Pnblisk Mipss 3858te Staatsloterij» BiiiteMaadsglie berichten Laatste Berichten. Burgerlijke Stand, Marktberichten. Ad^eiteBtiëe- Woensdag 30 October 1907, 1. Het Koffiehuis, 1, met net üouujuUïg ider de kar geraakte :d overreden, dat hij e bekomen wonden ia erdagmiddag is te Ia- wachter van de Ge!- toen hij eenige we en daartussohen be aatig verwond en be de ongelukkige naar ldaar vervoerd. Zon- het bewustzijn terug, eehtet zorgwekkend. Brp'er te Hoek van oen een lijk van een onden, ves-mosde'ijk toilers van de „Ber- werd gevonden een ïorloge waaraan een lion waarin het por- zit. ordigheid van dagochtend,toen een in zich in bet station Gravenbage reeds in zet en vaart kreeg nog in een coupé erste wagen te sprin- bij en werd. tot oat- eachouwers, tussohen i perron meegesleurd zijn lichaam in de i beenen daar buiten beambten trachtte i en nog in den wa ar daar de trein steeds bleek dat ondoenlijk, deze p; SBagier eenige ma vermorzeld zijn i en het perron, wan- lellijk (alles duurde onden) een der vele aanwezige Delftsehe rongen was, den ba ad opgetild en, mat me£ vereende krach- rem in de coupé bad die 80 jaar on- De gepenaion- zee Men ka te Aschen- dagen via Ham- ugeekregen, dien zijn 0 April 1877, dus ge"eden, had geschre ven den brief, dat aan de randen bijna ltd was, droeg het J. Henke, Noord- „Frieda", per adres ae, Minnettlan, Mexi- avatte, behalve den rouw, ook nog een dochter, thans me- Ians in Holland ver- al dien tijd op het te Minettlan ge loor toeval weer aan n naar de afzendster t van Zaterdag op Apeldoorn een ge- tot brandstichting mej. B. in de Ma- ision houdt, ontstond ir waarvan da hnur- et vuur werd spoe- emmers water ge leek, dat de oanapé petroleum gedrenkt ;eld onderzoek heeft racht, dat de dader and die met de wa door een piivaat- nen is gekomen, en iroleumkan, waarvan bekend was, zijn ten uitvoer gebracht, ur, door hem van waarvan de sleutel ld tuintje is terug als het voorste go- - in brand stond, de iet konden redden, verlaten. I aan de Bras- k. Men heeft teruggevonden, dat an aan de Bjusselsche ft. Zooals men weet ichoenmaker, die nu itige in hechtenis is i bewaren gegeven, jh'er slechts 90,000 n dien schoenmaker lekende daarop, dat iljetten verstopt heeft zijn vrouw. Deze van hem, maar zij regeld haar schoe- nu had hij zonder de bankbiljetten in arer laarzen verstopt, struotia begaf zich dan, waar de vrouw in verhoor en wist if andar voorwend- te doen uittrekken, «testen sneed hij de aide daar tot haar de bankbiljetten uit. verklaring van haar ets van die geheime is zij op vrije voeten Het departemei t v.n de Pyré- séesientales was tot dusverre gespaard gebleven voor de rampen der overstroo mingen, dia de andere zuidelijke provin- dies van Frankrijk hebben geteisterd plotseling echter is de toestand daar nog veel erger geworden dan bij e'ders was, Zondagavond omstreeks 8 uur begon de Tech plotseling te wassen, het water sloeg over de bruggen heen en over stroomde den linkeroever. In minder dan geen tijd wies het water daar 4 meter, Twee gebouwen te Palalde had den bet vooral zwaar te verantwoorden de villa Beauséjonr met de daarbij be- hoorende zagerij stortte ineen en werd weggeslagen en bet aangrenzende ge bouw, waar ook een fabriek geveetigd was, werd ten deele verwoaat. In het laatstgenoemde gebouw zat de familie juist aan tafel toen de kamer inzakte, de aanzittenden hadden nog juift^ tijd naar het terras te vluch ten. Het water werd echter hoe langer boe hooger en hoe woester, drie leden van het gezin wisten zich te redden, maar de dochter des huizes werd door de golven medegesleurd en als lijk te ruggevonden. Dog treuriger ging het toa in de villa Beauséjour. Alle bewoners, ten getale van zes, werden daar verrast door den vloed, dien zij niet meer konden ontloopsn en vonden een plot- selingen dood in het wild stroomende watsr. Andere buizen in het dorp Falalda zijn omrÏDgd door een water massa van 3 M. boog. Met de grootste inspanning slechts heeft men de bewo ners kunnen redden. Ook op andere plaateen in die streek heeft het water gioote materieele schade aangericht verlies van mensehenlevens wordt ech ter van daar niet gemell. Uit de andere provincies, waar reeds sinds eenigen tijd de verschrikkingen der overstrooming heerschen, komen nog vooridurend de ongunstigste tij dingen. Uit Béziers wordt bericht, dat de Orp ten gevolge van de hevige en aanhoudende regens buiten hare oevers is getreden en de omliggende vlakten heeft overstroomd. Te Lamalou-Lea- Baiaa staan de meeste huizen onder water. Narbonne wordt geteisterd door vige regens en op tal van plaatsen is de bliksem ingeslagen. Nabij Pontarlier ie een ongeluk ge beurd, dat het leven heeft gekost aan zeven personen. Zeven man waren aan 't werk bij een brug over de Doubs. Verrast door een hevig onweer, riepen zij den overzetbak aan den anderen oever, om daar te gaan schuilen bij deu oveiz9tter. Toon het onweer over was, namen zij weer plaats in het bootje met de meid van den overzstter, om terug aan 't werk te gaan; nauwelijks waren zy midden in de rivier, of het bootje werd door den stroom meegesleurd en sloeg om. Al de opvarenden verdwenen in de golven, om niet meer boven te komen, uitgenomen een werkman, die 't noodsein gaf. Maar alles was vruch teloos. Berst een uur later werden de zeven lijken opgevischt. Op een heuvel by Weenen wordt een modelkrankzinnigengesticht ge bouwd, het grootste en meest moderne van Europa. Het omvat 60 woningen, liggende in een park van 97 H.A., en omringd door een muur van ruim 4 KM. Bij het gesticht behoort een prach tige, door jonge Sezesaionnisten ver sierde kerk (boosaardige tegenstanders der Sezession zoeken verband tussohen bun kunst en 't gesticht) ontworpen door den arohitect Otto Wagner. Br zijo 518 ziekenkamers beschikbaar, met 2200 bedden. De bouw van 't gesticht beeft 20 milliocn kronen gekost. Ben electrisehe tramlijn van 9 K.M. lengte doorsnijdt het park. Het gesticht is natuurlijk van de meest moderne in richtingen voor theapeutie, medische gymnastiek enz. voorzien. Ook is er een schouwburg- en concertzaal. Te Lissabon werd een dieren temmer gedurende een voorstelling in bet oolosseum, waar by met 10 tijgers optrad, door een woest geworden dier aangevallen en zwaar gewond. Slechts met de grootste moeite kon men den ongelukkige, wiens arm geheet ontvleesd was, redden, Onder het publiek ontstond eea paniek. Een lieftallig echt- p a a r.. Voor den politiereohter in Stratford, Londen, verscheen een echt paar, waarvan de vrouw klaagde over de voortdurende mishandelingen, die zi van haar heer gemaal te verdragen had Om haar klaoht toe te lichten, bracht rij een boek mee, waarin zy, met de nauwkeurigheid van een administrateur, alle mishandelingen met datum en uur had opgeteekend. Ziedaar een bladzijde van deze merkwaardige boekhouderij 28 September, 7,30 's morgens, by den hals gepakt en op den grond geworpen 10 uur, met een koekepan geslagen U uur, een vuistslag op het hoofd 12 «ur, met een mes bedreigd 3 uur, een hord op bet hoofd stukgeslagen 4—5 rust omdat mijnheer zijn middagdutje deed 8 uur, een stoei naar 't hoofd geworpen, enz., enz. De man beweerde daarentegenover, dat, wilde bij een boek aanleggen van alle scheldwoorden, die zijn vrouw hem nsar het hoofd wierp, dat boek zoo dik zuu zijn, dat het door geen 3 man te tillen was. John D. Rockefeller, de veelbe sproken millionnair en „petroleumko- ning", heeft nu weder aan de univer siteit te Chicago een som van circa f 1 500,000 geschonken voor een nisuwe bibliotheek. Hij heeft nu aan die Uni versiteit in 't geheel ruim 67 millioen gulden geschonken. De Amerikaaneohe kruisers Ten nessee* en Washington", onder fceyel van den schout by nacht Sebree, welke schepen moeten dienen als voorhoede voor de panteervloot die in December naar den Stillen Oceaan vertrekt, zijn Zaterdag naar San Francisco vert'okken. Onderweg zullen schietoefeningen ge houden worden. De rest van de Antlantische vloot heeft zioh in den laatstee tijd ook met schietoefeningen bezig gehouden, en bet gerucht loopt, dat eenige schepen daar bij ernstig baschadigd zijn. De schout bij-nacht Capps, het hoofd van de af- deeling voor aanlouw en herstellingen aan het Amerikeanscbe ministerie van marine, spreekt dit gerucht echter ten stelligste tegen. Weliswaar moeten vóór het vertrek naar den Stillen Ooeaan eenige her stellingen worden gedaan, msar officieel kan worden verklaard, dat de p'annen hiertoe reeds ontworpen waren vóór met de schietoefeningen begonnen wa*, en dat deze daarvan niet de oorzaak zijn S'tenwc Straatnamen. Mijnheer de Redaeteur Gaarne zag ik onderstaande regelen in uw geacht blad opgenomen, vergeef mijn stijl, mijn hoogen leeftijd in aan merking nemende. In uw blad van beden las ik dat op voorstel van B. en W. aan eenige nieuwe straten de nemen van voormalige burgemeesters van Vlis- eingen zouden worden gegeven. Nu heb ik op de te geven namen niets aan te merken, hoewel de namen van burge meester Arie Smit en Tutein Nol the- nius ontbreken, docb mogelijk komen die later voor andere straten in over weging. Doch, Mijnheer de Redacteur, zou het niet goed zijn als de historische naam van wijlen admiraal Otto Willem Gobius ook aan de vergetelheid werd onttrokken, door dien naam aan een der nieuwe straten te geven. Admiraal Gobius diende als adelborst aan boord van het admiraalschip van admiraal Zoutman bij den zeeslag bij Doggersbaok tegen de Engelscbe vloot, onder den Engelsohen admiraal Hyde de Parker. Gobius trad uit den zeedienst tijdens den tijd der Patriottan om later bij de nieuwe orde van zaken, onder „Oranje* weer in werkelijken dienst Ie treden, en werd bij da kroning van wjjltn koning Willem II tot groot admiraal verbeveD, en woonde daarna jaren lang in Vliss ogen. Menschen van mijn leeftijd zullen zich die hoogst achtbare familie Gobius nog wel herinneren. Zijn jongste zoon George was eea intiem vriend van wijlen Prins Hendrik. Waarom Diet aan een der nieuwe straten den naam vso Admiraal Gobiusstraat gegeven. U dankzeggend, Mijnbeer de Redac teur, Achtend, P. GOEREE. Vlissingen, 15 Ootober 1907. Mijnheer de Redaeteur! Mag ik van uw bekende gast vrijheid gebruik maken om in uw blad even te laten zien, dat de hie r gehouden uitver koop van gemaakte kleederea gehouden wordt onder een wel grootsohen docb totaal verzonnen fi-manaam, met bet doel om aaD de aangeboden goederen een schijn van soliditeit te geven en de juiste herkomst of kwaliteit te verbergen. In voorbaat mijn dank. Door het bestuur der vereeniging „Gemeenschappelijk Belang" is Zaterdag 11. het volgende telegram verzonden „Aan den heer Consul der Neder landen te Marseille. Gelieve ons te telegrafeeren of er bestaat te Lyon het Grand Magasin l'Eléganee, rue Gambetta, met een bij zaak te Toulouse, rue de l'Intendence. confectie-magazijn le klas, dat door sterfgeval opgeheven wordt," Het heden ontvangen antwoord luidtDen heer Manse,President winke liersvereniging Vli singen. „Het door U aangevraagde adres is te Lyon niet te vinden. Consul Pays Bas." Of het duB aanbeveling verdient by dergelijke uitverkoophoudera te koopea laat ik aon bet publiek dat zich zoo om den tuin la at leiden, ter beantwoor ding over. Hoogachtend, T. M. FRANKRIJK. Het congres der radicalen te Nancy heeft Zaterdag gesproken over kiesrechthervorming. Het ging om de vraag of men al dan niet evenredige ver tegenwoordiging zou invoeren. Na eenig debat verklaarde zich het coDgrea met een kleine meerderheid voor het behoud van het thans bestaande vertegenwoordigend stelsel en tegen evenredige vertegenwoor diging. Verder sprak het congres de wen- schelijkneid uit, dat weldra het collectieve Arbeidscontract tussohen patroons en ar beiders zou tot stand komen, en dat alge meen verzoeningsraden zouden worden in gevoerd. Behalve de door het Congres reeds aangenomen motie tegen het anti-militaris- me, werd op de laatste zitting nog een verklaring voorgelezen, die voornamelijk het bondgenootschap tussohen radicalen en socialistéfM'behandelde. De tekst van deze verklaring is opgesteld door de heeren Pelletan en Hensiot, maire van Lyon. Toen Camille het woord nam om de verklaring in te leiden, werd hij door een geestdrif- figa oratie van de vergadering begroet. De Fransche minister van Financiën, Caiilaux, sprak gisteren te Faferte Bernard over de Ênancieele hervormingen. Hij zei- de, dat men geduld moest oefenen en re kening houden met den socialen toestand. De successie—belasting en de ontlasting van de eerste levensbenoodigdheden zijn een bewijs van de groote beteekenis eener staatkunde die de belastingen die op de minst begunstigden drukken, vermindert en meer van de rijken vordert. Hij wil met voorzichtigheid een hervorming van de directe belastingen tot stand brengen en ze leiden op een weg, waarop alle be schaafde landen hun fiscale wetten hebben gebracht, DUITSCHLAND. Het vonnis over den socialist Liebknecht wordt in de Duitsche bladen natuurlijk druk besproken. Over het algemeen is men tevreden; de voor uitstrevende, niet socialistische bladen, achten het billijk dat een veroordeeling gevolgd is, en geven hun voldoening daar over te kennen, dat het Reichsgericht, in E laats van, zooals het O. M. gewild had, tiebknecht tot gevangenisstraf te veroor- deelen, hem de minder onteerende ves tingstraf heeft opgelegd, daardoor te ken nen gevende, dat in de oogen van het ge rechtshof de bedoelingen van den veroor deelde niet slecht waren. Zelfs in kringen, die niets van de sociaal-democratie moeten hebben, en sterk met het militairisme weg- loopen, vindt men het goed dat Liebknecht niet de onteerende gevangenisstraf behoeft te ondergaan; de conservatieve „Post" gunt hem de zachtheid van het gerechts hof, omdat Liebknecht nooit den „zwij- nenkuddetoon" aansloeg dien andere so cialisten zoo vaak laten hooren. Het Berliner Tageblatt" gelooft, dat het voor de sociaal-democratie zelf niet on gelukkig is, dat Liebknecht voor een tijdje van de baan is, de leiders zelf erkenden de gevaarlijkheid van zijn anti-militaris tische agitatie en zullen blij wezen dat die lastige partijgenoot tijdelijk onschadelijk is gemaakt. Ook Bülow, zegt het blad, zal zich verheugen dat hij nu niet ge dwongen is een speciale wet tegen het het anti-militarisme voor te stellen. Waar nu de algemeene vreugde over deze veroordeeling zoo groot is, doet het goed te lezen, dat de hoofdpersoon in het spel, Liebknecht zelf, zich ook niet dood zal treuren. Een der alom tegenwoordige berichtgevers van de Matin" heeft hem een uur vóór zijn veroordeeling gespro ken. Liebknecht was toen reeds overtuigd, dat hij tot anderhalf jaar vestingstraf ver oordeeld zou worden en zeide, dat hij daar niet zoo erg tegen opzag. Zijn dok ter had hem gezegd, dat een verblijf van eenige maanden in een vesting voor zijn gezondheid uitnemend zou zijn, en heeft die straf, die hem wat ruste zal geven, van harte toegewenscht. Daarenboven, zoo zeide Liebknecht, was met het procef zijn brochure, die tot dusver weinig ge lezen werd, bekend geworden door de vol ledige voorlezing ter zitting en het uit treksel in de bladen het was een reclame voor zijn werk, waarop hij nooit had dur ven hopen. HONGARIJE. In verband met de reu- zenbetooging voor algemeen stemrecht te Boedapest op Donderdag 10 October, bij gelegenheid van de bijeenkomst der flon- gaarsohe Kamer, werd Zaterdag in die Kamer een interpellatie behandeld van den socialistischen afgevaardigde Mezöfy over de indiening van de nieuwe kieswet en de plannen der regeering. Graaf Andrassy beantwoordde de inter pellatie en zette de plannen der regeering uiteen. Hij verklaarde, dat de regeering plechtig de indiening van een kieswet be loofd heeft, en hij achtte het onmogelijk, dat zij deze toezegging, waarvoor zij haar eer verpand heeft, niet zou houden. Maai de regeering kan geen ijzer met handen breken. De bewerking der kieswet vordert meer tijd dan aanvankelijk werd verwacht. De oorzaak van de vertraging moet voor namelijk daarin gezocht worden, dat het door de vorige regeering bijeengebrachte materiaal met het oog op de indeeling der kiesdistricten moet worden omgewerkt. Dit eischt veel tijd; maar ook zonder den aandrang van openbare betoogingen zal de quaestie der kiesrechthervorming zoo spoe dig mogelijk worden opgelost op zoodanige wijze, dat met het nationale karakter van den staat rekening wordt gehouden. Dit wetsontwerp zal het belangrijkste zijn, dat in lange jaren in Hongarije be- handeld is; want van die wet hangt de toekomst van Hongarije af. De minister kan thans over den inhoud van het in te dienen voorstel niets mededeelen, maar hij zal eerlijk de belofte inlossen, die hij het Huis gegeven heetf. Het vaak toegejuichte antwoord van graaf Andrassy, werd zonder verdere be spreking door het Huis voor kennisgeving aangenomen. RUSLAND. De echte Russen zijn weer op de oude wijze bezig. Zij overstelpen den Tsaar weer met telegrammen over de Doema en in 't algemeen over de „revo lutionaire" groepen, waaraan geen haar goeds blijft. In de laatste dagen heeft men nu ook per telegram de ontvangst van een deputatie geëischt. Op dit telegram is geen antwoord gekomen. Dat brengt men in verband met de conferentie die minister Stolypin met den Tssar heeft gehad over de brutaliteit der echte Russen. Het be stuur dezer laatsten kiest nu een anderen weg. Zaterdag hebben zij een aantal leden van den Rijksraad bijeen geroepen tot een particuliere conferentie, waar Doebrowin, 3e voorzitter van het verbond, zich heeft beklaagd over de houding van verschil lende hooge ambtenaren. Die conferentie was een wansucces I Er waren 30 leden van den Rijksraad verwacht en maar 10 opgekomen en dezen toonden niet de minste neiging het verbond te helpen, hoewel Doebrowin met heftige excessen dreigde voor het geval Stolypin het Ver bond weer in het nauw drong. Ook wei geren de rijksraadsleden om het verbond te helpen bij de poging een nieuwe au diëntie bij den Tsaar te krijgen, omdat bij de laatste deputatie gepoogd waB bekende misdadigers in aanraking te brengen met den Tsaar. Het genadezonnetje is voor het verbond der echte Russen blijkbaar voor korten tijd schuil gegaan achter wolkjes. MAROKKO. Reuters correspondent had een onderhoud met Sultan Abdel-Azis, waaraan het volgende ontleend isNadat, de Sultan bijzonderheden had gevraagd over het gevecht bij Casablanca, over ae samenstelling van het Vreemdelingenlegi oen en over het gebruik van granaten en franaatkartetsen, sprak hij zich uit over en toestand in Marokko. Hij verklaarde bedroefd te zijn over de onlusten, maar hoopte, dat alles weder en spoedig in orde zal zijn. Dan zal hij er toe overgaan de hervormingen in te voeren, welker in voering door de jongste gebeurtenissen vertraagd is. De Sultan verklaarde zeer geschokt te zijn door de gebeurtenissen te Casablanca, maar hij wenscht zich thans niet uit te spreken over de verantwoor delijkheid. Wat Moulay Hafid betreft, zeide de Sultan, geen vrees te koesteren zijn aan hang neemt niet toe. De Sultan is niet voornemens tegen hem op te rukken zoo lang de Marokkaansche zaken in handen der diplometen zijn. Op de vraag of de stammen om Casablanca rustig zullen blij ven zeide de Sultan Zoo ae Fransche troepen Casablanca verlaten sta ik er borg voor, dat de Chauj as-stammen een vreed zame houding zullen bewaren doch zoo de Fransche troepen het land niet verlaten vrees ik voortdurend onlusten. Op de vraag, wat hij denkt van de voorwaarden, door Raissoeli gesteld voor de invrijheidsstelling van kaid Maclean antwoordde de Sultan, dat die voorwaar den er niets toe doen zijn wensch is den kaid weer te zien, Tijdens het onderhoud sprak de Sultan herhaaldelijk zijn sympathie uit voor En geland. Per Telegraaf. •a GRAVENHAGE. De Tweede Ka mer behandelde heden het ontwerp tot instelling van een fonds tot spoedige afwerking der Ameterdamsche stelling. Behandeling in comité generaal aohtte de voorzitter in overleg met de regeering vooralsnog niet noodig. De heer Eland verdedigde het ont werp in het belang der defensie. De heer Van Bjjlandt vroeg nadere inlich tingen. De heeren Thomson sn Van Kol bestreden het ontwerp als onlogisch en niet passend in one defentiestelsel De toestand te Rotterdam. ROTTERDAM. Da toestand blyft onveranderd. De kantonreohter in kanton II heeft een aantal bootwerkers veroordeeld tot ontruiming hunner woning, wegens het niet meer betalen van hun huishuur. De grenadiers uit den Haag, die naar Rotterdam zijn gedirigeerd zjjn bestemd tot bewaking van de terreinen en hande'sinrichtingen op Feijenoord Zij zullen de mariniers aflossen, die alsdan ter beschikking komen van een betere surveillance op de rivier. van Vlissingen. Van 1215 Oet. BEVALLEN: N. R. Caleoen, geb. Calcoen, z. J. M. Bok, geb. Woltering, d. N. P. M. Gyselman, geb. Van Zweeden, d. C. Huibregtsen, geb. Van den Broeke, d. OVERLEDEN: XlrnstlK Spoorwegongeluk. LONDEN. De North "Western ex pres-trein, waarin de wagens zijn op genomen van het traject Glasgow-Li ve;pool-York Huil, is hedennaoht ont spoord, toen detreinhet stationSbrews- bury binnenliep. Er werden 16 personen gedood en veie zwaar gewond. Alle wagens op éen na, vlogen uit de rails. J. A. H. Assink, ongeh. z. 23 j. J. van Belzen, man van M. de Nooijer, 31 j- Trekking van 14 Oot. 13e trekk. 5e ki. Prijzen van f 100 en hooger. Nos. 710. 3646. 11063, 11146, 11980, 13443, 13629, 14553, 19791, 19799, 100. Njs. 2664, 7015, 11120, 12416, 20828, 200. Nos. 8423, 11874, 400. Nos. 8003, 3845, 10385, 1000. No. 18645, 2000. CQ2FESP0N 0 ENTIE. Als antwoord op bet ingezonden stuk van T. M. ontvingen wij heden een schrijven van M. T. Deze is het in het geheel met eens met het gisteren geplaatste stuk en is van gevoelen óat het alleen een gevolg is van wangunst. M, T. meent dat juist, omdat er zoa'n haat onder de handel- drijvenden hcerseht, bet zoo slecht gaat. Hy hoopt verdsr dat de vrije handel niet belemmerd zal worden. Wij aobten hot evenwel niet noodig het geheele stuk van MT. op te nemen en hebben daarom in het kort de be zwaren van den schrijver weergegeven. Roa. Vlissingen, 15 Oct. Boter f 1.40 a f 1.30 p. K.G. Eieren f6.a f 6.40 p. 104 st. Heden overleed onze jongste lieveling LUCIEN, in den ouder dom van 7 maanden. H. L. DEMARE3T M. C DE MAR EST - Plouvier. Viissingsn, 15 Oct. 1907. M Notaris PAAP te V1 i s- 8 n 0 aldaar in da „Oude Vriendschap" op de Groote Markt, op 's avonds 8 uur, met ERF en TUIN te VlissingeD,aan de Dok kade no. 39, groot ongeveer 1 Are, 16 Centiaren. 2. Het HUIS met ERF en TUIN naast het vorig perceel, no. 41, groot ongevear 1 Are, 11 Centiaren. 3. Het HUIS en ERF aan de Pluim- straat, no. 15, groot 70 Centiaren. 4. Het HUIS en ERF aan de Pluim- straat, no. 13, groot 66 Centiaren. 5. Het HUIS met ERF en TUIN aan de Breewaterstraat, no. 59, groot 1 Are, 85 Centiaren. 6. Het HUIS en ERF aan de Clij ver- straat, no. 30, groot 93 Centiaren. 7. Het KOFFIEHUIS met BOVEN WONING aan de St, Jacobatraat, no. 29, groot 82 Centiaren. 8. Het HUIS en ERF aan de Fles- schenitraat, no. 19, groot 55 Cen tiaren. 9. Het HUIS en ERF aan de Dijk- straat, no. 123, groot 51 Centiaren. 10. Het WINKELHUIS en ERF aan het Groenewoud, no. 24, groot 84 Centiaren. Breeder by biljetten omschreven. Te bezichtigen daags vóór en op den verkoopdag, van 1012 en 24 uur, op vertoon van Toegangsbewijs, ver krijgbaar ten kantore van genoemden Notaris PAAP. Het boste Mondwafer ter Wereld U

Vlissingse Courant | 1907 | | pagina 3