Iapoaiea Stukken. Leest bet HL Magilai Buiteiiiapdscbe berichten. Laatste Berieliteii, 38iste Staatsloten] AdveirtentiëiL meer dan twintig waar voorwerp het Beid. Reeda de eerate dukkige gedood heb- ettende woede moet doorgeslagen hebben. ordt gemeld dat een de badplaats Dobbeln asting ia omgeslagen, dan 65 personen iken. der bericht evenwel niet zoo'n groot aan- Er zouden nl. 15 onken. aira schijnen in En- gezaaid te zijn dan >en denkt. Het laatste ver de inkomstenbe- sBante cijfers op dit officieele bericht be nd slechts negentien ioh in een inkomen pond sterling mogen de grootste grond- le groote kooplieden en hebben ongeveer .nkomen van 120.000 uit Warschau aan maakt melding van iinwekkende tooned, in de voorstad nd) heeft afgespeeld, nten was bezig een >eken, toen plotseling Ier bedoeling en ook raken. Maar op het ozakken toegesneld, sn dozijn, die dadelijk mgelui losten. Twee jp slag gedood, de :wetst. Deze moord ne verontwaardiging. slachtoffers hebben Am den president van gebeurde verwittigd, zal daar zeker niet gram uit Warschau isaris van politie Ko st doodgeschoten. De zjjn weer twee sche- ïboekt. ie „Coimatore", een 1122 ton, welke 11 ng kolen van New r Algoabaai vertrok, orteerde de gezag voer - ralla«oo aangekomen linita" op Kerstmis, rr, ongeveer 200 mijl met de „Coimbatore" jn geweest. De boeg- lita" ging door het „Coimbatore" en de arna af. Ongeveer een aan boord van de cd een met den bodem de boot, waaraan twee terwijl een andere 'oeide, blijkbaar met Iden. Toen de schepen m riep de gezagvoer- iatore" „verlaat ons Men deed aan boord wat mogelijk was eid te blijven, maar n belemmerden het >n blauwvuren werden m de „Coimbatoro" Een der opvarenden ore" waa tijdens de linita" overgesprongen iroo geland, ts meer van de „Coim- loord, ia zoo goed als i de aanvaring ia ge- idere opvarenden het Toren. 1 in 1865 aan de Clyde ie te Porsgrund thuis, iip is de Duitache te asbfihoorende stoom- Jaosen", in 1896 te gebouwd en 158 ton lig vertrok 4 Maart kapitein Dirka van ,r de Noordzee en ia verdwenen. g ging een Eagelsche wna, op de kust van 1 van het Italiaanacbe a", dat hij door het cengen, waarna hij te wal zou gaan. Maar 't hij 't schip niet kon lij wel mee moest, heel aar 't schip heen moeBt le haven aan te doen. veilig te Adelaide aan ids op den terugweg- igen zal hij weer thuis eis van vijf maanden- et Nieuwjaar al terug ■itsohe admiraliteit is in van het aan den het Engelsche slag- in het kanaal van Lloyds-bericht verloor beide sohroevenhet aadlooze telegraphic sloeg over boord in den bodem bevindt gjob oen gat, zoodat verschillende com partimenten vol water staan de machine kamers, de ketelruimen en de stook plaatsen liep onder. Het schip heeft door die watermassa hevige slagzij aan stuurboord. Ben aantal sleepbootea werden uitge zonden, om hulp te bieden. Er hing e6a dikke mist in het kanaal. Poging tot moord ia de gevangenis. Toen in de gevan genis te Darmstadt een opzichter de cellen wilde nazien, werd hij door een jongen man van 18 jaar, Glotta geheeten geroepen met de mededeeling, dat aan het venster iets niet in orde was. De cipier ging Gotta's oei binnen en terwijl hij zich naar het venster richtte, sloeg (jotta hem met een vjjl, welke hij onder zijn kleeren verborgen had, op het hoofd. Gotta nam daarop den zwaarge Tonde de sleutels af, sloot zijn cel, waarin de cipier bewusteloos bleef liggen, dn opende daarop drie der naast- bijgelegen eellen, waarin gevangenen zaten, waarmede hij een plan tot ont vluchting beraamd had. Alle vier vlucht ten ze nu in den tamelijk verscholen liggenden tuin. Door het rumoer opmerk zaam gemaakt, waarschuwde de schild wacht de overige oppassers, wien het tegenstand gelukte, de vluchte lingen, in hun cellen terug te brengen. Bij ecu Tan de vier werd nog eèn gro >t mes gevonden. De gewonde eipier is met een hersehensehudding in het hos- pitaal opgenomen. De dokters hopen bem te kuDnen redden. Uit Tokio wordt gemeld, dat bij eid van de groote revue, door den keizer gehouden, de gedurende den op de Russen veroverde wapenen tentoongesteld waren op het terrein der revue, terwijl de troepen voor dien buit defileerden. Die tentoonstelling bestond uit 11,150 abels, 85 lansen, 70,000 lichte wape- Ben, 132 stuks grof gesehut, 122 snel- vuurdeis, 176 belegerÏDgskanonnen, 1538 munitiewagens, 624 transportwa gens voor de troepen, 11,612 kisten met kogels en een militairen ballon. Aan de „Globe" wordt uit Des Moinea in den staat Iowa gemeld, dat aldaar een kind leeft, hetwelk driemaal daags van huidkleur verandert. De kleine El Rami, zoon van een Indischen prins en een jonge Amerikaansohe, ziet I or des morgens als alle zeer jonge kin deren, rose uit, doch 's middags wordt zij huidkleur brons, en des avonds melkwit. Naar verzekerd wordt, zou dit zonderling verschijnsel het gevolg zijn van groote ras-verschillen, welke in de voorvaderen van het kind bestaan De „Frankf. Ztg." verneemt uit New-York, dat daar een schandaal los gebarsten is. Men heeft ontdekt dat vleeschconserven, bestemd voor 't ver bruik in het land op walgelijke wijze gemaakt werden. Men heeft het vleesch ran zieke dieren gebruiktde werk lieden in de fabriek waren vuil en vele leden aan tering. In de fabriek krioelde het van ratten en 't is bewe zen dat duizende van die dieren in de conserven zijn terechtgekomen. Sma kelijk eten De Senaat heeft bevel gegeven tot t doen van een streng onderzoek in deze zaak. Napoleon I ais sohaak- peler. Onder de talrijke vorsten, ie het schaakspel met hunne belang- itelling hebben vereerd, behoort ook ileon I. Nog tegenwoordig wordt in het „Café de la Régence", te Parijs bet tafeltje getoond, waaraan hij als eenvoudig luitenant zijn miniatuurveld- zlagen won. Doch, hoe hartstochtelijk do groote krjjgsheld ook aan het schaak- 'pel gehecht was, waarvoor ah bewijs tan gelden, dat hij op zijn veldtoohten 'teeds een reisschaskspel medenam, werd •1' de mededeelingen van zijn omgeving onbetwistbaar bewijs geleverd, dat •ij nooit een sterk speler is geweest. ®n als zijn spel met de tegenwoordig plder.de maatrtaf werd gemeten, zou 161 hoogstens middelmatig kunnen wor den genoemd. Zjjn karakter getrouw, 1 Napoleon zich weinig aan theore ms regelen en speelde daardoor de 'peningen gewoonlijk zeer slecht. Daar '•tegen toonde hij in het middenspel dwwijls een zeer goed combinatiever mogen. Zijn geheimschrijver Bourienne j' mede, dat hij zich zijn zwakke 't'l zeer wel bewust was en het daarom '•rmeed zich met betere spelers, die in Fransche leger aanwezig waren, te meten. Het was hem, vooral als keizer, |fet onaangenaam een partij te ver tezen. Yan Napoleon's partners be doren zijne beide adjudanten op den Uptischen veldtocht te worden ver- 'ld, Joubert en Poussielque. De laatste donfle zich de sterkste en bezorgde den 'erwinnaar bij de Pyramiden menige fe? 8' hu Napeleon's naaste omge- ji g was in het bijzonder zijn zwager j*#rat, de latere koning van Napels, een enthouiast vereerder van het spel. Er wordt van dezen verteld, dat hij menige nacht aan bet schaakbord doorbrneht. Ook Lodewijk Napoleon, maarschalk Ney en de hertogen van Baffano en Abrantes hadden den naam goede schaakspelers te zijn. Eu ook onder de hofdames van keizerin Josephine werd geschaakt. Eene van deze, madame de Rerausat beeft meermalen met den keizer gespeeld. Toen Napoleon's krijgsgeluk gekeerd was, tijdens zijn ballingschap op St. Helena, openbaarde zich zijn voorliefde voor het schaakspel in hoogére mate. Menig uur troostte de gevallen keizer zich, door te spelen met zijn trouwen dienaar generaal Bertrond. Slechts enkele van zijn party en zijn bewaard gebleven drie zijn er genoteerd en bekend, nl, een, gespeeld in 1804 op Malmaison, een op het slot „Scbön- brunn" en een tijdens zijn ballingschap. Mijnheer de Redacteur I Het is vermoedelijk niet van belang ontbloot ter algemeene kennisgeving te brengen, opdat afdoende maatregelen getroffen zullen worden, dat voor leeken de vriendschappelijke medewerking tusschen post en provinciale boot veel te wenschen overlaat, ik zou bijna zeg gen er wordt daardoor hoog spel ge speeld ten koste van de duizenden die aan onze overzijde met zenuwachtig verlangen uitzien naar tijding van hunne zieke vaders en kinderen enz. Gisteren o.a. kwam het toch voor, dat de trein te laat zijnde, het recht natuurlijk aan de provinciale boot zijnde om te ver trekken de post met den meesten haast werd gebracht, terwijl de boot nog ge meerd lag en het sein tot vertrekken gegeven werd toen de post op de pon ton was gebracht. Is dit niet diep treurig Worden daarom subsidiën uit gereikt Waren die paar minuten niet meer in te halen. Was het niet genot vol voor den lastgever de boot te doen vertrekken met de postzakken naast zieh op de ponton Een vraag alleen nog, waarmede ik besluit, wat was er gebeurd als in stede van den postzak een lid van de pro vinciale staten in aantocht was Dixi. Mijnheer de Redacteur I Met verbazing lees ik gisterenavond in uw blad, het niets zeggend berichtje, omtrent de redding van een kind, uit de Pottenkade, waarbij „de heer de Leef een nat pak opliep". Met verba zing zeg ik, want ooggetuigen kunnen constateeren dat de redding met levens gevaar gepaard ging, daar de redder geheel gekleed te water sprong, en de elf jarige jongen, die reeds aan het zinken was, zwemmende aan wal bracht. Werkelijk mijnheer de redacteur, uw berichtgever heeft dit feit wel wat al te eenvoudig opgenomen, zeker heeft hij zich niet de moeite getroost, om eerst de zaak eens behoorlijk te onderzoeken en uit te vinden wie der hoeren de Leef deze moedige daad ver richt heeft, „Eere wien eere toekomt", al maakt Uw blad er geen gewag van de heer Ch. de Leef, expediteur alhier heeft de zelfvoldoening Dinsdagavond den be- wusten jongen het leven te hebben gered. Met dank voor de plaatsing, Een Ooggetuige. BELGIË. Over den uitslag van de Kamerverkiezingen maakt het „Hbl. v. Antw". de volgende berekening. De katholieken hebben in 1902 en in 1906 in 't geheel verkregen 538,362, resp. 636,426 Btemmen de oppositie 453,780, resp. 503,988 stemmen. „De katholieken alleen gingen dus 48,094 stemmen vooruit en de oppositie, ondanks het cartel, ondanks de fameuse liberale strooming, 50205 stemmen, dus nagenoeg het zelfde aantal. En nu nemen wij niet eens de 11,000 stemmen der independenten voor onze rekening. „Alhoewel de stemmenverhouding dus dezelfde blijft, verkrijgen wjj, door de bewegingen van de balans der E. V. eenige zetels minder. Dat vermindert wel de vertegenwoordiging, maar niet de sterkte onzer partij", zegt het „Hbl". Te Antwerpen is het nogal rumoerig toegegaan bij de verkiezingsdrukte, er werden zelfs een paar revolverschoten gelost, overigens is alleen een agent mishandeld en zijn een paar menschen in hechtenis genomen. Erger was het te Gentdaar zijn twee jongelui vrij hevig gekwetst bij de politieke betoo gingen. FRANKRIJK. Gisteren begon het concilie der Fransohe bisschoppen. Welk resultaat het zal opleveren is niet te voorzien, al beweren ook de Eranscho bladen, dat het wachtwoord gegeven is, en het besluit zal luiden voortzetting van den strijd. De „Temps" bevat een zeer ernstig en zeer verzoenend artikel, geteekend „Un prêtre francais", waarin wordt aangedrongen op erkenning der „Asso ciations cultuelles" door de bisschoppen, en op een eerlijke proefneming met de scheidingswet, die toch het geloof en. de grondslagen der kerk 'niet kan aan tasten. Volgons berichten uit Parijs bestaan er onder de bisschoppen drie partijen. De eene, onder leiding der aartsbis schoppen van Rouaan en Bordeaux, treedt onder nadere goedkeuring van den Paus, voor de erkenning der wet op, wijl zij hiervan verwacht, dat het katholicisme zijn socialen invloed op de bevolking zal herwinnen. De tweede groep, die van den uiter sten tegenstand, wordt geleid door den aartsbisschop van Lyon en de bisschop pen van Nancy en Montpellier. En de derde groep eindelijk, die aan het concilie een bemiddelingsvoorstel wil doen, wordt aangevoerd door de bisschoppen van Al bi en Aix. De Paus zou niet voornemens zijn de „associations cultuelles" te erkennen, maar wil kanonnieke vereenigingen op - richten. Dit schijnt ook de bedoeling der middenpartij te zijn. Haar voorstel zou zijn de kerkgoederen onder beheer te stellen van leeken, die echter moeten zweren een door den Paus uit te vaar digen reglement stipt na te leven, en de geestelijkheid in alles te gehoorzamen. Reeds is medegedeeld, dat de minis ter-van financiën Poincaré in den jong- sten ministerraadheeft aangetoond, dat de begrooting van 1907 zou sluiten met een deficit van 230 millioen, tengevolge van de hoogere uitgaven, door enkele ministers voor hunne departementen geëischt. Zoo werd door oorlog een hooger bedrag van 30 millioen gevraagd, door marine 40 millioen, voor de uitvoering van verschillende wetten, vooral de wet op de ondersteuning van ouden van dagen, 70 millioen, terwijl de inkom sten van het loopende jaar 90 millioen minder zullen bedragen dan de raming. De minister van financiën verklaarde dan ook slechts onder voorbehoud die verhoogingen voor leger en marine te kunnen aanvaarden. Daar te voorzien is, dat de voorgestelde inkomstenbelas ting in den financieelen toestand niet voldoende verbetering zal kunnen bren gen, werden allerlei andere belasting voorstellen ter - tafel gebracht o. a. de invoering van nieuwe staatsmonopolies. OOSTENRIJK HONGARIJE. Nog geen maand is het ministerie Hoheniohe aan het bewind geweest of de goede verwachtingen dat dit nu een einde zou maken aan den onzekeren parle mentairen toestand in Oostenrijk zijn alweder in rook opgegaan het heeft zijn ontslag ingediend. Da reden is, zooals wij reeds kort mededeelden, het geschil met Hongarije. De regeering van dezen zusterstaat, onder leiding van den bekwamen Vob Wekerle wil de de tolovereenkomst met Oostenrijk aldus geregeld zien, dat duidelijk daaruit de autonomie van Hongarije sprak, en Hoheniohe, de Oostenrijksche premier, wilde geheel overeenkomstig den geest in Oostenrijk bier niets van weten. En toen gaf keizer Frans Jozeph Yon Wekerle gelijk waarna deze meende niet langer zijn minister presidentschap te mogen blijven vervullen, en zijn ontslag vroeg en met hem alle andere ministers, hetwelk de keizer hun allen gaf. Men vraagt zich afwat nu In Hongarije is men in zijn nopjes daar heeft de premier Wekerle in de Kamer een rede gehouden, waarin hij verklaarde met Oostenrijk onderhande lingen te zullen aanknoopen tot ver vanging van een handelsverdrag' in plaats van de geldende handel sunio en verder ontvouwde hij een program om trent verschillende quaesties die duide lijk er op wijzen hoe Hongarije zieh meer en meer gaat gevoelen als een zelfbewuste staat, die wel naast maar niet onder Oostenrijk wil staan. De rede van Wekerle werd met geestdrift ontvangen en het vertrouwen in de regeering werd met groote meer derheid uitgesproken, Maar in Oostenrijk 1 Daar zal het moeilijk vallen een op volger van Yon Hoheniohe te vinden, omdat men daar sterk tegen de concessie is, door den keizer aan Hongarije ge daan. En men vreest dan ook, dat de parlementlooze toestand,onder toepassing van paragraaf 14, weder zal aanbreken en wel voor langen tijd. En intusschen zal de kiesrechther vorming weder uitblijven ITALIË. De Paus zal volgeus een der bladen een reglement voor het be heer der kerkelijke eigendommen in Frankrijk vaststellen, dat precies in het kanoniek recht past. Daarna zou hjj overal personen aanwijzen, die beloofd hebben dat reglement strict toe te passen en die, na gehoorzaamheid aan de bis schoppen en pastoors te hebben gezwo ren het recht zullen krijgen om alle inkomsten uit die kerkelijke goederen namens de Kerk te beuren. Dit betee- kent, meent het blad, dat de Paus zich geheel aan de scheidingswet onderwerpt. De „Croix" zegt naar aanleiding van allerlei uitlatingen van kranten, die be weren den inhoud der laatste instruc ties van den Paus aan de te Parijs bijeenkomende bisschoppen te kennen, dat dit allemaal op fantasie berust. Maar het is waar, dat kardinaal Richard sinds verscheiden dagen in het bezit is van 66D belangrijken brief van den Paus, met welks voorlezing waarschijnlijk de bijeenkomst zal geopend worden. In een Dinsdag gehouden voorberei dende bijeenkomst heeft mgr. Anetta verslag gedaan van zijn reis naar Rome, waar h:j met den Paus over de schei dingswet heeft gesproken. Voor de zit ting van heden verwachtte men de tegen woordigheid van 77 geestelijken. Opnieuw wordt verzekerd dat het diep ste geheim omtrent de bijeenkomst zal bewaard worden. In de „Temps" wordt nogmaals, dezen keer door een geestelijke, uiteengezet dat de godsdienst zal tenietgaan als de Paus verbiedt, de vereenigingen voor den eeredienst op te richten. SPANJE. Maandag zijn de huwelijks feesten ter gelegenheid van het huwe lijk van koning Alphonso met prinses Ena begonnen, De Koning, die een hartstochtelijk automobilist is, had als eerste nummer daarvan vastgesteld een groote optocht van automobielen van Madrid naar het Pordo, waar men de prinses zou gaan complimenteeren. Niet minder dan honderdtachtig automobilis ten namen aan dezen reuzentoeht deel. De auto's waren kwistig met vlaggen en bloemen versierd en het geheel bood dus eeD zeer feestelijken indruk. De Spaansche wegen schijnen zich echter voor het automobilisme niet bij zonder te leenen. Madrid schrijft de speciale correspondent van de „Temps" is gebouwd op een groot aantal heuvels, die weer voorzien zijn van een ontelbare hoeveelheid kleine heuveltjes, die het plaveisel vormen, een historisch, monsterachtig plaveisel, dat nog van Karei V schijnt te dateeren. Om daar automobilist te zijn moet men helden moed bezitten 1 De weg van Madrid naar het Pordo is ontzaglijk stoffig men had daarom het eerste gedeelte ervan overvloedig besproeid, zoodat de wielen door een modderlaag draaiden en alleen de lang zame gang maakte dat men niet slipte. Verderop echter was in het geheel niet gesproeid, en daar leek elke auto wel een komeet met een schitterenden, dan senden staart. Men had de auto's even wel op voldoenden afstand van elkander gehouden om er onder de deelnemers aan den tocht geen last van te hebben. Door een prachtig landschap kwam men zoo aan het Pordo, een gebied zoo groot als e6n provincie, geheel omringd door een muur, die 99 kilometer lang is. Het bosch bestaat geheel uit Afri- kaansche boomsoorten, oeratonia's en mimosa's, die overal den zandigen grond bedekken. Daarenboven ziet men de bergen van het Guadorrama-gebergte, met sneeuw bedekt, die in de strakke lucht scherp afsteken tegen den blau wen hemel. Het slot ziet eruit als een oud, lan delijk kasteel door grachten omringd, half kazerne, half fort met twee toren tjes van drie verdiepingen die het een ietwat Chineesch uiterlijk geven. Hier ontving de aanstaande koningin naast haar bruidegom de vertegenwoordigers van de Kamer en Senaat, namens welke zij door de beide voorzitters, Conalejos en Dominguez werd toegesproken. RUSLAND. De Petersburgsche be richtgever van „le Temps" seint aan zijn blad een zeer optimistisch bericht omtrent dan toestand in Rusland. De Czaar, zoo verzekert hij, is „gun stiger dan ooit gezind jegens de Duma" en het aftraden van het kabinet-Gore mykin wordt spoedig verwacht. In de Duma is een voorstel van 111 leien betreffende administratie-hervor ming ingediend, waarbij o. a. bepaald wordt, dat alle onderdanen, mannen en vrouwen, gelijk zijn voor de wet en dat alle onderscheidingen van maatschap pelijke standen en klassen, nationalitei ten, godsdiensten enz. worden afgeschaft. Het voorstel werd met langdurige toejuichingen begroet. By het debat over het ontwerp be treffende de landquaestie hield de Pool- Bche afgevaardigde Skirmant een rede voering tegen de onteigening van gron den ten bate van de boeren, welke volgens hem nog grooter gevaren zou opleveren dan de Japansche oorlog of de daarop gevolgde binnenlandsche strijd. Zijn woorden wekten herhaaldelijk af keurende kreten en gefluit, maar de voorzitter sprak een afkeurend woord tegen die uitingen en herinnerde, onder toejuichingen, dat de Duma verplicht is te hooren naar alle meeningen. De boerenafgevaardigde Pavloff ver klaarde naïef: „Wjj slaan geen acht op de verklaringen der regeering, dat land- onteigening onmogelijk is. Wij weten, dat de Czar ons land zal geven, als wij er om vragen en ik stel aan de Duma voor, den Czaar te verzoeken grond aan te boeren te geven." Toen daarna de afgevaardigde Aladin het plotseling overlijden van een der Y o'iksvertegenwoordigers, Andrianoff, bekend maakte, werd de zitting opge geven. Heden kwam de Duma weder bijeen. Woensdags en Zaterdags wordt geen openbare zitting gehouden, om de com missies in staat te stellen op haar gemak haar werk te doen. DENEMARKEN. Het nieuwgekozen Folketing bestaat uit de volgende samenstelling55 leden behooren tot de regeering6partij, 24 leden zijn so ciaal-democraten, 13 behooren tot de rechterzijde, 9 tot de gematigde linker zijde, 9 zijn links-radicaal, terwijl de nieuwe Kamer 3 zoogenaamde wilden telt. De regeeringsparty won 4 zetels, ver loor er echter 7, de sociaal-democraten wonnen 9, verloren 1, de rechterzijde won 5, verloor 3, de gematigde liaker- zjjde won 1, verloor 4, de links radioalen wonnen 1 en verloren 5 zetels. Alzoo winnen de beide uiterste partijen, de socialisten en de rechtsehe groepen 2, alle overige partijen moesten eenige zetels inboeten. Per Telegraaf. 's GRAVENHAGE. Tweede Kamer. Arbeidscontract. Voortgezet werd het debat over de afdeeling betrekkelijk den opzeggingstermijn, bet staangeld enz. De minister van justitie zette uiteen dat niet iedere staking hetzij een demon stratieve of een economische een be ëindiging van dienstbetrekking is. Ech ter kan een staking voor den patroon een dringende reden zijn de stakende arbeiders te ontslaan in dat geval heeft bij het recht op schadeloosstelling ver haalbaar op staangeld. Tussehentijdsche staking dus zonder inachtneming van den opzeggingstermijn is woordbreuk, waarop de gevolgen gesteld bij het burgerlijk recht van toepassing moeten zijn in het belang van beide partyen. De heer Troelstra rcplioeerende ver dedigde de goede trouw en de houding zijner partij tegenover het braafheids- vertoon der burgerlijke partijen en be streed voorts hot staangeld en den op zeggingstermijn als een aanranding van de economische kracht van de arbeiders. Trekking van 30 Mei 11e trekk. 5e kl. Prijzen van f 100 en hooger. Nos. 1253, 4353, 6024,9564,10182, 11022, 11297, 13288, 13637, 18778, 100. No. 4593, 200. Nos. 10280 en 19235, 400. No. 9342, 1000. Maï-ktïierieMeïi, Middelburg, 31 Mei. (Opgaaf van de marktzetters Boter f 0.90 a f 1.10 per K.G. Eieren f 3.50 a f 0.00 per 100 st. (Opgaaf d. Zeeuwsche Landbouvvm.) Boter f 0.96 a f 1.12 p. K.G. Eieren f 3 50 a f 0.00 per 100 stuks. Na een langdurig, doeh geduldig lijden overleed heden onze geliefde jongste Zoon ea Broeder, P1ETER CHRIST LAAN ALTER, in den jeugdigen leeftijd van 19 jaar. Wed. A. E. ALTER— Van Halsi en familie. Ylissiugen, 31 Mei 1906. Onzen hartelijkea dank voor de vele blijken van belangstelling ons op 25 dezer betoond. D. M. KRUG. O. A. KRUGVerbeek. Vlissingen, 31 Mei 1906. dar Ylissiageeh.9 Courant.

Vlissingse Courant | 1906 | | pagina 3