slechts, een som groot genoeg om de e nd te komen en da Lis maar zien of he L.edieten wilde toest;: geering „welke deze 7iin Duidelijker kan niet' gezegd hebben, slechts wacht op de haar voorstellen omtn huis.quaestie door di offl dan in kalme 1 treden. Zelfs de radicale p ,et het onvermijdeli Hebben, wam wel ve er het financieel be vinat wijzende op h 1896, maar over de al of niet aanblijven laat zij zich niet mee De conservatieven tuurlijk zooveel mot uit de weifelende h kabinet te trekken, dend zeide Austen C Donderdag in het La regeering alleen nog| strsefde de financi een uiterst ontredd achter te laten, opda tieven dan tenminsj knappen" zouden krijj' Oeorge antwoordde De „Standard" tee der regeering aldus een poging te doen, 1 des rijks nog eenigs brengen, zijn de min op uit om den toesta pliceerder te maketj goed weten, dat zij behoeven te ontwarri heeft alleen nog oo volgende weken, tj voorstellen door het len verworpen zijn. I binet aftreden of d zoeken nogmaals li ontbinden en daarna servatieven de failliet, aanvaarden." De „Graphic" zi^ nog donkerder in. als vaststaande aar regeering zal heen; lords het voorstel zi hebben, waarbij hun afstand te doen van telijke recliten." Wanneer Balfour zou doen om een n te vormen, zal de cl heid de noodige cre< en daar de zes weke zijn zullen we het ur dat de Engelsche scfl heeft om de dagelijks regeering te vol do chaotische finantiee dan nergens ter were DU1TSCHLAND. handelde gisteren del sociaal-democraten bod van de op 3 volksvergadering in park onder den bloo bour, die de interp wees er op, dat het met de grondwet ir politie-president was zijn gedrag dringend behoefde, want mef ijver bracht hij alles wat tot zijn veront dienen, hetwelk ech werkt heeft dat de v litie nog overtuigen Van het verstoren d was de schuld slech schaamde optreden wijten, die op de schenmassa's insloeg bladen der burgelijk, hebben. Minister Delbrück gaande de verordeni sident der politie ee! ingesteld of het vert telijke bevoegdheid nemende dat dit we «an had de politiec twijfel het recht oir nemen dat men zich stoorde. J?® loop die de I den genomen hai n t gelijk gesteld! 'strekt niet om e wandeling maar om saniseerde onwettige 1 neer het waar was 'ebeambten hun bevc trenrn'60 gegaan wa 'reiiren, maar de vera daarvoor viel niet li", den rijkskanse drste piaatS) op d nder toestemming Ioniseerden en das 'usschenbeidekoi OOSTENRIJK-HO rdagmorgen even OnSees,er van w' Van h ?e"'ik werde an het raadhuis de

Vlissingse Courant | 1910 | | pagina 6