Gemengd Nieuws. De middelen laten niet toe thans verder te gaan. De heer Van der Slikke gaf dit gaarne toe, doch hij meende dat de kosten hiervoor moeten worden ver kregen door vrijwillige bijdragen, zooals reeds meermalen bij dergelijke gelegenheden zijn ontvangen, bijv. door het aanbieden van inschrijvings biljetten en het houden van een col lecte. De heer Geelhoed meende dat er bezwaren aan verbonden zijn, reeds dadelijk voor het eerste feest van den Oranjebond een collecte te houden of inschrijvingsbiljetten aan te bieden; dit heeft groote bezwaren en daarom geloofde hij dat het geen aanbeveling verdiende dezen weg in te slaan. De Voorzitter deelde de bezwaren van den heer Geelhoed, doch liet gaarne aan het oordeel van de ver gadering over in deze een beslissing te nemen. Na eenige discussie vroeg de Voorzitter aan den heer Van der Slikke of hij een voorstel van zijn idéé wenschte te makendit bleek niet het geval te zijn. De heer Stuart vroeg of rond den te planten Juliana-boom een hek zal worden geplaatst. De Voorzitter antwoordde dat het voornemen bestaat den boom aan het gemeentebestuur over te dragen. De heer Fanoy zou toch ook gaarne een tractatie willen geven, en daar voor aan het gemeentebestuur een subsidie aanvragen. Dit voorstel vond algemeene in stemming. De Voorzitter had geen bezwaar een daartoe strekkend voorstel, na mens den Bond, aan het gemeente bestuur te doen, doch wees er op dat 't gemeentebestuur toch reeds ver schillende uitgaven had te doen voor een dergelijk feest. De heer Fanoy zeide dat er thans wel bijzondere aanleiding bestaat dat het gemeentebestuur een subsidie zal verleenen, omdat het reeds jaren ge leden is dat voor een Kroonprinses of Kroonprins feest is gevierd. De Voorzitter stelde nu voor aan B. en W. te vragen aan den raad een voorstel te doen een zeker bedrag be schikbaar te stellen voor het te hou den feest. Dit voorstel werd met luid applaus goedgekeurd. De heer De Ruyter vroeg of het geen aanbeveling zou verdienen sa menwerking te zoeken bij „Vlissin- gen Vooruit", welke vereeniging toch reeds tal van jaren zich met dergelijke feesten heeft belast. De Voorzitter zeide in antwoord daarop dat „Vlissingen Vooruit" in de eerste plaats geen groote kas heeft en bovendien andere plannen heeft en het dus geen aanbeveling zou verdienen de bij „Vlissingen Vooruit" thans beschikbare gelden te besteden voor het feest van den Oranjebond. De heer De Ruyter stelde verder voor gelijke betaling van de verschil lende muziekgezelschappen. De Voorzitter zeide dat de billijk heid zooveel mogelijk zal betracht worden. De heer Van de Sande zeide dat hij van een der bestuursleden van een muziekgezelschap vernomen heeft dat dit gezelschap bereid is gratis zijh diensten aan te bieden, welke mede- deeling met instemming werd ver nomen. Het bleek dat de beer Van de Sande het muziekgezelschap „Oefening na den Arbeid" op het oog had. De Voorzitter vroeg daarna aan de vergadering of deze aan het bestuur wenschte over te laten welke gelden uit de kas zullen worden beschikbaar gesteld. Het bestuur is voornemens f250 uit te trekken. De heer Karei wilde gaarne ver nemen of door de feestviering op 30 April de feestviering op 31 Augustus niet zal vervallen. De Voorzitter antwoordde daarop dat op dien dag de badcommissie gewoonlijk zich wel met eenige fees telijkheden inlaat, en hoopte dat dit ook dit jaar het geval zal zijn. De heer Van Brakel wees op de feesten die op 30 April te Middel burg worden gevierd en of het soms niet beter was ons feest op een anderen dag vast te stellen. De Voorzitter meende dat het laatste hier gevierde feest zeker niet voor Middelburg behoefde onder te doen en daarom meende hij dat als men te Middelburg hoort dat wij hier op 30 April feest vi:ren, het dan te Middelburg allicht op een anderen dag zal worden g;steld. Na deze toelichting werd besloten het feest voorloop'g op 30 April vast te stellen. De Voorzitter deeldemede dat reeds verschillende commissies voor de eestviering zijn benoemd en vroeg hij machtiging dit aantal uit te breiden. De Voorzitter deelde vervolgens mede dat het feest zal gevierd wor den op het Bellamypark, en zullen de leden van den Oranjebond een kaart ontvangen die toegang geeft tot het afgezette gedeelte van het Bella mypark. Mogelijk geeft dat nog wel aanleiding dat zich vele nieuwe leden zullen aanmelden. De heer De Ruyter kreeg een be vestigend antwoord op zijn vraag of de reveille des morgens ook over het eiland zal komen. De heer Van der Meer stelde voor bij het planten van den Juliana- boom een oorkonde te begraven bij de wortels en hoopte dat de heer Bretschneider, het nieuwe lid van het bestuur, bereid zal worden ge vonden dezeoorkonde te vervaardigen. De heer Van de Sande vroeg of de te zingen Juliana-cantate ook uit gaat van den Oranjebond, waarop de Voorzitter een ontkennend antwoord gaf. De heer Stuait zou gaarne, behalve een oorkonde, een plaat ophefrond den boom te zetten hek zien aan gebracht, waarop vermeld stond bij welke gelegenheid de boom geplant is. De Voorzitter zegdeoverweging toe. Hierna werd de vergadering onder dankzegging aan de leden voor hun tegenwoordigheid, gesloten. Uit dit verslag blijkt voldoende da de Oranjebond grootsche plannen heeft voor- een waardige herdenking van den eersten jaardag van Prinses Juliana. Wij voldoen gaarne aan een ver zoek van den Oranjebond om voor deze feestelijkheden het bestuur met vrijwillige bijdragen te verrassen en hopen dat de penningmeester, de heer H. S. Mozes, in de eerstvolgende al gemeene vergadering mededeeling zal kunnen doen dat hem een groot be drag is toegezonden. Tevens sporen wij hen die nog geen lid van den Bond zijn aan, zich alsnog als lid op te geven. De ge ringe contributie kan daarvoor toch waarlijk geen bezwaar zijn. Zij die zich nu als lid aanmelden hebben bij de feestelijkheden op 30 April ook reeds toegang op het opgezette ge deelte van het Bellamypatk. Er bestaat ook gelegenheid de contributie maandelijks te betalen. Naar wij vernemen zal de uitvoe ring derJuliana-Cantate plaats hebben op Zaterdag 30 April in het Concert gebouw des namiddags 2 uur en zal worden geleid door den componist den heer M. H. van 't Kruijs. Dezelfde cantate zal ook worden uitgevoerd bij het aanstaand bezoek van H. M. de Koningin en Z. K. H. Prins Hendrik aan Amsterdam. De zuivere opbrengst van de ge houden liefdadigheids-voorstelling „de Candidatuur van Bommel", uit gevoerd door de vereeniging „Oefe ning en Genoegen", ten voordeele van de „Vlissingsche Vrouwenver- eeniging tot uitreiking van melk en eieren aan arme herstellende zieken", heeft f 342.21 bedragen. Voorzeker een mooi resultaat voor het edele pogen van de dames en heeren, die hun tijd en moeite hebben gegeven om de kas van deze philan- tropische vereeniging te stijven. Lezing Engelsche Kerk. Gisterenavond had de eerste der drie aangekondigde lezingen plaats in de Engelsche kerk alhier. Rev. J. Irwin Brown, met een enkel woord ingeleid door den predikant der En gelsche gemeente, sprak over zijn va derland, Ierland, waarvan vooral de Keltische humor, of beter geestigheid naar voren gebracht werd. Een korte vergelijking tusschen Holland en Ier land, gekruid door geestige anecdotes vormde de inleiding. De twee meest fundamenteele ka raktertrekken van Ierland zijn le de liefde voor het wonderbaarlijke en 2e een spontaan medegevoel. Onder dit eerste hoofd behandelde spreker het bijgeloof en de begeerte naar al wat nieuw is, bij het tweede wat spreker meer in anecdotes liet uitkomende wijze waarop de Ier zich door zijn gevoel laat leiden. Het land maakt melancholiek en spreekt tot de verbeelding. Hetzelfde doet het steeds snel wisselend weder en de verschillende gesteldheid van den bodem, die nu eens de schoonst begroeide heuvelen, dan weer naakte rotsen toont. De Ier houdt van de natuur en het miide klimaat. De geschiedenis van Ierland kan ook een en ander verklaren de ver duurde verdrukking maakte hen scherpzinnig in het ontduiken der wet. Zij werden er door versterkt in een gevoel vansamenhoorighcid en patrio tisms. Wat de Iersche geestigheid betreft, waartoe de spr. in de tweede helft van zijr. lezing kwam, men heeft de „brogue", een soort gemoedelijk- zangerige cadans in de wijze van zeggen en de „bulls" wat moeilijk te vertalen is. Het is niet een op zettelijk verkeerde woordschikking, drukfout of vergissing, maar een be geerte om twee of drie dingen tege lijkertijd te zeggen. Sir Boyle Roche heeft er een naam mede verworven. Met talrijke voorbeelden die niet na lieten het gehoor te vermaken, werd dit toegelicht. De drieërlei invloed die de Kel tische literatuur gehad heeft op de Engelsche poëzie, is volgens Renaer en Matthew Arnold beide de rythmi- sche stijl, het gepassioneerde heim wee, en een intiem gevoel voor de natuur. Al deze gevoelens vindt men in het gedicht van Lady Dufferin „De klacht van den Ierschen land verhuizer," waarmede spr. zijn boeien de lezing sloot. Een veertigtal belangstellenden wa ren tegenwoordig en dankten den spr. met een warm applaus. De Engelsche predikant, ds. H. T. Oberman, sloot de samenkomst met een woord van dank aan den spreker. Het Engelsche stoomschip „The Sultan" vertrok heden van Fécamp naar hier, om een lading cokes in te nemen mét bestemming naar Millom. Door de Duitsche regeering is de uitlevering gevraagd van J. S., 25 jaar, reiziger, geboren te Ohe bij Wauenburg (Duitschland) en wonen de aldaar, thans gedetineerd in de strafgevangenis te Goes. Tegen ge noemden S. werd door den „Ambts richter" te Heinsburg (Duitschland) op grond van door hem gepleegde verduistering van gelden en goederen in dienstbetrekking in Augustus 1909, een bevel tot zijne arrestatie en voor geleiding afgegeven. Door het overlijden van den heer P. Moes te Ter Neuzen, zal in het district Hulst een verkiezing voor een lid van de Provinciale Staten moeten plaats hebben. De heer Moes was in 1913 aan de beurt van af treding. Hij was het eenige anti-rev. lid voor dit district, de overige 7 leden zijn allen katholiek. Naar wij vernemen zal in de bin nenkort te houden vergadering der aandeelhouders van de stoomtram maatschappij „Breskens-Maldeghem" voorgesteld worden om 8 pet. uit te keeren over het boekjaar 1909. De commies der posterijen en te legrafie 4e klasse J. O. L. Stallaert is met 1 Maart overgeplaatst van het telegraafkantoor te Rotterdam naar het postkantoor te Middelburgde klerk der posterijen en telegrafie le klasse C. J. Beenhakker van Breda naar Zierikzee. Uit Oostburg schrijft men ons ln de naburige Belgische grens gemeenten St. Laureijns, St. Margriete en Bulgerhoecke, worden plannen ontworpen en comités gevormd, voor eene stoomtramverbinding van Ecloo over bovengenoemde gemeenten naar Oostburg. Daar uit deze streek veel handel gedreven wordt in ge noemde gemeenten vooral in den zomer met landbouw-artikelen zou zulk een tram voor deze streken een goede verbetering zijn. Te Aardenburg is eene r.-k. kies- vereeniging gesticht, die zich ten doel stelt, Belgische onderdanen die aldaar wonen en nog geen Neder landers zijn, te laten naturaliseeren. De kosten worden gedragen door den bond die ruim 100 leden of be gunstigers telt. Men schrijft ons uit Overslag Zondagavond rond half elf uur werden de bewoners in de nabijheid van het Belgische grenskantoor ge wekt door het hulpgeroep en gehuil van den arbeider G. de la Ruclle, die beweerde geschoten te zijn door den arbeider E. A. Hij bleek aan het voorhoofd boven het rechteroog een lange gapende wonde te hebben, waaruit het bloed gutste. Dokter De Coninck van Wachte- beke, bij den gekwetsten jongeling geroepen, meende de wonde te moe ten toeschrijven aan een slag met een boksijzer of een bierglas, doch de gewonde hield vol, dat ze ver oorzaakt was door een schot. De be schuldigde is voortvluchtig. Wanneer op 2 April en 2 Au gustus op de bij Bergen-op-Zoom gelegen stichting „Vrederust" van de Vereeniging tot Chr. verzorging van krankzinnigen in Zeeland nog te za nten 4 nieuwe paviljoens zullen zijn geopend, zal er plaats zijn voor 327 patiënten. Thans worden er nog maar 155 verpleegd. KERK- en SCHOOLNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Voor de vacature dr. J. Th. de Visser is door het kies college te Amsterdam het volgende drietal opgemaaktdr. A. Troelstra te Utrecht, ds. H. Visser te Zwolle en ds. G. H. Wagenaar te Rotterdam, en voor de vacature ds. P. Deetman, het drietalds. C. A. Ter Linden te Lange- veen, dr. F. J. Los te Koudekerk en dr. G. Oorthuis te Leiden. Rechtzaken. Bij beschikking van de rechtbank te Middelburg is rechtsingang ver leend, met last tot instructie der zaak, in de zaak tegen P. van S., 36 jaar, H. D. M. W., 25 jaar en J. I. S., 18 jaar, drukkers van het weekblad, „de Toe komst", allen wonende te Middelburg, verdacht van het plegen van het mis drijf genoemd onder art. 419 van het Wetboek van Strafrecht. Bij beschikking van de arrond. rechtbank te Middelburg is bevel tot gevangenhouding verleend tegen F. van L., 56 jaren, koopman geboren en wonende te Capprijcke (België) thans gedetineerd in het huis van bewaring te Middelburg. De Hooge Raad verwierp gis teren het cassatieberoep van F. S., koopman te Vlissingen, door het Hof te 's Gravenhage veroordeeld tot 3 maanden gevangenisstraf wegens he ling, alsmede van W. U., wever, zon der vaste woonplaats, door de recht bank te Middelburg wegens iandloo- perij veroordeeld tot 12 dagen hech tenis. Een d ij "k doorgebroken. Terwijl de wacht ter bewaking en versterking van den Geuzendijk onder St. Michiels Gestel Zondag avond zich even verwijderd had om in de nabijzijnde boerenwoning een nieuwe kaars in de lantaarn op te steken, bemerkte zij terugkomende een persoon met licht op den dijk, die na hem te hebben aangeroepen plotseling het licht doofde en ver dween. Toen bemerkte men dat de dijk was doorgebroken en het water in korten tijd reeds een gat ven circa 25 meter had geslagen. De doorge broken dijk scheidt het buitenland van het binnenland, dat nu van St. M. Gestel tot aan Den Dungen geheel is overstroomd en één groot water vlak vormt. Alle landerijen waren reeds bewerkt en bezaaid, zelfs al zou het water spoedig wegtrekken, dan nog zou er ander halve maand moeten verloopen aleer er weder met het paard op gewerkt kan worden. De schade is zeer groot en niet te bepalen. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor, ofschoon ver schillende huizen in het water staan. Door deze doorbraak is het water nabij het Drongelsch Kanaal 4 cM. gedaald. Het hoofd van gemeenteschool 9 te Leeuwarden is door de politie aangehouden, verdacht van het mis drijf genoemd in art. 249 van het Wetb. van Strafrecht. Na instructie van het hoofd der gemeentepolitie is hij ter beschikking der justitie gesteld. Het jongmensch, dat eenigen tijd geleden op de Hobbemakade te Amsterdam zijn meisje met een re volverschot doodde en daarna het wapen tegen zich zelf richtte, is her steld uit het Wilhelminagasthuis ont slagen en naar het huis van bewaring aan de Weteringschans overgebracht. De man die door de electrische tram HaarlemAmsterdam werd aan gereden, is aan de gevolgen over leden. Zondagavond zijn in de haven te Leur (N.-Br.) twee mannen verdronken, de landbouwer S. v. E. en de arbeider H. M., beiden aldaar woonachtig. Zij reden met hun drieën in een karretje, toen plotseling het paard schrok en het water inliep. De zoon van v. E. sprong nog intijds ftit het karretje en kwam er onge deerd af. De beide lijken zijn reeds opgevischt. Ook het paard is ver dronken. In de Xaveriestraat te 's Gravenhage is een vrouw op tot nog toe onbekende wijze in hare woning in brand geraakt. Toen men de ongelukkige op haar hulpgeroep op het plaatsje achter haar woning vond, was zij reeds deerlijk gebrand. Een der buren bluschte met een doek, waarin hij haar wikkelde, de vlammen. De vrouw werd naar een ziekenhuis gebracht en is daar eenige uren later na een smartelijk lijden overleden. Zaterdagnamiddag had een 6jarig meisje aan boord van ecu in de 2e Katendrechtsche haven te Rotterdam liggend Rijnschip hei ongeluk, spelende van de luiken jn het nagenoeg ledige ruim te vallen tengevolge waarvan zij vermoedelijk een hersenschudding of een schedel, breuk bekwam. Bij het Zeemanshuis te R0t. terdam is gisterenmiddag aange houden de voortvluchtige huisknecht van het Israëlietisch Oud Mannen?/ sticht aan de Claes de Vrieslaan die" de vorige week des nachts inbraak pleegde met twee medeplichtigen iJ medeneming van f 700 en al de g0u den ringen en horloges der verplees' den. Van het gestolene was niek meer over. Het gerucht gaat dat hei stoomschip „Prins Willem II" J' wrak zou drijven duizenden miilen bewesten Tori-eiland, Ierland, omda het stoomschip Ionian, van de Allan- lijn, daar ter plaatse met een wrak in aanvaring is geweest. De directie van de de K. W.-I. M. deelt echt aan het „Hbl" mede, dat haar bii onderzoek gebleken is, dat het bo venbedoelde wrak twee ovale schoor- steenen had, terwijl de „Prins Willem II er slechts één ronde had en dal bovendien een koperen letter P welke van het wrak aan boord val! het stoomschip „Jonina" is terecht gekomen, onmogelijk behoord fan hebben aan het stoomschip „Prjns Willem II" omdat aan boord van dal stoomschip geen koperen biokletter aanwezig was. De naam van hel stoomschip „Prins Willem II" was namelijk geschilderd op den spiegel Bovenbedoeld wrak kan dus onmo gelijk van de „Prins Willem II" zijn, Eenonaangenaamplei- z iertochtje. Zondagmiddag moest een chauffeur in zijn auto een familie van Amsterdam naar Wouden berg (nabij Zeist) overbrengen. Twee Ainsterdamsehe jongens, die, tuk op ',i gratis autotochtje, het oogenblik van vertrek met spanning hadden verbeid sprongen achter op den vertrekkenden auto en reden door Amsterdam, via den straatweg, steeds verder en ver der, en in razende vaart, tot zij ein delijk in Utrecht aanlandden. Blijk baar hadden zij van het goede reeds lang te veel, doch daar de chaffeur zijn auto ook door de bisschopsstad met een tamelijk gangetje liet tuffen, durfden de bengels niet afspringen, en steeds verder raakten zij van huis tot zij eindelijk, half suf van den uit- gestanen angst, nabij Woudenberg konden afstijgen. Te voet aanvaardden zij den terug tocht via De Bilt. Hier werden zij echter door de politie aangehouden en aan de Utrechtsche politie over geleverd, die hen op transport stelde naar Amsterdam. Voorloopig zai hun de lust tot gratis-autotochtjes wel vergaan zijn. - Twee soldaten uit het garnizoen te Gouda, aan wie eenige dagen po- litiekamerstraf was opgelegd, zijn Zaterdag uit hun garnizoen gevlucht, Toen de vermissing bekend werd ging een patrouille uit om hen terug te halen echter wisten de vluchte lingen na een flinken wedloop hunne vervolgers te ontkomen door het om draaien van een brug aan den Win terdijk. Een der vluchtelingen moei in het bezit van een flink bedrag aan geld zijn dat hij van een erfenis heefl overgehouden, zoodat vermoed wordt dat de deserteurs voorloopig wel niet zullen terugkeeren. Op het Siberische spoorweg station Krasnojarsk werd een enorme diefstal ontdekt. Er zijn voor meer dan drie millioen roebel aan kost bare, voor het maken van pelswerk bestemde, dierenvellen en andere goederen geroofd. Op bevel van de regeering zijn een aantal hoog ge plaatste ambtenaren daarheen ver trokken om een grondig onderzoek in te stellen. Als dat onderzoek n» ook maar niet op zijn Russisch geschiedt 1 Benoorden Cerdon in het Fransche departement Ain, aan het punt, bekend als de Pont de l'Enfec op den weg Pont d'Ain naar Nantua, is men bezig met den aanleg van een tramlijn van Cerdon naar la Cluse. Zondagochtend te 9 uur, reed de postwagen die ge lukkig ledig was, over dien weg M de arbeiders die aan hef werk waren weken uit om de passage voor hel rijtuig vrij te laten. Op dat oogen blik viel met een donderend geweld een stuk rots van meer dan 30 kul), M. naar beneden op het rijtuig, dal tot splinters werd geslagen. Den koetsier werden beide beenen ver brijzeld, het paard bleef ongedeerd en sloeg op hol. Van de arbeiders, die aan den rand van den weg hadden gestaan, werden eenige onder de neergevallen stukken rots bedolven. Door hunne makkers werden zij, bebloed en ine' I puin overdekt, uit hun benarde po" sj(je verlost en naar hi te Cerdon gebracht. Va wonden verkeerden di gevaar. De zaak Hof plet heeft er allen sc de onschuld van den 1 richter aan het licht za arrestatie van de oplic „owitsj en het door h dergane verhoor wijz de justitie sporen ge die zeer belastend v zijn. Uit Agram en V omtrent deze zaak aan Lokal-Anzeiger" gesein van het vorige jaar hes rianowitsj in een apo dapest cyaankali gekoch „er heeft men haar, c yng de brieven met vc den te hebben, te We teerdhet toen geho leverde echter niets op men haar in het oo wist, dat zij in eer houding stond tot Oostenrijksche officiere waar zij nu in hecht de politie haar nogn door doen ondergaan, ij haar verzoek gestaakt Opvallend is de gi komst tusschen haar schrift der vergiftbri, bagage heeft men vers gen gevonden, die h van haar schuld beves In Riedau (Oosten tragische gebeurtenis Een logementhouder h en twee zijner kindere en een van acht jaar, tei doodgeschoten. Een dc negen jaar, kreeg drie hoofd, doch werd nog troffen. De dader beg;: vreeselijke daad naar waar hij zich tegelijk kogel door het hoofd standhouding der ech niets te wenschen ove: de wanhoopsdaad moe delijk moeilijkheden gi In Philadelphia ll personen Zaterdag een het Onafhankelijkheid werden door de politij gehouden. Ten gevolg gissing der politie, New-Yorksche corresp; „Frankfurter Zeitung",! afdeelingen op de waarop ernstige rusver den. Vijf-en-twintig tr;| den in de Walnustraa De met die straat e pende Chestnutstraat waren geheel in de volksmenigte. Vele pel zwaar gewond. Men schatte het aa dat op Zaterdag ree was overgegaan, op 7| voer van levensmiddel de arbeiders en beal waterleiding en de vel ting zorgdragende irj echter niet onder de staking begrepen. Meil breiding van de staki I Pennsylvanië. Eene nieul t e s s e. Als de teel driegen, dan zullen, rl in het „Berl. Taget eieren in de toekomst^ ken van groote beteil Tot nu toe werden pinguins (vetganzen) I uitsluitend door de la; sen in Zuid-Afrika zijn zij op de Londens zulk een gewild artik f 3.05 het dozijn be dus ongeveer een kv Het succes met de deze eieren is in hoc ken aan hun fijn a verteerbaarheid. Daarl kerder van smaak dar terwijl het eiwit, oo koken, noch hard no* kleur wordt, doch erl bleek-blauwe gelatime De pinguin-deren 1 groep kleine eilanden bijheid van Kaapstad behoorende tot het gc kolonie. Jaarlijks g;l zoekers, aan wie dr zoekrecht heeft verp; eilanden en halen zij gunstig jaargetijde de hoekvormigen stok ui Pjnguin, die het net die als een echte fiio: bespiegelend bestaai daarbij wel zijn snavel bedoeling den jagerlB bestaan te straffen, I zich niet van de plaa De eerste gen. Mr. George

Vlissingse Courant | 1910 | | pagina 2